forum.gif
Reitingi - kam tas vajadzīgs ja ir netaisnīgs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Reitingi - kam tas vajadzīgs ja ir netaisnīgs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.06.10 13:57
 citēt
Jau labu laiku ievēroju, ka dažādiem cilvēkiem bilžu reitingi tiek aprēķināti dažādi. Ja kādam interesē - nokopēju dažus piemērus (te nevar ievietot) , kur bildes atrodas vienā lapā vai pat blakus, balsotāji apm. tie paši, bet bildes reitings stipri atšķirīgs; vai pat - dažam ir zemāks reitings ar vairāk balsīm nekā citam, pie tam kopējie balsotāji tie paši.
Kāpēc uzturēt melīgu sistēmu?
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:00
 citēt
micuks, palasi forumu. Tur ir daudz tēmu ar paskaidrojumiem, kāpēc atšķiras. Viss ir pareizi, tikai jāsaprot jaunā sistēma.
Dzīvo mierīgāk, neķer kreņķi par sīkumiem.
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:05
 citēt
kameer veel dziivs visi melo. peec beereem - tad gan tikai labu
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:11
 citēt
Reitingi vajadzīgi, lai radītu iespaidu, ka pasažieris var noteikt bildes vietu kaut kādā secīgā sarakstā, bet patiesībā secīgā saraksta sastādīšanā darbojas vecais labais nejaušības princips :)
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:12
 citēt
tas ir tapec ka admini maksligi palielina savus milulu reitingus par atiecigu samaksu, lai vini butu tauta zinamaki un slavenaki fotografi... :D:D:D
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:12 labots
 citēt
Laciz:kameer veel dziivs visi melo. peec beereem - tad gan tikai labu
Pēc bērēm arī melo!
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:14
 citēt
protams, FotoBlogs ir unikāls ar to, ka te ir diezgan brīva atmosfēra un daudz vairāk dzīvības. Tikai - kam vajadzīga reitingu sistēma ja tā ir nepatiesa?
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:16
 citēt
micuks: Tikai - kam vajadzīga reitingu sistēma ja tā ir nepatiesa?
Lai būtu, ko uzkačāt un pēc tam nezinātu, kā dabūt lejā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:16
 citēt
Andreass:micuks, palasi forumu. Tur ir daudz tēmu ar paskaidrojumiem, kāpēc atšķiras. Viss ir pareizi, tikai jāsaprot jaunā sistēma.
Dzīvo mierīgāk, neķer kreņķi par sīkumiem.


Melīgums ir sīkumi?
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:16
 citēt
micuks:protams, FotoBlogs ir unikāls ar to, ka te ir diezgan brīva atmosfēra un daudz vairāk dzīvības. Tikai - kam vajadzīga reitingu sistēma ja tā ir nepatiesa?


gribeju pateikt kas man ar blogu saistaas, bet rupji skanes!
un pensionari apvajnosies!
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:19
 citēt
:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:37
 citēt
Kas ir "Reitingi". Kur tos pie kameras var kabināt?:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:43
 citēt
eu ka tu te tā sāc, tad es ar intereses pēc pastījos kaut uz savam bildēm, kas ieliktas ar ļooti īsu intervalu...piem bilde par kuru uzspiests Patīk 23 reizes ir ar augstaku reitingu par bildi kurai Patīk uzspiests 59reizes....čo ta man neaiziet tā sistēma ..... nav runa par dažadu autoru dažādu vērtēšanu, bet konkrēti par viena autora blakusstavošām bildēm!??? Moš admini var apgaismot??
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:55
 citēt
sheema vienkaarsha. tikko tevi saak uzbudinaat shis jautaajums taa tu saac cepties. piedegushie tiek suutiiti banaanu republiku :D
avatar
Publicēts: 14.06.10 14:57
 citēt
Vasi8 - 23 un 59 jau nu vairs nevarētu izskaidrot tikai ar to, ka atšķiras "balsotāju reitings".
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:00
 citēt
man ir ljoti zems sw koificents. ja es Tavai bildei ielieku patiik tad liidz ar to Tava bilde lido reitingu miskastee... naakamreiz zinaasi ka man jaaiet ar lielu liikumu :D :D :D
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:04
 citēt
Banānu republikā atrodas tie, kam nevajadzētu pārāk izlekt?
Tas diezgan labi izskaidro mistiku, ka dažādu autoru blakus stāvošas bildes - tā par kuru nobalsots mazāk novērtējās augstāk par to, kur balsots mazāk pat ja kopējie balsotāji tie paši.
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:04
 citēt
Laciz:man ir ljoti zems sw koificents. ja es Tavai bildei ielieku patiik tad liidz ar to Tava bilde lido reitingu miskastee... naakamreiz zinaasi ka man jaaiet ar lielu liikumu :D :D :D


nu jopcik vecīt....ja nav ko pateikt, tad TURI MUTI....shēma vienkāša.
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:06
 citēt
micuks:Vasi8 - 23 un 59 jau nu vairs nevarētu izskaidrot tikai ar to, ka atšķiras "balsotāju reitings".


