forum.gif
2022 gads , kāds tas būs ?!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 2022 gads , kāds tas būs ?!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.12.21 14:52 labots
 citēt
2022 gads , kāds tas būs ?!

Tauta runā, ka janvāra sākumā uzkurinās omikrona histēriju un atkal būs loh dauns :face-grin:
Janvārī arī karš paredzēts - Krievija pret Ukrainu.
avatar
Publicēts: 19.12.21 22:07
 citēt
Štrunts par omikronu. Zatlers saka, ka karš būšot. Krievijai esot plāns par Baltiju.
avatar
Publicēts: 19.12.21 22:18
 citēt
PSRS versija 2.0 mari bus, tikai glopbālistu mērcē
Baltijas valstis agriezīsies PSRS :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.12.21 22:33
 citēt
Pipari Tev uz mēles, lodžij! Man jau tā viena psrs-a pietika līdz ausīm.
avatar
Publicēts: 30.12.21 16:40
 citēt
Plikpauris laikam ir tagad LV ienīstākais cilvēks, pēc Kariņa

Orģinālraksts šibrīd vairs nav pieejams: Terors pret cilvēci uzņem apgriezienus, teroristiskas organizācijas biedrs Pavļuts draud Latvijas sabiedrību nobeigt ar vakcīnām, 4/5/6 poti 2022 gada un tiem kuri izdzīvos paralizējoši nāves kokteili 7/8/9 devas izskatā 2023 gadā.
Kā redzam virusa variantus politiskas atraugas “ieplāno”

Un atkal makaronus karina, un tik pagarina to sūdu
VM rekomendē ārkārtējo situāciju valstī pagarināt par vismaz trim vai četrām nedēļām (31)
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 30.12.21 17:18
 citēt
Guntis tik kopē komentārus.:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.01.22 18:17
 citēt
Guntis Grūbe
DIENAS CITĀTS
„Svētku laikā komunicējot ar radiem, sapratu, ka vairākums pat nenojauš, kas tuvojas. Visi dzīvo savā ērtajā burbulī, globālie notikumi tiek uztverti „ai, tās jau viņu problēmas”. Skatījās uz mani kā uz plānprātiņu, kad ierunājos par tuvojošos pārtikas/enerģētikas/militāro krīzi,” raksta kāds tvītotājs. Kad cilvēki šogad saņems kārtējos rēķinus, tās kļūs „mūsu problēmas”. Rēķini būs divreiz „biezāki”, un tas tikai tagad šķiet kaut kas neticams. Bet tā būs reāla traģēdija daudzām mājsaimniecībām. Vai mūsu valdīkļi domā par to, kā pārvarēt šo krīzi? Nedomā. Jo tās jau ir „mūsu problēmas”, ne viņu.
- Elita Veidemane
avatar
Publicēts: 04.01.22 13:52
 citēt
2022 gada pirmais darijums

avatar
Publicēts: 04.01.22 18:31
 citēt
Pārdomas.
Mana mamma nelieto internetu. Viņa visus jaunumus uzzina no TV ziņām un dzeltenās preses ... Kad viņa man ar sajūsmu stāsta, kādu "jaunumu", es bieži varu teikt, bet, mammu, es jau to vakar netā izlasīju.
Bet, kā izrādās, mūsu masu mediji bieži kavē informāciju vai pat noklusē to pavisam!
Tagad tikai visur skan, - covid priekšā un covid pakaļā ... Bet, to, ka 10.01.2022. Putins sāk sarunas ar Baidenu un NATO par situāciju Ukrainā, par NATO neplešanos uz Austrumiem, to, ka Putins ir izteicis ultimātu attiecībā arī uz Baltijas valstīm, to, ka ASV masu mediji jau vairākas dienas raksta iespējamos scenārijus par Baltijas valstu izslēgšanu no NATO, - ne vārda!
Jautājums ir, - kāpēc tā?

