forum.gif
Kas ir labas publicēšanās prakse Fotoblogā?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kas ir labas publicēšanās prakse Fotoblogā?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.11.12 19:55
 citēt
vai nav dīvaini, ka piemini tieši aktīvākos foruma iemītniekus? Te vēl ir ap 10.000 lietotāju, kas gadiem neko nepublicē...
avatar
Publicēts: 25.11.12 19:58
 citēt
ir jau arī tādi lietotāji kas ir piereģistrējušies un pēdējo reizi blogā bijuši piereģistrēšanās dienā.....
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:08
 citēt
f-foto:
Bildes:vai nav dīvaini, ka piemini tieši aktīvākos foruma iemītniekus? Te vēl ir ap 10.000 lietotāju, kas gadiem neko nepublicē...


Ir un nav dīvaini!

No dažu izteikumiem var noprast, ka forums un fotogalerijas tomēr neesot atsevišķi nodalāmas lietas. Nu, tad lūdzu! Kur ir bildes?

Es novembrī esmu paspējis publicēt 3 kadrus. Oktobrī - divus. Tiesa, tie ir izņemti, jo ātri zaudēja aktualitāti. Bet šiem kungiem taču, ja ir ko publicēt, tas paliek un ir aktuāls arī gadu pēc publicēšanas?

Var arī iztikt bez personāliju apspriešanas (vārdus minēju labsirdīgi tikai kā piemērus, lai nebūtu sausa runa, nekā personīga) un vienkārši paust domas, vai FB ir labas publicēšanās prakse un vai tādu vispār vajag. Varbūt to var iestrādāt FB noteikumos?



tie daži laikam esmu es??
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:13
 citēt
nu būtu mana vaļa, lietotājam, lai piedalītos aktivitātēs - bilžu vērtēšana, forums, būtu jābūt noteiktam skaitam svaigu bilžu, turklāt daudz man pieņemamā līmenī. Tad varētu skaidri redzēt kurš kaut drusku pazīst drēbi un kurš ir tukšs dirsējs!
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:17
 citēt
f-foto:
Bildes:nu būtu mana vaļa, lietotājam, lai piedalītos aktivitātēs - bilžu vērtēšana, forums, būtu jābūt noteiktam skaitam svaigu bilžu, turklāt daudz man pieņemamā līmenī. Tad varētu skaidri redzēt kurš kaut drusku pazīst drēbi un kurš ir tukšs dirsējs!


Paldies par skaidru un precīzu atbildi! Re, cik vienkārši un ātri visu var noskaidrot.
jautājums tik, vai paliki bagātāks no mana viedokļa...
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:20
 citēt
Bildes:
f-foto:
Paldies par skaidru un precīzu atbildi! Re, cik vienkārši un ātri visu var noskaidrot.
jautājums tik, vai paliki bagātāks no mana viedokļa...


šo tēzi Viņš jau šodien bija dzirdējis :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:22
 citēt
Jolan:
Bildes:autājums tik, vai paliki bagātāks no mana viedokļa...


šo tēzi Viņš jau šodien bija dzirdējis :face-grin:
varbūt atkārtošana ir zināšanu māmuļa...
avatar
Publicēts: 25.11.12 20:24
 citēt
No planētas cik tur miljardiem pīpļu te ņemas tikai daži tūkstoši. Neciena mīzalas FB ne vella...
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:03
 citēt
Ko Tu te puksti visu laiku! Ej lasi notis un liec mierā foto publiku.
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:06 labots
 citēt
:D:D:D
f-foto, Tev pieredzes nav, bildes nav, arī viss pārējais nav, bet ko teikt ir vienmēr...
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:13
 citēt
f-foto:Ir FB lietotāji, kas, apskatot viņu galerijas šodien, pēdējo bildi galerijā ir publicējuši pirms teju pusgada - 2012. gada jūlijā, augustā. Vai šos lietotājus, kā Sapper, Fridis, Elmars, vai lietotājus, kas te neko nav publicējuši vispār, kā Griezite vai Vaards, var uzskatīt par FB balastu? Kādam fotografētājam, pie joda, ir jābūt, lai mēnešiem ilgi neatrastu starp jaunajām bildēm vai arhīvos nevienu (!) publicējamu kadru?!

