forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.11.12 18:06
 citēt
Jolan:tā vietā lai vienkārši papriecātos par līdzcilvēku pasākumiem ,sākās panākuma noniecināšana.Man citreiz liekas ,ka tupākas un nenovīdīgākas tautas nav.Lunis sāk izskatīties biki smieklīgi ar saviem tekstiem .


Es jau papriecājos un apsveicu ! Iesaku arī citiem TĀ PAT darīt krāt punktus un GŪT TITULUS ! Tas ir VIENKĀRŠI manā skatījumā , es to vienmēr esmu teicis arī Dansigai.
avatar
Publicēts: 16.11.12 18:12
 citēt
Rolands66:
Voldemorts: +++ 100%:face-grin:
Lai gan - piektdiena tuvojas, arī pilnmēness drīz...

vēl viens piebalsotājs nejēgā.
Jā man pazīstot dansigas darbus vairāku gadu garumā ir zināms pārsteigums. Kāda nahreņ skaudīa? Kuri galerejās patikuši ir atzīmēti,kuri nē,nē. Un savu viedokli nemainu. Dansigu arī apsveicu,neatkarīgi kā,bet viņa to paveica. Būtiskais manuprāt ir kas cits. Pa manam radošas domāšanas un tehniskās varēšanas ziņā tas vēl daudziem pa spēkam būtu. Un te nevis slienāties vai skaust vajag,bet gan ja interesē tā lieta droši brist to taciņu. Es domāju,ka viņa padomu neliegs.

Nu, es nejūtos varošs... BET ja man tāds TITULS būtu, kur šamo likt??? Mucā sālīt, ka daudzos "klientu" paldiesiņus? Pie sienas kārt, vai pie uzvārda kā vāciešiem "fon-kautkādstur". Apsveicu, protams cilvēku ar sasniegtu mērķi, uz ko ilgus gadus tiecies...:face-smile:
Un ceru no kāda atbildi saņemt uz savu pāķisko jautājumu. Paldies.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 18:36
 citēt
Elmarss: Nu, es nejūtos varošs... BET ja man tāds TITULS būtu, kur šamo likt??? Mucā sālīt, ka daudzos "klientu" paldiesiņus? Pie sienas kārt, vai pie uzvārda kā vāciešiem "fon-kautkādstur". Apsveicu, protams cilvēku ar sasniegtu mērķi, uz ko ilgus gadus tiecies...
Un ceru no kāda atbildi saņemt uz savu pāķisko jautājumu. Paldies.


a Tev tāda nav - attiecīgi komiska ir jebkāda prātuļošana par šo tēmu :D

tas par smieklīgo.... a par skumjo... Elmāram, vai dajebkam, tāds mierīgi var būt :( atliek tik šim pacietīgi pilināt uz rata da jeb ko....


Par Silviju prieks un, lai visi, kam kas nav skaidrs, iet pupās :)
avatar
Publicēts: 16.11.12 18:40 labots
 citēt
Maris:
Elmarss: Nu, es nejūtos varošs... BET ja man tāds TITULS būtu, kur šamo likt??? Mucā sālīt, ka daudzos "klientu" paldiesiņus? Pie sienas kārt, vai pie uzvārda kā vāciešiem "fon-kautkādstur". Apsveicu, protams cilvēku ar sasniegtu mērķi, uz ko ilgus gadus tiecies...
Un ceru no kāda atbildi saņemt uz savu pāķisko jautājumu. Paldies.


a Tev tāda nav - attiecīgi komiska ir jebkāda prātuļošana par šo tēmu :D

tas par smieklīgo.... a par skumjo... Elmāram, vai dajebkam, tāds mierīgi var būt :( atliek tik šim pacietīgi pilināt uz rata da jeb ko....


