forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.11.12 22:55
 citēt
Jāatzīst toč no skaudības var sadegt :face-grin::face-grin::face-grin:-nu ko man pietiks ja kādreiz līdz fotogrāfa titulam aizurbšos, a to knipsētājs,knipsētājs................

:amazing:
avatar
Publicēts: 19.11.12 22:58
 citēt
Lunis:
Droperidol:Svinīgā titula pasniegšana notiksVEF Kultūras pilī 20.novembrī plkst.18.00 S.Danelsones un E.A.Freimanes darbu izstādē.
http://www.vefkp.lv/lat/pasakumi/?doc=754

UŽAS es ir mēms :D :D


Nevar būt - beidzot???? :grimace:
avatar
Publicēts: 19.11.12 23:00
 citēt
Rolands66:Jāatzīst toč no skaudības var sadegt :face-grin::face-grin::face-grin:-nu ko man pietiks ja kādreiz līdz fotogrāfa titulam aizurbšos, a to knipsētājs,knipsētājs................

:amazing:

Nerausti,vecais!Nāc pie mums uz Jūrmalu.Te ir vismaz kādi 30 fotomāxlinieki,ja palasa vietējo presi.Gan jau tev arī nepažēlosim šo nosaukumu.:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.12 23:07
 citēt
viecha:
Rolands66:Jāatzīst toč no skaudības var sadegt :face-grin::face-grin::face-grin:-nu ko man pietiks ja kādreiz līdz fotogrāfa titulam aizurbšos, a to knipsētājs,knipsētājs................

:amazing:

Nerausti,vecais!Nāc pie mums uz Jūrmalu.Te ir vismaz kādi 30 fotomāxlinieki,ja palasa vietējo presi.Gan jau tev arī nepažēlosim šo nosaukumu.:face-grin:


Nea,būs čakars izbraukāt. man viens čoms teica,JA GRIBI TIKT MAGNUM -UZTAISI SAVU MAGNUM. šitā ies ātrāk :haha::exciting:
avatar
Publicēts: 19.11.12 23:13 labots
 citēt
viecha:
Rolands66:Jāatzīst toč no skaudības var sadegt :face-grin::face-grin::face-grin:-nu ko man pietiks ja kādreiz līdz fotogrāfa titulam aizurbšos, a to knipsētājs,knipsētājs................

:amazing:

Nerausti,vecais!Nāc pie mums uz Jūrmalu.Te ir vismaz kādi 30 fotomāxlinieki,ja palasa vietējo presi.Gan jau tev arī nepažēlosim šo nosaukumu.:face-grin:


Jā tagad mums viens ceļš JŪRMALA pie pie Andžas un Šeina ietekms zonā , Jariks mūs māxsls zaimotājus GLĀBS :):) Rīgā nu Ome kā solīja visiem "Ierādīs vietu" kas būs kas nebūs CIENĪGS visžēlīgi pretendēt uz kaut ko , bez HDR un PS tuļiem būs ot vorot pavarot uzraiz :D :face-kiss:
avatar
Publicēts: 19.11.12 23:58
 citēt
Šeinu te diez ko nemana un Andžam nav ne vainas.:face-wink:Es vairāk par vietējo kulturēlo publiku un domes apmaksātajiem ļautiņiem.
avatar
Publicēts: 20.11.12 00:27
 citēt
viecha:Šeinu te diez ko nemana un Andžam nav ne vainas.:face-wink:Es vairāk par vietējo kulturēlo publiku un domes apmaksātajiem ļautiņiem.


NŪ tur jau jāstāv "Cepurīti ņurcot roķelē" ka kād maxsliniek jūtīgo dvēsel nesatraumē ar fašizmu :):) BET es skatos LABUMA tai domei nekāda , šie na haļavu neko nav varējuš sadabūt JĒDŽIGU taga mums prašņa PA JŪRMALU bet jau pa $$$:):) Atsūti tev bija smuki pilsēts svetki !
avatar
Publicēts: 20.11.12 00:58
 citēt
Haiduks:
Hillwalker: Mani gan parsteidz kas cits , amatieri un iesaceji grib macit profus un uzskata ,ka dzivee, ja iesaceju uzskatus nepienem ir parkaptas korektas cilvektiesibas...:anger:


Auzās... mums Latvijā ir ļoti daudz amatieru, kas kabina profiem!!! Kas tas ir profs- profenē ieguvis fotogrāfa zināšanas un iemaņas un VISS, ā, piemirsu- strādā pamatdarbā par fotogrāfu :D ...
Ja tu teiktu- iesaceji grib macit fotomāksliniekus- es tev piekristu :)... arī jēdzienos, kas ir kas, jātur skaidrība!!!

ja pilnigi piekritu:face-glasses:
avatar
Publicēts: 20.11.12 03:39 labots
 citēt
Riebiga:Rītvakar plkst.18.00 balkonā.. :)) Vef kultuuras pilii. ES noteikti bussu... PAt ja par pukjeem nevaru saprast, vai moss pasai kaa pukjei ierasties un pietiek? :D


Sabučo un apsveic Omi Silviju un arī Ženiju no manis , abas ar izstādes uzkāršanu, tik nesajauc ne to kas Katkovska strēlknieka meita to kas Freimane Annas meita:) A izstāde gan jau forša pratīšos tuvumā kādreiz apskatīšu , bet par "pačotu" mans viedoklis zināms , pa to labāk neko neteikt.
avatar
Publicēts: 20.11.12 09:34
 citēt
Riebiga:Rītvakar plkst.18.00 balkonā.. :)) Vef kultuuras pilii. ES noteikti bussu... PAt ja par pukjeem nevaru saprast, vai moss pasai kaa pukjei ierasties un pietiek? :D
Paķer fotoaparātu un sabildē , lai ieliktu fotoblogā fotoreportāžu. Apkamp mākslinieci cieši, cieši no manis.
avatar
Publicēts: 20.11.12 13:52
 citēt
VValdis:
Riebiga:Rītvakar plkst.18.00 balkonā.. :)) Vef kultuuras pilii. ES noteikti bussu... PAt ja par pukjeem nevaru saprast, vai moss pasai kaa pukjei ierasties un pietiek? :D
Paķer fotoaparātu un sabildē , lai ieliktu fotoblogā fotoreportāžu. Apkamp mākslinieci cieši, cieši no manis.


Nju vot fotoaparātu mājās atstāju, teiši domāju, ko šodien aizmirsu.. :) Bet gan jau buus bez manis bildētāji.. :)
ES vismaz tā ceru! ;) BEt nu apkampšu noteitki.. ;)
avatar
Publicēts: 20.11.12 13:54
 citēt
Lunis:
Riebiga:Rītvakar plkst.18.00 balkonā.. :)) Vef kultuuras pilii. ES noteikti bussu... PAt ja par pukjeem nevaru saprast, vai moss pasai kaa pukjei ierasties un pietiek? :D


Sabučo un apsveic Omi Silviju un arī Ženiju no manis , abas ar izstādes uzkāršanu, tik nesajauc ne to kas Katkovska strēlknieka meita to kas Freimane Annas meita:) A izstāde gan jau forša pratīšos tuvumā kādreiz apskatīšu , bet par "pačotu" mans viedoklis zināms , pa to labāk neko neteikt.


Lunis, ja tu tik daudz nemuildētu, varbūt man būtu pietikusi pacietība izlasīt tavu viedokli, savādāk, nav ne jausmas un arī enamz negribu iedziljinaties. Paraak dzilji.. :D
Un pačots, vienkāršs pačots - nopelniem bagātas mākslinieces un pie tā arī paliksim.. :) Bučas iedošu, noteikti. ;)
avatar
Publicēts: 20.11.12 16:38
 citēt
avatar
Publicēts: 20.11.12 16:56
 citēt
UŽAS es ir mēms :D

Tas gan būtu forši!:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.11.12 17:40
 citēt
Ewww.... no manis pasveiciniet!
Netieku...
avatar
Publicēts: 20.11.12 18:55 labots
 citēt
giskim:Varbūt kādam noder šī info par FIAP un ne tikai:

www.entryforms-fiap.net...

patronages.fiap.net...

patronages.fiap.net...

