forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 174
  5. 175
  6. 176
  7. 177
  8. 178
  9. 179
  10. 180
  11. 181
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.06.15 20:07
 citēt
LT... Tā ir pārprasta "brīviba"! Arī brīvibai ir savi ierobežojumi, citādi tā vairs nav nekāda brīvība bet prasta anarhija.
Un preversiju reklamēšana, reizē ar okupācijas slavināšanu 9.maijā ir antihumāni, tautu degradējoši un naida kurinoši akti ne brīvība!
Tolerance pret tautas iznīcināšas propagandu, ko minēju abos gadījumos nav iespējama!
Savus bruņurupuču gājienus rīko cik tik lien, bet tad kad atkal uzvilksi rōzā zeķubikses ar caurumiem uz pakaļas, sakrāsosi ģīmi un līdīsi man klāt, nudien, pa muti atrausies, ka nepaspēsi nemaz izteikt to "toleranci"
avatar
Publicēts: 26.06.15 22:57 labots
 citēt
apollo.tvnet.lv...
www.kasjauns.lv...

Mosjka, cik tev gadu un kā tevi sauc?
avatar
Publicēts: 27.06.15 07:04
 citēt
Kakaks pārńēmis kvākška kontu?
avatar
Publicēts: 27.06.15 17:14
 citēt
kaut kā tā laikam...

avatar
Publicēts: 27.06.15 17:50
 citēt
Eltons:bet tad kad atkal uzvilksi rōzā zeķubikses ar caurumiem uz pakaļas, sakrāsosi ģīmi un līdīsi man klāt, nudien, pa muti atrausies, ka nepaspēsi nemaz izteikt to "toleranci"
Klau vecais.. nevajag lekt augstāk par savu dirsu :haha: Es runāju par vispārīgām tēmām, tu man piesien rozā zeķubikses, respektīvi, es runāju vispārīgi, bet tu pretī ar personīgiem apvainojumiem?
Pa muti devējs.. ar spieķi sitīsi? :amazing:
Man kaut kā liekas, ka tu pat Rīgā nedzīvo.. a gājiens notika Rīgā - kādā veidā tev kads bāzas virsū? Ticamāks ir variants, ka nevienam neesi ne vajadzīgs nekā.. Un tagad lāpi savus mazvērtības kompleksus forumā ar slimiem tekstiem, kurus pat realitātē nespētu realizēt.. Tukšdirsis kā sacīt jāsaka..
avatar
Publicēts: 27.06.15 19:51
 citēt
He, he, vo kāds duriks te piesējies... mazvērības komplekss viņam esot... vispārīgas tēmas cilājot... nē, pederastijas propagandēšana nav nekas vispārīgs, tā ir konkrēta slimība, ko nedrīkst uzspiest veselai sabiedrībai, lai cik kompleksaini jūs būtu. Neviens jūs netraucē un nekādas tiesības jums neatņem līdz jūs nesākat pārāk nekaunīgi izmantot savu brīvību. Tā ir tā vispārīgā tēma!
Protams, nekas personisks. Bet, ja cilvēks lepojas ar to, ka bars pretīgi izkrāsojušos deģenerātu baros lepni soļo pa ielām, tad secinājumi rodas paši no sevis. Nu labi, hiperbola kā izteiksmes līdzeklis man ir radošais instruments, varbūt kāds arī to uztver slimīgi personiski, nav mana problēma.
Un viss, nelien vairs, šeit ir daudz aktuālāka tēma, ko mums, māksliniekiem (he, he) ar savu skatījumu vērtēt. Pietiek ar kvākšķi, kurš piedirš visas tēmas.
avatar
Publicēts: 27.06.15 20:29
 citēt
Jeņķi "kakustūmējiem" iedeva zaļo gaismu visos štatos.Urāāāāā. :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.06.15 20:32
 citēt
Re, par ko jārunā šeit:

«Сегодня ночью, на окраине Донецка, боевики Захарченка заживо сожгли целую семью из шести человек.» — пишет донецкий боевик с позывным Араб в соцсети фейсбук, передает «News Daily Україна». «Прямо сейчас наши ребята достают обгоревшие трупы. Насчитали шестерых, из них трое детей, женщина и двое мужчин. Дом не успел полностью выгореть, много расплавленной украинской символики, люди по всей видимости занимались распространением украинских национальных атрибутов. Двое маленьких деток припеклись друг к другу. Звери ! Опрос соседей показал, что ночью в доме была потасовка, потом отъехала машина с пьяными боевиками и дом вспыхнул как картонный.» — пишет Араб. Напомним ранее сообщалось, что по улице Петровского в Донецке, была обнаружена сточная яма забитая под отказ трупами. Охрана Захарченка казнила женщин и детей, сбрасывая их тела в сточные ямы.
avatar
Publicēts: 27.06.15 20:42
 citēt
Neticu es jau sen ne vienai,ne otrai pusei.Uzrakstīt var visu ko gribi,bet vai tā ir patiesība-ir jautājums.Dirš abas puses,tāpēc manuprāt tagad aktuālāk ir Grieķijas krīze,kura skars arī mūs.Vai grieķu lubraki izlīdīs no sūdiem vai nē-tas ir dienas jautājums.
avatar
Publicēts: 27.06.15 21:30
 citēt
Eltons:
Un viss, nelien vairs, šeit ir daudz aktuālāka tēma, ko mums, māksliniekiem (he, he) ar savu skatījumu vērtēt. Pietiek ar kvākšķi, kurš piedirš visas tēmas.
Zini vecais, ne tu man noteiksi kur līst un kur nelīst.. :grimace:
Kā jau minēju, nelec augstāk pa savu pakaļu, tu jau nekad nezini, mok un nepareizā trāpīsi un .. čau rasma.. ar visām savām hiperbolām ;)
Un kā jau minēju - ja tev tik ļoti traucē tas, kas galvaspilsētā, kurā nedzīvo notiek - varu nopirkt tev biļeti uz kādas citas valsts galvaspilsētu. Pats tak te lepni visus sūti uz roģinu - nu es tev arī piedāvāju iespēju turp nokļūt.. vēl pie tam pa velti..
avatar
Publicēts: 27.06.15 21:34
 citēt
Vajag mazāk dzert
avatar
Publicēts: 27.06.15 22:05
 citēt
Путин скромно умолчал, что когда крестили Владимира, а затем он крестил Киевскую Русь, не было ни москвы, ни россии...
avatar
Publicēts: 27.06.15 22:18
 citēt
LT_: Eltons:
Zini vecais, ne tu man noteiksi kur līst un kur nelīst.. :grimace:
Kā jau minēju, nelec augstāk pa savu pakaļu.


Eltonam ar Kremli ir vairāk kopīgu viedokļu, nekā atšķirīgu.

Kopīge:
1. Kakustūmējus jāsit;
2. Sīrijas nigerus Latvijā neielaist - only aryans;


Atšķirīgie:
1.Krievi-cūkas!

:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.06.15 23:34
 citēt
Jolan:Neticu es jau sen ne vienai,ne otrai pusei.Uzrakstīt var visu ko gribi,bet vai tā ir patiesība-ir jautājums.Dirš abas puses,tāpēc manuprāt tagad aktuālāk ir Grieķijas krīze,kura skars arī mūs.Vai grieķu lubraki izlīdīs no sūdiem vai nē-tas ir dienas jautājums.

redzes Ka grieki maksas algas un pensijas, bet Krievijai tur vairs ari nekas vairs nespid...:face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.06.15 23:55
 citēt
Jolan:Neticu es jau sen ne vienai,ne otrai pusei.


Ai, nu beidz, agnosticisms - tas nav pieauguša prāta cienīgi. :grimace:
avatar
Publicēts: 28.06.15 09:27
 citēt
Jolan:Neticu es jau sen ne vienai,ne otrai pusei.Uzrakstīt var visu ko gribi,bet vai tā ir patiesība-ir jautājums.Dirš abas puses,tāpēc manuprāt tagad aktuālāk ir Grieķijas krīze,kura skars arī mūs.Vai grieķu lubraki izlīdīs no sūdiem vai nē-tas ir dienas jautājums.


