forum.gif
Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.02.18 22:53
 citēt
Padiskutēsim par šo multi personāžu ar viņa 7 vai vairākiem (ja kādu vēl nezinu sakiet) atvērtajiem un aktīvajiem profiliem. Liekas vecākais un pirmais ir:
Fandango www.fotoblog.lv...
Ja nemaldos sākumā bija reģistrēts ar vārdu uzvārdu, tad sākās mainīšana uz visādiem baltajiem tēviem un kas tik tur vēl nebija. Galerija šitam arī vieno no zolīdākajām, ok nosacīti, bet nu tomēr nav izteikta brāķu draza.
priore www.fotoblog.lv... laikam nākamo atvēra. Nevar īsti saprast vai caur šo slavina baznīcu vai ņirgājas, jo bildiņas pārsvarā užas, nu mēsli.
KolsDee www.fotoblog.lv... darba rutīnas aptieķbilži un draza pa vidu.
TesMens www.fotoblog.lv... piensaimniecības lobētājs, bet visumā kadri ok, latviskas lauku ainas, cilvēciņi, īstenībā nav iebildumu.

Kamēr Uldi turējās pie šiem 4 elementiem, stabiem, kolosiem kā kurš vēlas, viss bija ok. Pa bildei dienā no kāda profila, neuzbāzīgi un netroļlojot. Bet laikam jau ieiet azartā un paliek garlaicīgi, sāka likt pa 3-4 kadriem dienā, visādus štruntukus (skaidrs ka nevienam nav atrādāmu bilžu katru dienu), apetīte pieauga un sāka cept troļļotāju profilus.
Vilkaste www.fotoblog.lv... rāmākais bet ja godīgi visšvakākais projekts, totāli nekādi bilžuki.
PhotoMaster www.fotoblog.lv... agresīvais trollis, ar ievirzi uz apstrādē spešel sadirstām bitovuhas ainiņām. Liek arī svešas no neta novilktas bildes.
OBSCURA www.fotoblog.lv... Marnica parodēšanai, un visai sekmīgi sākumā, forumā ne viens vien uzķērās :face-wink:
Bet tad tiek pieļauta kļūda, sāk rakstīt savā stilā, ielaiko bildes no viena IP u.t.t.
Teikšu atklāti ka sākumā kamēr Uldis operēja ar pirmajiem 4 nekādu iebildumu nebija. Bildes ar kaut cik bija līmenī, uzbāzīgi bieži nepostēja. Nu lab tracināja jau forumā tā sarunāšanās pašam ar sevi, bet nu kam negadās, onkulis ar dīvainībām, laikam ļoti vientuļš, vakaros nav ar ko papļerkstēt dzīvajā. Bet nu iet jau pavisam traki, pa 3-5 bildes dienā, pārsvarā miskastes draza un vēl lielas pretenzijas un smieklīgi bērnišķīgi gājieni ar atriebes dzēst un histērisku tēmu cepšanu forumā (par neadekvātu bloķēsanu). Nu lab sākumā tas ir komiski, var ierēkt bet nu cik ilgi ? Troļļot ar jāmāk ar mēru, re Hugo albumā ne vairāk par pārdesmit bildiņām. Turpretī Uldis apstāties, piebremzet galīgi nemāk. Vieni un tie paši sūduki tiek pārpostēti entās reizes, visādu kollāžu cepšana no weba novilktiem zvēriem un pat citu bilžu uzdošana par savējo. Sāk reāli tracināt, tik ļoti ka negribas te vairs kāju spert. Bet nu johaidī padoties ar negribas :face-smile: Cik šo esmu pārrunājis ar vairākiem bloga autoriem, tracina tas daudzus. Ir jau izteikušies ka tik šito sūduku dēļ negrib paši vairs publicēties. Tas ir nomācoši, neveselīgi tā teikt.

