forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.11.12 00:15
 citēt
Riebiga:Irsis, malacis, uzkjeri domu. Te velk uz skaabajaam viinogaam arii.. :)))


Zini kā es sanīdos ar dažiem mūsdienu "Foto dzīves aktīvistiem" šie bija likuši uz mani lielas cerības , koroče zvana tante saka TĀ nu tad tev personālizstāde tad jau tiksimies. Es saku KĀD PERSONĀLIZSTĀDE ? Nu KĀ datums nolikts darbi iedoti ATNĀC ! Es saku KĀDI DARBI ? Nu kā , tava personālizstāde mēs ar "Priekšniecību sarunājām"! Es saku mani NERAUSTA personālistāde , ja sarunājāt lieciet es ar to nenodarbojos. KĀ ŠIE APVAINOJĀS "Cilvēki rindas stāvot" un es te NEINTERESĒJOT . Man ļoti grūti IESKAIDROT cilvēkiem LATVIJA ka "Slava počot" man pilnīgi nerausta mani interesē DARBĪBAS JĒGA kas manā gadījumā ir $$$$ vai REZULTĀTS , ja nav JĒGAS ne $$$$ ne REZULTĀTA nu kāda jēga darbībai ? MĒS savulaik čomu kompānija 80/90 izstādījāmies PILNĪGI visās Rīgas izstāžu zālēs no Latvijas līdz Arsenālam AICINĀTI un pilnīgi pa brīvu , man GODĪGI smiekli nāk gan par tiem kas "Izstadās par piķi" gan rīko SEV personālizstādes. Man tā nekad nav bijis jādara , tads proces izsauc SMIEKLUS :) Ja NESASKATU JĒGU šādām darbībām:) Ot patreiz rakājis arhīvā kalendāru taisu par $$$ , vakar mani izlkaidēja viena meitene kura man klārāja "Iedodiet bildes mēs VĀRDIŅU PIERAKSTĪSIM un būšiet gramatā par JŪRMALU" man god vārds ŽOKLIS atkārās no texsta "Tā daudzi dod , mēs taču VĀRDU PIERAKSTĀM !" manuprāt šodienas publika ir DUMJA UN SLAVASKĀRA piemaksās lai tik tiktu pie SLAVAS / TITULIEM , an tas ir PILNĪGI vienaldzīgu un vienmēr bijis man tik $$$$ vai KĀDA JĒGA , slavu varat paturēt sev "Vardiņu pierakstīt"
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:16
 citēt
Appvainojies mākslinieks... labi, labi, nekaitināšu vairs no savas puses... ka tik kas nenotiek...
... no otras puses... kā te Griezīte teica: te kāda žīdu bodīte vai, visi tik tirgojas, jautrības nav....
... labi, labi, viss... jopcik, visis cauri...
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:16
 citēt
ak, jauneklis .. .. Bildes ..... sevi pieskaita meitbliežiem?;-))))
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:18
 citēt
LUNI! Tantes vārdu studijā, kura gribēja rīkot Tavu izstādi!!! ...... bet tā kāTu , dabiski, to neteiksi - atradīsi dajebkādu attaisnojumu .... tie ir atkal kārtējie Tavi MINHAUZENA stāstiņi|! ;-pp
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:20
 citēt
dansiga:ak, jauneklis .. .. Bildes ..... sevi pieskaita meitbliežiem?;-))))
ir jau labi bumbuliit, apsveicu, suminu!!!! :face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:24
 citēt
Bildes:
dansiga:ak, jauneklis .. .. Bildes ..... sevi pieskaita meitbliežiem?;-))))
ir jau labi bumbuliit, apsveicu, suminu!!!! :face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss:


Stulbāk izskatās, kad krunkains onka tēlo jaunekli ;-pppp
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:25
 citēt
dansiga:
Bildes:r jau labi bumbuliit, apsveicu, suminu!!!! :face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss:


