forum.gif
Latvian Landscape
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Latvian Landscape
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.02.15 12:03
 citēt
Esi pārliecināts? par šo "Tev tik piezemētas tās vēlmes un vērtības kā gribas līdzjutību izteikt."
Mani nevienam nav jāizdod, jo pats sevi izdodu, piekam world wide!
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:11
 citēt
viewfinder:Vienkārši te lielai daļai jau sen laiks ir iet uz pensiju! Tai skaitā jaunos saulrieta knipsētājus! Kur tu atzinību rausi- ja ar dirsu caur skatu meklētāju sakties? Ko jūs peraties- vienmēr tik neapmierināti- par to ka kādam labi sokas? Grūti šo sāpi takā norīt? Grūti, ka kāds var dzīvot no savas mākslas jeb autor foto? Jūsu autor foto ir "zilā" krāsā! Ir taču arī ar mūziku tāpat vai tad ar Reiniku Jums ir par maz? Skaisti? Skaists klips, skaisti vārdi! Līdzīgi ar ainavām un jūsu vaimanām par skaisto.. Forbiedrības, fotoklubi, fotoblogi ir Jūsu mājas, tad beidziet smirdēt vai taisiet savas grāmatas- bet spēka nepietiek! Vieglāk gudri runāt! Diez kāds par Luni vai Uldi Muzikantu kaut ko izdos? Neputns ? Nemūžam! Vienīgi varat cerētu uz "Sieviešu dārzs", žurnāls "Santa' u.t.m.l.


Vispār nešķiet, ka šis teksts tiek rakstīts no apmierināta cilvēka datora...
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:16 labots
 citēt
Jāizdod "Latvian gay fruit" moška aizies! Šī tri neko sev! www.fotoblog.lv...
Fak, Kategorija: Kailfoto! :D
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:20
 citēt
Hi,hi- ir viena nianse,gan jau ar laiku kāds aptvers. Mājiens journal.foto.ua...
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:29 labots
 citēt
Rolands66:[/cite ]Hi,hi- ir viena nianse,gan jau ar laiku kāds aptvers. Mājiens journal.foto.ua...


Da visa attīstītā pasaule to zin, tik ķīniešiem ir tas, laiks kad viņiem VAJAG prīzes, VAJAGA zvaigžnoto statusu produkta dzīves ciklā, lai ielīstu tajā attīstītajā pasaulē. Attīstītajai fotopasaulei prīžes VAIRS NEVAJAGA, vot i viss.
Normāls produkta mārketings, vispiirms ieguldi naudu, uztaisi vārdu, tad vienkārši no gotiņas sūc pieniņu.:-) ..nu akurāt kā Lunis to dara.:-)
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:36
 citēt
Man liekas, ka Tev, Viewfinder, vajadzētu nošķirt divas lietas -šī strīdīgā ALBŪMA VĒRTĒJUMU un PANĀKUMU SKAUŠANU. Tiklīdz to izdarīsi, viss nostāsies savās vietās. Man albūms nepatīk, bet kad Alnis Stakle dabūja "Sony awardu", es priecājos tāpat, kā kad Gulbis vai Dukuri kādus mačus novinnē. Kad apskatīju Stakles vinnētājbildes, patika tikai kāds pārītis, sapratu, ka nav manā gaumē, bet par panākumu turpināju priecāties ne mazāk. Nu tā kaut kā...:face-smile:
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:39
 citēt
Citagaisma:
Rolands66:[/cite ]Hi,hi- ir viena nianse,gan jau ar laiku kāds aptvers. Mājiens journal.foto.ua...


Da visa attīstītā pasaule to zin, tik ķīniešiem ir tas, laiks kad viņiem VAJAG prīzes, VAJAGA zvaigžnoto statusu produkta dzīves ciklā, lai ielīstu tajā attīstītajā pasaulē. Attīstītajai fotopasaulei prīžes VAIRS NEVAJAGA, vot i viss.
Normāls produkta mārketings, vispiirms ieguldi naudu, uztaisi vārdu, tad vienkārši no gotiņas sūc pieniņu.:-) ..nu akurāt kā Lunis to dara.:-)


