forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.11.12 10:36
 citēt
Voldemorts:Hilvaker, pārsteidz kas cits - divu, triju cilvēku prastums, neaudzinātība. Demagoģija. Jāpieļauj, pārējos uzskata par patstāvīgi spriest nespējīgiem. Nespēja apstāties - dienām maļot vienu un to pašu. P.S. Par darbiem atļaušos neizteikties. Vienkārša iemesla dēļ - neesmu vērtējis, jo mani absolūti neinteresē. Kā cilvēka pašizteiksmes rezultāts.:face-sad:

Mani gan parsteidz kas cits , amatieri un iesaceji grib macit profus un uzskata ,ka dzivee, ja iesaceju uzskatus nepienem ir parkaptas korektas cilvektiesibas...:anger:
avatar
Publicēts: 18.11.12 10:50 labots
 citēt
Skatos un brīnos- ko var šajā tēmā tik daudz cepties? :face-wink:
Man tomēr šķiet, ka pārmērīgai aktivitātei dažiem šeit pamatā ir prasta nenovīdība.
Kaut vai "aktīvists" Bildes. Cik saprotu, pats ir kaučkāds ne visai veiksmīgs "bohēmas pārstāvis".:face-crying:
Varbūt tādēļ nekādīgi nespēj samierināties, ka cits ir panācis kaut diskutējami- amatierisku, bet tomēr starptautisku atzinību!:face-wink:
Tāda pašu var padomāt arī par dažiem citiem līdzīgiem...:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.11.12 11:47 labots
 citēt
Hillwalker:
Voldemorts:Hilvaker, pārsteidz kas cits - divu, triju cilvēku prastums, neaudzinātība. Demagoģija. Jāpieļauj, pārējos uzskata par patstāvīgi spriest nespējīgiem. Nespēja apstāties - dienām maļot vienu un to pašu. P.S. Par darbiem atļaušos neizteikties. Vienkārša iemesla dēļ - neesmu vērtējis, jo mani absolūti neinteresē. Kā cilvēka pašizteiksmes rezultāts.:face-sad:

Mani gan parsteidz kas cits , amatieri un iesaceji grib macit profus un uzskata ,ka dzivee, ja iesaceju uzskatus nepienem ir parkaptas korektas cilvektiesibas...:anger:
nosauc, lūdzams, KURI ir amatieri, kuri cenšas mācīt un KURI profi, kurus cenšas mācīt. Lūdzu, kaut vai pārīti!!!.
Friidis:Skatos un brīnos- ko var šajā tēmā tik daudz cepties? :face-wink:
Man tomēr šķiet, ka pārmērīgai aktivitātei dažiem šeit pamatā ir prasta nenovīdība.
Kaut vai "aktīvists" Bildes. Cik saprotu, pats ir kaučkāds ne visai veiksmīgs "bohēmas pārstāvis".:face-crying:
Varbūt tādēļ nekādīgi nespēj samierināties, ka cits ir panācis kaut diskutējami- amatierisku, bet tomēr starptautisku atzinību!:face-wink:
Tāda pašu var padomāt arī par dažiem citiem līdzīgiem...:face-wink:
"Cik saprotu" nav tas labākais apzīmējums tam, kas notiek Tavā galvā :D Un jā, Tu esi tajā pašā target grupā, kuru jau minēju iepriekš :D Es nezinu ko Tuu sproti ar vārdu "bohēma", bet izklausās, ka uzskati formējušies strādājot milicijā... laikam ir lietas, kas dziļi iespiežas :D
avatar
Publicēts: 18.11.12 11:57
 citēt
Hillwalker:Korekti, Makslinieku savieniba uz nemt Tos ,kas ir limeni ar zinashanam un vareshanu
Royal Photographic Society augstaka limeni ari nepienem amatierus un vispirms ir jaiziet divas zemakas pakapes...

