forum.gif
Bilžu vērtēšana.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu vērtēšana.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.06.12 23:57
 citēt
Un visbeidzot, dansiga. Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs. Lai vai kāds, bet aktīvs. Kaut vai tas, kuru tu nicinoši sauc par "botu". Viņš vismaz kaut ko dara, bet ja tu bildes nevērtē un neliec un viss ko tu dari ir spams forumā, tad lai arī cik tu "vecs" nebūtu, tavs vērtētāja "svars" krīt. Tādi nu ir spēles noteikumi.
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:59
 citēt
Eliks:Par to ir simts reizes runāts. Man bilžu vērtēšanas sistēmas "strādāšanas" vai "nestrādāšanas" kritērijs ir tops. Paņem piemēram nedēļas top 100 un pasaki, kur tavuprāt ir kaut kas nepareizi. Kuras bildes tavuprāt nav ar adekvāti augstu reitingu vai piemēram, kuras ir nepelnīti augstajā vietā (salīdzinot ar citām).

Izdari šādu analīzi, parādi, kur ir problēma (kāpēc tavuprāt, dēļ vērtēšanas sistēmas, attiecīgi nepareizi izkārtojās bildes) un tad turpināsim sarunu.

Haaaa - ik pa briidim atrodas kads riebiigais (arii es) , kas tai TOP bildei ieliek dzeest, lai vinja nebuutu topaa .... Nopietnaak varetu runaat par bildeem, kas paliek eeninjaa ... Ja Tevi shis jautajaums interseee - varu meegjinat taisiit kaut kaadu analiizi (shobriid esmu daudz briivaaka, kaa biju pirms paris meeneshiem)
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:01
 citēt
Eliks:
dansiga:
Tad vēl savādas izdarības .... vienu mēnesi mans FR nokritās par 2 kvadraatinjiem, kaut nebiju likusi nevienu bildi uttt.....


Neesi aizdomājusies, ka tāpēc FR nokrities, ka "nebiji likusi nevienu bildi"?

aga - un naakamajaa meenesii pie taada pasha staavoklja nekas nenokritaas!!!!!! UN .... es saprotu, ka vareetu kristies AR, ja nevedic aktivitaates - ari ibilzhu likshanu, bet kads sakars ar FR!?!?!?
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:02
 citēt
Eliks:Un visbeidzot, dansiga. Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs. Lai vai kāds, bet aktīvs. Kaut vai tas, kuru tu nicinoši sauc par "botu". Viņš vismaz kaut ko dara, bet ja tu bildes nevērtē un neliec un viss ko tu dari ir spams forumā, tad lai arī cik tu "vecs" nebūtu, tavs vērtētāja "svars" krīt. Tādi nu ir spēles noteikumi.


Tieši tāpat, ka tā bilde ir radījusi interesi, kuru ir skatījuši 300 , nekā tā, kuru ir skatījuši 10 un visi balsojuši. Pie sūduka normāls cilvēks klāt neiet!!!
Pareizi Eliks saka- saitam vajag aktīvus lietotājus, ne naida putras vārītājas :P
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:05
 citēt
Eliks:Un visbeidzot, dansiga. Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs. Lai vai kāds, bet aktīvs. Kaut vai tas, kuru tu nicinoši sauc par "botu". Viņš vismaz kaut ko dara, bet ja tu bildes nevērtē un neliec un viss ko tu dari ir spams forumā, tad lai arī cik tu "vecs" nebūtu, tavs vērtētāja "svars" krīt. Tādi nu ir spēles noteikumi.


Shaadu atbildi es jau gaidijiu pashaa saakumaa ;-(((( ES bildes veerteeju un komenteeju ..... bet KAAA es varu ielikt patiik, ja man taa bilde nepatiik!?!?!?!? A 'bots" visaam bildeem peec kaatras mauc "patiik". Takl ieliecie beidzot vismaz staarpposmu "vienaldziiga" vai arii lajujiet likt "dzeset" bez ierobezhojuma!!!

