forum.gif
par eiro, turpinājums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / par eiro, turpinājums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.01.14 18:01
 citēt
versatile:
imgfoto:nekad neperciet karstviinu zs tirdzinja Tallinaa, redzeju ka taisa - vajadzeja vienu bez alko, vienu ar, satecina no vienas mucas karstu zljurgu un alkoholiskaja ieshljaac kaut kadu likjieri...:D
baizevei, esi drošs, ka tas bija tieši karstvīns, nevis kaut kāds glōgi veidīgais, ka nu tur ziemeļzemēs cieņā? :)


bai ze vei jaa, uz buudeleem rakstiits bij 3 valodaas. ;)
to kaa vinji gatavo nokonstateju otra dienaa, ni saakuma brinijos ka tik negardu gljunktveinu var uztaisiit.
avatar
Publicēts: 21.01.14 18:04
 citēt
Mja, tad pečaļna.
Pašam prieku sabojāja tādā tirdziņā savulaik par 2ls ekvivalentu kronās apskaitot pie laikam 4ls vērta pirkuma - it kā sīkums, bet tomēr stulbi. Nepirkšu tās mandeles tai stendā vairs nekad, a agrāk bija pirmais pieturas punkts...
avatar
Publicēts: 21.02.14 01:19
 citēt
Kā iet eiropretiniekiem, jau bankrots klāt?
avatar
Publicēts: 21.02.14 08:44
 citēt
Eiropretiniekiem tagad nav laiks domāt par tādām muļķībām, jādriķē linki uz Krievijas Gebelsa propagandu Ukrainas sakarā, viedoklis par to parādīsies tikai vasarā, kad brauks ciemos pie radiem uz dzimto Mohosranskas derevņu Tambovas apgabalā.
Bet nu lielākie rubļa mīlētāji Bubiks ar Zadņicu un Dirski tīri komfortabli jūtas, saņemot lielās algas nolādēto kapitālistu parlamenta nolādētajā valūtā.
avatar
Publicēts: 21.02.14 11:05
 citēt
Visi aizbraukuši,izmanto iespēju,kad valūta vairs nav jākonvertē.
avatar
Publicēts: 21.02.14 12:18
 citēt
Jap.... kā ar mazajiem lauku veialiņiem? 2013. gada beigās uz krīta ņemtie produkti visi jau atmaksāti? Latos sen jau būtu atmaksāts, bet jurikos, mok, negrib tauta... Noteikti, ka 99% lauku veikaliņu nopietni apsver bankrota iespējas.
avatar
Publicēts: 21.02.14 12:47
 citēt
smartins: Noteikti, ka 99% lauku veikaliņu nopietni apsver bankrota iespējas.
Un uz kā bāzes izsaki šādu minējumu? Uz sava 'čuja un ņuha" bāzes vai tomēr esi kādu pētījumu izveicis vai kaut apskatījis? :grimace:
avatar
Publicēts: 21.02.14 13:45
 citēt
TomsL:
smartins: Noteikti, ka 99% lauku veikaliņu nopietni apsver bankrota iespējas.
Un uz kā bāzes izsaki šādu minējumu? Uz sava 'čuja un ņuha" bāzes vai tomēr esi kādu pētījumu izveicis vai kaut apskatījis? :grimace:
Palasi, ko te tauta rudenī rakstīja, tad sapratīsi sarkasmu.
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 21.02.14 14:05
 citēt
Tu te nopietni domā, ka kāds vēlreiz to 41 lapu garo palagu lasīs?
avatar
Publicēts: 21.02.14 14:18
 citēt
Schneider:Tu te nopietni domā, ka kāds vēlreiz to 41 lapu garo palagu lasīs?
Vēlreiz nevajag, bet tie, kas tur spamoja, kan jau vēl atcerās cepienu, ka tagad mazajiem veikaliem ir pipec dēļ valūtas maiņas.
avatar
Publicēts: 21.02.14 14:22 labots
 citēt
Deju kolektīvā dejoju kopā ar mazas lauku bodītes pārdevēju, jau uzreiz pēc jaunā gada, kad visi par to vien runāja, viņa teica, ka pilnīgi nekas nav izmainījies, izņemot naudas attiecību 1/1,42.
Un viss, tirgojas arī šodien.
avatar
Publicēts: 21.02.14 14:33
 citēt
Loģiski taču.
Pāreja bija ļoti, ļoti gluda. Var teikt, nemanāma.
avatar
Publicēts: 21.02.14 17:53
 citēt
smartins:
TomsL:n uz kā bāzes izsaki šādu minējumu? Uz sava 'čuja un ņuha" bāzes vai tomēr esi kādu pētījumu izveicis vai kaut apskatījis? :grimace:
Palasi, ko te tauta rudenī rakstīja, tad sapratīsi sarkasmu.
http://www.fotoblog.lv/forum/discussion/17985/1/par-eiro/


