forum.gif
Latvian Landscape
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Latvian Landscape
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.03.15 21:21
 citēt
Lunis:
blandona:
Es vispār nerunāju par Latvijas līmeni, tāpēc jau šeit viss stāv uz vietas, ka neskataties, kas notiek ārzemēs. Un patmīlīgi tīksminaties par savām bildītēm.

Šeit materiāls tiem, kuri vēl grib aizbēgt no šī purva un ielekt lielākā jūrā - www.americansuburbx.com


VOT lūrēsi uz TO nekur ar neaizbēgsi:) Tā viena no lielākām klūdām TIEKTIES piec tā kas ir gan pilnīgi citā kultūrvidē gan mērogos. Piemēram aizbrauc uz Taizemi uz Indonēziju citām salām TĀDA māksla šedevri un peins nāks laukā ka bail REĀLI esmu pa daudziem mēnešiem tur dzīvojis DZĪVĒ nesmu tik daudz citur sabilējis MAXSLA kā tur :) Aizlaid uz Franciju TAS PATS , arī UK un esi gatavais Martins Pars vienkarši SPIED un tieši tas pats nāk laukā kas Param vienkarši no vietas. TĀS ir pilnīgi citas kultūrvides un cita VIDE kas stimulē šos redzējumu. Latvijā ir PILNĪGI savādāka tā VIDE / REDZĒJUMS un mēģināt bliezt šeit "Tāpatās" 99% gadījumu isstās pēc PILNĪGI primitīva lēta atdarinājuma sūda un NEKĀ:)


Pareizi vārdi, tik jau pašā tava blāķa sākuma ir tava problēma. Uz šīm lietām NAV JĀLŪR, šīs fotosērijas ir jāsaprot un jāizlasa teksti, tad caur visām zināšanām arī kaut ko savu izdarīsi. Bet ar tevi jau nav vērts par to runāt, jo tu jau VISU zini. ;)

Nobeigumā vēl tik apdomā šo - “Nothing is original. Steal from anywhere that resonates with inspiration or fuels your imagination. Devour old films, new films, music, books, paintings, photographs, poems, dreams, random conversations, architecture, bridges, street signs, trees, clouds, bodies of water, light and shadows. Select only things to steal from that speak directly to your soul. If you do this, your work (and theft) will be authentic. Authenticity is invaluable; originality is non-existent. And don’t bother concealing your thievery - celebrate it if you feel like it. In any case, always remember what Jean-Luc Godard said: “It’s not where you take things from - it’s where you take them to." / Jim Jarmusch
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:31
 citēt
blandona:Nobeigumā vēl tik apdomā šo - “Nothing is original. Steal from anywhere that resonates with inspiration or fuels your imagination. Devour old films, new films, music, books, paintings, photographs, poems, dreams, random conversations, architecture, bridges, street signs, trees, clouds, bodies of water, light and shadows. Select only things to steal from that speak directly to your soul. If you do this, your work (and theft) will be authentic. Authenticity is invaluable; originality is non-existent. And don’t bother concealing your thievery - celebrate it if you feel like it. In any case, always remember what Jean-Luc Godard said: “It’s not where you take things from - it’s where you take them to." / Jim Jarmusch


Vareni Jarmusch citē Jean-Luc Godard :) Tie ir PILNĪGI pretēji savādāku kultūru pārstāvji. Kad es gāju skolā drūmajos Krievlaikos Rīgā Kinoteātros rādija gan Jean-Luc Godard vēlāk arī Jim Jarmusch ,viņu tiesa tik mazās zālēitēs Kīnonamā . Mūsdienās no tā Latvijā vairs nav ne smakas. Protams ka tad varēja to visus smelties uz vietas ko MĒSA arī darījām. Mūsdienās jālūr uz UK / USA lai mēģinātu "Reflektēt" . Agrāk to visu varēja izdarīt TEPAT reāli. Tapēc lielakā daļa mūsdienu 'Reflektētāju" ir gauīz zema līmeņa atdarinātāji AGRĀK kautkā bija visai daudz SPĒCĪGU ORĢINĀLU :)
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:32
 citēt
Lunis:
blandona:Nobeigumā vēl tik apdomā šo - “Nothing is original. Steal from anywhere that resonates with inspiration or fuels your imagination. Devour old films, new films, music, books, paintings, photographs, poems, dreams, random conversations, architecture, bridges, street signs, trees, clouds, bodies of water, light and shadows. Select only things to steal from that speak directly to your soul. If you do this, your work (and theft) will be authentic. Authenticity is invaluable; originality is non-existent. And don’t bother concealing your thievery - celebrate it if you feel like it. In any case, always remember what Jean-Luc Godard said: “It’s not where you take things from - it’s where you take them to." / Jim Jarmusch


