forum.gif
garlaicība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / garlaicība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.07.11 14:55
 citēt
Baigi sen te nebiju bijis. Tagad drusku pašķirstīju un secināju, ka kopš Jurkas un Gudra pazušanas te ir iestājusies garlaicība un stagnācija. Nekāda ekšena nav. Pat Lunis tā kā drusku piebremzējis... Un visas sarunat tikai par tēmu. Boooooring. Kas i ko?! Vecums? Krīze? ;)
avatar
Publicēts: 08.07.11 14:57
 citēt
varbuut ne tur vainu meklee? mozhk ne blogaa tas vecums un kriize...? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.07.11 15:10
 citēt
Hmm... a kas tas par fruktu ir (bija) pats topika autors?
avatar
Publicēts: 08.07.11 15:13
 citēt
Eltons:Hmm... a kas tas par fruktu ir (bija) pats topika autors?
hvz, bilžu nav
avatar
Publicēts: 08.07.11 15:24
 citēt
vinieks:
Eltons:Hmm... a kas tas par fruktu ir (bija) pats topika autors?
hvz, bilžu nav


Kopš 2007.gada piereģistrējies bet tāds niks ne ar ko nav izcēlies... varbūt kāds aizvainotais izdzēsis bildes bet bez Bloga, redz' nevar izdzīvot... boorings šim vai redzējies... lai nobildē pats kādu MPS!
avatar
Publicēts: 08.07.11 15:33
 citēt
Eltons:
vinieks:vz, bilžu nav


Kopš 2007.gada piereģistrējies bet tāds niks ne ar ko nav izcēlies... varbūt kāds aizvainotais izdzēsis bildes bet bez Bloga, redz' nevar izdzīvot... boorings šim vai redzējies... lai nobildē pats kādu MPS!


nu re, cita lieta. :)

p.s. Elton, tev smukas bildes. toč, bez jokiem.
avatar
Publicēts: 08.07.11 16:46
 citēt
p.s. un jurka nekur nav pazudis :grimace:
avatar
Publicēts: 08.07.11 17:35
 citēt
varbūt tomēr vasara pie vainas? varbūt rudenī kad paliks drēgnāks tad visi salīdis pie datora monitoriem sildīties skatoties vasaras bildēs :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.07.11 17:52
 citēt
Eltons:
vinieks:vz, bilžu nav


Kopš 2007.gada piereģistrējies bet tāds niks ne ar ko nav izcēlies... varbūt kāds aizvainotais izdzēsis bildes bet bez Bloga, redz' nevar izdzīvot... boorings šim vai redzējies... lai nobildē pats kādu MPS!



a ko obligaati vajag galerijaa bildes lai pateiktu ka shii vietne bilzhu zinjaa kljuust arvien garlaiciigaaka? manupraaat nee. taisniba ka ar visiem juriem, gudriem, aloxam uttt bija daudz jautraak, pietam gadiijaas arii kas skataams
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:37
 citēt
jaa jaaa - agraka bija feinaak, agraak ari isauliite bija dzeltenaaka un zaaliite zaljaaka un juurja zilaaka un smuku maakonju vairaak ;-ppp;-)
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:41
 citēt
dansiga:jaa jaaa - agraka bija feinaak, agraak ari isauliite bija dzeltenaaka un zaaliite zaljaaka un juurja zilaaka un smuku maakonju vairaak ;-ppp;-)


tas ka agrak zale zaljaka debesis zilakas un alkohols letaks bija tas skaidrs, bet vai tev tiesham liekas ka bildes ir tikpat krutas kaa kautkaadaa 2008gadaa?
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:42
 citēt
zo, man peec Aljeksikova kursiem pat savas bildes vairs neliekas tik krutas - kur nu par pareejam runaat ;-))))
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:51
 citēt
dansiga:zo, man peec Aljeksikova kursiem pat savas bildes vairs neliekas tik krutas - kur nu par pareejam runaat ;-))))


vināri vairāk jādzer!
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:51
 citēt
dansiga:zo, man peec Aljeksikova kursiem pat savas bildes vairs neliekas tik krutas - kur nu par pareejam runaat ;-))))


Nu tad beidzot kāds dansigai ir kko jēdzīgu iemācījis. Aleluja Aļeksikovam.
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:55
 citēt
zo, da nav laika taa pa riktiigam vinaariem ;-ppppp

cerambyx, nuuu - maneejas tiek kritizeetas saliidznoshi mazaak ....
avatar
Publicēts: 08.07.11 18:57
 citēt
rixweber:Baigi sen te nebiju bijis. Tagad drusku pašķirstīju un secināju, ka kopš Jurkas un Gudra pazušanas te ir iestājusies garlaicība un stagnācija. Nekāda ekšena nav. Pat Lunis tā kā drusku piebremzējis... Un visas sarunat tikai par tēmu. Boooooring. Kas i ko?! Vecums? Krīze? ;)