Grieķijas jautājums, nebūt nav galvenais ..... Ukrainas jautājums, un ar to saistītie notikumi ir svarīgāki. Epizodes, kuras pasniedz viena vai otra konfliktā iesaistītā puse, ir stipri jāfiltrē. Būtiski būtu piespiest Krieviju pārstāt atbalstīt prokrieviskos bandītiskos formējumus Ukrainas austrumos. Nezinu , kas jādara , lai to panāktu, jo tas konflikts Krievijai ir vajadzīgs kā ēst, gan režīma saglabāšanai, gan lai izvairītos no atbildības nešanas par nodarīto.... kaut Ukrainas epopeja, Krievijai nes milzīgus zaudējumus .... iespējams, ka Rietumi turpinās šādā pat garā, gaidot, kad Krievija vairs nevarēs pavilkt uzsākto kursu. Perestroika, savulaik, jau nesākās Gorbija iegribu dēļ ...., vienkārši pakāpeniski tika radīti apstākļi, kurus Krievija vairs nevarēja pavilkt .... , attiecīgi tika piemeklēta pozitīva seja, ar " jauno domāšanu '
avatar
Publicēts: 28.06.15 09:28
 citēt
Re, kur Pļinera/Girsa/Korena sabiedrotais: apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 28.06.15 09:43 labots
 citēt
negatIvs:
Jolan:Neticu es jau sen ne vienai,ne otrai pusei.Uzrakstīt var visu ko gribi,bet vai tā ir patiesība-ir jautājums.Dirš abas puses,tāpēc manuprāt tagad aktuālāk ir Grieķijas krīze,kura skars arī mūs.Vai grieķu lubraki izlīdīs no sūdiem vai nē-tas ir dienas jautājums.


Grieķijas jautājums, nebūt nav galvenais ..... Ukrainas jautājums, un ar to saistītie notikumi ir svarīgāki. Epizodes, kuras pasniedz viena vai otra konfliktā iesaistītā puse, ir stipri jāfiltrē. Būtiski būtu piespiest Krieviju pārstāt atbalstīt prokrieviskos bandītiskos formējumus Ukrainas austrumos. Nezinu , kas jādara , lai to panāktu, jo tas konflikts Krievijai ir vajadzīgs kā ēst, gan režīma saglabāšanai, gan lai izvairītos no atbildības nešanas par nodarīto.... kaut Ukrainas epopeja, Krievijai nes milzīgus zaudējumus .... iespējams, ka Rietumi turpinās šādā pat garā, gaidot, kad Krievija vairs nevarēs pavilkt uzsākto kursu. Perestroika, savulaik, jau nesākās Gorbija iegribu dēļ ...., vienkārši pakāpeniski tika radīti apstākļi, kurus Krievija vairs nevarēja pavilkt .... , attiecīgi tika piemeklēta pozitīva seja, ar " jauno domāšanu '


...ja šitā tupinās bezzobaini gaidīt,tad jautājums,kurš ātrāk ekonomiski atmetīs pekas-Krievija vai Ukraina.

p.s. izskatās,ka Ukrainas konflikts ievilksies kā Izraēla/Palestīna attiecības
avatar
Publicēts: 28.06.15 16:06
 citēt
avatar
Publicēts: 28.06.15 16:07
 citēt
Mīkstā ES turpinās apmaksāt Grieķijas banketu apollo.tvnet.lv... NOŽĒLOJAMI
avatar
Publicēts: 29.06.15 12:51
 citēt
Jolan:Mīkstā ES turpinās apmaksāt Grieķijas banketu apollo.tvnet.lv... NOŽĒLOJAMI
Kāpēc uzreiz nožēlojami un tā? Varbūt vīri ar lielajiem kalkulatoriem ir izskaitļojuši, ka šādi sanāks LĒTĀK, nekā tad, ja reāls defolts iestajas Grieķijā..? Te jau vairs nav jēga iziet uz principiem, te jādomā, kurš no visiem variantiem būs ekonomiski izdevīgākais nevis lepnākais vai cildināmākais..
avatar
Publicēts: 29.06.15 13:25
 citēt
Kas maksā tas pasūta mūziku. Tikai muzikanti vēl tielējas.
avatar
Publicēts: 29.06.15 20:43 labots
 citēt
Eltons:He, he, vo kāds duriks te piesējies... mazvērības komplekss viņam esot... vispārīgas tēmas cilājot... nē, pederastijas propagandēšana nav nekas vispārīgs, tā ir konkrēta slimība, ko nedrīkst uzspiest veselai sabiedrībai, lai cik kompleksaini jūs būtu. Neviens jūs netraucē un nekādas tiesības jums neatņem līdz jūs nesākat pārāk nekaunīgi izmantot savu brīvību. Tā ir tā vispārīgā tēma!
Protams, nekas personisks. Bet, ja cilvēks lepojas ar to, ka bars pretīgi izkrāsojušos deģenerātu baros lepni soļo pa ielām, tad secinājumi rodas paši no sevis. Nu labi, hiperbola kā izteiksmes līdzeklis man ir radošais instruments, varbūt kāds arī to uztver slimīgi personiski, nav mana problēma.
Un viss, nelien vairs, šeit ir daudz aktuālāka tēma, ko mums, māksliniekiem (he, he) ar savu skatījumu vērtēt. Pietiek ar kvākšķi, kurš piedirš visas tēmas.