FIAP pirmaa limeni uznem visus ,kam nav slinkums izpildiit prasibas, bet talak jau vajag tas pashas RPS vai citas fotografu savienibas atzinibas un balvas sanemt...:face-grin:
atkal drusku kļūdies. noteicošais ir izglītība. bet šodien arī tam vairs nav jēgas, jo nav pieejami visi tie dāsnie bonusi, kas bija padomju laikā.
avatar
Publicēts: 18.11.12 11:58 labots
 citēt
Bilžuk- es labi zinu kurā grupā esmu- parasts fotomīlis un tehniskais fotogrāfs bez dajebkādām mākslinieka ambīcijām.:face-wink:
Bet es vismaz nemēģinu daudznozīmīgi iztēlot sevi par profu ar viduvēju amatierbilžu galeriju :face-grin:

Par pārējo- citēju:
"Tu jau nekad arī neesi mācējusi ko citu kā - a pats, a pats " (c) Bildes 18.11.12 08:48
avatar
Publicēts: 18.11.12 12:01
 citēt
Friidis:Bilžuk- es labi zinu kurā grupā esmu- parasts fotomīlis un tehniskais fotogrāfs bez dajebkādām mākslinieka ambīcijām.:face-wink:
Bet es vismaz nemēģinu iztēlot par profu ar viduvēju amatierbilžu galeriju :face-grin:

"Tu jau nekad arī neesi mācējusi ko citu kā - a pats, a pats " (c) Bildes 18.11.12 08:48
klau, man liekas ka īsti nefiltrē ko lasi. man bija konkrēts jautājums. Atbilde - no sērijas a Tu pats?

Tīri hipotētiski pajautāšu Tev - Tu nomierināsies, ja es Tev teikšu ka es esmu ZAĻŠ no skaudības?????
avatar
Publicēts: 18.11.12 12:02
 citēt
Welkammēts, Frīdi, mūsu grupā!
avatar
Publicēts: 18.11.12 12:15
 citēt
Varbūt pienācis laiks noslēgt šo aso diskusiju ?

Žēl, ka diskusijas sākotnēji lietišķā, izzinošā ievirze pārauga tādā kā starp-personu konfrontācijā :(

Jūtos nedaudz vainīgs, ka aizsāku...es gan vēlējos tikai sniegt info par FIAP tituliem kā tādiem...ar cerību, ka mums, radošiem ļaudīm tas varētu radīt stimulu kritiski pašizvērtēties un varbūt arī mēģināt sevi apliecināt...jā, t.sk. FIAP līmenī ;)

Viedokļu un uzskatu sadursmes vienmēr ir bijušas un būs...tas ir normāli...TOMĒR atcerēsimies:

"Ir tikai viena patiesa greznība uz pasaules: cilvēcisku attiecību krāšņums." /Antuāns de Sent-Ekziperī/

Paldies par sapratni ! ;)
avatar
Publicēts: 18.11.12 13:24
 citēt
Bildes:
dansiga:Vai iesācējam kā atskaites punkts ir jāņem šī bilde www.fotoblog.lv... ..... un jācenšās tik pat daudz jukt prātā/pīpēt zālīti .......we? ;-ppppp (tas nav mans viedoklis, bet uzrakstīts Tavā stilā - kā būtu, ja būtu) ..... Tavs pēdējais skribelējums kārtējo reizi apliecina Tavu vājumu, nespēju - da sauc kā gribi .... NU SĀP Tev tas mans tituls ..... Nebūtu šīs ažiotāžas - otrdien pēc saņemšanas noliktu bufetē aiz stikla ij aizmirstu, bet tagad - o NĒEEEEEE - tagad es to ik pa brīdim tādiem kā tev atgādināšu ;-)))))
Tu jau nekad arī neesi mācējusi ko citu kā - a pats, a pats :D :D


ĀKSTS un demagogs .... jo šo metodi es lietoju ļoti reti!
avatar
Publicēts: 18.11.12 18:40
 citēt
Ui jums šeit jautra diskusija.

1. Nesaprotu kādēļ dažiem tik ļoti satrauc šādu titulu esamība? Ja jau kāda lieta ir nevajadzīga man par to nav nekādas intreses- es vienkārši par to neintresējos... diskusijā gan jūtams ka cilvēkiem ir izteikta intrese viņiem nevajadzīgo lietu noniecināt un apsmiet...

2. Vispār jau par jebkuru foto aktivitāti fotogrāfiem būtu jāpriecājas, jo šādas aktivitātes palielina intrese par fotografiju. Arī no Lunim tik svaŗīgā $ viedokļa ir tā ka labus foto novērtē un pērk tiek as ir izglītoti foto jomā, savukārt sliktu foto vieglāk notirgot foto jomā neizglītotiem izmatojot tikai pārdošanas spējas.

3. Saprotu Silviju, kura šajā diskusijā aizstāvās, bet nesaprotu viņas aprējējus. Ko viņi no tā visa iegūst?

4. Šis ir viens no piemēriem kādēļ foto jomā Latvijā ir salīzinoši slikta situācija... Respektīvi fotogrāfi viens otru apēd viens otru noliekot...

