forum.gif
Latvian Landscape
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Latvian Landscape
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.02.15 12:55
 citēt
viewfinder:Man drīzāk ir interesanti kāpēc Jūs liela daļa cepjaties par citu panākumiem, izstādēm, publicitāti, atzinību!


Pats jau visvairāk "cepies" - par Uldi Muzikantu, kuram nav nekāda sakara ar tēmas objektu.
Bet ar panākumiem mūsdienu nereportieriskajā fotogrāfijā ir tāpat kā ar panākumiem repā (hiphopā) : izbīdās tas, kurš visaktīvāk grozās medijos, kā arī visbezkritiskāk un visskaļāk sevi popularizē. Pat sūda pantiņu skaitītāju bez muzikālās dzirdes var nomedžēt par augstākās raudzes mūziķi un pārdot kaudzēm viņa albūmus.
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:26 labots
 citēt
viewfinder:Es ļoti gribētu ilgi solīto Ulda Muzikanta (eksperta) analīzi par Alņa Stakles darbiem izlasīt! Man kā runātājam- lasīt ļoti patīk! Uldi Tu jau esi vīrs kurš tur vārdu! Vai ne? Ne jau tāds nejēga, kā es kas tikai tukši runā vien! :)


Man pilnīgi pietiek šai kontexstā ar tikai VIENU atziņu "Alnis Stakle , cilvēks kurš palaida garām iespēju" un viss. Skolā kurā es reiz pamācījos mēdz lepoties ar veiksmīgiem un titulētiem profesionāliem saviem audzēkņiem. Tai skaitā tur skolas oficiālajā WEBā vismaz gadu karājās "Galviņa" ka mūsu apsolvents Tads un Tads vinnējis profu kategorijā TAJĀ PAŠĀ konkursā kur Alnis , var palasīt arī turpmāko viņa CV un tur ir "Vertikāls kāpums" karjērā un biznesā. Ja mūsu vinnētāji vinē pieļauju dēļ 100% nejaušibas sakritības , NEKAS talāk nenotiek jo tā ir viskem labi redzama NEJAUŠIBA sakritība. Cilvēks kkuram NAV nekādas profesionālas izglītības un PROFESIONĀLAS prakses gluži tāpat kā menedžmenta RIETUMOS nav cerību VEIKSMĪGAI karjērai. Vienīgais Intas Rukas veiksmes stāsta noslēpums ir augsti profesionāls Vacu menedžments ,viņas skrupulozā sekošana tā norādijumiem, tas arī viss. Kas attiecas uz Ivetu , es reiz dzīvodams Briselē patērēju dažas stundas lai atrastu viņas izstādi , un tiešām atradu , ilgi mkeklēju ne tāpēc ka tālu bet tapēc ka ARPRĀTA CAURUMĀ . Tiešām atradu iegāju iedzēru Coca-Caola ar bulciņu apskatījos , tā bija arābu rajona ieskrietuvē viņai kopā ar kautkādām zilzeķem no pus pasaules. Šis mega pasākums ir viņas CV . Tas štrunts , man viņa vienīgā no visa tā bara tiešām patīk ja vēl komplektā ar Gronski tad vispār UX , bet viņa tur nav pati lielākā "Zveigzne" diemžēl.
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:31
 citēt
"nav cerību VEIKSMĪGAI karjērai" man jau liekas, ka viss jau ir samērā veiksmīgi hehe!
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:34
 citēt
"Pats jau visvairāk "cepies" - par Uldi Muzikantu, kuram nav nekāda sakara ar tēmas objektu."

-->

Kā reiz ir! Viņš solijās divus gadus atpakaļ uztaisīt izvērstu analīzi par Stakles daiļradi! Man gribētos izlasīt, jo tāds godājams cilvēks kā U.M. noteikti uzrakstīs kaut ko izglītojošu! Tiešām ļoti gribētos izlasīt! Man tas ir svarīgi, nevis pāris teikumi ar "tralalā", bet kā jau viņš pats solijās --> sagatavot "revjū" par Stakli! Gaidu jau divus gadus! Heh!
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:37 labots
 citēt
viewfinder:"nav cerību VEIKSMĪGAI karjērai" man jau liekas, ka viss jau ir samērā veiksmīgi hehe!


