forum.gif
Latvijas dzíves nianses un aizkulises, bizness, politika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Latvijas dzíves nianses un aizkulises, bizness, politika
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.05.22 15:51
 citēt
Latvijas dzíves nianses un aizkulises, bizness, politika
Ruslans Straķis
Leģionāru gājiena drošību nodrošina Mārtiņa Tenberga rokas puiši.

Bildē ir Mārtiņa Tenberga labā vai kreisā roka Guntars Varnelis, SAB izveidotā skandalozā apsardzes uzņēmuma TM Security īpašnieks. Bilde taisīta šogad 16.martā, praktiski pavisam nesen.

Mārtiņš Tenbergs, Mareks Varnelis (Guntara brālis un TM Security valdes loceklis) un Uldis Aksiks bija Vairas Vīķes Freibergas apsargi, kuri tagad visi kā viens strādā ar krievu mafiju, tieši ar pārvaldnieku Latvijā Vjačeslavu Šestakovu. Augstāk rakstīju, ka viņi ir VDK augsta ranga darbinieka Grigorija Lučanska cilvēki. Rakstīju arī to, ka Lučanskis sponsorē Šlesera partiju un to, ka Šlesers un Tenbergs vienā telpā saņem instrukcijas.

Juris Jurašs arī cieši strādā ar Vjačeslavu Šestakovu un arī nāk no VDD. Afgāņu uzņēmējs Gulams Gulami vēlas sniegt man publisku interviju kā Jurašs ar Šestakovu tiekoties Berlīnē ir izspieduši no viņa naudu.

Ar Guntaru esam pazīstami no bērnības, abi esam no Tukuma. Cīņā par Tukuma kasi kontekstā ar viņu esmu saticies līdz desmit reizēm, bet ar Tenbergu vismaz divas. Ar KNAB priekšnieka sekretāri Ritu Elksniņu līdz simts reizēm. Tikšanās laikā apspriesto ir vērts iekļaut atsevišķos ierakstos.

Kāds vēl bija apšaubījis to, ka Visu Latvijai! puiši kopā ar Tenbergu skatās boksa cīņas Arēnā Rīga. Atgādinu, ka es biju attiecībās ar Tenberga bijušo sievieti, kura man atklāja, ka viņi bija ģimenes draugi ar Krievijas miljardieri Juri Šefleru, pie kura par šoferi piestrādā Imanta Parādnieka brālis. Izskatās, ka Mārtiņš palīdzēja iekārtot. Pats Imants Parādnieks ir premjera Krišjāņa Kariņa padomnieks! Augstāk iepriekš arī minēju, ka Tenbergs ar Kamparu lietas risina uz jahtas Monako un to, ka Krišjāni Kariņu amatā iebīdīja tieši Artis Kampars. Un sakritība, ka Kariņš nopērk Tērbatas ielā 13 namu, kurā 20 gadus atradās Aināra Šlesera un Viestura Koziola uzņēmums. Savukārt Egila Levita fotogrāfs ir Ilmārs Znotiņš jeb Šlesera, Šķēles darbinieks un Koziola ex-biznesa partneris. Viss ir VDK mafijas kontrolē.
avatar
Publicēts: 10.05.22 15:52
 citēt

FOTO
Mājaslapas puaro.lv un pietiek.com kontrolē Aivars Lembergs.

Aivara Lemberga meitas vīrs Nauris Kāpostiņš (NRA.lv nominālais īpašnieks) reiz vaļsirdīgi izpļāpājies.

Bildē pa kreisi ir Nauris Kāpostiņš, pa labi Raimonds Kisiels (Lemberga uzticības persona).

Aivaru pastūma malā no politiskā galda, tāpēc pēdējā gada laika tik daudz interesantu rakstu, gan NRA.lv, gan baumu portālos. Piemēram, par JKP (Krievijas FDD projekts) 500 milj. piešķiršanu Savickim, Šleseram, Šķēlem un Brandavam. Gan iepriekš par to, ka JKP virzīja tagadējo Altum vadītāju Reini Bērziņu Latvijas bankas prezidenta amatam. Gan šodienas raksts par Altum vadītāju. Visās shēmās figurē Latvijas pārvaldnieki izņemot Aivaru Lembergu. Viņu visiem spēkiem stumj nost.
avatar
Publicēts: 10.05.22 15:53
 citēt
.... Savukārt Egila Levita fotogrāfs ir Ilmārs Znotiņš jeb Šlesera, Šķēles darbinieks un Koziola ex-biznesa partneris. Viss ir VDK mafijas kontrolē....:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.23 12:16
 citēt
Aigars Gravers
28m ·
Veikalnieka stāsts.
Vakar iepērkoties mazajā veikaliņā mazkačkā,pie azerbaidžāņu izcelsmes īpašnieka,kur regulāri iepērkos jau dažus gadus,biju spiests noklausīties sāpīgu stāstu.
Šis vīrs izmisumā,gandrīz ar asarām sejā man stāstīja ka laikam būs jāverās ciet. Taisoties uzlikt vēl 75% nodokļus par kaut ko no valdības puses. Tagad jau viņš maksājot 1500 eiro mēnesī par īri un 4000 nodokļos par dažiem darbiniekiem. Jāsaka ka veikaliņš ir daži kv.m.izmērā. Preces ir ļoti daudz un dažādas. Vienmēr viss ir svaigs. Un ja šodien kas trūkst,tad uzzinot klienta vēlmes,visu ātri piegādā. Pats pārdevējs un īpašnieks,vienmēr ir laipns un smaidīgs,un pa gabalu sveicina savus pastāvīgos klientus. Viņš te strādā un dzīvo jau 35 gadus un labi runā gan latviski gan krieviski. Viņa izmisīgais jautājums bija..."KAPĒC"?!
Kapēc valdība neļauj viņiem strādāt un grib likvidēt? Kas man bija ko atbildēt? Vai to ka mūsu valsts stūrmaņi ir pamuļķi? Vai to ka viņiem ir vienalga? Vai to ka viņi grib likvidēt mazo un vidējo biznesu?
avatar
Publicēts: 30.09.23 02:09 labots
 citēt
Sveiki, esmu sekretāre mazā reklāmas aģentūrā un šobrīd esmu kā laimīgākais cilvēks uz šīs pasaules, tikko atnācu liecināt par tikko saņemto aizdevumu starp privātpersonām. Aizdevumu saņēmu, pateicoties Helēnas Rozentāles kundzes dienestam, procedūras pie viņas sāku otrdienas vakarā 24 stundu laikā pēc apstiprinājuma saņemšanas, ka mana pieprasījuma summas 9000 eiro pārskaitīšana ir sekmīga. manā kontā un pēc konsultēšanās ar manu bankas kontu ļoti drīz. Man par pārsteigumu transfērs ieradās. Beidzot saņēmu gandarījumu, jo gandrīz 5 mēnešus staigāju pa apli un mani aplaupīja noziedznieki. Es ļoti iesaku visiem saviem radiem un draugiem, kuriem tas ir nepieciešams, sazināties ar Helēnu Rozentāles kundzi, un jūs būsiet apmierināti ar savu kredīta pieteikumu. Viņa varēs jums viegli palīdzēt atrisināt jūsu finansiālās vajadzības. Paldies par palīdzību Mm
Helēna Rozentāle.
WhatsApp noklikšķiniet uz saites: wa.me...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):