forum.gif
Latvian Landscape
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Latvian Landscape
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.02.15 20:54
 citēt
Labais! Ev nevar šo visu uztaisīt par kaut kāda veida sarunu dzīvē? Teiksim Lunis ar Muzikantu Uldi kopā aizraksta uz Fotokvartālu Arnim Balčusam un uztaisa kādu eventu! Manliekas būs jāpīpē zaļais un jāiet! + Šim eventam noteikti vismaz 3 eirikus par ieeju jāuzliek!
avatar
Publicēts: 25.02.15 20:57
 citēt
Lunis:
Jolan:
...un kas tieši liecina par sociapāta pazīmēm?


Manikala tieksme bāzt visur savu Del , nespējot to pilnīgi nekā pamatot :) Tev liekas ka kādam tavs neadekvātais nekā nemotivētais Del ko varētu nozīmēt , tā nav bet tu to sistemātiski moči. Tas tāda tipiska "Vērtības apsēsto" sociopātu pazīme kuriem ir izlūzijas ka "Man viedoklis ir ļoti svarīgs" . Normājiem cilvēkiem tas kas nešiet labs vain interesants istenībā ir PX , tik konkrēti apsēsts fesiss var gadiem močīt trulus DEL kautkādiem pilnīgi ne uz ko nepretendējošiem fesiem vai vispār visiem pēc kārtas. Rēcīgi jau , bet es izprotu šo vajadzību taka katrā ģimenē savas ipatnībs , arī Blogā DEL licējs:):)


vai tad pie katra mēsla(pēc manas vērtību skalas) ir jāraksta paskaidrojums.Kāpēc tad pie "patīk" nevajag pamatot savu vērtējumu.Manuprāt labāk ir pie nekādas bildes ielikt del,nevis pie katra mēsla pēc kārtas likt "patīk",kā Tev to patīk darīt.
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:02
 citēt
Lunis:
Jolan:
...un kas tieši liecina par sociapāta pazīmēm?

Parasti jau fotogrāfam ir vai nu redzējums,vai arī tehniski perfekti nostrādātas bildes.Tev nav ne viens,ne otrs-tāpēc arī rodas jautājums,vai gadījumā Tu nepūt pīlītes par savu varējumu.
p.s. ...ja kāds saka,ka ir dziedātājs,tad vismaz noturēt kādu noti būtu tā kā jāmāk.


Kas tavuprāt ir "Tehniski noslīpēts" vai "Savs redzējums" , ne pirnais ne otrais tavā skatijumā man nav saprotams jēdziens. Piemēram reku viewfinder skatījumā "Savs redzējums" pilnīgi droši robežojas ar psihiski nevesela cilvēka pasaules uztveri.


....ja nav saprotami šie jēdzieni,tad neņem pierē un dragā tālāk.Galvenais taču nav kvalitāte,bet kvantitāte.Dajoš blogā 2000 bilžu :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:04 labots
 citēt
viewfinder:Labais! Ev nevar šo visu uztaisīt par kaut kāda veida sarunu dzīvē? Teiksim Lunis ar Muzikantu Uldi kopā aizraksta uz Fotokvartālu Arnim Balčusam un uztaisa kādu eventu! Manliekas būs jāpīpē zaļais un jāiet! + Šim eventam noteikti vismaz 3 eirikus par ieeju jāuzliek!