Stulbāk izskatās, kad krunkains onka tēlo jaunekli ;-pppp
lai iet sumināšana pa otram lāgam!!!!! :face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:47 labots
 citēt
dansiga:LUNI! Tantes vārdu studijā, kura gribēja rīkot Tavu izstādi!!! ...... bet tā kāTu , dabiski, to neteiksi - atradīsi dajebkādu attaisnojumu .... tie ir atkal kārtējie Tavi MINHAUZENA stāstiņi|! ;-pp


Prikš kam man jāsaka lietas kas mani neinteresē ? Aarī tava titula līdzvainīgā ir likusi MANUS darbus bez manas ziņas , viņa mani sen pazīst ZIN ka mani nerausta "Vēlme prezentēties" :):) Atnaku iedzert uz VEF ar Bruni un Nikolaju un LAIMĪGS izrādās ES AR "Piedalos" :D tā teikt Surprīze :):) Esmu kādreiz bijis DAUDZOS klubos un manu darbu mapes ir visās malās es vīnus "Nekolekcionēju" tad nu kam ir "Vajadzība" tos kādreiz IZLIEK arī bez manas ziņas:) Citreiz redz UZJAUTĀ vai būšu "Atkalšanā" jūtas pasteigti ka ES pat neinteresējos par to:):) Uzjautāt tas katrā ziņa ir KRUTĀK nekā daži citi citiem kolēģiem Savāc "balvas" par personālizstādēm ko es šiem uzrīkoju un ko "Rīkotāji" sūta AUTORAM :face-grin::face-wink: Tādi ar mums ir manīti :D
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:48
 citēt
dansiga:
Bildes:r jau labi bumbuliit, apsveicu, suminu!!!! :face-kiss::face-kiss::face-kiss::face-kiss:


Stulbāk izskatās, kad krunkains onka tēlo jaunekli ;-pppp

Tantes ar paplūdušām formām neapspriežam labāk, va'ne???:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:56
 citēt
Nu jau jūs te pārkāpjat ētikas robežas!Tas nav smuki-rīt pašiem būs kauns.:face-glasses:Vispār es brīnos kā Latvijas miljonāru sarakstos un zekta grāmatās vēl iztrūkst jūsu vārdu.Jeb jūs tādi slepenie,tā kā pagrīdes.Jo nav jau jēgas.:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.11.12 00:58
 citēt
starp citu, ja juus nezinaajaat - tad katraa, KATRAA fotoizstaadee ir pa kaadai lunjai fotograafijai. To pliko 16 gadiigo Sarmiiti zinat? To tak Lunis bildeeja!!! Man toreiz piedaavaaja, es saku - Gunaar, ir taads Lunis... nu kaut kaa taa...

Ar labu nakti viesiem. Dusiet saldi uz saviem lauriem :D
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:02
 citēt
Luni Luni .... tad kāpēc sāki lielīties, ka bez Tevis rīko Tavas personālizstādes?;-)))) ja jau Tevi tas neinteresē ... Tu nvari nosaukt konkrētu vārdu, jo atkal tie bija Minhauzena stāstiņi ...
P.S. lielīties, ka biji daudzs klubos (kuros?a? Rīga, Ogre ...... kas vēl?) - tas liecina par Tavu nepastāvību un bezjēdzību un "alfonismu" - klubā esot arī kaut kas jādara!
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:07 labots
 citēt
dansiga:Luni Luni .... tad kāpēc sāki lielīties, ka bez Tevis rīko Tavas personālizstādes?;-)))) ja jau Tevi tas neinteresē ... Tu nvari nosaukt konkrētu vārdu, jo atkal tie bija Minhauzena stāstiņi ...
P.S. lielīties, ka biji daudzs klubos (kuros?a? Rīga, Ogre ...... kas vēl?) - tas liecina par Tavu nepastāvību un bezjēdzību un "alfonismu" - klubā esot arī kaut kas jādara!


