forum.gif
Bilžu vērtēšana.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu vērtēšana.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.06.12 10:11
 citēt
Vai kāds var pastāstīt kā šeit tiek aprēķināta bilžu vidējā atzīme!? :)
A to skatos vienam vidējā adzīme uz aci ir lielāka, bet fotoblogs uzrāda mazāku. Citam atkal lielāka bet uzrāda lielāku.
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:16
 citēt
Cik sapratu Tavs "patīk" svars atkarīgs no lietošanas biežuma... Jo vairāk šo lieto, jo vājāks...:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:20
 citēt
Tas jā. to ar saprotu :)

biš pats te sajaucu autora vietu ar fotogrāfa rētingu.


Bet vienalga uz savām bildēm esmu novērojis, ka atzīme jcīgi staigā..
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:21
 citēt
p.s. nu rekur tiko paskatījos. Uz aci izskatās, ka ir vairāk kā 5.08 :/
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:38
 citēt
Elmarss:Cik sapratu Tavs "patīk" svars atkarīgs no lietošanas biežuma... Jo vairāk šo lieto, jo vājāks...:face-grin:


Otrādi :)
Jo retāk lieto, jo vājāks..
Tiem, kas to lieto katrai bildei, tas "patīk" ir visstiprākais :)
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:02
 citēt
Bzh:
Elmarss:Cik sapratu Tavs "patīk" svars atkarīgs no lietošanas biežuma... Jo vairāk šo lieto, jo vājāks...:face-grin:


Otrādi :)
Jo retāk lieto, jo vājāks..
Tiem, kas to lieto katrai bildei, tas "patīk" ir visstiprākais :)

Interesanta loģika... :face-smile:
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:12
 citēt
ja visu laiku dračīši griestos, būs labi!
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:17 labots
 citēt
Tie rādītāji atspaguļo lietotāja dažādas aktivitātes saitā pēc noteikta algoritma. Tituli 'labākais tas vai šitais" ir diezgan nosaciti un atkarīgi no visādiem apstākļiem ,kas nav ar foto saistīti. Šeit ahūnais foto guru varētu būt konkrēts lūzers pēc reitingiem,tāpēc neredzu pamata par tiem vispār interesēties

:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:20
 citēt
+ Rolands66
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:25
 citēt
Labāk neskaties uz tiem cipariem vispār, tici man, viņi ne s*da nenozīmē! Ja vien esi no laiferis un sēdi tikai te, tad jā, bet principā kā tiek novērtētas Tavas bildes te un tas, kas notiek reāli Tavā dzīvē foto jomā.... tam ir tikpat daudz sakara un loģiskuma kā cūkai ar aviāciju! :D :D :D Have a nice day! :D
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:49
 citēt
Pats labākais ir ja neskopojas ar komentāriem, vienalga vai tie būtu negatīvi or pozitīvi, or tukša muldēšana vai pat kritika... ka tik palasīt ko citi domā..
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:52
 citēt
dolldia:Pats labākais ir ja neskopojas ar komentāriem, vienalga vai tie būtu negatīvi or pozitīvi, or tukša muldēšana vai pat kritika... ka tik palasīt ko citi domā..


Šis nekādi netiek novērtēts.. Izņemot kādu jūtīgāku pasažieri, kurš pateicībā par komentāru padalās ar visiem sliktajiem vārdiem, kurus viņš zin :)
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:05
 citēt
jā... un mierinājumu meklē lielos ciparos :D
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:09
 citēt
kam interesē bilžu vidējā atzīme? :amazing: ja tomēr interesē, tad ir viens cits līdzīgs portāls, kas sākas ar foto un beidzas ar grāfēt, tur reitingi un vērtējumi (garām ejot) ir cieņā :)
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:11
 citēt
Bildes:ja visu laiku dračīši griestos, būs labi!


Kā Tu to zini?:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:16
 citēt
aibeks:
Bildes:ja visu laiku dračīši griestos, būs labi!