Vareni Jarmusch citē Jean-Luc Godard :) Tie ir PILNĪGI pretēji savādāku kultūru pārstāvji. Kad es gāju skolā drūmajos Krievlaikos Rīgā Kinoteātros rādija gan Jean-Luc Godard vēlāk arī Jim Jarmusch ,viņu tiesa tik mazās zālēitēs Kīnonamā . Mūsdienās no tā Latvijā vairs nav ne smakas. Protams ka tad varēja to visus smelties uz vietas ko MĒSA arī darījām. Mūsdienās jālūr uz UK / USA lai mēģinātu "Reflektēt" . Agrāk to visu varēja izdarīt TEPAT reāli. Tapēc lielakā daļa mūsdienu 'Reflektētāju" ir gauīz zema līmeņa atdarinātāji AGRĀK kautkā bija visai daudz SPĒCĪGU ORĢINĀLU :)


Jarmuscha filmas rāda arī Rīgā, bet tev jau to nepamanīt. Pārāk augstu dzīvo savā naudas un zinību kalnā ;)
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:35
 citēt
blandona:

Jarmuscha filmas rāda arī Rīgā, bet tev jau to nepamanīt. Pārāk augstu dzīvo savā naudas un zinību kalnā ;)


Piemēram šo Bertaluči šedevru youtu.be... es ieblēdijos pa izejas durvīm Kinoteātri Rīga ! Kautkur 1970 beigās :):)
avatar
Publicēts: 05.03.15 09:21
 citēt
Vienu gan var nolasīt - tā ir melošana. Laikam tā ir tā super īpašība un zināšanas par ko tu visu laiku centies šeit runāt.
avatar
Publicēts: 05.03.15 11:21
 citēt
Ja viens muļķa cilvēks, kādu gudrāku nesaprot, viņš bieži to uzskata par meli. Ir tikai divi ceļi lai no tā izbegtu -
1. Gudrākajam beigt bērt apelsīnus cūkām;
2. Muļķim mēģināt kļūt gudrākam.
Bet še parādās trešais ceļš, muļki cenšas pierādīt, ka gudrais melo, jo tas ir vieglāk nekā mācīties.:-)
p.s. Bet Lunim jautri.:-) Šams tik tīksminās.:-)
avatar
Publicēts: 05.03.15 12:35 labots
 citēt
Sleedzis:Vienu gan var nolasīt - tā ir melošana. Laikam tā ir tā super īpašība un zināšanas par ko tu visu laiku centies šeit runāt.