5. Lunis diskusijas sākumā minēja ka padomju laikos šis bij vienīgā iespēja tikt pie medāļiem un izstādēm, bet tagad tas vairs neesot aktuāļi. Tad man lūgums, ja tu reiz noliec kādu sistēmu, tad piedāvā un apstāsti par alternatīvajām iespējām.


P.S. Nesmu nekāds AFIAP biedrs utt vienkārši nepatīk šāda aplikšana
avatar
Publicēts: 18.11.12 18:42
 citēt
Buutu,jel,atslaabuši!
avatar
Publicēts: 18.11.12 20:06 labots
 citēt
Luxferre:
5. Lunis diskusijas sākumā minēja ka padomju laikos šis bij vienīgā iespēja tikt pie medāļiem un izstādēm, bet tagad tas vairs neesot aktuāļi. Tad man lūgums, ja tu reiz noliec kādu sistēmu, tad piedāvā un apstāsti par alternatīvajām iespējām.


P.S. Nesmu nekāds AFIAP biedrs utt vienkārši nepatīk šāda aplikšana


Kopš 1991 gada Latvija vairs nav aiz "Dzelzs priekškara" un katrs var piedalīties KUR VĒLĀS un ar ko velās , sākot no visiespējamāko "Ražotāju" rīkotajiem projektiem piemēram Sony World Photography Awards tāds populārākais mūzējiem , vai visa veida asociāciju rīkotie piemēram iamphotographer.eu , gada balvas Fotogrāfijā visu veidu , tie visis ir FOTO KONKURSI kuros vērtē BILDES un dala VIETAS. Piemēram ši topika uzsācējs "giskim" Latvijas mērogiem ļoti prestīža konkura "Gada balva dizainā 2012" foto sadaļas Kategorijā "Fotodizains" galveno balvu ieguva Mihails Ignats par darbu „Vertikāles mobilizācija”. Tās visas ir PAR DARBIEM par fočenēm. Eksistē tūkstosiem FOTO konkursu kuros kopš 1991 gada no Latvijas JEBKURŠ var ņemt dalību un pretendēt uz BALVĀM / ATZINĪBU , ja jūties "Darītājs" par pretendēt uz neskaitāmiem konkursiems neskaitamās kategorijās caur tādu izdevumu un apvienību kā "professionalphotographer" www.professionalphotographer.co.uk... , piedalies ar BILDĒM tavi darbi UZVARI un SLAVA BALVA tev :) Tādu variantu ir TUKSTOŠIEM viskem viena formula SŪTI BILDES kautko iegūsti BALVA.