Uz to pusi ir. Smieklīgākais,ka vairums GOVI NEMAZ NEREDZ
avatar
Publicēts: 26.02.15 12:46
 citēt
Ko jūs tam viewfļinderam nodarijāt ka viņs tā agresīvi ņemās parādi,pierādi,pasaki utt
Vēl mazliet un sāks visus par fidariem vai fašitiem saukt :D
avatar
Publicēts: 26.02.15 13:10
 citēt
Rolands66:
Citagaisma:
Da visa attīstītā pasaule to zin, tik ķīniešiem ir tas, laiks kad viņiem VAJAG prīzes, VAJAGA zvaigžnoto statusu produkta dzīves ciklā, lai ielīstu tajā attīstītajā pasaulē. Attīstītajai fotopasaulei prīžes VAIRS NEVAJAGA, vot i viss.
Normāls produkta mārketings, vispiirms ieguldi naudu, uztaisi vārdu, tad vienkārši no gotiņas sūc pieniņu.:-) ..nu akurāt kā Lunis to dara.:-)


Uz to pusi ir. Smieklīgākais,ka vairums GOVI NEMAZ NEREDZ


Nu govi jau var saskatīt tik tas, kurš ieguldījies, tas kurš zin ko nozīmē izaudzināt, izbarot govi, da jebkurās ganībās, pat ne fotogrāfiskās.
Bet tā, ka vairākums strādāt negrib, neprot, nevar /vajadzīgo pasvītrot/, tad to govi gribēdams nesaskatīsi.
avatar
Publicēts: 26.02.15 13:12 labots
 citēt
MentsII:Ko jūs tam viewfļinderam nodarijāt ka viņs tā agresīvi ņemās parādi,pierādi,pasaki utt
Vēl mazliet un sāks visus par fidariem vai fašitiem saukt :D


Nu lai tokš sauc, no tā taču nekas nemainīsies.:-) ..pat par podu var saukt, galvenais, lai nemēģina krāsnī bāzt.
avatar
Publicēts: 26.02.15 16:49
 citēt
Jēziņ, par kādu garlaicīgu palagu pārvērtās topiks, kamēr es pa laukiem... :face-sad:
avatar
Publicēts: 26.02.15 18:49
 citēt
viewfinder:

Viens ieteikums visiem- nestāties foto biedrībās! Tas tāpat kā fanot par Nilu Ušakovu! Atgriezties pie plašāka redzes loka ir neiespējams!


Andrej, bet ejot pie Granta mācīties nedraud iestāšanās Artusa Kaimiņa fanu pulciņā? :D Izskatās baigi pie sirds paķēri to grāmatu. Es laikmetīgs pārējie lauķi. Nu kautkā tā ne.
avatar
Publicēts: 26.02.15 18:52
 citēt
viewfinder:Esi pārliecināts? par šo "Tev tik piezemētas tās vēlmes un vērtības kā gribas līdzjutību izteikt."
Mani nevienam nav jāizdod, jo pats sevi izdodu, piekam world wide!


Reiz man bija priekšnieks kurš rīkoja personālizstādes , es šim katru nedēļas nogali satinu no ruļa 5-6 filmas un katru pirmdienu viņš man nodeva tās attīstīt un bildes uzkopēt . Tad es kopēju kontaktus šis atzīmēja 25 bildes tik ietilpa izstāžu zālē pēc atlases es šim kopēju 25 bildes formātā 30x40 , to es darīju pa darba starplaikiem kamēr nebildēju pirmrindniekus partijniekus un ražošanas produkciju. Ceturdiem bildes bija gatavas un piektdien tās pats autors lika pie sienas un agrā pēcpusdienā atklāja atklašānā es parasti atdevu šefam jaunas filmas un laidu kāzas bildēt Zagsā. . Kad konkrētā darbavieta mani sūtija tālāk mācīties un gāju prom bija liekas Izaka 75 personālizstāde ļoti prestīžā vesela koncerna mērogā izstāžu zālē. Darbiņu un darba laiks bija burvīgs jaužkopē 25 bildes 30x40 parējā laikā varēja haltūrēt un bliezt ko sirc tik kāro un tas viss par milzīgu tiem laikiem algu :):)
avatar
Publicēts: 26.02.15 20:57
 citēt
Viss uz mata ,kā ar operu Berlīnē. Pārlieku daudz emocionālā un nejēgā maz pragmatisma. Diemžēl. Jacer ,ka būšu kļūdījies un to grāmatu momentā izķers ,lai glabātu goda vietā uz īpaša plaukta.
avatar
Publicēts: 26.02.15 22:48 labots
 citēt
ArtursOzolins:
viewfinder:

Viens ieteikums visiem- nestāties foto biedrībās! Tas tāpat kā fanot par Nilu Ušakovu! Atgriezties pie plašāka redzes loka ir neiespējams!