Spams forumaa ir lieks? Uuja uuja - daudzi te ienaak tikai palasiit forumu ;-))) Taa ka tam ARII ir noziime!!!
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:07
 citēt
Haiduks:
Eliks:Un visbeidzot, dansiga. Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs. Lai vai kāds, bet aktīvs. Kaut vai tas, kuru tu nicinoši sauc par "botu". Viņš vismaz kaut ko dara, bet ja tu bildes nevērtē un neliec un viss ko tu dari ir spams forumā, tad lai arī cik tu "vecs" nebūtu, tavs vērtētāja "svars" krīt. Tādi nu ir spēles noteikumi.


Tieši tāpat, ka tā bilde ir radījusi interesi, kuru ir skatījuši 300 , nekā tā, kuru ir skatījuši 10 un visi balsojuši. Pie sūduka normāls cilvēks klāt neiet!!!
Pareizi Eliks saka- saitam vajag aktīvus lietotājus, ne naida putras vārītājas :P


Tu mani nosauci par naida putras vaariitaaju!?!?!? Nu nu .........
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:10
 citēt
dansiga:Ja Tevi shis jautajaums interseee - varu meegjinat taisiit kaut kaadu analiizi (shobriid esmu daudz briivaaka, kaa biju pirms paris meeneshiem)


Interesē.
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:11
 citēt
Eliks:
dansiga:Ja Tevi shis jautajaums interseee - varu meegjinat taisiit kaut kaadu analiizi (shobriid esmu daudz briivaaka, kaa biju pirms paris meeneshiem)


Interesē.

ok - meegjinaashu uztaisiit kaut kaadu analiizi/apkopojumu!
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:12
 citēt
Pie visa vainīga ir dansiga :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:13
 citēt
Oliss:Pie visa vainīga ir dansiga :D :D :D


kas ir VISSSS?;-p
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:14
 citēt
dansiga:
Oliss:Pie visa vainīga ir dansiga :D :D :D


kas ir VISSSS?;-p

viss ir viss:grimace:
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:18
 citēt
Oliss:
dansiga:
kas ir VISSSS?;-p

viss ir viss:grimace:

fignja demagogjelis ;p-pppp
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:21
 citēt
dansiga:
Haiduks:
Tieši tāpat, ka tā bilde ir radījusi interesi, kuru ir skatījuši 300 , nekā tā, kuru ir skatījuši 10 un visi balsojuši. Pie sūduka normāls cilvēks klāt neiet!!!
Pareizi Eliks saka- saitam vajag aktīvus lietotājus, ne naida putras vārītājas :P


Tu mani nosauci par naida putras vaariitaaju!?!?!? Nu nu .........


šovakar tu gribēji NilsS uzkurināt... vai tā nabija :D... ja nemāki tekstus lasīt, nejaucies vidū!!!
avatar
Publicēts: 27.06.12 00:24 labots
 citēt
Haiduk, nee - nebija man taada veelme .. jo neredzu iemeslu vinju uzkurinaat .... manaa skatiijumaa ljoti sakariigs cilveeks un labs fotograafs ...
Biju paarsteigta par tavu striktu secinaajumu par sho cilveku ... laikam esi bijis lielaakaa saskaree ar vinju un vinja darbiem nekaa es .....

P.S. nemāku tekstus lasīt? He heeee - nu te manljooti gribaas teikt kaa to dara tiinji - "uz sevi paskaties";-ppppp :-)))))))
avatar
Publicēts: 27.06.12 08:14
 citēt
Nebalsotāji atkal kaitina Dansigu
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:12
 citēt
Labāk neaiztikt, kods gana labi nostabilizējies, pietiekoši ātri virinās, neticu, ka Dansigas analīze būs par pamatu ieguldījumiem visu atkal mainīt. Cik atceros, Vilmāram bija tieksme visu analizēt...
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:38
 citēt
Eliks:

Atbildot omulim uz jautājumu, kāpēc vidējā atzīme nesanāk rēķinot aritmētiski, tas tāpēc, ka katra lietotāja vērtējuma "svars" atšķiras. Tas lietotājs, kam patīk balsot TIKAI par kāda konkrēta autora bildēm, zaudē savu "svaru". Tas tika izdarīts tāpēc, lai nenotiktu mērķtiecīga "savējo" izbīdīšana reitingu augšgalā. Pie Mans fotOblog.lv tu vari atrast tādu SW koeficentu - tas arī nosaka, cik liels "svars" ir tavam balsojumam.