Kur nu vēl veiksmīgāk , nozēlojama pasniedzēja vieta paša sadomātā programmā. Vienā līmenī ar dunduku Marnicu .Parasti cilveki kuri gūst šadus profesionālus panākumus Latvijā vairs neatgriežas. Ja nu vienīgi kāda spiedīgas vajazdības pēc , piemēram kā es "Apsoliju laulenei" ka brauksim uz Latviju.
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:41 labots
 citēt
Nu vismaz ir izdota solo grāmata par viņu +

Grants & awards

2014

Series "Shangri-La" selected among 20 finalists for Emerging Focus Barcelona

Series "Shangri-La" selected among 9 finalists for International Photojournalism competition "The Circle of Life", Vilnius, Lithuania

Series "Shangri-La" selected among 9 finalists for PHE OjodePez Award

Series "Shangri-La" selected among finalists for CIWEM Environmental Photographer of the Year 2013

2013

Series "Not Even Something" selected for Critical Mass Top 50

Series "Not Even Something" selected among 25 finalists for LensCulture Exposure Awards

Series "Not Even Something" shortlisted for Terry O'Neill Photography Awards 2013


2011

First place in Architecture section (series Lost: Paris), Sony Wolrd Photography Award

Series “Lost: Paris” selected among 10 finalists for Leica Oscar Barnack Award


2006

Latio Year award in Latvia Photography, Riga, Latvia

Grant by art centre Modern Art Oxford for participation in residency and exhibition ‘Flash Back’, Oxford, England


2004

Grant by ‘World Press Photo’ foundation and ‘Canon’ for participation in Joop Swart Masterclass, Amsterdam, The Netherlands


Since 2002

12 projects supported by State Culture Capital Foundation of Latvia

Luni kur tavējie? :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:42
 citēt
Šo jau arī iedeva tāpat for free:
First place in Architecture section (series Lost: Paris), Sony Wolrd Photography Award

Vai nav tā ka skauž un grauž?
avatar
Publicēts: 25.02.15 13:56
 citēt
viewfinder:Šo jau arī iedeva tāpat for free:
First place in Architecture section (series Lost: Paris), Sony Wolrd Photography Award

Vai nav tā ka skauž un grauž?


Piedod ar tādiem panākumiem parasti Lauku fotoklubā vai studentu kojās lielās ne profesionālā foto vidē. Kur viņi darba devējo pasūtītāji ? Cik viņa honorārs par darbu ? Man ir 30 gadus karjēra no kuriem 11 gadi Latvijā vienīgajā tolaik kompleksā foto servisa aģentūrā , Reklāma , Idevējdarbība , jā jā fotogrāfa un šef laboranta amatā, vēlāk foto arhīva šefa amatā pēcāk 10 gadi 3 lielakajā pasaulē vizuālās reklāmas aģentūrā štata fotogrāfa amatā . Pēdējos 10 gadus man vairs nav nepieciešamības ikdienā stradāt , pirmie 20 gadi man nodrošināja iespēju būt "Laiskam labuma guvējam" jeb konslultantam . Neliekas ka Stakle tā jebkad varēs spīdēdams ar uzvarām "Izaicinājuma balva" līmeņa pasākumos. Profesionālā fotogrāfija gan Latvijā gan pasaulē dalās Foto māksla un Foto amats , es pārstāvu Foto amats ar karjēru un dzīvi esmu pilnībā apmierināts. Foto maksla Latvijā ir tikai diviem cilvēkiem Inta Ruka un Ralfs Vulis un viss.
avatar
Publicēts: 25.02.15 14:16
 citēt
Lunis:
viewfinder:Šo jau arī iedeva tāpat for free:
First place in Architecture section (series Lost: Paris), Sony Wolrd Photography Award

Vai nav tā ka skauž un grauž?


Piedod ar tādiem panākumiem parasti Lauku fotoklubā vai studentu kojās lielās ne profesionālā foto vidē. Kur viņi darba devējo pasūtītāji ? Cik viņa honorārs par darbu ? Man ir 30 gadus karjēra no kuriem 11 gadi Latvijā vienīgajā tolaik kompleksā foto servisa aģentūrā , Reklāma , Idevējdarbība , jā jā fotogrāfa un šef laboranta amatā, vēlāk foto arhīva šefa amatā pēcāk 10 gadi 3 lielakajā pasaulē vizuālās reklāmas aģentūrā štata fotogrāfa amatā . Pēdējos 10 gadus man vairs nav nepieciešamības ikdienā stradāt , pirmie 20 gadi man nodrošināja iespēju būt "Laiskam labuma guvējam" jeb konslultantam . Neliekas ka Stakle tā jebkad varēs spīdēdams ar uzvarām "Izaicinājuma balva" līmeņa pasākumos. Profesionālā fotogrāfija gan Latvijā gan pasaulē dalās Foto māksla un Foto amats , es pārstāvu Foto amats ar karjēru un dzīvi esmu pilnībā apmierināts. Foto maksla Latvijā ir tikai diviem cilvēkiem Inta Ruka un Ralfs Vulis un viss.


Diezgan stulbi izklausās cita sasniegumu zākāšana(....parasti Lauku fotoklubā vai studentu kojās lielās ).Ar Dansigu bija līdzīgi.Izklausās tiešām pēc skaudībasa.
avatar
Publicēts: 25.02.15 14:46 labots
 citēt
Jolan: Diezgan stulbi izklausās cita sasniegumu zākāšana(....parasti Lauku fotoklubā vai studentu kojās lielās ).Ar Dansigu bija līdzīgi.Izklausās tiešām pēc skaudībasa.