Par Silviju prieks un, lai visi, kam kas nav skaidrs, iet pupās :)

Redzi Māxliniek, lai kautko gribētu, jāsaprot, ko es ar TO darīšu, un finālā varbūt pateikšu, a nafig man TO....
Problēmu, vai TEV TAS IR?, pat neapspriežu, jo neesmu māxlinieks.:face-grin:
P.S. Savulaik, veselu gadu no dzīves iztērēju, lai saprastu, ka augstskolas diploms man NAV vajadzīgs... Kopš tā laika vairs tā nešķērdējos.:face-smile: Cik saprotu, kundze uz "titulu" vairākus gadus gājuse...:face-smile:

P.P.S. Saprotu, ka mana filosofija visādiem krutajiem fotokursiem ir nāvesspriedums.... Piedod, ja vari.:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 18:53
 citēt
Elmarss:Redzi Māxliniek, lai kautko gribētu, jāsaprot, ko es ar TO darīšu, un finālā varbūt pateikšu, a nafig man TO....


man bieži gribas, lai klusuma vairāk apkārt, vai atbilstošāka teperatūra vai, lai skolnieks nav stulbs... visu nevar pakļaut testam: lien man mutē vai nelien.


Elmārs... tas kā eliksīrs no brāļiem ilmāriem:

Elmarss:Problēmu, vai TEV TAS IR?, pat neapspriežu, jo neesmu māxlinieks.


Elmarss:es nejūtos varošs... BET ja man tāds TITULS būtu, kur šamo likt?



Bet par spīti visam šitam.... nesvarīgajam.... arī Elmārs var dabūt FIAP
avatar
Publicēts: 16.11.12 19:17
 citēt
Maris:
Elmarss:Redzi Māxliniek, lai kautko gribētu, jāsaprot, ko es ar TO darīšu, un finālā varbūt pateikšu, a nafig man TO....


man bieži gribas, lai klusuma vairāk apkārt, vai atbilstošāka teperatūra vai, lai skolnieks nav stulbs... visu nevar pakļaut testam: lien man mutē vai nelien.


Elmārs... tas kā eliksīrs no brāļiem ilmāriem:

Elmarss:Problēmu, vai TEV TAS IR?, pat neapspriežu, jo neesmu māxlinieks.


Elmarss:es nejūtos varošs... BET ja man tāds TITULS būtu, kur šamo likt?



Bet par spīti visam šitam.... nesvarīgajam.... arī Elmārs var dabūt FIAP

Izlasīju.... Sapratu, ka čukča ņe čitateļj, čukča pisatelj...
Piedod skolmeistar, bet KĀ Tu māci skolniekus, šos pat nemēģinot Uzklausīt, kur nu vēl saprast???
Es taču elementāru jautājumu uzdevu, nafig kādam TO titulu, paldies, ka novērtēji manas spējas, BET to tev nesaprast.... Neesmu Tavu kursu klients.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 19:41
 citēt
es pasniedzu (reti - pēdējo reizi gadu atpakaļ) pašu apakšu - kartiņas uzbūves pašu sākumu - aritmētikā tas būtu nesasniedzot reizrēķinu ....


ko, pie tik infantilas vielas, lai man vajadzētu ieklausīties? :D ka skolnieks aizmirsis mājasdarbu?

vispirms ir jaatrod pilsēta, tad ēka, tad stāvs, tad durvis... kad tās vaļā tad var sākties dialogs - līdz tam ir tik jautājums vai zini kur gribi iet :)

neatceros kad kadam būtu uzspiedis viedokli, maršrutu utt. - neatceros kad kādu par muļķi būtu nosaucis runājot 1:1 ko viņs vēlas - bieži par muļķiem nosaucu cilvēkus kas deklarē savus uzskatus kā pareizus publiska telpā.... nav pat slinkums
avatar
Publicēts: 16.11.12 19:43 labots
 citēt
Maris:es pasniedzu (reti - pēdējo reizi gadu atpakaļ) pašu apakšu - kartiņas uzbūves pašu sākumu - aritmētikā tas būtu nesasniedzot reizrēķinu ....


ko, pie tik infantilas vielas, lai man vajadzētu ieklausīties? :D ka skolnieks aizmirsis mājasdarbu?

vispirms ir jaatrod pilsēta, tad ēka, tad stāvs, tad durvis... kad tās vaļā tad var sākties dialogs - līdz tam ir tik jautājums vai zini kur gribi iet :)

neatceros kad kadam būtu uzspiedis viedokli, maršrutu utt. - neatceros kad kādu par muļķi būtu nosaucis runājot 1:1 ko viņs vēlas - bieži par muļķiem nosaucu cilvēkus kas deklarē savus uzskatus kā pareizus publiska telpā.... nav pat slinkums

Skolotājs, tā esot diagnoze.... Nekā personīga, bet atbildi nesaņēmu, piedod, skolmeistar.:face-smile:
P.S. To bezjēdzīgo gadu notērēju pedagoģiskajā institūtā....:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:07
 citēt
f-foto:"Savulaik veselu gadu no dzīves iztērēju, lai saprastu, ka augstskolas diploms man NAV vajadzīgs"

Ka tik tas nav "alternatīvs" veids, kā pateikt, ka nenoliki ieskaiti un tiki atskaitīts.

To, vai tev ir vajadzīga jauna zobu platīte, skatoties uz citiem, īsti nevar saprast, ir pašam jāieliek mutē ilkņi. Tas pats ar diplomu. Kamēr neesi gājis ar pedagoga vākiem stāties darbā Monako kazino, LR MK ēdnīcā, vai citās iekārojamās darba vietās, tu vienkārši to nezini. Zinu, ka baibas & ilzes šādi notek uz mācību iestādēm: "Ai, ai, es nezinu, draudzene stājas tur, es arī pamēģināšu!", bet, ka džauri tā pretendē, tas ir jaunums.

mja, netiku atskaitīts... Storijs ar 30 gadu stāžu, ja kas. BET pasakiet beidzot, ko var darīt ar to dolbano TITULU!!!! Tas tiešām TIK grūti????:anger: es taču nejautāju relativitātes teoriju, kas viens fufelis ir.!!!:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:10
 citēt
Rolands66:
Friidis:Laikam tomēr dažam labam skauž par tiem tituliem, ja tik dikti "vārās"...:face-grin:

Neesi tik prasts! Ne visu zem tās skaudības var pastumt. Man šoreiz tiešām interesēja tieši ar kādiem darbiem tur var startēt un nevis kņada,kas ir ap to.


Roland, nu bet es saku - ja tiešām nopietni intersē - skaties FIAP konkursus , organizētāju mājas lapās mēdz būt (ne visās) iepriekšējo gadu bildes - pēti, studē .... (katalogi ir pieejami tikai tiem, kas ir piedalījušies - sarunā ar kādu, kurš piedalās šajos konkursos - lai parāda - kaut vai Linsks). Jebkuram , kuru tas interesē, esmu gatava palīdzēt ar padomu un savu pieredzi
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:10 labots
 citēt
Roland, es taču Tevi neapsaukāju par jautātāju nejēgā. Neuztver visu, ko izlasi, kā veltījumu Tavai personai.
Elmarss, uz Tavu "pāķisko" jautājumu prasās tikpat īpatnējs pretjautājums. Kāpēc vispār nodarbojies ar bildēšanu? Ja apzināti vēlētos tiekties uz Amata (nekādas māxlas!) pilnību, bet līdz tai - ai, cik garš ceļš ejams, atbildei uz paša jautājumu būtu jābūt skaidrai.
Ja nopietni, manuprāt , atslēgas vārdi ir - darbs (mērķtiecīgs) un gribasspēks (no vārda - gribēt). Un mazliet veiksmes. Tā mums šodien visiem ir ļoti vajadzīga.
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:13
 citēt
Elmārs, ar to dolabano titulu var iekulties pie mums tikai nepatikšanās! Citur pasaulē šo titulu novērtē kā zināmu panākumu Tavā dzīvē un to var redzēt pēc konkursantu skaita no katras valsts ... ja no Itālijas piedalās piemēram 50 cilvēki, tad no Latvijas - vislabākajā gadījumā - 3.
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:20 labots
 citēt
dansiga:Elmārs, ar to dolabano titulu var iekulties pie mums tikai nepatikšanās! Citur pasaulē šo titulu novērtē kā zināmu panākumu Tavā dzīvē un to var redzēt pēc konkursantu skaita no katras valsts ... ja no Itālijas piedalās piemēram 50 cilvēki, tad no Latvijas - vislabākajā gadījumā - 3.

