forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.11.12 11:34
 citēt
THE FIAP DISTINCTIONS
1. GENERAL CONDITIONS
1.1. In order to honour eminent personalities known in the field of photography, the International Federation of Photographic Art (FIAP) has created the following distinctions:
• For photographic artists known for their artistic work:
Artist FIAP (AFIAP)
Excellence FIAP (EFIAP)
Excellence FIAP Bronze (EFIAP/b)
Excellence FIAP Silver (EFIAP/s)
Excellence FIAP Gold (EFIAP/g)
Excellence FIAP Platinium (EFIAP/p)
Master FIAP (MFIAP)

• For those who, by their work or their achievements, have contributed to the progress of FIAP or of photography in general:

Excellence FIAP for Services Rendered (ESFIAP)
Honorary Excellence FIAP (HonEFIAP)

1.2. Only national federations affiliated with FIAP and having paid their annual membership fee can propose their members as candidates for any of the distinctions; they are considered to be responsible for the control of the documents transmitted to FIAP. An official of the national federation must sign all applications. All applications should be made on forms prescribed by FIAP. The forms should be completed in one of the official FIAP languages.

1.3. In countries, wich have no national federation affiliated with FIAP, individual authors can introduce their candidacy through another national federation or through an Individual Member (IRFIAP or ILFIAP).

1.4. No discrimination is made between the candidates, amateur or professional photographers alike. No age limiti s imposed. No diference is made between prints and projected images.

1.5. The final decision whether or not a FIAP distinction is awarded rest with FIAP. Applications for distinctions are examined by a commission consisting of members of the FIAP Directory Board or of eminent personalities designated by the FIAP Directory Board. Decisions are taken without appeal and by simple majority. In the case of the HonEFIAP distinction, the decisionmust be taken unanimously. In order to ensure the complete independence of the commission, the names of its members are not published.

1.6. Awarding a FIAP distinction is considered in all countries a favour and a right.

1.7. All FIAP distinctions are awarded for life. Holders of a distinction are allowed to append after their names the initials corresponding to the distinction(s) they hold. In the event where a holder of FIAP distinction(s) commits a serious offence against FIAP or against a national federation affillated with FIAP, the distinction(s) can be withdrawn by the FIAP Directory Board. No appeal is allowed.

1.8. For either of the two different categories of distinctions (for „photographic artistry” and for „services rendered”), the persons to whom these distinctions are awarded will only mention the highest distinction. However, „EFIAP Levels” and MFIAP may be used concurrently.

2. THE AFIAP DISTINCTION
2.1. The distinction „Artist FIAP” (AFIAP) is the first artistic distinction that can be obtained. It is awarded to photographic artists whose artistic qualities, technique and production of work have been acknowledged through the participation in international salons under FIAP Patronage.
2.2. The candidate for this distinction must:
a) Have taken part with success in international salons under FIAP Patronage for at least 1 year; i.e. his first FIAP-recognised acceptance must have occured at least 1 yaer ago.
b) Hev taken part with success in at least 10 international salons under FIAP Patronage in at least 5 different countries; a Circuit has to be considered as a single salon.
c) Have obtained at least 30 acceptances with at least 10 different works in international salons under FIAP Patronage.
2.3. Candidates for AFIAP distinction must submit:
a) A complete application using forms prescribed by FIAP (wich can be downloaded from FIAP’s website, see 9.1.).
b) Not less than 5 and not more than 10 photographic works of the candidate (black and white prints, colour prints or a mixture). All the submitted works must have obtained FIAP-recognised acceptances.
2.4 The following procedure must be followed:
a) Send the completed and duly signed printed application forms for AFIAP/EFIAP (pages A, B, C, D, E, at F) to the FIAP Distinctions Service and to the FIAP Collections Service and, if possible, an additional soft copy of the complete document by electronic mail to the two Services.
b) The works have to be sent to the FIAP Collections Service.
c) The fee has to be paid to the FIAP Treasurer.
2.5. When the AFIAP distinction is awarded, the candidate will receive a diploma and a badge with green enamel.

