forum.gif
12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 17
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.09.14 15:16
 citēt


Jautājums nr.1: kāpēc domā, ka šie vispār ies kopā?


Tieši tamdēļ arī ies, ka konkurē par nacionālo vēlētāju. Attiecīgi abiem arī nav citu variantu draudzībai, jo jebkādā citā variantā draudzējoties, šie abi norok sev jebkādu politisko nākotni.

Tamdēļ es balsošu pavisam amizantā veidā - balsošu par Vienotību. Un kas visinteresantākais, ievilkšu tur esošajiem krieviem plusiņus (tādiem kā Judinam, Loskutovam u.t.t.). Tā darīšu, jo vēlēšanas nav nekādas zirgu skriešanās sacīkstes, lai gan psiholoģiski cilvēkam gribētos tā domāt un izvēlēties laimīgo lozi.

Respektīvi, ja ievērojams cilvēku kopums nobalsos par Vienotību, bet tās sarakstos parādīsies + pie krievu uzvārdiem, tas partijas sapulcēs parādīsies - ievērojams vēlētāju skaits ir no krievu elektorāta. Respektīvi Vienotība vairs ne tik daudz konkurēs ar Nacionālistiem (kā viņi šobrīd viens otru iznīcina), bet konkurēs nedaudz ar partiju, kas tāpat kā viņi saucas - Saskaņu. Ar laiku savāks tos krievus, kam nav variantu šobrīd, bet kas ir eiropeiski un latviski noskaņoti.





Jautājums nr.2: vai tiešām domā, ka arī 3.reizi SC paliks ar garu degunu? Ja nē, tad jāsaprot, ka sarakstu jāsāk taisīt ar
1) SC;
2) ...
Un tad jau var sākt domāt par kādu trešo vai ceturto. Un kurš būs tik drosmīgs pateikt vēlreiz "mēs ar saskaņu kopā ne par ko!"? NA jā, jo viņiem nav citas iespējas. Bet vai vēl kāds? Diez vai.


Esmu pilnīgi pārliecināts, ka SC valdību neveidos arī šoreiz.

Protams, man baigi skumji, ka Parex pasākums & brauciens uz Gruziju uzpeld tieši tagad, un neviens pat nav adekvāti izskaidrojis šo sviestu - ne braucienu, ne pārdošanas ciparu absurdumu...

Tomēr paredzu, ka Sudraba, Retrozagļi, Repsis, Kaimiņš (faktiski visi specializējas uz "Vienotības" vēlētāju), ka šie katrs savāks ļoti maz balsu. Ļoti maz.

Ja tomēr Artuss kaimiņš pēdējās soc.aptaujās figurēs ar ~5%, tad es par viņu negribot (nenormāli) nobalsošu - lai tie aptuveni 5% labējo balsu neiet zudumā.
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:19
 citēt
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu...


Tev mazbērnu nav?

V.

P.s. Iedod telefonu, lai varam palūgt: noslēp opīša pasi pirms vēlēšanām, par to dabūsi 2L Vanagu!
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:30
 citēt
Es arī balsošu par Vienotību, bet bez smalkas iemeslu analīzes - vienkārši par mazāko ļaunumu.
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:35
 citēt
Vaards:
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu...


Tev mazbērnu nav?

V.

P.s. Iedod telefonu, lai varam palūgt: noslēp opīša pasi pirms vēlēšanām, par to dabūsi 2L Vanagu!


