forum.gif
Hmmm....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Hmmm....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.10.16 17:17
 citēt
Tas ir kaukāds kinokameras obturators nekustīga kadra priekšā? apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 17.10.16 19:07
 citēt
Drusku par Nekustāmo īpašumu ieguves ēnas pusi.

Visbiežāk krāpšanas gadījumi novērojami saistībā ar nekustamajiem īpašumiem, kad cilvēki tiek apkrāpti nezinot savas tiesības vai izmantojot viņu uzticību, Saeimas pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē otrdien…

apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 17.10.16 19:12
 citēt
Džas de mindž!!! :anger:
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:35
 citēt
Bet tad nekustīgajiem objektiem jāsanāk pāreksponētiem.
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:41
 citēt
Bet šeit tie nav pārgaismoti!
avatar
Publicēts: 18.10.16 07:22
 citēt
Bet - "izmantojot 150 gadus senu fototehniku, kuru sauc hronofotogrāfija". Drīzāk ar fotošļopu ir līdzināts tieši abgaismojums, kaut arī nesaprotu, kā to var izlīdzināt, ja starpība ir 500x.
avatar
Publicēts: 18.10.16 09:23
 citēt
Tomēr atradu - Photographer Xavi Bou layered together hundreds of individual still images of birds in flight
Krutka un fotošļops, bet mūsu portālos jau strādā piektās klases skolnieki no jauno žurnālistu pulciņa, kuri neko nesajēdz nozarē, par kuru raksta.
avatar
Publicēts: 19.10.16 19:08
 citēt
Происшедшая на Земле ядерная катастрофа — не гипотеза (+Видео)

ecology.md...
avatar
Publicēts: 19.10.16 19:21
 citēt


FIB atslepeno dokumentus: Hitlers pēc kara aizbēdzis

www.la.lv...
avatar
Publicēts: 19.10.16 19:23
 citēt
Tev jau vienreiz bija teikts - Džas de mindž!
avatar
Publicēts: 19.10.16 19:29
 citēt
Энергетическая чистка женщины. Взаимодействие с пятью элементами
Раз в месяц женщине желательно очищать себя с помощью земли, воздуха, огня, воды и Любви…

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 19.10.16 20:09
 citēt
Энергетическая чистка ковров. Взаимодействие с пятью элементами
Раз в месяц, желательно очищать ковры с помощью земли, воздуха, огня, воды и Любви…

psychiatry factory info
avatar
Publicēts: 21.10.16 16:20
 citēt
Прогноз, составленный монахами Тибета сотни лет тому назад…

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 21.10.16 16:44
 citēt
Казахстанский ученый: Инопланетяне следят за человечеством при помощи кошек

www.nur.kz...
avatar
Publicēts: 21.10.16 17:09
 citēt
Kvekšķi, pārāk agri sāci savu kurban-bairamu adzīmēt, pirmdien sāpēs galva.
avatar
Publicēts: 24.10.16 19:54
 citēt
Vangas mantiniece pareģo nākotni

asortinews.weebly.com...
avatar
Publicēts: 24.10.16 21:09
 citēt
Fantastiskākais visā šajā ir tas, ka Rāmais Bāba tam visam arī tic... :amazing:
avatar
Publicēts: 24.10.16 21:21
 citēt
Nu, ja viņš tic, tad uz viņu arī piepildīsies
avatar
Publicēts: 25.10.16 12:25
 citēt
Latvijas pierobežā – Valgas apriņķī - aizvien vairāk siro lāči

www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 25.10.16 14:05
 citēt
20 йога-практик, которые применимы вне коврика

hanuman.ru...
avatar
Publicēts: 25.10.16 14:12
 citēt
Nu nobanojiet taču vienreiz to sektantu Strautnieku!!! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 25.10.16 20:10
 citēt
Kāpēc viņu jābano? Viņš taču pats sev nezinot, ceļ fotobloga reitingus! Atrodi vēl tādu stulbeni, kurš bez maksas postēs Tev linkus no biezakiem resursiem?! Pārejiem vismaz maksā par šo darbu, a te - viss notiek, turklāt, bez maksas! :haha::grimace:
avatar
Publicēts: 25.10.16 20:19
 citēt
_VA_: Atrodi vēl tādu stulbeni, kurš bez maksas postēs Tev linkus no biezakiem resursiem?!

