forum.gif
Ir darbs dabas fotogrāfiem!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Ir darbs dabas fotogrāfiem!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.08.14 09:55 labots
 citēt
Vajadzīga dabas fotogrāfu palīdzība, kas palīdzētu safotografēt dabas objektus Gaujas nacionālajā parkā. ( augusts - septembris)

Lūdzu atsaukties tikai tiem, kas tiešām ir dabas fotogrāfi, un kas var galarezultātā nodrošināt RAW failus ar fotoaparātu kuram ir pilna izmēra matricu.

Ja ir nopietna interese raksti uz info@balticpictures.lv , norādot kā tevi sauc, kā var sazvanīt un kur var apskatīt tavu dabas fotogrāfiju portfolio.


Iespējams ka jums jau šo objektu bildes ir (der visi gadalaiki) , tāpēc iespējams arī variants, ka mēs tās no jums nopērkam, ja atbilst kritērijiem:


1) Fotogrāfijām jābūt orģināldarbam. Tas var būt arī bildēts kādā iepriekšējā gadā, taču tā bilde nedrīkst būt kaut kur izmantota.

2) Visas īpašuma tiesības uz fotogrāfiju pāries pircēam.

3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu

4) Jābūt pieejama arī RAW failam.


Objektu saraksti, samaksas jautājumi individuālā sarakstē.
avatar
Publicēts: 13.08.14 09:59
 citēt
varu pieteikties, ja pasākums atmaksājas.
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:01
 citēt
Njā, ar vidējo formātu te nav ko ķert..
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:18
 citēt
Gudrinieks atradies,savāks RAW failu un pēc tam pasniegs kā savējo darbu?:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:40
 citēt
A vai ta nevar EXIFā ielikt bildētāja Vārdu Uzvārdu, no kura RAWā ir pagrūti tikt vaļā?
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:46
 citēt
dream_voyager:Gudrinieks atradies,savāks RAW failu un pēc tam pasniegs kā savējo darbu?:face-devil-grin:


Schneider:A vai ta nevar EXIFā ielikt bildētāja Vārdu Uzvārdu, no kura RAWā ir pagrūti tikt vaļā?


Vispār jau autortiesību likums nosaka (un tāds princips ir visā rietumu pasaulē), ka pāriet citai personai var tikai mantiskās autora tiesības (bet ne personiskās) - tobiš var atdot/pārdot tiesības pelnīt, pārdot tālāk, izmantot utt, bet autors darbam vienmēr uz mūžīgiem laikiem paliek darba radītājs, tobiš - autors ir autors. Ja Jānis Bērziņs nofotografē kaut ko un pārdod bildi ar visām tiesībām Uldim Kļaviņam, tad Uldis Kļaviņs ar bildi var darīt ko un kā grib, bet sevi kā autoru norādīt nedrīkst.

Tādēļ strīdus gadījumiem, ja pašam protams nav vienalga vai arī ja negribas slēpt savu autorību, pārdoto bilžu rawus labāk ir saglabāt arhīvā.
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:46
 citēt
vinils:
3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu

Prasa full-frame priekš dabas skatiem. Tajā pašā laikā nenorāda minimālo atēla izmēru.
:what:
Kādēļ?
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:54
 citēt
Šim konkursam prasībās bija minimālais bildes izmērs pikseļos. Izmērs bija tāds, ka, piemēram, Canon 1D X neatbilda :)
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:58
 citēt
Skaidrs. Ar mibilo bildētas bildes nevarēs notirgot. Tam nav raw fili.
avatar
Publicēts: 13.08.14 10:59
 citēt
Ja puxeļos, tad vai tik nebija tā, ka Ņikanam D7200 to ir 24, bet D3 - tik 12?
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:02
 citēt
Varat nesatraukties, neviens neliks jūsu bildēm par autoriem citus vārdus. Jo autori vispār netiks norādīti.
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:06
 citēt
Bildes autors ir un vienmēr paliek tas kurš to uzmeistarojis. bet par tiesībām izmantot tas ir citādi.
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:18
 citēt
vinils:Vajadzīga dabas fotogrāfu palīdzība, kas palīdzētu safotografēt dabas objektus Gaujas nacionālajā parkā. ( augusts - septembris)

Lūdzu atsaukties tikai tiem, kas tiešām ir dabas fotogrāfi, un kas var galarezultātā nodrošināt RAW failus ar fotoaparātu kuram ir pilna izmēra matricu.