:D... skatu dr.lv lasi :D
... un par ko ta pats balsosi... ja par to pašu, par ko agrāk, tad tiešām ieķīlā pasi... nevienā saimā tavējie tak naf pozicijā bijuši :D
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:37
 citēt
Schneider:Es arī balsošu par Vienotību, bet bez smalkas iemeslu analīzes - vienkārši par mazāko ļaunumu.


varbūt tev ir taisnība... vienīgi, kamēr citi naf valdījuši, naf ar ko tos ļaunumus salīdzināt... ir tikai pieņēmumi :)... bet nekur naf teikts pretējais, ka tieši Vienotība tomēr ietur mums vispareizāko kursu :)
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:42 labots
 citēt
Haiduks:
Schneider:Es arī balsošu par Vienotību, bet bez smalkas iemeslu analīzes - vienkārši par mazāko ļaunumu.


varbūt tev ir taisnība... vienīgi, kamēr citi naf valdījuši, naf ar ko tos ļaunumus salīdzināt... ir tikai pieņēmumi :)... bet nekur naf teikts pretējais, ka tieši Vienotība tomēr ietur mums vispareizāko kursu :)


Bļaģ,
Kurš no viņiem nav paspējis kārtīgi savaldīt?
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:48
 citēt
Schneider:Es arī balsošu par Vienotību, bet bez smalkas iemeslu analīzes - vienkārši par mazāko ļaunumu.


Vilks jēra drānās bieži vien ir bīstamāks par parastu vilku. Cik pārliecināts Tu esi par savu ļaunuma kategoriju piešķīrumu atsevišķām kopaškām?
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:50
 citēt
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:53
 citēt
Vaards:
Haiduks:
varbūt tev ir taisnība... vienīgi, kamēr citi naf valdījuši, naf ar ko tos ļaunumus salīdzināt... ir tikai pieņēmumi :)... bet nekur naf teikts pretējais, ka tieši Vienotība tomēr ietur mums vispareizāko kursu :)


Bļaģ,
Kurš no viņiem nav paspējis kārtīgi savaldīt?


nu Šlesers ir darītājs... bet reklāmbildē viens no tā bara mani galīgi neuzrunā... līdz ar to garām :)
avatar
Publicēts: 23.09.14 15:57
 citēt
Šlesers ir darītājs, bet, tāpat kā baznīca, jātur nošķirts no valsts pārvaldes.
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:03
 citēt
Gaisma:Vilks jēra drānās bieži vien ir bīstamāks par parastu vilku. Cik pārliecināts Tu esi par savu ļaunuma kategoriju piešķīrumu atsevišķām kopaškām?

Esmu pārliecināts par 120%. Un visi vilki ir vienādi ļauni, do feņi, kādas drānas viņiem ussietas mugurā. Tādēļ vērtēju pēc simpātiskākā purna, kurš man tīri subjektīvi par tādu liekas.
Un punkc! (Godmanis)

Haiduks: nu Šlesers ir darītājs...

avatar
Publicēts: 23.09.14 16:05
 citēt
Schneider, kāpēc savu lozungu izkāri, tu tak nebalotējies, ka sāc sevi reklamēt (latviski- prasti uzvesties)
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:14
 citēt
Akal tālāk par "sama dura" fantāzijas nepietiek?
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:21
 citēt
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu... un to veicināja latviskās valdības... viena pēc otras,

Lūk šo argumentāciju vajadzētu pārtraukt lietot. Aizbraukšana notiek no visām postsociālisma zemēm, un Latvija nav šeit izteikts līderis. Un ja tieši visās šajās bijušās sociālistiskās nometnes valstīs ir trāpījušās tās SLIKTĀS VALDĪBAS, kas to ir veicinājušas, tad vai nu Haiduka izteikums ir demagoģija, vai arī varbūtību teorija ir nepareiza. Bet aizbraukšanas patiesais iemesls, manuprāt, ir tā atpalicība un nabadzība, ko minētajās valstīs ir radījuši 50 sociālismā pavadītie gadi.
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:31
 citēt
GunarsII:
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu... un to veicināja latviskās valdības... viena pēc otras,

Lūk šo argumentāciju vajadzētu pārtraukt lietot. Aizbraukšana notiek no visām postsociālisma zemēm, un Latvija nav šeit izteikts līderis. Un ja tieši visās šajās bijušās sociālistiskās nometnes valstīs ir trāpījušās tās SLIKTĀS VALDĪBAS, kas to ir veicinājušas, tad vai nu Haiduka izteikums ir demagoģija, vai arī varbūtību teorija ir nepareiza. Bet aizbraukšanas patiesais iemesls, manuprāt, ir tā atpalicība un nabadzība, ko minētajās valstīs ir radījuši 50 sociālismā pavadītie gadi.