To palagu vajadzētu palasīt un izvilkt ārā eiropretiniekus, salikt visus vienā sarakstā un kārtīgi piesmiet. Jo kā skatos eirooptimisti visi tepat kādu rindiņu ieraksta. Kas atticas uz eiropesimistiem, tad man ar kaunu jāatzīst... Esmu kļūdījies!

Domāju, ka viņi trīs mēnešu laikā par šo proble'mu aizmirsīs, bet izrādās ka nē - visi izgaisuši jau pēc pusotra mēneša.

Kas man liek secināt, ka Eiropretinieki tiek finansēti no ārpuses. Pēc notikuša fakta attieīgajiem finansētājiem tas nav nepieciešams, attiecīgi spriedzes kurinātājiem vairs nemaksā, tie vairs negatavo pamatīgus rakstus un pētījumus par Eiro-briemsām. Attīecīgi pazūd klasiskie Eiropretinieki, kas no tā ietekmējas.
avatar
Publicēts: 21.02.14 18:01
 citēt
Un jā, Elviss ir dzīvs.:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.14 18:40
 citēt
Kurš zina, ar kādām aktivitātēm un par kādiem līdzekļiem nodarbojas Grostiņš? Man ir aizdomas, ka ganās šeit pat, blogā.
avatar
Publicēts: 21.02.14 18:48
 citēt
Schneider:Kurš zina, ar kādām aktivitātēm un par kādiem līdzekļiem nodarbojas Grostiņš? Man ir aizdomas, ka ganās šeit pat, blogā.


Šobrīd Grostiņš sameties kopā ar Rubiku un kopā ar šo kandidēs uz eiroparlamentu - www.diena.lv.... Par finansēšanu secinājumus izdari pats :)
avatar
Publicēts: 21.02.14 19:51
 citēt
Kurš idiots vēl pie eiro izdomājis cenu ..,99, ja no tā viena centa nekādas jēgas nav, tik makā vietu aizņem??? :anger:
avatar
Publicēts: 21.02.14 20:02
 citēt
Schneider:Kurš idiots vēl pie eiro izdomājis cenu ..,99, ja no tā viena centa nekādas jēgas nav, tik makā vietu aizņem??? :anger:


99 beigās liek arī vēl mazāka nomināla valūtām. It kā psiholoģiski strādājot - liekoties mazāka cena, piemēram 4.99 tomēr nav piecītis, un 9.99 tomēr nav ceineris :) Vai tā tas ir, nezinu.
avatar
Publicēts: 21.02.14 20:15
 citēt
Vaards:Kā iet eiropretiniekiem, jau bankrots klāt?


Būs pagalm pazaudējuši ne tikai latvisko pašapziņu bet arī orientāciju ļauno eiroliberastu ietekmē.

Man ome stāstīja, ka jau viņas laikā - nepateikšu 20. vai 30. gados bija līdzīgi špoki - pasaules gala gaidītāji, kas baltos palagos satinušies lielā pūlī reiz gāja uzz Gaisa tiltu Pastaro Dienu gaidīt. Turpceļā pa Brīvības ielu bija baaaigā procesija, atpakaļ pa mājām gan tā slepus un klusiņām no ļaužu skatieniem vairoties.