Andrej, bet ejot pie Granta mācīties nedraud iestāšanās Artusa Kaimiņa fanu pulciņā? :D Izskatās baigi pie sirds paķēri to grāmatu. Es laikmetīgs pārējie lauķi. Nu kautkā tā ne.


---->

Draud analogā menlbaltās filmas sektantisma nolemtība un digitālās kameras noliegšana piemēram )). Artusa Kaimiņa klātbūtni nekad tur neesmu manijis.. Viņš arī pie Granta gājis? Par grāmatu- man liekas ļoti veiksmīgs projekts! It īpaši K.Salmaņa dizains/lejauts.. arī izstāde izskatijās ok.. diemžēl dzīvē nepaguvu redzēt! Par laikmetīgumu.. nu man ir ļoti tuva arī vecā skola- ja runā tieši par fotogrāfiju. Fotoblog, fotobiedrību un fotoklubu problēmas ir tajā, ka ir kaut kāda vispārināta izpratne par lietām. Šķībs horizonts, neasa bilde tralālā tralālā.. kad par maz lirikas un par daudz fizikas, tad bildes nerunā.. arī otrādi! Un arī ja tikai koncepcija visu svaru pārņem.. Jābūt visam vienmērīgi.. bet 85% no šī foruma negrib neko lasīt, pētīt vecās skolas darbus, domāt u.t.t. Līdz ar to ir ierobežots skatijums uz lietām! Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums. Ir arī tādi, kas saprot, bet vienkārši konkrētais projekts nesaista, bet lasot tos pamatojumus, tādu ir maz.. pat ļoti maz.

Bildējiet makro puķītes un brauciet uz plenēriem! Ar Dievu!
avatar
Publicēts: 26.02.15 23:00
 citēt
Kas tas pa sūdu,ko es tiko noskatījos?

mana 7 gadīgā krustmeita ar movie-maker varētu labāk uztaisīt :D
avatar
Publicēts: 27.02.15 00:02
 citēt
dream_voyager:Kas tas pa sūdu,ko es tiko noskatījos?

mana 7 gadīgā krustmeita ar movie-maker varētu labāk uztaisīt :D

Labi sasmējos, to gan gribētos redzēt :D Šo gan jau arī tava 7 gadīgā krustmeita knipsējusi?
www.fotoblog.lv... (tā pat kā pārējās bildes)

viewfinder: Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums.
Bildējiet makro puķītes un brauciet uz plenēriem!

Domā kas mainīsies? Ja nav mainījies līdz šim, kad informācijas pieejamība ir ļoti plaša un vienkārša, tad nemainīsies ar tik drīz. Varbūt kļūs tikai sliktāk (skatoties proporcionāli uz tiem, kuriem īpašumā fotoaparāts).
avatar
Publicēts: 27.02.15 00:10
 citēt
viewfinder: Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums.

Bildes aizvien neesi atsūtījis.
Ir viena lieta apgāzt pisuāru, jo ar to gribi un vari kaut ko pateikt. Cita lieta ir apgāzt pisuāru, jo visi padomās, ka ar to esi kaut ko pateicis. Vai apgāzt tāpēc, lai apgāztu pisuāru. Vai tāpēc, ka šo pisuāru vēl neviens nebija gāzis.

Cik nu esmu strādājis kopā ar LMA cilvēkiem, viņiem ir svarīgi, lai katra detaļa būtu savā vietā ar savu jēgu. Tad arī rodas tas pisuārs, ko liek galerijās, un es te nerunāju par neputnu.
Esi taču redzējis exit through a gift shop? Ja neesi, noskaties.
avatar
Publicēts: 27.02.15 00:29 labots
 citēt
versatile:
viewfinder: Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums.

Bildes aizvien neesi atsūtījis.
Ir viena lieta apgāzt pisuāru, jo ar to gribi un vari kaut ko pateikt. Cita lieta ir apgāzt pisuāru, jo visi padomās, ka ar to esi kaut ko pateicis. Vai apgāzt tāpēc, lai apgāztu pisuāru. Vai tāpēc, ka šo pisuāru vēl neviens nebija gāzis.

