forum.gif
Radiotehnika S 90 jeb 35AC-012
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Radiotehnika S 90 jeb 35AC-012
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 19
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.01.14 13:25
 citēt
Wily99:Nostaļģiski pazīstama detaļu nomenklatūra :face-grin:

Ja VEFā, tad vai tik tas netika uzcepts Korpuss Nr.5 ?


Aizkraukles Telefonu Aparātu Rūpnīca ..... dažas detaļas nāca no mātes uzņēmuma - Rīgas VEFa. mums tā lieta bija kulturāli nostādīta. montāžas platēm, sietspiedes metodi pirms kodināšanas izmantojām, tā derēja arī priekšējam dekoratīvajam panelim.... vēl tika ceptas visāda veida gaismenes un skrejošie uguņi :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.14 13:45
 citēt
VEFā bija Tehniskās pētniecības nodaļa,
ērtāks un vieglāk pieejams bija foto process.
25 gadu laikā daudz kas tika "izpētīts" kā TAS darbojas mājas apstākļos :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.01.14 19:58
 citēt
"vēl tika ceptas visāda veida gaismenes un skrejošie uguņi"

cehoviki odnako, obhss po vam skuchajut...
avatar
Publicēts: 22.01.14 00:19
 citēt
Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)
Vērtējuma sakarā man radās ļoti cieša līdzība ar vīnu- esmu vīna mīļotājs, bet tomēr ne tik labs lai spētu sagaršot upenes, mazliet šokolādi pamattoņos un vieglas alpu vijolītes pēcgaršā.. Bet, vīnu par 2.50 no vīna par 15 par pudeli, vairumā gadījumu atšķiru, un varu pateikt, garšo vai nē.. Šajā sakarā- skaņa man patīk. Varbūt pat varēja iztikt bez subja, bet tomēr tas Norah Jones bungām piedod sulīgumu un PF The Dark Side of the Moon izpaužas krietni labāk.. :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 08:53
 citēt
nuja, vismaz uz papīra, tām tumbiņām , basos prasījās palīgs
avatar
Publicēts: 22.01.14 09:42
 citēt
Pinus:Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)
Vērtējuma sakarā man radās ļoti cieša līdzība ar vīnu- esmu vīna mīļotājs, bet tomēr ne tik labs lai spētu sagaršot upenes, mazliet šokolādi pamattoņos un vieglas alpu vijolītes pēcgaršā.. Bet, vīnu par 2.50 no vīna par 15 par pudeli, vairumā gadījumu atšķiru, un varu pateikt, garšo vai nē.. Šajā sakarā- skaņa man patīk. Varbūt pat varēja iztikt bez subja, bet tomēr tas Norah Jones bungām piedod sulīgumu un PF The Dark Side of the Moon izpaužas krietni labāk.. :)
līmenis ir, kad var sagaršot kūtspakaļas noti. a klausīties pinkploidus - tā jau ir diagnoze :D
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:08
 citēt
Pinus:Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)
Vērtējuma sakarā man radās ļoti cieša līdzība ar vīnu- esmu vīna mīļotājs, bet tomēr ne tik labs lai spētu sagaršot upenes, mazliet šokolādi pamattoņos un vieglas alpu vijolītes pēcgaršā.. Bet, vīnu par 2.50 no vīna par 15 par pudeli, vairumā gadījumu atšķiru, un varu pateikt, garšo vai nē.. Šajā sakarā- skaņa man patīk. Varbūt pat varēja iztikt bez subja, bet tomēr tas Norah Jones bungām piedod sulīgumu un PF The Dark Side of the Moon izpaužas krietni labāk.. :)


...manuprāt basinieks pie stereo(mūzikas)klausīšanās ir lieks.IMXO
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:11
 citēt
Man patīk, kad kādā TV raidījumā tie vīnu eksperti iekar degunu glāzē un, gudru ģīmi sataisījuši, pasaka, ka sajūtot sēņu pilna meža smaržu.
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:32
 citēt
Schneider:Man patīk, kad kādā TV raidījumā tie vīnu eksperti iekar degunu glāzē un, gudru ģīmi sataisījuši, pasaka, ka sajūtot sēņu pilna meža smaržu.