Vai FB gadījumā var runāt par labu publicēšanās praksi, kā, piemēram, runā par labu praksi uzņēmējdarbībā?


Piemet vēl 5cus, 6šus nikus un būsi nosaucis visu FB kodolu :D

Bet kāda jēga debatēt ar feiku, kurš visus savus gara darbus kopē no google un kuram vispār jābūt sen padzītam, jo
f-foto
Fotografēšanas pieredze: nav
Fotoaparāta modelis:
Pilsēta: Rīga
Reģistrācijas datums: 16.08.2010
Pēdējo reizi fotOblog.lv: 20:55 25.11.2012
Autorsērija
fotOblog raksti: 0
fotOgalerijas bildes: 0
fotOreportāžas: 0
fotOskolas raksti: 0
Tāpēc vienmēr esmu par... liegt palaist muti, ja naf 10 bildes.
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:34
 citēt
Ir cilvēki, kuri, piemēram, ienāk šeit tikai palūkoties, kas jauns notiekas... es arī pamazām sāku tikai "ielūkoties", jo iet laiks un mainās prasības pret sevi, fotogrāfiju, dzīvi vispār u.tml... konstatēju, ka reitingi pamazām man paliek, piedošanu, pie pakaļas (laikam kļūstu pieaudzis), galvenie virzieni fotogrāfijā nostabilizējas portreti un reportāžas (kā viecha to nosauca "subjektīvais travelphoto"), bet tā apziņa, ka fotosaiti tomēr ir un paliek kārtējā virtuālās realitātes forma, kaut kur gruzd...
Un bieži ir arī tā, ka negribas bildes šeit publicēt... nedomāju, ka tas būtu milzīgs zaudējums cilvēcei :D
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:34
 citēt
Uj , skatos mihail tutū... vai atkal pupujuris padzīts? Ot to arī ar f-foto vajadzētu... tikai pēc tam varēs spriest, vai blogs nogrims, vai pat nejutīs propāžu :D
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:44
 citēt
Kāpēc tik bieži piedāvā pārtaisīt esošo blogu,tā vietā ,lai užčinītu savu. IDEĀLO,lai visiem patīk.
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:57 labots
 citēt
Rolands66:Kāpēc tik bieži piedāvā pārtaisīt esošo blogu,tā vietā ,lai užčinītu savu. IDEĀLO,lai visiem patīk.
tamdēļ, ka tukši kritizēt ir krietni vien vieglāk kā radīt ko savu! :D
avatar
Publicēts: 25.11.12 21:57
 citēt
Atšķirību jūti starp sevi un f-foto

Rolands66
Fotografēšanas pieredze: vairāk par 5 gadiem
Fotoaparāta modelis: EOS1
Pilsēta: Jumprava
Reģistrācijas datums: 31.10.2006
Pēdējo reizi fotOblog.lv: 21:47 25.11.2012
Autorsērija
fotOblog raksti: 43
fotOgalerijas bildes: 768
fotOreportāžas: 82
fotOskolas raksti: 7