Tāpēc aicinu izteikties visus kas nav vienaldzīgi. Ja negribas gari rakstīt var pa numuriem:
1. Pie vienas vietas, lai tik Uldis darbojas tālāk no entajiem profiliem, tāpat galeriju vairs neskatos.
2. Jā tracina, banot, jo kā nekā pārkāpis arī lietošanas noteikumus www.fotoblog.lv... 35. Katram fotoblog.lv reģistrētajam lietotājam drīkst būt tikai viens lietotāja profils. Vienā profilā nedrīkst būt reģistrētas vairākas personas.
3. Nesmuki jau ir, bet apžēlot Uldi, atstāt 1 profilu, vai tos 4 pirmos, ar noteikumu ka neliks vairāk par 1 bildi dienā (solidarizēsies ar citu autoru ierobežojumiem).
4. Uldis malacis, atbalstu un cepsim arī citi augšā vairākus profilus un pataisīsim te galeriju par totālo balagānu.

Nu kaut kā tā, pats sliecos uz 3. jo lāga zēns jau patiesībā, krietni nomaldījies tikai, saputrojies :face-smile: Aizspēlējies pārāk ilgi tai viena aktiera teijāterī.
avatar
Publicēts: 27.02.18 23:36
 citēt
3. Ja nelīdz, 2.
Un lodžiju pa taisno. Uldim vismaz ir personība, pat vairākas.


Tiesa, no pieredzes zinu, vairāki paralēli alter ego reizēm ir kā terapija. Bet nupat ir par traku.
avatar
Publicēts: 27.02.18 23:52
 citēt
Domātum, ka arī Strutniekam ir 2 profili, Bābu rāmis taču tā pati lodžija vien būs.
avatar
Publicēts: 28.02.18 00:15 labots
 citēt
Es vienmēr esmu iestājies par reālu profilu ar vārdu, kaut arī niks, tomēr kaut kādā līmenī atpazīstams.

Šajā gadījumā pat nezinu, ko lai saka?
Apbrīnoju dažkārt cilvēka uzņēmību un talantu, noturēt stilu, nesaputrot to mainot dažādus personāžus.
Manuprāt, visam kājas aug tieši no tā, ka negribēdams bojāt savu reālo vārdu, personāžs steidzas palīgā ar citu niku, piemēram, lai neuzskatītu par knauzeri, tas izveido pirkšanas gadījumiem un tādējādi veiksmīgi var apstrādāt pārdevēju un tas pat nenojauš, ka viena un tā pati persona vairāku niku veidolā iedzen stūrī.

Neesmu soģis un teikšu, ka mani tas nenomoka, jo neesmu izsaucis uguni uz sevi, bet jā, kaut kur tomēr sliecos domāt, ka iet par tālu...

PS: Nevienam nenovēlu banu, patīk vai nepatīk, bet jāapzinās, ka katrs mēs esam te savu interešu dēļ, un ja manas nesaskan ar kāda cita interesēm, nevienu ārā raidīt netaisos.
avatar
Publicēts: 28.02.18 07:55
 citēt
Kāds te sakars ar skaudību?? Cilvēk mīļais... Fotoblogs tagad un tūlīt likvidēsies viena shitpstotāja dēļ? Jā, noteikti. Nav man lemts saprast inteneta varoņus, kuri terorizē citus un pēc tam tēlo upurus. Varbūt interneru kā tādu slēgt, lai mazāk kreņķu?
avatar
Publicēts: 28.02.18 08:19 labots
 citēt
Neredzu iemeslu cepties, jo nav te nekāds nopietnais foto saits.... . Te ir provokatīvi izklaidējošajā źandrā ieturēta vide , kurākurā Uldis ļoti labi iederās, un viņa profilu uzskaitījums ir klajš cilvēktiesību pārkāpums, kurš iznīcina tiesības uz privātumu .... . Kā lai viņš pēc visa šitā pilnvērtīgi strădā?
avatar
Publicēts: 28.02.18 08:51
 citēt
1.

