forum.gif
12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
  9. 11
  10. 12
  11. 13
  12. ...
  13. 17
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.10.14 10:07
 citēt
Vaards:
Šogad baigi populāra ideja par pirmo piecu svītrošnanu... Lai cik stulbi tas nebūtu.


No vienas puses, nedomājošie lai iet un izdara kaut vai tā, nevis sēž mājā. Kaut gan stulbi jau ir, jo starp pirmajiem pieciem vairākos reģionos vairākos sarakstos ir arī tādi, kam plusiņš būtu jāliek, nevis jāsvītro :)
avatar
Publicēts: 03.10.14 13:09
 citēt
Nebalso par tiem, kas sola pagriezt laiku atpakaļ – atgriezties Padomju Savienībā, Ulmaņlaiku Latvijā vai mežonīgā kapitālisma deviņdesmitajos.

Tas, ka tu šos laikus atceries kā laimes un prieka dienas, nenozīmē, ka tās ir iespējams atkārtot. Tas nozīmē tikai to, ka toreiz tu biji jauns un kaut kādu sarežģītu ķīmisku procesu iespaidā juties labāk.

satori.lv...
avatar
Publicēts: 03.10.14 13:23
 citēt
R_J:Izrādās Bondaram ir arī putni galvā tāpat kā Sudrabai. Viņš vakar LNT debatēs pilnā pārliecībā apgalvoja, ka nav ar Sudrabu ticies iepriekšējā dienā, kaut gan abi iepriekšējā dienā piedalījās krievvalodīgajās debatēs LTV7.

Sudraba stāstīja, ka iepriekšējā dienā jau Bondaram kaut ko tur skaidrojusi, bet Bondars naturāli ņirgājoties viņai uzbrauca, ka viņi tak vakar neesot vispār tikušies. Pēc šī Bondara apgalvojuma Sudraba nošokējās pa riktīgo, viņa apstulba un nevarēja īsti neko pateikt. Es ar laikam būtu apstulbis, ja man tik atklāti ar tādu pārliecību pateiktu pretējo tam, ko es atceros. Es no sākuma domāju, ka Sudrabai atkal putni galvā, bet tad pārčekoju, kas piedalījās tajās LTV7 debatēs iepriekšējā dienā, un tur abi sēž pie viena galda.

Tā kā nu mums jau ir divi premjera kandidāti sr putniem galvā :)


Pieņemu ka Bodars vrb paķēra uz zoba Sudrabu par tiem viņas izgājieniem (es tur nebiju, es tā neesmu, es tur sevi nesaskatu bla bla bla)
avatar
Publicēts: 03.10.14 13:46
 citēt
Sapper:Nebalso par tiem, kas sola pagriezt laiku atpakaļ – atgriezties Padomju Savienībā, Ulmaņlaiku Latvijā vai mežonīgā kapitālisma deviņdesmitajos.

Tas, ka tu šos laikus atceries kā laimes un prieka dienas, nenozīmē, ka tās ir iespējams atkārtot. Tas nozīmē tikai to, ka toreiz tu biji jauns un kaut kādu sarežģītu ķīmisku procesu iespaidā juties labāk.

