forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.10.14 09:58 labots
 citēt
Jolan:Pareizi laikam Vavers darīja.

p.s. ...tagad saprotu kāpēc uldeens liek visiem pēc kārtas "patīk".
ko ta viņš darīja ja tikai glupi pakļāvās plūsmai arī ar idzēšanos. Glups gājiens (iespējams dansigas ierosināts) un skaties acīs, kad ar tevi runā
avatar
Publicēts: 28.10.14 11:10
 citēt
kritiku var sniegt ja ieliek kritikai,priekš kam kritizēt ja iemet patīk/dzēst
ja grib saņemt noderīgu kritiku tad tam ir domāti plašie krievu saiti:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.14 11:13
 citēt
Bucis:...Ja kaut ko uzraksti,pretī saņem vēstules PM apmēram tā: ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs...

Cilvēki ir dažādi un vairums indivīdu tā arī reaģē, jo iespējams pabijuši kādos fotokursos un tagad uzskata sevi par super puper PRO fotogrāfiem.

Es personiski, labprāt uzklausu konstruktīvu kritiku un ieteikumus ko un kā labāk vajadzēja darīt nevis vienkāršu nodiršanu ka neko nerubī utt, jo man ir velme pilnveidoties. Es iepriekš ja kaut ko bildēju tad nekad nebiju izmantojis nekādus apstrādes tūļus, lai bildi uzlabotu, jo par apstrādi ir maza sajēga un likās ka ir +/- okey, bet uzfrišinot savu pirmo bildi bez priekšzināšanām sapratu ka bildei ir cits izskats salīdzinot ar oriģinālu.

Ja cilvēks nevēlas saņemt kritiku vai ieteikumus tad rodas jautājums kāda mārrutka pēc viņš publicēja savas bildes?
avatar
Publicēts: 28.10.14 11:14
 citēt
kpacku:
Bucis:
labāk lai ir uz 2 rokām saskaitāmi un saliek vairāk delus bloga ikdienas mēsliem ::big_smile:
Ja atbilde ir - kā lai cilvēks iemācās ,kurš gadu fočē mēslus un neaug uz priekšu,kritiku saņemt nevēlas..Ja kaut ko uzraksti,pretī saņem vēstules PM apmēram tā: ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs:face-smile:

ja neesi pamanījis, tie fotobloga dalībnieki, kas var kko mācīt fotogrāfijā, jo ir prasmīgi un pieredzējuši fotogrāfi + gudri un talantīgi cilvēki, nekādus DEL pie bildēm neliek. viņi vispār ļoti reti komentē :what:


es zinu ka prasmīgi vismaz bija,gadus 4 atpakaļ,vismaz darbus publicēja....tagad kkā nemanu vairs,nav viņiem te ko darīt:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.14 12:01
 citēt
Vai tad ir kaads kas tic celjam "no pilniigiem meesliem liidz jeedziigaam bildeem"? Taa tacu ir utopija - pashkritika ir lieta kas progresee minimaali - arii cilveekam veel neko nejeedzot taa ir pietiekami, lai neizliktu meeslu publiskai apskatei. Meeslus ir bezjeedziigi kritizeet - aiz tiem staav cilveeki ar tik tuksu pauri, ka tik pat labi ar tiem vareetu kjiiniski buldureet - rezultaats tas pats - lai kaadu aabeces saakumu tiem arii neteiktu vinji muuzham neko nesapratiis.
avatar
Publicēts: 28.10.14 13:05
 citēt
vai, cik precīzi Māris parādīja problēmu!

avatar
Publicēts: 28.10.14 13:07 labots
 citēt
Bērnu attīstībai ir tāda mantiņa, kur katra figūrīņa jāieliek tādas figūriņas caurumiņā. man rādas, ka ar vizuālo tāpat. vajag "nospiedumu" smadzenēs vai kāviņu tur sauc lai saprastu, kas ir labs un kas nav labs.
avatar
Publicēts: 28.10.14 13:48
 citēt
VValdis:vai, cik precīzi Māris parādīja problēmu!