Kā jau te Citagaisma rakstīja man zināmu baudu sagādā ņīrgāšanās par muķiem kuri galīgi nemācās no savām klūdām:) Ja cilvēks dumjāks es pastāstu kā bija tas ko es esmu pieredzējis , ja tāpat nepielec tad varu turpināt līdz bezgalībai izklaidēties no darba brīvajā laikā , mani tas realaxsē novērš ar citām domām no visai rutīna darba :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 05.03.15 12:45
 citēt
Citagaisma pasaki godīgi vai Tu tici visiem šiem grandiozajiem stāstiem? Un Luni tavos stāstos, protams, var izvilkt arī kaut ko interesantu, bet tas viss ir jārok dzīļi, dziļi un tas viss slēpjas zem apmelojumiem, meliem utt. Starp citu apmelojumi (bez smadzenēm, muļķi utt) arī ir veids kā izvairīties un "bērt apelsīnus". To visu ir interesanti lasīt, bet līdz zināmai robežai. Lai Jums kungi veicas un ja kādam veicas, tad man personīgi galīgi nav žēl, tikai priecājos un atbalstu.
avatar
Publicēts: 05.03.15 13:01 labots
 citēt
Sleedzis:Citagaisma pasaki godīgi vai Tu tici visiem šiem grandiozajiem stāstiem? Un Luni tavos stāstos, protams, var izvilkt arī kaut ko interesantu, bet tas viss ir jārok dzīļi, dziļi un tas viss slēpjas zem apmelojumiem, meliem utt. Starp citu apmelojumi (bez smadzenēm, muļķi utt) arī ir veids kā izvairīties un "bērt apelsīnus". To visu ir interesanti lasīt, bet līdz zināmai robežai. Lai Jums kungi veicas un ja kādam veicas, tad man personīgi galīgi nav žēl, tikai priecājos un atbalstu.


Mani maz interesē, ko manos stāstos var izvilkt, es vienkārši kādu konkrētu lietu sakarā mēdzu atcerēties savu pieredzi. Ja kādam tur kas noder vai šķiet neticami tā ir viņa darīšana. Esmu bijis komerciāls pasniedzējs gan Latvijā gan Ārpus, man visai maz interesēja vai studenti ko mācās vai nē, paļaujos ja viņš maksā savu naudu nāk uz lekcijām viņa mērķis ir kaut ko iegūt par savu samaksāto piķi. Piemēram, Francijā un Zviedrijā 99% cilvēki klausījās, uzdeva jautājumus Latvijā labi ja 10% klausījās labi jau 1% uzdeva jautājumus. Atšķirība tā ka Latvijā ļoti daudziem jaunās paaudzes cilvēkiem nav racionālas domāšanas, nāk mācīties KAUTKO "Tāpēc ka modē, tāpēc ka čoms gāja" kaut pašu tas pilnīgi neinteresē arī nav vēlēšanās mācīties galā vienalga darīs ko CITU nu atkal "Ko vairāk maksās vai tuvāk mājām" Rietumos lielākā daļā tā nav, tur ja MAKSĀ savu piķi tad SAŅEM PRECI pilnā apjomā gribi ko precizēt uzdod jautājumus tēmas ietvaros jātbild jāprecizē :):) Nu apmēram kā Pirkt banānus sālīt un mest laukā pa logu stāstot "Man riebjas sālīti banāni": D Tā kā tu nesi spējis izlasīt pat šīs tēmas pirmo postu, vismaz sapratis, nesi noteikti, domāju par Skaušanu, vai fanošanu tev būs sarežģīti spriest. Vēl kas Latvijai ļooti reksturīgi , šeit pat pavisam nesen ikdieniškas lietas tiek pilnībā aizmirstas jo principā nav nekādas saiknes "Parmantojamības" , tāpēc bieži diezgan smieklīgi klausīties cilvēku "Fantāzijas" pat par to kas bijis samārā nesen 10-20 kur nu vēl 30-40 gadus atpakaļ:) Vēl ļoti jūtmas liels skaits provinciāļu ar saviem "Paradumiem" Rīgā "Ja mānā kolhozā visi sēdēja pie petrolejas lampas un plaucēj burkaņus VISUR TĀ BIJA !" Rīga -Jurmala bija PSRS "Skatlogs" arī ļaunajos Krievlaikos Rīgā bija pilnīgi atšķirīgs līmenis no parējās Latvijas. Kad es 1980 vidū "Emigrēju" no Rīgas uz dzīvi laukos bet šancēju Rīgā un visur MAN tā bija kā nokļušana uz mēness cita planētas. Man likās neticami DAUDZAS Laukos pierastas vai NEESOŠAS pat nedzirdētas lietas:):)
avatar
Publicēts: 05.03.15 13:36
 citēt
Gudrs cilvēks NEKAD nesauc oponentu par muļķi,bet izvēlas citus izteicienus,kas nav personību aizskaroši.:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.15 13:42
 citēt
Fandango:Ome, Vjūfainders, blandona, Sleedzis- tā ir tāda īpaša kompānija. Kopīgā iezīme- neticēt, ka var būt arī citādāk, nekā viņi paši pieredzējuši savā dzīvē.