Man vienkarši patīk strādat DAŽĀDOS stilos jā 25+ gadus Biju Ogrē , RVR , pa brīžam arī RĪGA un VEF kurā satusēju ar Rūdzīti un BANDERU un Severu un viecha , Gvido K , Gati atceros:):) Izstādēs esmu piedalijies ar Ogrē , RVR visus 25 gadus INTENSĪVI ar pārējiem pamatā mācījies un tusējjis :):) Bilžu mapes ir VSIEM kāda tusņa BEZ BILDĒM sausa runa :face-grin::face-grin: Kad kopēju kopēju daudz bildes , vairākus desmitus JA PATĪK pēc tam ATDODU tiek kam patīk ko katrs SEV ATLASA:):) Man BILDES ir komunikācijas veids INTERESĒ tikai bridī ka tas RADU parējā laikā KAS VĒLAS var savākt vai nu FANAM vai $$$$ pārējais man nav interesanti:) Es kopš 1986 gada tā IZTIKU PELNU taka man ir vai nu $$$$ vai FANS , ja nav ne tas ne tas Sooorrrrrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyy JĒGA KUR ?:)
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:13
 citēt
Kurā no klubien ir TIK bieza mapīte, ka var personālizstādi uzrīkot? ;-pppp (kā palika ar tās rīkotājtantes vārdiņu?)
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:22 labots
 citēt
dansiga:Kurā no klubien ir TIK bieza mapīte, ka var personālizstādi uzrīkot? ;-pppp (kā palika ar tās rīkotājtantes vārdiņu?)


Rīkotājtante bij krutāka viņa bij tikusi pat pie DVD ar failiem un DRUKĀT taisijās pati ATKLĀJOT jaunu izstāžu zāli un es TĀ NEJAUKI :D ;D Zinu ka tev grūti saprast ne tāpēc ka būtu STULBA bet tāpēc ka LV publikai MODĒ beslakarūgas darbības. Man arī ar partneriem LATVIJĀ nereti ir "Lielas domstarpības" par tēmu JĒGA TA KĀDA rosīties ja nav IZDOMĀTS kāda jēga ROSĪBAI :):) Nu mēs tur SATASĪSIM - UZRĪKOSIM , bet kāda būs JĒGA šai darbībai kādam jabūt REZUOLTĀTAM - MĒRĶISM ? Aaaa eee ooo NU GALVANAI DARĪT !! Tipisks LATVIJA MUĻKA devīze. JEGA DARĪT ja nav izdomāts KĀDS MĒRĶIS REZULTĀTS darīšanai :):) MANĀ GADĪJUMĀ ir tik divi mērķi $$$$$ vai FANS interesējoša tēma , nekas cits.
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:24
 citēt
Paldies, Luni, par izsmeļošo Minhauzena atbildi ... vārdiņu neceru sagaidīt :-))))))
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:30 labots
 citēt
dansiga:Paldies, Luni, par izsmeļošo Minhauzena atbildi ... vārdiņu neceru sagaidīt :-))))))


Nē es nekad neminu ne ar ko es strādāju ne kam ne ne kur :) Neesi pamijusi ? Man arī darba kamerām nav NOSAUKUMA tas ir izdzēsts un pilnīgi VISĀS ir cits vārds tik TAS kurš man maksā :)
avatar
Publicēts: 17.11.12 01:34
 citēt
Lunis:
dansiga:Paldies, Luni, par izsmeļošo Minhauzena atbildi ... vārdiņu neceru sagaidīt :-))))))


Nē es nekad neminu ne ar ko es strādāju ne kam ne ne kur :) Neesi pamijusi ? Man arī darba kamerām nav NOSAUKUMA tas ir izdzēsts un pilnīgi VISĀS ir cits vārds tik TAS kurš man maksā :)

Nu bet D A B I S K I !!!! Savādāk sapīsies savās pasakās un tad būs ĀMEN ;-pppp P.S. Bet ar to tanti tu taču nestrādāji ;-ppppp
avatar
Publicēts: 17.11.12 02:29 labots
 citēt
dansiga:
Lunis:

Nē es nekad neminu ne ar ko es strādāju ne kam ne ne kur :) Neesi pamijusi ? Man arī darba kamerām nav NOSAUKUMA tas ir izdzēsts un pilnīgi VISĀS ir cits vārds tik TAS kurš man maksā :)

Nu bet D A B I S K I !!!! Savādāk sapīsies savās pasakās un tad būs ĀMEN ;-pppp P.S. Bet ar to tanti tu taču nestrādāji ;-ppppp