Man nenāk ne prātā zākāt citu panākumus, man jocīga šķiet atsaukšanās uz stabili stagnējošu karjeru jau vairs ne studentu vai jauno talantu vecumā. Es savos tūlīt 50 gados varu atļauties dzīvot uz profesionālu sasniegumu dividendēm. Man vairs nekas šai jomā nav nepieciešamas, sen stabils veiksmīgs plašs darbības lauks nekomerciālo projektu jomā. Man laba čomene cilvēks, kura intereses kādreiz pārstāvēju Sundew savulaik burtiski pāris gados sagrāba vairākus desmitus skaļu uzvaru pusi pasaules. Par viņu plašus materiālus rakstīja specializēti uzdevumi no USA un Krievijas līdz Ķīnai un sīkām Eiropas valstīm. Arī komerciāli tas viņai nesa honorārus no komerciāli izmantotiem darbiem visā pasaulē. Tie bija ļoti veiksmīgi starta panākumi FOTO IESĀCEJAI, vēlāk dažādu iemeslu pēc viņa šīs aktivitātes vairs nestimulēja. Omes panākumi ir APSALŪTI ierindas notikums Latvijā un Baltijā kur FIAP – AFIAP nav tikai cilvēkiem, kuri tur nestartē, SMITIEM cilvēki Latvijā ir šādi statusi. Man labam draugam pilnīgi no nulles sākot, šāds statuss ir ar nesalīdzināmi lielāku koeficentu daudz iespaidīgākām uzvarām ļoti prestižos „Mīlētāju” pasākumos. Man nav nekas pret Omes darbiem TAČU omīte savus ikdienišķos sasniegumus sasniedza SMIEKLĪGĀ veidā, būdama bezdarbniece, slimniece no gara laika dažos mēnešos burtiski "Apberot" organizatorus ar tuvu simtam darbiem , liekas 97 darbus gada laikā :):) Lielāko daļiu punktu saņemot vienkarši par to ka "Piedalās". Ar to lielīties turklāt tādā veidā bija SMIEKLĪGI pat ļoti, pietam aktīvi paģērēt sev atzinību liekas NOŽĒLOJAMI:) Alnis ir savādāk, viņš stāv uz vietas pēc uzvaras visai cienījamā pasākumā VIŅŠ NEKUR NEKĀPA kur bija tur palika tas pilnīgi nekā neatsaucās uz viņa "Profesionālo karjeru", kas nozīmē šis pakāpiens viņam bija pilnīgi pa tukšo bez kādas atdeves nozīmes. Piemēram, Andreja Zavadska profesionālās karjeras sākums ir uzvara LTV 45 gadu foto konkursā, esot studentam ar ziepjutrauku taisītu bildi. Pagājuši 10 GADI Zavadskis ir viens no zināmākajiem atpazītamākajiem pelnošākajiem Latvijas profesionāliem fotogrāfiem , plašu slavenu komerciālu pasūtītāju klāstu un vairākām profesionālām izglītībām , par ko man liels prieks un atzinība viņam par nezaudēto iespēju. Pietam viņam ir tikai apaļi 30 gadi , ļoti piesātināta veiksmīga profesionāla karjēra , ļoti līdzīga savulaik manējai. Latvijā viņam vairs nav kur augstāk augt , tikai arpusē.
avatar
Publicēts: 25.02.15 15:07 labots
 citēt
"Foto maksla Latvijā ir tikai diviem cilvēkiem Inta Ruka un Ralfs Vulis un viss."
Protams, protams! Tas nav tā ļoti šauri un subjektīvi?

Pievienotu klāt piemēram Andreju Grantu, Brašmani! Un vēl jaunākas paudzes kādus 10! Tas ko Tu sarakstiji par sevi, neko neizsaka man! Es neesmu redzejis Tevi nominētu nereiz Purvīša balvai vai izstādamies Rīgas mākslas telpā, ex- Rīgas galerijā, LNMM arsenālā, XO, KIM? un citās sakarīgas galerijās- kaut vai tepat LV!

Par Zavadski- piemērs visiem Jums (kas lielās)- par brīnumu šeit arī kaut ko darās (fotoblogā) ))
avatar
Publicēts: 25.02.15 15:14 labots
 citēt
Rihard Luni, cik tu pelni mēnesī tu baigi izlielijies! Ja nav noslēpums protams ))) ? Tu vari par vienu / divu dienu bildēšanu paprasīt 600-700 eiro? Sanāk Tev tā?
avatar
Publicēts: 25.02.15 15:22 labots
 citēt
viewfinder, nepatīk man atkārtoties, bet tomēr to darīšu.
Gribētu redzēt Tavas bildes. Teicies, ka te neliksi, bet vari privāti.
a@ljubvi.net
avatar
Publicēts: 25.02.15 15:43
 citēt
sarunāts ;)
avatar
Publicēts: 25.02.15 15:44
 citēt
viewfinder:Rihard Luni, cik tu pelni mēnesī tu baigi izlielijies! Ja nav noslēpums protams ))) ? Tu vari par vienu / divu dienu bildēšanu paprasīt 600-700 eiro? Sanāk Tev tā?