Source: FIAP Document „The FIAP distinctions” 2009/304 E (came in force on 1st January 2010)
avatar
Publicēts: 16.11.12 11:43
 citēt
Man kādreiz mans skolotājs Lielmeistars Balodis teica par manu vēlmi startēt FIAP "Liecies mierā , priekš kam tev amatieru ordeņi" , es tā padomāju JĀ PRIEKŠ KAM un prasu šim A TEV priekš kam ? Šis man atbildēja "Krievu laikos citu nebija , pietam tas TOREIZ bija par brīvu" . Vēl skarbāk teica foto biznesa un stratēģijas pasniezdējs no USA Boris Mangolds "Amatieru organziācija kas sprauž viens otram ordeņus" . Taču punktu manām vēlmēm pielika pāris dzeki kuri škila SKUĶUS vienkaršā veidā , viņiem sit nost vajazdēja FIAP , es tā rēcu un brīnijos jo viņu izstrādajumi bija pilnīg 100% "Golij baba" stilā. Tikmēr brīnijos kamēr šie ar saņema ko gribēja KĀ vienkarši , te augstāk noteikumos viss rakstīts :D Galvenais pacietīgi SŪTĪT un viss notiek:):)
avatar
Publicēts: 16.11.12 11:46
 citēt
Informācijai - FIAP web lapa: www.fiap.net...
avatar
Publicēts: 16.11.12 12:14
 citēt
Lunis:Man kādreiz mans skolotājs Lielmeistars Balodis teica par manu vēlmi startēt FIAP "Liecies mierā , priekš kam tev amatieru ordeņi" , es tā padomāju JĀ PRIEKŠ KAM un prasu šim A TEV priekš kam ? Šis man atbildēja "Krievu laikos citu nebija , pietam tas TOREIZ bija par brīvu" . Vēl skarbāk teica foto biznesa un stratēģijas pasniezdējs no USA Boris Mangolds "Amatieru organziācija kas sprauž viens otram ordeņus" . Taču punktu manām vēlmēm pielika pāris dzeki kuri škila SKUĶUS vienkaršā veidā , viņiem sit nost vajazdēja FIAP , es tā rēcu un brīnijos jo viņu izstrādajumi bija pilnīg 100% "Golij baba" stilā. Tikmēr brīnijos kamēr šie ar saņema ko gribēja KĀ vienkarši , te augstāk noteikumos viss rakstīts :D Galvenais pacietīgi SŪTĪT un viss notiek:):)


Ar sūtīšanu ir par maz - ir jādabū arī akcepti. Tu dod stduija konrētus meitbliežu uzvārdus!!!
Arī CCCP laikos FIAP nebija bez maksas!

giskim, ir jauni noteikumi - 2012 gadā izdoti :-)
avatar
Publicēts: 16.11.12 12:21
 citēt
Kaučkur lasiju ka tam fifam ir ļiļimons biedru, ja jau tādas masas tad rodas aizdomas ka štrunts vien i :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 12:52
 citēt
didams:Kaučkur lasiju ka tam fifam ir ļiļimons biedru, ja jau tādas masas tad rodas aizdomas ka štrunts vien i :D


pamēģini to izdarīt un tad saki, ka štrunts;-))))
avatar
Publicēts: 16.11.12 12:56 labots
 citēt
Nevaig tik traki satraukties , ja zinat kuri no LV ko bildē tos var izlasīt tai pašā FIAP sarakstā , man nav vēlmes reklāmēt lažu pietam vēl aŗi jau mirušus cilvēkus , daudzi seviški exskluzīvi "Meitbleiži" ilgi nedzīvo , taču figurē pat Omes saraxstā:) Kā jau esu 100x teicis Rīga un Ženija nav vienīgā Organzoācija kura ņēmas ar FIAP , vismaz 10 gadus kur itkā ir "Tukšums" ļoti aktīvi ar šo kantori darbojās citi cilvēki tur ar ne mazums feisu sūtija visādu prastu lažu un priecīgi saēma visu ko vēlājās , ne mazs nopelns šai jomā bija Gunāram B , viņš taka bij "Patrons" tam visam , kaut organizātori bij citi slāvu brāļi:face-grin::face-kiss::face-wink:

dansiga:
Arī CCCP laikos FIAP nebija bez maksas!