Man nav kur pīties tāpēc stāstu tikai to kas man ir interesanti :D Ne , ar TO tanti nestrādāju jo man viņas vajadzība nebija interesanta. Gluži tāpat kā "Slava" iekļūt kādā Grāmatā par "Vārdiņa pierakstīšanu" , manu vārdu par 2x lielāku honorāru varu atļaut vispār nerakstīt , par sevišķu samaksu var ierakstīt SAVU vārdu mana vietā:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.11.12 09:17
 citēt
viecha:Nu jau jūs te pārkāpjat ētikas robežas!Tas nav smuki-rīt pašiem būs kauns.:face-glasses:Vispār es brīnos kā Latvijas miljonāru sarakstos un zekta grāmatās vēl iztrūkst jūsu vārdu.Jeb jūs tādi slepenie,tā kā pagrīdes.Jo nav jau jēgas.:face-grin:
nu, ir kauns kādam?
avatar
Publicēts: 17.11.12 09:19
 citēt
kaut kā galīgi čābīgi paliek lasot šīs penteres.Luni,tu pārāk uzsver ,ka tevi interesē tikai $ vai fans.No malas liekas,ka tevi kremt vis vairāk,ka tu bildējot 50 gadus nevari dabūt to ko citi 5 gados(gadu skaitļi ir tikai kā piemērs):face-wink:
avatar
Publicēts: 17.11.12 09:21
 citēt
Bildes:
viecha:Nu jau jūs te pārkāpjat ētikas robežas!Tas nav smuki-rīt pašiem būs kauns.:face-glasses:Vispār es brīnos kā Latvijas miljonāru sarakstos un zekta grāmatās vēl iztrūkst jūsu vārdu.Jeb jūs tādi slepenie,tā kā pagrīdes.Jo nav jau jēgas.:face-grin:
nu, ir kauns kādam?


...lai kāds būtu strīds,jēli palaist muti ir stulbi un ja galvā kaut kas ir tad kauns būs.
avatar
Publicēts: 17.11.12 09:24 labots
 citēt
Lunis, viss skaidrs - TU par saviem vārdiem neatbildi .... kad prasu Tev vārdu, Tavs teksts ir "Nē es nekad neminu ne ar ko es strādāju ne kam ne ne kur", bet izrādās tu ar TO tanti nestrādā ... tad kāpēc nevari nosaukt vārdu? Pffff ..... m i n h a u z e n e l i s ....Man ir pilnīgi un galīgi viedoklis par taviem "pastāstiņiem" nosatbilizējies ..... Lai Tev arī turpmāk fantāzija strādā un jauku sestdienu! P.S. Par rakstnieku neesmi mēģinājis kļūt? Varbūt labāk sanāktuu nekā beibes knipsēt? (atbilde nav vajadzīga)
avatar
Publicēts: 17.11.12 11:35
 citēt
Jolan:kaut kā galīgi čābīgi paliek lasot šīs penteres.Luni,tu pārāk uzsver ,ka tevi interesē tikai $ vai fans.No malas liekas,ka tevi kremt vis vairāk,ka tu bildējot 50 gadus nevari dabūt to ko citi 5 gados(gadu skaitļi ir tikai kā piemērs):face-wink:


+++++!!! Man arī tāds iespaids. Nešaubos, ka Lunis ir profs fotojomā, nu bet šitā sevi slavināt- no coment!:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.11.12 11:36
 citēt
Jolan:
Bildes:u, ir kauns kādam?


...lai kāds būtu strīds,jēli palaist muti ir stulbi un ja galvā kaut kas ir tad kauns būs.