Man nav ne mazākās vēlēšanās tērēt laiku kādām tukšām diskusijām , seviški tapēc ka Arni es pazīstu gadus 20 kopš pastmitnieka vecuma vēl kad viņš Annas ielas studijā pie Granta grozijās. TĀPĒC es gana labi zinu ko viņš spēj PATIESĪBĀ savukārt redzot to kā viņš izpaužas 100% secinu ka "Pats sev PRščiks labākais" konjunktūra un "Bizness" laba lieta taču man nav vēlmes tērēt laiku sarinā par "Ejošu trendu" ar cilvēkiem kuriem tā nav PARLIECĪBA bet gan "Tas tagad modē to pirks" :) Es tā nekad nesmu domājis un darbijies man ir DARU KĀ PATĪK un kāutkā komforta vai labkālības trūkumu neizjūtu :) Nav man ko diskutēt ar cilvēkiem kam tas ko viņi nadar nav PĀRLIECĪBA bet konjunktūra , garlaiko. Nav protams tik bezvērtīgi un garlaikojoši kā Marnics kas no galvas enciklopēdijas iekalis un "Atskaita vārdu virknes' ķā dzejoli :):)
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:10
 citēt
Lunis:
viewfinder:Labais! Ev nevar šo visu uztaisīt par kaut kāda veida sarunu dzīvē? Teiksim Lunis ar Muzikantu Uldi kopā aizraksta uz Fotokvartālu Arnim Balčusam un uztaisa kādu eventu! Manliekas būs jāpīpē zaļais un jāiet! + Šim eventam noteikti vismaz 3 eirikus par ieeju jāuzliek!

Man nav ne mazākās vēlēšanās tērēt laiku kādām tukšām diskusijām , seviški tapēc ka Arni es pazīstu gadus 20 kopš pastmitnieka vecuma vēl kad viņš Annas ielas studijā pie Granta grozijās. TĀPĒC es gana labi zinu ko viņš spēj PATIESĪBĀ savukārt redzot to kā viņš izpaužas 100% secinu ka "Pats sev PRščiks labākais" konjunktūra un "Bizness" laba lieta taču man nav vēlmes tērēt laiku sarinā par "Ejošu trendu" ar cilvēkiem kuriem tā nav PARLIECĪBA bet gan "Tas tagad modē to pirks" :) Es tā nekad nesmu domājis un darbijies man ir DARU KĀ PATĪK un kāutkā komforta vai labkālības trūkumu neizjūtu :) Nav man ko diskutēt ar cilvēkiem kam tas ko viņi nadar nav PĀRLIECĪBA bet konjunktūra , garlaiko. Nav protams tik bezvērtīgi un garlaikojoši kā Marnics kas no galvas enciklopēdijas iekalis un "Atskaita vārdu virknes' ķā dzejoli :):)


Kāpēc ne.. te var, bet publiski nē? Veljovairāk manliekas tas varētu noderēt gan trendīgajiem, gan komercfotogrāfiem, gan pop-šlāgeristiem, gan klasiķiem vecās skolas piekritējiem un vēl sazin kam- a nu alķīmiķiem! Nav ko slinkot! Vērtīga diskusija būtu. Piem., katrs piedalās ar savām 20-30 bildēm un paskaidro kāpēc tās ir "normālas bildes". Ulda Muzikanta gadijumā vispār varētu būt ļoti ideāls variants Alnim pateikt ka viņš neko nemāk un rādīt savas rozītes un teikt re mācies Alni, mācies! :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:11
 citēt
Marnics vispār neskaitās. Balčus zin fotogrāfijas vēsturi vismaz un to ko dara kaut arī trendīgi, bet kvalitatīvi!
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:12
 citēt
Jolan:
Lunis:
Manikala tieksme bāzt visur savu Del , nespējot to pilnīgi nekā pamatot :) Tev liekas ka kādam tavs neadekvātais nekā nemotivētais Del ko varētu nozīmēt , tā nav bet tu to sistemātiski moči. Tas tāda tipiska "Vērtības apsēsto" sociopātu pazīme kuriem ir izlūzijas ka "Man viedoklis ir ļoti svarīgs" . Normājiem cilvēkiem tas kas nešiet labs vain interesants istenībā ir PX , tik konkrēti apsēsts fesiss var gadiem močīt trulus DEL kautkādiem pilnīgi ne uz ko nepretendējošiem fesiem vai vispār visiem pēc kārtas. Rēcīgi jau , bet es izprotu šo vajadzību taka katrā ģimenē savas ipatnībs , arī Blogā DEL licējs:):)


vai tad pie katra mēsla(pēc manas vērtību skalas) ir jāraksta paskaidrojums.Kāpēc tad pie "patīk" nevajag pamatot savu vērtējumu.Manuprāt labāk ir pie nekādas bildes ielikt del,nevis pie katra mēsla pēc kārtas likt "patīk",kā Tev to patīk darīt.