Es jūtu, un liekas ar Rolands66 nekad neesam bijuši asumos :)
avatar
Publicēts: 25.11.12 22:01
 citēt
Personīgi es blogā lieku tikai tās bildes, par kurām bez sirdsdēstiem esmu gatavs saņetm rejas.. portretus vai jebko uz to pusi jau sen te nelieku, jo nav ne mazākās vēlēšanās uzklausīt jēlības, pārgudrības vai nievājošus tekstus no dažādiem apzvaigžņotajiem un mizerabliem personāžiem... jo, konstruktīvas kritikas te NAV, ir tikai daiļdirsēji, nu gandrīz tikai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.11.12 22:03
 citēt
f-foto-ejam iedzert kapiju...?:big_smile:
avatar
Publicēts: 25.11.12 22:04
 citēt
Gabiz:... jo, konstruktīvas kritikas te NAV, ir tikai daiļdirsēji, ...
IR, bet tik RETI, ka laikam var uzskatīt, ka nav.... un žēl, ka tā...
avatar
Publicēts: 25.11.12 22:06
 citēt
Haiduks:Atšķirību jūti starp sevi un f-foto

Rolands66
Fotografēšanas pieredze: vairāk par 5 gadiem
Fotoaparāta modelis: EOS1
Pilsēta: Jumprava
Reģistrācijas datums: 31.10.2006
Pēdējo reizi fotOblog.lv: 21:47 25.11.2012
Autorsērija
fotOblog raksti: 43
fotOgalerijas bildes: 768
fotOreportāžas: 82
fotOskolas raksti: 7

Es jūtu, un liekas ar Rolands66 nekad neesam bijuši asumos :)


Ha, salīdzināja, es ir fotoknipseris no laukiem-man vairāk ar titulētiem lielmāksliniekiem domstarpības. Nevaru diženā māxlā iebraukt :face-crying:
avatar
Publicēts: 25.11.12 22:36
 citēt
Man gan patīk daiļdiršana.Tikai bez nolaišanās līdz oponenta fizisko trūkumu apspriešanas un bez necenzējamas kazarmju leksikas(patiesībā arī tā mani netraucētu,bet man nepatīk tāds nu teiksim prastums vai).Bildes sen nepublicēju,jo man to vienkārši nav,es ļoti reti vispār paņemu kameru rokā.Pie bildēm vai reportāžām ko nopietnu teikt arī īpaši nevelk,jo mani grauj patīk un 3x5 kaudzes pie galīgi tukšām skatu kartiņām piemēram.Tāpēc dažreiz pasprēgāju ar apšaubāmiem jociņiem un ne vairāk.:face-sad:Es tāpat daru arī citur-piemēram Delfos man iemīļotākā tēma ir Ziemeļkorejas vadoņi,parādes un citi viņu piedzīvojumi.Vai arī vietējā kriminālhronika,kur pa dzērumu ar velosipēdu iebrauc stabā vai arī atmasko bīstamus robežpārkāpējus ,kas nes 4 cigarešu blokus un 3 polšus.Ja aizver točku,tad vispār...tur var puslapu pierakstīt!:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.11.12 23:37 labots
 citēt
Bildes:nu būtu mana vaļa, lietotājam, lai piedalītos aktivitātēs - bilžu vērtēšana, forums, būtu jābūt noteiktam skaitam svaigu bilžu, turklāt daudz man pieņemamā līmenī. Tad varētu skaidri redzēt kurš kaut drusku pazīst drēbi un kurš ir tukšs dirsējs!
Ja runa ir par šo, tad- vai savā laikā FB netika pozicionēts kā fotomīļu verbālā ateja nevis labāko bilžu atrādes vieta. Vai netika nobanoti, izēsti, aizmirsti daudzum daudz labu knipsētāju (reizums šķiet labāko no mums [jums]) par neiedomajamām ķecerībām pret "dzimteni"? Vai pašreizējie aktīvisti nav tie, kas tikai daiļi piedirš komentāriem paredzēto "pļavu"... par forumu vispār vēsture noklusē. Bildes, šī nav tā vieta, kurā celt latiņu. Tā jau sen ir nokritusi un nevienam nevajadzīga aizmirsta..
avatar
Publicēts: 26.11.12 00:41
 citēt
f-foto:

Bet teksta jēga bija cita: nevis kritizēt esošo sistēmu, bet precizēt noteikumus, kritērijus, ja citi lietotāji to atbalsta. Pastāvēs, kas mainīsies!