Māris vispār ir viens sakarīgs kekss...
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:01
 citēt
Citagaisma:
laucinieks:
Nē, nebaidos, bet pamatīgi nosit vēlmi šeit likt kādu attēlu. Jo tiešām kādu pamācību, KĀDĒĻ dzēstu utt, šeit saņemt nevar. Kāda jēga likt bildes, ja neviens nevar pateikt kas vainas utt lai nākošreiz var pamācīties.


Nesaprotu kamdēļ, kāds par brīvu ir jāmāca un jāpamāca..


Ar šitādu attieksmi visi mēs te muļķi būtu. Arī nekur citur netā nekādas pamācības nebūtu, jo nafig kādam tās par brīvu likt? Daudzi no tā vien visu ir iemācījušies-no neta.īstenībā pat riebj lasīt šādus komentārus.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:09
 citēt
Maris:Vai tad ir kaads kas tic celjam "no pilniigiem meesliem liidz jeedziigaam bildeem"? Taa tacu ir utopija - pashkritika ir lieta kas progresee minimaali - arii cilveekam veel neko nejeedzot taa ir pietiekami, lai neizliktu meeslu publiskai apskatei. Meeslus ir bezjeedziigi kritizeet - aiz tiem staav cilveeki ar tik tuksu pauri, ka tik pat labi ar tiem vareetu kjiiniski buldureet - rezultaats tas pats - lai kaadu aabeces saakumu tiem arii neteiktu vinji muuzham neko nesapratiis.


Ja cilvēks nemāk fotografēt, tas taču nenozīmē ka viņš ir ar tukšu pauri.
Tu taču arī nemāki visus pasaules arodus, vai tapēc Tevi kāds par tukšpauri sauc?
Un domāju ka neviens šeit nav sācis ar šedevru radīšanu, tapēc tomēr vajadzētu būt mazliet iecietīgākiem un saprotošākiem.
Protams izņēmumi ir gadījumi kad kāds uz kritiku reaģē pilnīgi neadekvāti.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:31
 citēt
emzi:
Ja cilvēks nemāk fotografēt, tas taču nenozīmē ka viņš ir ar tukšu pauri.
Tu taču arī nemāki visus pasaules arodus, vai tapēc Tevi kāds par tukšpauri sauc?
Un domāju ka neviens šeit nav sācis ar šedevru radīšanu, tapēc tomēr vajadzētu būt mazliet iecietīgākiem un saprotošākiem.


Ja cilvēks nemāk dziedāt ne tam muzikālā dzirde, vai būtu prātīgi tādam kāpt uz skatuves un kaut ko baurot bezsakarā? Pūlis izsvilpj bet šams dusmīgi vēl paģēr lai tam iemāca dziedāt :face-smile:
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:37
 citēt
Pa lielam ir jāzin 3 parametri, to lietošana. Ja to nevar iemācīties, tad ir grūtdienītis un nekas vairāk. pārējo iemācīt laikam ir pagrūti, ... es domāju redzējumu, izteikties ar foto palīdzību utt. Es gribētu būt labs dzejnieks, vai kāds nevarētu mani iemācīt? Gribu būt kā Ziedonis, nu ja nevar, tad vismaz kā Rainis :D
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:43 labots
 citēt
talavietis:Pa lielam ir jāzin 3 parametri, to lietošana. Ja to nevar iemācīties, tad ir grūtdienītis un nekas vairāk. pārējo iemācīt laikam ir pagrūti, ... es domāju redzējumu, izteikties ar foto palīdzību utt. Es gribētu būt labs dzejnieks, vai kāds nevarētu mani iemācīt? Gribu būt kā Ziedonis, nu ja nevar, tad vismaz kā Rainis :D


Es te tā iedomājos...vai nav Latvijā kāds portāls, kur, sacīsim, rīmjkaļi apgrozās? Sajutu, ka gribu rakstīt Dzeju! Un lai tik pamēģina kāds tur būt neiejūtīgs lasot manas peršas!

p.s.
Parkera pildspalva man ir(tinteniece !!!!) un vāciņu taj atskrūvēt māku.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:45
 citēt
Alibaba:
emzi:
Ja cilvēks nemāk fotografēt, tas taču nenozīmē ka viņš ir ar tukšu pauri.
Tu taču arī nemāki visus pasaules arodus, vai tapēc Tevi kāds par tukšpauri sauc?
Un domāju ka neviens šeit nav sācis ar šedevru radīšanu, tapēc tomēr vajadzētu būt mazliet iecietīgākiem un saprotošākiem.