Šiem kauns nebūs, tici man.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.11.12 12:28
 citēt
Elmarss:
Citagaisma:
+124

+22222222222222, un tālāk???? Smadzeņu nav???? Uz manu jautājumu, kur likt to titulu, atbildes NAV!!!! Kapēc????????????:anger:


Redz, mīļo cilvēk, ja Tev būtu smadzenes tad pats varētu izdomāt kur ta nozīmīte ir gana noderīga. Taču sevišķi neattapīgiem un padomju armijas praporšķikiem varu minēt vismaz trīs iemeslus -
1. Lai vieglāk savāktu fotomākslas kursus;
2. Lai vieglāk pārdotu savus darbu un darbiņus;
3. Lai vieglāk izietu no šī Latvijas fotovaržu dīķa.
Tev šķitīs, ka to var darīt arī bez šādas nozīmītes, un te es Tev piekristu, taču še akcents jāliek uz vārdiņu "vieglāk". Var jau būt, ka kādam ir citas un pareizākas receptes, bet aptuveni 0,016% no šīs lodītes iedzīvotajiem izvēlas šo ceļu, augšminēto vai vēl kādu citu iemeslu dēļ.
avatar
Publicēts: 17.11.12 13:06
 citēt
Elmarss:
Maris:es pasniedzu (reti - pēdējo reizi gadu atpakaļ) pašu apakšu - kartiņas uzbūves pašu sākumu - aritmētikā tas būtu nesasniedzot reizrēķinu ....


ko, pie tik infantilas vielas, lai man vajadzētu ieklausīties? :D ka skolnieks aizmirsis mājasdarbu?

vispirms ir jaatrod pilsēta, tad ēka, tad stāvs, tad durvis... kad tās vaļā tad var sākties dialogs - līdz tam ir tik jautājums vai zini kur gribi iet :)

neatceros kad kadam būtu uzspiedis viedokli, maršrutu utt. - neatceros kad kādu par muļķi būtu nosaucis runājot 1:1 ko viņs vēlas - bieži par muļķiem nosaucu cilvēkus kas deklarē savus uzskatus kā pareizus publiska telpā.... nav pat slinkums

Skolotājs, tā esot diagnoze.... Nekā personīga, bet atbildi nesaņēmu, piedod, skolmeistar.:face-smile:
P.S. To bezjēdzīgo gadu notērēju pedagoģiskajā institūtā....:face-grin:
:D. Nu kadadam dolbim ir jabut, lai dotos uz tik bezcerigu macibu iestadi.... bet tomer tas ir labak par idiotu iecieniito dziives skolu... bradaat pa grraabekljiem... kaht gan ja neko nerubii tad graabekljus jau laikam nemana
avatar
Publicēts: 17.11.12 16:36
 citēt
dansiga:Lunis, viss skaidrs - TU par saviem vārdiem neatbildi .... kad prasu Tev vārdu, Tavs teksts ir "Nē es nekad neminu ne ar ko es strādāju ne kam ne ne kur", bet izrādās tu ar TO tanti nestrādā ... tad kāpēc nevari nosaukt vārdu? Pffff ..... m i n h a u z e n e l i s ....Man ir pilnīgi un galīgi viedoklis par taviem "pastāstiņiem" nosatbilizējies ..... Lai Tev arī turpmāk fantāzija strādā un jauku sestdienu! P.S. Par rakstnieku neesmi mēģinājis kļūt? Varbūt labāk sanāktuu nekā beibes knipsēt? (atbilde nav vajadzīga)


Piedod Ome , es savus viedokli izpaudu , mani intersē DARBI , man smiekliģi liekas TUKŠI ORDENI bez ORDEŅU VĒRTIEM DARBIEM :):) Es praktiski nekad nelasū VĀRDUS pie bildēm es skatos BILDES ja nav uz ko SKATĪTIES piedod vārds mani neinteresē lai cik ORDEŅU / GODA NOSAUKUMU ar nebūtu autoram un kas ar nebūtu autors:) Mani PAŠU neinteresē ORDEŅI nedz SLAVA mani interesē TĒMA / NAUDA vai NAUDA / TĒMA , tas ir mans oficiāls bizness jau TREŠO GADU DESMITU un "Liels paldies un LIELA slava" vari sev paturēt man pietiks ar 100Ls saruna iesākšanai. Tā vietā lai gari vārītos un PLĀTĪTOS ar ordeņiem es parasti aku 25Ls/h un varēsiet pajautā savu jautājumu ES jums PARĀDĪSU kā to dara PRAKTISKI neviss "Kursiņos tante grāmatu iemācijas" :) Kopš 1990 gadiem ORDEŅI galīgi nekotējās , tiem nav nekādas PRAKTISKAS NOZĪMES kotejās tavi pasūtītāji un darba devēji :) Ja pirms 1990 gada es ZINĀJU ja es atveru Redzu BILDI tādu ka man gribas IZLASĪT kas vinu tasijis es ieraugu piemēram Oooo Gunārs Binde , Oooo Ilmārs Apkalns Oooo Bruno Alsiņš , ja par tavu meitbliežu fronti tad Ooo Irina un Viktors Kalpakovi , viņu DARBI ir tādi kad mani ir gribējs IZLASĪT kas ir to autors , tad ŠODIEN es es atveru DARBUS un visur ir UZVĀRDI , NIKI bet nav NEKĀDU ORDEŅU toties ja man sāka stāstīt par ORDEŅIEM es pie tiem ORDEŅIEM neredzu NEKĀDUS DARBUS tur nav DARBU kuri manā viedoklī būtu JELKĀDAS ATSĶIRĪBAS no bezgalīgās pelēkās massas :) Ženija ir SEVIŠKIS gadījums ORDENIS ir par 30-40 gadu vecām bildem PELNĪTS , domāju ka VIŅAI šis Ordenis NAFIG bija vajadzīgs viņa to vareja saņemt arī pirms 30-40 gadiem , taču mūsdienās domāju ka viņu VIENKARŠI izmantoja SLAVASKĀRS / VARASKARS tantuks lai vieglāk noplenītu SAVU ORDENI :D ;D Tāds ir MANS viedoklis. Čakla omā čakla , par to ar apsvaicu sākumā . VĒRTĪBA "0" tam visam.
avatar
Publicēts: 17.11.12 16:44
 citēt
Luni, otrdien atnāksi ar pučēm uz vienu minerāļglāzi?;-pppp
avatar
Publicēts: 17.11.12 17:16
 citēt
dansiga:Luni, otrdien atnāksi ar pučēm uz vienu minerāļglāzi?;-pppp


