forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 113
  5. 114
  6. 115
  7. 116
  8. 117
  9. 118
  10. 119
  11. 120
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.10.10 11:34
 citēt
daiga_a:
Maris:ko nu tādu, viscaur pazīstamu, tramdīs - garlaicīgi


to "viscaur" jau pats piefantazēji :bad_smile:


saki..? hm... skelets skapī?
avatar
Publicēts: 12.10.10 13:07
 citēt
Maris:
daiga_a:
to "viscaur" jau pats piefantazēji :bad_smile:


saki..? hm... skelets skapī?


Man :D?:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 12.10.10 13:28
 citēt
sen nekas nav bildēts... derētu šodien paņemt rokās kameru. :)
avatar
Publicēts: 12.10.10 13:45
 citēt
alvils:sen nekas nav bildēts... derētu šodien paņemt rokās kameru. :)


skeletus pa skapjiem bildeet?:exciting:
avatar
Publicēts: 12.10.10 15:40
 citēt
mož... :bad_smile: ko var zināt, ko vakars no sevis piedāvās... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.10.10 15:46
 citēt
alvil - pastāvi zem kāda koka un gaidi kad tas kritīs virsū... šitādas bildes ir zelta vērtas :D
avatar
Publicēts: 12.10.10 15:48
 citēt
Oliss, tagad jau, kad esi to pateicis, tā ir Tava ideja, neiešu jau zagt svešas idejas! Lai vien koku ķeršana paliek Tavā paša ziņā! ;)
avatar
Publicēts: 12.10.10 17:25
 citēt
skeletus tramdīt nav interesanti, būtnes jau pavisam cita lieta :grimace:
avatar
Publicēts: 12.10.10 17:34
 citēt
nez vai būtnes arī domā, ka tas ir interesanti :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:05
 citēt
chiekurs:nez vai būtnes arī domā, ka tas ir interesanti :bad_smile:
viennozīmīgu atbildi nevar dot......, lai arī būtnei būtu interesanti, neder kurš katrs tramdītājs. normālā situācijā, būtnes veic tramdītāju atlasi, pēc sev vien zināmiem kritērijiem.....
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:20
 citēt
tagad jau moderni, ka būtnes pašas kādu tramda... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:26
 citēt
negatIvs:
chiekurs:nez vai būtnes arī domā, ka tas ir interesanti :bad_smile:
viennozīmīgu atbildi nevar dot......, lai arī būtnei būtu interesanti, neder kurš katrs tramdītājs. normālā situācijā, būtnes veic tramdītāju atlasi, pēc sev vien zināmiem kritērijiem.....


būtnes arī ir īpaši jāizvēlas, jo ir dažas, kurām tas liekas interesanti, bet dažas, kuras to uztver pavisam savādāk
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:31
 citēt
daiga_a:tagad jau moderni, ka būtnes pašas kādu tramda... :bad_smile:
tas moments, tādā vai citādā formā, atklātākā vai slēptākā veidā, eksistē jau pasen ....., izlīdzinoties sieviešu un vīriešu tiesību skalai, neizbēgami palielinās arī tramdošo būtņu īpatsvars .....
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:33
 citēt
gandrīz ideāls tramdītājs, un būtne, kura procesu pareizi uztver

:bad_smile: .....
avatar
Publicēts: 12.10.10 18:59
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 21:14 labots
 citēt
negatIvs:gandrīz ideāls tramdītājs, un būtne, kura procesu pareizi uztver

:bad_smile: .....


matus shim apgriezt ne,tad buutu ideaals :haha:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:10
 citēt
kas vainas matiem? .....ir jau, attiecībā uz šo tramdītāju, vēl dažas neskaidrības .... , piemēram, nav nekādas informācijas par kurpēm, kurām, kā mēs kādreiz, šajā pašā topikā noskaidrojām, jābūt spoži nospodrinātām .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:17
 citēt
njaaa - kaadi tik murgi netiek razhoti :-)
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:23
 citēt
:face-glasses:
Bebiite:
negatIvs:gandrīz ideāls tramdītājs, un būtne, kura procesu pareizi uztver

:bad_smile: .....


matus shim apgriezt ne,tad buutu ideaals :haha:


to tik droši nevar zināt..............ja nu matu cm ir mēģinājums kompensēt iztrūkumu kur citur...........:face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:23
 citēt
negatIvs:kas vainas matiem? .....ir jau, attiecībā uz šo tramdītāju, vēl dažas neskaidrības .... , piemēram, nav nekādas informācijas par kurpēm, kurām, kā mēs kādreiz, šajā pašā topikā noskaidrojām, jābūt spoži nospodrinātām .... :bad_smile:


es jau cereeju ka augstaak teemeesi nevis tik zemu kurpes :D... pats galvenais arii ir kakis maisaa :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:24
 citēt
Bebiite:
negatIvs:kas vainas matiem? .....ir jau, attiecībā uz šo tramdītāju, vēl dažas neskaidrības .... , piemēram, nav nekādas informācijas par kurpēm, kurām, kā mēs kādreiz, šajā pašā topikā noskaidrojām, jābūt spoži nospodrinātām .... :bad_smile:


es jau cereeju ka augstaak teemeesi nevis tik zemu kurpes :D... pats galvenais arii ir kakis maisaa :face-devil-grin:



tēmēt vērts tieši tik augstu, cik var trāpīt.....
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:25
 citēt
NilsS::face-glasses:
Bebiite:
matus shim apgriezt ne,tad buutu ideaals :haha:


to tik droši nevar zināt..............ja nu matu cm ir mēģinājums kompensēt iztrūkumu kur citur...........:face-glasses:


hmm a kur ta veel jaabuut gariem matiem :amazing::haha:?
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:26
 citēt
šitie murgi nav tas ļaunākais variants, neatstāj graujošu iespaidu uz sabiedrību, jo netiek iznesti ārpus noteikta moduļa ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:27
 citēt
bet dazhi labi shito skatoties , domaa, ka TAA ir JAAtaisa;_(((
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:29
 citēt
dansiga:bet dazhi labi shito skatoties , domaa, ka TAA ir JAAtaisa;_(((


tad nu gan naivi tie dazhi, meitenei galva pa augstu :haha:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:34
 citēt
Bebiite:
negatIvs:kas vainas matiem? .....ir jau, attiecībā uz šo tramdītāju, vēl dažas neskaidrības .... , piemēram, nav nekādas informācijas par kurpēm, kurām, kā mēs kādreiz, šajā pašā topikā noskaidrojām, jābūt spoži nospodrinātām .... :bad_smile:


es jau cereeju ka augstaak teemeesi nevis tik zemu kurpes :D... pats galvenais arii ir kakis maisaa :face-devil-grin:
Tu neesi lietas kursā, par kādu disputu, kaut kur pirmajā spama versijā......., tur izfiltrējās dažas ideāla tramdītāja [ prinča ] pazīmes..... viens no pirmā iespaida, nopietniem rādītājiem bija tīras, spodrinātas kurpes......, bez maz iznāca, ka pērējie rādītāji pēc tam....... :haha: , tā nu es arī tās kurpes te pieminēju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:36
 citēt
dansiga:bet dazhi labi shito skatoties , domaa, ka TAA ir JAAtaisa;_(((
Tu vispār iebrauci, par ko te runa? ..... :what:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:39
 citēt
spodrinatas kurpes paaraak islaiciiga veetiiba...:face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:53
 citēt
daudz kam, no mūsu šī brīža vērtībām, un izpratnes ir pārejoša vērtība...... daudz kas ir zirga zviedziena vērts, bet pielec tas bieži vien, stipri par vēlu :cry: ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:54
 citēt
Bebiite:spodrinatas kurpes paaraak islaiciiga veetiiba...:face-glasses:

Var redzet , ka meitene saprot kas ir realas vertibas :face-smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:54
 citēt
bebiite, nu zinot kaa dazhss labs macaas no bloga bildeem un uzskata, ka topa bidles ir labas un TAAA jaataisa bildes ... tad es neparko nebriinos ....Ij apskaties kaads shitam vaajpraata braakjim reitings ... mii un zhee .....

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:55
 citēt
negativs, sapratu jau sapratu ..... a kas - taapec par bildi nevar parunaat?;-ppp
avatar
Publicēts: 12.10.10 22:58
 citēt
nav tak jēgas cepties par tām bildēm... lai taču dara, kā katrs grib... kuram prāta pietiek, zinās, no kā mācīties... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:01
 citēt
dansiga:bebiite, nu zinot kaa dazhss labs macaas no bloga bildeem un uzskata, ka topa bidles ir labas un TAAA jaataisa bildes ... tad es neparko nebriinos ....Ij apskaties kaads shitam vaajpraata braakjim reitings ... mii un zhee .....

http://www.fotoblog.lv/img/244500/?cid=45196
ir vēl "labākas" , bet ne par to stāsts......., tramdītāja bildi, es meklēju, lai daudz maz atbilstu iedomu/vēlamā/pasaku tēlam, un saturētu humora ievirzi, būtu pietiekami stulba ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:08
 citēt
tramdītājam profils neslikts... pa manam bik par daudz uzkačājies un matus uz pusi īsākus, tad būtu ideāls :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:14
 citēt
mani tas tramdiitaaja tesl nu galiigi neaizkustinaaja ............... ekkk .....
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:17
 citēt
daiga_a:tramdītājam profils neslikts... pa manam bik par daudz uzkačājies un matus uz pusi īsākus, tad būtu ideāls :bad_smile:
tā jau ir, skalārie atlēti, pavisam cita lieta ..... , tjipa, kā Māris pieminēja, laikam kaut ko par skeletiem.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:17
 citēt
dansiga:mani tas tramdiitaaja tesl nu galiigi neaizkustinaaja ............... ekkk .....


tādēļ, ka fons pārāk aktīvs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:22
 citēt
daiga, da es speeju paskatiities ari uz atsevishkjaam detaljaam :-)
avatar
Publicēts: 12.10.10 23:24
 citēt
dansiga:daiga, da es speeju paskatiities ari uz atsevishkjaam detaljaam :-)


nu, par galveno detaļu tur var tikai nojaust... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 113
  5. 114
  6. 115
  7. 116
  8. 117
  9. 118
  10. 119
  11. 120
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):