forum.gif
Radiotehnika S 90 jeb 35AC-012
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Radiotehnika S 90 jeb 35AC-012
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 19
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.01.14 22:43 labots
 citēt
Palaidniex - NilsS, vari neticēt - ir sistēmas, kurās šķiet, ka skan sabs, kura nemaz nav.
Es arī savulaik neticēju... Tā jau ir neredzēsi/nedzirdēsi - neticēsi.
Mašīnā bez saba gan ir nereāli, pilnīgi vienalga ko un cik klusi/skaļi klausies...


Par to nemaz netaisos diskutēt. Es gana ilgi spēlēju mūzičku, lai iegūtu priekšstatu par labu skanējumu. Izklausās, ka arī Tev ir nojausma par A\maj13 un paralēlo C m7 vai ko tamlīdzīgu, Eltons skaidri var manīt saprot drēbi, tāpat vē pāris pasažieri. Bet ne Jolan. Prātuļojumi pietiekami informatīvi, tomēr.
avatar
Publicēts: 23.01.14 14:50 labots
 citēt
gruver:Nil, nedaudz ne pa tēmu, bet varbūt vari ieteikt gičai pastūzi priekš mājas. No kādas summas sākot ir vērts skatīties uz lampiniekiem?


Skaties ssā, tad jau atradīsi.
Ar pastūzi, biji domājis kombi, nevis galva + kabinets ?
Labs lampu amplifiers ( un sliktu tikpat kā nav, ja vien nav galīgi nojāts verķis ) varētu veiksmes gadījumā nākt no 250 ls uz augšu. Eiriķos vēl neesmu iemācījies domāt :)
Optimālā jauda, mauprāt, ir 30 - 50w
Tas ir gaumes jautājums, bet maziņie ( tipa 10w) ir pārāk "plāni" pietrūkst biezuma un spiediena skaņā.
Toties tie ir vislētākie.
Brends atkarīgs no stila un instrumenta - loģiski, ka Fenderīts smuki skanēs ar Fender Hot Rod vai ko tamlīdzīgu,ja patīk dzidra un kristāliska skaņa, bez tumes.
Marshall, Mesa Bugi utaml būs labi rokam un smagākam skanējumam.
Atliek vesela kaudze visvisādu citu lielisku ražotāju, ar saviem piekritējiem, tipa VOX, Laney, Peavay utt
Šis, piemēram, iznīcinās tavu reputāciju visu kaimiņu acīs ( ja tāda vēl ir )
www.ss.lv...
Šo ieraugot pats sagribēju nopirkt :)
www.ss.lv...
Pērkot kritiski novērtē skaļruni/us vai nav mehāniski bojāti, notiekti iegriez uz pilnu klapi - ja ir šaize, uzreiz iznāks ārā.
Nu un lampas var būt vecas ( par to varētu liecināt ilga startēšanās ) taču tās var samainīt.
Ja ir izvēle, nav vērts pirkt kombi ar kaudzi iebūvēto efektu, tas tikai lieki sadārdzina.
Vienīgais vajadzīgais efekts ir halle, vēlams atsperes, tas arī gaumes un stila jautājums.
Nu un ja jau tā ieinvestēsies, tad vadus nopērc gičai kārtīgus un resnus + nočeko lai nav fona troksis no pedāļu barotājiem.
PS interesanti zināt - kas tagad ir pārdevējs Valmieras mūzikas veicī ?
avatar
Publicēts: 23.01.14 21:40 labots
 citēt
negatIvs:Nakamichi jivpatnēji aparāti, dzīvajā nav laimējies redzēt. pie mums, nez kāpēc maz izplatīti .......... :bad_smile: ss.lv pakaļ nemet.... es jau biju iedomājies, ka pēdējā desmitgadē viņi neko prātīgu nedara. bija tak kaut kādas problēmas ar uzņēmuma pirkšanām pārpirkšanām :what:


priekš Latvijas mazā pīļu dīķa - garām - jo firma ir slavena, leģendāra un savus ražojumus attiecīgi vērtē - Bang & Olufsen cenu kategorijā. Tā kā - pakaļ tiešām par kapeikām nemet (arī lietotu), kā širpotrebu to pašu Technics, Denon, Yamaha utml
Bet - toties ir iespēja iegūt lietotu, par izdevīgāku cenu, skatijos e-bejā ka viņiem austiņas ir nedārgā cenā, laikam sākot ar tām būs jāatjauno mājās Nakamichi komplektiņš pamazām
avatar
Publicēts: 23.01.14 22:02
 citēt
Nav kādam kasetes daudz saglabājušās? reku, viens Nakamichi gaida :)
: www.ebay.co.uk...
avatar
Publicēts: 23.01.14 22:07
 citēt
kvaa: Tā kā - pakaļ tiešām par kapeikām nemet (arī lietotu), kā širpotrebu to pašu Technics, Denon, Yamaha utml

