forum.gif
Bilžu vērtēšana.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu vērtēšana.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.06.12 12:21
 citēt
Oliss:Man jautājums, kāds pēc šitās sistēmas ir maksimālais bildes reitings??? :amazing: 6.0 taču vairs nekad neviens neiegūs.....


5,9 un arī tikai tad, ja balsotāji, kas vērtēs tavu bildi būs ar savu vērtības koeficientu ne zemāku par 1,1
avatar
Publicēts: 28.06.12 13:03
 citēt
Bildes:da vajag izmest visus penshus aaraa un basta

Jā, zaļo vēl ozoli Baltijas zemē.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:17
 citēt
omulis:
kāpēc no šitā nevarētu mainīties autora reitings!? un fotogrāfa reitings palikt reāls- vidējais no atzīmēm!?


Tāpēc, ka ja būtu vienkārši vidējās atzīmes rēķināšana, tad tas fotogrāfs, kas būs ielicis tikai vienu bildi un kurai būs augstāks reitings būs ticis pie lielāka FR nekā tas, kuram jau ir 100 bildes ar dažādiem vērtējumiem. Bet tas idejiski nav pareizi.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:22
 citēt
Sapper, šī saita vērtība nav mākslas bildes. Nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tu salīdzini nesalīdzināmās lietas.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:35
 citēt
Es tik nesaprotu, kā to sw uzdzīt.. :)
Balsot visiem pēc kārtas ar "Patīk" nav gluži vēlēšanās, bet balsojot godīgi (arī 1.1.1 vai 2.5.3) par bildēm, kas ieliktas kritikai, SW tikai kritīsies (pēdējās nedēļas laikā ir ieliktas tikai 38 bildes, pārsvarā no vieniem un tiem pašiem autoriem.. :))
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:41
 citēt
Citagaisma:
Mēģinašu vēlreiz.
Samazināt balsošanas iespējas(skaitu) ar padarot ne tikai tā svaru(vērtību) atkarīgu no SW, bet arī lietošanas skaitu dienā. Vienlaikus nosakot, ka maksimālais balsojumu skaits vienam cilvēkam dienā nevar pārsniegt 1/20 vai 1/10 vai 1/5..., utt. no balsotāja visām bildēm, va ari dienas, nedēļas, mēneša laikā vai citā laika sprīdī fotoblogā ievietoto bilžu skaita, vai vēl kā līdzīgi.


Mūsu filozofija ir neierobežot lietotājus ar limitēto balsojumu skaitu. Šāds variants jau tika izskatīts.

Citagaisma:
Nu nesaprotu aiz ko cilvēkam jābalso par bildēm kuras ir nekādas, tikai tamdēļ, lai viņa reitings būtu daudz maz pieklājīgs.


Tāpēc, ka fotobloga ideja ir balstīta uz to, lai veicinātu cilvēku pieredzes apmaiņu. Balsojot tikai par saviem izredzētiem autoriem tu nepalīdzi attīstīties ne tik labiem fotogrāfiem.

Nevajag tikai man sākt stāstīt par to, ka nemākulīgos autors ir jāspārda ar kājām, lai viņi caur sāpēm un bailēm iemācās dzīves skolas mācību. VISI portāli, kas gāja šo ceļu tagad ir brīvo domēnu izplatījumā.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:43
 citēt
Bzh:Es tik nesaprotu, kā to sw uzdzīt.. :)
Balsot visiem pēc kārtas ar "Patīk" nav gluži vēlēšanās, bet balsojot godīgi (arī 1.1.1 vai 2.5.3) par bildēm, kas ieliktas kritikai, SW tikai kritīsies (pēdējās nedēļas laikā ir ieliktas tikai 38 bildes, pārsvarā no vieniem un tiem pašiem autoriem.. :))
nu ja! balso tikai par vieniem un tiem pashiem autoriem no hvz cik tur padsmit tuukstoshiem un tavs reitings strauji kritiisies :D
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:45
 citēt
Maksim, iedomājies situāciju, kad aiziet prom top 50 lielākie foruma dirsēji. FB turpinās dzīvot?
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:50
 citēt
Bildes. Fotoblogu nedēļā apmeklē ap 8 000 unikāliem apmeklētājiem. Gan jau izdzīvosim.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:51 labots
 citēt
a kas ir unikāls apmeklētājs? IP adreses? Es vidēji izmantoju kādas 4....

