forum.gif
Vairāk nekā fotografēšana..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Vairāk nekā fotografēšana..
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.04.15 11:47
 citēt
Sākot ar 2.jūliju (ceturtdienās) sāksies foto kursi "Vairāk nekā fotografēšana..".
Fotogrāfs veidojot attēlu, risina daudz un dažādus jautājumus, kurus iespējams reducēt līdz diviem pamatjautājumiem - "Ko?" un "Kā?". Lielākoties, šodien pieejamās mūžīzglītības piedāvājums orientēts uz tehnisko procesu. Šie kursi piedāvā apgūt attēla saturiskās puses veidošanu, sniedzot atbildes uz jautājumiem "Ko?".
Kursu saturā ir paredzēts plašs ieskats fotogrāfijas un mākslas mijiedarbībā. Tiks aplūkoti procesi, kas veido mūsdienu izteiksmes formas fotogrāfijā. Klausītāji tiks iepazīstināti ar semiotikas un komunikāciju teorijām, jēgpilnu vizuālo vēstījumu konstruēšanu un sekvences ietekmi uz to.
Kursu ilgums 9 nodarbības.
Kursus vada LKA Latvijas Kultūras koledžas radošās fotogrāfijas specializācijas vadītājs Arno Marnics. Tie notiks katru ceturtdienu Rīgā, Bruņinieku ielā 57 no pl.18:00 līdz 20:00.
Vienas nodarbības cena 20.00 EUR. Maksājot divās daļās, vienas nodarbības cena 14 EUR. Apmaksājot visas nodarbības ar priekšapmaksu, vienas nodarbības cena 10.00 EUR.
Pieteikšanās notiek, rakstot uz e pastu fotokursi@inbox.lv.
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:17 labots
 citēt
Arno ir nevaldāms :D :D Labi ka no nekustāmiem prom , būtu jau izandelējis visu līdz pēdējai suņu būdai :D :D
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:26
 citēt
Arkons: Klausītāji tiks iepazīstināti ar semiotikas un komunikāciju teorijām, jēgpilnu vizuālo vēstījumu konstruēšanu un sekvences ietekmi uz to.

Kādā valodā kursi būs? Vai, lai ko saprastu, par vārdnīcu līdz būs jāņem Kaudzīšu Mērnieku laiki?
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:32
 citēt
Arkons: reducēt līdz diviem pamatjautājumiem - "Ko?" un "Kā?".


Ja cilvēkam nav ko teikt skatītājam (jebšu ja viņš nezin "ko"), tad viņš nesaka (nebildē). Savukārt "kā" viņam neinteresē (jo tur smadzene jāpakustina) - cilvēkam interesē uz sevi vērsta, paslavējoša uzmanība. Tas vēlas augļus ne dobi rakt un studēt ko augam vajag.
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:48 labots
 citēt
Maris:
Arkons: reducēt līdz diviem pamatjautājumiem - "Ko?" un "Kā?".


Ja cilvēkam nav ko teikt skatītājam (jebšu ja viņš nezin "ko"), tad viņš nesaka (nebildē). Savukārt "kā" viņam neinteresē (jo tur smadzene jāpakustina) - cilvēkam interesē uz sevi vērsta, paslavējoša uzmanība. Tas vēlas augļus ne dobi rakt un studēt ko augam vajag.


Vizuālā pratība (visual literacy) prasa noteiktu zināšanu apgūšanu un kompetenču izstrādi. Par šo tēmu Latvijas fotogrāfijas telpā notiek retas diskusijas. Tieši tādēļ daudzi no tiem, kas ir apguvuši fotografēšanas prasmi, nespēj rast izaugsmes iespējas. Šiem cilvēkiem ir domāti šie kursi.
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:53
 citēt
avatar
Publicēts: 14.04.15 12:59 labots
 citēt
Kamēr atsevišķi elementi šajā vietnē "dzesē muti", LKA Latvijas Kultūras koledžas studenti veic savu ceļu. Jāsaka, ka ar katru gadu arvien interesantāk un vērtīgāk. Kamēr ir cilvēki, kuri gaužas par nepaveikto savā dzīvē, ir cilvēki te pat Latvijā, kuri veiksmīgi realizē savas ieceres. Tieši šie veikumi apliecina, ka ne viss, kas notiek šajā vietnē ir tā, kā tas ir dzīvē.

www.youtube.com...