Nu to tā kā sapratis- ka atšķiras vērtētāja vērtējuma scars. Teiksim viens novērtē tad atzīme izmainās par 0.1 vien novērtē izmainās par 0.5.

Bet īsti laikam neesam sapratušies. Es biju domājis par visām manām bildēm. Paskaoties visu bilžu atzīmes izrēķinot aritmētiski man nesanāktu 5.08 bet vajadzētu būt vairķ. vismaz uz aci tā izskatās.
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:59
 citēt
dansiga:Haiduk, nee - nebija man taada veelme .. jo neredzu iemeslu vinju uzkurinaat .... manaa skatiijumaa ljoti sakariigs cilveeks un labs fotograafs ...
Biju paarsteigta par tavu striktu secinaajumu par sho cilveku ... laikam esi bijis lielaakaa saskaree ar vinju un vinja darbiem nekaa es .....

P.S. nemāku tekstus lasīt? He heeee - nu te manljooti gribaas teikt kaa to dara tiinji - "uz sevi paskaties";-ppppp :-)))))))


Tad kāpēc neizlasīji manu tekstu, un viņa repliku??? Mana atbilde bija tieši skaudra uz šo repliku- kāpēc daži uiedomājās, ka viņi vienīgie var, bet citi ir dunduki :P
avatar
Publicēts: 27.06.12 11:06
 citēt
Eliks:
dansiga:
Tad vēl savādas izdarības .... vienu mēnesi mans FR nokritās par 2 kvadraatinjiem, kaut nebiju likusi nevienu bildi uttt.....


Neesi aizdomājusies, ka tāpēc FR nokrities, ka "nebiji likusi nevienu bildi"?
Elik, a nevar Dansigai iedot kādu īpašu zvaigznīti - piemēram baltu, bet mirdzošu...
avatar
Publicēts: 27.06.12 11:10
 citēt
dansiga:
Eliks:
Interesē.

ok - meegjinaashu uztaisiit kaut kaadu analiizi/apkopojumu!
ka nesanāk anaaliize...
Oliss:Pie visa vainīga ir dansiga :D :D :D
sveeta lieta
Eliks:Un visbeidzot, dansiga. Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs. Lai vai kāds, bet aktīvs. Kaut vai tas, kuru tu nicinoši sauc par "botu". Viņš vismaz kaut ko dara, bet ja tu bildes nevērtē un neliec un viss ko tu dari ir spams forumā, tad lai arī cik tu "vecs" nebūtu, tavs vērtētāja "svars" krīt. Tādi nu ir spēles noteikumi.

KONKREETS PIEDAAVAAJUMS: "Vecie" autori, kam augsts reitings bildes neliek, lai neslīdētu uz leju. Piedāvāju autora reitingu rēķināt pēc pēdējā mēneša laikā ieliktajām bildēm. Tad vismaz būs vairāk labu bilžu un tā kustība pamainīsies!!!!!
avatar
Publicēts: 27.06.12 11:19
 citēt
Paskatieties TOP 10 fotogrāfus - gandrīz nevienam nav šogad bildes! :D :D :D Kungi - tas par kaut ko liecina.
avatar
Publicēts: 27.06.12 11:56
 citēt
Eliks:..tas lietotājs, kam patīk balsot TIKAI par kāda konkrēta autora bildēm, zaudē savu "svaru". Tas tika izdarīts tāpēc, lai nenotiktu mērķtiecīga "savējo" izbīdīšana reitingu augšgalā. Pie Mans fotOblog.lv tu vari atrast tādu SW koeficentu - tas arī nosaka, cik liels "svars" ir tavam balsojumam.


