forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.12.21 20:14
 citēt
Negatīvi, netēlo asprāti! Katra valsts ir tādā vai citādā atkarībā. Vai nu milzīgi parādi vai valdību pārņēmuši savā kontrolē "izredzētie"! Kur ir joskes, tur NEKAS LABS NAV GAIDĀMS! HA!:anger:
avatar
Publicēts: 15.12.21 20:15
 citēt
Allmarss, nabadziņš esi tu un pavisam apdalīts, jo ir atņemts pats vērtīgākais- loģiska spriestspēja.
avatar
Publicēts: 15.12.21 20:22
 citēt
Labi, labi, jugla! Labāk rūpējies par savu spriestspēju! Tā tev ne tikai klibo, bet lēni rāpo! Domāju, ne bez iešprices... ko neapdomīgi esi sev sarūpējis! HA!
avatar
Publicēts: 15.12.21 20:41
 citēt
All-marss:Labi, labi, jugla! Labāk rūpējies par savu spriestspēju! Tā tev ne tikai klibo, bet lēni rāpo! Domāju, ne bez iešprices... ko neapdomīgi esi sev sarūpējis! HA!


neej gan špricēties, savādāk būs pavisam traki un sāksi pavisam greizi uzvesties.
avatar
Publicēts: 15.12.21 20:48
 citēt
Mars, tu pats, tā klusībā, apzinies kādā konusā esi sagājis, jeb viss liekās normāli? Saprastu, ja tu laistu muļķi, bet izskatās, ka laid pa nopietno, un te vietā - draugs, nav labi
avatar
Publicēts: 15.12.21 22:56
 citēt
Rūdi! Labāk domā, ja vēl esi spējīgs, par savu "konusu"! Es aferistus un zagļus neatbalstu, kā dari tu, pasaciņām par šprici neticu, kā tu to dari, par resnu čigāniešu pakaļām nejūsmoju, kā tu to dari, Man nekas nedubultojas, kā tas notiek ar tevi...!!!??? Nu tad saki, kā tev ar to "konusu" īsti ir???? Bet nojaušu, ka tev ar tādu diagnozi diezvai izdosies kaut kāda sakarīga atbilde un steidzīgi "pārlēksi" uz citu tematu vai! Nu bet lai vai kā, lai tev labi klājas un veselība vēl turas! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.12.21 00:32 labots
 citēt
Rododendrs
avatar
Publicēts: 16.12.21 07:53 labots
 citēt
Mars, ko tur atbildēt, tavi argumenti mana konusa pamatošanai, pierāda tavu konusu.... :haha:
avatar
Publicēts: 16.12.21 09:12
 citēt
Marsietis netic pasakām. tas bija labs!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.12.21 10:20
 citēt
All-marss:Es aferistus un zagļus neatbalstu, kā dari tu

Šlesers ir godīgs un tīrs kā bāreņa asara!! :D
avatar
Publicēts: 16.12.21 14:12
 citēt
Bzh! Demokrātiskā valstī to, vai esi pārkāpis likumu, vai nē, nosaka tiesa, nevis "viena tante teica". Pie diktatūras vai zagļu un aferistu valdības tevi var pataisīt un notiesāt par jebko. Tā pat vien, lai citiem būtu bail! HA!

Bet tas, ka viens "biznesmens" izskrējis uz ielas, bļauj: Viņš mani "apzaga", (tāpēc, ka es nepaspēju apzagt viņu)!!!! Tā jau ir tā kapitālisma anekdote.

Tā kā, Bzh, ja tev NAV konkrētu pierādījumu par kādu cilvēku, bet tev IR konkrēta skaudība: Kā tad tā!!! Viņam ir, bet man nav... Norij šito "Pasaules netaisnību" un dzīvo tālāk! HA!
avatar
Publicēts: 16.12.21 14:30
 citēt
Marsieti, tiem, kurus Tu sauc par afēristiem un zagļiem, vaina jau tiesā pierādīta? Vai nevainības prezupcija tikai uz taviem elkiem darbojas?
avatar
Publicēts: 16.12.21 14:37
 citēt
Marsieti, silti iesaku veikt kādu paštestu. Piemēram, uzzīmē pulksteni, kurš rāda piecpadsmit pāri četriem, bez trīspadsmit viens vai kādu citu laiku. Ja nesanāks, vajag tomēr pie ārsta aiziet.
avatar
Publicēts: 16.12.21 15:44
 citēt
Mēs vairs nedzīvojam demokrātiskā valstī! Tad kad prokuratūrai tika iesnigta prasība, kur paliks Pauļukam iedalītie 60 miljoni? Līdz pat šim laikam NAV NEKĀDAS ATBILDES!


Satversmes aizsardzības struktūras klusē!

Knābis klusē!

Tiesībsargam aizsieta mute un acis.

No saimas padzen deputātus, kuri izsaka neapmierinātību ar varas darbībām.

Totāli tiek ierobežotas vārda un pulbēšanās brīvības. Mums jau ir policejiska valsts!
avatar
Publicēts: 16.12.21 15:47
 citēt
All-marss:Bzh! Demokrātiskā valstī to, vai esi pārkāpis likumu, vai nē, nosaka tiesa, nevis "viena tante teica". Pie diktatūras vai zagļu un aferistu valdības tevi var pataisīt un notiesāt par jebko. Tā pat vien, lai citiem būtu bail! HA!

Bet tas, ka viens "biznesmens" izskrējis uz ielas, bļauj: Viņš mani "apzaga", (tāpēc, ka es nepaspēju apzagt viņu)!!!! Tā jau ir tā kapitālisma anekdote.

Tā kā, Bzh, ja tev NAV konkrētu pierādījumu par kādu cilvēku, bet tev IR konkrēta skaudība: Kā tad tā!!! Viņam ir, bet man nav... Norij šito "Pasaules netaisnību" un dzīvo tālāk! HA!


1) Visiem ir pierādījumi, ka Šlesers iekārtoja savu dēlu par šoferi. Tas nav nelikumīgi, bet afērista zīmogu uzliek gan (btw, būt par afēristu nav noziegums. Vismaz pēc LR likumdošanas :D).
2) Es tak teicu, ka Šlesers ir maigs un pūkains, bet Tev sākās nevaldāma panika, ka es šo esot nosaucis par zagli.. :D
avatar
Publicēts: 16.12.21 15:55
 citēt
Valsts informācijas līdzekļi klusē un neatspoguļo valstī patiesos notikumus un izplata tautai draudus un melus.

kad tika iesniegts pieteikums par referenduma rīkošanu, sakarā ar visiem valdības nesaprotamajiem rīkojumiem, to vēlēšanu komisija vienkārši noraidīja.

Nupat ir atgriezušie krievu komunistu laiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 16.12.21 15:59
 citēt
Bzh! Netēlo jēriņu, kas neko TĀDU nav teicis! Un arī par panikas cēlāju pats izdomāji, vai kāds priekšā pateica? HA!
avatar
Publicēts: 16.12.21 16:01
 citēt
Pareizi. Ja 3 pamuļķi izdomā, ka valdība ir maitas, kuriem būs jāatbild, vēlēšanu komisijai ir tiesības šādus pamuļķus atsēdināt :) Būtu savākuši 150k parakstus par referendumu, referendums notiktu, bet to jau tādi pamuļķi nav spējīgi saprast :) Pie mums joprojām ir demokrātija. Ja vairākums uzskata, ka marsietim ir jāārstējas, tad marsietim ir jāārstējas, nevis ar putām (vai kas nu tas baltais ir) uz lūpām jāgaudo par to, ka valdības dēļ viņam privātā dzīve nav nokārtota :D
avatar
Publicēts: 16.12.21 16:04
 citēt
Varbūt vari parādīt, kur es teicu, ka Šlesers ir zaglis? :D Tas Tu uzskati, ka viņš ir jāmēģina attaisnot zagšanā (jo neviens nav pieķēris :D), kaut arī neviens to neprasa :D
avatar
Publicēts: 16.12.21 16:09
 citēt
Tu gan savus bērnus nekur neiekārto un tiem neko nepalīdzi, vai ne! Bet lūk Ainārs, ja rūpējas par savu ģimeni, tūlīt ir afērists un zaglis! Cilvēki attopaties!!!