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:04
 citēt
Arkons:
Maris:

Ja cilvēkam nav ko teikt skatītājam (jebšu ja viņš nezin "ko"), tad viņš nesaka (nebildē). Savukārt "kā" viņam neinteresē (jo tur smadzene jāpakustina) - cilvēkam interesē uz sevi vērsta, paslavējoša uzmanība. Tas vēlas augļus ne dobi rakt un studēt ko augam vajag.


Vizuālā pratība (visual literacy) prasa noteiktu zināšanu apgūšanu un kompetenču izstrādi. Par šo tēmu Latvijas fotogrāfijas telpā notiek retas diskusijas. Tieši tādēļ daudzi no tiem, kas ir apguvuši fotografēšanas prasmi, nespēj rast izaugsmes iespējas. Šiem cilvēkiem ir domāti šie kursi.


Taču šo kursu vadītājs ir radis izaugsmes iespējas uz lētticīgu ļaužu rēķina. Bildēt nejēdz, taču nekaunās citus mācīt..
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:08
 citēt
Citagaisma:
Arkons:
Vizuālā pratība (visual literacy) prasa noteiktu zināšanu apgūšanu un kompetenču izstrādi. Par šo tēmu Latvijas fotogrāfijas telpā notiek retas diskusijas. Tieši tādēļ daudzi no tiem, kas ir apguvuši fotografēšanas prasmi, nespēj rast izaugsmes iespējas. Šiem cilvēkiem ir domāti šie kursi.


Taču šo kursu vadītājs ir radis izaugsmes iespējas uz lētticīgu ļaužu rēķina. Bildēt nejēdz, taču nekaunās citus mācīt..


"157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -

soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām."

Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 12. jūnijā.

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:09 labots
 citēt
Kad šeit ienāk Arkons, vairāk nav tik sāpīgi jūtama Voldemorta prombūtne...

Eu, kad notiks tiesas sēde, cerams, atklāta? Es būšu pirmajā rindā, lai paskatītos, kā Arkons tiesas ceļā pierādīs Citaigaismai, ka jēdz bildēt.
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:24
 citēt
A tam pasniedzējam ir ES sertifikāts, ka viņš drīkst vadīt kursus un par to saņemt naudu?????:amazing:
Un viņam ir med. izziņa??? :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:30
 citēt
Arkons:...LKA Latvijas Kultūras koledžas studenti veic savu ceļu. Jāsaka, ka ar katru gadu arvien interesantāk un vērtīgāk.

Palūgtum ar skaitļiem un faktiem pamatotu pētījumu par veiksmīgo LKK absolventu procentuālo pārsvaru pār veiksmīgajiem fotogrāfiem, kuri nav beiguši LKK. Tāpat arī veiksmīgo absolventu attiecību pret visu absolventu kopskaitu.

Paldies!
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:35
 citēt
Schneider:
Arkons:...LKA Latvijas Kultūras koledžas studenti veic savu ceļu. Jāsaka, ka ar katru gadu arvien interesantāk un vērtīgāk.

Palūgtum ar skaitļiem un faktiem pamatotu pētījumu par veiksmīgo LKK absolventu procentuālo pārsvaru pār veiksmīgajiem fotogrāfiem, kuri nav beiguši LKK. Tāpat arī veiksmīgo absolventu attiecību pret visu absolventu kopskaitu.

Paldies!


Uz šo jautājumu aicinu vērsties statisktikas pārvaldē ;)
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:37
 citēt
Fandango:lai varētu runāt par Arkona bildētprasmi, jāredz viņa bildes. Kur ir Tavas bildes, Arkon? Kāpēc tās nav izliktas vērtējumam, lai redzam, ka tiešām kursi būs kas īpašs, vairāk, kā fotografēšana?


Kā jau tika minēts, šie kursi nav par "bildētprasmi"...
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:42
 citēt
Arkons:
Fandango:lai varētu runāt par Arkona bildētprasmi, jāredz viņa bildes. Kur ir Tavas bildes, Arkon? Kāpēc tās nav izliktas vērtējumam, lai redzam, ka tiešām kursi būs kas īpašs, vairāk, kā fotografēšana?


Kā jau tika minēts, šie kursi nav par "bildētprasmi"...

Tad tie kursi ir par mākoņstumšanu :D
Māka ieraudzīt neredzamo :D
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:44
 citēt
Arkons:
Citagaisma:
Taču šo kursu vadītājs ir radis izaugsmes iespējas uz lētticīgu ļaužu rēķina. Bildēt nejēdz, taču nekaunās citus mācīt..