Es nelieku patīk es vienmēr uzrakstu kas man patīk vai nepatīk , tupi DEL vai Paķit liek tikai neadekvāti personāži.
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:13
 citēt
viewfinder:Marnics vispār neskaitās. Balčus zin fotogrāfijas vēsturi vismaz un to ko dara kaut arī trendīgi, bet kvalitatīvi!


Kādu "Fotogrāfijas vēsturi" kādu māca koledžā , speciālizētā makslas augsskolā vai muzējos?
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:16 labots
 citēt
viewfinder:
Lunis:
Man nav ne mazākās vēlēšanās tērēt laiku kādām tukšām diskusijām , seviški tapēc ka Arni es pazīstu gadus 20 kopš pastmitnieka vecuma vēl kad viņš Annas ielas studijā pie Granta grozijās. TĀPĒC es gana labi zinu ko viņš spēj PATIESĪBĀ savukārt redzot to kā viņš izpaužas 100% secinu ka "Pats sev PRščiks labākais" konjunktūra un "Bizness" laba lieta taču man nav vēlmes tērēt laiku sarinā par "Ejošu trendu" ar cilvēkiem kuriem tā nav PARLIECĪBA bet gan "Tas tagad modē to pirks" :) Es tā nekad nesmu domājis un darbijies man ir DARU KĀ PATĪK un kāutkā komforta vai labkālības trūkumu neizjūtu :) Nav man ko diskutēt ar cilvēkiem kam tas ko viņi nadar nav PĀRLIECĪBA bet konjunktūra , garlaiko. Nav protams tik bezvērtīgi un garlaikojoši kā Marnics kas no galvas enciklopēdijas iekalis un "Atskaita vārdu virknes' ķā dzejoli :):)


Kāpēc ne.. te var, bet publiski nē? Veljovairāk manliekas tas varētu noderēt gan trendīgajiem, gan komercfotogrāfiem, gan pop-šlāgeristiem, gan klasiķiem vecās skolas piekritējiem un vēl sazin kam- a nu alķīmiķiem! Nav ko slinkot! Vērtīga diskusija būtu. Piem., katrs piedalās ar savām 20-30 bildēm un paskaidro kāpēc tās ir "normālas bildes". Ulda Muzikanta gadijumā vispār varētu būt ļoti ideāls variants Alnim pateikt ka viņš neko nemāk un rādīt savas rozītes un teikt re mācies Alni, mācies! :D


Tu liekas ko jāuc ar kādām "Portfolio skatēm" , tas noder studentiem un cilvēkiem kas meklē darbu vai stilu. Neesmu ne viens ne otrs , līdz ar to mani tas nesaista. Gribi ko uzzināt raksti blogā zem bildēm te to ir virs 1000 vari plaši izdiskitēties cik tik tīk.
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:16
 citēt
Nu sāksim ar to, ka Andrejs Grants ļoti labus atskaites punktus dod fotogrāfijas vēsturē (bez popsīgā un liekā), otrs Arnis pabeidza maģistrus Londonā, domāju tur arī nerunā tikai par rozītēm! + jau pats rīserčojis ir gana. Neesmu viņa darbu baigais piekritējs, bet tur viss ir stabili.
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:17
 citēt
Tu liekas ko jāuc ar kādām "Portfolio skatēm" , tas noder studentiem un cilvēkiem kas meklē darbu. Neesmu ne viens ne otrs , līdz ar to mani tas nesaista. Gribi ko uzzināt raksti blogā zem bildēm te to ir virs 1000 vari plaši izdiskitēties cik tik tīk.

-------->

Tas ir garlaicīgi! Starpcitu savus darbus prezentē tādā veidā arī Magnum fotogrāfi (piemēram).. kāds sakars ar studentiem.. halloo!
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:27
 citēt
viewfinder:Nu sāksim ar to, ka Andrejs Grants ļoti labus atskaites punktus dod fotogrāfijas vēsturē (bez popsīgā un liekā), otrs Arnis pabeidza maģistrus Londonā, domāju tur arī nerunā tikai par rozītēm! + jau pats rīserčojis ir gana. Neesmu viņa darbu baigais piekritējs, bet tur viss ir stabili.