Ja ir nopietna interese raksti uz info@balticpictures.lv , norādot kā tevi sauc, kā var sazvanīt un kur var apskatīt tavu dabas fotogrāfiju portfolio.


Iespējams ka jums jau šo objektu bildes ir (der visi gadalaiki) , tāpēc iespējams arī variants, ka mēs tās no jums nopērkam, ja atbilst kritērijiem:


1) Fotogrāfijām jābūt orģināldarbam. Tas var būt arī bildēts kādā iepriekšējā gadā, taču tā bilde nedrīkst būt kaut kur izmantota.

2) Visas īpašuma tiesības uz fotogrāfiju pāries pircēam.

3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu

4) Jābūt pieejama arī RAW failam.


Objektu saraksti, samaksas jautājumi individuālā sarakstē.


Muhļītājs detected !!
Izskatās,ka kāds ir vinnējis kādu iepirkuma konkursu, bet solīto izpildīt nespēj.
Samaksa par bildēm arī noslepenota.
V žopu sitādus muhļītājus.
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:24
 citēt
Tā frāze "3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu" uzreiz iedveš bijību un liecina par pasākuma nopietnību!

Lai arī GNP pakājē nodzīvoju piecus gadus, izložņāju vairākas mazās upītes individuālās ekspedīcijās, bet nekādi nespēju atbilst prasībām - vai nu bildēju ar 16mpix un 24mpix kropiem, vai ar vidējo formātu... Neko darīt, jāpaliek gribot :amazing:
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:26
 citēt
Normāli konkursi rikot tā,lai tik savs čoms var kapāt. Teiksim prasību,lai kamera ar zaļu siksne kurai izšūts "Klaudija"
avatar
Publicēts: 13.08.14 11:37
 citēt
VValdis:Skaidrs. Ar mibilo bildētas bildes nevarēs notirgot. Tam nav raw fili.


Nokia Lumia 1020 ir. :)
avatar
Publicēts: 13.08.14 12:23 labots
 citēt
PRASĪBAS ir neadekvātas , tās atbilst komerciālas "Priekšmetu / Objektu " reklāmas nosacījumiem . Esmu 100% pārliecināts ka Konkursa nolikums rakstīts uz KONKRĒTU izpildītājiem :):) Ja kādam ienāks prātā šo VALSTS iepirkumu noprotestēt viņš to 100% veiksmi varēs izdarīt. Tā iet ka vēlās kaut ko "Apēst" par katru cenu bet SAŠUJĀS dumjos nosacījumos . NORMĀLAM dabas fotogrāfam ar pieredzi šie nosacījumi un gandrīz droši zinu ka aŗi CENA būs nepieņemami . Taču galvenais klupšanas akmens būs tas ka KONKURSU varēs elementāri noprotestēt.
avatar
Publicēts: 13.08.14 12:28 labots
 citēt
60uz5komats6:
vinils:Vajadzīga dabas fotogrāfu palīdzība, kas palīdzētu safotografēt dabas objektus Gaujas nacionālajā parkā. ( augusts - septembris)

Lūdzu atsaukties tikai tiem, kas tiešām ir dabas fotogrāfi, un kas var galarezultātā nodrošināt RAW failus ar fotoaparātu kuram ir pilna izmēra matricu.

Ja ir nopietna interese raksti uz info@balticpictures.lv , norādot kā tevi sauc, kā var sazvanīt un kur var apskatīt tavu dabas fotogrāfiju portfolio.


Iespējams ka jums jau šo objektu bildes ir (der visi gadalaiki) , tāpēc iespējams arī variants, ka mēs tās no jums nopērkam, ja atbilst kritērijiem:


1) Fotogrāfijām jābūt orģināldarbam. Tas var būt arī bildēts kādā iepriekšējā gadā, taču tā bilde nedrīkst būt kaut kur izmantota.

2) Visas īpašuma tiesības uz fotogrāfiju pāries pircēam.

3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu

4) Jābūt pieejama arī RAW failam.


Objektu saraksti, samaksas jautājumi individuālā sarakstē.