A viena laža ir ar banknošu un monētu attiecību + komercbanku alkatība mainot monētas uz banknotēm, tur LB lažu bik nolaida.
avatar
Publicēts: 21.02.14 20:27
 citēt
Kāda tur psiholoģija, cilvēki sen jau prātā pirmo ciparu liek par vienu lielāku. Bet es, ja jāiet kādā fāstfūda tošņilovkā, noteikti izvēlēšos Hesburgeru tikai dēļ cenas, kura beidzas ar 0 vai 5.
avatar
Publicēts: 22.02.14 22:22
 citēt
Te kaut kur paklīda runas, ka eiro monētas esot par daudz palaiduši apgrozībā. Minēšu - tieši 1,42 reizes par daudz? Tipa banka paskatījās - ahā! mums tagad ir apgrozībā cik tur tie miljoni latu bleķa naudā, pareizināja ar 1,42, un palaida apgrozībā tik daudz eiro monētu, a vajadzēja 1:1, cik bija latu.
Spriežu pēc sevis - gan pie latiem, gan tagad pie eiro, kabatā man reti kad ir vairāk par kādām 5-7 naudiņām monētās, parasti mazāk. Pārējais papīrā.
avatar
Publicēts: 22.02.14 22:42
 citēt
smartins:Te kaut kur paklīda runas, ka eiro monētas esot par daudz palaiduši apgrozībā. Minēšu - tieši 1,42 reizes par daudz? Tipa banka paskatījās - ahā! mums tagad ir apgrozībā cik tur tie miljoni latu bleķa naudā, pareizināja ar 1,42, un palaida apgrozībā tik daudz eiro monētu, a vajadzēja 1:1, cik bija latu.
Spriežu pēc sevis - gan pie latiem, gan tagad pie eiro, kabatā man reti kad ir vairāk par kādām 5-7 naudiņām monētās, parasti mazāk. Pārējais papīrā.


Man šķiet, ka tā ir pilnīgi glupa problēma. TIkpat no pirksta izzīsta, kā eiropesimistu blējiens par valsts identitātes zaudēšanu, lielu inflaciju un citām bēdām.

Vienkārši tās kapeikas cilvēki no saviem maciņiem paņem, iedod RIMI kasierei. Tā ieber savā šūplādītē un vakarā tas tiek aizvestas uz banku.

Viss. Problēma beigusies.
avatar
Publicēts: 22.02.14 22:46
 citēt
smartins:Pārējais papīrā.

Tagad tev papīrā var būt arī 3,50 Ls, kuri agrāk bija tikai bleķos.
avatar
Publicēts: 22.02.14 22:48 labots
 citēt
Man vislabāk patīk tie bļāvieni par neizbēgamo un traģisko cenu celšanos, kas ir pilnīgi IZGĀZUŠIES! Patiesībā cenas ir kritušās, un es to skaidroju ar pircēju psiholoģisku barjeru pret lielākiem cipariem, tirgotāji ir spiesti cenas nolaist.:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.02.14 23:27
 citēt
Es turpinu krāt santīmus, tas ir... tagad centus...
Cik sapratu, ka jaunā naudiņā makus pataisa smagus un piepilda ātri, bet, kur problēma mest savā krājkontā? Lieka nauda vienmēr var noderēt, nav uzreiz jāmet visu ziedojumiem, tikai tāpēc, ka naudu nav kur likt, naudai vienmēr atrodas vieta!
avatar
Publicēts: 22.02.14 23:42
 citēt
Schneider:
smartins:Pārējais papīrā.

Tagad tev papīrā var būt arī 3,50 Ls, kuri agrāk bija tikai bleķos.
par to jau arī rakstu, ka agrāk man bleķī bija +/- 5 Ls kabatā, tagad +/- 5 eiro (kas atbilst 3,50 Ls).
Vot, valstī apgrozībā ir 100 miljoni naudiņu (10 metālā, 90 papīrā). Tagad jāmaina uz citu naudiņu ar kursu 1:1,42. Značit, jaunu valūtu jālaiž apgrozībā 142 miljonus, lai nosegtu iepriekšējo naudu. Banka izlaiž 14,2 milj. metālā un 127,8 papīrā - aiz kam veikali sāk kladzināt, ka viņiem tagad ir par daudz bleķa.
Bet, tik pat labi, jaunās naudas bleķi var izlaist tos pašus 10 milj, kā iepriekš, un trūkstošos 132 m. piedrukāt papīru.
avatar
Publicēts: 22.02.14 23:51
 citēt
Vaards:
smartins:Te kaut kur paklīda runas, ka eiro monētas esot par daudz palaiduši apgrozībā. Minēšu - tieši 1,42 reizes par daudz? Tipa banka paskatījās - ahā! mums tagad ir apgrozībā cik tur tie miljoni latu bleķa naudā, pareizināja ar 1,42, un palaida apgrozībā tik daudz eiro monētu, a vajadzēja 1:1, cik bija latu.
Spriežu pēc sevis - gan pie latiem, gan tagad pie eiro, kabatā man reti kad ir vairāk par kādām 5-7 naudiņām monētās, parasti mazāk. Pārējais papīrā.


