forum.gif
Interneta veikals
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Interneta veikals
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.10 22:31
 citēt
kāds ir iepircies mpex.com?

Iesakiet kādus savus iecienītākos foto neta veikalus.
Paldies!
avatar
Publicēts: 09.03.10 22:33
 citēt
E-bay..:))
avatar
Publicēts: 09.03.10 22:34
 citēt
Arii, bet visu nevar tur dabuut. ;)
avatar
Publicēts: 09.03.10 22:41
 citēt
elinat:Arii, bet visu nevar tur dabuut. ;)


No manas opja pieredzes- labākais tomēr ir I-neta sludinājums (ss.lv., reklama.lv utt). Visu var pačamdīt un pārbaudīt, Arī sliktam pārdevējam pa muti iedot,...
Mana fotosoma pilna ar lietotām mantām, un viss OK!
avatar
Publicēts: 10.03.10 07:38
 citēt
ss reizēm ir bez atbalss, nevienas atsauksmes.
Tomēr ebay! elinat, ko tad ebay nevar nopirkt ???
avatar
Publicēts: 10.03.10 10:54
 citēt
šepat jau dažreiz ir šis tas ebay cenās.
avatar
Publicēts: 10.03.10 11:39
 citēt
Ja skatās uz jaunu tehniku tad iesaku palūkot pie vietējiem tirgo''niem un parunāt ar šiem par atlaidēm. tad diezgan bieži gadās ka sanāk ebay cenas un dabū uz reiz :)
avatar
Publicēts: 10.03.10 11:43
 citēt
elinat:kāds ir iepircies mpex.com?

NevarĒtu teikt ka tur ir īpaši lētāk kā pie mums :( uz šo brīdi. Un no amīšiem sūtot pirkumam virs 150 ir muitas nodeva.

kas tev īsti tajā lapā iekrita acīs ko nevar dabūt tuvākajā apkaimē?
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:13
 citēt
mani mīļākie veikali ir www.dealextreme.com... un www.bhphotovideo.com
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:18
 citēt
bhphotovideo nav lēts +muita +pvn, sūtot uz Latviju. Savulaik tika pirkts 50-135 Pentaksim, nesanāca neko daudz lētāk kā Elkorā + vēl atnāca nedaudz apskādēts (vietējie muitotāji bij atplēsuši)
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:31
 citēt
ivog:bhphotovideo nav lēts +muita +pvn, sūtot uz Latviju. Savulaik tika pirkts 50-135 Pentaksim, nesanāca neko daudz lētāk kā Elkorā + vēl atnāca nedaudz apskādēts (vietējie muitotāji bij atplēsuši)


nez, man gan patika tas kantoris, kad pirku savu digiziepi, pasūtīju vēl atmiņas karti, ar visu sūtīšanu, PVN un muitu ietaupīju apmēram 100 Ls... no Latvijas veikaliem piedāvātā! viss atnāca bez kādām problēmām! :)
avatar
Publicēts: 10.03.10 19:49
 citēt
Man patīk semicom.lv
avatar
Publicēts: 10.03.10 21:17
 citēt
var uzticēties ebayam un pasūtīt no viņa fotōpreces? cik daudzi to ir darījuši? viss bijis štokos?
avatar
Publicēts: 10.03.10 21:25
 citēt
haralds_vinbergs:var uzticēties ebayam un pasūtīt no viņa fotōpreces? cik daudzi to ir darījuši? viss bijis štokos?


Ebay nav tirgotājs, bet "tirgus placis". Un katrā placī jārēķinās ar žuļikiem. Man no 750 darījumiem bija 3žuļ;iki. Tas ir ciešami!
avatar
Publicēts: 10.03.10 21:28
 citēt
Ir sūtīts no šādām ebaja bodēm:
stores.shop.ebay.co.uk...

stores.shop.ebay.co.uk...