Vot šitā padarīšana ir galīgi garām. Ja man ir laba gaume, un patīk tikai labas bildes, tas nozīmē, ka labu bilžu autoriem ar laiku mans vērtējums kā minimums neko nedos, ja ne kļūs negatīvs. Dzīvē ir tā, ka labu autoru ar labām bildēm ir stipri mazāk nekā normāli tautisko bildētāju, taču vērtēšana sistēma diskriminē nedaudzos labos, manuprāt.
p.s. Fotobloga lietotājiem NAV jāpiedāvā nekas vitā, tas jādara Fotobloga veidotājiem, mēs varam tikai norādīt uz acīmredzamām aplamībām, un samierināties ar to, ka tās netiek izlabotas.:-)
avatar
Publicēts: 27.06.12 12:05
 citēt
Un vispār tie reitingi ir galīgs štrunc, tiem, kas zina ko un kā un kāpēc bildē, un ārkārtīgi kaitīga padarīšana priekš jaunuļiem, kuri nezina kāpēc ir nospieduši pogu, un šeit ielikuši bildi..
avatar
Publicēts: 27.06.12 12:13
 citēt
Bildes:Paskatieties TOP 10 fotogrāfus - gandrīz nevienam nav šogad bildes! :D :D :D Kungi - tas par kaut ko liecina.

Tas liecina par to ka tie top 10 fotonīkuļi nemaz nav labākie :D uz cūceni vai pa draugam topā iekļuva un visss un uz neko vairāk nav spējīgi :haha::grimace:
avatar
Publicēts: 27.06.12 12:18
 citēt
Atklāti sakot, reitings man pavisam maz ko nozīmē. Vairāk interesē kas ko ielicis un kā komentējis. Dažreiz riktīgi nāk smiekli, ja salīdzina vērtētāja milzīgo mācīšanu ar viņa darbiem.
P.S. lai gan ko es te muldu - manas visas bildes sū.īgas :D ....lai gan no otras puses, mani 4 mēneši foto pieredzes šķietās labaki, nekā te viena otra "vairāk par 5 gadiem" :)
avatar
Publicēts: 27.06.12 13:57
 citēt
šitā ņemšnās ap reitingiem salīdzināma ar mīlestību pret sievasmāti
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:13
 citēt
Citagaisma:Ja man ir laba gaume, un patīk tikai labas bildes, tas nozīmē, ka labu bilžu autoriem ar laiku mans vērtējums kā minimums neko nedos, ja ne kļūs negatīvs. Dzīvē ir tā, ka labu autoru ar labām bildēm ir stipri mazāk nekā normāli tautisko bildētāju, taču vērtēšana sistēma diskriminē nedaudzos labos, manuprāt.


Tu vari darīt kā tu vēlies. Balsot par vienu autoru, nebalsot vispār, balsot tikai ar "Dzēst". Tava izvēle. Spēles noteikumi ir tādi, ka "svarīgāks" vērtētājs ir tas, kas vērtē aktīvi daudzu autoru bildes.

Citagaisma:p.s. Fotobloga lietotājiem NAV jāpiedāvā nekas vitā, tas jādara Fotobloga veidotājiem, mēs varam tikai norādīt uz acīmredzamām aplamībām, un samierināties ar to, ka tās netiek izlabotas.:-)


Tie kas NEKO NEPIEDĀVĀ, neko nesaņem arī pretīm ;) Un kam, kas IR JĀDARA arī vēl ir strīdīgs jautājums. Padomā par to..
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:26
 citēt
Eliks:
Citagaisma:Ja man ir laba gaume, un patīk tikai labas bildes, tas nozīmē, ka labu bilžu autoriem ar laiku mans vērtējums kā minimums neko nedos, ja ne kļūs negatīvs. Dzīvē ir tā, ka labu autoru ar labām bildēm ir stipri mazāk nekā normāli tautisko bildētāju, taču vērtēšana sistēma diskriminē nedaudzos labos, manuprāt.


Tu vari darīt kā tu vēlies. Balsot par vienu autoru, nebalsot vispār, balsot tikai ar "Dzēst". Tava izvēle. Spēles noteikumi ir tādi, ka "svarīgāks" vērtētājs ir tas, kas vērtē aktīvi daudzu autoru bildes.

Citagaisma:p.s. Fotobloga lietotājiem NAV jāpiedāvā nekas vitā, tas jādara Fotobloga veidotājiem, mēs varam tikai norādīt uz acīmredzamām aplamībām, un samierināties ar to, ka tās netiek izlabotas.:-)


Tie kas NEKO NEPIEDĀVĀ, neko nesaņem arī pretīm ;) Un kam, kas IR JĀDARA arī vēl ir strīdīgs jautājums. Padomā par to..


Tu te smagi maldini tautu un arī mani -
1. piem., "Dzēst", var tikai vienu reizi dienā, atšķirībā no Patīk. Tā kā šajā jomā mana izvēle ir stipri ierobežota un absolūti neatbilsts tavai deklarācijai - "Tu vari darīt kā tu vēlies. Balsot par vienu autoru, nebalsot vispār, balsot tikai ar "Dzēst". Tava izvēle." . Domāju, ja Dzēst varētu tikpat bieži, kā Patīk, tad tas jau izskatītos drusciņ sakarīgāk. Taču vēl sakarīgāk būtu, ja Patīk skaits būtu ierobežots līdz noteiktam, nelielam cīparam, pie nosacījuma, ka Dzēst arī turpmāk var tikai reizi dienā.
2. Man nekā no Tevis nevajag, bloga uzturētājiem no manis gan, jo pretējā gadījumā neparādītos šādas tēzes - "Manā izpratnē "svarīgāks" ir aktīvais lietotājs". Ir šāds blogs, vai nav uz manu fotodzīvi tas šobrīd atstāj mazu iespaidu, tāpat kā citi līdzīgi iestādījumi. Tā kā labāk priecājie, ka vispār dalos savās pārdomās.
3. Man raksturīgi domāt no dzimšanas, tā kā es tik tiešām zinu, ka jādara ir nevis bloga lietotājiem, bet gan uzturētājiem, pretējā gadījumā ši bloga nebūtu vispār, jo ne jau man tas blogs kalpo, bet dod labumu uzturētājiem.
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:29
 citēt
tūlīt te kādu nobanos..... :(

Elik - es piedāvāju, bet no response.
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:36
 citēt
Bildes:
KONKREETS PIEDAAVAAJUMS: "Vecie" autori, kam augsts reitings bildes neliek, lai neslīdētu uz leju. Piedāvāju autora reitingu rēķināt pēc pēdējā mēneša laikā ieliktajām bildēm. Tad vismaz būs vairāk labu bilžu un tā kustība pamainīsies!!!!!


Starp citu, tas dotu jaunu impulsu tieši tam, uz ko ir tēmēts blogs. +++
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:37
 citēt
Citagaisma:Un vispār tie reitingi ir galīgs štrunc, tiem, kas zina ko un kā un kāpēc bildē, un ārkārtīgi kaitīga padarīšana priekš jaunuļiem, kuri nezina kāpēc ir nospieduši pogu, un šeit ielikuši bildi..


Kā, nezin, zin- lai tu apskatītu, kas ir licējs, un kāds tu biji :D
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:40
 citēt
Haiduks:
Bildes:
KONKREETS PIEDAAVAAJUMS: "Vecie" autori, kam augsts reitings bildes neliek, lai neslīdētu uz leju. Piedāvāju autora reitingu rēķināt pēc pēdējā mēneša laikā ieliktajām bildēm. Tad vismaz būs vairāk labu bilžu un tā kustība pamainīsies!!!!!