Varam izvirzīt vēl vienu teoriju - patiesībā visu postsociālisma telpu turpina kontrolēt KGB bandīti, kas izveic plānveida spiedienu pret konkrētās postpadomju teritorijas iemītniekiem.

:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:33
 citēt
ņemot vērā atvērtās robežas un darba tirgus, tikai 450k aizbraukšana ir izcils sasniegums.
sovjetlaikā būtu vēl ilgi atbalsojušies soļi, ja pavērtos robeža...
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:47
 citēt
GunarsII:
Bet aizbraukšanas patiesais iemesls, manuprāt, ir tā atpalicība un nabadzība, ko minētajās valstīs ir radījuši 50 sociālismā pavadītie gadi.


Nav gluži parezais domu virziens,
... galvenais DEZERTĒŠANAS iemesls ir STULBUMS, jo pārsvarā dezertējuši jau ir aktīvie idioti kuri šeit sūdus sataisījuši vai arī neko nevar sataisīt... un šis lietas gan ir radījuši 50 sociālismā pavadītie gadi! ;)
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:49
 citēt
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:51
 citēt
Visu noteiks tas kā sadalīsies neizlēmušo balsis, un vai vispār neizlēmušie aizies novēlēt. Daļa staigājošā elektorāta jau ir izlēmuši - Sudrabai reitings pie 5% turās. jautājums, kur paliks tie, kas šobrīd saka, ka nav izlēmuši. Vēl arī Krievu savienība (Ždanokas partija) var ko noņemt Saskaņai, jācer tik, ka krievu savienība netiks pāri 5%. kaut ko saskaņai noņems rubikieši, kaut gan visticamāk - ļoti maz.

Es jebkurā gadījumā balsošu par NA. Esmu iepriekš balsojis par Vienotību (10. Saeimas vēlēšanās), bet kamēr viņi atbalsta Šlesera ieviesto TUA pret NĪ, kas ir faktiska Latvijas kolonizācijas turpināšana, par manu balsi Vienotība var vienkārši aizmirst. Tiko viņi atkārtoti atturoties faktiski kopā ar SC un ZZS nodrošināja, ka šis kolonizācijas instruments paliek.

Pie tam, Vienotība tagad pati pa lielam ir paplucinājusi savu nacionālo spārnu (bijušo Pilsonisko savienību), līdz ar to tur nav arī vairs neviena, kas varētu īsti iebilst pret Vienotības iešanu koalīcijā ar Saskaņu. Un Vienotībai pamatojums izveidot koalīcija ar Saskaņu vienmēr atradīsies.

Tas gan daudz nenozīmē, ko ZZS ir teikuši, bet Vējonis jau vismaz divās intervijās (Dienai un IR) ir skaidri un gaiši pateicis, ka ZZS ar Saskaņu valdību neveidos (bet nu ar to var būt tāpat kā iepriekš - ZZS teica, ka Lembergs nebūs premjera kandidāts, bet tagad ir :) ), toties Vienotība neko nav skaidri un gaiši pateikusi, un nekad arī nesaka. Vienotība ir palikusi par tādu Tautas partiju 2.
avatar
Publicēts: 23.09.14 16:53
 citēt
Par aizbraukušajiem piekrītu Hugo - maz tur sakarīgu cilvēku, kādi 10% varētu būt. Plus, skaitlis 450k ir pārspīlēts, diez vai pat 400k savāksies. Un vēl viens plus ir tas, ka vairāk par pusi aizbraukušo ir nelatvieši.
avatar
Publicēts: 23.09.14 17:36 labots
 citēt
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu...
Tak ko var cepties par dezertieriem? Es vispār nejūtu savā ikdienā, ka tik liels cilvēku skaits būtu pazudis no Latvijas. Jau tā no rītiem uz darbu aizbraukt nav iespējams - ielas pilnas ar mašīnām - un tās paliek tikai variāk un vairak, nevis mazāk, kas būtu loģiski, ja jau tāds skaits pilsoņu pazuduši.. Kā tad būtu, ja vēl tie 400k cilvēku ik rītu kaut kur brauktu.
avatar
Publicēts: 23.09.14 18:18
 citēt
Vaards:
viecha: Cik atceros,Binde bija Tautas partijā.Jeb kaut ko putroju?:face-wink:
Un kā dzirdēju,arī Lembergs nav ZZS premjera kandidāts...
Vispār šõbrīd nav ko gudrot.Starptautiskā situācija neļauj .Tikai nacionāļi!!!!!Un nekādas te sudrabas un saskaņas!




