forum.gif
Pievienojies braucienam uz Maroku 8-22 marts :)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pievienojies braucienam uz Maroku 8-22 marts :)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.01.14 11:28
 citēt
versatile:Jolan Tev dzīvi google streetview varētu atvieglot.


Kādā ziņā man streetview var palīdzēt???
avatar
Publicēts: 15.01.14 11:48
 citēt
Jolan:

...bet es vēl gribu uz Maroku,Japānu,Kambodžu,Tibetu utt.Kāpēc jābrauc vēlreiz uz Islandi?Pirms aizbraukt uz turieni,es izpētiju ko gribu redzēt un kur pabūt.Izsecināju,ka neiespringstot ar autiņu man vajag 16 dienas.Un braucu.Bez stresa.Baudot.Tāpēc es apzinos,ka uz Maroku es braukšu tikai vienreiz.Tāpēc izveidoju maršrutu(ar man vēlamām vietām)un braucu. :face-smile:


Gribēt uz Maroku, Japānu, Kambodžu utt ir forši. Es arī gribu un daru.
Taču es šaubos, vai Tu varēji redzēt Islandē visu, ko gribi (ja tiešām tā bija, tad man ir Tevis žēl), jo oktobra beigās lielākā daļa Islandes nemaz nav pieejama apskatei :) Var jau būt, ka iekšzeme, tajā skaitā darbojošies vulkāni, vēl kūpoši lavas lauki u.c. ir garlaicīgi, neinteresanti un nav jēgas to nemaz skatīties, jo kas tāds ir pieejams un redzams ikdienā :)

P.S. Es nesaku, ka tas, ko Tu dari, ir slikti. Kā jau teici- "Tev ir Tavs viedoklis, man mans - ar to šī pasaule ir bagāta" :)
avatar
Publicēts: 16.01.14 21:47
 citēt
tā kā Turcija nav man vēlamo vietu sarakstā,tad arī neplānoju pagaidām doties tās virzienā,arī uz Maroku 3reiz nebraukšu:big_smile:,bet biļetes nopirktas :face-smile:,un plānoju maršrutus un apskates vietas,sākumā doma apmesties Taghazout vai Tamragh:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.01.14 23:45 labots
 citēt
Bucis:..,arī uz Maroku 3reiz nebraukšu


Part to nu gan nevajadzētu būt tik drošam.:-) Latviju divās nedēļās nevar apskatīt, man prekš Igauņu salām 2 nedēļas škietās optimāls laiks vienā gadalaikā, bet Tu par Maroku šitā izrunājies..:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.01.14 07:14 labots
 citēt
Citagaisma:
Bucis:..,arī uz Maroku 3reiz nebraukšu


Part to nu gan nevajadzētu būt tik drošam.:-) Latviju divās nedēļās nevar apskatīt, man prekš Igauņu salām 2 nedēļas škietās optimāls laiks vienā gadalaikā, bet Tu par Maroku šitā izrunājies..:face-wink:


Kur rakstīts,ka jāredz ir katrs stūrītis?Pēc tavas loģikas,Francija ir liela un tur būtu vajadzīgs vismaz pus gads(26 nedēļas) lai daudz maz apskatītu.Ja gada laikā var atļauties 2 nedēļas ceļot,tad vismaz 13 gadi ir jāvelta Francijas apskatei.Pašam neliekas biki jocīgi :face-wink:

p.s. Pasaule ir liela,naudas maz,laika nav :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.01.14 11:27 labots
 citēt
Jolan:


Kur rakstīts,ka jāredz ir katrs stūrītis?Pēc tavas loģikas,Francija ir liela un tur būtu vajadzīgs vismaz pus gads(26 nedēļas) lai daudz maz apskatītu.Ja gada laikā var atļauties 2 nedēļas ceļot,tad vismaz 13 gadi ir jāvelta Francijas apskatei.Pašam neliekas biki jocīgi :face-wink:

p.s. Pasaule ir liela,naudas maz,laika nav :face-smile:


Nevienu brīdi neliekas jocīgi, jo Normandija, Akvitānija, Gaskoņa, Pikardija, Langobardija... Tās ir vietas, kuras tik tiešam ir apskates un bildēšanas vērtas. Taču šī diskusija ir tāda pati, kā starp amerikāņiem, kuri uzskata, ka laba bilde ir liela bilde, un japāņiem, kuri uzskata, ka brīnišķigais atklājas tikai smalkumā un miniatūrā.
Vienam lai saredzētu dažādību vajag apskriet puspasauli, cits dažādību saskatīs savā rožu dārziņā, un tas ir tikai saskatīšanas jautājums. Vienam vajaga ne objektus ne mazākus par Eifeļa torni, cits brīnišķīgo saskatīš smilšu graudiņā vai leduspuķē. Viens bildē klusās dabas, makropasauli, cits savukārt zīloņus zooloģiskajā dārzā, vai saulrietus Palangā. Palangā tie ir būtiski atšķirīgāki no Pāvilostas saulrietiem.:-) Tas viss ir saredzēšanas un izjūtu jautājums.

p.s. Ja laika ir maz un pasaule ir liela, tad aiz ko tērēt laiku pārvietojoties? Tērē laiku bildējot dienlilijas savā daiļdārzā.:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.01.14 11:34
 citēt
vēl viena diskusija, šoreiz par ceļošanu, kuras dalībnieki mēģina iestāstīt viens otram, ka paša ceļošanas kultūra un paradumi ir tie pareizākie :face-sad:
avatar
Publicēts: 17.01.14 11:40
 citēt
placebo:vēl viena diskusija, šoreiz par ceļošanu, kuras dalībnieki mēģina iestāstīt viens otram, ka paša ceļošanas kultūra un paradumi ir tie pareizākie :face-sad:


Nebēdā, tas ir normāli.:-) ..un pat labi. Citādi var būt kā Eiropā, kurā pamēģini izteikt apgalvojumu, ka Holokausts nav bijis, vai Krievijā, kurā pamēģini pateikt, ka pederastijas ierobežošana ir diktatūras pamatpazīme. ..uzreiz cietumā iekšā. ..mēs savukārt mīļi, un pat argumetēti apmainamies ar viedokļiem, nenodarot otrai pusei ne materiālu, ne arī morālu skādi.
avatar
Publicēts: 17.01.14 12:23
 citēt
Jolan:
versatile:Jolan Tev dzīvi google streetview varētu atvieglot.


Kādā ziņā man streetview var palīdzēt???

versatile dalās ar savu ceļošanas stilu :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.01.14 13:39
 citēt
Mēs daraudzīgi čalojam:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.01.14 13:51 labots
 citēt
placebo:vēl viena diskusija, šoreiz par ceļošanu, kuras dalībnieki mēģina iestāstīt viens otram, ka paša ceļošanas kultūra un paradumi ir tie pareizākie :face-sad:
nezinu gan, šī diskusija ir viena no retajām kur tiešām ir jolana teiktais:
Jolan:Mēs daraudzīgi čalojam:face-wink:

reti, kad tik mierīgi tautas dalās pieredzē nebraucot augumā, ka otrs dara nepareizi!
;)
avatar
Publicēts: 18.01.14 20:44 labots
 citēt
placebo:vēl viena diskusija, šoreiz par ceļošanu, kuras dalībnieki mēģina iestāstīt viens otram, ka paša ceļošanas kultūra un paradumi ir tie pareizākie :face-sad:


daudziem ceļošana saucas tā, 5* viesnīca un baseins,no teritorijas ārā neiet un kas darās 10km attālajā ciematā viņiem nav interese:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.01.14 21:45
 citēt
Bucis:
placebo:vēl viena diskusija, šoreiz par ceļošanu, kuras dalībnieki mēģina iestāstīt viens otram, ka paša ceļošanas kultūra un paradumi ir tie pareizākie :face-sad:


