forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.11.12 22:01
 citēt
dansiga:
Elmarss:
Ar Taviem tizli projektētēm ceļiem zaudējumi daudz lielāki... MinHerc. Atslābinies, un baudu gūsti.:face-devil-grin:


YESSSSSSS - tas vēl bija jāpiemin!!!!! P E R F E K T I!!!!! Nekā Tu nezini kā ES projektēju - bet tādiem kā TEV - visi ir idioti, izņemot Tevi - cilvēks ar puikas ģīmīti, bez nopietnas nodarbošanās .... Šis nu bija punkts uz i ;-))))) Tālāk varbūt parunāsim par manu privāto dzīvi? Par vīru, bērniem, mīļākajiem?;-ppppp

Par privāto negribu zināt, nafig man tāda tante, BET pa ceļiem braucu pat ļoti daudz....:face-devil-grin: Un par ģīmīti "uzrāvies"kā visi fotograferi.:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:07
 citēt
Ko liec tizlu bildi? Kauns no savas īstās sejas?

UN TEV ir pilnīga taisnība!!! VISI Latvijā uzbūvētie ceļi ir manis projektētie - it sevišķi tie sliktie .... kurus pat gudrais būvnieks, zogot materiālus, nav spējis uzlabot .... Un nedod Dievs - sākot ar 2014.gadu pēc skrejceļa rekonstrukcijas nelido no RIX ... arī tur ir mans tizlais pirkstiņš pielikts!;-pppp Bet Tu jau nelidosi - cilvēks bez nopietnas profesijas un darba to nevar atļauties ;-))))
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:10
 citēt
dansiga:Ko liec tizlu bildi? Kauns no savas īstās sejas?

UN TEV ir pilnīga taisnība!!! VISI Latvijā uzbūvētie ceļi ir manis projektētie - it sevišķi tie sliktie .... kurus pat gudrais būvnieks, zogot materiālus, nav spējis uzlabot .... Un nedod Dievs - sākot ar 2014.gadu pēc skrejceļa rekonstrukcijas nelido no RIX ... arī tur ir mans tizlais pirkstiņš pielikts!;-pppp Bet Tu jau nelidosi - cilvēks bez nopietnas profesijas un darba to nevar atļauties ;-))))

Bet Tu pacenties, kādu Projektētāja TITULU iegūt, ja ne "starptautiski", tad vismaz ģerevņā žmerinki. Un visa latvija elpu aizturēs, lai TEVI suminātu....:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:15
 citēt
Man neviens nedod :-((( .. es jau mēģināju - bet man tā ari teica - Tu sūdīgi proejktē un Tev nekas nepienākās;-(((((((( Jau kādas pāris nedēļas apsveru domu pārkvalificēties .... Ko ieteiksi?;-ppppp
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:17
 citēt
Tā skaumjā ziņa.... Cilvēciņi Valsts Darbā algu saņem, un savu spēju apliecinājumu pa hobijiem meklē.... Nejau Dansigas kundze(nekā personīga) vienīgā tāda. Savulaik pat ministri grēkojuši bij.... Skumji, saprotu, ka skolās draugi, un citi štrunti jābloķē, BET pieaugušiem cilvēkiem???? Un viņi vēl atļaujas "zobus atņirgt"????!!!! PAR KO???? Varbūt, cienītie savu algu tomēr NOPELNIET?!!!:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:21
 citēt
mjā, te nu var redzēt, ka vesels bars cilvju ir pilnīgi dauņi:anger: Nu ko jūs varat vienmēr visus apdirst, nu tak gūstiet bļembas, plūciet laurus, sūtiet bildes utt. bet nē, paši pilnīgi impotenti.:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:23
 citēt
Irsis:mjā, te nu var redzēt, ka vesels bars cilvju ir pilnīgi dauņi:anger: Nu ko jūs varat vienmēr visus apdirst, nu tak gūstiet bļembas, plūciet laurus, sūtiet bildes utt. bet nē, paši pilnīgi impotenti.:anger:

potences apliecinājums būs prežu kaudze miskastē, vai ketčups uz palaga????:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:24
 citēt
Elmars, pfffffffffff ..... KURĀ valsts kantorī ir projektētāji!?!?!??!! Nosauc vismaz vienu!!!! ES pat CCCP laikos nestrādāju valsts kantorī, bet saņēmu algu par padarīto darbu un tiem laikiem gana labu - 350 - 400 rubļus. Tajā kantorī neturēja liekēžus .... Un šajos laikos vēl jo vairāk - vai tad pārpērk sliktus darbiniekus? Tādus neviens negrib. Man mēnesi atpakaļ sanāca nomainīt darbu (kaut gan biju plānojusi sēdēt mājās un dakterēties pilno atvēleto laiku pēc opreācijas .... Tak atkal pārpirka ;-pppp
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:27
 citēt
Elmarss:
Irsis:mjā, te nu var redzēt, ka vesels bars cilvju ir pilnīgi dauņi:anger: Nu ko jūs varat vienmēr visus apdirst, nu tak gūstiet bļembas, plūciet laurus, sūtiet bildes utt. bet nē, paši pilnīgi impotenti.:anger:

potences apliecinājums būs prežu kaudze miskastē, vai ketčups uz palaga????:face-devil-grin:


Nabaga Elmariņš, tu savu potenci esi pilnīgi izsmēlis!!! tava vienīgā potence ir rakstīt infantilus komentus!!!:anger:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:29
 citēt
dansiga:Elmars, pfffffffffff ..... KURĀ valsts kantorī ir projektētāji!?!?!??!! Nosauc vismaz vienu!!!! ES pat CCCP laikos nestrādāju valsts kantorī, bet saņēmu algu par padarīto darbu un tiem laikiem gana labu - 350 - 400 rubļus. Tajā kantorī neturēja liekēžus .... Un šajos laikos vēl jo vairāk - vai tad pārpērk sliktus darbiniekus? Tādus neviens negrib. Man mēnesi atpakaļ sanāca nomainīt darbu (kaut gan biju plānojusi sēdēt mājās un dakterēties pilno atvēleto laiku pēc opreācijas .... Tak atkal pārpirka ;-pppp

Nu labi, es CCCP laikos 600 rubeļus saņēmu, UN???:face-grin: BET es nebiju komunists, tas eltonam par kreņķi.:face-grin: Domā tas par Tava darba kvalitāti šodien stāsta?:face-smile: Pārdodas, patizinikas, no Roulingas daiļrades.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:32 labots
 citēt
Irsis : A vot mēs mēģinām izlobīt JĒGU tam visam , izņemot "Slava počot" šaura lokā tas ne par ko neliecina arī neko NEDOD vai NENOZĪMĒ :):) Jēga nodarboties ar DARBĪBU kura neliecina ne par LĪMENI nedz paredz kādu LABUMU . Ja vēl KĀ AGRĀK būtu nepieciesamas JELKADS darbu līmenis es SAPRASTU tas apliecina tavas FOTO SPĒJAS , taču mūsdienas tas neapliecina NEKO nedz FOTO SPĒJAS nedz LĪMENI nedz ieceļ tevi SAULĪTĒ :):) Paliek viens motīvs SLAVA POČOT par "Sakrātiem punktiem" nu piedod , spēlēs pēc punktiem es neredzu JĀGU. Ja par GODALGĀM balvām VIETĀM vļe ir jēga CĪNĪTIES tad par abstraktiem "Bonusa punktu tituliem" man personīgi liekas pilnīgi bezjēdzīgi. Man čomene Sundew ir balvas kausi medāļi ka SUGAS SUNIM pilna siena , visādas balvas godalgas KASTĒM stāv pat neizpakotas bet TITULA nekāda un neviena , JĒGAS NEKĀDAS :face-grin::face-wink: Esmu gadiem šancējis pro foto kantoros TEHNISKO IZPILDĪJUMU nenodrošina "Autors" bet gan TEHNIKA / SERVISA KANTORIS līdz ar to arī sacensība šai jomā IZPALIEK nu značit konkurs "Sakrāj marciņas saņem krūzīti" :D ;D Paldies par uzcītību nāciet biežāk.
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:35
 citēt
Tas stāsta gan! Man nav kauns teikt, ka mani parpērk - grāmats ir grāmats, bet mūsdienu reālā dzīve ir kaut kas cits ...
Saki 600 rubļus - kurā kantorī tā maksāja? CIk zinu tikai Kolhozprojekts bija uz izpeļņu un varēja saviem darbiniekiem maksāt vairāk kā citur ....
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:40
 citēt
Lunis:Irsis : A vot mēs mēģinām izlobīt JĒGU tam visam , izņemot "Slava počot" šaura lokā tas ne par ko neliecina arī neko NEDOD vai NENOZĪMĒ :):) Jēga nodarboties ar DARBĪBU kura neliecina ne par LĪMENI nedz paredz kādu LABUMU . Ja vēl KĀ AGRĀK būtu nepieciesamas JELKADS darbu līmenis es SAPRASTU tas apliecina tavas FOTO SPĒJAS , taču mūsdienas tas neapliecina NEKO nedz FOTO SPĒJAS nedz LĪMENI nedz ieceļ tevi SAULĪTĒ :):) Paliek viens motīvs SLAVA POČOT par "Sakrātiem punktiem" nu piedod , spēlēs pēc punktiem es neredzu JĀGU. Ja par GODALGĀM balvām VIETĀM vļe ir jēga CĪNĪTIES tad par abstraktiem "Bonusa punktu tituliem" man personīgi liekas pilnīgi bezjēdzīgi. Man čomene Sundew ir balvas kausi medāļi ka SUGAS SUNIM pilna siena , visādas balvas godalgas KASTĒM stāv pat neizpakotas bet TITULA nekāda un neviena , JĒGAS NEKĀDAS :face-grin::face-wink:


Luni!!! vai tu esi duraks vai izliecies? kāpēc visur jābūt baigai jēgai un profitam??? katrs cilvēks pats zina ko viņam vajag! Tas, ka Gundegai nav bagie tituli, tam nav nekādas nozīmes, bet viņai ir BILDES!!! un tas viņai ir svarīgi!
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:41
 citēt
dansiga:Tas stāsta gan! Man nav kauns teikt, ka mani parpērk - grāmats ir grāmats, bet mūsdienu reālā dzīve ir kaut kas cits ...
Saki 600 rubļus - kurā kantorī tā maksāja? CIk zinu tikai Kolhozprojekts bija uz izpeļņu un varēja saviem darbiniekiem maksāt vairāk kā citur ....

Es Darbu darīju, un alga bij divreiz lielāka kā sovhoza direktoram, un tādu kā es bij pietiekoši daudz.... mēs neprojektējām, mēs Darbu darījām....
Un Lunim piekrītu, labāk Darbu darīt, nekā par sugas suni būt, kaut ar diplomiem.:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:45
 citēt
Nu jā - TU darīji ... es luņojos ..... bet DABISKi un man maksāja par skaistām acīm :-))))!!!!! Saki, vairāk kā sovhoza direktoram? tad jau biji no tiem zagļiem ... ;-ppppp Vai arī - stukačs!!!!
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:45
 citēt
Irsis:
Lunis:Irsis : A vot mēs mēģinām izlobīt JĒGU tam visam , izņemot "Slava počot" šaura lokā tas ne par ko neliecina arī neko NEDOD vai NENOZĪMĒ :):) Jēga nodarboties ar DARBĪBU kura neliecina ne par LĪMENI nedz paredz kādu LABUMU . Ja vēl KĀ AGRĀK būtu nepieciesamas JELKADS darbu līmenis es SAPRASTU tas apliecina tavas FOTO SPĒJAS , taču mūsdienas tas neapliecina NEKO nedz FOTO SPĒJAS nedz LĪMENI nedz ieceļ tevi SAULĪTĒ :):) Paliek viens motīvs SLAVA POČOT par "Sakrātiem punktiem" nu piedod , spēlēs pēc punktiem es neredzu JĀGU. Ja par GODALGĀM balvām VIETĀM vļe ir jēga CĪNĪTIES tad par abstraktiem "Bonusa punktu tituliem" man personīgi liekas pilnīgi bezjēdzīgi. Man čomene Sundew ir balvas kausi medāļi ka SUGAS SUNIM pilna siena , visādas balvas godalgas KASTĒM stāv pat neizpakotas bet TITULA nekāda un neviena , JĒGAS NEKĀDAS :face-grin::face-wink:


Luni!!! vai tu esi duraks vai izliecies? kāpēc visur jābūt baigai jēgai un profitam??? katrs cilvēks pats zina ko viņam vajag! Tas, ka Gundegai nav bagie tituli, tam nav nekādas nozīmes, bet viņai ir BILDES!!! un tas viņai ir svarīgi!