Ja cilvēks nemāk dziedāt ne tam muzikālā dzirde, vai būtu prātīgi tādam kāpt uz skatuves un kaut ko baurot bezsakarā? Pūlis izsvilpj bet šams dusmīgi vēl paģēr lai tam iemāca dziedāt :face-smile:


Ja nav muzikālā dzirde, tad bezcerīgs gadījums, bet ja vienkārši nemāk, tad var iemācīt:-)
Es gan šo blogu gluži ar skatuvi nesalīdzinātu.
Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu. Izskatās ka daudzi to vien gaida, lai kāds pajautātu kaut ko relatīvi vienkāršu, lai par viņu paņirgātos.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:48 labots
 citēt
imgfoto:

Es te tā iedomājos...vai nav Latvijā kāds portāls, kur, sacīsim, rīmjkaļi apgrozās? Sajutu, ka gribu rakstīt Dzeju! Un lai tik pamēģina kāds tur būt neiejūtīgs lasot manas peršas!

p.s.
Parkera pildspalva man ir(tinteniece !!!!) un vāciņu taj atskrūvēt māku.


man savukārt stāv pačka ar baig smalko papīru, uz tāda noteikt sanāks izcili pantiņi kā Šekspīram vai Puškinam, vēl tik jāsadabū zoss spalvu un astoņkāja tinti!

emzi:
Es gan šo blogu gluži ar skatuvi nesalīdzinātu.


Un kāpēc gan ne? Vai tad šeit ir privāta mājas lapa kur var krāmēt visu ko pats sabildējis? Šeit tomēr ir publisks fotosaits, bet fotosaiti ir kā virtuālās izstādes vai galerijas, sauc kā gribi. Ja cilvēks uzskata ka bez zināšanām var tik spaidīt pogu un savus mēslus izlikt publiskā izstādē, tas ir vispirms publicēties un tikai tad sākt domāt par apmācību, nu tad piedodiet Mārim tomēr taisnība, tādiem nekādi nepalīdzēsi.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:51
 citēt
Man rādās ka bildēt var visi tikai vajag pareizo telefonu vai spoguļkameru. katrs jaunais telefona modelis sola satriecošus kadrus, bet spoguļkamera neticami dzidrus attēlus. Ovaļa un visi neonidi ar dansigam var tīties dillēs.
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:52
 citēt
emzi:
Alibaba:
Ja cilvēks nemāk dziedāt ne tam muzikālā dzirde, vai būtu prātīgi tādam kāpt uz skatuves un kaut ko baurot bezsakarā? Pūlis izsvilpj bet šams dusmīgi vēl paģēr lai tam iemāca dziedāt :face-smile:


Ja nav muzikālā dzirde, tad bezcerīgs gadījums, bet ja vienkārši nemāk, tad var iemācīt:-)
Es gan šo blogu gluži ar skatuvi nesalīdzinātu.
Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu. Izskatās ka daudzi to vien gaida, lai kāds pajautātu kaut ko relatīvi vienkāršu, lai par viņu paņirgātos.