Nu varbūt varētu palūgt nelikt čatā saites uz šlāgeriem, bet apzinos, ka ideja naiva.
avatar
Publicēts: 28.02.18 09:20
 citēt
Man līdz spuldzītei, piemērs ar Marnicu bija pat asprātīgs, tik mastera lomā nebūtu par skādi turēties kaukādās elementāras pieklājības normās.
avatar
Publicēts: 28.02.18 09:24
 citēt
Es uz to būtu skatījies kā uz "projektu-projekciju" - tipa - ir maza projekcija bloga ietvaros, bet ja kāds izdomā to pārnest Baltijas ietvaros ar reālām personām kā aktieriem, tad dažu labu bildi varētu "iesmērēt" pa "bargu" naudu...
avatar
Publicēts: 28.02.18 09:27 labots
 citēt
Skumji, ka no kādreiz interesantas vietnes nekas labs te nav palicis- balagāns un dažu ne pārāk talantīgu "aktieru" mono-teijāteris, un brīžiem tas pasākums atgādina kādas iestādes Napoleona palātas jautro un atjautīgo klubu (KVN) :face-grin:
Labi, ka vismaz var dažreiz galeriju pašķirstīt... :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.02.18 09:31
 citēt
Tauta, ņemiet to visu vieglāk! Nopietnības jau tā dzīvē par daudz.:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.02.18 09:52
 citēt
Da Muzikants ir štrunc, es tik domāju, kas ar kvekšķi noticis, ja pat no jūtubes aizvācis visus savu tupeļvideo. Nomainījis ticību, vai radi ir bijuši ievietojuši tvaicenē, kur ārstēšana izrādījusies sekmīga?.. :amazing:
avatar
Publicēts: 28.02.18 10:13 labots
 citēt
Vardi būs nogrābusi kāda vecene un tagad taisa no viņa cilvēku....Uldim atstāt vienu (1) profilu
avatar
Publicēts: 28.02.18 10:14
 citēt
Par 3 punktu. Bet atstāt 1 profilu viņam.
avatar
Publicēts: 28.02.18 10:18
 citēt
man Obscura likās aizdomīgs, baba rama arī :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.02.18 10:58
 citēt
Skumji, ka no kādreiz interesantas vietnes nekas labs te nav palicis (c) Frīdis ....
Daudzas foto vietnes ir, tādu vai citādu iemeslu dēļ, izjukušas. Pašreizējā momentā, blogu pie dzīvības notur tieši "klaunu tipa pasažieri", lai cik tas skumji nebūtu .... Izdzenājot "klaunus", bloga kvalitāti neuzlabos, tam vajadzīgi citi soļi, lai motivētu te publicēt bildes, lai to publicēt gribētāju pietiktu, varbūt kādu atlasi, pirms publicēt utt.
avatar
Publicēts: 28.02.18 11:05
 citēt
Kungi! Varbūt to kara cirvi vajag norakt?!!! Mūs jau tā ir tik maz. Visi aizliedzēji, banotāji un ārā sviedēji, var būt vispirms tā sirsnīgi paskataties uz SEVI no malas? Nāk pavasaris. Diena JAU par četrām stundām garāka. Saulīti šad tad var manīt! Itkā VILKU mēnesis ar jau garām, nav nekādu nopietnu iemeslu mesties viens otram pie rīkles. Kā tur runcis LEOPOLDS teica? Jā! Jā! Dzīvosim draudzīgi!!! HA!

Rīt jau pirmais MARTS!:face-grin::face-smile::face-smile::face-smile::face-grin:
avatar
Publicēts: 28.02.18 12:57
 citēt
Un vispār - kas vainas alus, cirvju, salieceņu nazīšu, motociklu "Minsk" un lampu radiolu apspriežamajam klubiņam?
avatar
Publicēts: 28.02.18 13:08
 citēt
Gribētos kādu pasākumu, ar fotografēšanu, sen nav bijis neviens
avatar
Publicēts: 28.02.18 13:29 labots
 citēt
kā nav, reku fotoklubs Āgenskalns aktīvi darbojās

fotoklubsagenskalns.lv...
avatar
Publicēts: 28.02.18 14:12
 citēt
Starp citu, garām ejot..lodžija nav tas, par ko te vairums domā, simts punkti.:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.02.18 14:26
 citēt
versatile:3. Ja nelīdz, 2.
Pievienojos.
avatar
Publicēts: 28.02.18 15:43
 citēt
jauki
avatar
Publicēts: 28.02.18 15:44 labots
 citēt
Karlis_K:... Troļļot ar jāmāk ar mēru, re Hugo albumā ne vairāk par pārdesmit bildiņām...

