forum.gif
Žurnāli un horoskopi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Žurnāli un horoskopi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.12.12 22:33
 citēt
Būs jauns gads un domājot, ko abonēt vai pirkt un ko nē, pēkšņi atklāju vienkāršu kritēriju: saturiski man daudz labāk patīk tie izdevumi, kuros NAV HOROSKOPU. Tikai jāpačeko pēdējās lappuses un viss skaidrs. Un interesanti - specifiski vīriešiem adresētajos žurnālos horoskopu nav, toties sievietēm - ka biezs. Ko tas varētu nozīmēt?
avatar
Publicēts: 26.12.12 22:35
 citēt
Tas nozīmē to pašu, ka sievietes visvairāk lasa dzelteno presi un visādas citas figņas un tādēļ tic visādiem horoskopiem un citām muļķībām
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:00
 citēt
Un kā ar vīriešu klubs?
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:02
 citēt
_dolldia:Un kā ar vīriešu klubs?
Tur ir horoskopi? :what:
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:06 labots
 citēt
smartins:
_dolldia:Un kā ar vīriešu klubs?
Tur ir horoskopi? :what:


SMĀRT, nav, bet vai tad viņš gribēja ar?

Citēju : man daudz labāk patīk tie izdevumi, kuros NAV HOROSKOPU
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:08
 citēt
Kas ir žurnāli?
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:09
 citēt
_dolldia:Un kā ar vīriešu klubs?

Ar "Klubu", tāpat "Playboju" viss kārtībā, tur to blēņu nav!
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:14
 citēt
Gunars, tad jau viss kārtībā, tad šos vari abonēt, par playboju nemācēšu teikt, bet ja to var uzskatīt arī par lasāmvielu, tad tik droši! :D
Bet laikam gribēji zināt citus variantus. Jāskatās, ko piedāvās lielie lasītāji.
Es vairāk pie grāmatām, nekā žurnāliem.
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:18
 citēt
"Foto & Video", krievu valodā. Vai var abonēt, nezinu, pats pērku.
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:19
 citēt
_dolldia:... par playboju nemācēšu teikt, bet ja to var uzskatīt arī par lasāmvielu...
skatāmviela :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:25
 citēt
Hmm... kur jūs tos žurnālus liekat???
Krītpapīrs neder ne kamīna kurināšanai ne uzklāšanai uz grīdas kucēnu čurām...
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:32 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 26.12.12 23:56 labots
 citēt
smartins:
_dolldia:... par playboju nemācēšu teikt, bet ja to var uzskatīt arī par lasāmvielu...
skatāmviela :bad_smile:

Nesen nopirku tikai dēļ Ilzes Viņķeles intervijas, bija itin labi lasāma. Ar skatāmvielu ir viena problēma - bildes pārcentīgi saretušētas vai sašopotas, kā nu precīzak pateikt...
avatar
Publicēts: 27.12.12 00:07
 citēt
_dolldia:Un kā ar vīriešu klubs?


Playboy Latviešu šad tad var palasīt , klubu ar var lasīt :)
avatar
Publicēts: 27.12.12 10:37
 citēt
Eltons:Hmm... kur jūs tos žurnālus liekat???
Krītpapīrs neder ne kamīna kurināšanai ne uzklāšanai uz grīdas kucēnu čurām...

Re kā ir kad nezin :grimace:
Tas papīrs ir ļoti labs čaulīšu līmēšanai, kurās pēc tam iepilda pret fotoknipsētāju līdzekļus, kā arī dūmu sastāvus priekš meiteņu ķeršanas :big_smile::grimace:
avatar
Publicēts: 27.12.12 20:46 labots
 citēt
Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta. Un ja par to maxāt naudu tad nu tiešām naudas ir par daudz.
Ja nu kaut kas baigi ieinteresē, var nokačāt skanētu variantu, bet parasti ari tos cik esmu nokačājis pārskatu pāris minūtēs un izdzēšu.
avatar
Publicēts: 28.12.12 11:27
 citēt
GunarsII:Būs jauns gads un domājot, ko abonēt vai pirkt un ko nē, pēkšņi atklāju vienkāršu kritēriju: saturiski man daudz labāk patīk tie izdevumi, kuros NAV HOROSKOPU. Tikai jāpačeko pēdējās lappuses un viss skaidrs. Un interesanti - specifiski vīriešiem adresētajos žurnālos horoskopu nav, toties sievietēm - ka biezs. Ko tas varētu nozīmēt?