Pirms vai pēc nodokļiem? Ja pirms, tad 300-350e par VIENAS dienas reportāžas darbu tā arī grozoties maksas LV teritorijā.
Pieļauju, ka ja runa ir par kāzām vai, ja strādā kāds "brendotais" knipsētājs, tad cipari ir x2 vai x3.
avatar
Publicēts: 25.02.15 16:29 labots
 citēt
viewfinder:Rihard Luni, cik tu pelni mēnesī tu baigi izlielijies! Ja nav noslēpums protams ))) ? Tu vari par vienu / divu dienu bildēšanu paprasīt 600-700 eiro? Sanāk Tev tā?

Es jau zināju ka sapņi cilvēkiem Latvijā ir neaprakstāmi smieklīgi. Tu liekas dumjš esi , kad vēl strādāju aģentūrā oficiālā darba likme bija 3500Eur dienā , tas bija tas ko raksta tāmē pasūtītājam :) Latvijā labs kāzu fotogrāfs pelna stipri vairāk kā 1000Eur par vienu pasākumu tas ir apmēram dienā . Parasti ja aicina ārvalstu autoru tāmes ir daudzi tūkstoši Eur tajā ietilpst gan ceļa izdevumi gan dzīvošana gan honorārs. Vidēji viens ierindas profesionāls pasākumu fotogrāfs tāds kas piemēram bildē ikdienas PR pasākumus rietumeiropā pelna ~1500Eur dienā. Fotogrāfi kuri Stradā uz lielām aģentūrām izmaksas reti kad ir mazākas par 3000-5000Eur dienā. Normālas profesionālas foto studijas aprīkojuma izmaksas ir krietni virs 100.000Eur , arī algas personālam un īre ko maksā , nodokļi arī ir ļoti iespaidīgi , domā lētāk strādāt ir rentabli? Un te ierodās "Latviešu trauku mazgātājs" un nodempingo visus. 600-700Eur kā fotogrāfi, piemēram, Lielbritānijā ņem "Nelegāli" cilvēki kuri strādā nelegāli kā piepeļņas avotu izmantojot Foto pakalpojumus. Lai nākamreiz nav jāizgāžas stāstot dumjības informācijai vari iepazīties ar šadu „Ieteikumu apkopojumu” kas katru gadu tiek izdots Vācijā vienā no daudzajām foto censoņu apvienībām. www.dropbox.com... Tas ir tikai vidējo standarta datu apkopojums nebūt ne kas ekskluzīvi spics un vau vau.
avatar
Publicēts: 25.02.15 17:30 labots
 citēt
Ej dirst Luni :D 700 EUR tas ir diezgan ok! Vidēji mēnesī sanāk ap 5-6 štukām.. Tev sanāk vairāk? Ja sanāk tad ir ok!
avatar
Publicēts: 25.02.15 17:35
 citēt
Vienreiz jau liku, bet tika ignorēts. Gribu dzirdēt Jūsu domas par šo "ģēniju" - www.nytimes.com...
avatar
Publicēts: 25.02.15 17:40 labots
 citēt
www.nytimes.com...

---->

Nu te var redzēt ka pasaule nonāk līdz istock un shutterstuck bildēm! Neredzu te nekādu mākslu! Normāla, parasta fotka ko var nopirkt par 5 kredītiem istokā un vēlāk izmantot dizainam/lejautam u.t.t :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:01
 citēt
viewfinder:Ej dirst Luni :D 700 EUR tas ir diezgan ok! Vidēji mēnesī sanāk ap 5000-6000 štukām.. Tev sanāk vairāk? Ja sanāk tad ir ok!


...ja fotogrāfi LV saņem 5000-6000 mēnesī,tad es ne ar to nodarbojos :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:17
 citēt
vjūfainderis saka - 5000 - 6000 štukas... tobiš... 5-6 ļimoni... Es toč ne ar to nodarbojos :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:30
 citēt
versatile štukas nevis ļimoni!

Ko jūs peraties Lunis vispār normāli pelna: "Tu liekas dumjš esi , kad vēl strādāju aģentūrā oficiālā darba likme bija 3500Eur dienā."
Nomaksājot visus nodokļus sanāk Lunis ir lāga vecis ar tām bildēm, kas viņam ir galerijā tiešam traki labi! :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:44
 citēt
Piectūkstoš štukas ir pieci ļimoni, ja pareizi atceros 4. klases vielu.
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:48
 citēt
versatile:Piectūkstoš štukas ir pieci ļimoni, ja pareizi atceros 4. klases vielu.


tu piesienies šobrīd vārdiem.. es izlaboju! tagad ir ok?
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:49
 citēt
viewfinder:Ej dirst Luni :D 700 EUR tas ir diezgan ok! Vidēji mēnesī sanāk ap 5-6 štukām.. Tev sanāk vairāk? Ja sanāk tad ir ok!