izskatās, ka tur mūs par idiņiem! Citu valstu masu saziņas līdzekļi taču par to raksta! Noslēpumi ir noslēpumi, bet neinformēšana ir neinformēšana! Paldies Dievam cilvēki ir iemācījušies angļu, krievu un citas valodas! Arī google translate darbojas!
avatar
Publicēts: 06.01.22 18:30
 citēt
Šī valsts ir nolemta, divi ārzemnieki pie varas Latviju iznīcinās. Tas ko cilvēkiem var ieteikt, krājiet naudu, netērējiet nevajadzīgiem pirkumiem, veidojiet pārtikas krājumus, pirmās nepieciešamības preces, drēbes, šis gads būs ļoti smags, galvenais izturību. Ļoti maza, bet izšķiroša cerība būs vēlēšanas, būs jābalso par tām partijām kuri atkal tukši solīs, bet solīs ierobežojumus atcelt. uz to nedrīkst paļauties, tie kas vēl nav sapratuši tad šis ir karš!
avatar
Publicēts: 06.01.22 18:54
 citēt
Kas te atkal vakara humora rubrika, aptaurēts sektants zīlē savos sūdos?
avatar
Publicēts: 06.01.22 19:46
 citēt
Jā, jā, Kārli! Labāk ir pielieties un auu! kur dzīve kļūst rožaina! Visi pārējie ir aptaurēti sektanti....! HA!
avatar
Publicēts: 06.01.22 22:10 labots
 citēt
Krievija sūta GAISA DESANTNIEKUS uz Kazahiju, nemieru apspiešanai
kur jau agrak redzēts sižets, vai ne

tikai - Latvija tas pats notiks, ja tauta sacelsies pret kariņpapļūtiem

youtu.be...
avatar
Publicēts: 06.01.22 22:13
 citēt
Mārtiņš Eikens
Kāds jums domājošiem cilvēkiem viedoklis? Ja kādu dienu tomēr mūsu vīriem izdosies beidzot piecelties ar pietiekoši lielu jaudu, lai viss “kāršu namiņš” tiktu apdraudēts, vai NATO arī sūtītu armiju visus “izglābt”?
Es minu un man ir aizdomas, ka drīzāk, ka jā. Par to liecina baumas, ka armija bija gatavībā “Rododendra” laikā. Par to liecina notikumi pagājušo vasar, Lietuvā, kad specvienība noslaucīja no zemes virsas protestētāju ar Lietuvas karogu abās rokās, bet armija jau bija kaujas gatavībā tikai pārsimt metru attālumā.
Un tad es starptautiski tiktu sasņorēts un nosaukts par teroristu - hibrīdkara ieroci. Kaut gan man tur prātā ne smakas no terorisma. Sauciet mani kaut vai par p*mpi, bet ļaujiet man un maniem draugiem ar viņu ģimenēm dzīvot Latvijas teritorijā, strādāt un pelnīt - brīvi izvēloties, un tā, kā mēs to nosakam un ja paņemiet kaut ko no mums - vienalga kādā formā, tad samērīgā apjomā un pienācīgi atstājiet visai tautai arī kaut ko uz naktsgaldiņa, kā tas piemēram notiek Polijā! Jums globālajiem asinssūcējiem ar visām savām partijām un korporācijām derētu atcerēties, ka Latvijai būtu jābūt brīvai, nacionālai un neatkarīgai valstij, kura pastāv nevis kā Štats vai Guberņa, un mūsu tautai pieder netikai vara, bet visas pirmstiesības lemt, kur pakarināt mūsu valdību vai cik viņiem algu maksāt un cik Eiropai parādā justies!
Man prasa, kas īsti slēpjas aiz notikumiem Kazahstānā? Es nezinu! Es tur klāt nestāvēju un neesmu tam pat tuvu, lai zinātu. Ja Kazahstānā, vietā, kurā dzimst gāze, tā pēkšņi maksā dārgāk par maizi, tad skaidrs, ka tauta ar olām būs kājās. Un lai tauta tagad arī izlemj un domā ar ko tālāk sadarboties, ar ko nē. Kurš specdienests vainīgāks? Vai prasības izpildītas, vai nē. Vai pie varas uzticami spēki vai nav. Vai glābēji ir glābēji vai ienaidnieki. Viņi sev ir pievērsuši visas pasaules acis un katrs to uztvers un vērtēs pa savam. Un gāzes cenas kāpums ir apturēts.
Un ar Latviju notiek un notiks tas pats. Vai kādreiz mēs pret to iebildīsim, tā lai to dzird arī Kazahstānā un tā, lai ceļļa rullis pārstāj braukāt pār tautas pašcieņu turp un atpakaļ? Nezinu. Pagaidām mēs tikai sadarbojamies ar kariņlevita režīmu, turpinam būvēt statistiku uz kā pamata mums neļauj darīt lietas pret normālu saprāta loģiku, maksājam rēķinus ar iekļautiem OIKiem. Mums pat ir vienalga, ka bērni jau divus gadus normāli neiet skolā.
Un man nav tik būtiski zem kādiem militārbiznesa karogiem algoti džeki trenējās un šaudās pa mūsu mežiem, jo tāda ir pasaule un diplomātija uz kuras kartes mēs esam tikai punktiņš. Galvenais, lai viņi to dara par to pašu ideju, ko es šeit paužu. Un nejaucās, kur un kad nevajag.
Nāk vēlēšanas. Iesaku katram celtniekam, frizierim un jūrniekam izlasīt Satversmi un sākt domāt ko darīt un meklēt cilvēkus, kuri spēs noturēt mugurkaulu savu vēlētāju priekšā un pasaulē. Bet paralēli ir arī jātrenējas aizstāvēt taisnību ielās. Jo vēlēšanas var nozagt vispār vai pausto gribu var ignorēt, un tad ja nebūs, kas pasaka NĒ, tad mēs esam dimbā, verdzībā, kolhozā un zombijā. Es saku, ka ir jāformējas legāliem aizsargu pulkiem, kā tas vēsturiski brīvā Latvijā jau ir bijis.
avatar
Publicēts: 07.01.22 07:28 labots
 citēt
Ja klausījies- re, kā "nedzirdēja" Baldzēna info par Dāniju, ka potētie slimo 3-4x vairāk ar omikru. Nekāda komentāra no knariņa vai pffļuta. Tikai 3 un 4 to vajag!Viņi vnk mauc(pedodiet) uz priekšu kamēr vēl var, neskatoties ne uz ko. Pffļutam jau paspruka: kamēr ārprāta stāvoklis, ļoooli operatīvi mk var pieņemt vajadzīgos lēmumus. Cickins vispār ieteica uzreiz ārprāta stāvokli līdz oktobrim iebliezt ...
Adolfs - kur tu esi ?
es Saeimas sēdi klausījos, kur žīdiem 40 miljonus stumj cauri kā labas gribas žestu. man tā vakcinācija nogurdina. nekur nerunā par ārstēšanu un ārējo ierobežošanu, bet visu laiku par iekšēju cilvēku pazemošanu. vispār vairs neko nevar saprast, tāpat kā nodokļu sistēmā. kaut ko maksā, bet tāpat skaidri zini, ka beigās kaut kas nebūs pareizi

labāk vēlu pamosties nekā nekad. Viņi vienkārši mauc savu(norādīto) kursu, neskatoties ne uz ko. Pārējais, ieskaitot cilvēkus, veselību, ekonomiku, valsti viņiem dziļi tur. Jābūt aklam lai to neredzētu un nesaprastu.
Būt lojālam un izpildīties pēc viņu norādījumiem? Pārkāps pāri/sabradās, nepamanot...
avatar
Publicēts: 07.01.22 08:18
 citēt
Kazahijā iet vaļā: youtu.be...
avatar
Publicēts: 07.01.22 11:24
 citēt
Gadī nāk un iet, bet lodžija tikai brūk.
avatar
Publicēts: 11.01.22 14:03
 citēt
Ir doma, ideja, jau sen - rikot EZOTERISKO Iepazishanas Klubu, rakstiet personigi, kam tas interese, rikoju jogas pasakumus un tusinus, tur tajos ari par apostities, saostities, sachatoties Whatsap 29594892 vai telegramm
avatar
Publicēts: 12.01.22 10:29
 citēt
Apostīšanas klubs. Tur jau laikam bez sertifikātiem nelaiž, jo kovidnieki smaržu nejūt?
avatar
Publicēts: 12.01.22 10:42
 citēt
Pieļauju domu,ka nepotējies lodžija varētu nepatīkami ost.Tad redz ko dara jogas tusiņos-ostās!!! :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.22 14:47
 citēt
Merkurija Retrogradi 2022
Lielais dižčiks

Planēta Merkurs saistās ar komunikāciju, darījumu sarunām, līgumiem, informāciju, arī ar saziņas līdzekļiem, transportu, pārvietošanos. Trīs līdz četras reizes gadā tā ieņem piņķerīgu, nelabvēlīgu stāvokli. Un šie periodi ilgst nedēļas trīs. Iespējami dažādi pārpratumi, var izjukt norunas.

Svarīgus darbus šajos periodos labāk neplānot. Nav labs laiks uzņēmumu reģistrēšanai, līgumu slēgšanai, tehnikas iegādei.

Toties var pabeigt iesāktās lietas, vairāk ieklausīties sevī, var rasties atklāsmes par to, ko kāds noklusējis.

*Retrogradā kustībā Merkurs atradīsies 14.01.2022.-04.02.2022.

Planēta uzturēsies gan Ūdensvīra zodiaka zīmē, gan Mežāzī.

Grūtāk sadarboties, uzklausīt un pieņemt atšķirīgus viedokļus. Īpaša uzmanība pievēršama dokumentiem, oficiāliem vēstījumiem. Darīšanas ar iestādēm labāk nekārtot.

*Retrogradā kustībā Merkurs atradīsies 10.05.2022.-03.06.2022.

Planēta uzturēsies gan Vērša, gan Dvīņu zodiaka zīmē.