Tad jau man TO nevajag, pasarg, dievs, ... Jautājums vēlreiz, KUR TO likt????? saprotu, Mākslas Akadēmijas Diplomu, darbā stājoties, saprotu, Māra fotokursus, kaut pie sienas sertifikātu pienaglot... BET šito??? Sev uz kapa pēc gadiem????:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:23 labots
 citēt
pirms apm. desmit gadiem man viens ārzemju afiapists rakstīja, sak, ko ļurkājies, tev forši bilži, sāc kalt medāli... bet paskatoties šo afiap)istu) pašu bildes, man kaut kā tas nopietni nelikās. Tā līdz šai dienai esmu pārliecībā, ka tas tādiem cīkstoņiem, kuriem dikti kārojas bļembas. Ja neticat, aizejat uz photoforum.ru saitu, tur ganās šie afiap!sti, arī zem manām bildēm tur pa kādam AFIAPista komentāram...

www.photoforum.ru...

Par Dansigu jāsaka, nu ko... mērķtiecība ir laba lieta. Skaudības nekādas nav, jo katrs pats izvēlas kurā virzienā rakt. Katrā ziņā, šis ir pienesums LV un arī blogam tagad pašam savs AFIAP biedrs. Jālūdz puiši lai uztaisa bļembu, lai redz pie profila. Dansiga, tas protams, lai nedaudz Tevi paķircinātu! :)
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:30
 citēt
talavietis:pirms apm. desmit gadiem man viens ārzemju afiapists rakstīja, sak, ko ļurkājies, tev forši bilži, sāc kalt medāli... bet paskatoties šo afiap)istu) pašu bildes, man kaut kā tas nopietni nelikās. Tā līdz šai dienai esmu pārliecībā, ka tas tādiem cīkstoņiem, kuriem dikti kārojas bļembas. Ja neticat, aizejat uz photoforum.ru saitu, tur ganās šie afiap!sti, arī zem manām bildēm tur pa kādam AFIAPista komentāram...

Par Dansigu jāsaka, nu ko... mērķtiecība ir laba lieta. Skaudības nekādas nav, jo katrs pats izvēlas kurā virzienā rakt. Katrā ziņā, šis ir pienesums LV un arī blogam tagad pašam savs AFIAP biedrs. Jālūdz puiši lai uztaisa bļembu, lai redz pie profila. Dansiga, tas protams, lai nedaudz Tevi paķircinātu! :)

Ja pamjatņik vozdvig sebe ņerukotvornij....
Tak linku iedevis, knīpstanga, tāds...:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:32
 citēt
Elmarss:
dansiga:Elmārs, ar to dolabano titulu var iekulties pie mums tikai nepatikšanās! Citur pasaulē šo titulu novērtē kā zināmu panākumu Tavā dzīvē un to var redzēt pēc konkursantu skaita no katras valsts ... ja no Itālijas piedalās piemēram 50 cilvēki, tad no Latvijas - vislabākajā gadījumā - 3.