http://satori.lv/raksts/8017/Nebalso

Ak,Dievs cik pareizi!Kā kulaks uz acs par to atgriešanu atpakaļ.100%.Man tiesām prieks,ka es jau sen to daru-lasu grāmatas par komunistu laikiem(V.Suvorovs man galvenais favorīts) un klausos kārtīgu muzičku-par laimi jūtūbe pilna ar cepelīniem,pērpļiem,stouniem un krīdeņiem.:face-grin:
Sen jau visiem apgalvoju,ka krieviem neizdosies atjaunot sojuzu t.i.iekāpt tai pašā upē,lai kādas divīzijas un gradus ar smerčiem nepielietotu.Laiku nevar pagriezt atpakaļ(arī analogās fotogrāfijas zelta gadus ne.diemžēl:face-sad:)
avatar
Publicēts: 03.10.14 15:04
 citēt
Dilemma par ko pareizi balsot: Par NA, kura var palikt aiz melīgās sudrabas, vai par Vienotību ar cerību, ka tā paņems pirmo vietu? :face-sad:
avatar
Publicēts: 03.10.14 15:22
 citēt
Šīs nebūs vēlēšanas, šis būs REFERENDUMS! Jau labu brīdi mani neinteresē, ko pretendenti runā par nodokļu procentiem vai budžetu. Latvijas nākotnei šobrīd svarīgākā ir ārpolitika. PAR Latviju ar visiem viņu trūkumiem būs V un NA, pret būs SC un sudraba "Trojas zirgs". Un jau kuro reizi viss būs atkarīgs no bezgala slīpētā Brigmaņa zemniekiem, kurā pusē tie nostāsies. Bet ja mēs referendumā zaudēsim, tad nākamais jau notiks austrumu demokrātijas tradīcijās - balsot VARĒS, balsis skaitītas NETIKS, uzvarētāji paziņoti TIKS.:face-sad:
avatar
Publicēts: 03.10.14 15:27
 citēt
REFERENDUMS!

---------------------
ō, jā!
avatar
Publicēts: 03.10.14 17:23
 citēt
wily2:Dilemma par ko pareizi balsot: Par NA, kura var palikt aiz melīgās sudrabas, vai par Vienotību ar cerību, ka tā paņems pirmo vietu? :face-sad:


Es reitingus neņemtu pierē, jo uz pēdējām vēlēšanām - Rīgas dome un Eiropa - tie bijuši absolūti šķērsām. Bez tam, ir ļoti daudz neizlēmušo. Un vēl - NA vienmēr ir dabūjusi stipri vairāk kā rāda reitingi. Domāju, NA būs stipri priekšā Sudrabai, un dabūs arī vairāk kā ZZS.
avatar
Publicēts: 03.10.14 17:43
 citēt
R_J:
wily2:Dilemma par ko pareizi balsot: Par NA, kura var palikt aiz melīgās sudrabas, vai par Vienotību ar cerību, ka tā paņems pirmo vietu? :face-sad:


Es reitingus neņemtu pierē, jo uz pēdējām vēlēšanām - Rīgas dome un Eiropa - tie bijuši absolūti šķērsām. Bez tam, ir ļoti daudz neizlēmušo. Un vēl - NA vienmēr ir dabūjusi stipri vairāk kā rāda reitingi. Domāju, NA būs stipri priekšā Sudrabai, un dabūs arī vairāk kā ZZS.


Diezinkādus tu skatījies- Rīgas domē ideāli atbilda, tikai neviens neticēja, ka Elerte ir izgāzusi kampaņu...
... pacieties, pirmdien zināsi rezultātus. Pēc min.prezidentu kandidātu tikšanās vakar televizijā, Tevzemieši atstāja nožēlojamu izskatu... applausu skaļums bija- 1.Lembergs,2. Ušakovs, 3.Sudraba... esošajai bija vārgi aplausi, bet tēvzemietis kā pieķerts bērns visu laiku dumi smaidīja, un runas bija vājas.
avatar
Publicēts: 03.10.14 17:48
 citēt
GunarsII:Šīs nebūs vēlēšanas, šis būs REFERENDUMS! Jau labu brīdi mani neinteresē, ko pretendenti runā par nodokļu procentiem vai budžetu. Latvijas nākotnei šobrīd svarīgākā ir ārpolitika. PAR Latviju ar visiem viņu trūkumiem būs V un NA, pret būs SC un sudraba "Trojas zirgs". Un jau kuro reizi viss būs atkarīgs no bezgala slīpētā Brigmaņa zemniekiem, kurā pusē tie nostāsies. Bet ja mēs referendumā zaudēsim, tad nākamais jau notiks austrumu demokrātijas tradīcijās - balsot VARĒS, balsis skaitītas NETIKS, uzvarētāji paziņoti TIKS.:face-sad:


Viņi visi ir par Latviju, tikai ne visi par GunāraII Latviju, citi ir par Jāņa Latviju :P
... pirms tēlo gudro un te plāties, pasaki skaidri, kura partija tev simpatizē, bet nedari, ka to dara lielie, lejot citiem dubļus virsu... a varbūt esi tieši no dubļlējēju komandas :D
avatar
Publicēts: 03.10.14 17:51
 citēt
priore:Klauni vienmēr saņem skaļākos applausus. man ar liekas interesanti, kā uzstājas Lembergs. Ar uzsvaru uz ''interesanti''. Kā izrāde OK.