Tu esi vēl dumjāks nekā man šķita:):) Pasapņo šancēt kautkur par oberi , būs baigā veiksme ja paņems un noturēsies ilgāk par nedēļu.
avatar
Publicēts: 25.02.15 18:53
 citēt
Lunis:
viewfinder:Ej dirst Luni :D 700 EUR tas ir diezgan ok! Vidēji mēnesī sanāk ap 5-6 štukām.. Tev sanāk vairāk? Ja sanāk tad ir ok!


Tu esi vēl dumjāks nekā man šķita:):) Pasapņo šancēt kautkur par oberi , būs baigā veiksme ja paņems un noturēsies ilgāk par nedēļu.


Ok, kā teiksi! ;D Bija jautājums cik tu pelni- būdams gudrs un talantīgs?
avatar
Publicēts: 25.02.15 19:52 labots
 citēt
viewfinder:
Lunis:

Tu esi vēl dumjāks nekā man šķita:):) Pasapņo šancēt kautkur par oberi , būs baigā veiksme ja paņems un noturēsies ilgāk par nedēļu.


Ok, kā teiksi! ;D Bija jautājums cik tu pelni- būdams gudrs un talantīgs?


Kā jau teicu pietiekami lai drīz desmit gadus nebūtu ikdienā jāstrādā :) Konkrēti neinteresējos tas mainās atkarīgs no daudziem faktoriem , piemēram cik veiksmīgi strādā mani kolēģi cik menedžments kāds stāvoklis tirgū kādus ieguldījumus prasa tehnaloģijas:D :D paredzu ka tev tā ir tumša bilde "Par 600Eur" sapņotājs :):)
avatar
Publicēts: 25.02.15 19:53 labots
 citēt
Lunis:
viewfinder:

Ok, kā teiksi! ;D Bija jautājums cik tu pelni- būdams gudrs un talantīgs?


Kā jau teicu pietiekami lai drīz desmit gadus nebūtu ikdienā jāstrādā :) Konkrēti neinteresējos tas mainās atkarīgs no daudziem faktoriem , piemēram cik veiksmīgi strādā mani kolēģi cik menedžments kāds stāvoklis tirgū kādus ieguldījumus prasa tehnaloģijas:D :D paredzu ka tev tā ir tumša bilde "Par 600Eur" sapņotājs :):)


Nesatrauc jo strādāju freelancā + maziņš uzņēmums :) Un priekšmanis par vienu "pasākumu" 600 eur ir diezgan daudz! Jo vidēji menesī varētu dzīvot tik ar astoņiem "pasākumiem" teju pa 5 tūkstošiem.. Turklāt nesūdzos, jo varu savos gados uzturēt trīs istabu dzīvokli un uzturēt ģimeni! Takā prieks vien- ja tu 10 gadus varēsi vsp nestrādāt! Es arī tā gribētu! :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 19:57
 citēt
viewfinder:
Lunis:
Kā jau teicu pietiekami lai drīz desmit gadus nebūtu ikdienā jāstrādā :) Konkrēti neinteresējos tas mainās atkarīgs no daudziem faktoriem , piemēram cik veiksmīgi strādā mani kolēģi cik menedžments kāds stāvoklis tirgū kādus ieguldījumus prasa tehnaloģijas:D :D paredzu ka tev tā ir tumša bilde "Par 600Eur" sapņotājs :):)


Nesatrauc jo strādāju freelancā + maziņš uzņēmums :) Un priekšmanis par vienu "pasākumu" 600 eur ir diezgan daudz! Jo vidēji menesī varētu dzīvot tik ar astoņiem "pasākumiem" teju pa 5 tūkstošiem.. Turklāt nesūdzos, jo varu savos gados uzturēt trīs istabu dzīvokli un uzturēt ģimeni! Takā prieks vien- ja tu 10 gadus varēsi vsp nestrādāt! Es arī tā gribētu! :D


Reiž pirms daudziem gadiem paņemu darbā kādu tev līdzīgu "Gudrenieci" ši slaveno latvijas palīgaugstskolu Turību grasijās apsolvēt , tad nu paņemu lai uaraksta projektu biznesa plānu foto aģentūrai nu tādu mūsdienīgi progresīvu. Kad es to izlasīju man bez jokiem divs dienas vēdreprese sāpēja kolēģim ar . Pēc 5 gadiem pēv ciņas plāna Bils Geits skrietu ar mani sveicienāties un narko baroni varētu pīpēt pie sētas TĀDS man bija "Bizjesa vēriens un kāpums" pēc izcilā Biznesa plāna :):)
avatar
Publicēts: 25.02.15 19:58
 citēt
Problēma diskusijā sākās tur- kad sākās cilvēku noliegšana un es paprasiju ko tad tu tādu esi izdarijis, jo tiešām ar tavu vārdu Rihard es nekad nebiju sastapies nopietnās galerijās!
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:12 labots
 citēt
viewfinder:Problēma diskusijā sākās tur- kad sākās cilvēku noliegšana un es paprasiju ko tad tu tādu esi izdarijis, jo tiešām ar tavu vārdu Rihard es nekad nebiju sastapies nopietnās galerijās!