Arnis pirms tam pabeizda ar LU , tiesa visai bezvērtīgā jomā . A vot to ko viņš pabeidza UK es labi zinu diezgan ar interesi sekoju ko viņš tur darīja , atceros arī pirmo izstādi pēc tam LV kas bija likumsakarīga UK apsolventam. TIK turpinājums gan man izsauca maigi sakot "Smaidu" un es viņu ļoti labi saprorotu , tieši tapēc diskutēt man ar viņu nav par ko:) Domāju ka viņs šeit PERFEKTI saprata ka tas ko viņš darīja UK šeit nebūs "Topā". Te visi gaida to ko "Pieprasa publika" tas ir stilīgi jāākstās modīgi jāmuļkojas un jāmuld par "Laikmetīgumu" kaut pats dari pilnīgi savādāk un visnotāl labā līmenī. Bet "Netēlosi idiotu" konfektīte nebūs , bariņā neņems:):) Zini kas man to pirmais pateica VIŅA SKOLOTĀJS , viņš uzraiz uzķēra čalis "Saprata KĀ VAJAG" bet tā nav viņa pārsliecība un to 100% REDZ un JŪT :)
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:33
 citēt
Priore tu esi viena no top tehniskjiem brāķiem šajā kopienā.
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:38
 citēt
viewfinder:Tu liekas ko jāuc ar kādām "Portfolio skatēm" , tas noder studentiem un cilvēkiem kas meklē darbu. Neesmu ne viens ne otrs , līdz ar to mani tas nesaista. Gribi ko uzzināt raksti blogā zem bildēm te to ir virs 1000 vari plaši izdiskitēties cik tik tīk.

-------->

Tas ir garlaicīgi! Starpcitu savus darbus prezentē tādā veidā arī Magnum fotogrāfi (piemēram).. kāds sakars ar studentiem.. halloo!


Magnum fotogrāfi savāu darbūs tā NEPREZENTĒ viņi rīko AĢENTŪRAS PR pasākumus :):) Viņiem ir ļoti nopietna līgumu un PR politika .Tas nu tā par Magnum. Aģentūras strādājoši fotogrāfi vispār individuāli neko nerīko ,paraktiski vienmēr tā peredz viņu darba līgumi. Magnums ļoti nopietns komerciāls brends kura VISAS darbības plāno ļoti nopietni "Komunikāciju" speci , viņiem izdod GRAMTAS un rīko izstādes Portfolio viņiem atlasa profesionāli bildredaktori kam tas ir DARBS un tā viņi prezentē aģentūru :)
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:41
 citēt
Paga Uldi nemīz! postimage.org tulīņ iemetīšu tev! :D
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:42 labots
 citēt
Ok davaj sāciet diskutēt! Mana bilde )))

postimg.org...
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:45
 citēt
Ja būtu tagad saulriets arī saulrietu nobildētu, piekam ar kreiso kāju mēģinātu slēdzi nospiest- tas vien jau piedod pievienoto vērtību (apraksts pie bildītes) ;D
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:46
 citēt
viewfinder:Ok davaj sāciet diskutēt! Mana bilde:

http://postimg.org/image/5pxzrs11v/


Ooo Čau Ron Martinsen , apsvaicu pasveicu
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:51
 citēt
Lunis:
viewfinder:Ok davaj sāciet diskutēt! Mana bilde:

http://postimg.org/image/5pxzrs11v/


Ooo Čau Ron Martinsen , apsvaicu pasveicu


WOW! Tu pat māki exif datus apskatīties! :D Ar to vien joks jau izdevies! Vismaz man!
avatar
Publicēts: 25.02.15 21:56
 citēt
zenīts kā tāds puisītis smilšukastē, spēlējas ar savu pincīti un smaida
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:01
 citēt
Fandango:uzskatu , ka esi pilnībā izgāzies un taviem vārdiem nav nekāda svara.