Vispār cienu Honkongas pārdevējus - i cena labāka, i vērtību norāda tādu, lai nav lieli izdevumi pie saņemšanas (ja palūdz).
avatar
Publicēts: 10.03.10 21:29
 citēt
nu gan Tev pieredzīte :face-grin: njā, bet pasūtot kameru [pirmais lielais pirkums manā ebay pieredzē būtu], negribētos uzrauties uz žuļika un sūri grūti pelnīto naudiņu aizlaist vējā..
avatar
Publicēts: 10.03.10 21:45
 citēt
kameru sūtījis neesmu, tikai stiklus un visādus sīkumus. Kamerai, īpaši spogulenei, tomēr garantiju gribas. It kā jau ebaja tirgoņi (lielie veikali, ne individuālie) dod garantiju, bet ja nu kas notiek, tad sūtīšana uz turieni pa Tavu piķi un gaidīšana ilgi sanāk.
Bet vispār jau ebajā sūtīt ir samērā droši, jo:
1. ir iespēja redzēt pārdevēja veikto darījumu skaitu - ja 98% vai vairāk atsauksmju ir pozitīvas pie liela darījumu skaita, tad var justies puslīdz droši;
2. maksāšana notiek caur paypal, kas arī ir sava veida garantija - ja pārdevējs piečakarē, tad ir iespējas dabūt atpakaļ savu naudiņu.

Protams, uzmanīgi jālasa apraksti, jānoskaidro sūtīšanas cena, ja kaut kas nav skaidrs, jāpajautā pārdevējam. Jārēķinās, ja preci vērtībā virs 150 eirikiem sūta no ne-Eirozonas valsts, tad būs jāmaksā muitas nodoklis + 21% PVN no kopējām izmaksām (preces vērtība + sūtīšana + muita), kas to psākumu padara stipri neinteresantu. Protams, ja ir iespēja sarunāt, tad tā lieta ir drošāka, bet savs risks tomēr pastāv, piemēram, ja gadās muitnieks, kas saprot, ka labs stikls jauns nemaksā 50$.

Bet no Eiropas vispār nav problēmu pasūtīt, piemēram no Vāczemes, tik tur tās cenas nav lētākās + valodu labi būtu zināt.
avatar
Publicēts: 11.03.10 02:48
 citēt
www.technikdirekt.de
www.foto-walser.biz...
www.foto-mueller.at...

kaut kādus hlamus no šiem ir atsūtījuši, viens pat ar pēcmaksu uz vairākiem simtiem eiro
avatar
Publicēts: 18.10.17 08:33
 citēt
Kaspars iekrita - lētajā kantorī

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 18.10.17 18:15
 citēt
Kā ir,
vai sūtījumus privātpersonai no Ķīnas/Honkongas/Japānas u.c neEU ar parasto pastu atmuito un maksā Latvijas pastā pie saņemšanas?
Nav jātne ar braucienu uz galveno pasta māju lidostas rajonā?
avatar
Publicēts: 18.10.17 18:54
 citēt
Ja pienāk pastā, tur iedod muitas papīru ar numuru un e-pasta adresi. Uz muitu pats nosūti bankas izrakstu par savu maksājumu pārdevējam. Muitnieks atsūta rēķinu. Apmaksā un ej uz savu pastu savu pirkumu saņemt.

Ja pieved kurjers, viņš iepriekš zvana un saka, cik un kā būs jāmaksā. Maksā ķepā saņemot.
avatar
Publicēts: 19.10.17 13:47
 citēt
Paldies par info!
avatar
Publicēts: 19.10.17 22:19 labots
 citēt
Pirku kameru (d750) un objektīvu (sigmu 50/1.4 a ) no tā kas ss.lv tirgo.. viss ļoti labi strādā + lētāk nekā veikalā