Arī nenopietnās nesastapsi , man nekad nav interesējušas galerijas kaut gan ir bijis periods kad nācies dot darbus izstādēm pilnīgi visās Rīgas lielajās prestīžajās galerijās. Tai laikā redz par naudu nevienu neistādija bet gan uzaicināja , projektos kur tai laikā darbojos parasti izlika tikai prestīžās vietās tipa Valsts mākslas muzejs , Vestures muzejs , Kara muzejs , Arsenālā un Rīgā tai laikā vēl izstāžu zālē Latvija utt. Es par šo tēmu neinteresējos jo biju profesionāls fotogrāfs un saņemu naudu par pārdotiem darbiem taču mans skolotājs Egons Spuris pievērsa tam gana lielu vērību un savu audzēkņu un studijas biedru darbus regulāri izstādija pašās prestīžākās vietās , mani tas nesaistija ne toreiz ne tagad . Taču daži tā laika kolēģi ar šīs sviesta atrefērējumiem pierakstījuši 5 lpp savās grāmatās un CV , man tas šķiet ņirdzīgi jo mans rādītājs ir tas ka man nav nepieciešamības vairs kautkur skraidīt pēc pasūtījumiem braukāt pie klientiem vai kā citādi "Meklēt biznesu" . Izstādes gan šad tād cilvēki rīko bet tās tik tad ja kāds man par to samaksā un visu apmaksā un bieži paši ar uzkar. Šo principu esmu iemācijis arī kolēģiem un tāpēc "Izstādīšanās" mums nozīmē "Gaidi honorāru kontā" nevis "Kāda laime , MANI IZLIKA !" Par savu 30 gadu karjēru esmu saražojis tādu apjomu "Vizuālo matereālu" kad dažādos fondos to ir mērāms daudzos tūkstošos , šai sakarā kā snmejies bez paša līdzdalības esmu "Izstādijies" nenormāli daudzās prestīžākās pasaules vietās , tādās kur "Valsts" prezentējas izlustrējoties ar kautko manis pat pirms 30 gadiem tasīju. Tā vismaz es spriežu pēc no malu malām sanēmto autor atlīdzību saraksta:) Normāli rietumos AUTORS nodarbojas ar "Maxsla" vai "Ražo" , ar kādām izstādēm vai publicitāti nodarbojas profesionāli speciālisti kas par to saņem %% līdz ar to ienitresēti lai bzines "Darbība" notiktu pēc iespējas vērienīgāk un solīdāku honorāru. KURŠ to nesaprot tas Latvietis.

Lai tev kādreiz būtu kāds atskaites punkts cik kas maksā ,"Honorārs" par izstādi arī Latvijā mums sastāda 80% no kopējās tames. Zinot cik kas maksā vari aprēķināt apmēram cik vidēji mums samaksā par vienu izstādi.
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:23
 citēt
Lunis:
viewfinder:Problēma diskusijā sākās tur- kad sākās cilvēku noliegšana un es paprasiju ko tad tu tādu esi izdarijis, jo tiešām ar tavu vārdu Rihard es nekad nebiju sastapies nopietnās galerijās!


Arī nenopietnās nesastapsi , man nekad nav interesējušas galerijas kaut gan ir bijis periods kad nācies dot darbus izstādēm pilnīgi visās Rīgas lielajās prestīžajās galerijās. Tai laikā redz par naudu nevienu neistādija bet gan uzaicināja , projektos kur tai laikā darbojos parasti izlika tikai prestīžās vietās tipa Valsts mākslas muzejs , Vestures muzejs , Kara muzejs , Arsenālā un Rīgā tai laikā vēl izstāžu zālē Latvija utt. Es par šo tēmu neinteresējos jo biju profesionāls fotogrāfs un saņemu naudu par pārdotiem darbiem taču mans skolotājs Egons Spuris pievērsa tam gana lielu vērību un savu audzēkņu un studijas biedru darbus regulāri izstādija pašās prestīžākās vietās , mani tas nesaistija ne toreiz ne tagad . Taču daži tā laika kolēģi ar šīs sviesta atrefērējumiem pierakstījuši 5 lpp savās grāmatās un CV , man tas šķiet ņirdzīgi jo mans rādītājs ir tas ka man nav nepieciešamības vairs kautkur skraidīt pēc pasūtījumiem braukāt pie klientiem vai kā citādi "Meklēt biznesu" . Izstādes gan šad tād cilvēki rīko bet tās tik tad ja kāds man par to samaksā un visu apmaksā un bieži paši ar uzkar. Šo principu esmu iemācijis arī kolēģiem un tāpēc "Izstādīšanās" mums nozīmē "Gaidi honorāru kontā" nevis "Kāda laime , MANI IZLIKA !" Par savu 30 gadu karjēru esmu saražojis tādu apjomu "Vizuālo matereālu" kad dažādos fondos to ir mērāms daudzos tūkstošos , šai sakarā kā snmejies bez paša līdzdalības esmu "Izstādijies" nenormāli daudzās prestīžākās pasaules vietās , tādās kur "Valsts" prezentējas izlustrējoties ar kautko manis pat pirms 30 gadiem tasīju. Tā vismaz es spriežu pēc no malu malām sanēmto autor atlīdzību saraksta:)