FIAP ir "Tīklveida organizācija" kuras kurā JĀSŪTA BILDES + DALĪBAS MAKSA un principā arī VISS tav nav nedz JĀUZVAR nedz BALVAS JĀSAŅEM , tu vienkarši KRĀJ PUNKTUS par bildēm kura "Pieņem" izstādei , būtībā kā var novērot ir IZSTĀDES un ZEMES kurās pieņem VISAS iesūtāitās bildes . Sakrāj PUNKTUS šos AKCEPTUS un saņem "Krūzīti" kā lielveikalā NOPĒRC preci pa 10Ls saņem UZLĪMĪTI sakārj 10 uzlīmītes KRŪZĪTE :):) Nekas nav JĀUZVAR nav arī BALVAS jāsaņem vienkarši PAR TO KA PIEDALIES . Saprotu ka jums skan "Nejaukais Lunis" bet jūs taču VAIRUMS nu kā MILJONIEM cilvēku vēl nesn sūtijat bildes "Shutterstock" vai iStockphoto vai Big Stock Photo , tur sitēma līdzīga IESŪTI GAIDI sagaidi AKCEPTS tevi pieņem "Katalodziņā" , bija laiki kad pieņema BURTISKI VISUS un dalībnieku bija MILJONIEM cenas nekādas , MŪSDIENĀS ir savādāk TIKT NAV VIEGLI bet arī ne pārāk grūti ja tēma Aktuāla un sūti DAUDZ . Cik atceros mums Koļeģiem kaut vai Senderam un Giskimam bija TUKŠTOŠIEM pieņemtu darbu iekš "Stokiem" . Nu tagad iedomājieties STOKS = FIAP , Savulaik FIAP bija VIENĪGĀ Organziācija kura dalību ņema PSRS censoņi par cik tā bija VIENĪGĀ un censoņu DAUDZ arī konkurence bija LIELA jo PSRS VIENMĒR VISUR bija jāuzvar tieši tāpēc PSRS arī sedza "Izmaksas" par dalību jo VIENMĒR nu labi 90% gadījumu darbi bija ARKĀRTĪGI spēcīgi salīdzinājumā ar RIETUMU MĪLĒTĀJIEM , tas tāpat ķa PSRS HOKEJA PROFI sita 10x pēc kārtas PASAULES AMATIERUS amatieru sacenēs . Taču ilgi tas nevar turpināties KAUT KĀ tak jamitivē cilvēki kuri NEKAD NEUZVAR sūtīt savus NAUDU [ Dalības maksu] un BILDES kuras nekad neuzvar neko neiegūst , jo 90% Godalgas savāc "PSRS PROFI" izeja tika izdomāta SPĪDOŠA kā Lielvaikala akcija MAKSĀ / KRĀJ PUNKTUS un saņem MEGA MAKSĀTĀJ SŪTĪTĀJA Ordeni jeb kā lielvaikalā 10 marciņas KRŪZĪTE . Tā tu principā PĒRKOT / SŪTOT JEBKO vari iegūt KRŪZĪTI / TITULU atyiecīgi Mega pircējs / MEGA SŪTĪTĀJS un tā pakāpēs :):) AR FOTO tam būtībā nekāda sakara vaig tik uz FAŅĶIKU KONKURSU sūtīt FANĶIKUS uz FOTO KONKURSU attiecīgi FOTOGRĀFISKUS ATTĒLUS . Nu tā tagad atceros vienu čalis kurš sevi dēvēja par "Mega stoku fotogrāfu" jo šim bija 100.000 bildes PIEŅEMTAS , analogā ar tādu pašu FIAP principu tas būtu FIAP MEGASŪTĪTĀJS :):) RADOŠĀ ziņa KAUTKAS kur netiek vērtēts DARBS bet gan "Mēs sūtijām centāmies" izklausas pastulbi. TAPĒC SAKU PSRS laikos tas bija KRUTA mūsu laikos KRUTA ir saņemt KRUTAS BALVAS kaut PRINTERI / ZIEPTRAKU / GADA ABONEMENTU nevis lielu balvu par opciju "Ka es 10x MĒĢIŅAJU iegūt PRINTERI / ZIEPTRAKU / GADA ABONEMENTU "
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:13
 citēt
skaugji... tie, kas neko nedara un neveelas sasniegt, brauc virsuu tiem, kuri kautko dara... tipiski latviski... sveicu visus sveetkos un sveicu arii titulu ieguveejus :face-kiss:
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:21 labots
 citēt
Vavers:skaugji... tie, kas neko nedara un neveelas sasniegt, brauc virsuu tiem, kuri kautko dara... tipiski latviski... sveicu visus sveetkos un sveicu arii titulu ieguveejus :face-kiss:


Tu pats varēji jau 101x dabūt šo "Titulu" tika baidos TEV jau sen būtu apnicis "Krāt punktiņus , gaidīt gadiņu" :D TĀPĒC ka tu bez "Krašanas" vari dabūt "Balviņas / Vietiņas" tāpat kā Blondajai tas nekad nav rasijis interesi "Krāt punktiņus" bet gan GRĀBT balviņas kastēm kā pa konvejeru NEGAIDOT "Kamēr gadiņš paiet" :D Ieguvējas SVEIKŠANA ir blakus topikā , šeit Giskims jautāja CIK tas ir sakarīgi , es atbildu ka JĒGAS NEKĀDAS "Krūzīšu krājēju kantoris" Ome domā SAVĀDAK :):)
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:34
 citēt
Lunis:
Luxferre:
5. Lunis diskusijas sākumā minēja ka padomju laikos šis bij vienīgā iespēja tikt pie medāļiem un izstādēm, bet tagad tas vairs neesot aktuāļi. Tad man lūgums, ja tu reiz noliec kādu sistēmu, tad piedāvā un apstāsti par alternatīvajām iespējām.


P.S. Nesmu nekāds AFIAP biedrs utt vienkārši nepatīk šāda aplikšana


Kopš 1991 gada Latvija vairs nav aiz "Dzelzs priekškara" un katrs var piedalīties KUR VĒLĀS un ar ko velās , sākot no visiespējamāko "Ražotāju" rīkotajiem projektiem piemēram Sony World Photography Awards tāds populārākais mūzējiem , vai visa veida asociāciju rīkotie piemēram iamphotographer.eu , gada balvas Fotogrāfijā visu veidu , tie visis ir FOTO KONKURSI kuros vērtē BILDES un dala VIETAS. Piemēram ši topika uzsācējs "giskim" Latvijas mērogiem ļoti prestīža konkura "Gada balva dizainā 2012" foto sadaļas Kategorijā "Fotodizains" galveno balvu ieguva Mihails Ignats par darbu „Vertikāles mobilizācija”. Tās visas ir PAR DARBIEM par fočenēm. Eksistē tūkstosiem FOTO konkursu kuros kopš 1991 gada no Latvijas JEBKURŠ var ņemt dalību un pretendēt uz BALVĀM / ATZINĪBU , ja jūties "Darītājs" par pretendēt uz neskaitāmiem konkursiems neskaitamās kategorijās caur tādu izdevumu un apvienību kā "professionalphotographer" www.professionalphotographer.co.uk... , piedalies ar BILDĒM tavi darbi UZVARI un SLAVA BALVA tev :) Tādu variantu ir TUKSTOŠIEM viskem viena formula SŪTI BILDES kautko iegūsti BALVA.

FIAP ir "Tīklveida organizācija" kuras kurā JĀSŪTA BILDES + DALĪBAS MAKSA un principā arī VISS tav nav nedz JĀUZVAR nedz BALVAS JĀSAŅEM , tu vienkarši KRĀJ PUNKTUS par bildēm kura "Pieņem" izstādei , būtībā kā var novērot ir IZSTĀDES un ZEMES kurās pieņem VISAS iesūtāitās bildes . Sakrāj PUNKTUS šos AKCEPTUS un saņem "Krūzīti" kā lielveikalā NOPĒRC preci pa 10Ls saņem UZLĪMĪTI sakārj 10 uzlīmītes KRŪZĪTE :):) Nekas nav JĀUZVAR nav arī BALVAS jāsaņem vienkarši PAR TO KA PIEDALIES . Saprotu ka jums skan "Nejaukais Lunis" bet jūs taču VAIRUMS nu kā MILJONIEM cilvēku vēl nesn sūtijat bildes "Shutterstock" vai iStockphoto vai Big Stock Photo , tur sitēma līdzīga IESŪTI GAIDI sagaidi AKCEPTS tevi pieņem "Katalodziņā" , bija laiki kad pieņema BURTISKI VISUS un dalībnieku bija MILJONIEM cenas nekādas , MŪSDIENĀS ir savādāk TIKT NAV VIEGLI bet arī ne pārāk grūti ja tēma Aktuāla un sūti DAUDZ . Cik atceros mums Koļeģiem kaut vai Senderam un Giskimam bija TUKŠTOŠIEM pieņemtu darbu iekš "Stokiem" . Nu tagad iedomājieties STOKS = FIAP , Savulaik FIAP bija VIENĪGĀ Organziācija kura dalību ņema PSRS censoņi par cik tā bija VIENĪGĀ un censoņu DAUDZ arī konkurence bija LIELA jo PSRS VIENMĒR VISUR bija jāuzvar tieši tāpēc PSRS arī sedza "Izmaksas" par dalību jo VIENMĒR nu labi 90% gadījumu darbi bija ARKĀRTĪGI spēcīgi salīdzinājumā ar RIETUMU MĪLĒTĀJIEM , tas tāpat ķa PSRS HOKEJA PROFI sita 10x pēc kārtas PASAULES AMATIERUS amatieru sacenēs . Taču ilgi tas nevar turpināties KAUT KĀ tak jamitivē cilvēki kuri NEKAD NEUZVAR sūtīt savus NAUDU [ Dalības maksu] un BILDES kuras nekad neuzvar neko neiegūst , jo 90% Godalgas savāc "PSRS PROFI" izeja tika izdomāta SPĪDOŠA kā Lielvaikala akcija MAKSĀ / KRĀJ PUNKTUS un saņem MEGA MAKSĀTĀJ SŪTĪTĀJA Ordeni jeb kā lielvaikalā 10 marciņas KRŪZĪTE . Tā tu principā PĒRKOT / SŪTOT JEBKO vari iegūt KRŪZĪTI / TITULU atyiecīgi Mega pircējs / MEGA SŪTĪTĀJS un tā pakāpēs :):) AR FOTO tam būtībā nekāda sakara vaig tik uz FAŅĶIKU KONKURSU sūtīt FANĶIKUS uz FOTO KONKURSU attiecīgi FOTOGRĀFISKUS ATTĒLUS . Nu tā tagad atceros vienu čalis kurš sevi dēvēja par "Mega stoku fotogrāfu" jo šim bija 100.000 bildes PIEŅEMTAS , analogā ar tādu pašu FIAP principu tas būtu FIAP MEGASŪTĪTĀJS :):) RADOŠĀ ziņa KAUTKAS kur netiek vērtēts DARBS bet gan "Mēs sūtijām centāmies" izklausas pastulbi. TAPĒC SAKU PSRS laikos tas bija KRUTA mūsu laikos KRUTA ir saņemt KRUTAS BALVAS kaut PRINTERI / ZIEPTRAKU / GADA ABONEMENTU nevis lielu balvu par opciju "Ka es 10x MĒĢIŅAJU iegūt PRINTERI / ZIEPTRAKU / GADA ABONEMENTU "