Cik nu esmu strādājis kopā ar LMA cilvēkiem, viņiem ir svarīgi, lai katra detaļa būtu savā vietā ar savu jēgu. Tad arī rodas tas pisuārs, ko liek galerijās, un es te nerunāju par neputnu.
Esi taču redzējis exit through a gift shop? Ja neesi, noskaties.


A pričom te benksijs un tā filma (filmu redzēju vairākas reizes).. kur tas brainwash ir tagad- piemērs gandrīz labs, jo tālāk ar to un vēl kaudzīti izstādem nekur netika.. a jā Madonai uzdizainēja vāciņu! Savukārt par Benksiju jaunumi ir teju katru mēnesi un darbi arī cenās nekrīt, nevarētu to pašu teikt par viņa palīgu-filmētāju.. Mēs tagad aiziesim līdz streetārtam, tad virzīsimies uz wall city čaļu problēmām u.t.t.? Nevar visus apgāzotos pisuārus pielīdzināt 1917 gadā gāztajam, tāpat arī ir ar bildēm! Nezinu ar ko Tu esi strādājis LMA- VKN diezgan ok viss.. arī grafiķos. Par to ka tur viss savā vietā.. arī subjektīvi, bet piekrītu- 50% ir lieliskā kvalitātē! Un par bildēm atceros. Cik var čīkstēt! es ne par tevi.. es vispārināti! Mūsdienās nodrukāt grāmatu tādu tīri for fun uz sakarīga Arctic papīra, teiksim A4 formātā, cietājos vākos ap 100 lpp maksās ap 4000 eur vien! 10 cilvēki sametās! Viens vēlāk uzfilmē un ieliek vimeo vēl kāds uztaisa lapeli ar loguci un tekstiņu.. viss gatavs! Katram savs tuss! Neredzu problēmu dzīvot nemierā ar to kas notiek FK un citur! Redzu problēmu, ka lielākā daļa paši negrib neko darīt, bet tikai nekorekti analizē grāmatu, darbus.. Starpcitu arī tas jāmāk.. ja reiz ir runa par kritiku, tad taj jābūt subjektīvi-objektīvai, tādu praktiski nav, jo zināšanas nav! Ir tikai fizika galvā!
avatar
Publicēts: 27.02.15 00:40 labots
 citēt
backspin:
dream_voyager:Kas tas pa sūdu,ko es tiko noskatījos?

mana 7 gadīgā krustmeita ar movie-maker varētu labāk uztaisīt :D

Labi sasmējos, to gan gribētos redzēt :D Šo gan jau arī tava 7 gadīgā krustmeita knipsējusi?
www.fotoblog.lv... (tā pat kā pārējās bildes)

viewfinder: Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums.
Bildējiet makro puķītes un brauciet uz plenēriem!

Domā kas mainīsies? Ja nav mainījies līdz šim, kad informācijas pieejamība ir ļoti plaša un vienkārša, tad nemainīsies ar tik drīz. Varbūt kļūs tikai sliktāk (skatoties proporcionāli uz tiem, kuriem īpašumā fotoaparāts).