Oi tik nevaig , es PSRS laikā ar gana aktīvi klubojos un bildējos pamēgini PSRS laikā izveikt kādu "Valūtas maksājumu" :D :D Man arī toreiz bija čomi puse no minētā LV saraksta taka KLĀTIENĒ esmu piedalijies TOREIZ viņu sarunās par "Dalību izstādēs" Kreicis ar labs čoms bija kuram visas lietas šai jomā varen raiti notikās, viņš pat neslēpa KAPĒC :face-wink::face-kiss: Aivars A. gan nebij plāpīgs taču es gana labi zināju viņa bračku šad tad ciemojos pie viņiem Ēdolē , šis gan neko daudz nekautrējās nebij pieticīgs `ģimenes "Biznesa" aprakstos :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:08
 citēt
to dansiga
Paldies, es tā arī nojautu, ka varētu būt jaunāki...bet nedomāju, ka kaut kas būtiski ir mainījies ;)
OK...tad iebliez te jaunos FIAP "rūļus" (varbūt pat latviski), lai cilvēki zin un varbūt pieņem izaicinājumu iet šo grūto atzinības taku ;)
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:12
 citēt
giskim:to dansiga
Paldies, es tā arī nojautu, ka varētu būt jaunāki...bet nedomāju, ka kaut kas būtiski ir mainījies ;)
OK...tad iebliez te jaunos FIAP "rūļus" (varbūt pat latviski), lai cilvēki zin un varbūt pieņem izaicinājumu iet šo grūto atzinības taku ;)


ILGO :) Pacietība , kāda čupiņa piķa un EFIAP tavs :) To gan nav daudz , parasti pietiek ar AFIAP :D līdz apnīk:)
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:14
 citēt
LUNI, tad kad Tu stāsti pasakas par saviem darbiem - stāsti cik uziet. BET par FIAPu Latvijā es zinu gana daudz un te nu Tava muldēšana ir galīgi nevietā!!!! Bez Šeina vai Āķa un tagad Ženijas neko "priecīgi nevarēja" saņemt!!! Individuāli var sūtīt bildes uz konkursiem, bet ne saņemt attiecīgu titulu. Manis publicētais saraksts nāk no Āķa un Šeinam tāda VISPĀR nav. Slāvu brāli tb. Šeins FIAP lauciņā neko nedara. NEKO!!!! Viņš pat nav spējis samaksāt Latvijas nodaļas biedra naudu, kā dēļ ir problēmas šādas tādas saņemot FIAP titulu.
UN gan Šeins gan Ženija ir "vienā organizācijā", bet dažādos amatos.

P.S. Padomju laikos tāpēc to varēja izdarīt tikai caur klubu!
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:17
 citēt
Šito lietu paskatīsim no dzeltenās preses puses
Es guļu piedzēries, mani savāc , avīze raksta- savāca vecu penšu, nu galīgā ķitē :)
... bet par AFIAP :D
Gulēja galīgā ķitē, mentene savāca AFIAP biedri, nu galīgi mums, preses fotogrāfiem kaunu rada, labi, ka fotoaparāts bija jaf nozagts.
Izteikti ukraiņiem ir cenšanās pēc goda titula, cik te no tekstiem sapratu, par paša naudu nopirktiem. ,
Par nopelniem foto jomā atzinība ir jāpiešķir! Bet cik saprotu, šis tituls Latvijā ir tiem, kuri tā iegūšanu ir sprauduši par mērķi :)...
(ja par samaksu no Luņa un dansiga esmu pārpratis- sory)
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:28
 citēt
Haiduk, tu esi pārpatis! TIKAI ar naudu neiet cauri. Zinu cilvēku, kurš sūtīja bildes kokursiem, nesaņēma nevienu akceptu un atmeta ar roku šim pasākumam. Jā - par piedališanos IR jāmaksā. Bet lai varētu pretendēt uz titulu, sākumā ir jāizpilda konkrēti noteikumi, kurus augšā var izlasīt un tikai tad var iesniegt papīrus uz titula piešķiršanu lielajā FIAP (un to dara FIAP pārstāvji šeit LV, nevis pats personīgi) un tur tad arī lemj par piešķiršanu/nepiešķiršanu.
Sprauduši mērķi? a vai tad bez mērķa kaut kas noteik? Ja nepiedalīsies izstādēs/konkursos - par mājas datorā glabātiem failiem neviens nepiešķirs!;-)

P.S. Bet kā jau vakar rakstīju - es jau paredzēju reakciju, kad šis fakts tika publicēts. NU ja tas ir pupu mizas, ja tas tik vienkārši iegūstams .... nu kas par daļu tiem, kaspaši NEKO nedara!?!?!?
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:30 labots
 citēt
dansiga:P.S. Padomju laikos tāpēc to varēja izdarīt tikai caur klubu!