KAS ir BILDES???? Pa cik tās pērk šodien, un pa cik pirks Rīt????:face-smile:
Zinu, ir rinda mākslinieku, kas nabadzībā dzīvoja, kuru darbus šodien par miljoniem tirgo... BET ir daudz vairāk mākslinieku, ko pat šodien nepiemin, un kas arī nabadzībā dzīvoja....:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:46
 citēt
dansiga:Nu jā - TU darīji ... es luņojos ..... bet DABISKi un man maksāja par skaistām acīm :-))))!!!!! Saki, vairāk kā sovhoza direktoram? tad jau biji no tiem zagļiem ... ;-ppppp Vai arī - stukačs!!!!

Nu re, novērtēji mani, kā zirgam zobos paskatījies..... :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:49
 citēt
A ko - domā Tu viens vari braukt augumā? Nu neko nevaru padarīt ar savu poļu/čangaļu raksturu - lai kāds optimists es būtu, bet nu uz man braukšanu augumā es nu nespēju klusēt!
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:52
 citēt
Irsis:Luni!!! vai tu esi duraks vai izliecies? kāpēc visur jābūt baigai jēgai un profitam??? katrs cilvēks pats zina ko viņam vajag! Tas, ka Gundegai nav bagie tituli, tam nav nekādas nozīmes, bet viņai ir BILDES!!! un tas viņai ir svarīgi!


Tava texsta PIRMĀ DAĻA ir pretrunā ar otro. Tur jau tā fīca ka GUNDEGAI IR BILDES tas manliekās FOTO JOMĀ ir primārais nē ? Vai nu BILDES PRIEKS vai BILDES PIĶIS bet ja ir TITULI bet nav nedz BILŽU NEDZ PIĶA ?:) Es nerunāju par Omi iedomajies VIŅAS NAV es runāji par LIELUM LIELO VAIRUMU mšudienu publikas kura "Kritusi uz tituliem" bet BILDES KĀ VISIEM pilnīgi vienādas ELĒKAS NEIZTEIKSMĪGAS nu nekādas "Stokfoto" labākā gadījumā :):) JĒGA tadam TITULAM ? Kurš PILNĪGI ne par ko neliecina tik par UZCĪTĪBU .
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:52
 citēt
Elmarss:
Irsis:
Luni!!! vai tu esi duraks vai izliecies? kāpēc visur jābūt baigai jēgai un profitam??? katrs cilvēks pats zina ko viņam vajag! Tas, ka Gundegai nav bagie tituli, tam nav nekādas nozīmes, bet viņai ir BILDES!!! un tas viņai ir svarīgi!

KAS ir BILDES???? Pa cik tās pērk šodien, un pa cik pirks Rīt????:face-smile:
Zinu, ir rinda mākslinieku, kas nabadzībā dzīvoja, kuru darbus šodien par miljoniem tirgo... BET ir daudz vairāk mākslinieku, ko pat šodien nepiemin, un kas arī nabadzībā dzīvoja....:face-smile:


Elmar, nevajag visu reducēt uz naudu!!! tā jau mēs arī paprasīsim Leonīdam, cik tu sapelnīji naudu????
avatar
Publicēts: 16.11.12 22:55
 citēt
Luni, kopš kura laika Tu esi kļuvis par manu mazdēlu?
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:00
 citēt
Lunis:
Irsis:Luni!!! vai tu esi duraks vai izliecies? kāpēc visur jābūt baigai jēgai un profitam??? katrs cilvēks pats zina ko viņam vajag! Tas, ka Gundegai nav bagie tituli, tam nav nekādas nozīmes, bet viņai ir BILDES!!! un tas viņai ir svarīgi!


Tava texsta PIRMĀ DAĻA ir pretrunā ar otro. Tur jau tā fīca ka GUNDEGAI IR BILDES tas manliekās FOTO JOMĀ ir primārais nē ? Vai nu BILDES PRIEKS vai BILDES PIĶIS bet ja ir TITULI bet nav nedz BILŽU NEDZ PIĶA ?:) Es nerunāju par Omi iedomajies VIŅAS NAV es runāji par LIELUM LIELO VAIRUMU mšudienu publikas kura "Kritusi uz tituliem" bet BILDES KĀ VISIEM pilnīgi vienādas ELĒKAS NEIZTEIKSMĪGAS nu nekādas "Stokfoto" labākā gadījumā :):) JĒGA tadam TITULAM ? Kurš PILNĪGI ne par ko neliecina tik par UZCĪTĪBU .