Ome es tev saku , es izsaku SAVU vedokli par MŪSDIENU ORDEŅIEM es nebraucu virsū tev personīgi:):) Taču es labi atceros texstus no sērija "Nu taga ES esmu pie teikšanas un KLUBĀ RĪGA nekādi ŠITĀDI visādi nestaigās" :) Piedod man tas bija jau PIRMAIS signāls ka "Tante DORVALAS līdz VARAI" :):) Ja tu vēl esi izdomajusi REGULĒT kurš tur būs tos FIAP "Cienīgs" man vairs nav ko teikt. Ženija ir profesionāla fotografe ar 40 gadu pieredzi JO MAZĀK ZINĀS ka viņa padomus dod "Ekspansīvs tantuks" jo lielāks cerības ka Klubs un FIAP biznes viņā dzīvos arī TURPMĀK. Es jau iztaicos pie taviem "Kursiem" , nespēj tu ADEKVATI vērttēt CITU DARBUS arī savējos NĒ , bet es nesaku ka viņi tev ir sūds , tā nav:) Lielāko ties texsti ko tur BLOGĀ raksti pie "Kritikas" ir pilnīgi NEKĀDI neattiecas uz KONKRĒTIEM darbiem tās ir kautkada Lapina sviestā balstītas teorētiskas dumjības:) Nelaiķa "Dogmāta" Lapina marazmātiskas teorijas pēc kurām jums liekas "Visam jastradā" , tā nav un nakad nav bijis RADOŠĀS lietās strādā KLASIKAS MAKSLAS pamatprincipi nevis "sausa matene" kā Lapins apgalvo un viss notiek. Tāpec es saku ORDEŅI NEKO NENOZĪMĒ nozīmē vienīgi DARBI pēc kuriem es ar SKATOS un vērtēju . Taka ordeni vai nē MAN VIENLGA , kamēr nav bilžu uz ko SKATĪTIES ordeņi ir bezvērtīgi:) Es gana daudz pašu spicāko autoru VISUR esmu runajis par šo tēmu VISI KĀ VIENS apgalvo tieši to pašu DARBI UN DARBI vienīgā VĒRTĪBA Fotografijas jomā , pēc tā TEVI ATZĪST vai NEATZIST maksā vai nemsā :) Pie tā es ar VIENMĒR pieturos.
avatar
Publicēts: 17.11.12 17:33
 citēt
"Nu taga ES esmu pie teikšanas un KLUBĀ RĪGA nekādi ŠITĀDI visādi nestaigās" ................ CIK DAUDZ esi izdzēris lai kaut ko tādu salasītu!?!?!??!?! Es vēl šodien ar Ženiju strīdējos un beigās teicu "klausos šef, bet palieku pie savām domām" ..... BĻIN - zāli pīpē!?!?!? Jā - esmu teikusi viņai, ka ir par mīkstu un ka klubā jāievieš kārtība un ja viņai vajag manu plecu - droši var balstīties ... Ko Tu esi uzsēdies uz šo AFIAP?!?!?! Ja Tu TIEŠĀM mani zinātu, tad tādas muļķības nerakstītiu - jo mani nekad neiespaido nekādi medāļi, jo tas viss ir ļoti subjektīvi .... MAn ir svarīgāks kaiut kas cits ...
avatar
Publicēts: 17.11.12 17:36
 citēt
vispār, dansiga, kāpēc tu taj klubā esi?
avatar
Publicēts: 17.11.12 19:07
 citēt
dansiga:"Nu taga ES esmu pie teikšanas un KLUBĀ RĪGA nekādi ŠITĀDI visādi nestaigās" ................ CIK DAUDZ esi izdzēris lai kaut ko tādu salasītu!?!?!??!?! Es vēl šodien ar Ženiju strīdējos un beigās teicu "klausos šef, bet palieku pie savām domām" ..... BĻIN - zāli pīpē!?!?!? Jā - esmu teikusi viņai, ka ir par mīkstu un ka klubā jāievieš kārtība un ja viņai vajag manu plecu - droši var balstīties ... Ko Tu esi uzsēdies uz šo AFIAP?!?!?! Ja Tu TIEŠĀM mani zinātu, tad tādas muļķības nerakstītiu - jo mani nekad neiespaido nekādi medāļi, jo tas viss ir ļoti subjektīvi .... MAn ir svarīgāks kaiut kas cits ...
Dansiga - KAS Tev ir svarīgs? Kādu ziņu Tu šajā pasaulē nes ar savu fotodarbošanos? Ir jābūt kaut kādai oncepcijai, kaut kam noformulētam, kaut kam nolasāmam. Ja ir mākslinieks, tad ir kautkāds uzdevums.
avatar
Publicēts: 17.11.12 22:47 labots
 citēt
f-foto:Esat tomēr nodarījuši gauži sievietei, bildējot mazpilsētu ar platleņķi un pļāpājot forumos ar vaļēju muti. Nedženltmeniski, kā minimums ...
Tu domā? Tad patāsti vienu lietu, ko lai nenobriedis jaunietis domā aplūkojot titulētās kundzes pēdējo veikumu galerijā? Ka TĀ ir jāfotogrfē un jāšmorē lai iegūtu titulus un slavu??? :face-sad:
avatar
Publicēts: 18.11.12 05:46
 citēt