Labais cilvēk, noteikumi ir tik vienkārši un precīzi, ka vēl virnkāršāk un precīzāk nav iepējams. Sk. fotoblog palīdzību lietotājam.
Kas ir fotOblog.lv? FotOblog.lv ir pašmāju nekomerciāls projekts, kura mērķis ir pulcināt un izklaidēt noteiktu cilveku grupu: fotogrāfus, rakstniekus un citus foto interesentus, kam ir ko rādīt un ko teikt!
Atslēgas vārdi "pulcināt un izklaidēt."

Īsāk sakot ,cirks, jeb "comedy club" knipsētājiem un grafomāniem. Manuprāt resurss ļoti labi pilda tam paredzētās funkcijas. Vēl pavisam nesen CEO kādā no foruma topikiem apstiprināja, ka "latiņas celšana" nav šā projekta prioritāte. Tad par ko vēl cepties? Uz kādām zvaigznēm tiekties?
avatar
Publicēts: 26.11.12 00:44
 citēt
Uz ordeni var tiekties !
avatar
Publicēts: 26.11.12 01:14
 citēt
Rolands66:Uz ordeni var tiekties !


posmertno.... :D
avatar
Publicēts: 26.11.12 01:24 labots
 citēt
Sapper:
Rolands66:Uz ordeni var tiekties !


posmertno.... :D


postPOZORNA
avatar
Publicēts: 26.11.12 09:39
 citēt
Šī vieta manā uztverē nav paredzēta bilžu publicēšanai, bet gan papļurkstēšanai.
avatar
Publicēts: 26.11.12 09:43
 citēt
f-foto:
Sapper:
Labais cilvēk, noteikumi ir tik vienkārši un precīzi, ka vēl virnkāršāk un precīzāk nav iepējams. Sk. fotoblog palīdzību lietotājam.
Kas ir fotOblog.lv? FotOblog.lv ir pašmāju nekomerciāls projekts, kura mērķis ir pulcināt un izklaidēt noteiktu cilveku grupu: fotogrāfus, rakstniekus un citus foto interesentus, kam ir ko rādīt un ko teikt!
Atslēgas vārdi "pulcināt un izklaidēt."

Īsāk sakot ,cirks, jeb "comedy club" knipsētājiem un grafomāniem. Manuprāt resurss ļoti labi pilda tam paredzētās funkcijas. Vēl pavisam nesen CEO kādā no foruma topikiem apstiprināja, ka "latiņas celšana" nav šā projekta prioritāte. Tad par ko vēl cepties? Uz kādām zvaigznēm tiekties?


Baigi nelāgi tad sanāk. :( Ka tie, kas forumos vaid par 0 bildēm, patiesībā nodarbojas ar netīru un neglītu mobingu. Ir intriganti, šķiro cilvēkus.

Nē, es tomēr ticu labajam cilvēkos!
Gribētos gan ticēt. Tomēr, daži eksemplāri apliecina pretējo... ja cilvēkam, lai savaldītu, laižot no mājas ārā, apliek siksnu ap kaklu... ko vairāk kā mobingu no tāda sagaidīsi...
avatar
Publicēts: 26.11.12 16:33 labots
 citēt
Te var publicēt bildes klusējot vai trokšņojot. Var muldēt aktīvi un nepublicēt neko.

Tas takā iederas, bet man nepatīk vairāk tie, kas ir reģistrējušies sazin kad sen un viņi ne muld, ne publicē... viņi arī pēdējo reizi ir bijuši pirms pāris gadiem vai arī piereģistrējās un viss, vairs nav rādījušies.
Vienrei pat mēģināju saskaitīt cik tādi ''nekonedarītāji'' ir... bija padaudz... lapā vairs nebija vietas.
Cik nu atceros laikam visvairāk no kuriem nav nekādas dzīvības pazīmes ir 2007. gada piereģistrējušies lietotāji...
...un uz tiem nikiem jau putekļi stāv :D bija arī 2006. gada un 8. gada utt.