Precīzāk precizak cienītā "Caur klubu" nebij gluži tas pats kas caur Engelsa un Ļeņina ielas stūri bet vēlāk caur Gorkija Kirova stūri :D :D . Bija jau arī "Konkurējoši" iestādījumi kuri savejos sutija caur Maskavu. Te nu mēs nonākam pie Šeina , tieši viņu ar Gunārs iebīdija un tur ar notika aktīvākā darbība kurā jums "Vēsturē caurums" :face-grin::face-grin: Tu kā daži "Ogres čiekuri" kuriem liekas ka "Bez viņiem laiks stāv" un vēsture nerakstās:) Visa jaunā Krevu paaudze nemaz Ženiju un Imantu nekad nav zinājuš toties Jariku un viņa "Rīgas foto" zināj VISI :face-kiss::face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:33
 citēt
:) par titula piešķiršanu citā topikā apsveicu jaf :), arī tas ir patīkami, ka mazajai Latvijai ir liels titulēto skaits :)... un par to priecājos...
bet mans koments bija, izsmejot avīžu skribeltantus- ja kas notiek, uzreiz meklē radiniekus, amatus,un t.t., un ja izrādās, ka esi rados ar deputātu, tad veidojas skanīgs raksts :D, ot to veica deputāta... :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:36
 citēt
Ok Luni, TEV taisnība! Tu taču nemaz nelasi ko citi raksta tikai mauc savu tekstu. Es runāju par tagadējiem laikiem. ŠEINS NEKO NEDARA!

Jā - par Maskavu zinu, Jefremovs arī man piedāvāja to darīt caur Maskavu, ka būšot daudz vienkāršāk. Bet tas tad ir Krievijā un nevis Latvijā!

P.S. Vari turpināt rakstīt DAJEBKO par FIAP. Varbūt kāds Tev arī notic.
avatar
Publicēts: 16.11.12 13:57 labots
 citēt
dansiga:Ok Luni, TEV taisnība! Tu taču nemaz nelasi ko citi raksta tikai mauc savu tekstu. Es runāju par tagadējiem laikiem. ŠEINS NEKO NEDARA!


Kā vienmēr esmu tecis man uzjautrina tavs LIELAIS SATRUKUMS par kautkādiem "Maniem darbiem" , meesmu manījis ka kadam kādus "Savu dabus" būtu gauži kur norādijis:face-wink: Taču kā vienmēr esu teici visas šīs "Amatieru histērijas" mani gauži uzjautrina. AGRĀK kad tā bija bezmaz vienīgā iespeja SEVI PREZENTET kautkur ārpus PSRS tas notika TIKAI ar VDK @ Ko akceptu un PILNĪGI BEZ MAKSAS !! Jo VDK un Kultūras komitejai vajadzēja "Prezentēt PSRS fotomākslu" , mūsdienās visiem šiem pasākumiem NEV NEKĀDAS VĒRTIBAS tik vien kā "Pērc pamperus krāj uzlīmītes , saņem krūzīti" , var sūtīt DA JEBKO vaig tik UZMANĪGI izpētīt UZ KURIENI un viss:):) Liela daļa no tā ko būtu SPĒJĪGA sūtīt LV uz jebkurieni ir SKUMJI un ja pat tam dala KAUTKO tad tam ir štrunta vērtība. Negribi mēģināt saņemt titulu "Biznesa haizivs" , iemaksā 5000 USD un tev tādu atsūtīs no USA uzreiz :face-wink::face-grin: Tavā gadījuma tas ir tituls "Miss pacietība @ uzcītība" ar ko ar apsvaicu :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:00
 citēt
Runājot par to "cik tās vīnogas ir saldas un iekārojamas", domāju, ka patiesība ir kkur pa vidu.
Ienācā prātā Krilova fabula par lapsu un vīnogām - kad lapsa nespēja aizsniegties līdz vīnogām, tā teica - bet viņas taču ir galīgi zaļas un skābas !....(nekā personīga) :)
Protams, par snapshotiem FIAPus nedod...jābūt pierādītam pietiekami stabilam, augstam tehniskajam un izteiksmes līmenim. Nākamais - kā to pierādīt (t.sk. kompetentajiem vērtētājiem FIAPā un citur) ?
Vispirms laikam katram kritiski sevi jāizvērtē, vai esam gatavi iekļauties šajā "formātā". Katrā no mums ir iedzimts mazs/liels (?) mākslinieks un t.p. laikā arī mazs/liels (?) sliņķis ;) Ir jābūt vēlmei sevi veidot, kaut ko apgūt un sasniegt,
izvērtēt sevi ar citu acīm - atrast konkursus (t.sk. ar FIAP patronāžu) un startēt, arī iekļauties klubu darbībā.
Vajag tikai mēģināt...protams, ja ir laiks, pacietība un...jā, arī mazliet (?) naudas.
Vai atzinībai vajadzētu kļūt par pašmērķi - laikam tak NĒ ! (ja autoram foto ir atpūta/izklaide, nevis bizness)
Bez īpašas piepūles šos (FIAP) titulus iegūst laikam tikai tie autori, kuriem jau ir izveidota "sava atpazīstama un atzīta dziesma" (rokraksts?) un viņiem pašiem pat nevajag īpašu formālu apliecinājumu, jo viņiem tas ir pēc būtības.
Tādu autoru (iesk. FIAP titulu ieguvēju starpā) manuprāt Latvijā nav pārāk daudz. Kā piemēru, te es gribētu minēt dažus no viņiem - G.Bindi un L.Tugaļevu.
Visam kritērijs - cik lielā mērā un cik plaši FIAP autors ir atpazīstams un atzīts, nevis tikai pēc uzvaras "pēc punktiem" ;)
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:09
 citēt
Man pietiktu ar startējošo bilžu palūrēšanu, lai izgaisinātu šeit uzpeldējušās runas,ka palielam tas tituls nopērkams. Nekā sarežģīta it kā.
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:14
 citēt
LUNI, es nerunāju par TAVĀM fotogrāfijām, bet gan par TAVIEM DARBIEM ;-ppp Tās ir pilnīgi dažādas lietas!
Un Tavs sarkasms par "amatieru histērijām" arī ir pilnīgi nevietā. KUR Tu redzi šo histēriju? Tu zini, cik daudzi piedalās FIAP konkursos?

giskim, paldies par Tavu pacietību un pareizo skaidrojumu ;-)
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:19
 citēt
Rolands66:Man pietiktu ar startējošo bilžu palūrēšanu, lai izgaisinātu šeit uzpeldējušās runas,ka palielam tas tituls nopērkams. Nekā sarežģīta it kā.

Man pofig visas tehniskās un finansu figņas. Gribētu tikai reālu paraugu redzēt kādi darbi ir tā titula cienīgi.
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:22 labots
 citēt
To var redzēt kaalogos
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:31 labots
 citēt
dansiga:To var redzēt kaalogos

Kur viņi ir? Tak netaisos te tagad noriet vai zaimot. Tīri amatiera zinātkāre,kā to dara. Un gan jau ne man vienam. Kur problēma?
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:54
 citēt
Rolands66:
dansiga:To var redzēt kaalogos

Kur viņi ir? Tak netaisos te tagad noriet vai zaimot. Tīri amatiera zinātkāre,kā to dara. Un gan jau ne man vienam. Kur problēma?


Kili, kili kili kur, tepat www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 16.11.12 14:55 labots
 citēt
dansiga:LUNI, es nerunāju par TAVĀM fotogrāfijām, bet gan par TAVIEM DARBIEM ;-ppp Tās ir pilnīgi dažādas lietas!


Fotogrāfijas pasē līmē , darbus liek pie sienas kāda vēl atšķirība ?

dansiga:Un Tavs sarkasms par "amatieru histērijām" arī ir pilnīgi nevietā. KUR Tu redzi šo histēriju? Tu zini, cik daudzi piedalās FIAP konkursos?


Tev PARASTI ir histērija kad kāds kaut ko pasaka SAVĀDĀK ka tu esi iedomājusies :) Nav protams tik dziļa kā Uldim kam "Dzīve ļauna" laikam bet vienalga , kā publika pasmaida par "Meistares" lēciena lielumu tā SĀKĀS histērijas un spiegšana. Man uzskats ir ka tu neesi spējīga adekvāti uztvert nedz SAVUS nedz CITU darbus , tev nav SPĒJU adekvāti uztvert kaut ko kas nav TEVIS RADĪTS

