forum.gif
Vai vēl kādam slikta pieredze ar BFS un JVK?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vai vēl kādam slikta pieredze ar BFS un JVK?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.02.21 16:34
 citēt
Jautājums par C41 procesa filmu tīstīšanu. Šogad esmu devis tīstīt krāsainos negatīvus divās vietās JVK/"Šarlotenē" un BFS/ "Briedenē", abos gadijumos pilnīgs brāķis. JVK acīmredzot vecā ķīmijā, jo pat marķējumi knapi redzami, apskrējās dūša un nolēmu ka vairāk nekad tur, un nākošās trīs filmas iedevu BFSā, saņēmu atpakaļ arī pašvakā ķīmijā tīstītas un pie tam vēl sagaismotas, viena līdz pusei pilnībā, pārejās līdz nevienmērīgam aizplīvurojumam.
Interesanti vai tā ir tipiska situācija, vai man ir īpaši sagadijies un paveicies.
Baigi negribās mājās ieviest vēl C41, varbūt ir zināmas vēl kādas vietas kur normāli/labi tīsta krāsainos negatīvus?
avatar
Publicēts: 21.02.21 20:22
 citēt
BFS vienmēr ir bijusi loterija, vo!
avatar
Publicēts: 21.02.21 21:27
 citēt
Filmas nevar būt brāķa partija? Man savulaik ar tiem kantoriem nekad nekādu problēmu nebija, bet tas jau pasen.
avatar
Publicēts: 22.02.21 13:54
 citēt
Filmas ir trīs dažādas zortes kopumā 4 eksemplāri ar normālu termiņu un aparāti dažādi. Un pat marķējums uz perforācijas malām ļoti jēli notīstīts.
Man arī nebija problēmu "pasen".
"pasen" bija tajos laikos kad ar 2MP digitālo bildēja Diena, bet mēs pārejie katru dienu tīstijām filmas, acīm redzami ka no tā laika kaut kas ir mainijies uz slikto pusi un diemžēl ne tikai Briedenē.
avatar
Publicēts: 22.02.21 14:07
 citēt
Laiks pāriet uz LEICA :face-grin: digitālo
avatar
Publicēts: 23.02.21 01:41
 citēt
Moš nevajag ar zenītu bildēt :face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.02.21 10:08
 citēt
Tajā "pasen" laikā labi tīstīja un bildes taisīja katrā lielākā pagasta centrā, Narvesenā, pastā, gandrīz kā Brežņeva laikā ar šņabja tirgošanu.
avatar
Publicēts: 24.02.21 13:11
 citēt
Izklausās slikti...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):