Man reiz Vacijā bija skolotājs meistars , vecs žīds no Latvijas kurš bija emigrējis 1970 sākumā. Profesionāls fotogrāfs ar izcilu karjēru modes un reklāmas industrijā. Gandrīz pirmais ko viņš man ierodoties teica GRIBI iemācīties kautko atceries "Tu nesi gudrāks par visiem" . Es tā atkāru žokli uz ko šis man teica "Jūs Latvieši ja uzraiz kautkas liekas pazīstams , tad viss jau zināms , esmu gudrāks par visiem " tā izrādās esot Latviešu nacionālā īzpatnība ko šams atcerējās no dzīves laikeim Latvijā. Esmu viņam pat to pateicīgs man tas ļoti ir palīdzējis vēlāk kad tu MĀCIES mācies mācies šiet jau visu māki un MEISTARS un tad pats būtiskāis kā likums ir BEIGĀS kuras neviens vairs neklausās vai pat nekān:) Ome un ko tieši ar ir šis tipiskās pazīmes piemērs "Maku māku zinu zinu" Ātrie kursiņi tējkannām un viss zināms , meistare . Jeb Bakalaurss ar brīvo apmeklējumu vispārīgā priekšmetā un jau vismaz PASNIEDZĒJS var būt :):) Vienkarši aktīvi cilvēki kas vienmēr visus par katru cenu cenšaas izcelties un PIRMIE , kā bērni skolā kas cenšas pacelt roku stundā vēl pirms jautājums uzdots :):)
avatar
Publicēts: 05.03.15 13:59 labots
 citēt
viecha:Gudrs cilvēks NEKAD nesauc oponentu par muļķi,bet izvēlas citus izteicienus,kas nav personību aizskaroši.:face-wink:


Jā jā , tolerances laikmets:)
avatar
Publicēts: 05.03.15 14:07
 citēt
Es taču nenosaucu nevienu vārdu konkrēti un tieši.Kurš uzskata,ka vajag,tas lai reaģē.:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.03.15 14:21
 citēt
Gadās, protams, ka ir grūti noteikt, kam taisnība. Tomēr daudzos gadījumos zaudētājs pats sevi nodod sākdams apsaukāties, atsaukdamies uz oponenta vecumu, izglītību, nodarbošanos vai vienkārši piedraudēdams "izsmērēt gar sienām", tādējādi pats nepārprotami pauzdams, ka loģiskie argumenti viņam ir beigušies.
avatar
Publicēts: 05.03.15 14:33
 citēt
Nu te panesusies viena garlaicīga konvēseišn.
Labāg būtu gājuši kursos pie bloga Pietuka Krustiņa mācīties par kadru konstruktoriem.
avatar
Publicēts: 05.03.15 14:48 labots
 citēt
Skumji, ka fotoblogs (vismaz forums) lēnā garā degradē virtuālās miskastes virzienā...:face-crying:
avatar
Publicēts: 05.03.15 15:02 labots
 citēt
viecha:Gudrs cilvēks NEKAD nesauc oponentu par muļķi, bet izvēlas citus izteicienus,kas nav personību aizskaroši.:face-wink:


Man bija skolotājs Egons viņš bija ārkārtīgi tolerants un iejūtīgs cilvēks, pat pēdējo partijas dubaku un traktoristu viņš ļoti iejūtīgi un toleranti ar pietāti izstāstīja, apskaidroja visu, ja nekas nelīdzēja viņš vienkārši noplātīja rokas un klusēja. Mēs bijām viņa pēdējie 5 skolnieki tāda jauniešu grupiņa, kuru viņš principā bija savācis no Rīgas, VEF klubiem no Darba. Komplektācija bija visai interesanti trīs čaļi bija mierīgi apcerīgi bet divi ieskaitot mani radikāli exstremisti, dauzījāmies pa atmodas notikumiem pa armijām un militāristiem kāvāmies ar mentiem nelaidām garām nevienu festu. Pieļauju, ka meistars vienkārši ne tik jaunu divreiz jaunāku lauleni tiko bija apņēmis BET biški dažādot atmosfēru ap sevi ar sadomājis. Tad nu visi šausmīgi toleranti klāstīja savu "Univerzuma" redzējumu, tad kad mēs cēlāmies tad skanēja Tā šito naaahuj, galīgs sūds, tā šito mēslu es uz galda neliktu, un šitam redze jālabo, OOO šitas gan ģeniāli IZCILS darbs nu šitas ar pissec pisec ŠEDEVRS. Daži nervozākie aizskartākiem gadījās lēca pār galdu dot bietē: D: D Piemēram, Zelmenis M. Pirmoreiz šitā domāju, ka varbūt man ar darīt kā citi, TAČU meistars mani apsteidza, mums bija pīpētava blakus, un boss man uzsita uz pleca teica MALASCIS tā arī turpini, es palūrēju un viņš tikpat leni kā parasti turpināja ir cilvēki, kuriem savādāk gadiem nevar saprast problēmas būtību. Laikam savdabīga kontrasta dušas variants Auksts Karsts. Jā esmu radikāls uz pilnu klāpi tiik tā var panākt pilnu atdevi, savādāk muļļāšanās un dejas uz vietas, man tam nav laika PARASTI:) Jāpiezīmē, ka šitas man no Lauku dzīves, pirms tam zini kā sencis maxslinieks mutere psihaloģe omīte baltvācu madamma opītis cara un Latvijas armija pulkvedis, bērnībā vācu valoda un franču mūzika Itāļu un Franču kino. Tīra Latviešu un Vācu valoda, dzeja un labas manieres. BET tad kaut kā 16 gados man sanāca aiztīties no mājām un sapratu „Isto dzīves ritmu” kopš tā laika nav bijis vēlmes atgriezties, tik uz priekšu gāzi grīdā bez kompromisiem. Tieši tāpēc es ar visu to ko darīju un daru varu izdarīt, bez liekas tolerances un bremzēšanas. Runāju tieši un bez aplinkiem , konkrēnti "Var nevar , ej dirst" :) Šeit es runāju tikai relaxsam , man vienalga kāds to lasa vai nē :)
avatar
Publicēts: 05.03.15 15:03
 citēt
galvenos vilcienos, uz leju īpaši nekādi rādītāji neiet, jo līdzīgi forumā ir bijis vienmēr - 1-2 lapas pa tēmu, tad aiziet divu indivīdu, vai divu grupējumu cīņa, ar visām no tā izrietošām sekām ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.03.15 16:24
 citēt
Sleedzis:Citagaisma pasaki godīgi vai Tu tici visiem šiem grandiozajiem stāstiem? Un Luni tavos stāstos, protams, var izvilkt arī kaut ko interesantu, bet tas viss ir jārok dzīļi, dziļi un tas viss slēpjas zem apmelojumiem, meliem utt. Starp citu apmelojumi (bez smadzenēm, muļķi utt) arī ir veids kā izvairīties un "bērt apelsīnus". To visu ir interesanti lasīt, bet līdz zināmai robežai. Lai Jums kungi veicas un ja kādam veicas, tad man personīgi galīgi nav žēl, tikai priecājos un atbalstu.