Lai pīlnībā izgāztos ir jācenšās! Tas tev labāk sanāk nekā man! Jo es necentos!
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:05
 citēt
viewfinder:
Lunis:
Ooo Čau Ron Martinsen , apsvaicu pasveicu


WOW! Tu pat māki exif datus apskatīties! :D Ar to vien joks jau izdevies! Vismaz man!


Man dati uzrāda automātā jebkuram grafiskam failam , var just nestrādā ar arhīviem , tad jau "Dzīve kā atklājums" pastāvīgi :) Svešvārdiņš gan jāmācas labāk dati kur aitors saucas IPTC data, International Press Telecommunications Council tas daudz senāks pasākums par gadus desmit vēlāk radušos "Datu apkopojuma veidu" EXIF kurā var pievienot arī IPTC bet var arī neievietot , atškirībā no tehniskajiem tie nepievienojas automātiski:):) Skolā jāiet vecīt.
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:10
 citēt
Lunis:
viewfinder:
WOW! Tu pat māki exif datus apskatīties! :D Ar to vien joks jau izdevies! Vismaz man!


Man dati uzrāda automātā jebkuram grafiskam failam , var just nestrādā ar arhīviem , tad jau "Dzīve kā atklājums" pastāvīgi :) Svešvārdiņš gan jāmācas labāk dati kur aitors saucas IPTC data, International Press Telecommunications Council tas daudz senāks pasākums par gadus desmit vēlāk radušos "Datu apkopojuma veidu" EXIF kurā var pievienot arī IPTC bet var arī neievietot , atškirībā no tehniskajiem tie nepievienojas automātiski:):) Skolā jāiet vecīt.


Macīties to ko tu tiko saraktiji ? Nu tad tev jāiet burtu mācība mācīties- jo burtus tu pavisam nejūti- ne burtu optiskās atstarpes, ne izmēru attiecībā pret attēlu! Par geju krāsām nerunāsim!
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:10
 citēt
Līdz šim man likās, ka te piereģistrēties neliekot bildes daži motīvi ir :
1) kaut ko nopirkt/nopārdot;
2) uzdot kādu tehniskas dabas jautājumu.
Nekā, izrādās, ir arī pavisam nesavtīgi iemesli - pamācīt pārējiem dzīvot....:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:12 labots
 citēt
viewfinder:
Lunis:

Man dati uzrāda automātā jebkuram grafiskam failam , var just nestrādā ar arhīviem , tad jau "Dzīve kā atklājums" pastāvīgi :) Svešvārdiņš gan jāmācas labāk dati kur aitors saucas IPTC data, International Press Telecommunications Council tas daudz senāks pasākums par gadus desmit vēlāk radušos "Datu apkopojuma veidu" EXIF kurā var pievienot arī IPTC bet var arī neievietot , atškirībā no tehniskajiem tie nepievienojas automātiski:):) Skolā jāiet vecīt.


Macīties to ko tu tiko saraktiji ? Nu tad tev jāiet burtu mācība mācīties- jo burtus tu pavisam nejūti- ne burtu optiskās atstarpes, ne izmēru attiecībā pret attēlu! Par geju krāsām nerunāsim!


Burtu mācību man mācija tāds čalis kā Alnis Mitris , labs pasniedzējs. Man nav jajūt atstarpes starp burtiem neesmu nedz dizaineris nedz mākslieniek , nekad nesmu gribējis tāds būt , man fāters tāds ir:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:13 labots
 citēt
GunarsII:Līdz šim man likās, ka te piereģistrēties neliekot bildes daži motīvi ir :
1) kaut ko nopirkt/nopārdot;
2) uzdot kādu tehniskas dabas jautājumu.
Nekā, izrādās, ir arī pavisam nesavtīgi iemesli - pamācīt pārējiem dzīvot....:face-grin:


Dumjības kādas , standarta salmugalvu tussa vietās panīkums iestājies , bērni nāk patusēt kur vismaz uzreiz netupī vai nemētā kingus :face-grin::face-kiss:
avatar
Publicēts: 25.02.15 22:58
 citēt
Burtu mācību man mācija tāds čalis kā Alnis Mitris , labs pasniedzējs. Man nav jajūt atstarpes starp burtiem neesmu nedz dizaineris nedz mākslieniek , nekad nesmu gribējis tāds būt , man fāters tāds ir:face-wink::face-grin