Da tur tikai divi runāja , kā valsts saimnieki, pārējie pa mākoņiem laida :D... kad Lembergs pateica, ka par sūdīgu darbu ministrs bija jāpatriec, kā visi aprāvās- nu nedrīkstot tak neko mainīt, tad palabojot- strauji mainīt.
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:09
 citēt
Pareizi, jāpatriec! Kas tā par bezobrazije, ka Lembergam uz tiesām jābraukā!?
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:18
 citēt
Haiduks:
R_J:
Es reitingus neņemtu pierē, jo uz pēdējām vēlēšanām - Rīgas dome un Eiropa - tie bijuši absolūti šķērsām. Bez tam, ir ļoti daudz neizlēmušo. Un vēl - NA vienmēr ir dabūjusi stipri vairāk kā rāda reitingi. Domāju, NA būs stipri priekšā Sudrabai, un dabūs arī vairāk kā ZZS.


Diezinkādus tu skatījies- Rīgas domē ideāli atbilda, tikai neviens neticēja, ka Elerte ir izgāzusi kampaņu...
... pacieties, pirmdien zināsi rezultātus. Pēc min.prezidentu kandidātu tikšanās vakar televizijā, Tevzemieši atstāja nožēlojamu izskatu... applausu skaļums bija- 1.Lembergs,2. Ušakovs, 3.Sudraba... esošajai bija vārgi aplausi, bet tēvzemietis kā pieķerts bērns visu laiku dumi smaidīja, un runas bija vājas.


Rīgs domes pirmsvēlēšanu reitingā vienīgā pareizā pozīcija bija tas, ka SC vinnēs, kas tāpat bija aptuveni skaidrs, bet V un NA reitingi bija pilnībā otrādi. Eiropas vēlēšanās savukārt viss bija reitingos pilnībā šķērsām

Bet vakardienas debatēs Zīle par pārējiem bija galvastiesu pārāks, ja ne par divām. Atšķirība kā starp augstskolas pasniedzēju un vidusskolniekiem. Lembergs vispār muldēja vienus populismus, uz kuriem var uzķerties tikai nedomājoši lunpeņi. Par to, ko nozīmē prezidēšana Eiropas padomē, izskatījās, ka vispār tik divi zina, kas tas ir un ko tas nozīmē - Zīle un Straujuma.
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:26
 citēt
Haiduks:
... pirms tēlo gudro un te plāties, pasaki skaidri, kura partija tev simpatizē....

Haiduk, šī paša topika 3. un 5. lappusēs jau teicu, ka balsošu par Vienotību, bet "gudro" netēloju, viss mans teksts ir tīras manas izjūtas un fantāzija.
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:47
 citēt
Gunāram ir absolūta taisnība!Ar to atšķirību,ka personiski es balsošu par NA.:face-wink:Nekādus promaskaviskos "reālpolitiķus" un pragmatiķus,kuriem vienalga no kurienes nāk piķis!Ne par velti pat baznīcas zvanot lai aicinātu glābt kas vēl glābjams.
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:50
 citēt
GunarsII:
Haiduks:
... pirms tēlo gudro un te plāties, pasaki skaidri, kura partija tev simpatizē....

Haiduk, šī paša topika 3. un 5. lappusēs jau teicu, ka balsošu par Vienotību, bet "gudro" netēloju, viss mans teksts ir tīras manas izjūtas un fantāzija.