Nu ta tas ir!!!! un karavana iet talak,,,,:face-crying:
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:41
 citēt
LUNI! KAD Tu ATBILDĒSI UZ JAUTĀJUMU - KOPŠ KURA LAIKA ESI MANS MAZDĒLS?????
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:47
 citēt
dansiga:LUNI! KAD Tu ATBILDĒSI UZ JAUTĀJUMU - KOPŠ KURA LAIKA ESI MANS MAZDĒLS?????


Mans sikais skukjis kursj vel neruna kad sezj klepi kad es ko rakstu rada uz tavu bildi un sala "Ome Ome" , ari TAGAD tiesji saka :D :D
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:49
 citēt
Viens cītīgi raksta rakstus, publicējas, apkopo to visu promocijas darbā (disertācijā), aizstāvās un kļūst par bakalauru, tad maģistru, tad doktoru, visos veidos to popularizējot.
Cits kaut ko apgūst un sāk rakstīt dažādus papīrus, piem., projektu pieteikumus. Viņam, atšķirībā no tā pirmā, par katru to raksta gabalu maksā, un neslikti.
Kurš no viņiem dara pareizāk?
Un ja nu tās lietas ir apvienojamas?

Varbūt labāk necepties te aiz skaudības (jo pašiem sev kauns atzīties savā slinkumā), bet darīt to, kas nu kuram šķiet svarīgāks?:)
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:54
 citēt
Luni, da beidz te histērijas rīkot!!!! Ja jau FIAP pasākums ir tāds sūds (visa pasaule arī tātad ir sūds) - ko tērē savu vērtīgo laiku, rakstot šos palagus? Sen jau esmu pamanījusi, ka "sit uz pleca" tiem, kam bildes ir nekādas .... .Tātad ir divi varinati - 1. vai nu Tu no foto neko nejēdz, 2. vai nu Tu jūties tik vājš, ka baidies no konkurences.....

Ko Tu savam skuķim esi iemācījis - pats vainīgs ... arī bērns izaugs tikpat neaudzināts kā Tu.
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:36
 citēt
Droperidol:Varbūt labāk necepties te aiz skaudības (jo pašiem sev kauns atzīties savā slinkumā), bet darīt to, kas nu kuram šķiet svarīgāks?:)


Es mācu "Netērēt laiku tukšām lietām ja ir spējas un iespējas darīt lielākas" , slavenais Latvju moto "Galvenais darīt" lai paliek lūzeriem :) Ja nav spēju , tā katra paša izvēlē :) Es izvēlos neterēt laiku nelietderīgi , citiem ar neiesaku :)
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:39
 citēt
dansiga: Sen jau esmu pamanījusi, ka "sit uz pleca" tiem, kam bildes ir nekādas .... .Tātad ir divi varinati - 1. vai nu Tu no foto neko nejēdz, 2. vai nu Tu jūties tik vājš, ka baidies no konkurences.....


Tev NAV spēju noteikt KĀDAS ir bildes , to tu nevari ne par savām kur ni vēl svešā,
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:44
 citēt
Lunis:
dansiga: Sen jau esmu pamanījusi, ka "sit uz pleca" tiem, kam bildes ir nekādas .... .Tātad ir divi varinati - 1. vai nu Tu no foto neko nejēdz, 2. vai nu Tu jūties tik vājš, ka baidies no konkurences.....