Starp citu, tas dotu jaunu impulsu tieši tam, uz ko ir tēmēts blogs. +++


+++
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:48 labots
 citēt
Citagaisma:Man nekā no Tevis nevajag


:) nu tad visu labu. Dzēst profilu atrodas zem Mans fotOblog.lv

Un man no konkrēti TEVIS tiešām neko nevajag. Ar tādu attieksmi vari doties uz tvnet komentāriem.
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:51
 citēt
omulis:

Bet īsti laikam neesam sapratušies. Es biju domājis par visām manām bildēm. Paskaoties visu bilžu atzīmes izrēķinot aritmētiski man nesanāktu 5.08 bet vajadzētu būt vairķ. vismaz uz aci tā izskatās.


Izraksts no Palīdzības:

Kas ir „Fotogrāfa reitings”
Tā kā vārds „foto” un „fotografēšana” ir šī vortāla miesa un asinis, tad esam izdomājuši, ka vajadzētu īpaši novērtēt arī labāko fotogrāfu! Šis reitings tiek rēķināts tikai ņemot vērā autora iesniegtās un vērtētās bildes sadaļā „-fotOgalerija”. Tiem, kas vēlas saprast autora aprēķina formulu, tad vienkāršots tās variants ir šāds: autora reitings = videjais_bilžu_reitings * (bilžu_skaits/(bilžu_skaits +1)). Tātad: jo lielāks bilžu vidējais reitings un jo vairāk bilžu ielikts, jo lielāks autora reitings ;)
avatar
Publicēts: 27.06.12 15:57
 citēt
a ko, atkal pilnmēness?
avatar
Publicēts: 27.06.12 16:00
 citēt
talavietis:a ko, atkal pilnmēness?


Ja naf, tad jātrenējās- BŪS atkal drīz :D
avatar
Publicēts: 27.06.12 16:06
 citēt
Labi, bez emocijām runājot, es te gribu kaut ko paskaidrot. Gan tev, Citagaisma, gan arī citiem.

Fotoblogs ir radies un joprojām ir uz entuziasma un idejas pamata. Tam nekad nav bijis komerciāls raksturs un tas sevi finansiāli neatpelna. Un tāds viņam nekad arī nav bijis mērķis.

Tālajā 2005. gadā, kad radās pirmā fotobloga versija, "Palīdzība" sadaļā kā pirmais teikums tika uzrakstīts:
"FotOblog.lv ir pašmāju nekomerciāls projekts, kura mērķis ir pulcināt un izklaidēt noteiktu cilveku grupu: fotogrāfus, rakstniekus un citus foto interesentus, kam ir ko rādīt un ko teikt!"

Un tā tas palika nemainīgs līdz pat šodienai.
Es apzinos, ka mūsdienu kapitālistiskajā domāšanā šī te ideja varētu netikt saprasta, bet nu vismaz mēģiniet.

Fotoblogs ir radīts tā lietotājam neviss adminstrācijai un ja skatās pavisam pragmātiski - tas ir slogs, kas atņem laiku un naudu (ok, dažreiz kaut ko ar baneriem sanāk atpelnīt). Fotoblogs dzīvos kamēr strādās Gļuka serveris un kamēr administrātori atradīs vēl laiku un iespējas kaut ko šeit darīt.

Līdz ar to, attieksme: "Es esmu klients, Jūs mani apkalpojat un Jums ir JĀDARA TAS un JĀDARA ŠIS!" Neiet krastā. Visi kas šādu attieksmi sāk publiski izrādīt agri vai vēlu aiziet (vai tiek palūgti). Jo šeit nav klientu un pakalpojuma sniedzēja. Te ir admini, kas pacēla ideju un lietotāji, kas šo ideju nes tālāk.

Līdz ar to - ja tev rūp šīs projekts, tad iesaisties, piedāvā, diskutē. Ja tu atnāci patērēt - www.youtube.com...