LT_ просто не видит того, что произойдет и как коснется его детей, внуков уже через 10-15 лет. Сейчас им все хиханьки да хаханьки. Ну пидоры, ну прошли по столице парадом. В штатах тем временем однополые браки полностью узаконили и они считают это победой и проявлением любви.

Если не понятно на примере пидорасов, то вот более развернутый антиутопичный анекдот из недалекого будущего:

-- Джордж, что это за шум за окном?
-- Парад копрофилов, сэр.
-- Да? И чего же они хотят?
-- Они всего лишь отстаивают свои права на равенство, сэр.
-- Не понял. Им кто-то не дает есть дерьмо дома?
-- Да нет, сэр. Они не хотят есть его только дома. Они выступают за то, чтобы дерьмо продавалось во всех заведениях общепита, чтобы на перекрестках можно было легко купить дерьмо на палочке, а в ресторане без проблем заказать говна на лопате.
-- Но это же тошнотворно и совершенно не естественно, Джордж.
-- Ну почему же, сэр? Это врожденное, они такими родились и ничего не могут с этим поделать. Кроме того в природе полно примеров копрофильства. Собаки, морские свинки, да целая куча животных воспринимает это вполне нормально. Поэтому ничего удивительного, что человека, как часть животного мира, это тоже касается.
-- Джордж, я правильно понимаю, что если они добьются своего, то в моем любимом кафе на углу вместе с клубничным суфле будут подавать говно в стаканчиках???
-- Совершенно верно, сэр. Копрофилы абсолютно нормальные люди и имеют право есть свое любимое блюдо во время обеда, не скрывая своих предпочтений.
-- Боже, да меня просто стошнит на месте!
-- Сэр, как Вы можете??? Это же совершенно нетолерантно. Вас за такое как минимум оштрафуют, а как максимум посадят.
-- ???
-- И кстати, сэр, один знаменитый психиатр в свое время сказал что-то в духе: "если Вам не нравятся копрофилы, то, весьма вероятно, что Вы на самом деле тоже копрофил, просто скрытый". Я не ручаюсь за достоверность фразы, но все же прислушайтесь к себе, возможно Вас ждут свежие вкусовые открытия...

Самое интересное в этой ситуации, что остаться где-то посередине уже не получится. Ты либо с пидорасами, либо против.
avatar
Publicēts: 29.06.15 22:00
 citēt
Mackie, ko Putina piderasi dara Ukrainā?
avatar
Publicēts: 29.06.15 22:57
 citēt
negatIvs:Mackie, ko Putina piderasi dara Ukrainā?


wowo :bad_smile::bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.06.15 23:03 labots
 citēt
negatIvs:Mackie, ko Putina piderasi dara Ukrainā?


to pašu ko makakveidīgie pidari pie mums- bojā vietējiem dzīvi. Jo viena lieta rašistiem tiešām padodas izcili, un tā ir dzīves bojāšana citiem. Nu kā lapsa kurai slinkums rakt savu alu, tad tā pietaisa āpsim alu, cerībā ka nabags neizturēs un savu dzīves vietu atstās :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.06.15 23:13
 citēt
Lieliska ideja, pie mums ar nostrādātu.
avatar
Publicēts: 30.06.15 08:06
 citēt
Propogandas rupora dubultdzīve www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.06.15 13:28
 citēt
avatar
Publicēts: 30.06.15 22:07
 citēt
KVAA pilnīgs atmiņas zudums, vai arī toreiz vēl bija oktobrēna vecumā, un bija tālu no " iepirkumiem " ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.06.15 22:14
 citēt
Variants - viņš ir nevis kukū kādas traumas rezultātā, bed gan muļķis kopš dzimšanas.
avatar
Publicēts: 30.06.15 23:28
 citēt
KVAA-II:AZOVA komandieris

http://antifashist.com/item/poroshenko-gotov-otdat-putinu-10-oblastej-ukrainy-kombat-azova.html


iepostē vēl kādu izlietotu lapiņu no kādas Donbasa tualetes :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.06.15 23:29
 citēt
KVAA-II:
VValdis:https://youtu.be/3oxCXlGKTlk