...ir cilvēki,kas jūt.Vajadzīgs treniņš :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:38 labots
 citēt
Jolan:
Pinus:Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)
Vērtējuma sakarā man radās ļoti cieša līdzība ar vīnu- esmu vīna mīļotājs, bet tomēr ne tik labs lai spētu sagaršot upenes, mazliet šokolādi pamattoņos un vieglas alpu vijolītes pēcgaršā.. Bet, vīnu par 2.50 no vīna par 15 par pudeli, vairumā gadījumu atšķiru, un varu pateikt, garšo vai nē.. Šajā sakarā- skaņa man patīk. Varbūt pat varēja iztikt bez subja, bet tomēr tas Norah Jones bungām piedod sulīgumu un PF The Dark Side of the Moon izpaužas krietni labāk.. :)


...manuprāt basinieks pie stereo(mūzikas)klausīšanās ir lieks.IMXO


galīgs imho, jo basa ģitāru + basbočku normāli iznes tikai zemās frekvences.
Ja sabi būtu lieki, tad uz steidžiem vis tos nekrāmētu kaudzēs.
Bez tiem vienkārši minētās lietas neskan.
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:41
 citēt
Jolan: Vajadzīgs treniņš :face-wink:

Ja labi satrenējas, sāk rēgoties TT un MVD. :grimace:
avatar
Publicēts: 22.01.14 10:51
 citēt
Jolan:
Pinus:Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)
Vērtējuma sakarā man radās ļoti cieša līdzība ar vīnu- esmu vīna mīļotājs, bet tomēr ne tik labs lai spētu sagaršot upenes, mazliet šokolādi pamattoņos un vieglas alpu vijolītes pēcgaršā.. Bet, vīnu par 2.50 no vīna par 15 par pudeli, vairumā gadījumu atšķiru, un varu pateikt, garšo vai nē.. Šajā sakarā- skaņa man patīk. Varbūt pat varēja iztikt bez subja, bet tomēr tas Norah Jones bungām piedod sulīgumu un PF The Dark Side of the Moon izpaužas krietni labāk.. :)


...manuprāt basinieks pie stereo(mūzikas)klausīšanās ir lieks.IMXO


lieks nav, un arī netraucēs, JO zemām frekvencēm nav tik būtiski, kur kasti novieto, nav tik izteikta virziendarbība, kā , piemēram vidējām un augstajām frevencēm, un ja pamattumbām zemās ir kaut ap 50 Hz, tad sabvūfers ir pat ļoti vēlams
avatar
Publicēts: 22.01.14 11:11
 citēt
Pinus:Nupat sariktēju sev muzikas stūrīti..
Marantz SR7300 resīvers, iepriekš pieminētās Mission V62 tumbas, un B&W AS2 sabvūferis. Protams, līdz high-endam kā līdz Austrālijai, bet manām vajadzībām ar ciešamu low-endu arī pagaidām pietiks. :)

Man šobrīd te datorkrēslā sēžot ir tāds "čujs", ka skaņai Tev jābūt labai. Es arī ar Dali Suite 1,7 grīdas torņiem diezgan ilgi dzīvoju bez subja, tomēr pēc vairākiem izmēģinājumiem atzinu, ka tomēr vajag. Ja telpa ir paliela, bet manā gadījumā vēl ar lauzumu un robiem, tad tikai subis spēj to ar basiem pienācīgi piepildīt. Apsveicu ar pirkumu!:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.01.14 11:12
 citēt
Schneider:Man patīk, kad kādā TV raidījumā tie vīnu eksperti iekar degunu glāzē un, gudru ģīmi sataisījuši, pasaka, ka sajūtot sēņu pilna meža smaržu.


nu ne ar visiem viņķeļiem var tā atļauties darīties:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:07
 citēt
Jolan:
...manuprāt basinieks pie stereo(mūzikas)klausīšanās ir lieks.IMXO


Pie labākām pamattumbām noteikti, bet pie nedārgā varianta tomēr tām pietrūkst apakšas. Protams, ne-audiofīlam arī tāpat skan labi.. :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:27
 citēt
Arī pie labām pamattumbām, lai tām nevajadzētu celt apakšas. Suba funkcija ir lai basi tiktu ar diafragmu (skat.cilvēka anatomiju) uztverti.
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:34
 citēt
Eltons:Arī pie labām pamattumbām, lai tām nevajadzētu celt apakšas. Suba funkcija ir lai basi tiktu ar diafragmu (skat.cilvēka anatomiju) uztverti.