Normāla lieta. Sievietēm tās horoskopu padarīšanas labāk patīk. Tā kā pats jaunībā aizrāvos ar astroloģiju, un vēl tagad tā lieta nav galīgi sveša tad var teikt, ka ~70% no sievietem ar prieku lasa dažādas astroloģiskas prognozes/nezinu vai tic, bet lasa gan/, savukkārt vīriešu tādu ir tik ~25-30%. => Nav jēgas vīriešorientētos žurnālos rakstīt par kosmosa ietekmi uz cilvēku, labāk ielikt kādu plikni vai autiņu. ..un nozīmē to, ka Tu varētu būt vīriešu žurnālu mēŗķauditorija un lasītājs.
avatar
Publicēts: 28.12.12 11:40
 citēt
GunarsII:Būs jauns gads un domājot, ko abonēt vai pirkt un ko nē, pēkšņi atklāju vienkāršu kritēriju: saturiski man daudz labāk patīk tie izdevumi, kuros NAV HOROSKOPU. Tikai jāpačeko pēdējās lappuses un viss skaidrs. Un interesanti - specifiski vīriešiem adresētajos žurnālos horoskopu nav, toties sievietēm - ka biezs. Ko tas varētu nozīmēt?
Tas nozīmē -sievietei patīk, ka viņu nosauc dzīvnieciņa vārdā kaķītis,zaķītis, cūciņa, kaziņa čūskiņa. Večiem esot tikai divi horoskopa dzīvnieki - vecais āzis un miglumērkāķis.
avatar
Publicēts: 28.12.12 12:14
 citēt
Citagaisma:Nav jēgas vīriešorientētos žurnālos rakstīt par kosmosa ietekmi uz cilvēku,...


Piekrītu, jo vieni saprot tikai to, ko var paturēt rokā, bet otri ir iebraukuši dziļāk, lai nopietni uztvertu to figņu par šo tēmu, ko raksta sieviešu žurnālos. :)
avatar
Publicēts: 28.12.12 12:28
 citēt
Horoskopi ir figņa, bet kāpēc sieviešu žurnālos nav anekdošu to gan nekādi nevaru saprast.
avatar
Publicēts: 28.12.12 17:12
 citēt
VValdis: Večiem esot tikai divi horoskopa dzīvnieki - vecais āzis un miglumērkāķis.

Večiem vislabāk patīkot zaķi un slapjas vāveres...
avatar
Publicēts: 28.12.12 17:30
 citēt
grebcha:Horoskopi ir figņa, bet kāpēc sieviešu žurnālos nav anekdošu to gan nekādi nevaru saprast.


Vēl viens sieviešu žurnālu pētnieks?:-0 Tev vīriešu žurnālu trūkst?
avatar
Publicēts: 28.12.12 17:36
 citēt
A tev sieva nedod? ķipa žurčikus palasīt?
avatar
Publicēts: 28.12.12 17:53
 citēt
chukmasoff_f:Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta. Un ja par to maxāt naudu tad nu tiešām naudas ir par daudz.
Ja nu kaut kas baigi ieinteresē, var nokačāt skanētu variantu, bet parasti ari tos cik esmu nokačājis pārskatu pāris minūtēs un izdzēšu.

Nokačāt pa brīžam var, tikai ne „skanētu variantu’. Nu jau kādu nedēļu vai ilgāk nets pilns ar nākošā gada janvāra numuriem lieliskā kvalitātē. Krievijas un Amerikas, pat portugāļu un citu valstu, gan par foto, gan kulināriju un augstām mākslām. Pagaidām nesaprotu, kurš vēl bez izdevēja vai redakcijas tādus var iztaisīt.
avatar
Publicēts: 28.12.12 17:57
 citēt
grebcha:A tev sieva nedod? ķipa žurčikus palasīt?


Mani absolūti neinteresē visādi kosmopolitēni, ievas un citas marta, ..un vispār es šai dikti nerekomendēju tādus iegādāties, jo tie neko pretī nedod, drusciņ tukšo ģimenes budžetu. Cita lieta, ka manas rekomendācijas viņa nevienmēr respektē.:-)
avatar
Publicēts: 28.12.12 18:18
 citēt
chukmasoff_f:Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta.


Kārtējais vispārinājums īsti neapjēdzot par ko runā. Lūdzu piemērs, kas apgāž Tevis teikto. Žurnāls Rīgas Laiks. :)
avatar
Publicēts: 28.12.12 19:41 labots
 citēt
grebcha:...kāpēc sieviešu žurnālos nav anekdošu to gan nekādi nevaru saprast.

Pats sieviešu žurnāls ir liela anekdote... ;)
avatar
Publicēts: 28.12.12 22:11
 citēt
Sapper:
chukmasoff_f:Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta.