Domāju tas pēcpadomju periods ar tām visām fotobiedrībām ir tāds pelēks periods.. nu būs vēl laiciņu.. bet viss mainās! Jau tagad ir jaunas izglītības iespējas, paplašinās sistēmātiskā izglītība uz modernismu vērsta iekš LMA, jaunas foto izglītību iespējas- kuras vajag vēl pieslīpēt.. bet viss notiek! Veidojās jauna foto paudze, gan uz dokumentālas fotografijās bāzes, gan uz konceptuālās.. Galvenais lai viss attīstās. Pēdējos gados ir tādi cilvēki bijuši ehh.. pat no Magnum.. u.c. puiši! Ko jūs vēl gribat Nanu Goldinu klondaikas bārā satikt un izrunāties par šķībo horizontu un neasām bildēm?
avatar
Publicēts: 27.02.15 01:14
 citēt
Vai ku garlaicīgi , viss finišējā dumjā pinciša staipīšanas pasākumā :):) Jā katram savas , tas nu fakts , vieniem grāmatas bez satura citiem saturs bez grāmatas . Labāk gan pēdējais varianst citādus kaut kās sadrukāts bez satura pilni plaukti vaisās malās "Sametās un izdeva" :)
avatar
Publicēts: 27.02.15 01:16 labots
 citēt
Un magnum krū tak netaisija šeit izstādes par alkohola slikto ietekmi uz cilvēka veselību vai ne tā? bet to naudu tu velti vispār piemini. cont. art bizness ir netīrs un iespējams viens no visfeikākajiem biznesiem kāds vispār ir! Lūk rasklads: ir superpuper kruts mākslinieks Jancis. Ir čomi/galerija/valsts, kas grib ar Janča emeizing talentu nopelnīt. Tad nu galerija/čomi/reizēm pat pati valsts! nopērk no jaņča darbu teiksim par 10mio. Vari 3x minēt, kas notiek ar Jaņča pārējo darbu cenām, kas stāv galerijā. Cenas protams pilnīgi visiem darbiem uzlec augšā un nopelna skaisti gan galerija, gan čooomi, gan arī pats Jancis. Ja gribās par šo tēmu palasīties lūk viens links. qz.com...

Bet nu žēl, ka tu tā esi ieciklējies tikai uz 2 virzieniem itkā bez tā nekas cits nebūtu. Pirmais, kas man iešāvās prātā no fotogrāfiem Nils Vilnis. www.vinils.lv darbi, gan tehniski, gan saturiski līmenī, ikdienā ar foto pelna naudu, ik pa laikam uztaisā kādu izstādi, kad patiešām ir ko rādīt. Tā nedrīkst? Un viņš Latvijā nav tāds vienīgais! Takā sorry, bet fotokvartāla šaika nav rādītājs. Tajā pašā apspriestajā fotogrāmatā ir protams feini darbi, bet teikt, ka tas viss ir uber alles un visi, kas to noliedz ir lohi ir ļoti negudri. Takā Andrej beidz cepties un mētāties ar apvainojumiem. Labāk rīt izlien ārā, lai parunāt ne par foto. :D
avatar
Publicēts: 27.02.15 10:49 labots
 citēt
ArtursOzolins:Un magnum krū tak netaisija šeit izstādes par alkohola slikto ietekmi uz cilvēka veselību vai ne tā? bet to naudu tu velti vispār piemini. cont. art bizness ir netīrs un iespējams viens no visfeikākajiem biznesiem kāds vispār ir! Lūk rasklads: ir superpuper kruts mākslinieks Jancis. Ir čomi/galerija/valsts, kas grib ar Janča emeizing talentu nopelnīt. Tad nu galerija/čomi/reizēm pat pati valsts! nopērk no jaņča darbu teiksim par 10mio. Vari 3x minēt, kas notiek ar Jaņča pārējo darbu cenām, kas stāv galerijā. Cenas protams pilnīgi visiem darbiem uzlec augšā un nopelna skaisti gan galerija, gan čooomi, gan arī pats Jancis. Ja gribās par šo tēmu palasīties lūk viens links. qz.com...

Bet nu žēl, ka tu tā esi ieciklējies tikai uz 2 virzieniem itkā bez tā nekas cits nebūtu. Pirmais, kas man iešāvās prātā no fotogrāfiem Nils Vilnis. www.vinils.lv darbi, gan tehniski, gan saturiski līmenī, ikdienā ar foto pelna naudu, ik pa laikam uztaisā kādu izstādi, kad patiešām ir ko rādīt. Tā nedrīkst? Un viņš Latvijā nav tāds vienīgais! Takā sorry, bet fotokvartāla šaika nav rādītājs. Tajā pašā apspriestajā fotogrāmatā ir protams feini darbi, bet teikt, ka tas viss ir uber alles un visi, kas to noliedz ir lohi ir ļoti negudri. Takā Andrej beidz cepties un mētāties ar apvainojumiem. Labāk rīt izlien ārā, lai parunāt ne par foto. :D