epasts laikam fotix@inbox.lv bija ja nemaldos

pie tam pirms pirkšanas var apčamdīt preci utt
avatar
Publicēts: 20.10.17 12:54
 citēt
Kā neiekrist uz blēžiem
myrussia.cc...
avatar
Publicēts: 20.10.17 18:18
 citēt
Negribu kādu reklamēt ,bet visnormālākais piedāvājums tomēr ir sskā. Pirku 70D un dažus stiklus, bez problēmām. Pazvani un kā raķete ir klāt. Un cenas zemākas.
avatar
Publicēts: 20.10.17 18:20
 citēt
Iet runa par jaunu tehniku, laikam tā pati firma, par ko raksta Nikonists.
avatar
Publicēts: 20.10.17 18:37
 citēt
I_D:Negribu kādu reklamēt ,bet visnormālākais piedāvājums tomēr ir sskā. Pirku 70D un dažus stiklus, bez problēmām. Pazvani un kā raķete ir klāt. Un cenas zemākas.

Protams - ja nemaksā nodokļus ar pelēko preci cenas iznāk zemākas, pēcāk var nebrīnīties ka legālas bodes nav ieinteresētas neko bez širpotreba uz vietas tirgot.
avatar
Publicēts: 20.10.17 19:40
 citēt
Varbūt legālajām bodēm nevajag likt 100 un vairāk % uzcenojumu?
avatar
Publicēts: 20.10.17 20:06 labots
 citēt
Hugo:
I_D:Negribu kādu reklamēt ,bet visnormālākais piedāvājums tomēr ir sskā. Pirku 70D un dažus stiklus, bez problēmām. Pazvani un kā raķete ir klāt. Un cenas zemākas.

Protams - ja nemaksā nodokļus ar pelēko preci cenas iznāk zemākas, pēcāk var nebrīnīties ka legālas bodes nav ieinteresētas neko bez širpotreba uz vietas tirgot.


Par cik man patsmit gadus viss bizness ir arpuss LV vecajās EU valstīs vēstīšu mēs tur parasti nekad tīro peļnu virs 3-5% nekad neplānojam arī uzceojumus neliekam. LATVIJĀ ja tu nesi uzlicis vismaz 15-25% esi pilnīgs loxs. Tāpec izdevīgak VAI VISU pasītīt pilnīgi legali no Francijas , Vacijas , Anglijas un būs gan legāli gan saviem 15-20% letāk JEBKAS praktiski izņemot pakalpojumi.
avatar
Publicēts: 20.10.17 21:55
 citēt
Lunis:
Par cik man patsmit gadus viss bizness ir arpuss LV vecajās EU valstīs vēstīšu mēs tur parasti nekad tīro peļnu virs 3-5% nekad neplānojam arī uzceojumus neliekam. LATVIJĀ ja tu nesi uzlicis vismaz 15-25% esi pilnīgs loxs. Tāpec izdevīgak VAI VISU pasītīt pilnīgi legali no Francijas , Vacijas , Anglijas un būs gan legāli gan saviem 15-20% letāk JEBKAS praktiski izņemot pakalpojumi.


Retumis "Vecajās EU valstīs" jāiepērk kaut kādi materiāli un aparātiņi, kurus šeit netirgo neviens. Pa tiešo no rūpnīcas visbiežāk ir vai nu neiespējami nopirkt vispār vai nu dārgāk, kā pie turienes vairumniekiem un pat reizēm arī mazumniekiem. Marketinga politikas ir dažādas, bet visbiežāk ir tā, kad listes cenai uzliek atlaides un tās ir ļoti dažādas vadoties no pircēja apjomiem, sadarbības ilguma un arī "deguna". Kādā to rietumnieku nestandarta šlangu ražotājfirmā atlaides ir no 0% līdz pat 50% no cenas listē. Tad iedomājieties, cik % no listes cenas ir pašizmaksa, ja produktam var uzlikt 50% atlaidi. 3-5% uzcenojumu pašizmaksai var likt pakalpojumu sniedzēji un torgaši, kas neplāno attīstīties, vai arī dempingotāji, ražojošās firmas ar tādu plānoto peļņu būtu bankrotā ātri vien. Ja ir imports-eksports uz citas valūtas valsti, tad tikai valūtu konvertācijas riski ir līdz 3%.