Kā Tu to zini?:face-grin::face-grin::face-grin:
nu es skatos, ka tiem kas liek visiem peec kaartas patiik taa kaa taadi boti - ir labi
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:41
 citēt
Daudz maz objektīva vērtēšana ir nopietnos foto saitos, Lensārtā, piemēram, tas atstrādāts lieliski.
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:44
 citēt
Eltons:Daudz maz objektīva vērtēšana ir nopietnos foto saitos, Lensārtā, piemēram, tas atstrādāts lieliski.

tik un tā "tu man/es tev" darbojas visos saitos!
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:51
 citēt
dansiga:
Eltons:Daudz maz objektīva vērtēšana ir nopietnos foto saitos, Lensārtā, piemēram, tas atstrādāts lieliski.

tik un tā "tu man/es tev" darbojas visos saitos!


-----------

ja gribi dzirdēt ko neparastu, uzraksti zem viņa bildes Pfffffffffffffffffff -igņa :haha:
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:53
 citēt
dansiga:
Eltons:Daudz maz objektīva vērtēšana ir nopietnos foto saitos, Lensārtā, piemēram, tas atstrādāts lieliski.

tik un tā "tu man/es tev" darbojas visos saitos!


Jā, protams, bet pie sevis neievēroju Lensārtā, jo es praktiski nevienu nevērtēju un vienalga biju pat līdz 50-jai vietai nonācis (he, he... kā atceros Allohas denunciācijas izgājienu un Kārļa konsekventos mīnusiņus...)
avatar
Publicēts: 26.06.12 12:54
 citēt
Man viss vienalga , skatos komentēju ko lieku tika TAM kas mani kaut kā cepī , pārējais nerausta:)
avatar
Publicēts: 26.06.12 13:09
 citēt
Eltons:
dansiga: tik un tā "tu man/es tev" darbojas visos saitos!


Jā, protams, bet pie sevis neievēroju Lensārtā, jo es praktiski nevienu nevērtēju un vienalga biju pat līdz 50-jai vietai nonācis (he, he... kā atceros Allohas denunciācijas izgājienu un Kārļa konsekventos mīnusiņus...)


Nenoveeroji, jo nepiestraadaa;-)))) BET - ja tu ciitiigaak piestradaatu pie balsoshanas, tad groziitos pa pirmajaam vietaam :-))))
avatar
Publicēts: 26.06.12 13:12
 citēt
Bildes:
aibeks:
Kā Tu to zini?:face-grin::face-grin::face-grin:
nu es skatos, ka tiem kas liek visiem peec kaartas patiik taa kaa taadi boti - ir labi
Labāk pāriet uz Bildes vērtēšanu
avatar
Publicēts: 26.06.12 13:14
 citēt
Tie, kuri nevēlas balsot parasti nodarbojas ar Dansigas kaitināšanu
avatar
Publicēts: 26.06.12 13:22
 citēt
Eltons:
Jā, protams, bet pie sevis neievēroju Lensārtā, jo es praktiski nevienu nevērtēju un vienalga biju pat līdz 50-jai vietai nonācis (he, he... kā atceros Allohas denunciācijas izgājienu un Kārļa konsekventos mīnusiņus...)


Pag', Tu gribi teikt ka, tas, ka Tu esi nokļuvis kādā 'top' vietā, ir Tavs kritērijs objektīvam vērtējumam kādā foto-saitā? No sērijas - ja mani/Tevi kādā saitā 'neatzīst', tad tajā saitā ir neobjektīva vērtēšana? :exciting:
avatar
Publicēts: 26.06.12 13:40
 citēt
blaac:Tie, kuri nevēlas balsot parasti nodarbojas ar Dansigas kaitināšanu


Tu par sevi runā daudzskaitlī!?!?!!? Khm ... khm ......;-p
avatar
Publicēts: 26.06.12 14:13 labots
 citēt
CerambyX:
Eltons:
Jā, protams, bet pie sevis neievēroju Lensārtā, jo es praktiski nevienu nevērtēju un vienalga biju pat līdz 50-jai vietai nonācis (he, he... kā atceros Allohas denunciācijas izgājienu un Kārļa konsekventos mīnusiņus...)