Nu ja pateici, tad liecies mierā, nevis citus zākā :)
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:51 labots
 citēt
viecha:Gunāram ir absolūta taisnība!Ar to atšķirību,ka personiski es balsošu par NA.:face-wink:Nekādus promaskaviskos "reālpolitiķus" un pragmatiķus,kuriem vienalga no kurienes nāk piķis!Ne par velti pat baznīcas zvanot lai aicinātu glābt kas vēl glābjams.


:D
šodien dzirdēju interesantu sarunu... par NA- tie no austrumiem saņem vislielāko piķi, jo austrumiem ir vajadzīgs Latvijā naids, lai ir pret ko vērsties... un runātāji nebija Saskaņas cilvēki :D
avatar
Publicēts: 03.10.14 18:56 labots
 citēt
Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
www.draugiem.lv...
avatar
Publicēts: 03.10.14 19:03
 citēt
Dziesma par trīs sivēntiņiem, vilku sociāldemokrātu un sudraba lodi.

vimeo.com...
avatar
Publicēts: 03.10.14 19:05
 citēt
Haiduks:

austrumiem ir vajadzīgs Latvijā naids, lai ir pret ko vērsties...



bet pie visa vainīgi NA un rietumi. Kaut kāds galvas smadzeņu Haiduks sāk iestāties no šim loģikas pērlēm. :)
avatar
Publicēts: 03.10.14 19:22 labots
 citēt
Sapper:
Haiduks:

austrumiem ir vajadzīgs Latvijā naids, lai ir pret ko vērsties...



bet pie visa vainīgi NA un rietumi. Kaut kāds galvas smadzeņu Haiduks sāk iestāties no šim loģikas pērlēm. :)


Kāpēc Rietumi, to tu izzīdi tikko no sava netīrā pirksta :P
Kāds te sakars ar manām smadzenēm, ja es dzirdēju sarunu un kā smejās par svetajiem...
... ot tev gan ar to pelēko vieliņu ir elle, ja murgi rādās :D
avatar
Publicēts: 03.10.14 19:29 labots
 citēt
austrumiem vajadzīgs naids, bet NA būtu jālien uz vēdera, analoģiski, man reizēm patīk patrollēt Haiduku, bet viņš, svoločs, nemaz neuzvedas tā kā māca citus, bet dod pretī tāpat kā NA slavikiem, ka maz neliekas.

Man atkal galvas smadzņu Haiduks sāk iestāties.

P.S. Nomierinies ar Tavām smadzenēm nav nekāda sakara. Tā ir teiciena "galvas smadzeņu Kiseļovs" lokalizācija, Neķer kreņķi. Kam vajag, sapratīs, pārējie neko neteiks.
avatar
Publicēts: 03.10.14 19:57
 citēt
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704

Kaut kā slinkums tur reģistrēties, palikšu nelasījis. Bet pavisam piemirsu un varbūt esmu palaidis garām, par ko tad balsosi?
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:04
 citēt
Sapper:austrumiem vajadzīgs naids, bet NA būtu jālien uz vēdera, analoģiski, man reizēm patīk patrollēt Haiduku, bet viņš, svoločs, nemaz neuzvedas tā kā māca citus, bet dod pretī tāpat kā NA slavikiem, ka maz neliekas.

Man atkal galvas smadzņu Haiduks sāk iestāties.

P.S. Nomierinies ar Tavām smadzenēm nav nekāda sakara. Tā ir teiciena "galvas smadzeņu Kiseļovs" lokalizācija, Neķer kreņķi. Kam vajag, sapratīs, pārējie neko neteiks.


Da es ne par sevi, par tevi uztraucos ... tu tak te tēlo pašu gaišāko prātiņu :D
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:05
 citēt
GunarsII:
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704

Kaut kā slinkums tur reģistrēties, palikšu nelasījis. Bet pavisam piemirsu un varbūt esmu palaidis garām, par ko tad balsosi?