Vispār jau, lai atrastu atbildi, ir jāpaskatās spogulī. Ko pats veidosi, tas arī apkārt būs :)
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:03
 citēt
Vil:
rixweber:Baigi sen te nebiju bijis. Tagad drusku pašķirstīju un secināju, ka kopš Jurkas un Gudra pazušanas te ir iestājusies garlaicība un stagnācija. Nekāda ekšena nav. Pat Lunis tā kā drusku piebremzējis... Un visas sarunat tikai par tēmu. Boooooring. Kas i ko?! Vecums? Krīze? ;)

Vispār jau, lai atrastu atbildi, ir jāpaskatās spogulī. Ko pats veidosi, tas arī apkārt būs :)


Lai nebūtu boring, pašam jāparāda kāda laba bilde.
Taču tālāk par lielu muti un svešu fočuku profilbildē netiek...:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:06
 citēt
Vil, vells ku tu nopietns .. shis tachu nav tas gadiijums, kad bixas jaaizgriezh uz otru pusi ;l-;-)
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:11
 citēt
Nu davai pastāstām kādus podus kurš sagāzis saistībā ar bildēšanu.Var pat tēmu iesākt!Ir takš gadījušies visādi pigori...es reiz dzērumā (Andropova pretalkohola cīņas karstumā)kāzās iemaucu kamerā pāris filmas pa divi lāgi un atjēdzos otrā rītā ar burvīgu apziņu,ka visas bildes ir neglābjami sačakarētas...:face-crying:
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:13
 citēt
Friidis:
Vil: Vispār jau, lai atrastu atbildi, ir jāpaskatās spogulī. Ko pats veidosi, tas arī apkārt būs :)


Lai nebūtu boring, pašam jāparāda kāda laba bilde.
Taču tālāk par lielu muti un svešu fočuku profilbildē netiek...:face-wink:


ja nonjem pirmo dalju tad tu esi ticis tikpat taalu-mute liela un sveshss auto profilbildee :DDD
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:53
 citēt
dansiga:jaa jaaa - agraka bija feinaak, agraak ari isauliite bija dzeltenaaka un zaaliite zaljaaka un juurja zilaaka un smuku maakonju vairaak ;-ppp;-)

un arī meitenes gudrākas un skaistākas........
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:56
 citēt
Oliss:
dansiga:jaa jaaa - agraka bija feinaak, agraak ari isauliite bija dzeltenaaka un zaaliite zaljaaka un juurja zilaaka un smuku maakonju vairaak ;-ppp;-)

un arī meitenes gudrākas un skaistākas........


vai-ta? :amazing:
avatar
Publicēts: 08.07.11 19:58
 citēt
lkz, glupss jautaajums ... Oilss ir visgudraakais pat starp viirieshiem ... ur nu veel meitenes;-ppppp
avatar
Publicēts: 08.07.11 20:03
 citēt
dansiga:lkz, glupss jautaajums ... Oilss ir visgudraakais pat starp viirieshiem ... ur nu veel meitenes;-ppppp


nu es tak jauns un glupjss, ko ta nu tur.. :-p
avatar
Publicēts: 08.07.11 20:08
 citēt
lkz:
dansiga:lkz, glupss jautaajums ... Oilss ir visgudraakais pat starp viirieshiem ... ur nu veel meitenes;-ppppp


nu es tak jauns un glupjss, ko ta nu tur.. :-p

cik ilgi ar to jauniibu taisies veel atrunaaties? arii znotam?;_))))
avatar
Publicēts: 08.07.11 20:11
 citēt
dansiga:
lkz:
nu es tak jauns un glupjss, ko ta nu tur.. :-p

cik ilgi ar to jauniibu taisies veel atrunaaties? arii znotam?;_))))

Ir tā ka dažiem tā jaunība nekad nebeidzās, bet dažām tā bērnība pārāk ātri atgriežās:D :D :D
avatar
Publicēts: 08.07.11 20:15
 citēt
Oliss, beerniiba tikai sievieteem atgriezhas? Tu esi viens staigaajoshss MIURGSSSS ;-pppppp :-)
avatar
Publicēts: 08.07.11 23:10
 citēt
dansiga:zo, man peec Aljeksikova kursiem pat savas bildes vairs neliekas tik krutas - kur nu par pareejam runaat ;-))))
Izglītība bojā cilvēku
avatar
Publicēts: 09.07.11 00:41
 citēt
Oliss:
dansiga:jaa jaaa - agraka bija feinaak, agraak ari isauliite bija dzeltenaaka un zaaliite zaljaaka un juurja zilaaka un smuku maakonju vairaak ;-ppp;-)

un arī meitenes gudrākas un skaistākas........