Es kauč kā dzīves laikā mācos pelavas no graudiem atdalīt. Un zinu, redzu, ka Luņa tekstos stipri vairāk graudu, nekā pelavu. Bet ticēt viņam neticu, jo ticēt var un vajag tikai Dievam, bet ne cilvēkam.
avatar
Publicēts: 05.03.15 16:28 labots
 citēt
viecha:Gudrs cilvēks NEKAD nesauc oponentu par muļķi,bet izvēlas citus izteicienus,kas nav personību aizskaroši.:face-wink:


Muļka personību nevar aizskart, jo tadas viņam nav. Muļķiba nepiedien personībām, tā piedien tautas masām.:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.15 19:16 labots
 citēt
Lunis:
viecha:Gudrs cilvēks NEKAD nesauc oponentu par muļķi, bet izvēlas citus izteicienus,kas nav personību aizskaroši.:face-wink:


Man bija skolotājs Egons viņš bija ārkārtīgi tolerants un iejūtīgs cilvēks, pat pēdējo partijas dubaku un traktoristu viņš ļoti iejūtīgi un toleranti ar pietāti izstāstīja, apskaidroja visu, ja nekas nelīdzēja viņš vienkārši noplātīja rokas un klusēja. Mēs bijām viņa pēdējie 5 skolnieki tāda jauniešu grupiņa, kuru viņš principā bija savācis no Rīgas, VEF klubiem no Darba. Komplektācija bija visai interesanti trīs čaļi bija mierīgi apcerīgi bet divi ieskaitot mani radikāli exstremisti, dauzījāmies pa atmodas notikumiem pa armijām un militāristiem kāvāmies ar mentiem nelaidām garām nevienu festu. Pieļauju, ka meistars vienkārši ne tik jaunu divreiz jaunāku lauleni tiko bija apņēmis BET biški dažādot atmosfēru ap sevi ar sadomājis. Tad nu visi šausmīgi toleranti klāstīja savu "Univerzuma" redzējumu, tad kad mēs cēlāmies tad skanēja Tā šito naaahuj, galīgs sūds, tā šito mēslu es uz galda neliktu, un šitam redze jālabo, OOO šitas gan ģeniāli IZCILS darbs nu šitas ar pissec pisec ŠEDEVRS. Daži nervozākie aizskartākiem gadījās lēca pār galdu dot bietē: D: D Piemēram, Zelmenis M. Pirmoreiz šitā domāju, ka varbūt man ar darīt kā citi, TAČU meistars mani apsteidza, mums bija pīpētava blakus, un boss man uzsita uz pleca teica MALASCIS tā arī turpini, es palūrēju un viņš tikpat leni kā parasti turpināja ir cilvēki, kuriem savādāk gadiem nevar saprast problēmas būtību. Laikam savdabīga kontrasta dušas variants Auksts Karsts. Jā esmu radikāls uz pilnu klāpi tiik tā var panākt pilnu atdevi, savādāk muļļāšanās un dejas uz vietas, man tam nav laika PARASTI:) Jāpiezīmē, ka šitas man no Lauku dzīves, pirms tam zini kā sencis maxslinieks mutere psihaloģe omīte baltvācu madamma opītis cara un Latvijas armija pulkvedis, bērnībā vācu valoda un franču mūzika Itāļu un Franču kino. Tīra Latviešu un Vācu valoda, dzeja un labas manieres. BET tad kaut kā 16 gados man sanāca aiztīties no mājām un sapratu „Isto dzīves ritmu” kopš tā laika nav bijis vēlmes atgriezties, tik uz priekšu gāzi grīdā bez kompromisiem. Tieši tāpēc es ar visu to ko darīju un daru varu izdarīt, bez liekas tolerances un bremzēšanas. Runāju tieši un bez aplinkiem , konkrēnti "Var nevar , ej dirst" :) Šeit es runāju tikai relaxsam , man vienalga kāds to lasa vai nē :)


Luni,Tev ir bijis tik daudz skolotāju,bet kur ir rezultāts????????????????????????????????????Tu tik pļurksti/raksti bet tolka no tā 0.Domāju daudzi vairs pat nelasa tos palagus.
avatar
Publicēts: 05.03.15 19:17
 citēt
Citagaisma:
Sleedzis:Citagaisma pasaki godīgi vai Tu tici visiem šiem grandiozajiem stāstiem? Un Luni tavos stāstos, protams, var izvilkt arī kaut ko interesantu, bet tas viss ir jārok dzīļi, dziļi un tas viss slēpjas zem apmelojumiem, meliem utt. Starp citu apmelojumi (bez smadzenēm, muļķi utt) arī ir veids kā izvairīties un "bērt apelsīnus". To visu ir interesanti lasīt, bet līdz zināmai robežai. Lai Jums kungi veicas un ja kādam veicas, tad man personīgi galīgi nav žēl, tikai priecājos un atbalstu.