Sapperu liec mierā, viņš ļoti aktīvs un daiļrunīgs! :D
avatar
Publicēts: 26.11.12 16:45
 citēt
dolldia: bet man nepatīk vairāk tie, kas ir reģistrējušies sazin kad sen un viņi ne muld, ne publicē...


Tu neuztraucies... viņi vnk Tevi vēro...
avatar
Publicēts: 26.11.12 16:50 labots
 citēt
Māri... patiesībā man vienalga... tik lasot šo diskusiju atcerējos par šiem... :D
nevēro gan... :P
avatar
Publicēts: 29.11.12 02:09
 citēt
Te var gan rakstīt, gan likt bildes, kas kuram labāk tīk. Ja ir laiks rakstīt, tātad, cieš bilžu kvalitāte. Un kvantitāte var pāraugt kvalitātes trūkumā.
avatar
Publicēts: 29.11.12 02:34
 citēt
dolldia:Māri... patiesībā man vienalga... tik lasot šo diskusiju atcerējos par šiem... :D
nevēro gan... :P


Jā ja , spogulis tevi vēros un man visu stāsta :D ;D !
avatar
Publicēts: 29.11.12 07:35
 citēt
Luni, tas spogulis ir kritis, atsitoties Tev pa galvu, nomierinis :D
jau vakar čatā dabūgi, tagad tā vairs nav, saplīsis, čuššš, neko vairs nestāsta :D
avatar
Publicēts: 05.12.12 22:32
 citēt
dolldia:Luni, tas spogulis ir kritis, atsitoties Tev pa galvu, nomierinis :D
jau vakar čatā dabūgi, tagad tā vairs nav, saplīsis, čuššš, neko vairs nestāsta :D
Lunim vairs nestāsta, tagad ar mani klačojas.
avatar
Publicēts: 05.12.12 22:59
 citēt
Mani vienmeer sajuusmina taa njemshanaas te forumaa da par jebko... rodas iespaids, ka visi ir shkjirtenji, atraitnji, vientuljnieki, vai bezdarbnieki... man tikko pietiek laika virspuseeji paareis topikus palasiit... kur nu veel rakstiit cauraam dienaam... samekleejiet tak sev draudzenes un draugus, paruupeejieties par vinjiem, un galu galaa kaadreiz atrodiet laiku arii pamiileeties, nevis te kverneet visu savu dziivi... jaa un ejiet fotografeet beidzot :face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.12.12 23:10
 citēt
:D:D:D smārt, dzirdēji ko teca Vavers?? Ej un...
avatar
Publicēts: 05.12.12 23:24
 citēt
dolldia::D:D:D smārt, dzirdēji ko teca Vavers?? Ej un...


----------
tas arī uz Tevi attiecas, ne tikai uz Smartyiņu! :D
avatar
Publicēts: 05.12.12 23:37
 citēt
Vavers:Mani vienmeer sajuusmina taa njemshanaas te forumaa da par jebko... rodas iespaids, ka visi ir shkjirtenji, atraitnji, vientuljnieki, vai bezdarbnieki... man tikko pietiek laika virspuseeji paareis topikus palasiit... kur nu veel rakstiit cauraam dienaam... samekleejiet tak sev draudzenes un draugus, paruupeejieties par vinjiem, un galu galaa kaadreiz atrodiet laiku arii pamiileeties, nevis te kverneet visu savu dziivi... jaa un ejiet fotografeet beidzot :face-kiss:

+124
avatar
Publicēts: 06.12.12 09:31
 citēt
kā anekdotē,tantukam jautā,kas labāk patīk,sekss vai Ziemassvētki. Atbilde,svētki-jo biežāk.
Cilvēkam jāļauj iet sviestā,kā viņš vēlas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol