forum.gif
fotoizstāde un manas filmas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / fotoizstāde un manas filmas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.05.18 13:07
 citēt
www.facebook.com...
MAIJS 11.
KINO // Latvijas eksperimentâlâs filmas un H.Elceris
Publisks pasâkums · Rīko Valerie Kravale PHOTO un Līksnas Dârzs
Šodien no plkst. 18:00 lîdz 22:00
Līksnas iela 26, Riga, ar 15. Trolejbusu no LU vienu pieturu aiz Kultūras Akadēmijas laikam.
avatar
Publicēts: 11.05.18 15:31
 citēt
Super Harald!
avatar
Publicēts: 14.05.18 13:32
 citēt
pamaz bijām, bet citādi normaļoks. pirmoreiz pats redzēju, kā tas uz TV ekrāna izskatījās, kad rādīju mēli tiešajā ēterī! gan jau atkal un tad šhit'o a pačolēsim:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.05.18 13:54
 citēt
Žēl, ļoti žēl ka netiku tāpēc, ka pēkšņi bija jāstrādā. Kur vēl YouTubē var atrast Tavas filmas ?
avatar
Publicēts: 14.05.18 15:41
 citēt
Haralds ir baigais pipars !
avatar
Publicēts: 14.05.18 16:01
 citēt
Haralds fiksē vēsturei. Gan toreiz, gan tagad.
avatar
Publicēts: 19.05.18 21:14
 citēt
Rejs:Žēl, ļoti žēl ka netiku tāpēc, ka pēkšņi bija jāstrādā. Kur vēl YouTubē var atrast Tavas filmas ?
mazs gabaliņš no Alksnīša Kinožurnāla "Padumjā Latvija" šeit:
www.youtube.com...
mana vienīgā autōrfilma, par kuru dabūju grand prix Bal†ijas kara apgabala paralēlā kīnō kinofestivālā, kvalitāte drausmīga, filmas oriģināli padirsa "Arsenāla" rīkotāji, nosacīto "master tape" uz VHS padirasa cita festivāla rīkotāji, filma digitalizēta no otrās VHS kopijas:
www.youtube.com...
citas filmas ar gadiem!
avatar
Publicēts: 20.05.18 17:32
 citēt
filmēts tak laikam uz 16mm filmas ? es kā skolnieks biki pamēģināju ar Aurora kameru Super 8mm filmu vai kā viņu tur sauca. Dabūt filmas tajos lohu laikos nevarēja. bet neskatoties uz to jau biju izštukojis kā man priekšplāni slīdēs kadra lejasdaļā attiecībā pret dibenplānu utt. vispār interesanta nodarbe tajos laikos, kas liek pašam visu izdomāt.
avatar
Publicēts: 20.05.18 17:46 labots
 citēt
Ručku līdz galam Harald ! Vladis labais :):)
avatar
Publicēts: 06.06.18 12:33
 citēt
Lunis:Ručku līdz galam Harald ! Vladis labais :):)
nuka. vēl ne tik sen piemeklēju!
Lachux:filmēts tak laikam uz 16mm filmas ? es kā skolnieks biki pamēģināju ar Aurora kameru Super 8mm filmu vai kā viņu tur sauca. Dabūt filmas tajos lohu laikos nevarēja. bet neskatoties uz to jau biju izštukojis kā man priekšplāni slīdēs kadra lejasdaļā attiecībā pret dibenplānu utt. vispār interesanta nodarbe tajos laikos, kas liek pašam visu izdomāt.

uz 16 mm gan. bija 8 mm un bija 8 Super. kaut kur Pasaulē bija arī 8 mm ar perforāciju filmas vidū starp kadriem. labā ziņa, ka filmēju reti ar "Krasnogorsku-3", biežāk ar 2SR un ar Kinōru. filmas brīžiem varēja dabūt, brīžiem nevarēja. bet saprātīgās robežās deva studijā uz pārskaitījuma pirktas. reizēm pa lēto kāds noandelēja ar termiņu pie gala. televīzijā paretam varēja dabūt, toreiz vēl Tv filmēja uz 16 mm.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):