Tu pats izlasīji tos šizoteriķu linkus? Tā godīgi! Un tie skaitās kas "biezāks"?
Vienīgais spameris, kuram viņš mazliet līdzinās, šeit ir tas, kurš tieši tāpat bīda vienu tematu: Telefons-telefons-telefons...
avatar
Publicēts: 25.10.16 21:51 labots
 citēt
Nelasīju. Nav jālasa, tikai japakļauj tie (linki) botu indeksācijai.
Pēc tam var banot, lai šis taisa jaunu identitāti un sāk spamot jau citus linkus. Principā, banot pat vajadzētu, reizi mēnesī, vismaz. Tad ir lielāks atdeves procents tāda troļļa darbam.
Linku saturam vispār nav nozīmes, tikai web adresei un resursa peidžrankam. Jā, vēl, lai links "valīds", t.i. reāls.
avatar
Publicēts: 26.10.16 16:12 labots
 citēt
Советская мебель до и после переделки. Поверить не могу, что это старый сервант! Руки чешутся сделать подобное!

ofigenno.com...
avatar
Publicēts: 26.10.16 18:03
 citēt


Kas to būtu pirms 25 gadiem domājis...

daugavasbalss.lv...
avatar
Publicēts: 26.10.16 18:05
 citēt
Чеснок в молоке лечит астму, пневмонию, туберкулез, проблемы с сердцем, бессонницу, артрит, кашель и многие другие заболевания!

fithacker.ru...
avatar
Publicēts: 26.10.16 18:56
 citēt
Schneider:Nu nobanojiet taču vienreiz to sektantu Strautnieku!!! :anger::anger::anger:



--------------------------
... un īstais Strautnieks nesaprot, ko tā žagas rausta:D
avatar
Publicēts: 26.10.16 20:03
 citēt
te pa lielam ar pacientu viss skaidrs... joga atbrīvo līdz pilnīgam delīrijam :)

avatar
Publicēts: 26.10.16 20:21
 citēt
talavietis:
Schneider:Nu nobanojiet taču vienreiz to sektantu Strautnieku!!! :anger::anger::anger:



--------------------------
... un īstais Strautnieks nesaprot, ko tā žagas rausta:D


Vot! Man jau arī šķiet, ka priore vai KolsDee, vai vēl kāds varētu pastāstīt daudz ko vairāk par to Babaramu.:face-smile:
avatar
Publicēts: 26.10.16 20:33
 citēt
Nu diezin vai, tā krievu linku postēšana pārāk raksturīga tieši tam plānprātiņam.
avatar
Publicēts: 27.10.16 01:30
 citēt
Schneider:Nu diezin vai, tā krievu linku postēšana pārāk raksturīga tieši tam plānprātiņam.


fui cik tu neticīgs mūsu tesmeņpriores hiperaktivitātei uz multipersonību tiražēšanu :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.10.16 16:48
 citēt
KolsDee:Katrs cilvēks ir radīts pēc Dieva ģīmja un līdzības...

Arī Ieva? Tad sanāk, ka Tas Kungs ir hermafrodīts?
avatar
Publicēts: 27.10.16 18:13 labots
 citēt
Schneider:
KolsDee:Katrs cilvēks ir radīts pēc Dieva ģīmja un līdzības...

Arī Ieva? Tad sanāk, ka Tas Kungs ir hermafrodīts?

Vai tad kāds vēl nezin, cik vienkārši viss bija patiesībā. Uz Zemes, kur jau bija radusies dzīvība, ieradās citplanētieši (tie arī bija tie dievi!), novērtēja situāciju un par perspektīvāko sugu atzina pērtiķus. Uztaisīja proves, sakrustoja sevi ar pērtiķiem un labāko mēģinājumu - cilvēku atstāja, lai tālāk vairojas un kuļas pats kā māk. Paši devās tālāk apceļot Visumu. Tas arī izskaidro, kāpēc arheologi neparko nevar atrast daudzmaz pārliecinošus evolūcijas starpposmus starp pērtiķi un cilvēku. To nemaz nav, cilvēku uztaisīja ar vienu rāvienu samērā īsā laikā. :face-glasses::face-smile::face-grin::face-kiss::face-wink:

P.S. Bet pēc ģenētiķu aplēsēm, tas varētu būt noticis ļoti nesen, apmēram pirms nieka 200 000 gadiem. Šis skaitlis iegūts novērtējot laiku, kas varēja būt nepieciešams, lai sieviešu mitohondrijās "noslēptās" DNA, kas pa sieviešu līniju no paaudzes paaudzē tiek nodotas bez izmaiņām, būtu mutāciju rezultātā izmainījušās līdz tādām DNA, kas atrodamas šodienas cilvēkam. Tādējādi pirms minētajiem 200 000 gadiem mums ir bijusi visiem viena ciltsmāte, tā saucamā "mitohondriālā Ieva": en.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 27.10.16 18:41 labots
 citēt
Starp pērtiķi un vispār cilvēku atrasti visādi tur pitekantropi vārdā Heidelbergas Lūsijas, bet nevar atrast tieši saprātīgā cilvēka priekšteci. Nu laikam jau jātic, ka anglosakši ir reptiloīdi, bet slāvi cēlušies no Atlantiem.
Tik pēdējā laikā parādās neskaidrības ar tuvākajiem krievu tautas brāļiem - ukraiņiem. :amazing:

Ar iscelšanos no vienas Ievas arī skaidrojama cilvēces brāķīgā kvalitāte. Arī Bībelē teikts, ka visa civilizācija radusies no tuvradnieciskas krustošanās pat veselas divas reizes - no Ādama un Ievas un no Noasa ģimenes. Un katrs zootehniķis jums apliecinās, ka inbrīdings noved pie populācijas degradēšanās.
avatar
Publicēts: 27.10.16 19:57
 citēt
Kas tad masveidā notiek, ja ne populacijas degradēšanās? Daudzi jau tagad, neilgu laiku pēc GPS ieviešanas, vairs nespēj ceļu atrast, pa kuru braukuši pirms nieka 10 gadiem... :haha:
avatar
Publicēts: 27.10.16 20:36
 citēt
Dīvaini - līdzinās viss, bet sastadīt dieva portretu, joprojam neviens nespēj. Jau 2000 gadu pasaka ceļo pa pasauli un joprojām nespēj.. :grimace:
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:00
 citēt
Maziem bērniem ir piedodami iedomu draugi. Kad bērni izaug, viņiem jau ir skaidrs, ko viņi vēlas no dzīves un ir laiks to īstenot. Tie, kuriem joprojām ir iedomu draugi un pilna māja bērnu dienu mantiņu, staigā pie psihiatra, vairums, lieto medikamentus, jo jebkādas novirzes no normas, ir jāarstē. Man nav vajadzīga tāda mīlestība, kur gultā guļu es, mans partneris un vesels bars dievu, viņu dēlu, vedeklu un mazbērnu. Grupņiks arī, vazin, ir novirze.
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:22
 citēt
Man vienalga cikvienīgs šis ir, es esmu pagāns, ar nelielu budisku ievirzi. Kristietības dienas ir skaitītas, par ko īpašs paldies visādiem sludinātājiem, kuri palīdzējuši daudz vairāk par inkvizīciju un masveida tautu apspiešanām.
T.i. - ja gribi nokaut reliģiju, noalgo pāris muļķus, kuri stabulē par to ik uz stūra.
Nekā personiska, taču, mūsdienu pasaulē pieņemts uzrādīt klientam kvalifikāciju apliecinošu dokumentu. Tev, acīmredzot, dies aizmirsis tādu izsniegt. :)
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:38
 citēt
Kādiem "kā man"?! Jaunu reliģijas novirzienu esi atvēris? Cik man zināms, bībelē kaut kas tika murkšķēts par līdzību dievaģīmim un vel tika murkšķēts par aizliegumu kristiešiem lietot šādus te izdalošus "tādiem kā tev". :)
Ja reiz es spēju pieņemt, ka esi tāds Tu, kurš vietā un nevietā vazā sava barveža vārdu, kāpēc Tu atsakies pieņemt, ka man tas nav interesanti nevienā aspektā? Man ir cita reliģija, ja to tā var saukt un es esmu kopā ar tiem, kuri atzīst, ka uz pasaules ir tūkstoši citu reliģiju un dievu, nevis bļaustās, ka dievs esot viens un pārējie cikturtūkstoši - nē.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):