--->

Tad labāk likt bildes bez tiem uzrakstiem.. tīri subjektīvi.. bet vispār uzrkasti "digi" tikai bojā bildes estētiku. Visi tie ogres balss, lunaparks u.t.t man traucē piem., kā skatītājam. Es zinu kā likt burtu daudz maz pareizi.. bet NEKAD neliktu bildei virsū (ja vien tā nav kolāžā, vai digitālā attēlā izvarošana, kas jau iet uz artsy sadaļu)!
avatar
Publicēts: 25.02.15 23:03
 citēt
viewfinder:Burtu mācību man mācija tāds čalis kā Alnis Mitris , labs pasniedzējs. Man nav jajūt atstarpes starp burtiem neesmu nedz dizaineris nedz mākslieniek , nekad nesmu gribējis tāds būt , man fāters tāds ir:face-wink::face-grin

--->

Tad labāk likt bildes bez tiem uzrakstiem.. tīri subjektīvi.. bet vispār uzrkasti "digi" tikai bojā bildes estētiku. Visi tie ogres balss, lunaparks u.t.t man traucē piem., kā skatītājam. Es zinu kā likt burtu daudz maz pareizi.. bet NEKAD neliktu bildei virsū (ja vien tā nav kolāžā, vai digitālā attēlā izvarošana, kas jau iet uz artsy sadaļu)!


Man nav mērķa likt burtus PAREIZ mans mērķis ir padarīt viņus uzraiz pamanāmus
avatar
Publicēts: 25.02.15 23:09
 citēt
Man nav mērķa likt burtus PAREIZ mans mērķis ir padarīt viņus uzraiz pamanāmus!

----->

Nu daudz labāku iespaidu bildes atstāj un arī teksts iesēdīsies.. ja tas viss būs harmoniski- bet nu what ever!
avatar
Publicēts: 25.02.15 23:09
 citēt
GunarsII:Līdz šim man likās, ka te piereģistrēties neliekot bildes daži motīvi ir :
1) kaut ko nopirkt/nopārdot;
2) uzdot kādu tehniskas dabas jautājumu.
Nekā, izrādās, ir arī pavisam nesavtīgi iemesli - pamācīt pārējiem dzīvot....:face-grin:

Un vēl pasaules līmeņa meistariem-pagrīdes miljonāriem samērīties ar krāniņiem.Grūti jau ir būt tādām zvaigznēm-uz ielas nevar parādīties,grūpijas spiedz un krīt ap kaklu tā ka nevar atkauties.Gadu desmitiem kā Rolling Stones!:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.02.15 23:20
 citēt
viewfinder:Man nav mērķa likt burtus PAREIZ mans mērķis ir padarīt viņus uzraiz pamanāmus!

----->

Nu daudz labāku iespaidu bildes atstāj un arī teksts iesēdīsies.. ja tas viss būs harmoniski- bet nu what ever!


Bet man nav mērķis "Labāku iespaidu" mans mērķis ir tikai pamanāms teksts:):)
avatar
Publicēts: 26.02.15 00:57
 citēt
Te tāds anonīmais čata pulciņš sanācis, bet fb Vilnim mazliet interesantākas sarunas. Laigan par Dērica kungu nefanoju īpaši, bet attiecībā uz šo grāmatu viņš diezgan trāpīgi izteicās:
"Jo skaļāks nosaukums, jo labāk pārdodas. Ja te ieguldītais darbs kādam atmaksāsies, tad kaut kāds labums no tā visa būs. Žēl būs cilvēku, ja nebūs ne nauda, ne slava. Dīvaini arī, ka tā "komanda" vispār nemainās - katru gadu izlaiž savu foto grāmatu (citu fotogrāfu/stilu tur nav), savas izstādes utt. Tad jau laikam ir kaut kāds labums no tā visa. D.D"
www.facebook.com...