UZCĪTĪBA / NEATLAIDĪBA ir tavu "Panākumu atslēga" tas arī viss , citiem cilvēkiem to aizvieto TALANTS / RADOŠI SPĒJAS tas ar viss FIAP gadījumā :) Mūsdienās šis pasakāmu PRAKTISKI līdzinās "Lielveikalu akcijām" kurām būtībā nav nekādas praktiskas jēgas . SENĀK kā jau rakstīju SENĀK JĀ mūsdienās nekā. Mūsdienās visus šos TITULUS var saņemt TIKAI par iekļūšanu izstādes katalogā KRĀJ PUNKTUS saņem titulus :D :D Iekļūt katalogā var ELEMENTĀRI vaig tik nopietni izlasīt NOTEIKUMUS un izpētīt konjunktūru :)

JA CILVĒKAM nav ko darīt ir liela pacietība un BIŠKI naudas pastam dalībai 3-5 gadi un TITULS ROKĀ , es to ieska VISIEM kuri vēlas sev FOTO TITULUS un saukties par "Mākslinieku" , UZCĪTĪBA PACIETĪBA un vieta Kur Dansigas nav pie teikšanas tuvumā un VISS BŪS :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:17
 citēt
Lunis, man ir nevis histērija, bet SAŠUTUMS par to, kā Tu pasniedz to, kas NAV!!!! Man pie kājas, jo es zinu patiesību .... bet te ir gana ļautiņu, kas Taviem vārdiem notic!!!! Es par FIAP darbību kā tādu.

Un kurš Tev ir devis tiesībās ielikt mani rāmjos - vai esmu uzcītīga un neatlaidīga, vai talantīga? Atradies soģis uz šīs zemes ... pfffff! Ar kādu nolūku Tu tagad mani mēģini iebāzt stūrī, ka esmu sūds uz kociņa? Es skandināju riņķī par šo titulu? Es te par to sāku rakstīt?

P.S. AFIAP prasības man savācās nevis 5 gados, bet gan 4 mēnešos.

Ja Tu tik smuki to visu apgalvo, cik tas ir vienkārši - davai .... pastāsti, KĀ var "tikt katalogā"? ZInu - atbildes nebūs, jo TU to REĀLI nezni - tās ir kārtējās Tavas iedomas un fantāzijas....

Rolands, ir dažiem saloniem mājas lapās konkursu bildes. Citi sūta drukātus katalogus.

f-foto, savilkt kopā Tevis prasītos datus prasa zināmu laiku - bet es pamēģināsu to izdarīt.
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:28
 citēt
Dažiem saloniem.....mājas lapas......ai labi OK,ja negrib ,negrib parādīt. Tik un tā man līdz mākslai patālu- iztikšu. A citādi palūrētu,varbūt nesaprastu, tā tik stulbos kompleksos vēl iedzīvotos.
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:31
 citēt
Es lasu FIAP noteikumus + REDZU ko tu varētu sūtīt :) Man cita secinājuma nav kā krievu sakāmvārdā ""Терпение и труд все перетрут!" Pacietība un darbaspējas tas arī viss:) Nevaig stāstīt par 4 mēnešiem , esi piemirsusi kā še pat stāstiji pirms dažiem gadiem "Beidzot jāsaņemas AFIAP , punkti taka pietiktu" , es arū toreiz izteicu VIEDOKLI ko es domāju par "Punktu krāšanu" :) Kur es kautko APŠAUBU , es ielūrēju linkā pie "dansiga" un salīdzināju ar 101 CITĀM Bloga meitenēm Vitai @ Ko , tur 3/4 ir tādi FIAP "Titulu" cienīgi darbi . Taka tasv trumpis ir PACIETĪBA / UZCĪTĪBA tas arī VISA atšķirība no CITĀM meitenēm :):)
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:35
 citēt
Rolands66:Dažiem saloniem.....mājas lapas......ai labi OK,ja negrib ,negrib parādīt. Tik un tā man līdz mākslai patālu- iztikšu. A citādi palūrētu,varbūt nesaprastu, tā tik stulbos kompleksos vēl iedzīvotos.