http://www.pagb-photography-uk.co.uk/fiap_1.htm


Miks davai SAŅEMIES ! Tev pie tavām krutajām balvām teicamis skanetu "Oficiāls Tituls" IZCILS MĀKSLINIEKS. FIAP tadu DOD ! Pietam kā tik otro pakāpi no pamata :D :D Tur visas tālākās vairs nav tik krutas skan kā ĻOTI ĻOTI izcils mākslinieks un Ļoti Loti Ļoti Ļoti IZCILS PLATĪNA makslinieks :D
avatar
Publicēts: 21.11.12 07:26
 citēt
Kur reports no vakardienas tusiņa????????
avatar
Publicēts: 21.11.12 10:30
 citēt
Biju, sasveicu, no visiem sabučoju un apkampu! :))) Bija jauki un forši.. :)) AFIAP diplomi nu ljoti smuki un arii piespraudiites tik super zaļas.. :)))
Kā jau teicu, no manis bez reporta, braucu sveikt! :))) BEt ja interesē detaļa, varu vairāk pastāstīt.. ;)
avatar
Publicēts: 21.11.12 11:01
 citēt
Riebiga:Biju, sasveicu, no visiem sabučoju un apkampu! :))) Bija jauki un forši.. :)) AFIAP diplomi nu ljoti smuki un arii piespraudiites tik super zaļas.. :)))
Kā jau teicu, no manis bez reporta, braucu sveikt! :))) BEt ja interesē detaļa, varu vairāk pastāstīt.. ;)


...gribam redzēt :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 21.11.12 14:09
 citēt
gribu fotoreportāžu:cry:
avatar
Publicēts: 21.11.12 16:45
 citēt
Visi tādi gribulīši. To ti kar mākslinieces atļauju, vēl jādabon no lielajiem fotogrāfiem, kas tur fotogrāfēja.. :)) Es jau tik ciemojos.. :)
avatar
Publicēts: 21.11.12 16:56
 citēt
Jaa, vakar bij jauki un sirsniigi :)
avatar
Publicēts: 21.11.12 17:02 labots
 citēt
Riebiga:Visi tādi gribulīši. To ti kar mākslinieces atļauju, vēl jādabon no lielajiem fotogrāfiem, kas tur fotogrāfēja.. :)) Es jau tik ciemojos.. :)


Oi Maxsliniec taga ar prastiem ļautiņem nerunās vairss , taga viss būs SMALK SMALK , skat tulīt būs sakrājs punktiņus IZCIL MAXSLINIEC nosaukumam tad i uz iels vairs nepazīs visāds "Prast neaudzināt publik" :D :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:15
 citēt
viecha:A jūs zinat,ko vajag?Vajag darīt to,kas jums sniedz prieku un gandarījumu!Vot baigi gudri,ne?:face-grin:Es to tāpēc,ka viens jaunulis te ilgāku laiku jau mēģina mūs abus ar večiņu iesaistīt kaut kādā kosmētikas bundžiņu biznesā.Bet mēs tak pusi mūža esam pavadījuši pie tāfeles mācot citiem angļu mēli!Un darījām to ar sirdi un dvēseli.Nu kāds hren no manis tur biznesmenis var izveidoties gandrīz vai 60 gadu vecumā?Nu nevajag man tos 100 vai 200 latiņus klāt pie budžeta,ja man tādēļ vecuma galā jāmokās ar lietām,kas man izteikti derdzas!Nedos man nekādu prieku tie sūda lateļi.Ja vēl būtu miljons...bet tā.Nafig!Tāpat ar šitajiem tituliem un foto vispār-ja tas jums dod gandarījumu un dzīves prieku,tad dariet,ja ne tad nevajag.Un viss!!!Un nebrīnieties,ka citiem cilvēkiem prieku dod kas cits.Tā tam jābūt.
+++ :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:26
 citēt
Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:29
 citēt
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????
sadusmojās uz zākātājiem un izdzēsa visu....
:bad_egg:
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:29
 citēt
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????