Tad jau man TO nevajag, pasarg, dievs, ... Jautājums vēlreiz, KUR TO likt????? saprotu, Mākslas Akadēmijas Diplomu, darbā stājoties, saprotu, Māra fotokursus, kaut pie sienas sertifikātu pienaglot... BET šito??? Sev uz kapa pēc gadiem????:face-smile:


nozīmīti piesprast pie krūtežas;-)))
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:36
 citēt
dansiga:
Elmarss:
Tad jau man TO nevajag, pasarg, dievs, ... Jautājums vēlreiz, KUR TO likt????? saprotu, Mākslas Akadēmijas Diplomu, darbā stājoties, saprotu, Māra fotokursus, kaut pie sienas sertifikātu pienaglot... BET šito??? Sev uz kapa pēc gadiem????:face-smile:


nozīmīti piesprast pie krūtežas;-)))

Paldies, TO es saprotu, kā bijušais oktobrēns... Bet tur IĻJIČA bilde, uz nozīmītes IR???, Vai Borrrrrrozu, vismaz?
Kā bijušais pionieris, saku, ka bitlovku nēsāju, lai nevajag kaklautu nēsāt....:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:38
 citēt
viecha:Pag,pag mīļie!Kas ta nu sanāk?Vakar Dansigu sveicām(vismaz vairākums),šodien viņai jātaisnojas par kaut ko?Kas ta jūs visi tādi esat pa dieviem tiem kungiem?Jūtaties baigi pārāki?Es šodien hoķī varētu trīs šaibas iemest ka norīb,tikai negribas...vai tā?Un vispār tās šaibas jau var iemest katrs muļķis no ielas,kam ir nedaudz pacietības...kaut kas te nav kārtībā ar mums pašiem.Padomājiet.:face-sad:


+124
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:49
 citēt
Elmārs, nē - tur ir tikai uzrakstiņš un nozīmīte dikti maza (salīdiznot ar medaļu) ;-pppp
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:50
 citēt
Es ar pieklājogi apjautājos, par kurām bildEm šitādas bļembas dod. Ceru, ka n par tādām, kā pēdējā. Ja tā, tad tādu godu negribētu pat par lielu naudu... ja nē, tad man liekas dīvaini, ka TUR rāda tos šedevrus, bet liek šit...ādas...
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:50
 citēt
Citagaisma:
viecha:Pag,pag mīļie!Kas ta nu sanāk?Vakar Dansigu sveicām(vismaz vairākums),šodien viņai jātaisnojas par kaut ko?Kas ta jūs visi tādi esat pa dieviem tiem kungiem?Jūtaties baigi pārāki?Es šodien hoķī varētu trīs šaibas iemest ka norīb,tikai negribas...vai tā?Un vispār tās šaibas jau var iemest katrs muļķis no ielas,kam ir nedaudz pacietības...kaut kas te nav kārtībā ar mums pašiem.Padomājiet.:face-sad:


+124

+22222222222222, un tālāk???? Smadzeņu nav???? Uz manu jautājumu, kur likt to titulu, atbildes NAV!!!! Kapēc????????????:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:52
 citēt
dansiga:Elmārs, nē - tur ir tikai uzrakstiņš un nozīmīte dikti maza (salīdiznot ar medaļu) ;-pppp

Un TĀPĒC tērēt gadus no SAVAS dzīves???? Dīvainīši.:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 20:57
 citēt
Elmarss:
dansiga:Elmārs, nē - tur ir tikai uzrakstiņš un nozīmīte dikti maza (salīdiznot ar medaļu) ;-pppp

Un TĀPĒC tērēt gadus no SAVAS dzīves???? Dīvainīši.:face-grin:

Par kādiem gadu tēriņiem Tu tagad runā!?!? Apskatos, kad man ir laiks - kāds konkurss tuvākajā laikā ir - apskatos savas bildes, vai atbilst tematam un ja ir - aizsūtu .. ... Kādi te gadi?
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:02 labots
 citēt
dansiga:
Elmarss:
Un TĀPĒC tērēt gadus no SAVAS dzīves???? Dīvainīši.:face-grin:

Par kādiem gadu tēriņiem Tu tagad runā!?!? Apskatos, kad man ir laiks - kāds konkurss tuvākajā laikā ir - apskatos savas bildes, vai atbilst tematam un ja ir - aizsūtu .. ... Kādi te gadi?