Daļēji var piekrist...bet mans novērojums - cilvēki jau pārsvarā vellu dzen un tos komentārus raxta tā, lai būtu jautri gan rakstītājam, gan arī lasītājiem. Novērojums 2 - cilvēka humora izjūta parasti beidzas brīdī, kad tas saprot, ka joks attiecināts uz viņu vai vēl trakāk - uz viņa "mākslas darbu".
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:01 labots
 citēt
Nu ja ir tik grūti tikt sev pari un kādam palīdzēt ar padomu, tad neko padarīt.
Jocīgi ka nekad nav par grūtu sarkstīt visāda muļķības.
Tā ir dažu cilvēku problēma - ka viņi sēž šeit fotoblogā kā tronī un uz visiem, kam zināšanas ir zem viņu līmeņa, skatās no augšas, un nepalaiž garām izdevību norādīt šiem citiem viņu vietu. No kā rodas šī attieksme?
Var gadīties kad kādreiz iekāpsi viņa lauciņā, kur viņs būs zinoš bet tu neko nejēgsi.
Vai gribi saņemt pretīm šādu pat attieksmi?!
VAi katru reizi, kad pajautā kādam kaut ko ko tu nezini, bet viņš zin, gribi saņemt pretīm samazgu spaini, nevis atbildi uz savu jautājumu?
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:01
 citēt
Ja līdz skatuvei laistu nemākuļus - gan jau uzrāptos un dziedātu!
Fotoblogs NAV skatuve, tā ir domu apmaiņas vietne. Iesācējam sava bilde liekas šedevrs, ieliek .... NU UN? Nav jau neviena, filtra, kas līdz šai "skatuvei" jauno darboni nelaistu. Neuzskatu, ka būtu jāaprej, bet gan, ja ir vēlme komunicet - norādīt uz nepilnībām. Ja nu autors tomēr nesaprot - tad gan var droši "draiskoties" ;-))))
P.S. Ir fotosaiti, kur bilde, kas nav savākusi gana daudz punktus, netiek kopējā lapā - tas varētu but tas filtrs uz " skatuvi" .
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:16
 citēt
Dansiga, Tavs "pfffffff"" vai "??? ar ppppp" zem bildēm ir norāde soli pa solim uz izaugsmi?
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:19
 citēt
emzi:...Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu...


Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:25 labots
 citēt
AivarsL:
emzi:...Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu...


Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.


---------------
tieši tā, 74. gadā man bija fotoaparāts, attīstīšanai viss aprīkojums, ko nopirku par vasarā nopelnīto, smagi strādājot kolhoza tīrumā. Ģimenē neviens nefotografēja, forumā neiedomājos jautāt, baidījos, ka izsmies... paņēmu grāmatu, izlasīju un sāku.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:26 labots
 citēt
AivarsL:
emzi:...Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu...


Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.


Nedomāju, ka to vajadzētu kārtējo reizi norakstīt uz kaut kādu negatīvu Latviešu īpašibu, kādas te nemitīgi tiek piesauktas. Tās ir konkrētu cilvēku problēmas. Iespējams ka reālajā dzīvē apkārtējie cilvēki šādi pret viņu izturas un tad nu ienāk viņš šajā virtuālajā vidē un izturas tāpat pret pārējiem. Jo virtuālā vide jau visu panes. Šaubos vai tiekoties aci pret aci, kas tāds tiktu pateikts.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:29
 citēt
talavietis:
AivarsL:
Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.


---------------
tieši tā, 74. gadā man bija fotoaparāts, attīstīšanai viss aprīkojums, ko nopirku par vasarā nopelnīto, smagi strādājot kolhoza tīrumā. Ģimenē neviens nefotografēja, forumā neiedomājos jautāt, baidījos, ka izsmies... paņēmu grāmatu, izlasīju un sāku.


Tev 74.gadā dators bija, lai vispār domātu par kaut kādiem forumiem?:-)
Nevajag dzīvot pagātnē - dzīve iet uz priekšu. TAgad visi pārsvarā visu mācās internetā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:29
 citēt
talavietis:
tieši tā, 74. gadā man bija fotoaparāts, attīstīšanai viss aprīkojums, ko nopirku par vasarā nopelnīto, smagi strādājot kolhoza tīrumā. Ģimenē neviens nefotografēja, forumā neiedomājos jautāt, baidījos, ka izsmies... paņēmu grāmatu, izlasīju un sāku.


grāmatas jau sen neviens nelasa, tam par slinku :face-smile: Vieglāk tak ir īdēt un činkstēt ka neviens mani nemāca.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:31
 citēt
emzi:
talavietis:
---------------
tieši tā, 74. gadā man bija fotoaparāts, attīstīšanai viss aprīkojums, ko nopirku par vasarā nopelnīto, smagi strādājot kolhoza tīrumā. Ģimenē neviens nefotografēja, forumā neiedomājos jautāt, baidījos, ka izsmies... paņēmu grāmatu, izlasīju un sāku.