Bet no otras puses, ir sākusies pirmsvēlēšanu cīņa un kas tik vēl netiks publicēts, un atradīsies cilvēciņi, kas visam tam svēti ticēs. Bet nevienam neienāks prātā pajautāt: Kāpēc mums ir Prezidents ar dubulto pilsonību un neskaidru PSRS pagātni.
avatar
Publicēts: 16.12.21 16:20
 citēt
Bravo, Bzh! Īsti boļševiku garā! Katrs, kurš nav apmierināts ar valdības "darbošanos" tūlīt ir muļķis, traks vai plānprātiņš un NEKAVĒJOTIES ievietojams trako mājā. Tā turpināt var tikai "īstenie tautas dēli" no vienotības! Nu nepilnu gadu vēl piecietīsim! HA!
avatar
Publicēts: 16.12.21 16:25
 citēt
Pārdzīvojām karus! Pārdzīvojām krievu okupāciju! Pārdzīvojām "atmodu"! Pārdzīvosim arī vienotības genocidu pret tautu!!!!!!
avatar
Publicēts: 16.12.21 17:31 labots
 citēt
Allmarss ir ar tipiskā vēlētāja atmiņu.

PS: vispār šī tēma ir ''Vīruss'! Un tā kā neesi vakcinējies, ne arī ir ko par vīrusu rakstīt, nepiedrazo tēmu!
avatar
Publicēts: 16.12.21 19:55
 citēt
Tā vienotība jau arī ir tas "briesmīgais" vīruss, kas pāŗņēmis Tēvzemīti!!! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.12.21 20:38
 citēt
Stulbs esi? :face-kiss:
avatar
Publicēts: 16.12.21 20:49
 citēt
Jā jā stulbs un vēl stulbāks, abi aptaurētie folijgalvas dikt lepojas ar to, jo nekā cita vairs šiem nav, tik vien kā slima galva.
avatar
Publicēts: 17.12.21 00:31
 citēt
Nu,nu! Zēni un meitenes, Veči un vecenes! Jūs labāk būtu rūpējušies par SAVĀM GALVĀM! Citādi izskatās, ka neko vairāk neziniet, kā tik citus apsaukāt un nolamāt. Nu un ja vēl pa rokai "trīsreiz destilētais" tad "gudrībd" tek ārā pa abiem galiem! HA!

Lai nu kā, tuvojas Ziemas Saulgrieži un tad nu vismaz mēģiniet palikt labāki!:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.12.21 21:59
 citēt
Aigars Vinters
Šodien ziņās intervēja vienu Vācijas pilsoni,kura atzinās,ka vīlusies,jo nāk jaunie mikrona ierobežojumi un tas,ka viņa ir vakc.,nekādas prioritātes vairs nebūs...un viņa esot vīlusies..
Es tiešām ļoti ceru,ka daudzi beidzot sapratīs,ka sācies nākamais aplis,un ka tam visam nav nemazākā sakara ar veselību...ka mikrons ir tam,lai Jūs neteiktu,ka esat jau to izdarījuši,tieši tāpēc visūr taisa PR mikronam,ka saslimt vakc.,lai ietrītu nākamo devu...
Ruslans Straķis
Gada sākumā es palaidu aptauju savā facebook storijā vai pamdēmija ir īsta vai afēra. Visi augstos amatos sēdošie un politiķi uzspieda “afēra”. Un paralēli tie paši publicē ierakstus, ka vajag vakcinēties un paši ir to izdarījuši. Man ir tie storiji arhīvos, kur redzams kā kurš balso, bet konfidencialitātes dēļ vārdus nepublicēju.
avatar
Publicēts: 18.12.21 22:55
 citēt
Aigariņš galīgi nespēj salikt bildi kopā. Afēras neizslēdz apdraudējumu, gluži pretēji.
avatar
Publicēts: 19.12.21 00:08
 citēt
nu kurs zemaja starta uz 4 šprici ?

:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.12.21 12:57
 citēt
lodzija, tu tak neko no tā nerubī, tik cik melns aiz naga! Kāda ceturtā, ja daudziem ir pagaidām viena un kādam neviena?
avatar
Publicēts: 19.12.21 22:42
 citēt
TAUTARUNA.NRA.LV
Kilbloka par vakcinācijas aptveri: "Līdz izmisumam gribu brīvību!"