Vēl ir nakts priekšā, bet vairāk velk pašlaik uz protestu-neiet.
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:17
 citēt
ja nemaldos, kaut kad Haiduks rakstīja, ka vienmēr balsojis par zaļajiem zemniekiem. nebūtu pati sliktākā izvēle, ja tur nedarbotos Lembergs, attiecīgi, viņš ar savu piķi negatīvi ietekmē partijas darbu, Lembergu satrauc , trubu, kuru gali beidzās Ventspilī, saturs, laminārā , vai turbulentā plūsma. tāpēc tas gatavs Krievijai pakaļā ielīst, ignorējot Latvijas kopējās intereses, un nostāju, atļaujās nosaukt NATO spēkus par okupantiem. Ko no viņa var gaidīt, ja tas nonāks premjēra krēslā. viņa vieta būtu cietumā, no kurienes viņš pagaidām veiksmīgi ir izvairījies. daudzi saka, bet viņš sakārtoja Ventspili ... pie tāda pilsētas budžeta, daudzi to izdarītu, varbūt pat labāk, jo iespējams netraucētu interešu konfliktā esošie privātie uzņēmumi un projekti, kā tas ir Lemberga gadījumā
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:21
 citēt
Haiduks:
GunarsII:
Kaut kā slinkums tur reģistrēties, palikšu nelasījis. Bet pavisam piemirsu un varbūt esmu palaidis garām, par ko tad balsosi?


Vēl ir nakts priekšā, bet vairāk velk pašlaik uz protestu-neiet.


...tas nu gan būtu nepareizi:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:22 labots
 citēt
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704

Pirmklasigs murgojums , Tipa tagad atnemsim tiem kam ir un pec tam labaku neko neliekam preti ,bet atdosimies vienkarsi pasiznicinasanas epopejai!!!! Klasisks plikadidu sapnis!:face-glasses:
lai Glabtu Latviju ir divas partijas par ko balsot : NA un Vienotiba:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:39
 citēt
Pūt, vējiņi, dzen laiviņu,
aizdzen mani kapsētā!”
“Pūt vējiņi, dzen laiviņu,
aizdzen mani katorgā!”
“Pūt vējiņi, dzen laiviņu,
aizdzen Revolūcijā!”
“Pūt vējiņi, dzen laiviņu,
Borovskā un Volhovā! tas no O.Vācieša dzejas aktuals sodien!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:48
 citēt
Nu ko var ņemties. Te tokš skaidri redzams, ka nav neizlēmušo, un ja tādu nav, cieniet viens otra izvēli un beidziet aģitēt par padomju varu, jeb jums katram tīkamo izvēli.
Politikas dēļ sākt vicoties Latvijas mierīgajiem iedzīvotājiem ir gana nožēlojami, lai tie deputatu kandidāti vicojas par vietu pie siles, bet ko jums vajaga?!
avatar
Publicēts: 03.10.14 20:49 labots
 citēt
Ukrainā tā pati bēda, kas mums.

avatar
Publicēts: 03.10.14 20:56
 citēt
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704


Pašam lasīt slinkums, bet citiem piedāvā...Vai nav mazliet jocīgi? Bet piedāvā kaut kādu anarhistu & murgotāju domas, kuri kā šķiet dzīvo citā realitātē. Ja nemaldos, tad tas pilsonis bija no kompānijas, kuri joprojām uzskata, ka pašreizējā valsts vara LV nav leģitīma. Ja sāksim ieklausīties tādu sludinātāju aicinājumos, tad noteikti iebrauksim ''auzās''...