Bet vispār man žēl, ka visu LV fotomākslu pārstāv tikai šis fotokvartāla "grupējums". Tie tak nav vienīgie Latvijas fotogrāfi ( visu cieņu, nekas personīgs )! Laikam pie visa vainojams latviešu kūtrums/aizņemtība komerciālajā laukā. Principā šī grāmata nav Latvijas fotogrāfijas atspoguļojums, bet sava foto stila PR'ošana. Bet ko nu tur pārmest tā dara visās valstīs. Lielajās galerijās pārdotajiem darbiem nav nekāda sakara ar meistara kvalitāti, tas ir pamatīgs bizness ko pat kūrē valstiskā līmenī, bet pie mums to tik traki nevar just, jo nav valstij tie apgrizieni un līdzekļi ko "mest" kultūras nozarei.
avatar
Publicēts: 26.02.15 09:56
 citēt
Nu tā lūk,atkal līdz Luņa ienākumiem viss aizgājis........... viena no visu laiku interesējošākām tēmām. :money::money::money:
avatar
Publicēts: 26.02.15 10:43 labots
 citēt
FK gada grāmatas:

2014
Ilze Vanaga
Arnis Balčus
Kaspars Podnieks
Ieva Raudsepa
Evelīna Deičmane
Andrejs Strokins

2012
Iveta Vaivode
Kaspars Podnieks
Elīna Ruka
Diāna Tamane
Paulis Jakušonoks
Aija Bley

2013
Ieva Epnere
Romāns Drics
Andrejs Strokins
Zane Fišele
Arnis Balčus

2011
Sergeja Kruka eseja
Roberto Bokačīni, Džīna Glovere, Keita Pītersa, Anastasija Horošilova
Aleksandrs Gronskis
Ivars Grāvlejs
Reinis Hofmanis
Andris Kozlovskis
Anna Novikova
Alnis Stakle

Atkārtojās katru gadu viens cilvēks labi ja! Kāpēc Jūs netaisat neko tādu vai līdzīgu- tikai ar bildēm savā manierē?

Viens ieteikums visiem- nestāties foto biedrībās! Tas tāpat kā fanot par Nilu Ušakovu! Atgriezties pie plašāka redzes loka ir neiespējams!
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:05
 citēt
Vienkārši te lielai daļai jau sen laiks ir iet uz pensiju! Tai skaitā jaunos saulrieta knipsētājus! Kur tu atzinību rausi- ja ar dirsu caur skatu meklētāju sakties? Ko jūs peraties- vienmēr tik neapmierināti- par to ka kādam labi sokas? Grūti šo sāpi takā norīt? Grūti, ka kāds var dzīvot no savas mākslas jeb autor foto? Jūsu autor foto ir "zilā" krāsā! Ir taču arī ar mūziku tāpat vai tad ar Reiniku Jums ir par maz? Skaisti? Skaists klips, skaisti vārdi! Līdzīgi ar ainavām un jūsu vaimanām par skaisto.. Forbiedrības, fotoklubi, fotoblogi ir Jūsu mājas, tad beidziet smirdēt vai taisiet savas grāmatas- bet spēka nepietiek! Vieglāk gudri runāt! Diez kāds par Luni vai Uldi Muzikantu kaut ko izdos? Neputns ? Nemūžam! Vienīgi varat cerētu uz "Sieviešu dārzs", žurnāls "Santa' u.t.m.l.
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:15
 citēt
Lai pacilāti vīri!

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:34
 citēt
Schneider:Isskatās pēc Kultūras koledžas Marnica skolnieka diplomdarba ar vizuālo zīmju pārvaldības denonutīvo paradigmu.


