forum.gif
Pokemon Go
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pokemon Go
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.07.16 22:18 labots
 citēt
Kurš jau lieto "Pokemon Go"?
Varētu izveidoties vesels foto drabu novirziens, tematika, nu līdzīgi kā OPIJA PĪPĒTĀJI vai APSINTES DZĒRĀJI ;)

KUR, tā aktīvāk Rīgā pulcējas "Pokemon Go", vai kāds jau piefiksējis?
Video jau labāk ši nodarbe izskatās, bet foto arī ir interesanti...

Lūgtumi uz plašu domu apmaiņu, vO!




GO!
avatar
Publicēts: 24.07.16 22:26 labots
 citēt


avatar
Publicēts: 24.07.16 22:47
 citēt
hmm kaut kādos Rīgas parkos gan jau
avatar
Publicēts: 24.07.16 22:57
 citēt
Manu dziļo provinci Tas Kungs pagaidām ir pasargājis no tā psihiatrijas ispētes objekta.
avatar
Publicēts: 24.07.16 23:07
 citēt
Pēc pārs nedēļās pāries...

Bet stulbākais ir tas, ka būs kkāds jauns idiotisma perēklis...
avatar
Publicēts: 24.07.16 23:14
 citēt
Tie ķērāji būtu labāk strādājuši
avatar
Publicēts: 24.07.16 23:31
 citēt
klusums:Bet stulbākais ir tas, ka būs kkāds jauns idiotisma perēklis...

Bet es vēl šito trakomāju nevaru aizmirst. :face-grin::face-grin::face-grin:

avatar
Publicēts: 24.07.16 23:57
 citēt
Nav bijusi pārāk fotogēnisks tas FITline, kur aizrautīgas sejas un to simti?
avatar
Publicēts: 24.07.16 23:59
 citēt
Šodien braucot uz darbu ar manīju pie parka klīstam baru ar tiem idiņiem, labprāt būtu nobraucis dažus, bet negribas cietumā... Un visādi bāli tušņi ar parādījušies, kurus parasti nemana svaigā gaisā, tā ka kāds neliels ieguldījums cilvēces veselībai tomēr atlec, es tā aizdomājos. Bet vispār pa lielam jāpiekrīt ka dīkdieņi vien ir, kam nekas nav jāstrādā
avatar
Publicēts: 25.07.16 00:20 labots
 citēt
aiko99:Šodien braucot uz darbu ar manīju pie parka klīstam baru ar tiem idiņiem, labprāt būtu nobraucis dažus, bet negribas cietumā... Un visādi bāli tušņi ar parādījušies, kurus parasti nemana svaigā gaisā, tā ka kāds neliels ieguldījums cilvēces veselībai tomēr atlec, es tā aizdomājos. Bet vispār pa lielam jāpiekrīt ka dīkdieņi vien ir, kam nekas nav jāstrādā


Nu, dīgdieņi ta jābildē (un labi, ka ir tie dīgdieņi) ja grib labas bildes, kuras var izstādē izlikt, vo!
Un šis jaunais "Pokemon Go" trakums
dod jaunas tematiski / sižetiskas iespājas fotokameras korifejiem :) Te takš tādi daudz?

No vēstures, vo!

Bez dīgdieņiem nebūtu bildes!
Henri Cartier Bresson



avatar
Publicēts: 25.07.16 10:25
 citēt
Tā kā Lunis sen nav te manīcs, tad viņš noteikti ķer pokemonus :haha:
avatar
Publicēts: 25.07.16 12:45
 citēt
Pokemoni i štrunc, pie mums visa debess aizvilkta ar zilu dūmaku, izrādās, ka krievu Olisi Sibīrijā aizdedzinājuši 1,7 mio ha taigas, bet Putļeram russkajā mirā nepietiek tautas dzēšanai, visi piedzērušies viļājas pa Muhosranskas grāvjiem vai sēž pie Iskanderu pogām.
avatar
Publicēts: 25.07.16 14:28
 citēt
Bez bildēm tukša diršana :grimace:
avatar
Publicēts: 25.07.16 16:15
 citēt
klusums:Bez bildēm tukša diršana :grimace:

Vo vo:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.07.16 10:56
 citēt
avatar
Publicēts: 26.07.16 22:33
 citēt
Nu, kuras tās labākās Rīgas vietas, kur pulcējās Pokemoni?
Lai zin kur iet bildēt, padalās ar info, Vo!
avatar
Publicēts: 26.07.16 22:46
 citēt
Mozdōrzeņūs, guļbu vogōs, voi ta naredzi Gaismys biļdī?
Vo!
avatar
Publicēts: 26.07.16 23:10
 citēt
Centrālā stacija
avatar
Publicēts: 26.07.16 23:19 labots
 citēt
Dīkdieņi pokemonus ķer parciņos (garām braucot manīju paaugstinātu pokemonu aktivitāti Vērmaņdārzā, Esplanadē). Darba ļaudis godīgi siro pa un ap dzimtajiem birojiem, pa ceļam no un uz tiem.
Stacijas apkārtnē ir vairāki pokestopi, arēna, bet pašu pokemonu aktivitāte zema. Tāpat arī nav manīti Alfā, Stokmanī, Origo, Dominā.
avatar
Publicēts: 26.07.16 23:43
 citēt
Vai ta Pokemons nesēž Ņujorkā, nu tajā ANO midzenī? Kurš ta šo izlaidis laukā?
avatar
Publicēts: 26.07.16 23:57
 citēt
orks:Vai ta Pokemons nesēž Ņujorkā, nu tajā ANO midzenī? Kurš ta šo izlaidis laukā?

Gan jau tur ar, bet baigi tālu.
Tepat interesanti noskaidrot labas vietas.
Domāju, ka pie gavnoslavnoju katedrāles varētu būt laba vieta nu un pie citiem pedo zombiju namiem ar, tik nav skaidrs kur tā lieta intensīvāk notiek, vo!
avatar
Publicēts: 27.07.16 08:10
 citēt
Pokemoni ir kārtējais pierādījums, ka mūsdienu rietumu pasaulē cilvēks sasniedz pilngadîbu tikai 35-40 gadu vecumā.

4 charts that prove that today’s 30-year-olds are NOT adults - www.marketwatch.com...
avatar
Publicēts: 27.07.16 09:51 labots
 citēt
R_J:Pokemoni ir kārtējais pierādījums, ka mūsdienu rietumu pasaulē cilvēks sasniedz pilngadîbu tikai 35-40 gadu vecumā.

Viens no ilgnodzīvošanas noslēpumiem un visas lietas (t.sk. dzīvi) uztvert vieglā po%uj@. Pieļauju, ka pret pokemonu sērgu arī nevajadzētu lieki iespringt.
avatar
Publicēts: 27.07.16 10:15
 citēt
avatar
Publicēts: 27.07.16 10:17
 citēt
Pričom te Rietumu? Spēle izstrādāta ASV un spēlē to visā pasaulē.
avatar
Publicēts: 27.07.16 11:00
 citēt
Par pokemonu sērgu vēl lielāka ir tā, ka Chrome browserī vairs nedarbojas "Backspace" poga ar "back" funkcionalitāti.
Kā lasīju iemeslus šādai darbībai esot leimie useri, kas bieži nospiežot "backspace" un pazaudē sarakstīto, bet neapstiprināto tekstu. Nu man ~15 gados lietojot šādu navigācija paņēmienu tas nebija atgadījies ne reizi.
avatar
Publicēts: 28.07.16 01:43 labots
 citēt
Pokemoniem un Brīvībai!

avatar
Publicēts: 28.07.16 10:34 labots
 citēt
Labs. Kāds var īsi izstāstīt - kas tā par pokeštelli un ko tur dara ?
avatar
Publicēts: 28.07.16 10:37
 citēt
Es mēģināju saprast, neizdevās, bet ar vienu esmu ticis apmēram skaidrībā - arī tev, kā pieaugušam vecim skaidrā prātā un pie pilnas saprašanas to nevajag, tā, ka nejauc galvu.
avatar
Publicēts: 28.07.16 10:48
 citēt
NilsS:Labs. Kāds var īsi izstāstīt - kas tā par pokeštelli un ko tur dara ?

Tev to nevajaga labāk šitā ar riteni pabraukā www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 28.07.16 20:28
 citēt
Oliss:
NilsS:Labs. Kāds var īsi izstāstīt - kas tā par pokeštelli un ko tur dara ?