+1

vai mašīnā padarīt zemās frekvences dzirdamas, jo auto ir ārkārtīgi trokšņaina vide, kad tas ir kustībā...
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:57 labots
 citēt
Mašīnā labai akustikai ir ārprāta izmaksas un rezultāts nožēlojams jebkurā gadījumā.
1. visas virsmas ir jāizjauc un jāpako ar speciālu materiālu;
2. jānodrošina barošana: speciāli vadi, klemmes, speciāls akumulators, kondesators, uc.. Barošana nereti jātestē reizē ar autiņa elektroiekārtām: reiz satos, kā mūsējie mokās ar kaut kādiem trokšņiem skaņā pie ieslēgta dzinēja, saku: veči, paskataties uz oscili, kas notiek uz bortbarošanas, re kāda pūka nāk virsū... kas izrādījās... pašam krutākajam (600 vai kuram tur) mersim tai laikā viena no 8 aizdedzes spolēm, kas uz katru cilindru gāja, bija brāķēta un tas viss klājās virsū barošanai.
3. jāveido speciāls suba korpuss, ko tikai retā firma rēķina, parasti tiek pielāgots tilpums pēc iespējām;
4. jāizvēlas skaļruņu, pastiprinātāju, equalizeru, utt. komplekts (tas gan visvienkāršākais, mūsdienās ir plaša izvēle)
5. pareizi viss jāsalāgo un jābalansē pēc testa signāliem
Ja kaut viens punkts nohaltūrēts, skaņas nebūs. Spiediens būs, skaņas nebūs.
Žēl tos debīliķus, kas savos BMW kratās līdzi saviem bum-bum-bum blīkšķiem ka logus spiež ārā...
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:01 labots
 citēt
Eltons:Mašīnā labai akustikai ir ārprāta izmaksas un rezultāts nožēlojams jebkurā gadījumā.
1. visas virsmas ir jāizjauc un jāpako ar speciālu materiālu;
2. jānodrošina barošana: speciāli vadi, klemmes, speciāls akumulators, kondesators, uc.;
3. jāveido speciāls suba korpuss, ko tikai retā firma rēķina, parasti tiek pielāgots tilpums pēc iespējām;
4. jāizvēlas skaļruņu, pastiprinātāju, equalizeru, utt. komplekts (tas gan visvienkāršākais, mūsdienās ir plaša izvēle)
5. pareizi viss jāsalāgo un jābalansē pēc testa signāliem
Ja kaut viens punkts nohaltūrēts, skaņas nebūs. Spiediens būs, skaņas nebūs.
Žēl tos debīliķus, kas savos BMW kratās līdzi saviem bum-bum-bum blīkšķiem ka logus spiež ārā...


davai nerunāsim par sāpīgo... Esmu sapratis, ka vairāk NEPĀRBŪVBĒŠU! PIETIEK!
Bet ir dzirdēti pat ļooooti baudāmi eksemplāri. Par ieguldītu laiku un izmaksām - paklusēšu...

Bet par tiem bmw debiliķiem, kas mērās ar "sambuferu" jaudām kilovatos no viena 60-70Ah akumulatora un 90A ģeneratora (ne jau tukšgaitā) vienmēr ir rāvis uz rēku... Ir griezīgas augšas un bieži vien putrā samuļļāts vienas frekvences (neatkarīgi no ieraksta) bumsis... Tā teikt - vienstīgas "kontrobass", bez grifa...
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:04
 citēt
Eltons:Žēl tos debīliķus, kas savos BMW kratās līdzi saviem bum-bum-bum blīkšķiem ka logus spiež ārā...

Pilnīgi piekrītu, vienmēr esmu teicis, ka tādu mūziku vislabāk būtu radīt ar šitādu agregātu, ja vajag stereo - ar diviem āmuriem, katru pie savas auss:

avatar
Publicēts: 22.01.14 14:12
 citēt
Pneimoāmuram nav tik zema frekvence, kādu katram pačotīgam bumeristam vajag...
labāk ievērtē šo:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:12 labots
 citēt
Eltons:
Žēl tos debīliķus, kas savos BMW kratās līdzi saviem bum-bum-bum blīkšķiem ka logus spiež ārā...