Man šķiet, ka tā ir pilnīgi glupa problēma. TIkpat no pirksta izzīsta, kā eiropesimistu blējiens par valsts identitātes zaudēšanu, lielu inflaciju un citām bēdām.

Vienkārši tās kapeikas cilvēki no saviem maciņiem paņem, iedod RIMI kasierei. Tā ieber savā šūplādītē un vakarā tas tiek aizvestas uz banku.

Viss. Problēma beigusies.
Cik esmu dzirdējis, inkasatori tikai papīra naudu ņem. Un bankā, lai kontā iemaksātu bleķi, kaut kāda komisija esot, kuru veikali negrib maksāt.
avatar
Publicēts: 22.02.14 23:55
 citēt
smartins:
Vaards:
Man šķiet, ka tā ir pilnīgi glupa problēma. TIkpat no pirksta izzīsta, kā eiropesimistu blējiens par valsts identitātes zaudēšanu, lielu inflaciju un citām bēdām.

Vienkārši tās kapeikas cilvēki no saviem maciņiem paņem, iedod RIMI kasierei. Tā ieber savā šūplādītē un vakarā tas tiek aizvestas uz banku.

Viss. Problēma beigusies.
Cik esmu dzirdējis, inkasatori tikai papīra naudu ņem. Un bankā, lai kontā iemaksātu bleķi, kaut kāda komisija esot, kuru veikali negrib maksāt.


Ā, tad šie tos nelkivīdus centīsies spītīgi izdot pircējiem, pircēji spītīgi dos atpakaļ veicīsiem un visiem jautri.

A patiesībā pie visa vainģis kapitālisms - jo bankas grib par pakalpojumu kādu naudiņu (pa velti jau tos centus neņems pretim).
avatar
Publicēts: 23.02.14 00:05
 citēt
Tas jau sen ir dzirdēts, ka metāla nauda ir ar tendenci neatgriezties bankā, atšķirībā no papīra. Tā ka, ja ir izlaista par daudz, tad vairs neko. Jācer, ka liekās monētas drīz vai nu paklīdīs pa citām eirozonas valstīm, vai ieripos kādās krājkasītēs.
avatar
Publicēts: 23.02.14 09:42
 citēt
Pie katras kases ir ziedojumu kastīte, kad vairāk maku nevar aizvērt, es daļu izberu tur.
avatar
Publicēts: 23.02.14 10:03
 citēt
www.diena.lv...
visi skeptiķi samainījuši naudu pret litiem,tagad aizbraukuši uz Lietuvu...
avatar
Publicēts: 23.02.14 10:51 labots
 citēt
Jēgas protestēt no vienas valūtas uz otru valūtu nomaiņai nebija, jo nauda mašīna tāpat Latvijas valstij nav pakļauta
Pavisam kas cits bija "ulmaņa laiku" lats.
Tur darbojās cita shēma, emisijas, kas nodrošināja lata segumu, tas nebija bezvērtīgs papīrītis.
Plus pareiza naudas funkcija - nodrošināja Latvijas uzplaukumu ulmaņa laikos.
avatar
Publicēts: 23.02.14 11:02
 citēt
smartins:Tas jau sen ir dzirdēts, ka metāla nauda ir ar tendenci neatgriezties bankā, atšķirībā no papīra. Tā ka, ja ir izlaista par daudz, tad vairs neko. Jācer, ka liekās monētas drīz vai nu paklīdīs pa citām eirozonas valstīm, vai ieripos kādās krājkasītēs.