:)

Tā kā Citagaisma izvērtē savu attieksmi no šī viedokļa skatoties.
avatar
Publicēts: 27.06.12 16:11
 citēt
Eliks:
omulis:

Bet īsti laikam neesam sapratušies. Es biju domājis par visām manām bildēm. Paskaoties visu bilžu atzīmes izrēķinot aritmētiski man nesanāktu 5.08 bet vajadzētu būt vairķ. vismaz uz aci tā izskatās.


Izraksts no Palīdzības:

Kas ir „Fotogrāfa reitings”
Tā kā vārds „foto” un „fotografēšana” ir šī vortāla miesa un asinis, tad esam izdomājuši, ka vajadzētu īpaši novērtēt arī labāko fotogrāfu! Šis reitings tiek rēķināts tikai ņemot vērā autora iesniegtās un vērtētās bildes sadaļā „-fotOgalerija”. Tiem, kas vēlas saprast autora aprēķina formulu, tad vienkāršots tās variants ir šāds: autora reitings = videjais_bilžu_reitings * (bilžu_skaits/(bilžu_skaits +1)). Tātad: jo lielāks bilžu vidējais reitings un jo vairāk bilžu ielikts, jo lielāks autora reitings ;)


Visu laiku likās ka tas ir autora reitings...
Jocīgi tik tiešām. :/
Nezinu kā bija pirmstam, varbūt bija labāk pa manam, bet sliktāk citiem.
Bet cik saprotu vienreiz jau ir mainīta sistēma..
avatar
Publicēts: 27.06.12 16:15
 citēt
Eliks:Labi, bez emocijām runājot, es te gribu kaut ko paskaidrot. Gan tev, Citagaisma, gan arī citiem.

Fotoblogs ir radies un joprojām ir uz entuziasma un idejas pamata. Tam nekad nav bijis komerciāls raksturs un tas sevi finansiāli neatpelna. Un tāds viņam nekad arī nav bijis mērķis.

Tālajā 2005. gadā, kad radās pirmā fotobloga versija, "Palīdzība" sadaļā kā pirmais teikums tika uzrakstīts:
"FotOblog.lv ir pašmāju nekomerciāls projekts, kura mērķis ir pulcināt un izklaidēt noteiktu cilveku grupu: fotogrāfus, rakstniekus un citus foto interesentus, kam ir ko rādīt un ko teikt!"

Un tā tas palika nemainīgs līdz pat šodienai.
Es apzinos, ka mūsdienu kapitālistiskajā domāšanā šī te ideja varētu netikt saprasta, bet nu vismaz mēģiniet.

Fotoblogs ir radīts tā lietotājam neviss adminstrācijai un ja skatās pavisam pragmātiski - tas ir slogs, kas atņem laiku un naudu (ok, dažreiz kaut ko ar baneriem sanāk atpelnīt). Fotoblogs dzīvos kamēr strādās Gļuka serveris un kamēr administrātori atradīs vēl laiku un iespējas kaut ko šeit darīt.

Līdz ar to, attieksme: "Es esmu klients, Jūs mani apkalpojat un Jums ir JĀDARA TAS un JĀDARA ŠIS!" Neiet krastā. Visi kas šādu attieksmi sāk publiski izrādīt agri vai vēlu aiziet (vai tiek palūgti). Jo šeit nav klientu un pakalpojuma sniedzēja. Te ir admini, kas pacēla ideju un lietotāji, kas šo ideju nes tālāk.

Līdz ar to - ja tev rūp šīs projekts, tad iesaisties, piedāvā, diskutē. Ja tu atnāci patērēt - www.youtube.com...

:)

Tā kā Citagaisma izvērtē savu attieksmi no šī viedokļa skatoties.


Skaidrs. :)

LV vispār ir kāds foto saits, kur liek bildes uz vērtēšanu? Es domāju pēc līdzīgas sistēmas kā lensart.ru?
avatar
Publicēts: 27.06.12 16:23
 citēt
Nu bija erfoto.lv un shutter.lv ir vēl kaut kādi mazie. Bet nu visi pamazām aizvērās. Jo te nav bizness.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):