"157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -

soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām."

Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 12. jūnijā.

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga



Jā, jā un vēl VID's arī ira.:-))) Tev neslavu grūti celt, jo lielākais neslavas cēlājs esi pats, ar lielu mldēsanu un maziem darbiem.
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:45
 citēt
Schneider:Kad šeit ienāk Arkons, vairāk nav tik sāpīgi jūtama Voldemorta prombūtne...

Eu, kad notiks tiesas sēde, cerams, atklāta? Es būšu pirmajā rindā, lai paskatītos, kā Arkons tiesas ceļā pierādīs Citaigaismai, ka jēdz bildēt.


+++
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:47
 citēt
Fandango:
Arkons:
Kā jau tika minēts, šie kursi nav par "bildētprasmi"...


Labi, labi, es jau ar vēlos redzēt tās bildes, kuras ir kas vairāk, kā foto. Tās ar ieliec, kaut vai piecas, lai zinām, par ko runa.


Acīmredzot ir kāds pārpratums lasot tekstu. Nevienā teikumā nav minēts, ka var būt runa par fotogrāfijām "kuras ir kas vairāk, kā foto". Tika teikts, ka saruna ir "vairāk kā (PAR) fotografēšanu..". Tas nozīmē, ka kursu laikā nebūs runa par amatniecības prakses uzlabošanu tehniskajā līmenī, bet gan par attēla saturiskajām vērtībām.
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:47
 citēt
Arkons: Uz šo jautājumu aicinu vērsties statisktikas pārvaldē ;)

Davai, sarunājam, es visā nopietnībā uzdošu jautājumu tai statisktikas pārvaldei, pateikšu, ka pats Arno Marnics man to ieteica darīt, bet ja viņi ar lielu izbrīnu man pajautās, kas tas tāds ir - Marnics un LKK ar kaut kādiem saviem absolventiem, es to atbildi no emaila pilnīgi oficiāli šeit nopublicēšu.
Kuru tad tu sūdzēsi tiesā - mani vai pārvaldi, ja būs sanākusi tāda neslava?
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:49
 citēt
Arkons: Vizuālā pratība (visual literacy)


Kāpēc cilvēkam, kuram nav ko teikt skatītājam, nepieciešams šāds dārgums?
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:49
 citēt
Oliss:
Arkons:
Kā jau tika minēts, šie kursi nav par "bildētprasmi"...

Tad tie kursi ir par mākoņstumšanu :D
Māka ieraudzīt neredzamo :D


Mākoņstumšana veic "meteriologi". "Kursu saturā ir paredzēts plašs ieskats fotogrāfijas un mākslas mijiedarbībā. Tiks aplūkoti procesi, kas veido mūsdienu izteiksmes formas fotogrāfijā. Klausītāji tiks iepazīstināti ar semiotikas un komunikāciju teorijām, jēgpilnu vizuālo vēstījumu konstruēšanu un sekvences ietekmi uz to."
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:50
 citēt
Maris:
Arkons: Vizuālā pratība (visual literacy)


Kāpēc cilvēkam, kuram nav ko teikt skatītājam, nepieciešams šāds dārgums?


Un kādēļ ir šāds augstprātīgs apgalvojums?
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:51
 citēt
Schneider:
Arkons: Uz šo jautājumu aicinu vērsties statisktikas pārvaldē ;)

Davai, sarunājam, es visā nopietnībā uzdošu jautājumu tai statisktikas pārvaldei, pateikšu, ka pats Arno Marnics man to ieteica darīt, bet ja viņi ar lielu izbrīnu man pajautās, kas tas tāds ir - Marnics un LKK ar kaut kādiem saviem absolventiem, es to atbildi no emaila pilnīgi oficiāli šeit nopublicēšu.
Kuru tad tu sūdzēsi tiesā - mani vai pārvaldi, ja būs sanākusi tāda neslava?


Varbūt ir vērts iedziļināties paša jautājuma satura nopietnībā?
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:55
 citēt
Fandango:Nofotografēt var tikai gaismu, tātad, tikai redzamo. Skatītājs redz bildi un, atkarībā no savas dzīves pieredzes redz sev būtisko un pieejamo. Runa varētu būt par kursiem bilžu skatītājam. Atceros, ka gāju Bindes kursos, un viņš izstāstīja savu iedomu saturu savām bildēm, kuras bez viņa stāsta nekas sevišķs vis nav. Pēc kursiem sapratu- jā Binde ir viens super meistars!