Palasot tādu penteri,liekas,ka autora bilžu galerijā būs vērā ņemami darbi.Meistars taču,bet izrādās,ka galerijā ir 98% galīgu štrunu,kas galīgi neliecina par autora varēšanu.
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:31
 citēt
Jolan:
Lunis:
Arī nenopietnās nesastapsi , man nekad nav interesējušas galerijas kaut gan ir bijis periods kad nācies dot darbus izstādēm pilnīgi visās Rīgas lielajās prestīžajās galerijās. Tai laikā redz par naudu nevienu neistādija bet gan uzaicināja , projektos kur tai laikā darbojos parasti izlika tikai prestīžās vietās tipa Valsts mākslas muzejs , Vestures muzejs , Kara muzejs , Arsenālā un Rīgā tai laikā vēl izstāžu zālē Latvija utt. Es par šo tēmu neinteresējos jo biju profesionāls fotogrāfs un saņemu naudu par pārdotiem darbiem taču mans skolotājs Egons Spuris pievērsa tam gana lielu vērību un savu audzēkņu un studijas biedru darbus regulāri izstādija pašās prestīžākās vietās , mani tas nesaistija ne toreiz ne tagad . Taču daži tā laika kolēģi ar šīs sviesta atrefērējumiem pierakstījuši 5 lpp savās grāmatās un CV , man tas šķiet ņirdzīgi jo mans rādītājs ir tas ka man nav nepieciešamības vairs kautkur skraidīt pēc pasūtījumiem braukāt pie klientiem vai kā citādi "Meklēt biznesu" . Izstādes gan šad tād cilvēki rīko bet tās tik tad ja kāds man par to samaksā un visu apmaksā un bieži paši ar uzkar. Šo principu esmu iemācijis arī kolēģiem un tāpēc "Izstādīšanās" mums nozīmē "Gaidi honorāru kontā" nevis "Kāda laime , MANI IZLIKA !" Par savu 30 gadu karjēru esmu saražojis tādu apjomu "Vizuālo matereālu" kad dažādos fondos to ir mērāms daudzos tūkstošos , šai sakarā kā snmejies bez paša līdzdalības esmu "Izstādijies" nenormāli daudzās prestīžākās pasaules vietās , tādās kur "Valsts" prezentējas izlustrējoties ar kautko manis pat pirms 30 gadiem tasīju. Tā vismaz es spriežu pēc no malu malām sanēmto autor atlīdzību saraksta:)


Palasot tādu penteri,liekas,ka autora bilžu galerijā būs vērā ņemami darbi.Meistars taču,bet izrādās,ka galerijā ir 98% galīgu štrunu,kas galīgi neliecina par autora varēšanu.


Jā daru tā kā man patīk . Savukārt atverot tavu galeriju palasot tekstus prasās tik viens secinājums "Vizuāls idiots" ar sociopāta pazīmēm :) Taka katram savi prieciņi.
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:32 labots
 citēt
Fandango:Vjūfaindera problēma tā, ka viņam vispār nav nevienas bildes, pat tik draņķīgas (piedošanu, konceptuālas), kā tās, kuras viņš aizstāv, ko mums parādīt, līdz ar to neredzu jēgu ar viņu te diskutēt par foto jautājumiem.
Velta laika tērēšana nezināmai personai.


piem., versatile palūdza lai parādu un iedeva e-pastu- viņs dabūs arī kādu bildi! fotoblogā netaisos likt! Es varu izrādīties ļoti, ļoti slikts bildētājs vai tieši pretēji.. bet zinkā man nekas Tev nav jāpierāda, jo Tev neko neesmu solijis! Savukārt Tu esi 2 gadus atpakaļ šajā pašā blogā apsolijies uztaisīt "revjū" par Alni Stakli! Tad nu lūdzu uztaisi! Turi vārdu! Ja jau aizstāvi savu vārdu un redzējumu uz pasauli!
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:35 labots
 citēt
Palasot tādu penteri,liekas,ka autora bilžu galerijā būs vērā ņemami darbi.Meistars taču,bet izrādās,ka galerijā ir 98% galīgu štrunu,kas galīgi neliecina par autora varēšanu.