:face-grin::face-grin::face-grin:
Jautrs pastāsts, ko reiz piedzīvoju. Kad vēl biju tirgotājs, pie manis strādāja lielisks elektroniķis, nu jau pensionēts Jūras akadēmijas pasniedzējs. Kad viņš bija izpildījis visas klienta iegribas auto skaņas instalēšanā, pa jokam teica klientam: "Tikai ņem vērā, ka tu vari ar pilnu jaudu to visu darbināt 2 MINŪTES !!!, piemēram, lēnām nobraukt pa X pilsētiņas galveno ielu. Es tiešām pārsmējos, kad pēc dažām dienām ieraudzīju mūsu pircēju ar vaļā logiem lēnītēm braucam pa mūsu galveno ielu.:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:20
 citēt
palaidniex:Pneimoāmuram nav tik zema frekvence, kādu katram pačotīgam bumeristam vajag...
labāk ievērtē šo:
www.youtube.com...

Tiem industriālajiem trokšņiem frekvence nav svarīga, var arī pāļu dzinēju izvēlēties kompresora vietā.
No video nevella nesapratu, tur tie, Modēn Toking klausītāji holandiešu valodā apdrošinātāja darbu piedāvā, vai?
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:23
 citēt
Pāļu dzinējam (vecajam padomju) prekvence un bliezienritms ir pašā reizē!

Nu kā lai pasaka - japāņu mašīna uz pneimopiekares pārtaisīta par lowrider...
Pienraukt pie niggām ar japāņu mašīnu kā lowrider, pavilkt uz bītu, kas skan cauri mašīnai, bet izrādās Modern Talking...
Nūūū, eeee...
Tur laba mantas un veselības apdrošināšana ir vajadzīga...
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:24 labots
 citēt
GunarsII:
Eltons:
Žēl tos debīliķus, kas savos BMW kratās līdzi saviem bum-bum-bum blīkšķiem ka logus spiež ārā...

:face-grin::face-grin::face-grin:
Jautrs pastāsts, ko reiz piedzīvoju. Kad vēl biju tirgotājs, pie manis strādāja lielisks elektroniķis, nu jau pensionēts Jūras akadēmijas pasniedzējs. Kad viņš bija izpildījis visas klienta iegribas auto skaņas instalēšanā, pa jokam teica klientam: "Tikai ņem vērā, ka tu vari ar pilnu jaudu to visu darbināt 2 MINŪTES !!!, piemēram, lēnām nobraukt pa X pilsētiņas galveno ielu. Es tiešām pārsmējos, kad pēc dažām dienām ieraudzīju mūsu pircēju ar vaļā logiem lēnītēm braucam pa mūsu galveno ielu.:face-grin::face-grin:


Bija pa Rīgu viens, kuram, lai labāk skanētu no bmw sedana grabažnieka tur ievietotā db-kontuzēšanas mašīna, zem pakaļnumura grabažniekā 2 caurumus izurba, lai pa visu rayonu skan! :D

Kā arī apvainojās, ka pēc skaņas materiālu uzlīmēšanas, vairs nevarēja dzirdēt, kā "jaudīgā" sistēma salona abšiffkas grabina - vairs neesot tās "jaudas"
avatar
Publicēts: 22.01.14 15:38
 citēt
GunarsII:
Man šobrīd te datorkrēslā sēžot ir tāds "čujs", ka skaņai Tev jābūt labai. Es arī ar Dali Suite 1,7 grīdas torņiem diezgan ilgi dzīvoju bez subja, tomēr pēc vairākiem izmēģinājumiem atzinu, ka tomēr vajag. Ja telpa ir paliela, bet manā gadījumā vēl ar lauzumu un robiem, tad tikai subis spēj to ar basiem pienācīgi piepildīt. Apsveicu ar pirkumu!:face-smile:


Jā, pirmajā vakarā kad saspraudu, aizgāju gulēt ap 4iem, cik forši skanēja.. :) Galvenais, ka labi skan arī ja nav skaļi- var klausīties naktī nemodinot kaimiņus.
avatar
Publicēts: 22.01.14 15:49
 citēt
Mani kaimiņi vienmēr klausās labu mūziku! Vienalga - grib viņi to vai nē... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 15:53 labots
 citēt
NilsS:
Jolan:

...manuprāt basinieks pie stereo(mūzikas)klausīšanās ir lieks.IMXO


galīgs imho, jo basa ģitāru + basbočku normāli iznes tikai zemās frekvences.
Ja sabi būtu lieki, tad uz steidžiem vis tos nekrāmētu kaudzēs.
Bez tiem vienkārši minētās lietas neskan.