Es par komercfoto vispār nerunāju- tas jau ir amatdarbs! Fešen ir fešen! Tur LV bez Viļņa ir vēl cilvēki! Es tieši tēmēju uz to puķīšu un saulrietu knipsētāju domāšanu.. par jēdzienu "skaists".. Skaistais ir arī viss patiesais.. A vot patiesais nevienmēr visiem būs skaists! Mentālos marķējumos esam iedzīvojušies un visur gribam redzēt baltus gulbīšus, puķītes! Tad jau labāk par to visu vēl vairāk paņirgāties kā Ivars piem., vimeo.com... / www.ivarsgravlejs.com
avatar
Publicēts: 27.02.15 10:52 labots
 citēt
Viss I'm done! Sadaļā pērku- piedāvājiet man savas makro puķītes, putniņus, kaķīšus, sunīšus! Izskatīšus visus piedāvājumus. Es braucu atvaļinājumā!
avatar
Publicēts: 27.02.15 10:56 labots
 citēt
viewfinder:Skaistais ir arī viss patiesais.. A vot patiesais nevienmēr visiem būs skaists! Mentālos marķējumos esam iedzīvojušies un visur gribam redzēt baltus gulbīšus, puķītes!


nē nu protams katram savi skaistuma etaloni. katrs jūsmo pa savu. Sūdumušām nav gardāka aromāta par sūda smaciņu, līķvaboles fano par salkano līķu aromātu, bitītes lido uz ziediem :face-smile: katrs izvēlas kas tam tuvāks, vienīgās patiesības nesēji :haha:
avatar
Publicēts: 27.02.15 11:20 labots
 citēt
viewfinder:Viss I'm done! Sadaļā pērku- piedāvājiet man savas makro puķītes, putniņus, kaķīšus, sunīšus! Izskatīšus visus piedāvājumus. Es braucu atvaļinājumā!


Vot, uzprasīšu kā kulturālam cilvēkam - bļa, huļi tāds naids, nahuj!?
Tev pašam šī grāmata liekas augstvērtīga un vienā plauktā ar banksiju liekama? Es to filmu pieminēju tāpēc, ka breinvošu ļooooti labprāt izstādija un pārdeva - varētu pat citēt Tevi pašu, "veiksmīgi izstādās" - un kuratoriem bija pie tirsas, kas tas ir - ka tik tirgojas! Attiecīgi, izstādes pašas par sevi privātās galerijās nav rādītājs. Grāmata arī ne, pats teici - to var tagad pa lēto izdarīt.

Man patīk modernā fotogrāfija. Man ne sevišķi patīk liela daļa no minētās kompānijas izpausmēm, jo ir aizdoma, ka daudz kas no darītā ir darīts darīšanas pēc - vot visi liek puķītes, a mēs ko CITU, pofig ko, ka tik CITS. Nav jēgas apakšā. Ne visam, bet daudz kam. Bet vajag jau arī tādus, tik nafig līst citu izglītošanā - citādi izskatās, ka mēģina vismaz kaut kādu pielūdzēju pulku izaudzināt.

Vai tiešām Tavs kritērijs par labu bildi ir - nav puķīte, nav saulriets - značit māksla?!
avatar
Publicēts: 27.02.15 11:43 labots
 citēt
versatile:
viewfinder:Viss I'm done! Sadaļā pērku- piedāvājiet man savas makro puķītes, putniņus, kaķīšus, sunīšus! Izskatīšus visus piedāvājumus. Es braucu atvaļinājumā!


Vot, uzprasīšu kā kulturālam cilvēkam - bļa, huļi tāds naids, nahuj!?
Tev pašam šī grāmata liekas augstvērtīga un vienā plauktā ar banksiju liekama? Es to filmu pieminēju tāpēc, ka breinvošu ļooooti labprāt izstādija un pārdeva - varētu pat citēt Tevi pašu, "veiksmīgi izstādās" - un kuratoriem bija pie tirsas, kas tas ir - ka tik tirgojas! Attiecīgi, izstādes pašas par sevi privātās galerijās nav rādītājs. Grāmata arī ne, pats teici - to var tagad pa lēto izdarīt.

Man patīk modernā fotogrāfija. Man ne sevišķi patīk liela daļa no minētās kompānijas izpausmēm, jo ir aizdoma, ka daudz kas no darītā ir darīts darīšanas pēc - vot visi liek puķītes, a mēs ko CITU, pofig ko, ka tik CITS. Nav jēgas apakšā. Ne visam, bet daudz kam. Bet vajag jau arī tādus, tik nafig līst citu izglītošanā - citādi izskatās, ka mēģina vismaz kaut kādu pielūdzēju pulku izaudzināt.