jautājums, protams, bija retorisks
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:52
 citēt
Bzh:Es tik nesaprotu, kā to sw uzdzīt.. :)
Balsot visiem pēc kārtas ar "Patīk" nav gluži vēlēšanās, bet balsojot godīgi (arī 1.1.1 vai 2.5.3) par bildēm, kas ieliktas kritikai, SW tikai kritīsies (pēdējās nedēļas laikā ir ieliktas tikai 38 bildes, pārsvarā no vieniem un tiem pašiem autoriem.. :))


Ja tev SW tik svarīgs, fotoblogā ir vēl pārissimti tūkstošu bildes no senākās pagātnes.
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:52
 citēt
Bildes:a kas ir unikāls apmeklētājs? IP adreses? Es vidēji izmantoju kādas 4....

jautājums, protams, bija retorisks


atbilde filozofiska - ja tā notikst, tad neko - tā gadās
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:53 labots
 citēt
Eliks:
Bzh:Es tik nesaprotu, kā to sw uzdzīt.. :)
Balsot visiem pēc kārtas ar "Patīk" nav gluži vēlēšanās, bet balsojot godīgi (arī 1.1.1 vai 2.5.3) par bildēm, kas ieliktas kritikai, SW tikai kritīsies (pēdējās nedēļas laikā ir ieliktas tikai 38 bildes, pārsvarā no vieniem un tiem pašiem autoriem.. :))


Ja tev SW tik svarīgs, fotoblogā ir vēl pārissimti tūkstošu bildes no senākās pagātnes.
vot interesanti... ja es tagad saklikaatu kaadus 5000 patiik saakot ar 2006 gada bildeem - man uzaugs SW?
bljin... taa nemaz nevar... galerijaa tikai 100 lapas....
avatar
Publicēts: 28.06.12 14:58
 citēt
Bildes:
Eliks:
Ja tev SW tik svarīgs, fotoblogā ir vēl pārissimti tūkstošu bildes no senākās pagātnes.
vot interesanti... ja es tagad saklikaatu kaadus 5000 patiik saakot ar 2006 gada bildeem - man uzaugs SW?
bljin... taa nemaz nevar... galerijaa tikai 100 lapas....

nevajaga tik daudz es vienreiz nobalsoju par visām dienas laikā ieliktām bildēm un tā 2 sutkas un man no 0.59 uzleca uz0.85:grimace:
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:10
 citēt
Eliks:
Citagaisma:
Mēģinašu vēlreiz.
Samazināt balsošanas iespējas(skaitu) ar padarot ne tikai tā svaru(vērtību) atkarīgu no SW, bet arī lietošanas skaitu dienā. Vienlaikus nosakot, ka maksimālais balsojumu skaits vienam cilvēkam dienā nevar pārsniegt 1/20 vai 1/10 vai 1/5..., utt. no balsotāja visām bildēm, va ari dienas, nedēļas, mēneša laikā vai citā laika sprīdī fotoblogā ievietoto bilžu skaita, vai vēl kā līdzīgi.


Mūsu filozofija ir neierobežot lietotājus ar limitēto balsojumu skaitu. Šāds variants jau tika izskatīts.

Citagaisma:
Nu nesaprotu aiz ko cilvēkam jābalso par bildēm kuras ir nekādas, tikai tamdēļ, lai viņa reitings būtu daudz maz pieklājīgs.


Tāpēc, ka fotobloga ideja ir balstīta uz to, lai veicinātu cilvēku pieredzes apmaiņu. Balsojot tikai par saviem izredzētiem autoriem tu nepalīdzi attīstīties ne tik labiem fotogrāfiem.

Nevajag tikai man sākt stāstīt par to, ka nemākulīgos autors ir jāspārda ar kājām, lai viņi caur sāpēm un bailēm iemācās dzīves skolas mācību. VISI portāli, kas gāja šo ceļu tagad ir brīvo domēnu izplatījumā.