+++
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:35
 citēt
viewfinder:Vienkārši te lielai daļai jau sen laiks ir iet uz pensiju! Tai skaitā jaunos saulrieta knipsētājus! Kur tu atzinību rausi- ja ar dirsu caur skatu meklētāju sakties? Ko jūs peraties- vienmēr tik neapmierināti- par to ka kādam labi sokas? Grūti šo sāpi takā norīt? Grūti, ka kāds var dzīvot no savas mākslas jeb autor foto? Jūsu autor foto ir "zilā" krāsā! Ir taču arī ar mūziku tāpat vai tad ar Reiniku Jums ir par maz? Skaisti? Skaists klips, skaisti vārdi! Līdzīgi ar ainavām un jūsu vaimanām par skaisto.. Forbiedrības, fotoklubi, fotoblogi ir Jūsu mājas, tad beidziet smirdēt vai taisiet savas grāmatas- bet spēka nepietiek! Vieglāk gudri runāt! Diez kāds par Luni vai Uldi Muzikantu kaut ko izdos? Neputns ? Nemūžam! Vienīgi varat cerētu uz "Sieviešu dārzs", žurnāls "Santa' u.t.m.l.


Tavas "Šaubas" no aprobežotības un zināšanu trūkuma:):) Laikam domā ka 10 gadus izdevniecībā un 10 gadus reklāmas kantorī aizkrāsnē gulēju aldziņu tāpat maksāja :):) Nē pamatā nācas vienmuļi grāmatas un reklāmas izdevumus ilustrēt , par cik šancēju tur no 16 gadu vecuma vēl mācoties skolā , pirmā "Grāmata" kur sabāza mani ražotās "Ilustrācijas" iznāca tad kad vēl videnē mācijos , grāmatu vākus un atvērumus toreiz neesmu skaitījis , tie ik gadu bija mērāmi daudzos desmitos:):) Atceros ka pirmo grāmatu ar savu vāku kaut kādu „izglītojošu” tīnītēm par sexsu sadāvināju visām klasesbiedrenēm jo šis pašas ar bija uz vāka :D :D Tik pat smieklīga draza kā vairums Ainavā ietilpstošās šņagas. Nu vecīt tavu vērtību kritēriji ir kā dumjam tīnim no laukiem. Nu nav nekāda vērtība mūsdienās "Izstāde draugu galerijā" par atbalsta piķīti izdotas kārtējais „Debilogrāfu" murgs. Kolēģiem un man ik gadu šādā konceptā iznāk vairāki izdevumi , dažādām pilsētām reģioniem vai radošiem projektiem veltīti. Tas nav nekas īpaš mūsdienās . Tev tik piezemētas tās vēlmes un vērtības kā gribas līdzjutību izteikt. Vērtība ko nozīmē tad ja tev nekas nav jādara , dari tik to kas patīk un gribas UN kāds to visu tev arī apmaksā. Šizofrēnisks un oligofrēnisks "Skats uz lietām" interesē tikai specializētu sociāla atbalsta programmu finansētājus Jaunatīstības valstīs kā arī dažādu minoritāšu atbalsta sniedzējus vienalga seksuālu vai mentālu minoritāšu depresīvos reģionos. Kā jau teicu minētais "Kvartālistu" ražojums man patīk , tas teicami atbilst viņu konceptam un iemīļotām tēmām , manā izpratnē iekšā 80% ir bezvērtīgs reflektīvs mēsls . Taču izdevums kā tāds man patīk , kāds uzdāvinās priecāšos. BET pasākums kā tāds mušdienās nav nedz ekskluzīvs nedz nozīmīgs. Janvārī iznāca Kuldīgas grāmata tur liekas 100 autori bija , bildes 99% ievērojamāku kultūrvēsturisku vērtību nekā šit apspriežamajā "Produktā". Vairumam aktīvi strādājoš Latvijas fotogrāfu darbi gada laikā tiek salikti ne vienā vien grāmatā , tas arī nav nekas īapašs. Ta var turpināt un turpināt. CERI ka tevi kādreiz paveiksies un ar tā būs.
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:54
 citēt
"Kolēģiem un man ik gadu šādā konceptā iznāk vairāki izdevumi , dažādām pilsētām reģioniem vai radošiem projektiem veltīti. Tas nav nekas īpaš mūsdienās . Tev tik piezemētas tās vēlmes un vērtības kā gribas līdzjutību izteikt."

---->

Show me?
avatar
Publicēts: 26.02.15 11:58
 citēt
Wow šausmīgi skaisti sanāca postimg.org...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):