Es kauč kā dzīves laikā mācos pelavas no graudiem atdalīt. Un zinu, redzu, ka Luņa tekstos stipri vairāk graudu, nekā pelavu. Bet ticēt viņam neticu, jo ticēt var un vajag tikai Dievam, bet ne cilvēkam.


...un kā ticība,palīdzēja ;)
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:04 labots
 citēt
Jolan:Luni,Tev ir bijis tik daudz skolotāju,bet kur ir rezultāts????????????????????????????????????Tu tik pļurksti/raksti bet tolka no tā 0.Domāju daudzi vairs pat nelasa tos palagus.


Jā skolotāji man pāri par 20 , tikai paši labākie savās jomās. Atzīti klasiķi , gan perfekti amatnieki gan radoši avangardisti , gan reāli performātori un exscentriķi , gan arprātīgi perfekcionisti. Apmēram 50/50 Latvijā un ārpusē. Kāda man daļa lasa vai nelasa , un tavas domas, to liekas jau augstāk minēju.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:07
 citēt
Lunis:
Jolan:Luni,Tev ir bijis tik daudz skolotāju,bet kur ir rezultāts????????????????????????????????????Tu tik pļurksti/raksti bet tolka no tā 0.Domāju daudzi vairs pat nelasa tos palagus.


Jā skolotāji man pāri par 20 , tikai paši labākie savās jomās. Atzīti klasiķi , gan perfekti amatnieki gan radoši avangardisti , gan reāli performātori un exscentriķi , gan arprātīgi perfekcionisti. Apmēram 50/50 Latvijā un ārpusē. Kāda man daļa lasa vai nelasa , un tavas domas, to liekas jau augstāk minēju.


Kur ir rezultāts tādai apmācībai,vai arī kā mācelis biji nekāds.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:09
 citēt
Parasti skolnieki, lepojoties par saviem skolotājiem, min arī vārdus uzvārdus.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:10
 citēt
Jolan: Kur ir rezultāts tādai apmācībai,vai arī kā mācelis biji nekāds.


Rezultātā es savā jomā varu darīt visu ko vēlos , nerūpējoties ne par tavām vai kāda cita nesaistīta domām vai vēlmēm :) Tā var retais , es varu .
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:13
 citēt
Jolan:
Luni,Tev ir bijis tik daudz skolotāju,bet kur ir rezultāts????????????????????????????????????Tu tik pļurksti/raksti bet tolka no tā 0.Domāju daudzi vairs pat nelasa tos palagus.


hm kādu rezultātu tev vajag, kaut ko tavā stilā? Ja viņam nav tādu banālu ainaviņu tav viņš saki nemāk bildēt ? :face-smile: Cik zinu un cik esmu redzējis lunis spēj nobildēt praktiski jebko un apskaužami labi. Tas ka redzi tikai viņa ampelkadrus ir tikai tava problēma, širmis laikam acīm priekšā :face-wink: Un palagus tak ar neviens nespiež lasīt, ko tāds uzvilcies? :face-smile:
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:20 labots
 citēt
Sleedzis:Parasti skolnieki, lepojoties par saviem skolotājiem, min arī vārdus uzvārdus.


Esmu drošs tu pat Latvijas nezināsi, nebūsi nekad dzirdējis. Daži ārpus varbūt Google pateiks, taču domāju, ka tas būs lieki, galvenais, ka man viņu devuši visu, ko no viņiem vēlējos, biju ar mieru apmaksāt. Kas zīmīgi nevienā nebiju vīlies un ieguvums attaisnoja ieguldījumus. Lai tavam līmenim būtu vismaz, kas pazīstams, pat pie Zavadska esmu kursos bijis, VOT! Kas zīmīgi lai arī man 30 gadu prakse pieredze tai pašā jomā, arī šis šķietami smaidīgais moments bija mega noderīgs, tāpēc jau gāju, tur gūtās atziņas ietaupa brīžam 80% projektu budžeta. Cilvēkus no kuriem ko apgūt jāizvēlas rūpīgi.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:20
 citēt
Alibaba:
Jolan:
Luni,Tev ir bijis tik daudz skolotāju,bet kur ir rezultāts????????????????????????????????????Tu tik pļurksti/raksti bet tolka no tā 0.Domāju daudzi vairs pat nelasa tos palagus.