Briesmīgi jau ir, ka visur tas "širpotrebs" dominē, visi hipermārketi pilni...:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.01.14 22:13
 citēt
GunarsII:
kvaa: Tā kā - pakaļ tiešām par kapeikām nemet (arī lietotu), kā širpotrebu to pašu Technics, Denon, Yamaha utml

Briesmīgi jau ir, ka visur tas "širpotrebs" dominē, visi hipermārketi pilni...:face-grin:


...ir jau feini specializēti veikali ,kur var nopirkt ko labāku par hipermārketu piedāvāto "širpotrebu":face-wink:
avatar
Publicēts: 23.01.14 22:16 labots
 citēt
nu par tām kasetēm tiešām var teikt, ka šajā jomā - tehnikas - Nakamichi bija pasaulē leģendārākais ražotājs - pēc kvalitātes, protams arī cena šāda līmeņa tehnikai bija atbilstoša
Patlaban atliek - izvēlēties CD atskaņotāju un uz tā oriģinālos CD labus klausīties (jo pārrākstāmos CD tāda līmeņa tehnika nelasa).
Agrāk bija 7-disc Musicbank CD agregāts no Nakamichi
un 1 CD plejeris OMS-7 paziņam
www.ebay.com...


Plus, par cik lietota technika, vajadzīgs augsta līmeņa meistars, ja nemaldos - tāds Juris Saprovskis bija viens no tādiem
avatar
Publicēts: 23.01.14 22:42 labots
 citēt
Jolan:
GunarsII:
Briesmīgi jau ir, ka visur tas "širpotrebs" dominē, visi hipermārketi pilni...:face-grin:


...ir jau feini specializēti veikali ,kur var nopirkt ko labāku par hipermārketu piedāvāto "širpotrebu":face-wink:

Es jau par to, ka Technics, Denon un Yamaha Kvaa iecēlis "širpotreba" līgā. Laiki mainās...:face-wink:
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:06
 citēt
:) Interesanti par ko ta sī tēma tik tālu aizspriedusies? Slinkums visu lasīt cauri. Mans jautājums atrisinats :)
Nomainīju izdegušosskaļruņus pārlodēju visus tievos vadiņus un daudz normālākiem vadiem un iztapsēju iekšas. Manai ausij ir pietiekoši :) :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.01.14 11:24
 citēt
Pārlasi gan, ļoti sakarīga diskusija.
avatar
Publicēts: 24.01.14 12:44
 citēt
normāli, ir kad aparatūra, atkarībā no vēlmēm, iespējam, prasībām, izpratnes, ar laiku pamainās .....
avatar
Publicēts: 24.01.14 12:59
 citēt
negatIvs:normāli, ir kad aparatūra, atkarībā no vēlmēm, iespējam, prasībām, izpratnes, ar laiku pamainās .....


...tas ir mūžīgs process,bet ar laiku saproti,ka ieguldījumi paliek neadekvāti kvalitātes pieaugumam.Un tad apstājies un sāc baudīt.
avatar
Publicēts: 24.01.14 13:17
 citēt
man kopš 2006 gada nekas būtiski nav mainījies, ja nerēķina CD/DVD atskaņotājus, tos pa kādam paķeru... tā kā ir kur augt.... . līdz šim nebija lielas jēgas, jo mājās praktiski tikai kādas divas dienas nedēļā. tagad mēģinu ko mainīt šajos grafikos, attiecīgi jēga mainīt lietas sev apkārt
avatar
Publicēts: 24.01.14 17:46
 citēt
Atbildu Nilam - Paldies par atbildi. Jāpabeidz giča un tad jau domāšu par kombi. Valmieras mūzikas veicī pats neesmu bijis vismaz 2 gadus, tapēc nemācēšu pateikt.
avatar
Publicēts: 24.01.14 17:54
 citēt
džeks taisa giču, kā Braiens Mejs..... tas skanējums kļuva leģendārs .....
avatar
Publicēts: 24.01.14 18:03 labots
 citēt
Šodien klausijos Live at Wembley 1986 - zosāda pa visu muguru. Jāpiemin ka tad kad viņš to būvēja, bija tikai 16 gadus vecs ja pareizi atceros. Jā giča man ir ilgs projekts, bet nu jau drīz vajadzīgās komponentes būšu savācis. Kad būs gatava tad tagadējos lētos humbuckerus (Gibson Maestro) mēģināšu pārtīt pa savam, Principā pirku tikai dēļ korpusa.
avatar
Publicēts: 24.01.14 18:26
 citēt
negatIvs:man kopš 2006 gada nekas būtiski nav mainījies, ja nerēķina CD/DVD atskaņotājus, tos pa kādam paķeru... tā kā ir kur augt.... . līdz šim nebija lielas jēgas, jo mājās praktiski tikai kādas divas dienas nedēļā. tagad mēģinu ko mainīt šajos grafikos, attiecīgi jēga mainīt lietas sev apkārt