Roland, nu bet kā es Tev sa vādāk varu parādīt?!?!?!
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:39
 citēt
Lunis:Es lasu FIAP noteikumus + REDZU ko tu varētu sūtīt :) Man cita secinājuma nav kā krievu sakāmvārdā ""Терпение и труд все перетрут!" Pacietība un darbaspējas tas arī viss:) Nevaig stāstīt par 4 mēnešiem , esi piemirsusi kā še pat stāstiji pirms dažiem gadiem "Beidzot jāsaņemas AFIAP , punkti taka pietiktu" , es arū toreiz izteicu VIEDOKLI ko es domāju par "Punktu krāšanu" :) Kur es kautko APŠAUBU , es ielūrēju linkā pie "dansiga" un salīdzināju ar 101 CITĀM Bloga meitenēm Vitai @ Ko , tur 3/4 ir tādi FIAP "Titulu" cienīgi darbi . Taka tasv trumpis ir PACIETĪBA / UZCĪTĪBA tas arī VISA atšķirība no CITĀM meitenēm :):)

Luni, ej ka Tu trīs mājas tālāk .... ko man tagad darīt - iest pakārties?!?!?!? Ej un tusē ar tām 101 meitenēm. Bildes par kurām Tu fano - nav toties manā gaume. UN?!?!?!

Teksts, ka Tu lasi FIAP noteikumus vien liecina, ka tu NEKO nelasi ;-))))))))))))) Davai konkrētāk!!!!

P.S. Jā - tie bija 4 mēneši! Tālāk bija jāaida vienkārši kamēr paiet gads no 1. akcepta (tikai tad var iesniegt dokumentus), tad es pati nočammāajos un iespringu tiaki tad, kad mani uz to piespieda .....
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:48
 citēt
Tā,te bik pa daudz ūdens salējies, resp. ,ja iešaus Oliss raķeti galvā,kā rezultātā man radīsies note pēc šitā, vilkšos pie dansigas uz konsultāciju un miers...
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:53 labots
 citēt
dansiga:
Luni, ej ka Tu trīs mājas tālāk .... ko man tagad darīt - iest pakārties?!?!?!? Ej un tusē ar tām 101 meitenēm. Bildes par kurām Tu fano - nav toties manā gaume. UN?!?!?!

P.S. Jā - tie bija 4 mēneši! Tālāk bija jāaida vienkārši kamēr paiet gads no 1. akcepta (tikai tad var iesniegt dokumentus), tad es pati nočammāajos un iespringu tiaki tad, kad mani uz to piespieda .....


TU AR VIŅAM TUSĒ un viņu darbi bezmaz vai 1:1 ar tavējiem PRAKTISKI ne ar ko neatšķiras :D ;D Tas tik liecina ka jums ir IDENTISKA vienāda klišejiska domāšanas , Vita vienīgā ATŠĶIRAS salīdzinājuma ar visu baru UZREIZ MFIAP :D :D Tik jāiesniedz ducis "Darbu" punktiem un 10 gadi jāpagaida :D :D

Tāpēc jau tam FIAP ir tādi noteikumi ka JĀGAIDA lai ar viņu VIENKĀRŠAJĀM mūsdienu apstākļos prasībām lieli bari nesaņemtu visus TITULUS gada laikā :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:54
 citēt
Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:55
 citēt
mihail:Visi šitie fiapi ir cepšanās kaut kādā savā fotodrāzēju sulā, kura normālam cilvēkam no malas neliksies vērā ņemama detaļa.

Vai Andrejs, kura lekcijas klausījās lielākais skaits cilvēku izstādē, ir vai nav fiaps?
Vai kāds klausās Dansigā? Es pat viņas bildes neskatos, bet cik esmu redzējis- neinteresantas priekš manis.

Morāle skaidra?


Izlobās laps grauds- pareizi ir- darbs rāda darītāju... un arī citur... mums naf svarīgi cik tituļus piekar sev valdība, mēs skatām tās dārbus, vērtējam tās darbus :).... ar foto ir tas pats... un tomēr foto uzdevums naf apmierināt masas, bet tieši to, kam tas radīts :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:58 labots
 citēt
Friidis:Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:


Nē es saku ka to var JEBKURŠ , kuram ir divas lietas PACIETĪBA / UZCĪTĪBA vai EFEKTĪGI NEPARASTI darbi. Vajag citiem ar MĒĢINĀT tas ir mans vēlējums :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 16.11.12 16:05
 citēt
Friidis:Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:

Neesi tik prasts! Ne visu zem tās skaudības var pastumt. Man šoreiz tiešām interesēja tieši ar kādiem darbiem tur var startēt un nevis kņada,kas ir ap to.
avatar
Publicēts: 16.11.12 16:06
 citēt
Lunis:
dansiga:LUNI, es nerunāju par TAVĀM fotogrāfijām, bet gan par TAVIEM DARBIEM ;-ppp Tās ir pilnīgi dažādas lietas!