2. Nupat noskatījos vienu sižetu internetā, un konstatēju, ka Binde joprojām uzskata, ka krāsa fotogrāfijā nav vadāma un Latvijā nav iespējams izdrukāt izcilas kvalitātes bildes. Kādos kursos būtu jāiet Meistaram Bindem? Pie Arkona vai iesācēju kursos?

3, Arkon, es vēlos redzēt tās saturiski bagātās bildes Tavā profilā. Ar to aizbāzīsi visiem mutes.


1. "Skatītājs redz bildi un, atkarībā no savas dzīves pieredzes redz sev būtisko un pieejamo." - gluži brīnisķiga frāze, tikai pastāv tāda lieta kā interpretācija, limbiskā sistēma, semiotika un daudz dažādas interesantas lietas, kuras ir vērts prast izmantot.

2. Bindi vairs nekas nemainīs..

3. Netaisos šeit nodarboties ar "mērīšanos".
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:57
 citēt
Arkons:
Maris:

Kāpēc cilvēkam, kuram nav ko teikt skatītājam, nepieciešams šāds dārgums?


Un kādēļ ir šāds augstprātīgs apgalvojums?


Nav augstprātīgs, bet tādēļ, ka - ir vērts iedziļināties paša jautājuma satura nopietnībā.
avatar
Publicēts: 14.04.15 13:58 labots
 citēt
Arkons:
Schneider: Davai, sarunājam, es visā nopietnībā uzdošu jautājumu tai statisktikas pārvaldei, pateikšu, ka pats Arno Marnics man to ieteica darīt, bet ja viņi ar lielu izbrīnu man pajautās, kas tas tāds ir - Marnics un LKK ar kaut kādiem saviem absolventiem, es to atbildi no emaila pilnīgi oficiāli šeit nopublicēšu.
Kuru tad tu sūdzēsi tiesā - mani vai pārvaldi, ja būs sanākusi tāda neslava?


Varbūt ir vērts iedziļināties paša jautājuma satura nopietnībā?

Trešo reizi - Kādēļ jūs, ebreji, uz jautājumu vienmēr atbildat ar pretjautājumu?

Jautājuma saturs ir pat ļoti nopietns. Nopietnās mācību iestādēs (lauku pamatskolās) izlaidumā vienmēr tiek minēts, cik absolventi iepriekšējos gados ir guvuši lielākus vai mazākus panākumus. Bet tev par savu jēgpilni semiotisko mācību iestādi nav pilnīgi nekā, ko pateikt?
Nu, tad kā būs? www.csb.gov.lv...
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:01
 citēt
Fandango:Viss vienkārši- ko?- to, ko pasūta. Kā- lai pasūtītājs būtu apmierināts.


Tas ir visai banāls priekšstats... Kaut vai sāksim ar to, ka lai izpildītu pasūtījumu, ir jāspēj interpetēt verbālu pasūtītāja tekstu vizuālajā valodā. šajā brīdī sākas tās lietas, par kurām es jau esmi minējis aprakstā.
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:06
 citēt
Schneider:
Arkons:
Varbūt ir vērts iedziļināties paša jautājuma satura nopietnībā?

Trešo reizi - Kādēļ jūs, ebreji, uz jautājumu vienmēr atbildat ar pretjautājumu?

Jautājuma saturs ir pat ļoti nopietns. Nopietnās mācību iestādēs (lauku pamatskolās) izlaidumā vienmēr tiek minēts, cik absolventi iepriekšējos gados ir guvuši lielākus vai mazākus panākumus. Bet tev par savu jēgpilni semiotisko mācību iestādi nav pilnīgi nekā, ko pateikt?
Nu, tad kā būs? [url=http://www.csb.gov.lv/jauta-mums


Tu]http://www.csb.gov.lv/jauta-mums

Tu[/url] esi nogurdinošs...
Mana absolvente ir Ieva Lūka (LETA). Šogad ieguva Žurnālsitkas cerību balvu. Anete Skuja - Kauņas foto zvaigznes portfolio skates 2.vietas ieguvēja (demonstrējot savu kvalifikācijas darbu). Talsu fotomēnesī bija labi saskatāms, ka LKK absolventi ļoti cienījami pasniedza savas idejas uz pārējo izstāžu fona. Daudzi strādā presē un sniedz privatus pakalpojumus. Lielākā daļa turpina savu izglītošanos LMA, LKA un citās mācību iestādē. Un tas ir tikai sākums. Pagaidīsim gadu 5-7, tad gan būs par vēlu, jo tirgus piepildījums būs visai konkrēts. iesaku iepazīties ar to studiju programmu...
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:12
 citēt
Fandango:Viss vienkārši- ko?- to, ko pasūta. Kā- lai pasūtītājs būtu apmierināts.