Vai tiešām Tavs kritērijs par labu bildi ir - nav puķīte, nav saulriets - značit māksla?!


Benksiju un fotogrāfiju vispār atsakos salīdzināt! Esi interesējies cik lielas rindas LV ir normālās galerijās.. NO 1-3 gadiem! Tas tā starpcitu! Par saulrietiem un puķītēm- tās jāmāk nobildēt lai nebūtu banaļniks! Par kompāniju.. nu manliekas stabila kompānija ko vēl tur daudz teikt! Viena autora darbi mazāk patīk, otra vairāk, trešā neitrāli! Kaut kā tā! Bet tādu subjektīvo neadekvātu kritiku, kā šeit dažiem ir nācies izteikt- neesmu dzirdējis.. Var patikt un var nepatikt, bet ja sākās analīze, tad jābūt zināšanām.. Jebkura veida fotogrāfijai kura ir stabila, pašpietiekama- bez zināšanām tur neiztikt! Savukārt amatierismā iebraukt ir ļoti viegli- pat no nepašpietiekamām bildēm var uztaisīt labu stāstu, kuram ir vienots kods un kuru var nodot skatītājam kā mākslu! Kā to panākt ir cits jautājums!
avatar
Publicēts: 27.02.15 11:47 labots
 citēt
Nav nekāda naida, vienkārši ar tik lielu pārliecību kliegt ka viss ir sūds un nepamatot ir diezgan riskanti! Viss pīs, lōv, hārmonī un lsd! Visiem jestru 5dienas vakaru! Neviens tikpat manu teikto neuztvēra nopietni (ES VISMA TĀ CERU), tad kāpēc man ir jātaisnojās! :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.02.15 12:28
 citēt
backspin:
dream_voyager:Kas tas pa sūdu,ko es tiko noskatījos?

mana 7 gadīgā krustmeita ar movie-maker varētu labāk uztaisīt :D

Labi sasmējos, to gan gribētos redzēt :D Šo gan jau arī tava 7 gadīgā krustmeita knipsējusi?
www.fotoblog.lv... (tā pat kā pārējās bildes)

viewfinder: Avangards ar apgāztiem pisuāriem galerijās jau stāv no 1916 vai 1917 gada, bet cilvēki vēljoprojām par visu brīnās! Izglītības trūkums.
Bildējiet makro puķītes un brauciet uz plenēriem!

Domā kas mainīsies? Ja nav mainījies līdz šim, kad informācijas pieejamība ir ļoti plaša un vienkārša, tad nemainīsies ar tik drīz. Varbūt kļūs tikai sliktāk (skatoties proporcionāli uz tiem, kuriem īpašumā fotoaparāts).

4aci,tev ir iespējas to visu pateikt arī reālajā dzīvē :)
avatar
Publicēts: 27.02.15 13:04
 citēt
viewfinder:Jebkura veida fotogrāfijai kura ir stabila, pašpietiekama- bez zināšanām tur neiztikt!

Tiesa. Bet šo autoru darbiem vairumā gadījumu līdzi nāk pavadteksts uz vismaz 1x a4 lapas ar to, kāpēc bilde svarīga - tātad, nav pašpietiekama.
avatar
Publicēts: 27.02.15 14:11 labots
 citēt
dream_voyager:
4aci,tev ir iespējas to visu pateikt arī reālajā dzīvē :)

Nesapratu par "4aci"???
Ja gribi tikties reāli, laicīgi piesaki vizīti.
avatar
Publicēts: 27.02.15 15:10
 citēt
viewfinder: Savukārt amatierismā iebraukt ir ļoti viegli- pat no nepašpietiekamām bildēm var uztaisīt labu stāstu, kuram ir vienots kods un kuru var nodot skatītājam kā mākslu! Kā to panākt ir cits jautājums!


Nu beidzot uzrakstīji objektīvi par to Latvijas ainavistu brandžu!:-) Tik gari teksti iepriekš bija jāraksta, lai pasleptu savu attieksmi pret šitiem amatieriskajiem stāstniekiem?
avatar
Publicēts: 27.02.15 17:18 labots
 citēt
viewfinder:
Esi interesējies cik lielas rindas LV ir normālās galerijās.. NO 1-3 gadiem! Tas tā starpcitu!