Tev 74.gadā dators bija, lai vispār domātu par kaut kādiem forumiem?:-)
Nevajag dzīvot pagātnē - dzīve iet uz priekšu. TAgad visi pārsvarā visu mācās internetā.:face-grin:

------------

Tev draugs nekas nepalīdzēs, jo absolūti nemāki lasīt starp rindām un abstrakti domāt...
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:37 labots
 citēt
emzi:
AivarsL:

Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.


Nedomāju, ka to vajadzētu kārtējo reizi norakstīt uz kaut kādu negatīvu Latviešu īpašibu, kādas te nemitīgi tiek piesauktas. Tās ir konkrētu cilvēku problēmas. Iespējams ka reālajā dzīvē apkārtējie cilvēki šādi pret viņu izturas un tad nu ienāk viņš šajā virtuālajā vidē un izturas tāpat pret pārējiem. Jo virtuālā vide jau visu panes. Šaubos vai tiekoties aci pret aci, kas tāds tiktu pateikts.


Ja man reālajā dzīvē kāds paprasa es parasti cenšos atbildēt, ja tam ir laiks un noskaņojums. Taču ja jau ir vēlme blogu sapludināt ar "reālo" dzīvi - iedomājies kā tu reaģētu uz visumā vienkāršu jautājumu, atbildi uz kuru var atrast arī google vai izlasīt literatūrā...."ja es stāvu ar seju pret dienvidiem, kurā pusē man ir austrumi? Kreisajā vai labajā?". Protams aizmirsu piebilst, ka šo jautājumu Tu dzirdētu 6 gadu pēc kārtas ar regularitāti 2x mēnesī.

Es protams mazliet pārspīlēju, bet nu tomēr...
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:42
 citēt
emzi: Tev 74.gadā dators bija, lai vispār domātu par kaut kādiem forumiem?:-)
Nevajag dzīvot pagātnē - dzīve iet uz priekšu. TAgad visi pārsvarā visu mācās internetā.:face-grin:


Pieļauju ka Talavietis bija domājis ka ir nepieciešams arī savs ieguldījums visā tajā lietā nevis nopirkt pašu krutāko aparātu ar krutāko L klases objektīvu un bez jebkādām zināšanām bliezt bildes un gaidīt, lai tagad visi māca, jo ir lietas, kuras var iemācīt, bet ir lietas, kuras nevar. Es primāri arī cenšos iegūt nepieciešamo informāciju lasot vai skatoties video utt, bet ja galīgi kaut kas nesanāk kā vajadzētu pakonsultējos ar citiem.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:44
 citēt
imgfoto:
emzi:
Nedomāju, ka to vajadzētu kārtējo reizi norakstīt uz kaut kādu negatīvu Latviešu īpašibu, kādas te nemitīgi tiek piesauktas. Tās ir konkrētu cilvēku problēmas. Iespējams ka reālajā dzīvē apkārtējie cilvēki šādi pret viņu izturas un tad nu ienāk viņš šajā virtuālajā vidē un izturas tāpat pret pārējiem. Jo virtuālā vide jau visu panes. Šaubos vai tiekoties aci pret aci, kas tāds tiktu pateikts.


Ja man reālajā dzīvē kāds paprasa es parasti cenšos atbildēt, ja tam ir laiks un noskaņojums. Taču ja jau ir vēlme blogu sapludināt ar "reālo" dzīvi - iedomājies kā tu reaģētu uz visumā vienkāršu jautājumu, atbildi uz kuru var atrast arī google vai izlasīt literatūrā...."ja es stāvu ar seju pret dienvidiem, kurā pusē man ir austrumi? Kreisajā vai labajā?". Protams aizmirsu piebilst, ka šo jautājumu Tu dzirdētu 6 gadu pēc kārtas ar regularitāti 2x mēnesī.

Es protams mazliet pārspīlēju, bet nu tomēr...