'' pastāv tāda lieta kā interpretācija, limbiskā sistēma, semiotika un daudz dažādas interesantas lietas, kuras ir vērts prast izmantot.''

Normāls skatītājs no tā maz ko jēdz. Esmu līdz šim brīdim izticis bez terminiem '';limbiskā sistēma'' uc. Varbūt pat padomāšu ko ar to gribi teikt.

Nav runa par mērīšanos, parādi bildes, par kuru bildēšanu vēlies savos kursos mācīt taisīt. man liekas, ka katrs, kurš bildē, zina, ko un kāpēc bildē. Fotoaparātu nemaz nevar paņemt tā, nejauši rokā un nejauši nospiest pogu. Vismaz iesācējs neko tādu nedara.


Tur jau tā lieta.. ka pārvaldot tos principus, kas ir iekodētas procedurālajās zināšanās, fotogrāfs iemācas veiksmīgāk pasniegt informāciju.., ka pielietojams arī lietišķā formā, ne tikai radošajā procesā.

P.S. šīs vietnes saturs liecina par visai izteiktu vizuālo vienveidību. Tā ir balstīta tieši šādu viedokļu uzspiezšanā - katrs zin kā labāk. Neviens nav iemācījis lasīt pats. Vinemēr ir bijis kāds, kurš paskaidroja, kāda zīme atbilst skaņai A un kāda zīme atbilst skaņai B. utt. Arī vizuālā valoda ir jāapgūst. Tas pat Binde daudz runā par šīm lietām. Tikai tur nedaudz cita problēma...
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:16
 citēt
Arkons:Sākot ar 2.jūliju (ceturtdienās) sāksies foto kursi "Vairāk nekā fotografēšana..".
Fotogrāfs veidojot attēlu, risina daudz un dažādus jautājumus, kurus iespējams reducēt līdz diviem pamatjautājumiem - "Ko?" un "Kā?". Lielākoties, šodien pieejamās mūžīzglītības piedāvājums orientēts uz tehnisko procesu. Šie kursi piedāvā apgūt attēla saturiskās puses veidošanu, sniedzot atbildes uz jautājumiem "Ko?".
Kursu saturā ir paredzēts plašs ieskats fotogrāfijas un mākslas mijiedarbībā. Tiks aplūkoti procesi, kas veido mūsdienu izteiksmes formas fotogrāfijā. Klausītāji tiks iepazīstināti ar semiotikas un komunikāciju teorijām, jēgpilnu vizuālo vēstījumu konstruēšanu un sekvences ietekmi uz to.
Kursu ilgums 9 nodarbības.
Kursus vada LKA Latvijas Kultūras koledžas radošās fotogrāfijas specializācijas vadītājs Arno Marnics. Tie notiks katru ceturtdienu Rīgā, Bruņinieku ielā 57 no pl.18:00 līdz 20:00.
Vienas nodarbības cena 20.00 EUR. Maksājot divās daļās, vienas nodarbības cena 14 EUR. Apmaksājot visas nodarbības ar priekšapmaksu, vienas nodarbības cena 10.00 EUR.
Pieteikšanās notiek, rakstot uz e pastu fotokursi@inbox.lv.


Vai ir iespējams apskatīties pasniedzēja paša darbus, kur būtu iespējams iepazīties ar "ko" un papriecēt aci "kā" viņš to parādījis skatītājam?

Jo cilvēku gaume ir atšķirīga. Vieniem "ko" ir tāds: www.google.lv...

Citiem universāls: www.google.lv...

Un vēl citiem vēl savādāks. www.google.lv...

Visielilākā jēga, protams, būtu, ja mācībspēkam būtu bildes līdzīgas kā pēdējam autoram.
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:28
 citēt
Arkons: Tu esi nogurdinošs...