70-to gadu versija - patīk
tad bija klusais, mierīgais Brežņeva "zastoja" periods, kad padomju tauta sāka iepirkties un izprast dzīves baudas materiālismā


feelovblog.ru...
avatar
Publicēts: 01.07.15 01:32 labots
 citēt
Ku labs!

avatar
Publicēts: 01.07.15 04:04 labots
 citēt
negatIvs:

feelovblog.ru...


Komentāru zem bildēm nav daudz, bet gandrīz visos izteikta nostaļģija pēc padomijas :cry:
Vai tad neesi ievērojis, ka arī šeit kāds ik pa brīdim iesmilkstas, ka tas esot bijis labākais laiks... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.07.15 06:21 labots
 citēt
Mazliet ne pa tēmu, bet saistībā ar tēmu. Par cik nedaudz interesējos par numismātiku, pāris dienas atpakaļ biju ieklīdis krievu mājas lapā, kurā aprakstīts par monētām, kuras piedalījās konkursā "Monētu zvaigznājs-2015". Pāris komentāri pie Latvijas Bankas monētām-konkursantēm piesaistīja uzmanību(es pat teiktu "iespārdīja"). Pie Baltijas ceļa 25 gadu jubilejas monētas:
Лаконичность не всегда украшает монету . И как это достало , " русские оккупанты " . ДОСТАЛИ ! Links: gold10.ru...
Monētas anotācijā ir gan minēts par Molotova-Ribentropa paktu un padomju okupāciju, bet nu pats krievs to piedēvēja sev. Nu ko šeit piebilst? Kā saka, kas vainīgs, tas bailīgs! :face-grin:
Vēl interesantāks komentārs pie J. Jaunsudrabiņam veltītās monētas "Baltā grāmata":
Портрет мальчика на этой монете как будто списан с юношеского фото нашего президента Владимира Владимировича , вот я отметил на форуме www.numizmatik.ru... , так что монета будет будет ценится истинными патриотами .
Links: gold10.ru...
Monētas anotācijā gan stāv rakstīts ka ilustrācija ar mazo zēnu ir no grāmatas, kura izdota 1914. gadā, bet nu kāds izdomāja savādāk :big_smile: Nu jāpiebilst, ka ir arī daži pozitīvi komentāri.

P.S. Beigās vēl jāpiebilst, ka abas minētās monētas guva labus panākumus: "Baltā grāmata" atzīta par labāko nominācijā "Unikāls idejiskais risinājums", Baltijas ceļa 25 gadu jubilejas monēta nominācijā "Gada sudraba monēta" ieguva 2. vietu.
avatar
Publicēts: 01.07.15 13:31
 citēt
Kvekšķi, brauc uz Muhosransku, varēsi krist varoņa nāvē par savām idejām: apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 01.07.15 21:23
 citēt
- Что это за шум, Бэрримор?
- Антимайдан, сэр.
- А что они хотят?
- Не допустить Майдан, сэр.
- А что, кто–то планирует провести Майдан?
- Никто, сэр.
- Так чего же они шумят?
- Долбоёбы, сэр.
avatar
Publicēts: 02.07.15 08:30
 citēt
ļaga tikai ar rokām čakras taisa vaļā/ciet un ar ānusu ķer saules enerģiju-tā ir visa aktivitāte.
avatar
Publicēts: 02.07.15 09:15
 citēt
Piegdien biju iegājis krišnu krogā, man patīk viņu ēdieni. Tik bail bija, ka kādu brīdi ieskries šizanutijs Strutnieku Gunča un iemetīs man tupeli šķīvī.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 174
  5. 175
  6. 176
  7. 177
  8. 178
  9. 179
  10. 180
  11. 181
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):