Bet ja runa par fototehnikas cenām pie mazumtirgotāju veikalos, tad lai Lunis parāda, kur EU tās ir par 15% mazākas, kā pie mums? Man kaut kā acis rāda, ka tieši pie mums ir lētāk, vismaz fujifilm kameras un objektīvi. Nu ir ebay arī lētākas kameras par dažiem procentiem, toties bez reālas garantijas. Kad es RD Elektronic pirku Fuji kameru, tad tur tā bija par 20% lētāka, kā amazon.de tobrīd, bet amazonā parasti ir lētāk, kā citur. Arī patreiz x-t20 amazonā ir par 12% dārgāka, kā reālā veikalā pro mix punkts lv. Esmu šo to pircis arī amazonā, bet nu pārsvarā tad, kad ir akcijas un preces, kurām par garantiju nav jāsatraucas.
avatar
Publicēts: 21.10.17 03:00
 citēt
"" Esmu šo to pircis arī amazonā, bet nu pārsvarā tad, kad ir akcijas un preces, kurām par garantiju nav jāsatraucas. """


---------

kāpēc ir jāuztraucas par garantiju amazon.de? Esmu 2 gadījumos saskāries ar defektu, abos garantija darbojās un naudu atgrieza 100%. Vienā gadījumā es pat pirku lietotu preci par zemāku cenu, un arī to pēc 1,5 gada aizsūtīju atpakaļ, kā arī atgrieza visu naudu. Negatīvais ir tas, ka sūtīšanu atpakaļ jāmaksā no savas kabatas un viņu kupons nedarbojas mūsu pastā.
avatar
Publicēts: 21.10.17 18:03
 citēt
talavietis:"" Esmu šo to pircis arī amazonā, bet nu pārsvarā tad, kad ir akcijas un preces, kurām par garantiju nav jāsatraucas. """


---------

kāpēc ir jāuztraucas par garantiju amazon.de? Esmu 2 gadījumos saskāries ar defektu, abos garantija darbojās un naudu atgrieza 100%. Vienā gadījumā es pat pirku lietotu preci par zemāku cenu, un arī to pēc 1,5 gada aizsūtīju atpakaļ, kā arī atgrieza visu naudu. Negatīvais ir tas, ka sūtīšanu atpakaļ jāmaksā no savas kabatas un viņu kupons nedarbojas mūsu pastā.



Esmu vairākkārt Vācjas Amazonei atdevis pirkumus, arī vienkārši "nepatIk, neder" statusā. Amazone atdod fiksētu atapakļūtīšanas naudu. Reizēm arī sūtu Latvijas pasta čeka attēlu, tad tad atdod manis iztērēto, bet nepārsniedzot limitu. Jāstaigā vien uz pastu. Droši var pirkt, izmēģināt un, ja neder, sūtīt atpakaļ.

Reiz saņēmu lētu Tamron objektīvu, kura AF zobrati čīkstēdami slīdēja viens gar otru. Pieteicu, jauno izsūtīja uzreiz, nesagaidot bojāto atpakaļ. Amazonei tie ir dažādi procesi. BTW, citam lietotam Tamron objektīvam arī AF sāk čīkstēt...
avatar
Publicēts: 21.10.17 18:12 labots
 citēt
Lunis: Par cik man patsmit gadus viss bizness ir arpuss LV vecajās EU valstīs vēstīšu mēs tur parasti nekad tīro peļnu virs 3-5% nekad neplānojam arī uzceojumus neliekam. LATVIJĀ ja tu nesi uzlicis vismaz 15-25% esi pilnīgs loxs. Tāpec izdevīgak VAI VISU pasītīt pilnīgi legali no Francijas , Vacijas , Anglijas un būs gan legāli gan saviem 15-20% letāk JEBKAS praktiski izņemot pakalpojumi.