Tev NAV spēju noteikt KĀDAS ir bildes , to tu nevari ne par savām kur ni vēl svešā,

Figu - Tuu esi tas muļķis un nevis es;-ppppp
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:49 labots
 citēt
dansiga: Figu - Tuu esi tas muļķis un nevis es;-ppppp


Tu zini man tas nekad nav raustijis KAS es esmu , mani rausta tikai TAS par ko man $$$$ :D :face-kiss::face-grin: un pašam patīk :D
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:51
 citēt
Lunis:
dansiga: Figu - Tuu esi tas muļķis un nevis es;-ppppp


Tu zini man tas nekad nav raustijis KAS es esmu , mani rausta tikai TAS par ko man $$$$ :D :face-kiss::face-grin:



...cik saprotu ar bildēm nihrena normāli nopelnīt nevar.Vai vērts tad tā ņemties.:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:58 labots
 citēt
Jolan:...cik saprotu ar bildēm nihrena normāli nopelnīt nevar.Vai vērts tad tā ņemties.:face-wink:


Neemu manijis ka kādreiz badu mirtu vai darba trūktu , TĀPAT ar tuvākie kolēģi :) Manā gadījumā grēks būtu sūdzēties. Taču tiem kas taka "Nespēj bet DARA " tiem ir kādi citi motīvi parasti Slavas kāre vai karē burzīties kadā "Sabiedribā" . Es panakumus varu reķināt $$$$ un karjērā , otra puse "Ordeņos" par kuriem paši piemaksā :D
avatar
Publicēts: 19.11.12 00:03
 citēt
arī sētnieks badā nemirst un darba daudz.:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.12 00:10 labots
 citēt
Jolan:arī sētnieks badā nemirst un darba daudz.:face-grin:


JEBKURŠ kurš prota darīt savu darbu par badu un bezdarbu nesūdzās :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.12 08:57
 citēt
Hillwalker:
Voldemorts:Hilvaker, pārsteidz kas cits - divu, triju cilvēku prastums, neaudzinātība. Demagoģija. Jāpieļauj, pārējos uzskata par patstāvīgi spriest nespējīgiem. Nespēja apstāties - dienām maļot vienu un to pašu. P.S. Par darbiem atļaušos neizteikties. Vienkārša iemesla dēļ - neesmu vērtējis, jo mani absolūti neinteresē. Kā cilvēka pašizteiksmes rezultāts.:face-sad:

Mani gan parsteidz kas cits , amatieri un iesaceji grib macit profus un uzskata ,ka dzivee, ja iesaceju uzskatus nepienem ir parkaptas korektas cilvektiesibas...:anger:


Auzās... mums Latvijā ir ļoti daudz amatieru, kas kabina profiem!!! Kas tas ir profs- profenē ieguvis fotogrāfa zināšanas un iemaņas un VISS, ā, piemirsu- strādā pamatdarbā par fotogrāfu :D ...
Ja tu teiktu- iesaceji grib macit fotomāksliniekus- es tev piekristu :)... arī jēdzienos, kas ir kas, jātur skaidrība!!!
avatar
Publicēts: 19.11.12 08:59
 citēt
Starp citu Dansiga ir fotoamatieris, kas labi fotografē... un ja ir dabūjusi šādu titulu, tad bez kautrēšanās var teikt- fotomāksliniece... un nevis profenes profs :D
avatar
Publicēts: 19.11.12 11:59
 citēt
Lunis:
Droperidol:Varbūt labāk necepties te aiz skaudības (jo pašiem sev kauns atzīties savā slinkumā), bet darīt to, kas nu kuram šķiet svarīgāks?:)


Es mācu "Netērēt laiku tukšām lietām ja ir spējas un iespējas darīt lielākas" , slavenais Latvju moto "Galvenais darīt" lai paliek lūzeriem :) Ja nav spēju , tā katra paša izvēlē :) Es izvēlos neterēt laiku nelietderīgi , citiem ar neiesaku :)