Muhļītājs detected !!
Izskatās,ka kāds ir vinnējis kādu iepirkuma konkursu, bet solīto izpildīt nespēj.
Samaksa par bildēm arī noslepenota.
V žopu sitādus muhļītājus.


Gluži noslēpums jau nav , reku www.daba.gov.lv... :) Problēma tā ka tas vinnēts pēc principa "Visu un jebko" pagrābjot kautko kas rakstīts zem konkrēta cilvēka :)

Izlasot visai specifiskos nosacījumus par 90% nojaušu KURŠ bija paredzēts konkrēts izpildītājs , cilvēks kurš ikdienā bildē praktiski tikai ar vidēja formāta vai NIKON D800 digitāli :face-wink::face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 13.08.14 12:39 labots
 citēt
Rolands66:Normāli konkursi rikot tā,lai tik savs čoms var kapāt. Teiksim prasību,lai kamera ar zaļu siksne kurai izšūts "Klaudija"


Viens no jauniešu ar "Biznesa izglītību" principiem, viņi grābj JEBKO kas nosacīti atbilst sadaļai "Foto pakalpojumi" tik kad vinnē, SKATĀS kas tas bija :):) Tipiska "Menedžmenta laža" kad pagrābj to ko TEHNISKI nespēj pavilkt jo TAS rakstīts uz konkrētu cilvēku ar specifisku aprīkojumu :) Un vēl, izejot no termiņiem esmu par 99% pārliecināts, ka DARBS ko paredzēts taka "Iepirkt" sen gatavs uzbildēts ilgākā laika posmā jau atlasīts arhīvā, tas vairs nav jātaisa tāpēc arī CENA , galvenais termiņi kaut kā TASIŠANAI no nulles ne pārāk reāli :):) Esmu pāris reizes "Glābis" šādās situācijās , ABAS reizes konstatēju, MAN samaksāja vairāk nekā 2x VAIRĀK nekā viss tenderis kopā, koroče PIEMAKSĀJA 2x vairāk lai tik nebūtu jālauž līgums jānodemonstrē nespēju VEIKT jebko: face-wink::face-wink::face-kiss: Kā jau ne reize TEV esmu teicis LATVIJAS problēma nav IZPILODĪTĀJU bet gan "Profesionāla komerciāla menedžmenta" trūkums vai zemā profesionālu nosacījumu izvērtēšanas kvalifikācija :) Konkursos Latvijā ļoti bieži NOSACĪJUMI ir rakstīti ļoti specifiski izpildāmi tikai KONKRĒTAM izlidotājam vai pārdevējam , tas jāspēj ieraudzīt izanalizēt uzreiz. Tad izlemt VĒRTS nav vērts VAI VAJAG ?:)
avatar
Publicēts: 13.08.14 12:48
 citēt
vinils:
3) Fotografētam jābūt ar fullframe pilna kadra digitālo fotoaprātu
4) Jābūt pieejama arī RAW failam.


Šitā ir klaja diskriminācija un ir pretrunā ar ANO cilvēktiesību konvensiju. Par šādām lietām var smagi atrauties no linču tiesu darbiem! :beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten::beaten:
avatar
Publicēts: 13.08.14 19:13
 citēt
kur redzi neadekvātumuy pasūtījumā!!?!?!?
avatar
Publicēts: 13.08.14 19:42 labots
 citēt
Lunis, tajā konkursā bez dabasskatiem vajadzēja arī dzīvniekus un putnus bildēt. Cik sapratu, nebija tā, ka uzvarētājs jau bija zināms iepriekš. Pats šajā konkursā piedalījos komandā ar dažiem citiem dabas fotogrāfiem, bet zaudējām dēļ cenas. Pasūtītājs komandas organizētājam pēc tam jautāja, kāpēc bijām tik dārgi?

Un tad vēl tā bilžu nodošana ekskluzīvai lietošana - brīnos, ka vilnis tam piekritis. Var tā, protams, darīt, bet tad papildus par bildi vajadzētu apmaksāt tās iegūšanā patērēto laiku vai maksāt 3-4 ciparu skaitli par katru
avatar
Publicēts: 13.08.14 21:13
 citēt
UldisMuzikants:Nebiju domājis, ka Vinils, atbalstīs tik neadekvātu pasūtījumu. Darbs pārāk nenoteikts, ir veiksmes faktors, laika apstākļi, ceļš, kas jāveic uc.
Varu piedalīties tik, ja arī pats drīkstu savas bildes pēcāk izmantot citām vajadzībām un pie bildēm tiek minēts autora vārds, kā tas ir bijis stradājot Dabas fondam, gan dārzu žurnālos.