Es nekad neesmu teicis, ka nemācēšana ir slikta lieta, un nemākuļi ir jāspārda, vienmēr esmu uzskatījis, ka tiem ,kuri neprot, bet vēlas, ir iespējas izaugt.
TAČU, esošā vērtēšanas sistēma neveicina izaugsmi, tā ir orientēta uz VIDUVĒJU bildi, jo tikko VIDUVĒJA BILDE paliek labāka, tā par to balsot vairs "neatmaksājas", jo krītas balsotāja SW reitings. Jo nav iespējas diferencēt vērtējumu starp vidēji labu bildi un labu vai pat lielisku. ..un ja cilvēkam ir attīstījusies ne tikai prasme bildēt, bet arī gaume, tad viņš krīt ārā no vidējās masas, kas negatīvi atspoguļojas viņa reitingā. Tātad notiek PIEREDZES APMAIŅA starp viduvējībām, laikam jau AR MĒRĶI TĀ ARĪ PALIKT PAR VIDUVĒJĪBU, un tiek balsots par viduvējākajāmm bildēm. Pa lielam tas nav nekas slikts, tikai tad nav skaidrs TOP'a mērķis, jo tanī vieksmigākās ir VISVUDUVĒJĀKĀS BILDES..
p.s. Es piemēram nebalsoju par autoriem, bet gan par bildēm, un es neesmu pie vainas, ka man patīkamas bildes bildē noteikts autoru loks.
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:16
 citēt
p.p.s. Pac interesantākais, ka šāda vērtēšanas sistēma MANI PERSONĪGI ĻOTI APMIERINA, jo palīdz no manām dīvainībām un eksperimentiem atlasīt "visnormālākas" bildes, ko "normāls" Latvijas cilvēks var piekārt pie sienas.:-)) Taču tās nav labas, tās ir tikai normālas bildes..
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:25
 citēt
Citagaisma.
Tu pats atbildēji uz visiem jautājumiem. Fotoblogs ir fotogrāfu smilškaste. Par spečukiem viņi kļūst tur ārā. Šeit ir tikai pirmie soļi. Tu savus bērnus arī lamāsi un sitīsi, ja viņi nemācēs 4 gadu vecumā izvilkt kvadrātsakni no 144? Vai arī veicināsi un paslavēsi par to, ka viņš māk salikt klucīšus vienu uz otra pareizajā secībā?

Šī ir fotogrādu entuziastu domubiedru grupa. Atvaino, ja esi sapratis savādāk.
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:29 labots
 citēt
kruzulis:Eliks, kā balsošana par "favorītiem" vai balsojuma saņemšana no kāda kam autors ir favorītos ietekmē balsojuma rezultātu?


Nekā
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:34
 citēt
Beidzot ir izlasītas visas 4 lapas... :D

Jo augstāk bildes reitings, jo augstāku SW balsotājam vajag, lai viņa balsojums netiktu zem 0 latiņas. Līdz ar to, topa bildēm, kurām reitings jau ir uzaudzis virs vidējā, turpmāko reitnga kāpumu nosaka nevis CIK DAUDZ lietotāji par to ir nobalsojuši, bet gan cik daudz lietotāji ar AUGSTIEM SW par to ir nobalsojuši. Piemēram, tevis pieminētās bildes reitingi jau ir pāri 5.43, attiecīgi, lai bildes reitings turpinātu augt, šīm bildēm ir nepieciešami balsotāji ar SW vismaz 0.85 (tas nav precīzi, bet +/-) un par šīm bildēm var balsot kaut tūkstots lietotāju ar SW zemāk par 0.85, reitings nekustēsies no vietas.

Varbūt ir vērts sistēmu uzlabot tā, lai kaut nedaudz, tomēr bildes reitingu paceltu jebkurš balsojums, ne tikai tas, kurš ir virs vidējā?
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:51
 citēt
Eliks:Citagaisma.
Tu pats atbildēji uz visiem jautājumiem. Fotoblogs ir fotogrāfu smilškaste. Par spečukiem viņi kļūst tur ārā. Šeit ir tikai pirmie soļi. Tu savus bērnus arī lamāsi un sitīsi, ja viņi nemācēs 4 gadu vecumā izvilkt kvadrātsakni no 144? Vai arī veicināsi un paslavēsi par to, ka viņš māk salikt klucīšus vienu uz otra pareizajā secībā?

Šī ir fotogrādu entuziastu domubiedru grupa. Atvaino, ja esi sapratis savādāk.