Nu vo, sapratu, TO par ampelēšanos dod.... tip aizsūtīju bilžas, ko nav slinkums.... TAD PAR KO tāds cepiens???? :face-smile: tā ar teikuši, ka klaunāde...:face-grin:
P.S. nu labi, BĻEMBĀDE...:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:10 labots
 citēt
Elmarss:
+22222222222222, un tālāk???? Smadzeņu nav???? Uz manu jautājumu, kur likt to titulu, atbildes NAV!!!! Kapēc????????????:anger:


Un domāju, ka nebūs arī. Lai pavingrinātos pamēģināsim atbildēt uz jautājumu "Kur likt olimpisko zelta medaļu?"
+Viechas nesenais teksts - naglai uz galvas!
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:15
 citēt
Kāpēc Tu manu tekstu apgriez kājām gaisā, ELmārs? Es rakstīju tikai to, ka es "neurbu" gadiem un ka tas man neprasīja darbu dienu un nakti .. . BEt dabiski, ka zināms darbs bija jāpieilek, kā jebkur citur, ja ir vēlme kaut ko sasniegt. Jo galu galā - man fotolietas ir man hobijs ... un ja Minhauzens te skaļā rīklē bļauj, ka es tikai ar uzcītību kaut ko esmu panākusi - es ļoti skaļi par viņu smejos ..... neesmu es TIK godkārīgs cilvēks, ka tikai ar to celšos u ngulšos, bet arī nenoliegšu - dabiski, ka man patīk, ka esmu saņēmusi šo titulu ...
Parādiet man kaut vienu pasaulē zināmu mākslinieku/fotogrāfu uttt., kurš ir kļuvis slavens, saņemis kādus apbalvojumus klusiņām sēžot mājās un aplūkojot savas bildes vientulībā ..
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:17
 citēt
GunarsII:
Elmarss:
+22222222222222, un tālāk???? Smadzeņu nav???? Uz manu jautājumu, kur likt to titulu, atbildes NAV!!!! Kapēc????????????:anger:


Un domāju, ka nebūs arī. Lai pavingrinātos pamēģināsim atbildēt uz jautājumu "Kur likt olimpisko zelta medaļu?"

redzi, tā medaļa apliecina SASNIEGUMU (viennozīmīgi starp līdzīgiem...).... BET šis?????:face-smile:
Tas NAV starptautisku izstāžu sertifikāts..... Nav arī mākslas galeriju sertifikātws, NAV arī čeks, par darbu pirkšanu.... KO tālāk?????:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:19
 citēt
Dansiga, ar nokavēšanos, apsveicu!!!
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:20
 citēt
dansiga:Kāpēc Tu manu tekstu apgriez kājām gaisā, ELmārs? Es rakstīju tikai to, ka es "neurbu" gadiem un ka tas man neprasīja darbu dienu un nakti .. . BEt dabiski, ka zināms darbs bija jāpieilek, kā jebkur citur, ja ir vēlme kaut ko sasniegt. Jo galu galā - man fotolietas ir man hobijs ... un ja Minhauzens te skaļā rīklē bļauj, ka es tikai ar uzcītību kaut ko esmu panākusi - es ļoti skaļi par viņu smejos ..... neesmu es TIK godkārīgs cilvēks, ka tikai ar to celšos u ngulšos, bet arī nenoliegšu - dabiski, ka man patīk, ka esmu saņēmusi šo titulu ...
Parādiet man kaut vienu pasaulē zināmu mākslinieku/fotogrāfu uttt., kurš ir kļuvis slavens, saņemis kādus apbalvojumus klusiņām sēžot mājās un aplūkojot savas bildes vientulībā ..