Pag', Tu gribi teikt ka, tas, ka Tu esi nokļuvis kādā 'top' vietā, ir Tavs kritērijs objektīvam vērtējumam kādā foto-saitā? No sērijas - ja mani/Tevi kādā saitā 'neatzīst', tad tajā saitā ir neobjektīva vērtēšana? :exciting:


Nē, neko vairāk par šo piemēru es negribēju teikt, pārējie Tavi izpušķojumi lai arī paliek pie Tevis.
Runa bija par vērtēšanas sistēmu kā tādu, kas ir fotogrāfijas vērtēšana, nevis fotogrāfu balsošanas aktivitātes vērtēšana, ko šeit sauc par bilžu vērtēšanu.
Kaimiņsaitā mēģināja slēpt autoru identitāti, bet, tā kā paši autori ir skaitāmi uz roku pirkstiem, tad tam nav nekādas jēgas; tieši tāpēc arī minēju kādu nopietnu starptautisku saitu, kur dalībnieku skaits ir ievērojams, līdz ar to vērtējums kvalitatīvāks.
avatar
Publicēts: 26.06.12 14:38
 citēt
zabei uz to reitingu, te no 13000 reģistrētiem patiešām labu fotogrāfu, meistaru vai cilvēku ar oriģinālo redzējuju/pieeju, ir salīdzinoši maz. Pārējie balso par smukumbildītēm, kaķīšiem, sunīšiem, lauku pseidomakro puķēm (a la spoki.lv ES FOTOGRAFĒJU raksts) un citām bildēm, ne nopietnām FOTOGRĀFIJĀM, un tādejādi tādas bildes nonāk topā.
avatar
Publicēts: 26.06.12 14:45 labots
 citēt
Eltons:

Nē, neko vairāk par šo piemēru es negribēju teikt, pārējie Tavi izpušķojumi lai arī paliek pie Tevis.
Runa bija par vērtēšanas sistēmu kā tādu, kas ir fotogrāfijas vērtēšana, nevis fotogrāfu balsošanas aktivitātes vērtēšana, ko šeit sauc par bilžu vērtēšanu.
Kaimiņsaitā mēģināja slēpt autoru identitāti, bet, tā kā paši autori ir skaitāmi uz roku pirkstiem, tad tam nav nekādas jēgas; tieši tāpēc arī minēju kādu nopietnu starptautisku saitu, kur dalībnieku skaits ir ievērojams, līdz ar to vērtējums kvalitatīvāks.


Nu jā, laikam jau nedaudz pārpratu Tavu domu gājienu :shame: No šāda skatu punkta jau zināma taisnība ir - tiesa doma jau it kā tai fotobloga sistēmai bija laba, bet nu praksē nestrādā. Bet nu kuru tas vairs interesē - no ilgstošiem pasažieriem šķiet nevienu :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.12 16:27
 citēt
dansiga:
Eltons:
Jā, protams, bet pie sevis neievēroju Lensārtā, jo es praktiski nevienu nevērtēju un vienalga biju pat līdz 50-jai vietai nonācis (he, he... kā atceros Allohas denunciācijas izgājienu un Kārļa konsekventos mīnusiņus...)


Nenoveeroji, jo nepiestraadaa;-)))) BET - ja tu ciitiigaak piestradaatu pie balsoshanas, tad groziitos pa pirmajaam vietaam :-))))

pfff. Jocīga sistēma tik tiešām.
Es ar praktiski nebalsoju. Varbūt nedēļā reizi. Par bildi kas tik tiešām patīk.
avatar
Publicēts: 26.06.12 21:04
 citēt
Nu b...ģ!Kādu vēl te sistēmu jums vajag?Sarunājam paši,ka komentējam bildes un viss.Kas grib lai krāmē tās atzīmes,bet obligāti komentējam.Ne visas,bet tās kuras ar kaut ko ieinteresē.Tieši kā Lunis teica.Ja vairums ievēros šitos nerakstītos noteikumus,tad būs labi.Ja pamatmasa neievēros,tad nekā.Tad nekādi koeficienti un mehānismi nepalīdzēs.Tā arī visa gudrība.
avatar
Publicēts: 26.06.12 21:17
 citēt
Sen nav bijis šitādas aktivitātes. Pag, šefs piefiksēs šito un dabūs iekšās atzīmju atkarīgie :D
avatar
Publicēts: 26.06.12 22:55
 citēt
viecha:Nu b...ģ!Kādu vēl te sistēmu jums vajag?Sarunājam paši,ka komentējam bildes un viss.Kas grib lai krāmē tās atzīmes,bet obligāti komentējam.Ne visas,bet tās kuras ar kaut ko ieinteresē.Tieši kā Lunis teica.Ja vairums ievēros šitos nerakstītos noteikumus,tad būs labi.Ja pamatmasa neievēros,tad nekā.Tad nekādi koeficienti un mehānismi nepalīdzēs.Tā arī visa gudrība.