...diezgan muļķīgs apgalvojums par koncertu un mājas tehnikas salīdzināšanu.Sabalansētā komplektā,lai skanētu nevajag ne basinieku,ne ekvalaizeru un arī tembru bloku.Galvenai ir piemeklēt vajadzīgos komponentus(ieskaitot vadus) un būs "laime" bez papildus tēriņiem :face-wink:

p.s ...bet mājas kino bez basinieka nav baudāms :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.01.14 15:57
 citēt
Hmz , kapēc Nakamichi iebuvē LEXUS auto
un ir ok skaņa, ja par auto audio
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:44
 citēt
Nakamichi jivpatnēji aparāti, dzīvajā nav laimējies redzēt. pie mums, nez kāpēc maz izplatīti .......... :bad_smile: ss.lv pakaļ nemet.... es jau biju iedomājies, ka pēdējā desmitgadē viņi neko prātīgu nedara. bija tak kaut kādas problēmas ar uzņēmuma pirkšanām pārpirkšanām :what:
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:48
 citēt
kautko dara noteikti! Es šodien saņēmu Nakamichi vadu galus.. :)

avatar
Publicēts: 22.01.14 20:46
 citēt
kādas proves zelts? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.01.14 20:49
 citēt
rakstīts, ka 24k.. bet man nav ar ko pārbaudīt.. :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:29
 citēt
uz dzirdi ...
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:49 labots
 citēt
Jolan:
NilsS:

galīgs imho, jo basa ģitāru + basbočku normāli iznes tikai zemās frekvences.
Ja sabi būtu lieki, tad uz steidžiem vis tos nekrāmētu kaudzēs.
Bez tiem vienkārši minētās lietas neskan.


...diezgan muļķīgs apgalvojums par koncertu un mājas tehnikas salīdzināšanu.Sabalansētā komplektā,lai skanētu nevajag ne basinieku,ne ekvalaizeru un arī tembru bloku.Galvenai ir piemeklēt vajadzīgos komponentus(ieskaitot vadus) un būs "laime" bez papildus tēriņiem :face-wink:
p.s ...bet mājas kino bez basinieka nav baudāms :face-wink:



Ar visu šo tu man izstāstīji, ka nejēdz atšķirt ritma ģitāru no basa un basbočku no lielā toma utt.
Karoče - stāsts nav nav par tehniku, stāsts ir par sajēgu un tās tev nav.
Diemžēl - nauda to nerada.
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:57
 citēt
Ar naudu diemžēl Tev palīdzēt nevarēšu,lai kaut ko sakarīgu paklausītos un saprastu
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:04
 citēt
NilsS:
Jolan:
...diezgan muļķīgs apgalvojums par koncertu un mājas tehnikas salīdzināšanu.Sabalansētā komplektā,lai skanētu nevajag ne basinieku,ne ekvalaizeru un arī tembru bloku.Galvenai ir piemeklēt vajadzīgos komponentus(ieskaitot vadus) un būs "laime" bez papildus tēriņiem :face-wink:
p.s ...bet mājas kino bez basinieka nav baudāms :face-wink:



Ar visu šo tu man izstāstīji, ka nejēdz atšķirt ritma ģitāru no basa un basbočku no lielā toma utt.
Karoče - stāsts nav nav par tehniku, stāsts ir par sajēgu un tās tev nav.
Diemžēl - nauda to nerada.


arī pareizā platjoslinieku pārī to visu var saklausīt... NilsS, iespējams Tev nav nācies to dzirdēt.
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:24 labots
 citēt
Jolan:Ar naudu diemžēl Tev palīdzēt nevarēšu,lai kaut ko sakarīgu paklausītos un saprastu


Nekā personīga, vienkārši - Tu esi lajs šajā lietā.
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:36
 citēt
NilsS, vari neticēt - ir sistēmas, kurās šķiet, ka skan sabs, kura nemaz nav.
Es arī savulaik neticēju... Tā jau ir neredzēsi/nedzirdēsi - neticēsi.
Mašīnā bez saba gan ir nereāli, pilnīgi vienalga ko un cik klusi/skaļi klausies...
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:41
 citēt
Nil, nedaudz ne pa tēmu, bet varbūt vari ieteikt gičai pastūzi priekš mājas. No kādas summas sākot ir vērts skatīties uz lampiniekiem?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 19
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):