sorry Luni, bet Tu visu laiku ņemies par tiem tituliem, bet godīgi sakot no malas skatoties tas ir tā pat, ja tu neesi spējīgs iemācīties angleni vai piemēram PS tad tu visu laiku ķērksi, tas ir galīgi nevajadzīgi, tas ir stulbi, tur nav profita, sorry......
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:00
 citēt
OI, kadas te jautriibas, gandriiz palaidu garam., Bet nu jaa , sunji rej, karavana iet taalak.. :DDDD
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:00
 citēt
dansiga:A ko - domā Tu viens vari braukt augumā? Nu neko nevaru padarīt ar savu poļu/čangaļu raksturu - lai kāds optimists es būtu, bet nu uz man braukšanu augumā es nu nespēju klusēt!

Tādi čuksti Tava "neklusēšana" iraid....Bet ar laiku var izvērsties tīģrrēcienos, tik neatslābsti, un nekas, ka čngaļos tik košaki, un poļos tik kazas iraid.:face-grin: Veiksmi TEV. un neklepo.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:01
 citēt
Irsis, malacis, uzkjeri domu. Te velk uz skaabajaam viinogaam arii.. :)))
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:08
 citēt
Irsis:Elmar, nevajag visu reducēt uz naudu!!! tā jau mēs arī paprasīsim Leonīdam, cik tu sapelnīji naudu????


TANĪ LAIKĀ kad Leonīds @ Ko guva šos TITULUS tie PIRMKĀRT liecināja par LĪMENI un lielā konkurencē izcīnītām TIESĪBĀM kautko kautkur sūtīt. Ja paveicās tev LUVRĀ izstādi uzrīkoja. Kā jau teicu MŪSDIENĀS tas pilnīgi NE PAR KO neliecina , vienkārši NE PAR KO , fotogrāfijā ir ievērojami mainījušies NOTEIKUMI. Mūsdienās vairs nepietek ka no PSRS , pašā pasākumā nav NEKĀDAS KONKURENCES arī līmeņa NEKĀDA kā jau teicu NOSPIEDOŠS VAIRUMSbilžu ir tik vienvedīgas cik vienveidīgas var būt , no primitīviem ģimenes foto lidz NENORMĀLI GARLAICĪGIEM stokfoto. Zudusi JEBKĀDA ši pasākuma JĒGA :)
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:13
 citēt
atceros izstādi 90. gadu sākumā Vācijā. Biju tur pieaicināts tā kā tulks, jo izstādījās Maskavas Novostji fotokorospondents ar savām bildēm. Tas bija laiks, kad vācieši nāca skatīties ne foto kā tādu, bet ko sensacionālu, jo pirmkārt, tas būs krievs, otkārt, iespējams būs lāči, krievi pēc aukstā kara sterotipiem utt.
Arī bildes tika nopirktas, bet tās, kur bija redzama nabadzība, lauku vienkāršais cilvēks krievu laķenēs. Toreiz mazliet skumji bija... tie bija jau ne tik seni, bet tomēr pat tad jau citi laiki..
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:18
 citēt
Lunis:
Irsis:Elmar, nevajag visu reducēt uz naudu!!! tā jau mēs arī paprasīsim Leonīdam, cik tu sapelnīji naudu????


TANĪ LAIKĀ kad Leonīds @ Ko guva šos TITULUS tie PIRMKĀRT liecināja par LĪMENI un lielā konkurencē izcīnītām TIESĪBĀM kautko kautkur sūtīt. Ja paveicās tev LUVRĀ izstādi uzrīkoja. Kā jau teicu MŪSDIENĀS tas pilnīgi NE PAR KO neliecina , vienkārši NE PAR KO , fotogrāfijā ir ievērojami mainījušies NOTEIKUMI. Mūsdienās vairs nepietek ka no PSRS , pašā pasākumā nav NEKĀDAS KONKURENCES arī līmeņa NEKĀDA kā jau teicu NOSPIEDOŠS VAIRUMSbilžu ir tik vienvedīgas cik vienveidīgas var būt , no primitīviem ģimenes foto lidz NENORMĀLI GARLAICĪGIEM stokfoto. Zudusi JEBKĀDA ši pasākuma JĒGA :)