daudziem ceļošana saucas tā, 5* viesnīca un baseins,no teritorijas ārā neiet un kas darās 10km attālajā ciematā viņiem nav interese:face-grin:


nē - tā nesaucas ceļošana, bet gan atpūta no ikdienas .... uj kāpēc gan nē!?!??!?!?!?!??! (pati gan tā ne reizi neemsu darījusi)
avatar
Publicēts: 18.01.14 22:16
 citēt
negribu citēt, bet izskanēja frāzes, ka ceļošana ar auto (savu vai īrētu) nerullē, tā nav riktīga ceļošana. vajag stopot, braukt ar sabiedrisko un kā vēl ne, ar visu mantu mugursomā, jo tikai tā var iepazīt tautu, kultūru utt. uc. kāpēc tik kategoriski? kādam arī braukšana pie stūres citā valstī, piemēram, pa lauku, kalnu ceļiem ir piedzīvojums :face-glasses:
avatar
Publicēts: 18.01.14 22:22
 citēt
placebo: kādam arī braukšana pie stūres citā valstī, piemēram, pa lauku, kalnu ceļiem ir piedzīvojums :face-glasses:


ja autiņš ar nolaižamu jumtu, tad šim kādam ir traki laba gaume :)
avatar
Publicēts: 18.01.14 23:24
 citēt
placebo:
Jolan:
Kādā ziņā man streetview var palīdzēt???

versatile dalās ar savu ceļošanas stilu :face-grin:

Nē, nu Jolanam jau pietiek ar vienreiz redzētu un kāda jēga otrreiz braukt :D
Gibraltārs, piemēram, ir prasta klints (vismaz publiski pieejamā daļa), bet es tur gribu vēlreiz - jo jau pirmajā reizē aizgāju pa galīgi ne tūristu maršrutu.
Spānijā piedzīvojumi ar sabiedrisko transportu, gulēšana uz ielas Liverpūlē... Patīk visādi. Šogad mazais plāns par Gruziju, arī bez viesnīcām, ja sanāks.
Naktsmājas kruti meklēt caur airbnb, tā vismaz drusku var vietējos iepazīt. Zāli pīpējoši, angliski nerunājoši un kā trusīši kniebjošies itāļi ir spēks :D

Bet tev jau zināt labāk.
avatar
Publicēts: 18.01.14 23:25
 citēt
Marokā gan biju kā reiz ar tūristu grupu, ieveda kā filmās - bez neviena zīmoga pasē, bez jelkādas robežkontroles. Tāpat arī izveda - mahinācijas tur nevājas. Biju daudz par maz, bet gribu vēl - tikai gan kopā ar vietējiem vai vismaz labi franciski runājošiem.
avatar
Publicēts: 18.01.14 23:43
 citēt
Maris:
placebo: kādam arī braukšana pie stūres citā valstī, piemēram, pa lauku, kalnu ceļiem ir piedzīvojums :face-glasses:


ja autiņš ar nolaižamu jumtu, tad šim kādam ir traki laba gaume :)

neticēsi, bet Madeiru mēs apbraukājām ar Smart kabrioletu :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:29 labots
 citēt
placebo:
... Madeiru mēs apbraukājām ar Smart kabrioletu :face-smile:

Kaut kas šitāds? Lieliska ideja!!! Noīrēts, ne jau savējais?:face-smile:
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:34
 citēt
placebo:negribu citēt, bet izskanēja frāzes, ka ceļošana ar auto (savu vai īrētu) nerullē, tā nav riktīga ceļošana. vajag stopot, braukt ar sabiedrisko un kā vēl ne, ar visu mantu mugursomā, jo tikai tā var iepazīt tautu, kultūru utt. uc. kāpēc tik kategoriski? kādam arī braukšana pie stūres citā valstī, piemēram, pa lauku, kalnu ceļiem ir piedzīvojums :face-glasses:


Labs piedzīvojums arābu valstī, būtu sievietei ar autiņu uzbraukt virsū kamielim. kas tur nereti staigā savā vaļā. Tas būtu tāds piedzīvojumu piedzīvojums, ka nebūtu vairs iespējas Latvijā nevienam par to pastāstīt.
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:42
 citēt
versatile:Marokā gan biju kā reiz ar tūristu grupu, ieveda kā filmās - bez neviena zīmoga pasē, bez jelkādas robežkontroles. Tāpat arī izveda - mahinācijas tur nevājas. Biju daudz par maz, bet gribu vēl - tikai gan kopā ar vietējiem vai vismaz labi franciski runājošiem.


Kad pirmo reizi braucu uz Maroku manai vēl ne sievai bija jaunā pase, man vecā. Nākošo sievu ievadīja datorā, mani ne, jo nevarēja elektroniski nolasīt. Braucām no Spānijas iekšā Marokā ar prāmi. Kad Nadorā gājām ārā, mani bez kukuļa negribēja laist, jo neesot es šajā valstī ieradies, jeb tā teikt esmu valstī ieradies nelegāli..:-) Divi ar pusi stundas stāvējām pie Marokas izejas, bet kukuli nedevām. ..labi ka sazvanījām Marokas goda konsulu Latvijā, žandarmi nosprieda, ka kukuli nedabūs, bet nepatikšanas gan varbūt, un izlaida ārā.
p.s. Tā kā ar Eirosavienību Marokai bezvīzu režīms, tad nekādi zīmogi pasē nav vajadzīgi...
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:44 labots
 citēt
Nu nez vai ar savu auto uz Madeiru būtu tik ērti aizbraukt:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:51
 citēt
Atceros kad biju Tunisijā cilvēkiem nepatika ka viņus bildē,slēpa sejas vai gāja pakaļ un diedelēja nauda par to ka viņš atļāvis sevi nofočēt:face-smile:Pieļauju ka Marokā varētu būt līdzīgi,tāpēc jāpiedomā ko un kā fočēt:face-wink:
avatar
Publicēts: 19.01.14 00:56 labots
 citēt
GunarsII:
placebo:
... Madeiru mēs apbraukājām ar Smart kabrioletu :face-smile:

Kaut kas šitāds? Lieliska ideja!!! Noīrēts, ne jau savējais?:face-smile:

protams, īrēts :face-smile:. aizlidojām uz Frankfurti, TUI kantorī iegādājamies last minute ceļojumu un tad uz vietas izvēlējamies auto :face-wink:
Dzīvojām gan vienā vietā ej.uz...
avatar
Publicēts: 19.01.14 01:04
 citēt
Citagaisma:
Labs piedzīvojums arābu valstī, būtu sievietei ar autiņu uzbraukt virsū kamielim. kas tur nereti staigā savā vaļā. Tas būtu tāds piedzīvojumu piedzīvojums, ka nebūtu vairs iespējas Latvijā nevienam par to pastāstīt.

ko tu pārspīlē? kādēļ SIEVIETEI jābrauc kamielim virsū :amazing:?
avatar
Publicēts: 19.01.14 01:08
 citēt
Citagaisma, maldies, bezvīzu režīms nenozīmē, ka zīmogu nespiež. Man 99. uz Zviedriju braucot spieda, lai gan vīzu, dabiski, nevajadzēja.
Turklāt, nesen lasīju viena letiņa ceļojuma aprakstu, bij pasi zīmogojis.
Braucām ar prāmi no Spānijas, Tarifas.
avatar
Publicēts: 19.01.14 01:14
 citēt
placebo:
Citagaisma:
Labs piedzīvojums arābu valstī, būtu sievietei ar autiņu uzbraukt virsū kamielim. kas tur nereti staigā savā vaļā. Tas būtu tāds piedzīvojumu piedzīvojums, ka nebūtu vairs iespējas Latvijā nevienam par to pastāstīt.

ko tu pārspīlē? kādēļ SIEVIETEI jābrauc kamielim virsū :amazing:?


Taapeec ka tikai sieviete var uzbraukt virsuu kamielim:face-grin::big_smile::haha:
avatar
Publicēts: 19.01.14 08:50 labots
 citēt
versatile:
placebo:
versatile dalās ar savu ceļošanas stilu :face-grin:

Nē, nu Jolanam jau pietiek ar vienreiz redzētu un kāda jēga otrreiz braukt :D
Gibraltārs, piemēram, ir prasta klints (vismaz publiski pieejamā daļa), bet es tur gribu vēlreiz - jo jau pirmajā reizē aizgāju pa galīgi ne tūristu maršrutu.
Spānijā piedzīvojumi ar sabiedrisko transportu, gulēšana uz ielas Liverpūlē... Patīk visādi. Šogad mazais plāns par Gruziju, arī bez viesnīcām, ja sanāks.
Naktsmājas kruti meklēt caur airbnb, tā vismaz drusku var vietējos iepazīt. Zāli pīpējoši, angliski nerunājoši un kā trusīši kniebjošies itāļi ir spēks :D

Bet tev jau zināt labāk.


...ja vairs neko citu negribās,kā vēlreiz Gibraltāra klinti apmeklēt,tad tā arī ir jādara ;)

p.s. ja jau brauc uz Gruziju,tad tas nozīmē,ka Spānijā visu esi redzējis :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.14 11:53
 citēt
placebo:negribu citēt, bet izskanēja frāzes, ka ceļošana ar auto (savu vai īrētu) nerullē, tā nav riktīga ceļošana. vajag stopot, braukt ar sabiedrisko un kā vēl ne, ar visu mantu mugursomā, jo tikai tā var iepazīt tautu, kultūru utt. uc. kāpēc tik kategoriski? kādam arī braukšana pie stūres citā valstī, piemēram, pa lauku, kalnu ceļiem ir piedzīvojums :face-glasses:

Ko var ņemties? :)
Ir valstis, kur mašīnas īre attaisnojas - teiksim, Itālija, taču ir valstis, kur mašīnu ņemot zaudē pusi vai pat vēl varāk no tās valsts šarma - piem., Gruzija :)
Es arī neesmu redzējis visu Islandi un zinu, ka tur noteikti braukšu otrreiz. Tāpat zinu, ka neesmu redzējis visu Spāniju, taču speciāli otrreiz tur nebraukšu. Taču, ja būs pa ceļam vai gadīsies neplānots pāris dienu atvaļinājums, tad noteikti apskatīšos vēl.. :)
avatar
Publicēts: 19.01.14 12:19
 citēt
Bucis:Atceros kad biju Tunisijā cilvēkiem nepatika ka viņus bildē,slēpa sejas vai gāja pakaļ un diedelēja nauda par to ka viņš atļāvis sevi nofočēt:face-smile:Pieļauju ka Marokā varētu būt līdzīgi,tāpēc jāpiedomā ko un kā fočēt:face-wink:


Sīkas naudas vienības šajā ziņā palīdz. taču tas vairāk arābu pusē, kur tūristi šamos izlutinājuši. Savukārt, ja regulāri ej uz vienu ēstuvi un pārmij kādus vārdus ar šamiem, brauc ar taksi, jeb izmanto citu pakalpojumu, tad pakalpojumu sniedzēji bildējas labi. Galvenais nevajag to slepus darīt, tad gan šamiem šķiet, ka dvēseli zodz.:-)
avatar
Publicēts: 19.01.14 12:21 labots
 citēt
placebo:
Citagaisma:
Labs piedzīvojums arābu valstī, būtu sievietei ar autiņu uzbraukt virsū kamielim. kas tur nereti staigā savā vaļā. Tas būtu tāds piedzīvojumu piedzīvojums, ka nebūtu vairs iespējas Latvijā nevienam par to pastāstīt.

ko tu pārspīlē? kādēļ SIEVIETEI jābrauc kamielim virsū :amazing:?


Tādēļ, ka laicīgi nepamana. ..ir bijuši gadījumi.
Vīrietim vieglāk, jo viņš ir cilvēks tur, bet ar sievietēm runā tikai tad, ja savādāk nevar, jeb tās veic kādu pakalpojumu, piem., tulko. Rezultātā sieviete nevarēs neko sakarīgu pastāstīt, kāpēc kamielis baurodams aizskrien, bet mašīnai bukte. Bt kamielis tuksnesī ir vairāk, par svēto indijas govi..
avatar
Publicēts: 19.01.14 12:26
 citēt
versatile:Citagaisma, maldies, bezvīzu režīms nenozīmē, ka zīmogu nespiež. Man 99. uz Zviedriju braucot spieda, lai gan vīzu, dabiski, nevajadzēja.
Turklāt, nesen lasīju viena letiņa ceļojuma aprakstu, bij pasi zīmogojis.
Braucām ar prāmi no Spānijas, Tarifas.


Dalos savā pieredzē. Ja atmiņa neviļ, tad Latvijai bija arī kāds neatkarības periods no visādām savienībām un 99.gadā Latvija vairs nebija PSRS republika, bet vēl nebija arī ES valsts. Savukārt es rakstīju, ka Marokai ar ES ir tādas attiecības.
p.s. Tu tikai rakstītājs, jeb reizēm arī lasi ko citi raksta?
avatar
Publicēts: 19.01.14 13:11
 citēt
Citagaisma: Savukārt es rakstīju, ka Marokai ar ES ir tādas attiecības.
p.s. Tu tikai rakstītājs, jeb reizēm arī lasi ko citi raksta?

Saulīt, zaķīt, bumbulīt, to pašu Tev varētu pajautāt.

normis.info... pirmais teikums:
Uz prāmja nekādu pārpratumu nebija. Pastāvēju rindā pie muitas darbinieka, kurš pasēs iesita zīmogu, tad varējām sēsties krēslos un gaidīt krastu.
- domāju, nesenāka pieredze, nekā man vai Tev.
Bezvīzu režīms nenozīmē, ka pasē neko nespiež - ar Gruziju mums arī bezvīzu, bet tāpat pasē spiež.
avatar
Publicēts: 19.01.14 13:20
 citēt
atkal pusī faits??? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.14 13:42
 citēt
versatile:
Citagaisma: Savukārt es rakstīju, ka Marokai ar ES ir tādas attiecības.
p.s. Tu tikai rakstītājs, jeb reizēm arī lasi ko citi raksta?

Saulīt, zaķīt, bumbulīt, to pašu Tev varētu pajautāt.

normis.info... pirmais teikums:
Uz prāmja nekādu pārpratumu nebija. Pastāvēju rindā pie muitas darbinieka, kurš pasēs iesita zīmogu, tad varējām sēsties krēslos un gaidīt krastu.
- domāju, nesenāka pieredze, nekā man vai Tev.
Bezvīzu režīms nenozīmē, ka pasē neko nespiež - ar Gruziju mums arī bezvīzu, bet tāpat pasē spiež.


Kāds nepatīkams tipiņš.. ..ne jau velti balsoji pret Latvijas neatkarību, pret vienīgo suverenitātes palieku - Latu.
Vienam sita zīmogu, citam nesita. Pieredzes ir dažādas bijušas. Tikai Tu te raksti par cita cilvēka pieredzi, es savukārt par SAVĒJO. Tava personīgā saistās pat nevis ar Maroku 99.gadā, bet Zviedriju. Īsāk rakstot, ja nav ko teikt, par tēmu tad pazūdi uz Eižopiju, un nepiesārņo šo tēmu.
avatar
Publicēts: 19.01.14 14:26
 citēt
Kā te lai kārtējo reizi Peļevinu neatcerās :)

Главная мысль, которую человек пытается донести до других, заключается в том, что он имеет доступ к гораздо более престижному потреблению, чем про него могли подумать. Одновременно с этим он старается объяснить окружающим, что их тип потребления гораздо менее престижен, чем они имели наивность думать. Этому подчинены все социальные маневры. Больше того, только эти вопросы вызывают у людей стойкие эмоции.
— Вообще-то мне в жизни попадались и другие люди, — сказал я с легкой иронией.
Иегова кротко посмотрел на меня.
— Рама, — сказал он, — вот прямо сейчас ты пытаешься донести до меня мысль о том, что ты имеешь доступ к более престижному потреблению, чем я, а мой тип потребления, как сейчас говорят, сосет и причмокивает. Только речь идет о потреблении в сфере общения. Именно об этом движении человеческой души я и говорю. Ничего другого в людях ты не встретишь, как не ищи. Меняться будет только конкретный тип потребления, о котором пойдет речь. Это может быть потребление вещей, впечатлений, культурных объектов, книг, концепций, состояний ума и так далее.
— Отвратительно, — сказал я искренне.

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.14 16:25
 citēt
Bucis-galvenais neaizmirsti padalīties šeit pēc brauciena ar iespaidiem
avatar
Publicēts: 19.01.14 16:27
 citēt
Sapper:Kā te lai kārtējo reizi Peļevinu neatcerās :)

Nu Deils Karnegi jau arī rakstīja, ka jebkura cilvēka uzvedību sabiedrībā nosaka vēlme BŪT NOZĪMĪGAM ! Kāpēc lai Fotoblogs būtu izņēmums? Un tas nav slikti vai neparasti, tas tā vienkārši IR! Slikti, ja pasažieris domā, ka "būt nozīmīgam" ir tas pats, kas būt augstprātīgam, lecīgam, līdz ar to nepieklājīgam un rupjam.:face-sad:
avatar
Publicēts: 19.01.14 16:30
 citēt
Citagaisma:daudz blablabla


Lasīt laikam māki, bet atmiņa gan pieklibo. Skaidrošu vēlreiz, lai pielec pat cirvjapietam, kas gan, protams, absolūti negarantē, ka tev pieleks.

Tātad, izteici apgalvojumu, ka pasē neko nespiež, jo ir bezvīzu režīms + kaut kāds speciālais režīms Marokai ar ES.
Es teicu, ka nebūs tā līdz galam patiesība, jo, no visa prāmja, ar ko cēlos uz Maroku 2012. gada vasarā, zīmogus pasēs nespieda tikai tūristu grupai, ar ko kopā braucu - visiem pārējiem - spāņiem, britiem un kas nu tur vēl bija - bija jāpastāv rindiņā uz štempelēšanos, par tumsnējākiem pasažieriem (neņemos spriest, marokāni, alžīrieši vai citi) nemaz nerunājot. Mēs pat piegājām pie tā galdiņa un pajautājām, vai mums pasēs spiedīs - tik pateica, ka ja esam ar grupu, tad ne.
To apstiprina arī jaunietis, kura rakstu par neseno pieredzi iekopēju augstāk - ar grupu nebrauca, štempeli pasē dabūja.
Zīmogus joprojām spiež valstīs, ar kurām ir bezvīzu režīms - man nav spiests tikai ES valstu ietvaros un konkrētajā Marokas braucienā, kur nedabūtais zīmogs nebija vienīgā norāde uz to, ka valstī atrodamies drusku nelegāli.

Nemaz neceru, ka daleca.
avatar
Publicēts: 19.01.14 16:38
 citēt
Jolan:Bucis-galvenais neaizmirsti padalīties šeit pēc brauciena ar iespaidiem


Noteikti Jolan,padalīšos par piedzīvoto,tad tu vēl ta kā neplāno doties tajā virzienā?:face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):