Komentari
Aras Noreika
· nra.lv ·
“Atvainojos par savu cinismu, bet, ja vardarbīgās attiecībās, esi dabūjusi/-is sitienu pa seju vienreiz, tad apmēram 95 % -os tevi sitīs vēl un vēl. Protams, ja tu to pieļausi. Un, šobrīd sit-ciniski, nežēlīgi un intensīvi. Un, mēs ļaujamies. Tiesa, ne visi. Nekā personīga, tikai bizness.”

Ilga Rascevska
Ir jāsaprot divas lietas. Bizness ir karš un karš ir bizness - kāda bizness. Un tas, ka šis karš nemaz tik ļoti neatšķiras no iepriekšējā - nekas netiks šķirots pa kategorijām - cietīs gan lielie, gan mazie pavēļu izpildītāji, neviens nepažēlos ekonomiski aktīvos - atcerieties, arī ebreji neticēja, ka viņus iznīcinās, jo viņi taču varēja strādāt un dot labumu tai valstij...Neviens nepažēlos bērnus - planētas nākotni, jo katra vakcīna un plastmasas lupata maksā tik un tik, bet cilvēku dzīvības viņiem nemaksā neko... Šeit un tagad ir KARŠ, UN IZVĒLE IR TIKAI - AKTĪVI CĪNĪTIES VAI CENSTIES IZDZĪVOT... Un vēl - vēsture mums ir mācījusi, ka ne vienmēr uzvar tas, kuram ir vairāk finansiālo resursu....
avatar
Publicēts: 20.12.21 22:19 labots
 citēt
Profesors olgalvis par dzīvi pēc 11. janvāra.
pavluts-pielauj-jaunu-ierobezojumu-ieviesanu-nevis-esoso-atcelsanu-no-11-janvara
nra.lv...

Papildināts 20.12.2021 11:55:
Skaidrs, kādēļ uz nākamo gadu sagrābās tās vakcīnas miljoniem. Jau tagad skaidrs, ka pat ar ceturto dūrienu nekas nebeigsies, bet rakstā lisais mērkaķis tikai ''pieļauj''
pavluts-balstvakcinaciju-iespejams-bus-nepieciesams-atkartot
jauns.lv...
avatar
Publicēts: 21.12.21 00:07
 citēt
Kur ir Aitas un Auni tur arī ir cirpēji ar melnu bārdu!!! HA! (Tautas gudrība):face-grin:
avatar
Publicēts: 21.12.21 09:19
 citēt
nesaprotu ko šie abi te postē, ja reiz vīruss nepastāv un potēties šiem nevajag? Tak uztraucas abi ne pa jokam, kamēr pārējiem gluži vienaldzīga šī tēma? Varbūt tiešām ejiet un viens otru izpotējiet, lai miers.:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 21.12.21 09:59
 citēt
All-marss:Kur ir Aitas un Auni tur arī ir cirpēji ar melnu bārdu!!! HA! (Tautas gudrība):face-grin:
Nožmiegsies ar vilnu, uz šašliku iesma nonāksi.:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.12.21 12:30
 citēt
Paldies, Ozol, par piedāvājumu, bet es nenodarbojos ar " cirpšanu"! Ja tas ir tavs bizness, Labi! Lai tev veicas! HA!
avatar
Publicēts: 21.12.21 12:40
 citēt
Sevišķi jau nu Jugla pavisam "vienaldzīgs"! Nu uztraukumam ir pamats, Caur propagandas mūri arvien biežāk izlaužas ziņas, ka tā "zālīte - špicīte" neko nepalīdz un ne no kā neaizsargā. Bet sašpricētos uzstājīgi aicina ATKAL špricēties... Jā, kā esi uzsēdināts uz adatas, tā nekur nespruksi Žēl jau cilvēkus!! HA!
avatar
Publicēts: 21.12.21 12:58
 citēt
Padomā marsieti, špricētās aitas tikai cirps, bet šašlikā nelaidīs, jo gaļa ta sabojāta!
avatar
Publicēts: 21.12.21 18:22
 citēt
Ozols! Tev tā šprice galīgi visu domāšanu ir sap..., atvaino, sačakarējusi, ka vairs fišku ņerubī! Es tak tev teicu, ka nepiedalos tavā biznesā, NEVIENU "necērpu" , NEVIENU "šašļikā" nelaižu! Šo visu atstāju TAVĀ ZIŅĀ! Ja tavs bizness, tad tavs un nebāzies man virsū.:anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):