karogs ar bija sarkanāks un himna bija garāka.....
avatar
Publicēts: 11.07.11 11:27
 citēt
Friidis:
Vil: Vispār jau, lai atrastu atbildi, ir jāpaskatās spogulī. Ko pats veidosi, tas arī apkārt būs :)


Lai nebūtu boring, pašam jāparāda kāda laba bilde.
Taču tālāk par lielu muti un svešu fočuku profilbildē netiek...:face-wink:


Frīdi, es tak nesaku, ka man garlaicīgi. Man viss ok, dzīve interesanta. pie tam rīt atvaļinājums sākas :)
Es saku, ka šeit diemžēl garlaicība piemetusies... Nu te daži jau teica, ka agrāk zāle bij' lētāka utt...

p.s. liela mute ir Mikame Džegeram. man salīdzinoši maza. a profilbildē gan fočuks, gan arī konjaks ir manējais :)
avatar
Publicēts: 11.07.11 12:36
 citēt
rixweber:Baigi sen te nebiju bijis. Tagad drusku pašķirstīju un secināju, ka kopš Jurkas un Gudra pazušanas te ir iestājusies garlaicība un stagnācija. Nekāda ekšena nav. Pat Lunis tā kā drusku piebremzējis... Un visas sarunat tikai par tēmu. Boooooring. Kas i ko?! Vecums? Krīze? ;)
Tad jau jaaiedzer kaac als ;)
avatar
Publicēts: 11.07.11 20:01
 citēt
nu ir stingri garlaicīgāk, abet ko darīt ta............
avatar
Publicēts: 12.07.11 00:08 labots
 citēt
Garlaicību rada tikai garlaicīgi cilvēki!!! Man nekad un nekur naf garlaicīgi :D. Kāds esi pats, tāda vide būs ap tevi!
Sapurinieties, ... esiet paši aktīvi,.. un būs jautra vide :face-grin:
p.s.
garlaicīgi ir tikai tiem, kuri pieraduši uz svešas ādas pakaifot.... padomājiet :)
avatar
Publicēts: 12.07.11 11:48
 citēt
oho.te kāds ir atgriezies blogā:)
avatar
Publicēts: 12.07.11 13:56
 citēt
problēma tāda ka blogs ir liela miskaste
avatar
Publicēts: 12.07.11 14:22
 citēt
Haiduks:Garlaicību rada tikai garlaicīgi cilvēki!!! Man nekad un nekur naf garlaicīgi :D. Kāds esi pats, tāda vide būs ap tevi!
Sapurinieties, ... esiet paši aktīvi,.. un būs jautra vide :face-grin:
p.s.
garlaicīgi ir tikai tiem, kuri pieraduši uz svešas ādas pakaifot.... padomājiet :)



emmmmmm..................nujā, laikam vajadzēs gan mesties uz plikākiem cicīšiem intīmās sesijās........
avatar
Publicēts: 12.07.11 14:29
 citēt
Haiduks:Garlaicību rada tikai garlaicīgi cilvēki!!!
jāuzmanās no piespiedu kopā būšanas ar tādiem - darba vietās, slimnīcās, cietumos un citās brīvības piespiedu atņemšanas vietās! :big_smile:
avatar
Publicēts: 12.07.11 16:18
 citēt
Principā tas pats kas ar Latvijas valsti.Visi kunkst,ka nolaists,izzagts,izpārdots,bet negrib atzīt,ka paši vien tie esam-es un tu,nevis kaut kādi mistiski ļaundari -oligarhi un kas tur vēl ne!face-sad:
avatar
Publicēts: 12.07.11 18:08
 citēt
viecha:Principā tas pats kas ar Latvijas valsti.Visi kunkst,ka nolaists,izzagts,izpārdots,bet negrib atzīt,ka paši vien tie esam-es un tu,nevis kaut kādi mistiski ļaundari -oligarhi un kas tur vēl ne!face-sad:


es valstij neesmu nozadzis ne sūda. Palūgšu to iegaumēt un izteikties tikai par sevi
avatar
Publicēts: 12.07.11 18:13 labots
 citēt
NilsS:
viecha:Principā tas pats kas ar Latvijas valsti.Visi kunkst,ka nolaists,izzagts,izpārdots,bet negrib atzīt,ka paši vien tie esam-es un tu,nevis kaut kādi mistiski ļaundari -oligarhi un kas tur vēl ne!face-sad:


es valstij neesmu nozadzis ne sūda. Palūgšu to iegaumēt un izteikties tikai par sevi


...neticu.Izklausās pārāk uzspēlēti
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):