Pareizi!
Es, kā latviskā dizaina eiromonētu patriots, atbalstu to nedaudz plašāku izplatīšanu eirozonas telpā!
avatar
Publicēts: 23.02.14 11:05
 citēt
TOTIES ! Mēs jau izbaudījā pirmos lielos plusus , tiko Ukrainā sākās lielais kašķis tā Zloti , Liti , Levas , Dināri utt visai smuki pakrita kursā! Mumss nekas.
avatar
Publicēts: 23.02.14 11:08
 citēt
kvaa:Jēgas protestēt no vienas valūtas uz otru valūtu nomaiņai nebija, jo nauda mašīna tāpat Latvijas valstij nav pakļauta
Pavisam kas cits bija "ulmaņa laiku" lats.
Tur darbojās cita shēma, emisijas, kas nodrošināja lata segumu, tas nebija bezvērtīgs papīrītis.
Plus pareiza naudas funkcija - nodrošināja Latvijas uzplaukumu ulmaņa laikos.


Ulmaņlaika Latvijai nenormāli paveicās... Jo tā "nomira" pirms grandioza kraha. Patuveni kā mūs būtu 2007-tā gada sākumā okupējuši, tad varētu visiem rādīt kā mums IKP auga par 14% gadā, bet tie svoloči visu nogrāva.

Taisnības labad jāpiebilst, ka tam visam bija būtiski ārēji iemesli, kas būtu iedarbinājuši ievērojamu krīzi - kaut vai tas, ka 39-tajā gadā Baltijas jūru kontrolēja Nacistiskā vācija un uz Angliju vest bekonu vai sviestu īsti tā kā vairs nebija iespējams.
avatar
Publicēts: 23.02.14 17:15
 citēt
Vaards:Pareizi!
Es, kā latviskā dizaina eiromonētu patriots, atbalstu to nedaudz plašāku izplatīšanu eirozonas telpā!

Kādu daļu ta visa bleķa vasarā aizvedīs uz mājām švābu pensionāri, bet apzināti savāks tik Mildas, man te šodien pat veikalā izdeva vāciešu vārnu, pavisam negribas skatīties, ja salīdzina ar mūsējo.
Un es Slovākijā aliņus dzeršu par mūsu centiem!!!
avatar
Publicēts: 11.12.14 14:43
 citēt
Pirmais gads ar eiro strauji tuvojas beigām.
Tad nu fotobloga tauta varētu padalīties ar iespaidiem - kas un kā, kas ir piepildījies no gaidītā, kas nav. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.12.14 14:56
 citēt
KVAA-II:Tak bija skaidrs, ka visa 'euro" ar milzīgo pompu veiktā kampaņa - neatnesa kā Laimes Lācis - uzplaukumu Latvijai
jāstimulē ir ražošana, ar augstu pievienoto vērtību

Paklau, pampampiņ, spamo tālāk par savām Albertielas bēniņu kosmoeniopsihosuģestoloģiskisuicidālājām aktvitātēm un pārpostē parašas propogandu cik uziet, bet nu huļi lien laucinā, kurā toč neko nefiltrē?

Neviens nesolīja uzplaukumu gada laikā :D NEVIENS :D Un Euro ieviešana ražošanu stimulē dikti smuki :)
avatar
Publicēts: 11.12.14 15:02 labots
 citēt
VIspār, forši ar Euro. Vācijā, Spānijā, Igaunijā un citur kur šogad biju - vieglāk cenas saprast. Valūta nav jāmaina. Nav jātērē sīcene lidostā bezjēdziegiem štruntiem, var no Rīgas lidostas par to piķi ar autobusu vai taksi atbraukt. Vienīgi rēķināt no mārciņām uz Euro vēl neesmu piešāvies, co.uk ebajs lēnāk browsējas attiecīgi :D Nemanīju bankrotējušu veikalu lērumu janvārī, nemanīju vispār nevineu problēmu pāriešanai, tikai tik, cik kases aparātu pārkonfigurēt vajadzēja.
IT sistēmu pāreja bija sāpīgāks process, bet arī tas, cik zinu, visiem ir smuki pabeidzies vai gandrīz pabeidzies, jānoslēdz tik 14ais gads un būs miers.
avatar
Publicēts: 11.12.14 15:08
 citēt
RAŠA PARAŠA trubā viss rubļiks , diez kā mums būtu klājies bez EURika dzelžainās stabilitātes un aimugures :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):