Vai iesācējam kā atskaites punkts ir jāņem šī bilde www.fotoblog.lv... ..... un jācenšās tik pat daudz jukt prātā/pīpēt zālīti .......we? ;-ppppp (tas nav mans viedoklis, bet uzrakstīts Tavā stilā - kā būtu, ja būtu) ..... Tavs pēdējais skribelējums kārtējo reizi apliecina Tavu vājumu, nespēju - da sauc kā gribi .... NU SĀP Tev tas mans tituls ..... Nebūtu šīs ažiotāžas - otrdien pēc saņemšanas noliktu bufetē aiz stikla ij aizmirstu, bet tagad - o NĒEEEEEE - tagad es to ik pa brīdim tādiem kā tev atgādināšu ;-)))))
avatar
Publicēts: 18.11.12 08:48
 citēt
dansiga:Vai iesācējam kā atskaites punkts ir jāņem šī bilde www.fotoblog.lv... ..... un jācenšās tik pat daudz jukt prātā/pīpēt zālīti .......we? ;-ppppp (tas nav mans viedoklis, bet uzrakstīts Tavā stilā - kā būtu, ja būtu) ..... Tavs pēdējais skribelējums kārtējo reizi apliecina Tavu vājumu, nespēju - da sauc kā gribi .... NU SĀP Tev tas mans tituls ..... Nebūtu šīs ažiotāžas - otrdien pēc saņemšanas noliktu bufetē aiz stikla ij aizmirstu, bet tagad - o NĒEEEEEE - tagad es to ik pa brīdim tādiem kā tev atgādināšu ;-)))))
Tu jau nekad arī neesi mācējusi ko citu kā - a pats, a pats :D :D
avatar
Publicēts: 18.11.12 09:53
 citēt
Cik var uzbraukt Dansigai!!!
Kapec neviens nebruk virsuu kadam ,kas vairakus gadus skraidjis medibas par dzineju ,kartojis eksamenus , vacis izzinas un pec smaga darba uznemts medniekos....
Kapec neviens iisti nebruk virsuu cilvekiem ,kuri citi stradajushi un Uznemti makslinieku savienibaa,,,?
Nakoshas pakapes jau vairs Taa no pulja neviens nevar ielekt! Tapec gaidisim- vertigas bildes un medalas izstades un konkursos.
Nu vienigi jasaka ka :visiem fotografiem , daudz intresantak ir but par biedru Royal Photographic Society un sanemt ,piedaloties
Dazados limenos , Gada balvas un nominacijas.
te drusku par to,ka mainas kvalifikacija un dazas biedru bildes www.rps.org...
un te par gada balvam kuras var iegut arii katrs Latvijas fotografs ( ja vien ir velme piedalities un bildes atbilstoshi limenim)
www.rps.org...
Un visu beidzot : apsveicu Dansigu par sho soli...
avatar
Publicēts: 18.11.12 09:58
 citēt
Hillwalker:Cik var uzbraukt Dansigai!!!
Kapec neviens nebruk virsuu kadam ,kas vairakus gadus skraidjis medibas par dzineju ,kartojis eksamenus , vacis izzinas un pec smaga darba uznemts medniekos....
Kapec neviens iisti nebruk virsuu cilvekiem ,kuri citi stradajushi un Uznemti makslinieku savienibaa,,,?
Nakoshas pakapes jau vairs Taa no pulja neviens nevar ielekt! Tapec gaidisim- vertigas bildes un medalas izstades un konkursos.
Nu vienigi jasaka ka :visiem fotografiem , daudz intresantak ir but par biedru Royal Photographic Society un sanemt ,piedaloties
Dazados limenos , Gada balvas un nominacijas.
te drusku par to,ka mainas kvalifikacija un dazas biedru bildes www.rps.org...
un te par gada balvam kuras var iegut arii katrs Latvijas fotografs ( ja vien ir velme piedalities un bildes atbilstoshi limenim)
www.rps.org...
Un visu beidzot : apsveicu Dansigu par sho soli...
nekorekti. mākslinieku savienībā neuzņem amatierus.
avatar
Publicēts: 18.11.12 10:23 labots
 citēt
Hilvaker, pārsteidz kas cits - divu, triju cilvēku prastums, neaudzinātība. Demagoģija. Jāpieļauj, pārējos uzskata par patstāvīgi spriest nespējīgiem. Nespēja apstāties - dienām maļot vienu un to pašu. P.S. Par viņu darbiem atļaušos neizteikties. Vienkārša iemesla dēļ - neesmu vērtējis, jo mani absolūti neinteresē. Kā cilvēka pašizteiksmes rezultāts.:face-sad:
avatar
Publicēts: 18.11.12 10:24
 citēt
Korekti, Makslinieku savieniba uz nemt Tos ,kas ir limeni ar zinashanam un vareshanu
Royal Photographic Society augstaka limeni ari nepienem amatierus un vispirms ir jaiziet divas zemakas pakapes...

FIAP pirmaa limeni uznem visus ,kam nav slinkums izpildiit prasibas, bet talak jau vajag tas pashas RPS vai citas fotografu savienibas atzinibas un balvas sanemt...:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):