Entuziasti izrādās ir ļoti dažādi, labākie parasti vēlas būt aizvien labāki, bet šī, ka Tu izsakies "smilškaste", veicina stagnāciju un neveicina izaugsmi. Tātad še aicina tos entuziastus, kuriem negribās kļut aivien labākiem, taču ja šī "nekomerciālā" projekta mērķis ir tāds, tad lai tā arī būtu. Tiesa gan iesākumā Tu deklarēji, ka šeit ir vieta viedokļu apmaiņai, tātad Tevis sekmētās viedokļu apmaiņas mērķis ir kultivēt VIDUVĒJĪBU Latvijas fotolauciņā. Nu lai arī tā būtu, ..
Tik Tu neatbildēji man par to TOP'a mērķi, vai uzdevumu - tas paredzēts lai noteiktu VISVIDUVĒJĀKO bildi?
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:55
 citēt
Citagaisma:
Eliks:

Entuziasti izrādās ir ļoti dažādi, labākie parasti vēlas būt aizvien labāki, bet šī, ka Tu izsakies "smilškaste", veicina stagnāciju un neveicina izaugsmi. Tātad še aicina tos entuziastus, kuriem negribās kļut aivien labākiem, taču ja šī "nekomerciālā" projekta mērķis ir tāds, tad lai tā arī būtu. Tiesa gan iesākumā Tu deklarēji, ka šeit ir vieta viedokļu apmaiņai, tātad Tevis sekmētās viedokļu apmaiņas mērķis ir kultivēt VIDUVĒJĪBU Latvijas fotolauciņā. Nu lai arī tā būtu, ..
Tik Tu neatbildēji man par to TOP'a mērķi, vai uzdevumu - tas paredzēts lai noteiktu VISVIDUVĒJĀKO bildi?

Izlecējus parasti ātri noķer un piekauj :grimace:
Ja jau negribi būt viduvējība, tad kāpēc tu tusē pie viduvējībām??????:amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 28.06.12 15:57
 citēt
Oliss:
Citagaisma: Entuziasti izrādās ir ļoti dažādi, labākie parasti vēlas būt aizvien labāki, bet šī, ka Tu izsakies "smilškaste", veicina stagnāciju un neveicina izaugsmi. Tātad še aicina tos entuziastus, kuriem negribās kļut aivien labākiem, taču ja šī "nekomerciālā" projekta mērķis ir tāds, tad lai tā arī būtu. Tiesa gan iesākumā Tu deklarēji, ka šeit ir vieta viedokļu apmaiņai, tātad Tevis sekmētās viedokļu apmaiņas mērķis ir kultivēt VIDUVĒJĪBU Latvijas fotolauciņā. Nu lai arī tā būtu, ..
Tik Tu neatbildēji man par to TOP'a mērķi, vai uzdevumu - tas paredzēts lai noteiktu VISVIDUVĒJĀKO bildi?

Izlecējus parasti ātri noķer un piekauj :grimace:
Ja jau negribi būt viduvējība, tad kāpēc tu tusē pie viduvējībām??????:amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing:


Vienreiz jau rakstīju -
p.p.s. Pac interesantākais, ka šāda vērtēšanas sistēma MANI PERSONĪGI ĻOTI APMIERINA, jo palīdz no manām dīvainībām un eksperimentiem atlasīt "visnormālākas" bildes, ko "normāls" Latvijas cilvēks var piekārt pie sienas.:-) Taču tās nav labas, tās ir tikai normālas bildes..
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:00
 citēt
Nu tad šo tēmu var slēgt :big_smile: un gan jau kāds pēc 3 mēnešiem un 17 dienām uzdos tos pašus jautājumus :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:06
 citēt
Citagaisma: tev visu patīk pārfrāzēt vai ne? Fotoblogs ir instruments. Kā to kāds izmanto ir viņa ziņā. Tie kas dzimuši būt par viduvējībām un to vien darīt kā kritizēt citu darbu, droši vien tādi arī paliks. Tie, kas prot paņemt sev un iedot citiem, ar tiem viss būs ok.

Oliss taisnība, šo tēmu var slēgt. Man jau sāk trūkt pacietības kādam mēģināt pierādīt, ka neesmu zilonis.
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:19
 citēt
Eliks:Citagaisma: tev visu patīk pārfrāzēt vai ne? Fotoblogs ir instruments. Kā to kāds izmanto ir viņa ziņā. Tie kas dzimuši būt par viduvējībām un to vien darīt kā kritizēt citu darbu, droši vien tādi arī paliks. Tie, kas prot paņemt sev un iedot citiem, ar tiem viss būs ok.

Oliss taisnība, šo tēmu var slēgt. Man jau sāk trūkt pacietības kādam mēģināt pierādīt, ka neesmu zilonis.


Hm, par ziloni es varētu vēl piekrist, bet par kamieli moldāvu zinātnieki gan dikti strīdēsies...
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:29 labots
 citēt
Tiem, kuriem esošā šķiet par sarežģītu.
Reku nosimulēju 24h topu par šodienu: dl.dropbox.com...
Formula: 5+ (patīk * 0.02) + (dzēst*-0.5), ja 0 patīk tad reitings 0.

Nemaz tik briesmīgs tas tops neizskatās :)
Tiesa, tās, kuras uz kritiku manā topā pagaidām tiek diskriminētas.
Ja ir interese, dodiet savu formulu uz testu, iespēju robežās varu noģenerēt citu topu.
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:48
 citēt
nju kaada starpiiba kaadaa seciibaa kaartot viduveejiibas :D :D :D
avatar
Publicēts: 28.06.12 16:56
 citēt
Bildes:nju kaada starpiiba kaadaa seciibaa kaartot viduveejiibas :D :D :D


+++
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:08
 citēt
Par Bildēm izteikumiem nekomentēšu. Vislabākais veids kā cīnīties ar interneta troļļiem ir ignorēšana.

Bet par citagaisma komentāru. Zini apskatījos tavas bildes. Manuprāt, tās ļoti labi iederas fotoblog vidējā līmenī. Nu tā kaut kur ap nedēļas 20-30. vietu.
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:20
 citēt
kruzulis:Tiem, kuriem esošā šķiet par sarežģītu.
Reku nosimulēju 24h topu par šodienu: dl.dropbox.com...
Formula: 5+ (patīk * 0.02) + (dzēst*-0.5), ja 0 patīk tad reitings 0.

Nemaz tik briesmīgs tas tops neizskatās :)
Tiesa, tās, kuras uz kritiku manā topā pagaidām tiek diskriminētas.
Ja ir interese, dodiet savu formulu uz testu, iespēju robežās varu noģenerēt citu topu.


Mums ir Beisana formula, var atrast google, vienīgi vēl nāk klāt katra balsotāja individuālais SW koeficents, tā kā tu tos nevari redzēt, tad nesanāks pēc mūsu formulas nosimulēt.

Tā jau tops izskatās ok, vienīgi pašlaik nav vairs tā kropļojošā faktora, dēļ kura tika ieviests SW. Lietotāju grupas, kas balso par konkrēto autoru. Kopš esam ieviesuši SW, šī grupa izšķīda. Daži ar skaļiem uzbraucieniem (vēl tagad kāds papukst), daži pa kluso aizgāja. Bet lielākā daļa pārstāja likt bildes, jo vairs nevarēja tikt topā...
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:21
 citēt
Eliks:Par Bildēm izteikumiem nekomentēšu. Vislabākais veids kā cīnīties ar interneta troļļiem ir ignorēšana.

Bet par citagaisma komentāru. Zini apskatījos tavas bildes. Manuprāt, tās ļoti labi iederas fotoblog vidējā līmenī. Nu tā kaut kur ap nedēļas 20-30. vietu.


Vispār es jau Tev trešo reizi jautāju - "Vai TOP'a mērķis ir atlasīt VISVIDUVĀJĀKĀS bildes?". Ja jā, tad man ir kur tiekties.:-))))
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:23
 citēt
... un labi vien ir :)
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:28
 citēt
Citagaisma:

Vispār es jau Tev trešo reizi jautāju - "Vai TOP'a mērķis ir atlasīt VISVIDUVĀJĀKĀS bildes?". Ja jā, tad man ir kur tiekties.:-))))


Tu to sauc nicinoši par viduvējām bildēm un tāpēc es tev neatbildu. Tops atspoguļo fotobloga autoru sniegumu periodā. Tas ir tāds pats veicinātājs kā uzslava par padarīto darbu. Visi vairāk vai mazāk tiecas uz uzslavu. Tad lūk iekšējā smilškastē ir iespēja tādu saņemt.