naiviasssszzzzzz;-ppp;-))))))
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:00
 citēt
Zinu jau,ka naivi.:face-sad:Un nekas tamlīdzīgs nenotiks,bet es vienkārši neredzu citu variantu,ja jau atkal un atkal jāapspriež tā vērtēšana.
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:07
 citēt
viecha:Zinu jau,ka naivi.:face-sad:Un nekas tamlīdzīgs nenotiks,bet es vienkārši neredzu citu variantu,ja jau atkal un atkal jāapspriež tā vērtēšana.

nu tak visiem jaunajiem tas pa briidim uznaak .. es arii shinii saita ienaacu un aatri vien uzcepu rakstinju par veerteshanu ;-)))) TAM jaaiziet cauri visiem .... un vai nu samierinaas ar to, kas te ir - vai iet prom .... Bet patiesiibaa TIk savaadu reitinga reekjinaashanu nekur citur neesmu sastapusi ....
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:14
 citēt
Teikšu Jums kā ir. Visa fotogrāfu interneta community kustība ir uzbūvēta uz bilžu vērtēšanas :) Savādāk no tādiem portāliem nav jēgas. Bet par sistēmu... Piedāvājiet labāku. Bet patiešām labāku. Un pārlieciniet, ka tā ir labāka. Ar skaitļiem, simulācijām un ar kaut ko jaunu. Tikai ņemiet vērā, mēs esam ar vērtēšanām izgājuši ellei un ugunij cauri, meklējot superuniversālu un visām vēlmēm un iegribām atbilstošu sistēmu. Secinājums - tādas nav. Tāpēc atstājām tādu kāda ir tagad. Pietiekoši laba, lai sakārtotu nedēļas topu daudzmaz adekvātā secībā.

Atbildot omulim uz jautājumu, kāpēc vidējā atzīme nesanāk rēķinot aritmētiski, tas tāpēc, ka katra lietotāja vērtējuma "svars" atšķiras. Tas lietotājs, kam patīk balsot TIKAI par kāda konkrēta autora bildēm, zaudē savu "svaru". Tas tika izdarīts tāpēc, lai nenotiktu mērķtiecīga "savējo" izbīdīšana reitingu augšgalā. Pie Mans fotOblog.lv tu vari atrast tādu SW koeficentu - tas arī nosaka, cik liels "svars" ir tavam balsojumam.
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:20
 citēt
Eliks. da beidz - nestraadaa shii sisteema .... tak visi vecie smej un kasa "pxxx"..... (kas nu te ir palikushies) ... SVARS ir tikai "botiem" , tb tiem, kas dzenaas peec augsta SW un balso par visiem suuuu peec kaartas .....
Tad vēl savādas izdarības .... vienu mēnesi mans FR nokritās par 2 kvadraatinjiem, kaut nebiju likusi nevienu bildi uttt.....
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:40
 citēt
:) visi vecie pirtotāji?
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:45
 citēt
Par to ir simts reizes runāts. Man bilžu vērtēšanas sistēmas "strādāšanas" vai "nestrādāšanas" kritērijs ir tops. Paņem piemēram nedēļas top 100 un pasaki, kur tavuprāt ir kaut kas nepareizi. Kuras bildes tavuprāt nav ar adekvāti augstu reitingu vai piemēram, kuras ir nepelnīti augstajā vietā (salīdzinot ar citām).

Izdari šādu analīzi, parādi, kur ir problēma (kāpēc tavuprāt, dēļ vērtēšanas sistēmas, attiecīgi nepareizi izkārtojās bildes) un tad turpināsim sarunu.
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:48
 citēt
dansiga:
Tad vēl savādas izdarības .... vienu mēnesi mans FR nokritās par 2 kvadraatinjiem, kaut nebiju likusi nevienu bildi uttt.....


Neesi aizdomājusies, ka tāpēc FR nokrities, ka "nebiji likusi nevienu bildi"?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):