Sakāpa galva. Šajā smilšu kastē vairs naf ko darīt :D
Luņa pusē svaru kausi tomēr nosverās ... žēl, ka nervi netur
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:34 labots
 citēt
Es gan no Dansigas puses šeit nemanīju nekādu īpašu "galvā kāpšanu".
Bet 6 lapas ar klačām tomēr liecina arī par zināmas publikas daļas prastu skaudību, lai arī kādiem skaistiem vārdiem tā nebūtu "piesegta"...:face-smile:

Par tiem svaru kausiem- ja te kāds mēģinātu nosvērt Luņa tekstu vārdu daudzumu, nevieni svari neizturētu to "lavīnu"...:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:48
 citēt
...negribu ticēt,ka dansiga ņēma visas šīs garās penteres pa pilnu.
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:51
 citēt
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????

tāpēc, ka tās neattaisno iegūtos titulus......, sirdsapziņa nostrādāja .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:52 labots
 citēt
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????


Neies tak tik prastai neaudzinātai publika pērles grūst :D :D
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:53
 citēt
Jolan:...negribu ticēt,ka dansiga ņēma visas šīs garās penteres pa pilnu.
tak sadusmojās un ne pirmo reizi... gan pēc laika atkal sāks likt...
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:54
 citēt
negatIvs:
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????

tāpēc, ka tās neattaisno iegūtos titulus......, sirdsapziņa nostrādāja .... :bad_smile:


GALVENAIS nav bildes galvanais ir spīdīgs KRONIS GALVĀ !:)
avatar
Publicēts: 21.11.12 20:56 labots
 citēt
tusne:
Jolan:...negribu ticēt,ka dansiga ņēma visas šīs garās penteres pa pilnu.
tak sadusmojās un ne pirmo reizi... gan pēc laika atkal sāks likt...


Es ar tā ceru "Luņi zaimotāji" kā neprotas tā neprotas cienīt SPECĀLISTUS jau gadiem , TAKA laiks bija pierast un nespringt lieki :D:face-wink: Ome nāc atpakaļ , esmu izsmējies gana .
avatar
Publicēts: 21.11.12 21:09
 citēt
BEIDZIET kašķoties..........................................................
avatar
Publicēts: 21.11.12 21:50
 citēt
Lunis:
Jolan:Kāpēc dansigas galerijā nav vairs nevienas bildes?????


Neies tak tik prastai neaudzinātai publika pērles grūst :D :D


...diemžēl tagad tā izskatās.
avatar
Publicēts: 21.11.12 21:55 labots
 citēt
Jolan:
Lunis:

Neies tak tik prastai neaudzinātai publika pērles grūst :D :D


...diemžēl tagad tā izskatās.


Tā vislaik kopš "Ordeņa" isskatījās :face-crying::face-sad:
avatar
Publicēts: 21.11.12 21:57
 citēt
kāds te istenībā kašķis? Tikai iesaistīto diskusijas dalībnieku komunikācijas stils ir radījis kašķa ilūziju. Pasaule ir mainījusies,titulu un medāļu vērtība tāpat.
Var spēlēt online stratēģiju,valdīt pār galaktikām,regulāri darbojoties un kādu santīmu atmetot. Visādi fifi to dara rafinētāk,gan jau nodokļi mazāki un kokurence. Ko reāli var fotogrāfs,ko būs radījis vislabāk sasķiros laiks un klienti.
avatar
Publicēts: 21.11.12 22:17
 citēt
Lunis:
Jolan:
...diemžēl tagad tā izskatās.


Tā vislaik kopš "Ordeņa" isskatījās :face-crying::face-sad:


avatar
Publicēts: 21.11.12 22:28
 citēt
Rolands66:kāds te istenībā kašķis? Tikai iesaistīto diskusijas dalībnieku komunikācijas stils ir radījis kašķa ilūziju. Pasaule ir mainījusies,titulu un medāļu vērtība tāpat.
Var spēlēt online stratēģiju,valdīt pār galaktikām,regulāri darbojoties un kādu santīmu atmetot. Visādi fifi to dara rafinētāk,gan jau nodokļi mazāki un kokurence. Ko reāli var fotogrāfs,ko būs radījis vislabāk sasķiros laiks un klienti.

Tapat kaa miits par globalo sasilshanu ir tikkai politikas virziiba...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):