forum.gif
Kāzinieki
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kāzinieki
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.01.20 15:19
 citēt
Vari pasērfot arī pa zināmu latviešu fotogrāfu mājaslapām, ierakstot Google Jānis + kāzu foto vai Linda + kāzu foto. Tajā pašā Instagram var meklēt ne tikai lietotājus, bet arī pēc tegiem. Ieraksti #kāzufoto utt., droši vien ātri parādīsies i Tev nezināmu Latvijas fotogrāfu galerijas, i varēsi ieraudzīt attiecīgo filtru pielietojumu kā uz sejas. Piemērus man būtu bijis speciāli jākrāj. Vainīgs, protams, bet Tu izklausies tīri šokēts, ka KĀDS vēl 2020. gadā ko TĀDU (vienus un tos pašus presetus) varētu lietot. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 06.01.20 22:09
 citēt
Blogfotokopis:Vari pasērfot arī pa zināmu latviešu fotogrāfu mājaslapām, ierakstot Google Jānis + kāzu foto vai Linda + kāzu foto. Tajā pašā Instagram var meklēt ne tikai lietotājus, bet arī pēc tegiem. Ieraksti #kāzufoto utt., droši vien ātri parādīsies i Tev nezināmu Latvijas fotogrāfu galerijas, i varēsi ieraudzīt attiecīgo filtru pielietojumu kā uz sejas. Piemērus man būtu bijis speciāli jākrāj. Vainīgs, protams, bet Tu izklausies tīri šokēts, ka KĀDS vēl 2020. gadā ko TĀDU (vienus un tos pašus presetus) varētu lietot. :face-glasses:

Nu, ko pasacīt, kaut kā jau darbs jāoptimizē ir, skaidra lieta. Domāju neatmaksājas pie katras bildes stundu sēdēt pēcapstrādē, sevišķi jau ja runa iet par reportāžu. A visādus jocīgus presetus izmantot, nez, neticu ka profi tā dara... Var tak laitrūmā pats uztaisīt savus presetus katrai situācijai un izmantot uz nebēdu:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.01.20 23:14 labots
 citēt
Nu, lūk, arī tie savi preseti jau no kaut kā arī ir radušies. Ja Google iesit atslēgas vārdus un apskatās tos bundļus, tad vizuālā atmiņā noteikti atausīs déjà vu - ir jau redzēts kaut kur.

Teiksim, Nr. 5 šeit www.creativebloq.com....
avatar
Publicēts: 08.01.20 03:46 labots
 citēt
Rādītājs ir pasūtītāju labsajūta,ja viņi par savu naudu ir guvuši vēlamo rezultātu = lieliski.
avatar
Publicēts: 08.01.20 10:58
 citēt
Te jāpiebilst, ka tēmu par attēlu kloniem, kas rodas, izmantojot presetus, jau vairāk cilā paši fotogrāfi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):