Nez, kas tie par apvainojumiem, KO?
Tagad nomainījis niku no Alibabas uz Karlis_K un nez ko streso/tēlo... :(
Ja pats te Troļļo, tad nedomā, ka citi arī tā dara, paranoja piemetusies vai?
.
Man tieši patīk, ka te arī interesanti autori ir, nevis tikai tie garlaicīgie dabasskatu, puķīšu, kaķīšu, saulrietu un pusmauku knipsētāji.
Man tikai no pieminētajiem autoriem nepatīk Priores un Tesmeņa reliģijas uzbāzīgā sludināšana.
Un PhotoMasteram necenties uzbraukt, labas bildes! Cilvēciskā stila masters, VO!
.
Pilnmēnes vēl tak nav, kāpēc Karlis_K tāds trakums uznācis,
pameklē vispirms vainu pats sevī, vo!

4. malači autori, atbalstu - dzīvot vajag ar prieku!
avatar
Publicēts: 28.02.18 15:49
 citēt
Hugo: Man tieši patīk, ka te arī interesanti autori ir, nevis tikai tie garlaicīgie pusmauku knipsētāji.


Kāpēc pus?
avatar
Publicēts: 28.02.18 15:50
 citēt
Maris:
Hugo: Man tieši patīk, ka te arī interesanti autori ir, nevis tikai tie garlaicīgie pusmauku knipsētāji.


Kāpēc pus?

Uz tām Haralds specializējies.
avatar
Publicēts: 28.02.18 15:59
 citēt
Maris:
Hugo: Man tieši patīk, ka te arī interesanti autori ir, nevis tikai tie garlaicīgie pusmauku knipsētāji.


Kāpēc pus?

Es nevēlos būt nepieklājīgs.
avatar
Publicēts: 28.02.18 16:13
 citēt
Hugo:
Pilnmēnes vēl tak nav, kāpēc Karlis_K tāds trakums uznācis,
pameklē vispirms vainu pats sevī, vo!


Uzcept man ar vairākus feikos profilus un tad dienā te krāmēt 4+ garlaicīgos štruntukus, tas tev patiks ? :face-smile:

Hugo:
Man tieši patīk, ka te arī interesanti autori ir, nevis tikai tie garlaicīgie dabasskatu..


Ok saprotu daudziem poh kā arī domāju, var gadiem katru vakaru lūrēt vienu un to pašu viena aktiera komēdiju ar jau apnikusajiem gājieniem, jociņiem. Bet redzu ka neesmu tomēr vienīgais kuram tas jau sen apnicis. Ja man kāds ento reizi cenšas izstāstīt vecu anekdoti, tad es neizliekos ka ir bezgala smieklīgi, bet uzreiz pārtraucu un saku ka to jau sen esmu dzirdējis. Dikt zemu jau kritis tas fotoblogs, bet vai to iznīcināt pilnīgi un galīgi, tāds ir jautājums.
avatar
Publicēts: 28.02.18 16:53
 citēt
jauki
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:06
 citēt
Kungi! Mieru, tikai MIERU! Kārli, paņem aliņu, pasēdi, atpūties un padomā par dzīvi. Nemeklē visos ienaidniekus, mēs katrs spēlējam to lomu, ko šīs traģikomēdijas autors mums katram ir iedalījis, BEZ IZVĒLES TIESĪBĀM! Ja Tu spēsi pārvarēt savu aizvainojumu, tā tad tavā scenārijā ir pieļauta tāda iespēja. Ja nespēsi, tad tā arī turpināsi.

Dažreiz ir derīgi paklausīties arī vecas anekdotes. Kādreiz tač tās arī bija jaunas... HA!
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:17
 citēt
Agrāk (lasīt: gadus 6-12 atpakaļ) šis bija itin jauks saits, kurā gribējās likt arī bildes un bija ko skatīt, kā arī forumā lasīt. Tīri nostaļģijas vārdā būtu jauki, ja kas tāds būtu iespējams atkal.
Pašlaik - pat nezinu kas te notiek, bet izskatās pēc 10-15cilvēku (kuriem, šķiet, dzīvē citas izklaides nav) bezsakarīgu troļļošanu (lasīt: onānismu) vienam ar otru forumā, sačakarējot jebkuru tēmu. Par ievietotajiem foto pat īsti nav ko komentēt . Un galvenais - ka pašiem neapnīk.
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:27
 citēt
A_selenia:Starp citu, garām ejot..lodžija nav tas, par ko te vairums domā, simts punkti.:face-smile:

Gribi pateikt, ka drīz šeit uzradīsies arī kāds feikais kara varonis/kaimiņieņu aptecētājs ar imennoje TT kabatā? Un Luņa labākā draudzene un mūža mīlestība? :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:40
 citēt
Schneider:
Gribi pateikt, ka drīz šeit uzradīsies arī kāds feikais kara varonis/kaimiņieņu aptecētājs ar imennoje TT kabatā? Un Luņa labākā draudzene un mūža mīlestība? :face-grin:


A ko ja lācs nācis desmitreiz atpakaļ tad varētu ar dansi sagaidīt :face-smile:

NIN:Agrāk (lasīt: gadus 6-12 atpakaļ) šis bija itin jauks saits, kurā gribējās likt arī bildes un bija ko skatīt, kā arī forumā lasīt. Tīri nostaļģijas vārdā būtu jauki, ja kas tāds būtu iespējams atkal.


Nūūū velti cerēt, jo visos fotosaitos ir vērojams pagrimums, fotoentuziasti vairumā kļuvuši par pašiņknipsētājiem, un soctīkli nu aizvieto fotosaitu pļāpātuves.
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:44
 citēt
Nūūū velti cerēt, jo visos fotosaitos ir vērojams pagrimums, fotoentuziasti vairumā kļuvuši par pašiņknipsētājiem, un soctīkli nu aizvieto fotosaitu pļāpātuves.


Vel jo vieglāk būtu kvantitāti pārvērst kvalitātē

Lai gan saprotu - TE var slēpties zem sava nika un pļūtīt droši, nevis kā soctīklos :)
avatar
Publicēts: 28.02.18 17:52
 citēt
Antik-war tāpat jūtama aktivitātes mazināšanās. Kaut arī par feizbuka foto sadaļām nevar teikt, ka tur dzīve kūsā.
avatar
Publicēts: 28.02.18 18:57
 citēt
Diagnoze - šizofrenija. Ko tur daudz izteikties :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.02.18 19:26
 citēt
Pirms pāris gadiem twiterī (autors Oleg Ponomar, viņš gan raksta par politiskām tēmām, bet piektdienas vakaros - savas atziņas par dzīvi) lasīju ļoti sakarīgu tekstu, apmēram šādu: uz pasaules nav nepareizu cilvēku, nepareizu domu, nepareizas rīcības. Nav. (Te gan neiet runa par kriminālnoziedzniekiem un kriminālsodāmiem nodarījumiem). Kas vienā brīdī šķiet aplams un greizs, tas citā laikā un citos apstākļos var būt vienīgais pareizais risinājums utt.
avatar
Publicēts: 28.02.18 19:46
 citēt
A_selenia: (Te gan neiet runa par kriminālnoziedzniekiem un kriminālsodāmiem nodarījumiem).


LV robežas šajā pusē runa neiet, tas tiesa, bet kāpēc no tik bezgala plaša vispārinājuma nodalīti krimiķi?
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:03
 citēt
Maris:
A_selenia: (Te gan neiet runa par kriminālnoziedzniekiem un kriminālsodāmiem nodarījumiem).


LV robežas šajā pusē runa neiet, tas tiesa, bet kāpēc no tik bezgala plaša vispārinājuma nodalīti krimiķi?


To lasīju pirms pāris gadiem, precīzi nocitēt nevaru, pateicu tikai galveno domu. Teksts bija daudz garāks. Un par "runas iešanu" jau zināju rakstot - kāds noteikti pārmetīs.:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:04
 citēt
Schneider:
A_selenia:Starp citu, garām ejot..lodžija nav tas, par ko te vairums domā, simts punkti.:face-smile:

Gribi pateikt, ka drīz šeit uzradīsies arī kāds feikais kara varonis/kaimiņieņu aptecētājs ar imennoje TT kabatā? Un Luņa labākā draudzene un mūža mīlestība? :face-grin:


Pārāk tālu meklē, ir jau tepat.:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):