Valdības izveidošanai nepieciešami 51%

Visvisvisoptimistiskāk pieņemot:
a) Vienotība savāks 25%
b) Nacionālisti 20%

Un šeit rodas jautājums - kurš būs trešais laivā?


Domāju, ka Tu nepareizi rēķini.. Ar 25% un 20% reālo balsu, būs 53 vietas saeimā (uz visu to rēķina, kas balso par sīkpartijām :))
Bet. Man šķiet, ka Ušakovs + Sudraba + ZZS dabūs vairāk par Vienotība + Visu Latvijai. Un tad Latvija sāks izstāšanās sarunas no ES :)
avatar
Publicēts: 23.09.14 19:27
 citēt
Bzh:
Bet. Man šķiet, ka Ušakovs + Sudraba + ZZS dabūs vairāk par Vienotība + Visu Latvijai. Un tad Latvija sāks izstāšanās sarunas no ES :)

Beidz! Nepiesauc nelaimi un steidzami ņem savus vārdus atpakaļ! Es patlaban saceru projektu ES līdzfinansējuma saņemšanai (30% apmērā).
avatar
Publicēts: 23.09.14 19:44
 citēt
Bzh, ja jau NA+V=53%, tad tālākais Tavs bubulis neskaitās.

p.s. Domāju, ka Sudraba neietiks Saeimā.
avatar
Publicēts: 23.09.14 19:45
 citēt
Žēl, ka Ždanoka savāca balsis Eiropai. Viņa noderētu tagad SC gremdēšanai.
avatar
Publicēts: 23.09.14 20:13
 citēt
Pa to laiku, kamēr fotoblogā kaismīgi spriež, kurš uzvarēs vēlēšanās - klauni vai pidarasi, Krivijā izdarījuši fenomenālu atklājumu.

avatar
Publicēts: 23.09.14 20:14
 citēt
pa diagonāli lasot... kaimiņš? vai ta arī šoreiz muļķu partija reģistrēta? kur vēl loks ar gobziņu?
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:00
 citēt
KVAA-II:Vajag abas līderes: Āboltiņu un Sudrabu ielaist vienā ringā lai izplūcas, kas būs uzvarējusi turpinās cīņu vēlēšanās.


Interesanti, kādā veidā sudrabtanti ar viņas 5-6% var pieskaitīt līderiem? Viņai nevis uz līderiem jāpretendē, bet jādomā kā 5% pārvarēt :)
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:01
 citēt
GunarsII:
Haiduks:Nezinu, kā jūs to uztverat, bet es ~450000 aizbraukšanu no Latvijas uztveru, kā slēpto genocīdu pret Lavijas tautu... un to veicināja latviskās valdības... viena pēc otras,

Lūk šo argumentāciju vajadzētu pārtraukt lietot. Aizbraukšana notiek no visām postsociālisma zemēm, un Latvija nav šeit izteikts līderis. Un ja tieši visās šajās bijušās sociālistiskās nometnes valstīs ir trāpījušās tās SLIKTĀS VALDĪBAS, kas to ir veicinājušas, tad vai nu Haiduka izteikums ir demagoģija, vai arī varbūtību teorija ir nepareiza. Bet aizbraukšanas patiesais iemesls, manuprāt, ir tā atpalicība un nabadzība, ko minētajās valstīs ir radījuši 50 sociālismā pavadītie gadi.