---->

Redz tieši tā un kamdēļ man tev vispār kāda bilde jāliek! Esmu veiksmīgi šo to nopārdevis un šad tad vēl ta var ierēkt par šīm ikoniskajām latviešu pop-šlāger personām kuras publicējāš žurnālos "sviešu dārzs vai sieviešu pasaule!
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:40 labots
 citēt
Lunis:
Jolan:

Palasot tādu penteri,liekas,ka autora bilžu galerijā būs vērā ņemami darbi.Meistars taču,bet izrādās,ka galerijā ir 98% galīgu štrunu,kas galīgi neliecina par autora varēšanu.


Jā daru tā kā man patīk . Savukārt atverot tavu galeriju palasot tekstus prasās tik viens secinājums "Vizuāls idiots" ar sociopāta pazīmēm :) Taka katram savi prieciņi.


...un kas tieši liecina par sociapāta pazīmēm?

Parasti jau fotogrāfam ir vai nu redzējums,vai arī tehniski perfekti nostrādātas bildes.Tev nav ne viens,ne otrs-tāpēc arī rodas jautājums,vai gadījumā Tu nepūt pīlītes par savu varējumu.
p.s. ...ja kāds saka,ka ir dziedātājs,tad vismaz noturēt kādu noti būtu tā kā jāmāk.
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:48 labots
 citēt
"- Hmm nez Grants iemācīja tādus tehniskos brāķus ražot?"


"Publicēts: 21.10.13 16:34

Diletantu dzīres. To pašu dara Alnis Stakle, kurš māca Daugavpilī. Sarežģīti, svešvārdiem pilni teksti, bildes- liekas, ka cilvēks baidās pieiet tuvāk objektam, ti, cilvēkam, tāpēc sanāk neasas telefonbildes. Un to murgaini pamato. Varbūt ielikšu reportu, lai pamatotu šo teikumu. It kā negribas piecūkāt savas bildes ar šito tēmu."

------------->

Davaj ieliec! Ja jau tik skarbi vari izrunāties.. ar vādiem to pašu dara Alnis Stakle- es saprotu, ka tu viņu pielīdzini arī Andrejam Grantam? Man žēl Tevis! Ej pie Andreja Āboltiņa labāk Faluņ Dafa apgūt! ;)
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:50
 citēt
Jolan:
Parasti jau fotogrāfam ir vai nu redzējums,vai arī tehniski perfekti nostrādātas bildes.Tev nav ne viens,ne otrs


oj vecīt tev pašam vēl līdz Luņa tehniskumam tāls ceļš ejams, bez obid :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:50
 citēt
Jolan:
Lunis:
Jā daru tā kā man patīk . Savukārt atverot tavu galeriju palasot tekstus prasās tik viens secinājums "Vizuāls idiots" ar sociopāta pazīmēm :) Taka katram savi prieciņi.


...un kas tieši liecina par sociapāta pazīmēm?


Manikala tieksme bāzt visur savu Del , nespējot to pilnīgi nekā pamatot :) Tev liekas ka kādam tavs neadekvātais nekā nemotivētais Del ko varētu nozīmēt , tā nav bet tu to sistemātiski moči. Tas tāda tipiska "Vērtības apsēsto" sociopātu pazīme kuriem ir izlūzijas ka "Man viedoklis ir ļoti svarīgs" . Normājiem cilvēkiem tas kas nešiet labs vain interesants istenībā ir PX , tik konkrēti apsēsts fesiss var gadiem močīt trulus DEL kautkādiem pilnīgi ne uz ko nepretendējošiem fesiem vai vispār visiem pēc kārtas. Rēcīgi jau , bet es izprotu šo vajadzību taka katrā ģimenē savas ipatnībs , arī Blogā DEL licējs:):)
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:54 labots
 citēt
Jolan:
Lunis:

Jā daru tā kā man patīk . Savukārt atverot tavu galeriju palasot tekstus prasās tik viens secinājums "Vizuāls idiots" ar sociopāta pazīmēm :) Taka katram savi prieciņi.


...un kas tieši liecina par sociapāta pazīmēm?

Parasti jau fotogrāfam ir vai nu redzējums,vai arī tehniski perfekti nostrādātas bildes.Tev nav ne viens,ne otrs-tāpēc arī rodas jautājums,vai gadījumā Tu nepūt pīlītes par savu varējumu.
p.s. ...ja kāds saka,ka ir dziedātājs,tad vismaz noturēt kādu noti būtu tā kā jāmāk.


Kas tavuprāt ir "Tehniski noslīpēts" vai "Savs redzējums" , ne pirnais ne otrais tavā skatijumā man nav saprotams jēdziens. Piemēram reku viewfinder skatījumā "Savs redzējums" pilnīgi droši robežojas ar psihiski nevesela cilvēka pasaules uztveri.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):