Latvijā nav NORMĀLU galeriju uz kurās būtu vērts jebko saistībā ar foto izstādīt kur nu vēl Rindā stāvēt. Vienīgi varbīt Arsenālā vai Kara muzejā . vēl Foto muzejā kā speciālizētā vietā un Lietiškās mākslas muzejā kā CV ierakstam. Pārējām vietām nav pilnīgi nekādas ekspozīcijas vērtības nā kā CV ierakstam ne kā Biznesam. Iespējams ka pēc remonta būs Makslas muzejā bet kad tas vēl būs. Ja domā ka Rīgas domes garāža ir kas baaaigi prestīžs tad prestīžāk vēl ir tik Stacijas laukums :):)
avatar
Publicēts: 27.02.15 21:26
 citēt
Luni, ja visu šeit sarakstīto Tu tiešām esi piedzīvojis, tad man ir liels prieks par Tevi, bet ja tas viss ir meli, tad turpini, jo ir diezgan smieklīgi :)
avatar
Publicēts: 27.02.15 22:57
 citēt
Lunis:
viewfinder:
Esi interesējies cik lielas rindas LV ir normālās galerijās.. NO 1-3 gadiem! Tas tā starpcitu!


Latvijā nav NORMĀLU galeriju uz kurās būtu vērts jebko saistībā ar foto izstādīt kur nu vēl Rindā stāvēt. Vienīgi varbīt Arsenālā vai Kara muzejā . vēl Foto muzejā kā speciālizētā vietā un Lietiškās mākslas muzejā kā CV ierakstam. Pārējām vietām nav pilnīgi nekādas ekspozīcijas vērtības nā kā CV ierakstam ne kā Biznesam. Iespējams ka pēc remonta būs Makslas muzejā bet kad tas vēl būs. Ja domā ka Rīgas domes garāža ir kas baaaigi prestīžs tad prestīžāk vēl ir tik Stacijas laukums :):)


----->

Kara muzejā? :D ok- nestrīdos.

Arsenāls protams- to arī minēju, bet piem., par to pašu Foto muzeju daudz prestižāk ir XO un KIM? vai tā pati galerija ALMA! Bet Foto muzejs nav slikta vieta- vienīgi tur tikt ir daudz vieglāk nekā ierpiekš minētājos.. bet what ever! Izstadīties var arī vīna studijā..
avatar
Publicēts: 27.02.15 22:58
 citēt
Viss mani necitējat esmu prom puķītēs un saulrietos!
avatar
Publicēts: 28.02.15 12:32
 citēt
Lunis:
viewfinder:
Esi interesējies cik lielas rindas LV ir normālās galerijās.. NO 1-3 gadiem! Tas tā starpcitu!


Latvijā nav NORMĀLU galeriju uz kurās būtu vērts jebko saistībā ar foto izstādīt kur nu vēl Rindā stāvēt. Vienīgi varbīt Arsenālā vai Kara muzejā . vēl Foto muzejā kā speciālizētā vietā un Lietiškās mākslas


++++
Kā kulaks uz acs.
avatar
Publicēts: 28.02.15 12:34
 citēt
Sleedzis:Luni, ja visu šeit sarakstīto Tu tiešām esi piedzīvojis, tad man ir liels prieks par Tevi, bet ja tas viss ir meli, tad turpini, jo ir diezgan smieklīgi :)


Ir diezgan smieklīgi tas, ka anonīms slēdzis sāk rakstīt. :-)
avatar
Publicēts: 28.02.15 23:29
 citēt
Citagaisma:
Sleedzis:Luni, ja visu šeit sarakstīto Tu tiešām esi piedzīvojis, tad man ir liels prieks par Tevi, bet ja tas viss ir meli, tad turpini, jo ir diezgan smieklīgi :)


Ir diezgan smieklīgi tas, ka anonīms slēdzis sāk rakstīt. :-)


Jūs man esat tikpat anonīms kā es jums, bet vai tas maina to, ko rakstīju iepriekš?
avatar
Publicēts: 01.03.15 11:35
 citēt
Sleedzis:
Citagaisma:
Ir diezgan smieklīgi tas, ka anonīms slēdzis sāk rakstīt. :-)


Jūs man esat tikpat anonīms kā es jums, bet vai tas maina to, ko rakstīju iepriekš?


Protams, ka maina.:-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):