:D... jā, cik labi visu novelt uz padomijas gadiem :D...
... padomija ieviesa vieglo kreditēšanu, kad aiznesot špargalku , ka pelni 300 Ls, dabūji kredītu simtiem tūkstošu latu, un tie kredīti faktiski tika taisīti uz 140% no īstās vajadzības... celtniecībai, labajiem onkuļiem, iedzīvei un vēl lai gadu viegli dzīvotu...
... bļausiet, ka paši nēma... bet kam bija tas jākontrolē???
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:04
 citēt
Saskaņa diez vai vēlēsies no ES izstāties, Eiropu tak visi saprātīgi cilvēki grib vairāk, nekā Krievijas impēriju. Drīzāk Vienotība šobrīt virzās tajā virzienā, kas var beigties ar atteikšanos no GRECO, OECD, ANO un galu galā arī ES, iznīcinot neatkarīgu pretkorupcijas institūciju valstī vai vismaz to diskreditējot un padarot absolūti neefektīvu.
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:05
 citēt
Kas māk uztaisīt un te ielikt tabulu, kurā ir visas pieteikušās partijas, un mēs solīsim %tus, cik katra saņems, un kāda būs jaunā koalīcija... un tad beigās redzēsim, kas māk gudri pareģot, un kam ir tikai zābaklīmenis prātā :D
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:08
 citēt
Kam būtu jākontrolē krievi pie zviedru galda?

Muļķis ir muļķis - demokrātiskā valstī tās ir viņa tiesības idiotiski rīkoties. Ja rīcība nav saistīta ar kredītiestādēm, tad vnk smieklīgi - ja ir, tad paliek bez "iedzīves" kura tak tāpat šim nekad nav bijusi - tikai "plāns" pie tās tikt.
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:13 labots
 citēt
R_J:
KVAA-II:Vajag abas līderes: Āboltiņu un Sudrabu ielaist vienā ringā lai izplūcas, kas būs uzvarējusi turpinās cīņu vēlēšanās.


Interesanti, kādā veidā sudrabtanti ar viņas 5-6% var pieskaitīt līderiem? Viņai nevis uz līderiem jāpretendē, bet jādomā kā 5% pārvarēt :)


Pacieties līdz pirmdienas vakaram, un tad sauc līderus :D
... Zatlers atsauc saeimu- viņu aklie uz rokām ienes saeima,
... viens izsauc politisko saukli Es uzņemos politisko atbildību!!! (bet faktiski, kā žurka pameta grimstošo kuģi)- un aklie viņu ienes Eiroparlamentā
... te arī visu noteiks šis sauklis, kā ies Sudrabai, bet no viņas dikti baidās, jo sāk baigi netiro veļu cilāt... tikai jājautā, kur tie bija, kad tas notika un tika fikšets... līdzīgi, kā ar Lembergu- neviens neaiztika, tikko Lembergs paskatījās Rīgas virzienā, tā ielika ķurķi :D
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:17
 citēt
Gaisma:Saskaņa diez vai vēlēsies no ES izstāties, Eiropu tak visi saprātīgi cilvēki grib vairāk, nekā Krievijas impēriju.


Nacionāļiem un Vienotībai ir nopietnas problēmas ar maksātnespējas administratoru štelli - tas ir fakts (kkas nav līdz galam izfīrēts un tāpēc toreiz pašu Bordānu nozāģē), bet tas ir špicka pret kolorado mēri kura saskaņā ir papilnam - apbrīnojams naivums Tavos tekstos...