Darbs ir pavisam noteikts, ir konkrēti objekti kas jabildē. Veiksmes faktors, plānošana, laika apstākļi protams ir noteicošie, lai objektus nobildētu pareizā gaismā.



P.s. Es neredzu nekādu problēmu sakarā ar bilžu izmantošanu citām vajadzībām. Paej divu metrus sānis, nobildē to pašu objektu un tā jau ir cita bilde, kuru vari izmantot savām vajadzībām.
avatar
Publicēts: 13.08.14 21:37
 citēt
ak34:Lunis, tajā konkursā bez dabasskatiem vajadzēja arī dzīvniekus un putnus bildēt. Cik sapratu, nebija tā, ka uzvarētājs jau bija zināms iepriekš. Pats šajā konkursā piedalījos komandā ar dažiem citiem dabas fotogrāfiem, bet zaudējām dēļ cenas. Pasūtītājs komandas organizētājam pēc tam jautāja, kāpēc bijām tik dārgi?

Un tad vēl tā bilžu nodošana ekskluzīvai lietošana - brīnos, ka vilnis tam piekritis. Var tā, protams, darīt, bet tad papildus par bildi vajadzētu apmaksāt tās iegūšanā patērēto laiku vai maksāt 3-4 ciparu skaitli par katru



Agri, nav tā ka obligāti jābūt sabildētiem dzīvniekiem. Bet protams, ka pasūtītājs gribētu to redzēt, jo kas tas par GNP, bez dzīvniekiem. Viņi arī saprot, ka dzīvniekus tā vienkārši nevar nobildēt. Bet protams, ka maksāt 200 eiro par bildi viņi nevar atļauties. Visticamāk viņi šīs bildes sapirks stokos. Tā bija mana labā griba, sagādāt viņiem šādas bildes. Es saprotu, ka gadās kāds ļoti unikāls kadrs, kurš ir tikai viens. Tad to labāk pārdot ekskluzīvi. Bet ja tev ir 50 mežacūkas bildes, tad es tevi nesaprotu kapēc vienu nevari arī no tām pārdot GNP par mazāku summu? Bet nu ka ne, ne :)
avatar
Publicēts: 13.08.14 21:55
 citēt
vinils:


Bet ja tev ir 50 mežacūkas bildes, tad es tevi nesaprotu kapēc vienu nevari arī no tām pārdot GNP par mazāku summu? Bet nu ka ne, ne :)


Ahāāāāāāāāāāāāāā, 50 viltniekiem pa cūkai,bet pats garoziņ sūkās :haha:
avatar
Publicēts: 13.08.14 22:29 labots
 citēt
Labi ka jums visiem viss ir skaidrs. Te nav fotogrāfu forums, bet kaut kādu Delfi komentētāju saiets :(
avatar
Publicēts: 13.08.14 22:38 labots
 citēt
vinils:Labi ka jums visiem viss ir skaidrs. Te nav fotogrāfu forums, bet kaut kādu Delfi komentētāju saiets :(

Atā. Cerams, ka izdzēsīsies.
avatar
Publicēts: 13.08.14 22:51 labots
 citēt
vinils:Labi ka jums visiem viss ir skaidrs. Te nav fotogrāfu forums, bet kaut kādu Delfi komentētāju saiets :(

Piekrītu, ka liela daļa šajā forumā esošo ir veci un ciniski pirdieni. Tajā pašā laikā - pats arī uzprasījies.
Prasīt Full Frame kameru, RAW failus ar pilnām lietošanas tiesībām, ja nevar atļauties pat 200€ par bildi? Vārdu sakot - gribu profesionālu rezultātu, bet maksāt, kā kāzu fotogrāfa asistentam.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.08.14 01:07
 citēt
nepiedalos
avatar
Publicēts: 14.08.14 08:45
 citēt
UldisMuzikants:Stulbākais, ka tiek izmantots vārds ''Vinils'', ti, Nila Viļņa pseidonīms.