Ik pa brīdi parādās kāds "guru" un nodirš, ka fotobloga tops jau neko nenozīmē. Tāpat Jūs visi esat niecības un viduvējības. Par to rakstīja fotokvartālā (kas nobankrotēja), par to cepās er-foto un shutterī (kas nobankrotēja), par to ik pa brīdim pacepās kāds "eksperts" (gan jau arī sēž uz ūdens un maizes vai fotografē kāzas pa 100Ls)... Bet būtībā tops nav kaut kāda pasaules līmeņa latiņa. Tā ir fotoblog bilžu galerija sakārtota pēc reitinga.
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:42
 citēt
Elik - man tikai viens jautājums. Kāds ir maksimāli iespējamais bildes reitiga cipars pēc jaunās sistēmas?
avatar
Publicēts: 28.06.12 17:58
 citēt
Oliss, nezinu :) teorētiski tas var augt bezgalīgi. Bet praktiski tas apstājas kaut kur pie 5,73 jo vienkārši nav vairs tik daudz balsotāju ar augstiem SW
avatar
Publicēts: 28.06.12 18:09
 citēt
Papētīju vēl, man šķiet, ka esošā sistēma lieliski strādā. Vismaz no pēdējām 200 publicētām bildēm saprātīgi grozot formulu - dodot svaru skatījumiem, vai "patīk"iem tops īpaši nemainās. Tas vedina domāt, ka topā ir labākās, kas nesenā laikā publicētas.

Kā pati vērtēšanas sistēma var veicināt izcilību man gan nav skaidrs (viduvējie bildētāji jutīsies nenovērtēti un pametīs fotoblogu?), varbūt kāds var pakomentēt. Manuprāt, nevajag sacensties ar reitingu sistēmu un mēģināt pārspēt fotoblog dzinēju, bet pacensties pārspēt kādu nedēļas topa bildi, nobildēt tā lai sabalso ne tikai fotoblogā, bet arī citur.
avatar
Publicēts: 28.06.12 18:35
 citēt
Bildes reitings ir pupu mizas! Es skatos nedaudz savādāk, ja balsojumu skaits ir mazāks par 10% no skatījumu skaita, značit bilde figņa, ja lielāks par 10% ir o.k. :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.06.12 19:00
 citēt
Eliks:Par Bildēm izteikumiem nekomentēšu. Vislabākais veids kā cīnīties ar interneta troļļiem ir ignorēšana.

Bet par citagaisma komentāru. Zini apskatījos tavas bildes. Manuprāt, tās ļoti labi iederas fotoblog vidējā līmenī. Nu tā kaut kur ap nedēļas 20-30. vietu.


Elik, tas nebija mans "izteikums" bet gan ironija par citu komentāriem. Pirmkārt, es tā nedomāju. Kādreiz manas bildes regulāri bija topā, tagad vairs nav - bet tālab jau es savu indīgo mēli nevaldīšu :D Otrkārt, man ir kaudze pozitīvu priekšlikumu. Nosauksi vēlreiz par trolli - apvainošos :D

Es Tev varu iesniegt vismaz uz divām A4 lapām garu aprastu/piedāvājumu dažādiem uzlabojumiem, BET es zinu ka tas ir lieki UN/JO es respektēju šī projekta NEkomerciālo pusi un apmēram zinu, kas būtu j;aiegulda lai realizētu kaut vai daļu no tā.
avatar
Publicēts: 28.06.12 19:01
 citēt
aiko99:Bildes reitings ir pupu mizas! Es skatos nedaudz savādāk, ja balsojumu skaits ir mazāks par 10% no skatījumu skaita, značit bilde figņa, ja lielāks par 10% ir o.k. :face-wink:


paga paga, mans reitings ir pupu mizas??? :bad_egg::bad_egg::bad_egg::bad_egg::bad_egg:
avatar
Publicēts: 28.06.12 19:35
 citēt
Bildes:
aiko99:Bildes reitings ir pupu mizas! Es skatos nedaudz savādāk, ja balsojumu skaits ir mazāks par 10% no skatījumu skaita, značit bilde figņa, ja lielāks par 10% ir o.k. :face-wink:


paga paga, mans reitings ir pupu mizas??? :bad_egg::bad_egg::bad_egg::bad_egg::bad_egg:

nu labi zirņu mizas :D :D :D :D :D :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):