protams Luni, daudz kas ir mainījies, gan vērtības, gan kritēriji, bet tev ir iespēja likt pretī Leonīdam, Gundegai vai kādam citam..........
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:18
 citēt
Luni, ok - pastāsti, kas mainījies FIAP noteikumos priekš visas pasaules, izņemot CCCP? no TIEM saldi smagajiem laikiem? Kā TAI pasaulei ārpus CCCP bija jācīnās, lai tiktu bildes uz konkursiem?
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:25
 citēt
bez titula vai ar taapat dansigas bildes garlaiko :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:25
 citēt
talavietis:atceros izstādi 90. gadu sākumā Vācijā. Biju tur pieaicināts tā kā tulks, jo izstādījās Maskavas Novostji fotokorospondents ar savām bildēm. Tas bija laiks, kad vācieši nāca skatīties ne foto kā tādu, bet ko sensacionālu, jo pirmkārt, tas būs krievs, otkārt, iespējams būs lāči, krievi pēc aukstā kara sterotipiem utt.
Arī bildes tika nopirktas, bet tās, kur bija redzama nabadzība, lauku vienkāršais cilvēks krievu laķenēs. Toreiz mazliet skumji bija... tie bija jau ne tik seni, bet tomēr pat tad jau citi laiki..

Talavieti, nekas nav mainījies, tagad Etiopija, Afganistāna, Irāka................
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:30
 citēt
didams:bez titula vai ar taapat dansigas bildes garlaiko :D

paldies par viedokli|!
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:36 labots
 citēt
A otrai fifai bildes ta tiiri gliishas :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:49
 citēt
Eltons:Tas tāds Bilža klons, jau iepriekš manīju...
Elton, ko Tu dirs?
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:50
 citēt
didams:A otrai fifai bildes ta tiiri gliishas :D


Man domāt ,ka viss tirgus te iesākās dēļ tā,ka fifi un un fifas pulka atšķiras pēc jaudas, reāli vai šķietami...man pārgāja vēlme noskaidrot
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:52
 citēt
dansiga:Ko liec tizlu bildi? Kauns no savas īstās sejas?


Bet loģiski, ka kauns :D... nevar būt diviem nikiem vienāda seja :D
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:52
 citēt
Bildes:
Eltons:Tas tāds Bilža klons, jau iepriekš manīju...
Elton, ko Tu dirs?

Negribi būt Bračka???? Obidna, poņimaješš.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.12 23:58
 citēt
Bildes:
Eltons:Tas tāds Bilža klons, jau iepriekš manīju...
Elton, ko Tu dirs?


Fu, kāds rupjš... labi, tas proletārietis vēl varētu, bet Tu, aktieris pat cerējies būt, ai, ai, ai...
Nu labi, IP adreses jums dažādas, bet IQ, spriežot pēc bērnišķīgi vienādajiem uzbraucieniem Dansigai, vienādi gan.
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:07
 citēt
Elmarss:
Bildes:lton, ko Tu dirs?

Negribi būt Bračka???? Obidna, poņimaješš.:face-devil-grin:
starp citu - negribu. paskaties uz sevi spogulii, sapratiisi kaapeec.

Eltons:
Bildes:lton, ko Tu dirs?


Fu, kāds rupjš... labi, tas proletārietis vēl varētu, bet Tu, aktieris pat cerējies būt, ai, ai, ai...
Nu labi, IP adreses jums dažādas, bet IQ, spriežot pēc bērnišķīgi vienādajiem uzbraucieniem Dansigai, vienādi gan.


vai Tev draudzinj musturs neieziimeejas? Dansiga, Tu, Vectēvs... vienota meerkja grupa (vecums) slimiiga reakcija uz kritiku = naids un uzdirsieni publiskaa telpaa. a kad kaads jautaajums jaanoskaidro, tad tak maaki miiliigu pm uzrakstiit, ne??? taads nekonsekvents...

kas man tagad jaaiet un jaapmiiljo katra Dansigas bilde lai Tu buutu laimiigs? Kaut kaa dzesiisies koletiivais meerkja grupas aizvainojums?
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:13
 citēt
Paskatījos, tiešām negribu, es tāds apaļīgs, un Tu kaulains, tik izkaptes pietrūkst... BRRRRR Nēēēēgribūū:anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):