avatar
Publicēts: 23.09.14 22:41
 citēt
Vispār Ušakovam ir jāsaka liels paldies par viņa izdarībām- balsojums par valodu un Maskavas brauciens... es domāju, ka 5% balsotāju ar to vismaz zaudēja, ja ne vēl vairāk. Nebūtu viņš to darījis, ot tad varētu satraukties par viņu izredzēm :D
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:44
 citēt
es viņus esmu tuvāk apskatījis. Kolorado jau tikai 9.maija pakazuha, lai atomātisko elektorāta daļu noturētu - automātisku. Ikdienā, Saeimā - pavisam cits stāsts.
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:45
 citēt
Haiduks:Vispār Ušakovam ir jāsaka liels paldies par viņa izdarībām- balsojums par valodu un Maskavas brauciens... es domāju, ka 5% balsotāju ar to vismaz zaudēja, ja ne vēl vairāk. Nebūtu viņš to darījis, ot tad varētu satraukties par viņu izredzēm :D


pats tak teici, ka viņš nekandidę :)
avatar
Publicēts: 23.09.14 22:56
 citēt
Gaisma:es viņus esmu tuvāk apskatījis. Kolorado jau tikai 9.maija pakazuha, lai atomātisko elektorāta daļu noturētu - automātisku. Ikdienā, Saeimā - pavisam cits stāsts.


kāds tur cits stāsts - ikdienā "bļeģ atkal Bogdava", atbalsts Krimas okupācijai, Rīgas domes busiņš pilns ar perfekti drukātiem valstij nelojāliem lozungiem interfrontes pensionārēm un jau trešo gadu miljonu pārtēriņš Rīgas budžetā kuru maksās no iedzīvotāju nodokļiem.

Iepriekšējām Rīgas vadībām arī bija slideni projekti, bet gada budžets plusos. Nav grūti pa ļimonu bruģēt krastmalu ja 20 ļimoni gadā no bankas jāņem - grūtāk to ir darīt nepaliekot bankai parādā.
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:05
 citēt
Haiduks:Vispār Ušakovam ir jāsaka liels paldies par viņa izdarībām- balsojums par valodu un Maskavas brauciens... es domāju, ka 5% balsotāju ar to vismaz zaudēja, ja ne vēl vairāk. Nebūtu viņš to darījis, ot tad varētu satraukties par viņu izredzēm :D


Valodas balsojumu ierindas vēlētājs jau ir aizmirsis un ir pietiekami muļķis, lai nesaprastu cik komiski izklausās, ka pilsētas galva brauc it kā "glābt" kkādu "rižskij dvorik", lai tajā atļauj atstāt preci kuru neviens nav aizliedzis....

Bet to, ka Ušakovs ar Urbanoviču atbildot uz 100+ jautājumiem par Krimas okupāciju un Krievijas agresiju Ukrainā NEVIENU reizi Krieviju nenosodīja un muldēja kā no zombijkastes, ka "nav jau pierādījumu"... TO gan vēlēšanās kārtīga rozā briļļu pajoliņu daļa atcerēsies un urnā metīs citu lapiņu.
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:07
 citēt
visprātīgākais būtu, tieši tagad priekšvēlēšanu laikā, nepievērst uzmanību partiju solījumiem. par ko balsot, bija jābūt skaidram jau apmēram pirms gada, vai 1/2 .... , bet kas tev deva, būs, kas vēl vēlēšanu rītā pārlasīs partiju programmas, lai veiktu PAREIZO izvēli .... šoreiz "jaunās"partijas/kustības ir vismazāk cerīgas, atjaunotās brīvvalsts laikā, sevišķi miglaina ir Sudrabas partijas veidošanās, bet tas var netraucēt lētticīgajiem sarosīties, un visticamāk tā iekļūs saeimā... saskaņas centrs, rīgas domē izveidojis populistisku placdarmu, lētās popularitātes oreolā, gatavs izšķirošajam lēcienam, un tas sakrīt ar krievijas aktivitātēm baltijas virzienā, rezervē "mazākā ļaunuma" drudzī ievēlētie zemnieki, un sudraba, ja paveiksies. minētie, vairāk , vai mazāk ir marionetes, kuru diegi vēlk uz krievijas pusi ..... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 17
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):