Jomā, kurā es strādāju, man elementāras lietas (priekš manis) jautā jau gadus 10 katru otro dienu. Neesmu vēl nevienu par muļķi nosaucis. Man nav grūti atbildēt, ja man kāds jautā. Es pat jūtos labāk, ja kādam varu palīdzēt ar savām zināšanām. Droši vien justos slikti, ja šajā situācijā kādu nosauktu par muļķi. Bet cilvēki jau ir dažādi un tur nekas nemainīsies.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:46
 citēt
AivarsL:
emzi: Tev 74.gadā dators bija, lai vispār domātu par kaut kādiem forumiem?:-)
Nevajag dzīvot pagātnē - dzīve iet uz priekšu. TAgad visi pārsvarā visu mācās internetā.:face-grin:


Pieļauju ka Talavietis bija domājis ka ir nepieciešams arī savs ieguldījums visā tajā lietā nevis nopirkt pašu krutāko aparātu ar krutāko L klases objektīvu un bez jebkādām zināšanām bliezt bildes un gaidīt, lai tagad visi māca, jo ir lietas, kuras var iemācīt, bet ir lietas, kuras nevar. Es primāri arī cenšos iegūt nepieciešamo informāciju lasot vai skatoties video utt, bet ja galīgi kaut kas nesanāk kā vajadzētu pakonsultējos ar citiem.


--------------------
nav jau tā, ka te nevar dabūt atbildi uz jautājumiem. Ļoti skaidras atbildes sniedz Maris, Schneider un citi. Vajag tikai prast lasīt un filtrēt. Piekrītu, ka par daudz spama un velna dzīšanas, bet te ir blogs un bez komunikācijas tas nebūtu tik dzīvs.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:51
 citēt
imgfoto:
emzi:
Nedomāju, ka to vajadzētu kārtējo reizi norakstīt uz kaut kādu negatīvu Latviešu īpašibu, kādas te nemitīgi tiek piesauktas. Tās ir konkrētu cilvēku problēmas. Iespējams ka reālajā dzīvē apkārtējie cilvēki šādi pret viņu izturas un tad nu ienāk viņš šajā virtuālajā vidē un izturas tāpat pret pārējiem. Jo virtuālā vide jau visu panes. Šaubos vai tiekoties aci pret aci, kas tāds tiktu pateikts.


Ja man reālajā dzīvē kāds paprasa es parasti cenšos atbildēt, ja tam ir laiks un noskaņojums. Taču ja jau ir vēlme blogu sapludināt ar "reālo" dzīvi - iedomājies kā tu reaģētu uz visumā vienkāršu jautājumu, atbildi uz kuru var atrast arī google vai izlasīt literatūrā...."ja es stāvu ar seju pret dienvidiem, kurā pusē man ir austrumi? Kreisajā vai labajā?". Protams aizmirsu piebilst, ka šo jautājumu Tu dzirdētu 6 gadu pēc kārtas ar regularitāti 2x mēnesī.

Es protams mazliet pārspīlēju, bet nu tomēr...
Domāju, ka atbilde būtu atšķirīga no dienvidpuslodē dzīvojošajiem un ziemeļpuslodē dzīvojošajiem indivīdiem.
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:00 labots
 citēt
VValdis: Domāju, ka atbilde būtu atšķirīga no dienvidpuslodē dzīvojošajiem un ziemeļpuslodē dzīvojošajiem indivīdiem.

Tad nevajag jautāt piedzērušajiem. Tie, kuri ir skaidrā, abās puslodēs noteikti nejauks debesspuses ar silto joslu, ekvatoru ar Dienvidpolu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:09 labots
 citēt
A te visi domā no Ziemeļpuses un dienvidi ir augšpēdus. Ja jautātu tā ka tu stāvi ar degunu pret Ziemeļiem un kura roka rāda uz Austrumiem ir zināma skaidra atbilde, bet ja ir deguns pret dienvidiem tad nedaudz jāpadomā. Tur pat ir citi zvaigznēji pēc kuriem orientējas un ūdens virpulis griežas pretēji. Ir ir atšķirības. Aukstums nāk no dienvidiem, bet situms no ziemeļiem. labi, ka meitenes tur daudz neatškirās.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:15 labots
 citēt
Nesapratu par ūdens virpuli. Dienvidu puslodē pulksteņa rādītāji iet atpakaļ?
Ja kas, aukstums nāk no dienvidiem, bet siltums no ziemeļiem arī Kolas pussalā, bet kad Canons nohermetizēja savam 40D kartes un akuļa nodalījumu vāciņus, actājot neblīvētas visas augšējās pogas, es teicu, ka tad domāts dienvidu puslodei, jo tur lietus līst no lejas.