hm kādu rezultātu tev vajag, kaut ko tavā stilā? Ja viņam nav tādu banālu ainaviņu tav viņš saki nemāk bildēt ? :face-smile: Cik zinu un cik esmu redzējis lunis spēj nobildēt praktiski jebko un apskaužami labi. Tas ka redzi tikai viņa ampelkadrus ir tikai tava problēma, širmis laikam acīm priekšā :face-wink: Un palagus tak ar neviens nespiež lasīt, ko tāds uzvilcies? :face-smile:


....parādi tos apsakužami labos Luņa kadrus,citādi tavs iepļūtiens ir tukša skaņa(kā vienmēr).Uzvilcies neesmu,nepatīk tukšdirši arī tādi kā tu.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:22
 citēt
Jolan: ..parādi tos apsakužami labos Luņa kadrus,citādi tavs iepļūtiens ir tukša skaņa(kā vienmēr).Uzvilcies neesmu,nepatīk tukšdirši arī tādi kā tu.


tu mazs puika kuram ar karotīti mutē jāliek? :face-smile: Nespēj pats atrast paliec vien pie savas aplamās pārliecības, tāpat tas maz kādu krata.
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:26
 citēt
Alibaba:
Jolan: ..parādi tos apsakužami labos Luņa kadrus,citādi tavs iepļūtiens ir tukša skaņa(kā vienmēr).Uzvilcies neesmu,nepatīk tukšdirši arī tādi kā tu.


tu mazs puika kuram ar karotīti mutē jāliek? :face-smile: Nespēj pats atrast paliec vien pie savas aplamās pārliecības, tāpat tas maz kādu krata.


Nē,esmu liela tante,večuk
avatar
Publicēts: 05.03.15 20:29 labots
 citēt
Nu piemēram , tiko apglabāja kādu paziņu , lai arī viņš bija gadus patsmit vecāks par mani mums bij viens kopīgs moments cilvēks pie kā bijām šo to apguvuši ietekmējušies.Kads izcils Latviešu meistars un pedagogs. Par to ar bija tiekoties pa retam ko parunāt,. gaiša piemiņa Aivaram Kalniņam
avatar
Publicēts: 05.03.15 21:16
 citēt
Sleedzis:Parasti skolnieki, lepojoties par saviem skolotājiem, min arī vārdus uzvārdus.


Parasti ir otrādi, jo meistaru taisa mācekļi. Ja skolnieks lepojas ar skolotāju, tas nozīmē, ka pats viņs ne nieka nav vērts.
avatar
Publicēts: 05.03.15 21:28
 citēt
Fandango:Gunārs Binde, savu meistarklasi beidzot, teica: ''skolniekam jānoliedz savu skolotāju, lai varētu viņu pārspēt''.


Tie kas bezgala FANO parasti "Akli kopē" tā teica kāds mans skolotājs. Jātzīst ka nenoliedzu nevienu no savējiem visi ir bijuši izcili , taču akli kopēt nav nācis ne prātā BET izmantot tos pašus paņemienus GAN:)
avatar
Publicēts: 05.03.15 23:48
 citēt
Fandango:Gunārs Binde, savu meistarklasi beidzot, teica: ''skolniekam jānoliedz savu skolotāju, lai varētu viņu pārspēt''.


Tas ir laba amata meistara viedoklis, taču ar noliegumu vien nepietiek. Sākot ar divdesmitā gadu simta sākumu, noliegums vizuālajās mākslaš dominē, kā rezultātā destruktīvā ir vai rāk nekā radošā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):