Luni, tu vēl aizvien neesi pamanījis, ka gudru cilvēku padomi nevienam nav vajadzīgi, jo ļaudis jau nemācās no savām kļūdām, tad aiz ko šamiem klausīties bezmakasas padomos?!:-)
avatar
Publicēts: 19.11.12 13:25
 citēt
Haiduks:Starp citu Dansiga ir fotoamatieris, kas labi fotografē... un ja ir dabūjusi šādu titulu, tad bez kautrēšanās var teikt- fotomāksliniece... un nevis profenes profs :D
starp citu - kur var apskatīt fotomākslinieces veikumu?
avatar
Publicēts: 19.11.12 14:05
 citēt
A jūs zinat,ko vajag?Vajag darīt to,kas jums sniedz prieku un gandarījumu!Vot baigi gudri,ne?:face-grin:Es to tāpēc,ka viens jaunulis te ilgāku laiku jau mēģina mūs abus ar večiņu iesaistīt kaut kādā kosmētikas bundžiņu biznesā.Bet mēs tak pusi mūža esam pavadījuši pie tāfeles mācot citiem angļu mēli!Un darījām to ar sirdi un dvēseli.Nu kāds hren no manis tur biznesmenis var izveidoties gandrīz vai 60 gadu vecumā?Nu nevajag man tos 100 vai 200 latiņus klāt pie budžeta,ja man tādēļ vecuma galā jāmokās ar lietām,kas man izteikti derdzas!Nedos man nekādu prieku tie sūda lateļi.Ja vēl būtu miljons...bet tā.Nafig!Tāpat ar šitajiem tituliem un foto vispār-ja tas jums dod gandarījumu un dzīves prieku,tad dariet,ja ne tad nevajag.Un viss!!!Un nebrīnieties,ka citiem cilvēkiem prieku dod kas cits.Tā tam jābūt.
avatar
Publicēts: 19.11.12 14:17
 citēt
Bildes:
Haiduks:Starp citu Dansiga ir fotoamatieris, kas labi fotografē... un ja ir dabūjusi šādu titulu, tad bez kautrēšanās var teikt- fotomāksliniece... un nevis profenes profs :D
starp citu - kur var apskatīt fotomākslinieces veikumu?


Pie mākslinieces :)
avatar
Publicēts: 19.11.12 14:18 labots
 citēt
:) te es redzu nelielu ieskatu dansiga.lv
avatar
Publicēts: 19.11.12 21:33
 citēt
Kurš tad rīt ies to puķi nest?
avatar
Publicēts: 19.11.12 21:50
 citēt
Lunis:
Vavers:skaugji... tie, kas neko nedara un neveelas sasniegt, brauc virsuu tiem, kuri kautko dara... tipiski latviski... sveicu visus sveetkos un sveicu arii titulu ieguveejus :face-kiss:


Tu pats varēji jau 101x dabūt šo "Titulu" tika baidos TEV jau sen būtu apnicis "Krāt punktiņus , gaidīt gadiņu" :D TĀPĒC ka tu bez "Krašanas" vari dabūt "Balviņas / Vietiņas" tāpat kā Blondajai tas nekad nav rasijis interesi "Krāt punktiņus" bet gan GRĀBT balviņas kastēm kā pa konvejeru NEGAIDOT "Kamēr gadiņš paiet" :D Ieguvējas SVEIKŠANA ir blakus topikā , šeit Giskims jautāja CIK tas ir sakarīgi , es atbildu ka JĒGAS NEKĀDAS "Krūzīšu krājēju kantoris" Ome domā SAVĀDAK :):)


Nu es jau saku, ka esmu baigi slinks, bet ne skaudiigs :face-grin:
Mands texts jau uz tevi neattiecas :face-wink:
avatar
Publicēts: 19.11.12 22:36
 citēt
Eltons:Kurš tad rīt ies to puķi nest?

Kur tur jāiet un cikos?Zinu,ka VEF-ā,bet neko vairāk.:face-sad:
avatar
Publicēts: 19.11.12 22:39
 citēt
Rītvakar plkst.18.00 balkonā.. :)) Vef kultuuras pilii. ES noteikti bussu... PAt ja par pukjeem nevaru saprast, vai moss pasai kaa pukjei ierasties un pietiek? :D
avatar
Publicēts: 19.11.12 22:41
 citēt
Svinīgā titula pasniegšana notiksVEF Kultūras pilī 20.novembrī plkst.18.00 S.Danelsones un E.A.Freimanes darbu izstādē.
www.vefkp.lv...
avatar
Publicēts: 19.11.12 22:51 labots
 citēt
Droperidol:Svinīgā titula pasniegšana notiksVEF Kultūras pilī 20.novembrī plkst.18.00 S.Danelsones un E.A.Freimanes darbu izstādē.
http://www.vefkp.lv/lat/pasakumi/?doc=754

UŽAS es ir mēms :D :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):