Sadalu viedokli.
Ja Nils Vilnis nebūtu bijis aktīvs fotoforumu dalībnieks un klātienes pasākumu apmeklētājs, tad vēl neko. Bet par cik viņš tāds bija, tad šī fotobloga jaunā censoņa izgājieni sabojāja par viņu iespaidu. Uzspiežot uz lietotāja, skaidri var redzēt, ka sen senais un oriģinālais vinils nav tas pats, kurš tagad parādījies ar viņa niku šeit, fotoblogā: www.vinils.lv...
avatar
Publicēts: 14.08.14 09:35
 citēt
Skaidrībai. Man nav un nav bijusi nekāda saistība ar Nilu Vilni. Piereģistrējos fotogblogā tālajā 2006. gadā, kad nezināju ne par Nilu Vilni, ne viņa iesauku. Ja būtu zinājis, droši vien nebūtu tādu pseidonīmu izvēlējies. Neesmu arī aktīvs fotblog lietotājs, lai mani tas traucētu. Pats Nils Vilnis arī mani nav lūdzis lai atdodu viņa niku :) Taču izskatās labāk būs to nomainīt, lai nebūtu šādu pārpratumu.
avatar
Publicēts: 14.08.14 10:30
 citēt
Heh, nu foršu niku Nils privatizējis. Varbūt man nosaukties par Latviju, un tad pieklājīgi lūgt visu valdību neizmantot manu niku savu politisko iekārtu reklāmai? :)
avatar
Publicēts: 14.08.14 11:17
 citēt
kbi_kbi:Heh, nu foršu niku Nils privatizējis. Varbūt man nosaukties par Latviju, un tad pieklājīgi lūgt visu valdību neizmantot manu niku savu politisko iekārtu reklāmai? :)


Ja pareizi atceros, tad vārda "Latvija" lietošana ir ar likumu vai kādu citu normatīvo aktu regulēta. Tā ka Tev nesanāks tā vienkārši un bez sekām nosaukties par Latviju reālajā dzīvē.
avatar
Publicēts: 14.08.14 11:22
 citēt
Citagaisma:
kbi_kbi:Heh, nu foršu niku Nils privatizējis. Varbūt man nosaukties par Latviju, un tad pieklājīgi lūgt visu valdību neizmantot manu niku savu politisko iekārtu reklāmai? :)


Ja pareizi atceros, tad vārda "Latvija" lietošana ir ar likumu vai kādu citu normatīvo aktu regulēta. Tā ka Tev nesanāks tā vienkārši un bez sekām nosaukties par Latviju reālajā dzīvē.


Reālajā man būtu jokaini arī par Vinilu saukties. :) Nu labi, uzlikšu niku "fotoaparāts," un visiem būs jāsauc savas iekārtas par bilžražiem un gaismrakstfiksatoriem. :D
avatar
Publicēts: 14.08.14 11:27
 citēt
Tad es noprivatizēšu "Partija", un pirms vēlēšanām no autortiesību maksām kļūšu par miljonāru. :grimace:
avatar
Publicēts: 14.08.14 11:35
 citēt
Schneider:Tad es noprivatizēšu "Partija", un pirms vēlēšanām no autortiesību maksām kļūšu par miljonāru. :grimace:

Tevi ātri izķers vīri melnā un parādīs kur vēži dzīvo :D
avatar
Publicēts: 14.08.14 12:09
 citēt
Lai iet ieskrieties, es būšu kārtīgi nomaksājis visus nodokļus.
avatar
Publicēts: 14.08.14 12:09
 citēt
Oliss:
Schneider:Tad es noprivatizēšu "Partija", un pirms vēlēšanām no autortiesību maksām kļūšu par miljonāru. :grimace:

Tevi ātri izķers vīri melnā un parādīs kur vēži dzīvo :D


Pēdējā iespēja nosaukties par "Vēzis" un pelnīt piķi arī kamēr sit kādā pagrabā. :D
avatar
Publicēts: 14.08.14 13:38
 citēt
Oliss:
Schneider:Tad es noprivatizēšu "Partija", un pirms vēlēšanām no autortiesību maksām kļūšu par miljonāru. :grimace:

Tevi ātri izķers vīri melnā un parādīs kur vēži dzīvo :D


Apmēram šitā youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.08.14 09:57
 citēt
Konkursu vinnēja bet, kas fotografē nav :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):