Un vispār - kādēļ spogulis samaina vietām labo pusi ar kreiso, bet nemaina augšu ar apukšu?
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:24 labots
 citēt
youtu.be... skaties un mācies. dabas likumi jāzina
youtu.be...

Bet te vienam neintersē nekas
youtu.be...
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:30
 citēt
Tfu tu, es nebiju domājis, ka tas bija par virpuļiem izlietnē, klozetpodā un citās santehnikās, to, ka tas griežas tik noteiktā virzienā, nudien neesmu piefiksējis.
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:32
 citēt
AivarsL:
emzi:...Un man joprojām netop arī skaidrs, kapēc foruma pajautājot kaut ko, daudziem nav grūti veltīt n-tos postus ar tekstiem kāds tu esi muļķis, stulbenis utt, bet ir grūti ierakstīt vienu un paskaidrot par tēmu...


Tas notiek tāpēc, ka vairums uzskata sevi par "super puper PRO fotogrāfiem", kuri sadomājušies ka ir stāri un par velti tak nevienam nesniegs kādu noderīgu padomu/ieteikumu. Tikai vairums itkā "super puper PRO fotogrāfi" aizmirst ka viņi paši jau arī nepiedzima ar kameru rokā un visām zināšanām. Visa tā bezjēdzīgā muldēšana ir raksturīga Latviešu mentalitātei, jo vieglāk tak ir nolikt/apsmiet kādu nekā iedot vērtīgu padomu.
nav jāpiedzimst ar kameru rokā, bet gan ar vaļā acīm. Un vēlams, lai redzētais kaut kā procesētos smadzenēs. Akmeņkalim ar nav jāpiedzimst ar kaltu rokās. bet rokas vajag apostīt i vieniem, i otriem. Lai saprastu, vai tās neaug no pakaļas. Labs cilvēks vēl nav profesija.
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:33
 citēt
Schneider:Tfu tu, es nebiju domājis, ka tas bija par virpuļiem izlietnē, klozetpodā un citās santehnikās, to, ka tas griežas tik noteiktā virzienā, nudien neesmu piefiksējis.


aha aiznes podu 10 m uz vienu vai otru posi no ekvatora līnijas un ūdens jau griežas uz citu pusi, nenorēkties!
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:33
 citēt
Schneider:Nesapratu par ūdens virpuli. Dienvidu puslodē pulksteņa rādītāji iet atpakaļ?
Ja kas, aukstums nāk no dienvidiem, bet siltums no ziemeļiem arī Kolas pussalā, bet kad Canons nohermetizēja savam 40D kartes un akuļa nodalījumu vāciņus, actājot neblīvētas visas augšējās pogas, es teicu, ka tad domāts dienvidu puslodei, jo tur lietus līst no lejas.

Un vispār - kādēļ spogulis samaina vietām labo pusi ar kreiso, bet nemaina augšu ar apukšu?
Jo to dara Tava acs bet labo un kreiso iemācās un iekaļ smadzenēs. To tak zina katrs reklāmu ražotājs.
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:36 labots
 citēt
Alibaba:
Schneider:Tfu tu, es nebiju domājis, ka tas bija par virpuļiem izlietnē, klozetpodā un citās santehnikās, to, ka tas griežas tik noteiktā virzienā, nudien neesmu piefiksējis.


aha aiznes podu 10 m uz vienu vai otru posi no ekvatora līnijas un ūdens jau griežas uz citu pusi, nenorēkties!
Spešel atālajiem radiem no dziļaiem laukiem neogeo.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):