Bet tu taču esi mazohists, ja pašam gribējās tā nogurt, negribot saskaitīt veselus divus uzvārdus!
Tagad tik atliek pateikt vismaz aptuveno visa programmas pastāvēšanas laika absolventu skaitu, lai varētu izrēķināt procentus.
...turpina savu izglītošanos LMA, LKA un citās mācību iestādē. nevajadzēja pieminēt, jo tūlīt akal painteresēšos par šajās mācību iestādēs studējošo LKK absolventu un tādu, kuri to nav beiguši, attiecību.
Arkons: Daudzi strādā presē un sniedz privatus pakalpojumus.

Es arī tieši to pašu jau gadiem ilgi daru, bet - ak, sasodīts! bez LKK diploma.

Ak jā, Talsu fotomēnesis noteikti ir augstāka līmeņa fotomākslas iestādījums par FIAP.
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:30
 citēt
Bet nudien.Vai tad 20 eiras ir tik liela nauda?Aizejiet uz tiem kursiem,kam interesē tāda gudri teorētiska spriedelēšana un pēc tam varēsit teikt,ka štrunts vien ir.Kapēc vajag nolikt līdz ar zemi visu pēc kārtas?Un kapēc vajag pāriet uz personīgiem apvainojumiem?Tas drusciņ atgādina,piedodiet par salīdzinājumu,interneta komentārus par sportu-lohi,lūzeri,auni,kauns,uz slidām nemāk nostavēt utml.Par politiku es komentus vispār vairs neatveru.,to lasīt nav iespējams un nav vajadzības.Drīz par foto būs tas pats.:face-sad:
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:35
 citēt
Normāli būtu tā - šāds sludinājums + links uz portfolio + komentāri slēgti + epasts privātai saziņai. Vai arī sejasgrāmatā. Točka.
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:52
 citēt
laucinieks:Normāli būtu tā - šāds sludinājums + links uz portfolio + komentāri slēgti + epasts privātai saziņai. Vai arī sejasgrāmatā. Točka.


Tāda točka nozīmēs 2 apmeklētājus kursiem.
Bet šis spams jau piesaistīs vismaz 7 apmeklētājus (ja autors spēs izmantot viņam doto iespēju).
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:53 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:54 labots
 citēt
laucinieks:Normāli būtu tā - šāds sludinājums + links uz portfolio + komentāri slēgti + epasts privātai saziņai. Vai arī sejasgrāmatā. Točka.
kas, kas normāli...!?
avatar
Publicēts: 14.04.15 14:54
 citēt
Fandango:...Fotoblog klubiņā ir tradīcija visu noriet...

Bet galvenais - šeit ir tik trula tauta un viņu nevar pārliecināt, ka fotogrāfijas rezultātā grib redzēt skaidri saprotamas bildes, nevis jēgpilnu vizuālo zīmju kompilēšanas paradigmas.
avatar
Publicēts: 14.04.15 15:03
 citēt
Fandango:Atbilde Vārdam: Viennozīmīgi. Vismaz pie Māra biju uz kursiem pateicoties kaut kādām portālu diskusijām.

Es domāju, ka fotografēšana ir efektīvs sazināšanās veids, tāpat, kā rakstība. Pat nezinot, ko autors vēlējies teikt, tai jābūt baudāmai, jutekliskai, domas raisošai. labākajā gadījumā. Bet ir arī ''zemā valoda''- meiteņu selfiji un vēl dziļākos instinktos sakņota fotovaloda, kuru izvairos lietot, bet saprot katrs, arī neizglītotākais prāts.


Un vai tad tajā portēlā bija tikpat neglaimojošas atsauksmes kā par Marnicu šeit?
avatar
Publicēts: 14.04.15 15:03
 citēt
Vaards:Bet šis spams jau piesaistīs vismaz 7 apmeklētājus (ja autors spēs izmantot viņam doto iespēju).

Tad pēc divarpus mēnešiem šeit varēsim lasīt 7 blogistu sajūsminātās atsauksmes un galerijā beidzot parādišies kaukas prātīgs - jēgpilni vēstījumi ar pārvaldītām vizuāli perlokutīvām zīmēm. :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.04.15 15:27
 citēt
Vienu gan es varu teikt, ja tas nejēga Marnics var nozvejot šeit kādu lētticīgo priekš saviem kursiem, tad stāsts par to ka Fotoblogs mirī nost ir stipri pārspīlēts.:-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):