Pirms 5-10-15 gadiem situācija bija tuva tam kā Lunis minēja, BET.
Pa lielam ir daudzas lietas uz labo pusi mainījušās ar EURO ieviešanu un WEB veikalu atīstību ;)
Tagad varāki LV veikali liek identiskas cenas eiropas bodēm, vai gadās pat mazākas :)

Piemēri no PRO Audio tehnikas lauciņa:

JBL LSR305
www.yoursound.lv...
www.thomann.de...

JBL LSR 308
www.yoursound.lv...
www.thomann.de...

FOCAL SM9 LEFT
www.yoursound.lv...
www.thomann.de...

Yamaha HS 7
attrademusic.lv...
www.yoursound.lv...
www.thomann.de...

p.s.
1. Thomann.de ir lielākais PRO Audio tehnikas WEB veikals eiropā un zemākās cenas līderis.
2. Protams - Pro Audio ir šauras nišas produkti + mūsu ne visai lielās zemītes tirgū,
bet ja šinī tirgū nedarbojas pelēkās preces no rokas andelmaņi, re kā, normalizējas un nav pilnīgi viss jāpērk no citzemju WEB bodēm :) Protams ļoti specifiskas vai reti pieprasītas lietas tāpat būs jāmeklē citur!
avatar
Publicēts: 22.10.17 09:14
 citēt
Tikai nevajag D..st, Hugo laikam ir kāds veikala pārdevējs vai valsts dienesta ierēdnis, kurš nevisai draudzējās ar galvu!
Šitā klaji melot! tur gan vajag nekaunību!!!:anger:
Piemērs Elkorā 6D mark2 maksā 2299,99 SSā 1799.oo Vot pasaki man pieci stoķi nav par daudz varka uz vienu kameru?
Pie nosacījuma, ka tie otri, kas pārdod lētāk arī pelna un kaut kādus nodokļus maksā.:anger:
avatar
Publicēts: 22.10.17 09:20
 citēt
P.S Taisnības pēc jāpasaka,ka Elkorā ja pakaulēsies, kādu stoķi,ja ne divus noladīs.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.10.17 20:37 labots
 citēt
Elkora veikalā lētāk iepirkties tad, kad viņiem uz kāda konkrētā brenda ( Sony, LG, Samsung) precēm ir
atlaides. Ne tik sen Elkorā iepirku Sony televizoru, kas visur citur bija dārgāks un šonedēļ LG 2017 gada veļas mašīnu ar 20% atlaidi, kas rezumējās ar 1. zemākās cenas vietu salīdzini tabulā un bija par 16% lētāk, kā vidēju cenu veikalā 1Apunktslv. www.salidzini.lv...

Fočikiem gan tur atlaides reti un tad ne pārāk iespaidīgas.
avatar
Publicēts: 22.10.17 23:17
 citēt
I_D:... Šitā klaji melot! tur gan vajag nekaunību!!!:anger:

Čukča ņe čitateļ, čukča pisatjeļ!
avatar
Publicēts: 23.10.17 20:17
 citēt
z_z:Elkora veikalā lētāk iepirkties tad, kad viņiem uz kāda konkrētā brenda ( Sony, LG, Samsung) precēm ir
atlaides. Ne tik sen Elkorā iepirku Sony televizoru, kas visur citur bija dārgāks un šonedēļ LG 2017 gada veļas mašīnu ar 20% atlaidi, kas rezumējās ar 1. zemākās cenas vietu salīdzini tabulā un bija par 16% lētāk, kā vidēju cenu veikalā 1Apunktslv. www.salidzini.lv...

Fočikiem gan tur atlaides reti un tad ne pārāk iespaidīgas.


Izgājušajās brīvdienās esot bijis sony stikliem -20%
avatar
Publicēts: 23.10.17 21:32
 citēt
kā irsā var brīvdienas iziet? Moš vēders izgāja ?
avatar
Publicēts: 23.10.17 21:42
 citēt
Lachux:kā irsā var brīvdienas iziet? Moš vēders izgāja ?


Vēderam ir kājas iešanai?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):