Fotogrāfijas pasē līmē , darbus liek pie sienas kāda vēl atšķirība ?

dansiga:Un Tavs sarkasms par "amatieru histērijām" arī ir pilnīgi nevietā. KUR Tu redzi šo histēriju? Tu zini, cik daudzi piedalās FIAP konkursos?


Tev PARASTI ir histērija kad kāds kaut ko pasaka SAVĀDĀK ka tu esi iedomājusies :) Nav protams tik dziļa kā Uldim kam "Dzīve ļauna" laikam bet vienalga , kā publika pasmaida par "Meistares" lēciena lielumu tā SĀKĀS histērijas un spiegšana. Man uzskats ir ka tu neesi spējīga adekvāti uztvert nedz SAVUS nedz CITU darbus , tev nav SPĒJU adekvāti uztvert kaut ko kas nav TEVIS RADĪTS

UZCĪTĪBA / NEATLAIDĪBA ir tavu "Panākumu atslēga" tas arī viss , citiem cilvēkiem to aizvieto TALANTS / RADOŠI SPĒJAS tas ar viss FIAP gadījumā :) Mūsdienās šis pasakāmu PRAKTISKI līdzinās "Lielveikalu akcijām" kurām būtībā nav nekādas praktiskas jēgas . SENĀK kā jau rakstīju SENĀK JĀ mūsdienās nekā. Mūsdienās visus šos TITULUS var saņemt TIKAI par iekļūšanu izstādes katalogā KRĀJ PUNKTUS saņem titulus :D :D Iekļūt katalogā var ELEMENTĀRI vaig tik nopietni izlasīt NOTEIKUMUS un izpētīt konjunktūru :)

JA CILVĒKAM nav ko darīt ir liela pacietība un BIŠKI naudas pastam dalībai 3-5 gadi un TITULS ROKĀ , es to ieska VISIEM kuri vēlas sev FOTO TITULUS un saukties par "Mākslinieku" , UZCĪTĪBA PACIETĪBA un vieta Kur Dansigas nav pie teikšanas tuvumā un VISS BŪS :face-wink::face-grin:
Luni - ZELTA vārdi!!!
avatar
Publicēts: 16.11.12 17:23 labots
 citēt
Friidis:Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:

+++ 100%:face-grin:
Lai gan - piektdiena tuvojas, arī pilnmēness drīz...
avatar
Publicēts: 16.11.12 17:46 labots
 citēt
tā vietā lai vienkārši papriecātos par līdzcilvēku pasākumiem ,sākās panākuma noniecināšana.Man citreiz liekas ,ka tupākas un nenovīdīgākas tautas nav.Lunis sāk izskatīties biki smieklīgi ar saviem tekstiem .
avatar
Publicēts: 16.11.12 17:47
 citēt
Pag,pag mīļie!Kas ta nu sanāk?Vakar Dansigu sveicām(vismaz vairākums),šodien viņai jātaisnojas par kaut ko?Kas ta jūs visi tādi esat pa dieviem tiem kungiem?Jūtaties baigi pārāki?Es šodien hoķī varētu trīs šaibas iemest ka norīb,tikai negribas...vai tā?Un vispār tās šaibas jau var iemest katrs muļķis no ielas,kam ir nedaudz pacietības...kaut kas te nav kārtībā ar mums pašiem.Padomājiet.:face-sad:
avatar
Publicēts: 16.11.12 17:54
 citēt
Voldemorts:
Friidis:Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:

+++ 100%:face-grin:
Lai gan - piektdiena tuvojas, arī pilnmēness drīz...

vēl viens piebalsotājs nejēgā.
Jā man pazīstot dansigas darbus vairāku gadu garumā ir zināms pārsteigums. Kāda nahreņ skaudīa? Kuri galerejās patikuši ir atzīmēti,kuri nē,nē. Un savu viedokli nemainu. Dansigu arī apsveicu,neatkarīgi kā,bet viņa to paveica. Būtiskais manuprāt ir kas cits. Pa manam radošas domāšanas un tehniskās varēšanas ziņā tas vēl daudziem pa spēkam būtu. Un te nevis slienāties vai skaust vajag,bet gan ja interesē tā lieta droši brist to taciņu. Es domāju,ka viņa padomu neliegs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):