nu palūr manas pirmspēdējas divas bildes!!!
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:08
 citēt
vasis8:eu ka tu te tā sāc, tad es ar intereses pēc pastījos kaut uz savam bildēm, kas ieliktas ar ļooti īsu intervalu...piem bilde par kuru uzspiests Patīk 23 reizes ir ar augstaku reitingu par bildi kurai Patīk uzspiests 59reizes....čo ta man neaiziet tā sistēma ..... nav runa par dažadu autoru dažādu vērtēšanu, bet konkrēti par viena autora blakusstavošām bildēm!??? Moš admini var apgaismot??


Nu šitā vērtēšana ir logaritmiska. Jo vairāk reizes spiež patīk, jo mazāk pieaug kopējais reitings.

Ap 20-25 Patīk ir tā vieta, kur katastrofāli krītas katras nākamās balss svars. Tātad, ja tie, kam ir augsti sw, paspēj sabalsot kā pirmie, tad ar 23 vērtējumiem var uzdzīt diezgan augstu to reitingu.
Ja pirmie 20-25 ir tie, kam sw ir zems, tad tas reitings būs zemāks un, pat, ja tālāk balso tie, kam augsti sw, reitings pieaugs ļoti lēni un neaizsniegs to reitingu, kas sabalsots pirmajai bildei.. :)

P.S. Vistas ir minējums. Man nav zināma precīza formula balsojuma aprēķināšanai :)
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:13
 citēt
vasis8:
micuks:Vasi8 - 23 un 59 jau nu vairs nevarētu izskaidrot tikai ar to, ka atšķiras "balsotāju reitings".


nu palūr manas pirmspēdējas divas bildes!!!


Nu nav ko teikt - acīmredzot sistēma ir tikai fikcija....
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:19
 citēt
micuks, beidz vārīties savā sulā, jau vienreiz patiecu, ka tie nav melīgi. Ja nesaproti kā viņus aprēķina, tad necel traci. Izlasi visu par aprēķināšanu un ja tad pēc taviem aprēķiniem sanāk ka viņi melo, vari bļaustīties. Bet pašlaik pats nesaproti kā tiek rēķināts, bet pabļaustīties proti.
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:23
 citēt
vasis8:
Laciz:man ir ljoti zems sw koificents. ja es Tavai bildei ielieku patiik tad liidz ar to Tava bilde lido reitingu miskastee... naakamreiz zinaasi ka man jaaiet ar lielu liikumu :D :D :D


nu jopcik vecīt....ja nav ko pateikt, tad TURI MUTI....shēma vienkāša.
pac TURI MUTI! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:25
 citēt
Andreass:micuks, beidz vārīties savā sulā, jau vienreiz patiecu, ka tie nav melīgi. Ja nesaproti kā viņus aprēķina, tad necel traci. Izlasi visu par aprēķināšanu un ja tad pēc taviem aprēķiniem sanāk ka viņi melo, vari bļaustīties. Bet pašlaik pats nesaproti kā tiek rēķināts, bet pabļaustīties proti.

++++

reitingi nav meligi bet izcili stulbi izdomati!
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:30
 citēt
anonims_:
Andreass:micuks, beidz vārīties savā sulā, jau vienreiz patiecu, ka tie nav melīgi. Ja nesaproti kā viņus aprēķina, tad necel traci. Izlasi visu par aprēķināšanu un ja tad pēc taviem aprēķiniem sanāk ka viņi melo, vari bļaustīties. Bet pašlaik pats nesaproti kā tiek rēķināts, bet pabļaustīties proti.

++++

reitingi nav meligi bet izcili stulbi izdomati!


gudri izdomāti lai vieniem rēķinātu uz augšu citiem uz leju.
Es te dažiem parēķināju fotogrāfa reitingus pēc formulas (kam mazāk par 50 bildēm) - piedod, Andreas, sanāca visai interesanti rezultāti - citiem kā formulā, citiem pietrūka, vienam pielikts klāt. Tā ka nevajag man te pirkstu tirināt par bļaustīšanos....
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:31
 citēt
Ja kādu interesē tie reitingi,tad varētu būt ļoti vienkāršs veids kā tos uzdzīt.Ir jābildē sunīši,kaķīši un saullēkti-rieti.Var arī pupainas meičas vēzīša pozā.:face-grin: Lai būtu skaisti.:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:33
 citēt
micuks:

gudri izdomāti lai vieniem rēķinātu uz augšu citiem uz leju.
Es te dažiem parēķināju fotogrāfa reitingus pēc formulas (kam mazāk par 50 bildēm) - piedod, Andreas, sanāca visai interesanti rezultāti - citiem kā formulā, citiem pietrūka, vienam pielikts klāt. Tā ka nevajag man te pirkstu tirināt par bļaustīšanos....


Ir kaut kur publicēta formula? Es ar gribu parēķināt :)
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:33
 citēt
viecha:Ja kādu interesē tie reitingi,tad varētu būt ļoti vienkāršs veids kā tos uzdzīt.Ir jābildē sunīši,kaķīši un saullēkti-rieti.Var arī pupainas meičas vēzīša pozā.:face-grin: Lai būtu skaisti.:face-wink:


Arī taisnība.
Bet tomēr - kāpēc uzturēt fikciju?
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:35
 citēt
Ir kaut kur publicēta formula? Es ar gribu parēķināt

Ir pie Palīdzības - kā aprēķina Fotogrāfa reitingu
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:41
 citēt
Andreass:micuks, beidz vārīties savā sulā, jau vienreiz patiecu, ka tie nav melīgi. Ja nesaproti kā viņus aprēķina, tad necel traci. Izlasi visu par aprēķināšanu un ja tad pēc taviem aprēķiniem sanāk ka viņi melo, vari bļaustīties. Bet pašlaik pats nesaproti kā tiek rēķināts, bet pabļaustīties proti.


nu drosi vien ka tev taisnība, bet nu problema jau tajā ka neviens nezin to mega algoritmu, tapē arī tāda tēma!
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:43
 citēt
micuks:Ir kaut kur publicēta formula? Es ar gribu parēķināt

Ir pie Palīdzības - kā aprēķina Fotogrāfa reitingu


Točna kļūda.. :D
Man fotogrāfa reitings ir 0.01 uz augšu.. Es laikam esmu dikti iemīļots fotoblogā :)
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:46
 citēt
Bzh - Tev būs paveicies, neesi aizsūtīts uz banānu serveri
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:48
 citēt
cik atminos FB reitings ir proporcionaals FB fotograafa kraaninja garumam (tb iedomaataa kraaninja garumam, kas fiziski, ne vienmeer iespeejams..). tb jo augstaags TAS, jo garaaks TAS :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:56 labots
 citēt
Kāpēc lai mani kaut kur sūtītu? :)
Btw, kurš ir tas laimīgais, kuram reitings uz leju? Es ar gribu pārbaudīt :)

Cik ir Tev reitings? 5.11?
avatar
Publicēts: 14.06.10 15:57
 citēt
Bzh:Kāpēc lai mani kaut kur sūtītu? :)

tevi vaja pa sūtīt :amazing:
avatar
Publicēts: 14.06.10 16:00
 citēt
Bzh:Kāpēc lai mani kaut kur sūtītu? :)
Btw, kurš ir tas laimīgais, kuram reitings uz leju? Es ar gribu pārbaudīt :)
Bzh:Kāpēc lai mani kaut kur sūtītu? :)
Btw, kurš ir tas laimīgais, kuram reitings uz leju? Es ar gribu pārbaudīt :)


29.martā zorzch bija - 0,34, micuks -0,47 , TWIN - 0,1, vavers - 0,18, voldemorts + 0,1, - varbūt ka tagad ir savādāk.
avatar
Publicēts: 14.06.10 16:07
 citēt
Iespējams, vidējais reitings nav VISU bilžu vidējais reitings, bet pēdējo 25 :) Eliks kaut kad forumā par pēdējām 25 bildēm runāja. Tik neatceros, uz ko tieši tas attiecās.
Tiesa, Tev nav 25 bildes.

Btw, kā Tu vidējo bildes reitingu rēķināji? Tiešām skaitīji Vavera 48 bilžu reitingus kopā? :)
avatar
Publicēts: 14.06.10 16:11
 citēt
:amazing:kā jūs to visu rēķiniet :amazing:
avatar
Publicēts: 14.06.10 16:11
 citēt
Bzh:Iespējams, vidējais reitings nav VISU bilžu vidējais reitings, bet pēdējo 25 :) Eliks kaut kad forumā par pēdējām 25 bildēm runāja. Tik neatceros, uz ko tieši tas attiecās.
Tiesa, Tev nav 25 bildes.

Btw, kā Tu vidējo bildes reitingu rēķināji? Tiešām skaitīji Vavera 48 bilžu reitingus kopā? :)


excel ievada ciparus un tas pats sarēķina, laiks bišku jākavē kamēr izšķirsta blogu
avatar
Publicēts: 14.06.10 16:17
 citēt
Briesmīgi saražģītajam bilžu reitinga aprēķinam par formulas nav - kaut kur kaut kādas runas forumos par kādu miglainu jaunu sistēmu ... kam tad vajadzīgs??? Lai tauta doma ka te kas notiek?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):