Tev to nevajaga labāk šitā ar riteni pabraukā [url=https://www.youtube.com/watch?v=DGlmmndVkVg


Tu]https://www.youtube.com/watch?v=DGlmmndVkVg

Tu[/url] galīgi sajauci, es daru šitā
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.07.16 11:38
 citēt
Schneider:Es mēģināju saprast, neizdevās, bet ar vienu esmu ticis apmēram skaidrībā - arī tev, kā pieaugušam vecim skaidrā prātā un pie pilnas saprašanas to nevajag, tā, ka nejauc galvu.

Bet varbūt kad iet pirtī tīri labi noder, padomā par to!
avatar
Publicēts: 30.07.16 11:44
 citēt
NilsS:Labs. Kāds var īsi izstāstīt - kas tā par pokeštelli un ko tur dara ?

To laikam pagrūti izstāstīt, bet uzliec uz telefona un ieprovē
www.pokemongo.com

youtu.be...
avatar
Publicēts: 30.09.16 09:46 labots
 citēt
nesix:Par pokemonu sērgu vēl lielāka ir tā, ka Chrome browserī vairs nedarbojas "Backspace" poga ar "back" funkcionalitāti.
Kā lasīju iemeslus šādai darbībai esot leimie useri, kas bieži nospiežot "backspace" un pazaudē sarakstīto, bet neapstiprināto tekstu. Nu man ~15 gados lietojot šādu navigācija paņēmienu tas nebija atgadījies ne reizi.


Situācija ir izlabota, paldies par uzmanību, lasīt "How to restore the backspace key as a keyboard shortcut to go back in Chrome":
venturebeat.com...

P.S. norādītajā linkā zemāk pat raksts par poekemōniem, tā kā nebūs pat galīgais off-topiks
avatar
Publicēts: 30.09.16 10:27
 citēt
tie ar vienu kāju kapā
avatar
Publicēts: 30.09.16 18:06
 citēt
Diemžēl Pokemonus ķert vairs nevaru.
:(
Jaunais updeits nobloķēja pieeju uz rūtotiem telefoniem. Man ir Cyanogenmod no kura šķirties netaisos.
Pa divām nedēļām Valmierā, kur daudz pokemonu nav, dabūju 14to levelu un nogāju 88km.
Tagad ķert pokemonus nevaru - dzīvej jēga pavisam pazudusi. :(
avatar
Publicēts: 30.09.16 21:00
 citēt
3rdHalf:Diemžēl Pokemonus ķert vairs nevaru.
:(
Jaunais updeits nobloķēja pieeju uz rūtotiem telefoniem. Man ir Cyanogenmod no kura šķirties netaisos.
Pa divām nedēļām Valmierā, kur daudz pokemonu nav, dabūju 14to levelu un nogāju 88km.
Tagad ķert pokemonus nevaru - dzīvej jēga pavisam pazudusi. :(


Bet vai kāds labs foto ar sanāca kamēr varēji ķert?
Man šis priek arī ir izpalicis...
jo tos Debilofonus (viedtelefonus) neizmantoju, man labi patīk vecie labie telefoni ar pogām un normālu baterijas darbības laiku ap nedēlu ;)
avatar
Publicēts: 30.09.16 21:11
 citēt
Kamēr ķēru Ķešmūdžus - sabildēju arī pāris dāmas ar skaiststām pakaļām...
Par trubafoniem runājot - man darba telefons vēl joprojām ar pogām.

Man viņš vēl joprojām tuvu pie sirds, bet izskatās ka būs jāmaina jo batereja pamazām sprākst nost :(
:face-sad:
avatar
Publicēts: 30.09.16 21:21
 citēt
3rdHalf:Kamēr ķēru Ķešmūdžus - sabildēju arī pāris dāmas ar skaiststām pakaļām...
Par trubafoniem runājot - man darba telefons vēl joprojām ar pogām.

Man viņš vēl joprojām tuvu pie sirds, bet izskatās ka būs jāmaina jo batereja pamazām sprākst nost :(
:face-sad:


Smuks dizains gan, tāda ekskluzīva firma (mazzināma), ka arī maz vietas aizņem :) Labs!
avatar
Publicēts: 30.09.16 21:25
 citēt
Man arī ir parasts salokāms Alkateļš-2012, lādēt vajag reizi 6 dienās, ko nozīmē viebjtālrunāšana, pat nezinu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):