Es jau esmu tajā stadijā,kad vienkārši baudu. :face-smile:
avatar
Publicēts: 27.01.14 10:18
 citēt
gruver:Atbildu Nilam - Paldies par atbildi. Jāpabeidz giča un tad jau domāšu par kombi. Valmieras mūzikas veicī pats neesmu bijis vismaz 2 gadus, tapēc nemācēšu pateikt.


atsūti pm, kad būs gatava!
Es ko līdzīgu provēju pirms gadiem 20, apmēram.......rezultāts sanāca nu tā.
avatar
Publicēts: 31.01.14 00:02
 citēt
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:12 labots
 citēt
Pinus:



ieņirdzu, fočene vienkārši spridzina
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:35
 citēt
tas glauns aparāts.... vienkāršaki sastāvēja no antenas, detektora, zemesvada, un austiņām

avatar
Publicēts: 31.01.14 10:37
 citēt
ja bija spēcīgs signāls, piemēram rīgā, tad skanēja pie dzelzs gultas un apkures radiatoriem pieslēgta vecā parauga telefona klausules austiņa....... kojās tika izmēģināts
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:44
 citēt
jautājums pūristiem - man ir denon tumbas noskattītas (nu tipa vintage) :D skatos nomināli 6 omi... tagad domāju par pastūzi... 4 vai 8? citi raksta abas pretestības (katrai uzrādot savu jaudu) a kā ir patiesībā?

:money:
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:53 labots
 citēt
pastūža pretestībai var būt un var nebūt , uz ausi jūtama ietekme. ir dzirdēts galīgs čau. ir pastiprinātāji, kuriem uzrāda, ka var slēgt no 4-16 omi, tas piemēram. ar tādu sūdu iespējamība mazāka. citreiz uz ausi neko tādu nejūt, palielinās vai samazinās stiprekļa jauda..... vislabāk būtu arī stipekli sameklēt tumbu pretestības ietvaros, jeb mēģināt kandidātus, ja ir tāda iespēja
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:55
 citēt
negatIvs:pastūža pretestībai var būt un var nebūt , uz ausi jūtama ietekme. ir dzirdēts galīgs čau. ir pastiprinātāji, kuriem uzrāda, ka var slēgt no 4-16 omi, tas piemēram. ar tādu sūdu iespējamība mazāka. citreiz uz ausi neko tādu nejūt, palielinās vai samazinās stiprekļa jauda..... vislabāk būtu arī stipekli sameklēt tumbu pretestības ietvaros, jeb mēģināt kandidātus, ja ir tāda iespēja
vot neko prātīgu tieši 6 omi - neatrodu...
avatar
Publicēts: 31.01.14 10:57 labots
 citēt
Bildes:jautājums pūristiem - man ir denon tumbas noskattītas (nu tipa vintage) :D skatos nomināli 6 omi... tagad domāju par pastūzi... 4 vai 8? citi raksta abas pretestības (katrai uzrādot savu jaudu) a kā ir patiesībā?

