forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 110
  5. 111
  6. 112
  7. 113
  8. 114
  9. 115
  10. 116
  11. 117
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.10.10 14:55
 citēt
tusne pa sapņiem cēlās miglu lūrēt :D šorit bija riktīga migla un arī saliņš uz -2grādi :)
Ziema nāk ziema nāk :) :) :)
avatar
Publicēts: 09.10.10 16:07
 citēt
Oliss:tusne pa sapņiem cēlās miglu lūrēt...
... tagad skatās bildes, ko ta īsti ir redzējusi :)
avatar
Publicēts: 09.10.10 17:22
 citēt
dansiga:tusne, nu vismaz nebrauci 2 st liidz saulleektam ;-) tev jau kaa rkraw - uzcelies, nakckrelaa izej un paskaties;-)))
tā arī darīju, pamodos 2 gāju lūkoties, ne kā nav un gāju gulēt tālāk! :)
Oliss:tusne pa sapņiem cēlās miglu lūrēt :D šorit bija riktīga migla un arī saliņš uz -2grādi :)
Ziema nāk ziema nāk :) :) :)
nu kaut kur jau noteikti migla bija, nemaz neapgalvoju, ka visā Latvijā nebija.. bet Birzgale šorīt bez miglas iztika! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 17:56
 citēt
tusne, nu 2os jau nu toch bija stipri par agru ;-)))))
avatar
Publicēts: 09.10.10 17:59
 citēt
dansiga:tusne, nu 2os jau nu toch bija stipri par agru ;-)))))
2 bija domāts divas reizes! :D
avatar
Publicēts: 09.10.10 18:04
 citēt
tusne:
dansiga:tusne, nu 2os jau nu toch bija stipri par agru ;-)))))
2 bija domāts divas reizes! :D
Kā bija domāts, nav zināms, bet visi saprata, ka divos naktī :D
avatar
Publicēts: 09.10.10 18:09
 citēt
smartins:Kā bija domāts, nav zināms, bet visi saprata, ka divos naktī :D
nu lai kā tur arī nebūtu, 2 naktī arī nebija smuka saullēkta! :D
avatar
Publicēts: 09.10.10 18:35
 citēt
za to divos naktī smuka sarma sāka veidoties :face-smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 18:45
 citēt
chiekurs:za to divos naktī smuka sarma sāka veidoties :face-smile:
es to nemācēšu nobildēt..:shame:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:17
 citēt
tusne:
chiekurs:za to divos naktī smuka sarma sāka veidoties :face-smile:
es to nemācēšu nobildēt..:shame:

bet pamēģini :) kamēr mēģināsi pate apsarmosi un vismaz kādam citam izdosies :big_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:25
 citēt
migla naktī bija jau ap 23-jiem ...., un vietām necaurredzama....., mīnusiņš arī jau bija...... . bildēšanai b. par agru :bad_smile: , tusne nezin miglu vietas...., ja pagalmā nav, tad nav.......iet gulēt ...... . šodien laba diena projektiem bija .......:big_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:30
 citēt
negatIvs: tusne nezin miglu vietas...., ja pagalmā nav, tad nav.......iet gulēt ......
nu vakar pa ceļam no Rīgas uz Birzgali bija feina migla.. ij brīžam zem miglas vāla, kā zem tilta bija jābrauc apakšā! :D un pagalmā mums migla ir maisi reti, bet pāri ceļam ielejā ir gan tāda un gana bieži, bet ne šorīt!:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:31
 citēt
negatIvs:.... . šodien laba diena projektiem bija .......:big_smile:
bija gan! mans projekts bija sagrābstīt kritušās lapas, uzcelt māju ezītim kur tas nāks sēnes ēst, ij dūmus koku zaros pabildēt! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:39
 citēt
tusne:
negatIvs: tusne nezin miglu vietas...., ja pagalmā nav, tad nav.......iet gulēt ......
nu vakar pa ceļam no Rīgas uz Birzgali bija feina migla.. ij brīžam zem miglas vāla, kā zem tilta bija jābrauc apakšā! :D un pagalmā mums migla ir maisi reti, bet pāri ceļam ielejā ir gan tāda un gana bieži, bet ne šorīt!:what:
nu es arī vakar braucu garām Birzgalei....., kas Tev tur, fazenda, īpašumi, nami? .....:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:44
 citēt
negatIvs:nu es arī vakar braucu garām Birzgalei....., kas Tev tur, fazenda, īpašumi, nami? .....:what:
manai būtnei tur pus māja :) feina vieta, kur vasarā aliņu padzert un ziemā pabaudīt pasaules mieru un sniega spožumu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:50
 citēt
tusne:
negatIvs:nu es arī vakar braucu garām Birzgalei....., kas Tev tur, fazenda, īpašumi, nami? .....:what:
manai būtnei tur pus māja :) feina vieta, kur vasarā aliņu padzert un ziemā pabaudīt pasaules mieru un sniega spožumu! :bad_smile:
ja kā sniegs uz galvas, uzkrīt daži viesi, miers vējā .....
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:53
 citēt
negatIvs: ja kā sniegs uz galvas, uzkrīt daži viesi, miers vējā .....
ai, visiem par tālu šķiet, līdz ar to tas ir izslēgts..
avatar
Publicēts: 09.10.10 19:59
 citēt
tusne:
negatIvs: ja kā sniegs uz galvas, uzkrīt daži viesi, miers vējā .....
ai, visiem par tālu šķiet, līdz ar to tas ir izslēgts..

man nav par tālu .... :haha: , es tur garām braucu gandrīz katru piektdienas nakti...... , teorētiski es varētu uzkrist ....., ja nekā sniegs, tad paliels krusas grauds ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:05
 citēt
negatIvs: man nav par tālu .... :haha: , es tur garām braucu gandrīz katru piektdienas nakti...... , teorētiski es varētu uzkrist ....., ja nekā sniegs, tad paliels krusas grauds ....... :bad_smile:
nu Tev gan tur ir tuvu! :) tad tik brauc un meklē pareizo māju miestā! :bad_smile: galvenais, lai mēs tai piektdienā būtu tur, citādi vecāki nesaprastu, kas tas par krusas graudu te!:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:08
 citēt
vecākus nevajag par zemu novērtēt.....:big_smile: , lai es atrastu pareizo māju, man vajag kādas norādes
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:11
 citēt
negatIvs:vecākus nevajag par zemu novērtēt.....:big_smile: , lai es atrastu pareizo māju, man vajag kādas norādes
Birzgale! un manās bildēs ir viena neizdevusies no turienes.. ciema nomale..:bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:16
 citēt
šitā www.fotoblog.lv... ? ....., tad es diez vai atradīšu ..... :shame:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:19 labots
 citēt
negatIvs:šitā www.fotoblog.lv... ? ....., tad es diez vai atradīšu ..... :shame:
jā.. Birzgalē pašā esi bijis?
Brauc uz birzgales parku, garām mājai jābrauc.. :) Atbrauc rīt, pārbaudi vai vari atrast! :o) Birzgale jau nav liela!
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:31
 citēt
tusne:
negatIvs:šitā www.fotoblog.lv... ? ....., tad es diez vai atradīšu ..... :shame:
jā.. Birzgalē pašā esi bijis?
Brauc uz birzgales parku, garām mājai jābrauc.. :) Atbrauc rīt, pārbaudi vai vari atrast! :o) Birzgale jau nav liela!
un ja atradīšu? ........:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:32
 citēt
negatIvs: un ja atradīšu? ........:what:
tad es dikti sakautrēšos.. :shame: un tad mēs iepazīsimies klātienē! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:54
 citēt
tusne:
negatIvs: un ja atradīšu? ........:what:
tad es dikti sakautrēšos.. :shame: un tad mēs iepazīsimies klātienē! :bad_smile:
rīt es nebraukšu, nebūs laika, projekts......, es jau pirmīt pieminēju - teorētiski....., nav manā stilā kaut kur uzprasīties, uzsēsties uz astes un tamlīdzīgi....., pamuldēt jau var, līdz praktiskām darbībām, braukšanas ziņā, kā līdz mēnesim ......:big_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 20:58
 citēt
negatIvs:rīt es nebraukšu, nebūs laika, projekts......, es jau pirmīt pieminēju - teorētiski....., nav manā stilā kaut kur uzprasīties, uzsēsties uz astes un tamlīdzīgi....., pamuldēt jau var, līdz praktiskām darbībām, braukšanas ziņā, kā līdz mēnesim ......:big_smile:
nu es jau ar.. līdz reālām darbībām netieku.. kautrējos.. :amazing:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:27
 citēt
:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:28
 citēt
kādas ir Tavas reālās darbības, kautrības vērtās ? ....
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:31
 citēt
negatIvs:kādas ir Tavas reālās darbības, kautrības vērtās ? ....
es slēpjos aiz monitora.. :shame:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:35
 citēt
pārfrāzēju iepriekšējo jautājumu.... - no kādām darbībām Tu kautrējies? .....:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:37
 citēt
negatIvs:pārfrāzēju iepriekšējo jautājumu.... - no kādām darbībām Tu kautrējies? .....:what:
no tikšanās ar svešiem ļaužiem :amazing:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:45 labots
 citēt
vai tad es svešs? nu jau statusam vajadzētu būt - savs cilvēks :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:51
 citēt
negatIvs:vai tad es svēšs? nu jau statusam vajadzētu būt - savs cilvēks :bad_smile:
te jau dators pa vidu.. un "dzīvē" jau vēl neesam tikušies.. :shame:
paprasi dansigai , cik ilgs laiks pagāja, kamēr viņa mani tautās izvilka, un es sāku tikties ar chata cilvēkiem.. es mulstu tautu masās.. :amazing:
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:53
 citēt
masa man nav liela .......
avatar
Publicēts: 09.10.10 21:59
 citēt
negatIvs:masa man nav liela .......
:D
avatar
Publicēts: 09.10.10 22:11
 citēt
tusne:
negatIvs:masa man nav liela .......
:D
nuja, skalārais atlēts :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 22:30 labots
 citēt
negatIvs: nuja, skalārais atlēts :bad_smile:
nu labi, masas jau visāds.. un es kautrējos no visādām masām..da
to tik lieta ar kādu kOdu varētu atrisināt.. ja kāds mani aiz rokas paņem uz atved! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.10.10 10:37
 citēt
avatar
Publicēts: 10.10.10 11:01
 citēt
kakoj gļamur :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 110
  5. 111
  6. 112
  7. 113
  8. 114
  9. 115
  10. 116
  11. 117
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):