Var rasties bažas par darba, biznesa un ienākumu stabilitāti. Ja gribas tūdaļ rīkoties, kaut ko glābt, organizēt - centies nomierināties. Tā ir Merkura provokācija, lai cilvēks kaut ko ātrumā sadara. Svarīgā informācija katram pašam jāpārbauda dubultā.

*Retrogradā kustībā Merkurs atradīsies 10.09.2022.-02.10.2022.

Planēta uzturēsies gan Jaunavas, gan Svaru zodiaka zīmē.

Dažādas neskaidrības ar un ap pakalpojumu jomu. Prasības pret citiem un kritika diezgan neganta un pat nepamatota. Daudz jādomā par pašnovērtējumu, un pastiprināta koncentrēšanās uz ārējo tēlu.

*Retrogradā kustībā Merkurs atradīsies 29.12.2022.-8.01.2023.

Planēta uzturēsies tikai Mežāža zodiaka zīmē.

Pārāk liels pragmatisms un skeptiskums, arī egoisms, aprēķins, skopums. Jāuzmanās no cilvēkiem, kas vēlas draudzēties savtīgos nolūkos. Bažas par stabilitāti lietišķā un privātā jomā.

nra.lv...
avatar
Publicēts: 18.01.22 10:59
 citēt
Masonu meitas filma, veca, bet laba: youtu.be...
avatar
Publicēts: 19.01.22 23:46
 citēt
Reāls raksts - par situāciju laukos

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 24.01.22 20:44
 citēt
Tomer LATVIJA VAR
Pirma Baltijas Rakete, kas parsniedz 1km augstumu

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.06.22 18:24
 citēt
Berņa partijas APTAUJA, Gobzems 1 vietā ar daudz balsīm
avatar
Publicēts: 18.06.22 18:32
 citēt
Masonu ZHURNALS The Economist - 2019.gada signālvāks
Uz vāka PUTINS - zem Putina - 4 Apokalipses Jātnieki

Mēris = KOVIDLA
Karš = Ukrainas karš jaunā fāzē
Bads = cenu celšanā
Nave - sekas no visiem Klausa Schwaba planiem
avatar
Publicēts: 18.06.22 18:36
 citēt
2019 gada zhurnala atsifrejums tolaik

telegraf.bb.lv...

«В глобальном плане — усиление западной цивилизации и охлаждение потенциала „восточных“ империй, таких как Китай, Россия и арабские страны», — сказал Кущ, назвав представленный на обложке профиль президента США Дональда Трампа намеком на грядущий импичмент, а четыре всадника Апокалипсиса на фоне Путина — ожиданием глобальной встряски из-за политического цикла на Украине.
«В руках основной фигуры виден смартфон с QR-кодом. По сути, это говорит о еще большей мобилизации. Лицо с метриками в правом верхнем углу — это технологии распознавания лиц и слежки, которые массово будут внедряться в 2019 году», — полагает он, а лицо женщины, напоминающей Анджелину Джоли, говорит об усилении потока беженцев.

MASONU mafijai plani ir japavesta, bet kop tie tiesham nozime, zina tikai masonu augshas
avatar
Publicēts: 12.07.22 22:37 labots
 citēt

ibb.co...

Vācijas katastrofa. Par šo droši vien propagandas mēdiji nerunās. Sankcijas pret Putina režīmu strādā ideāli, viss ir vislabākajā kārtībā.

Vācijas tirdzniecības bilance no +20 miljardiem mēnesī nogāzusies līdz -1 miljardam maijā. Un šī ir ES ekonomikas lokomotīve. Ja šādi turpināsim, tad drīz ES varēs apskaust 3. pasaules valstis.

Ja godīgi, tad protams, ka šī ir ieplānotā ekonomikas destrukcija. Jo iespējamība, ka lielajā Vācijā nav neviena cilvēka atbildīgos amatos, kas šo sankciju efektu nevarētu paredzēt, ir tuva nullei.

Info: Veselais saprāts.ībā.
avatar
Publicēts: 31.07.22 00:04
 citēt
Китай совершил массовый пуск ракет в сторону Тайваня.
В ответ Тайвань развернул систему ПВО в гражданском аэропорту. Похоже начинается большая война.
Китайские системы ПВО были замечены в движении в провинцию Фуцзянь. Так же в сторону Тайваня продолжает идти морская эскадра ВМС США.
Ким Чен Ын заявил о готовности применить ядерное оружие против США.
Izskatās ka paliek vel jautrāk, pasaule jūk prātā
..tas viss šodien
avatar
Publicēts: 31.07.22 00:04 labots
 citēt
Chaina parsviezh kara tehnikas

Video : youtube.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):