MIN herc, Tu pati sevi apgāz.... Tak pasaki beidzot, ko ar to titulu var darīt?????? Marinēt burkā, pie klientu paldiesiņiem????:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:23
 citēt
GunarsII:Dansiga, ar nokavēšanos, apsveicu!!!


paldies:-)
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:24
 citēt
Elmarss, N E K O !!! TEV to NOTEIKTI nevajag!!!!

Vai tagad būšu beidzot atbildējusi?
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:28
 citēt
dansiga:Elmarss, N E K O !!! TEV to NOTEIKTI nevajag!!!!

Vai tagad būšu beidzot atbildējusi?

Paldies, es jau sen to zināju....:face-grin:
Nesaprotu, kāpēc tāda šūmēšanās par nevajadzīgu, es atvainojos, MĒSLU.... Pat tenku lapas iesaista.... Par manu nodokļu naudu.... Šausmas.:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:35
 citēt
dansiga:
GunarsII:Dansiga, ar nokavēšanos, apsveicu!!!


paldies:-)

Min Herc, es mepizdopelis, ponimaješšš, kā teica viens Bloga senjors.... Nekā personīga, kā sacīt jāsaka.:face-smile:
Un jaukus šīs valstiņas dzimumdienas svētkus.:face-devil-grin: Daudz labu bilžu par Rīgas starošanu.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:41 labots
 citēt
Gan jau piāram galvenokārt vajag. Ja tu esi apritē, tad cunftes tituls nāk tikai par labu.
Man, piemēram, pilna māja kausu no audzētavas, jopcik, jēgas pilnīgi nekādas- pilni plaukti, skapji un skapjaugšas, telpu nenormālu aizņem... klientiem varbūt iespaids, bet tas viss, kā Dansiga saka, jau katalogos ir iekšā, visa Pasaule jau zin' ar ko darīšana, jo esam apritē... a tās fiziskās bļembas... suvenīri, putekļiem kur krāties, ne vairāk.
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:43
 citēt
Tak pasaki beidzot, ko ar to titulu var darīt?????? Marinēt burkā, pie klientu paldiesiņiem????:anger:

Jēziņ , kā puikiņš sacepies! Skaudība ir LIELS GRĒKS. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:45
 citēt
aibeks:Tak pasaki beidzot, ko ar to titulu var darīt?????? Marinēt burkā, pie klientu paldiesiņiem????:anger:

Jēziņ , kā puikiņš sacepies! Skaudība ir LIELS GRĒKS. :face-grin:

Muļķība vēl lielāks..... piedod mazulīt.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:48
 citēt
Elmārs, uzraksti sūdzību, ka nepareizi tiek tērēta Tavu nodokļu nauda;-pppp
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:51
 citēt
dansiga:Elmārs, uzraksti sūdzību, ka nepareizi tiek tērēta Tavu nodokļu nauda;-pppp

Ar Taviem tizli projektētēm ceļiem zaudējumi daudz lielāki... MinHerc. Atslābinies, un baudu gūsti.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 21:58
 citēt
Elmarss:
dansiga:Elmārs, uzraksti sūdzību, ka nepareizi tiek tērēta Tavu nodokļu nauda;-pppp

Ar Taviem tizli projektētēm ceļiem zaudējumi daudz lielāki... MinHerc. Atslābinies, un baudu gūsti.:face-devil-grin:


YESSSSSSS - tas vēl bija jāpiemin!!!!! P E R F E K T I!!!!! Nekā Tu nezini kā ES projektēju - bet tādiem kā TEV - visi ir idioti, izņemot Tevi - cilvēks ar puikas ģīmīti, bez nopietnas nodarbošanās .... Šis nu bija punkts uz i ;-))))) Tālāk varbūt parunāsim par manu privāto dzīvi? Par vīru, bērniem, mīļākajiem?;-ppppp
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:00
 citēt
Tas tāds Bilža klons, jau iepriekš manīju...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):