Lasot tavus spriedelējumus man arī sāk iestāties ''galvas smadzeņu Kiseļovs & Haiduks'' :face-wink:
avatar
Publicēts: 03.10.14 22:21
 citēt
Hillwalker:
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704

Pirmklasigs murgojums , Tipa tagad atnemsim tiem kam ir un pec tam labaku neko neliekam preti ,bet atdosimies vienkarsi pasiznicinasanas epopejai!!!! Klasisks plikadidu sapnis!:face-glasses:
lai Glabtu Latviju ir divas partijas par ko balsot : NA un Vienotiba:face-wink:

Kas viņiem to prieku liedza... izsaucot politiskus saukļus žurka pameta kapteiņa tiltiņu, lai tik nosargātu sev silto eiroparlamenta vietu- parezi pateica Zīle... ja pieņem tādu lēmumu, tad politiku pamet pa visam :)]
avatar
Publicēts: 03.10.14 23:07
 citēt
ego:
Haiduks:Apnika te, aizgāju uz dr.lv
tur viena bilde un teksts- GunārsII izlasi un pastāsti, vai bija vērts lasīt... bet ievadbilde draudoša. Man slinkums lasīt kārtējās ķegas droši vien
https://www.draugiem.lv/#/user/5085333/blog/?p=12447704


Pašam lasīt slinkums, bet citiem piedāvā...Vai nav mazliet jocīgi? Bet piedāvā kaut kādu anarhistu & murgotāju domas, kuri kā šķiet dzīvo citā realitātē. Ja nemaldos, tad tas pilsonis bija no kompānijas, kuri joprojām uzskata, ka pašreizējā valsts vara LV nav leģitīma. Ja sāksim ieklausīties tādu sludinātāju aicinājumos, tad noteikti iebrauksim ''auzās''...

Lasot tavus spriedelējumus man arī sāk iestāties ''galvas smadzeņu Kiseļovs & Haiduks'' :face-wink:


Un kā tu nosauksi savu burtu salikumu?
Bet es tiešām tādus rakstus nelasu, un arī to nelasīju, vienkārši bija bilde - kapakmens ar datumiem... bet mēs ar kolēģi runājām par to partiju, iedevu norādi,
...ko bāz savu degunu, kur tev neviens neprasīja, vai ar tevi tika vestas sarunas?
Izlasīji- labi- pasaki savas domas par to rakstu, painformē, bet netaisi uzbraucienus, jo atbildu uz uzbraucieniem asi...
avatar
Publicēts: 03.10.14 23:57
 citēt
Ak, šie ļaudis…

Ārprāta sapnī iesalušie,
Vientulības atvarā zalgojošie,
Brīvības karātavās plīvojošie;
Šie ļaudis bez lūgšanu naudas
Septītajā sapņa lokā ir iestiguši.
:face-wink:
avatar
Publicēts: 04.10.14 08:01
 citēt
Rīt pamodīsieties.Sapratīsiet,ka esat apmuļķoti.Lielākajai daļai politiķu neinteresē nekas cits,kā piekļuve lielajam naudas podam.Cinisms turpināsies visaugstākajā pakāpē.
avatar
Publicēts: 04.10.14 08:08 labots
 citēt
ekoists:Rīt pamodīsieties.Sapratīsiet,ka esat apmuļķoti.Lielākajai daļai politiķu neinteresē nekas cits,kā piekļuve lielajam naudas podam.Cinisms turpināsies visaugstākajā pakāpē.
ekoists:Rīt pamodīsieties.Sapratīsiet,ka esat apmuļķoti.Lielākajai daļai politiķu neinteresē nekas cits,kā piekļuve lielajam naudas podam.Cinisms turpināsies visaugstākajā pakāpē.


Pa lielam...
Tu kļūdies. :)

Politika ir kā fotogrāfija.
avatar
Publicēts: 04.10.14 08:10 labots
 citēt
protams, Ekoist. Ko Tu piedāvā? :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.10.14 08:33
 citēt
ir jāizvēlas mazākais ļaunums, tādas ir šodienas vēlēšanas...
avatar
Publicēts: 04.10.14 08:34
 citēt
es domāju ekoists piedāvā nelolot lielas cerības.Katrs novēlēs pēc savas sirdsapziņas,bet no tā nekas nemainīsies.Vienotība/NA/ZZS turpinās iesākto un pēc kāda gadiņa varēs atkal zākāt politiķus,ka nepilda ko solīja uttt.Nav jau pirmā reize.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
  9. 11
  10. 12
  11. 13
  12. ...
  13. 17
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):