:money:


Ja pareizi atceros - tam ( pretestībai) ir milzu nozīme, ja sāk slēgt virknē, ne paralēli. Pēc kaudzes iznīcinātu ierīču es nonācu pie secinājuma, ka vislabāk ir līdzīgas pretestības iekārtas.
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:00
 citēt
Bildes:
negatIvs:pastūža pretestībai var būt un var nebūt , uz ausi jūtama ietekme. ir dzirdēts galīgs čau. ir pastiprinātāji, kuriem uzrāda, ka var slēgt no 4-16 omi, tas piemēram. ar tādu sūdu iespējamība mazāka. citreiz uz ausi neko tādu nejūt, palielinās vai samazinās stiprekļa jauda..... vislabāk būtu arī stipekli sameklēt tumbu pretestības ietvaros, jeb mēģināt kandidātus, ja ir tāda iespēja
vot neko prātīgu tieši 6 omi - neatrodu...

ir redzēti , ka jau minēju 4-16omi, bet reti. ilgus gadus man darbojās komplekts - tumbas 8 omi, stipreklis 4 omi.... nekāda vaina, bet, ad pirku stiprekli, bija iespēja pamēģināt pie savām tumbām
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:02
 citēt
tai pašā ss-ā pašreiz ir daži lietoti , tjipa normāli pastūži, mož var mēģināt sarunāt pamēģināt... tie gan būs uz 8 omi
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:03
 citēt
vispār es laiikam izbrāķēju tās denonenes - tomēr sealed cbinet plauktinieces... negribas eksperimentēt
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:04
 citēt
Manuprāt, tā slodzes pretestība var kļūt liktenīga pastūzim, ja taisies "kurināt" ar pilnu klapi un ilgu laiku uz skandām ar mazāku pretestību, nekā norādīts manuālī (jebšu pie klemmēm aizmugurē). Teorētiski jau pastiprinātājs mazāk pārslogojas (un arī kropļo) pie lielākas slodzes pretestības.
Tātad tīri teorētiski, ja jāizvēlas pastūzi 6 om tumbām, labāk 4 omīgo, nekā 8.
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:08
 citēt
man pēkšņi 2x palielinājās dzīvoojamā platība un vajag nopietnu apgreidu... vot guļabistabā pietiks ar teac mikrisistēmu, bet lielajā dzīvojamajā istabā NAD'am kaut kas klāt jāslēdz...
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:18
 citēt
tad tik jāštuko...., patīkams process.... jāvadās tak no vonunga kopainas arī, un tur neviens no šejienes nepalīdzēs
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:29
 citēt
negatIvs:tad tik jāštuko...., patīkams process.... jāvadās tak no vonunga kopainas arī, un tur neviens no šejienes nepalīdzēs
gavno vopros!
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:37
 citēt
Bildes:
negatIvs:tad tik jāštuko...., patīkams process.... jāvadās tak no vonunga kopainas arī, un tur neviens no šejienes nepalīdzēs
gavno vopros!


Kāda vaina, piemērām, šādām, ja jau "vopros gavno"...:face-grin:

www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:37
 citēt
man wot tendence uz vintāžniekiem..... ne nu galīgi 1970- tie .... būtne klusē, tur viss nostādīts - tu jau labāk zini ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:47
 citēt
kas vainas? www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 31.01.14 11:48
 citēt
šitās stilīgas: www.ebay.de...

avatar
Publicēts: 31.01.14 12:00
 citēt
Maris:šitās stilīgas: www.ebay.de...

jā, pat apsveru, tikai domāju ka šipments būtu pilnīgi čau kostu ziņā...
avatar
Publicēts: 31.01.14 12:05 labots
 citēt
www.ss.lv... te var pazvanīt, kas viņam vēl ir
avatar
Publicēts: 31.01.14 13:25 labots
 citēt
Bildes:jautājums pūristiem - man ir denon tumbas noskattītas (nu tipa vintage) :D skatos nomināli 6 omi... tagad domāju par pastūzi... 4 vai 8? citi raksta abas pretestības (katrai uzrādot savu jaudu) a kā ir patiesībā?

:money:

Ja pastiprinātāja pasē būs teikts, ka skandu pretestībai jābūt >8 tad lietot 4 omu skandas būs ļoti nevēlami (pastiprinātājs var tikt pārslogots, varbūt pat nokauts) Otrādi drīkst darīt katrā laikā. Ja pastiprinātāja vēl nav, noteikti jāpērk tāds, kas pieļauj 4-omīgās skandas, "....jo nākotni paredzēt mums nav lemts, nav lemts....":face-smile:
P.S. Bet te rakstiņš precīzi par tēmu:"Tavas skandas, tavs pastiprinātājs un TU":face-smile:
hometoys.com...
P.P.S. Abas jaudas uzrādīs kā reizi tiem pastiprinātājiem, kuriem drīkst slēgt 4 un vairāk omus, ja paredzēti 8 omi, būs norādīts tikai viens jaudas cipars. 6 omu skandām augstākā mērā vēlams 4 omu spējīgs pastiprinatājs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 19
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):