Kārtējais vispārinājums īsti neapjēdzot par ko runā. Lūdzu piemērs, kas apgāž Tevis teikto. Žurnāls Rīgas Laiks. :)


Esmu pašķīrstijis gadus atpakaļ kioskā, nu sūds tur vis, kaut kādi biogrāfiskie apcerējumi par kaut kādiem cilvēkiem kurus es pat nepazīstu, un dažādu it kā sabiedrībā pazīstamu bet man nepazīstamu cilvēku viedokļi un intervijas, var būt kļudos, bet pašķirstot man tā likās, nekas interesants.
avatar
Publicēts: 28.12.12 23:50
 citēt
Citagaisma:
GunarsII:Būs jauns gads un domājot, ko abonēt vai pirkt un ko nē, pēkšņi atklāju vienkāršu kritēriju: saturiski man daudz labāk patīk tie izdevumi, kuros NAV HOROSKOPU. Tikai jāpačeko pēdējās lappuses un viss skaidrs. Un interesanti - specifiski vīriešiem adresētajos žurnālos horoskopu nav, toties sievietēm - ka biezs. Ko tas varētu nozīmēt?


Normāla lieta. Sievietēm tās horoskopu padarīšanas labāk patīk. Tā kā pats jaunībā aizrāvos ar astroloģiju, un vēl tagad tā lieta nav galīgi sveša tad var teikt, ka ~70% no sievietem ar prieku lasa dažādas astroloģiskas prognozes/nezinu vai tic, bet lasa gan/, savukkārt vīriešu tādu ir tik ~25-30%. => Nav jēgas vīriešorientētos žurnālos rakstīt par kosmosa ietekmi uz cilvēku, labāk ielikt kādu plikni vai autiņu. ..un nozīmē to, ka Tu varētu būt vīriešu žurnālu mēŗķauditorija un lasītājs.

Astroloģisko prognožu pamatīpašība - tās NAV PĀRBAUDĀMAS. Tieši tāpēc zinātne un tāpat arī "normāli" žurnāli par to neinteresējas vispār, jo nav jau nemaz ar ko sākt. Ja horoskopiem būtu kaut mazākā jēga, mēs varētu izlasīt rītdienas prognozi un rītvakar pat paskatīties, bija vai nebija, bet nekā. Nākt ar pārbaudāmiem paziņojumiem neviens astrologs neriskē, ir tikai ieteikumi "rīt jums ir labvēlīga diena sievasmātes apciemojumam" un tamlīdzīgā garā. Var saprast, bizness paliek bizness, daži pārbaudāmi paziņojumi, un var zaudēt iztikas līdzekļus.
avatar
Publicēts: 29.12.12 09:52
 citēt
''Cilvēka iztēle ir svarīgāka nekā zināšanas''
Alberts Einšteins.
avatar
Publicēts: 29.12.12 10:18
 citēt
labi, mīļie vīrieši ....... pastāstīšu savu viedokli, bet es jau neesmu tipiska sieviete :-( ....... nelasu es sieviešu žurnālus - mani vairāk interesē Rīgas laiks, IR utml .. ar lielu interesei izlasīju bezmaksas avīzīti no Ušakova par Rīgu....... horoskopiem kā tādiem ticu, bet ne žurnālīšu līmenī, kur tos raksta dajebkurš ....... Lai horoskopu saprastu, ir jābūt speciālistam, kas to sastāda un arī lasītājam jābūt zinošam .. tā kā neesmu zinošs lasītājs, tad horoskopus ignorēju ....
avatar
Publicēts: 29.12.12 14:48
 citēt
chukmasoff_f:Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta. Un ja par to maxāt naudu tad nu tiešām naudas ir par daudz.
Ja nu kaut kas baigi ieinteresē, var nokačāt skanētu variantu, bet parasti ari tos cik esmu nokačājis pārskatu pāris minūtēs un izdzēšu.



Saprašna Tev par šo ir niecīga. Žurnālu abonentu skaits uz 2013. gadu ir atkal atguvis tā saucamo "trekno gadu" līmeni, vismaz izdevniecībā kurā es strādāju. ja pietiek apollo, tvnet, delfi un tldz. vietņu pārbublicētās ziņas tad žurnālam toč neterē naudu un esi laimīgs.
avatar
Publicēts: 29.12.12 15:23
 citēt
GunarsII:
Citagaisma:
Normāla lieta. Sievietēm tās horoskopu padarīšanas labāk patīk. Tā kā pats jaunībā aizrāvos ar astroloģiju, un vēl tagad tā lieta nav galīgi sveša tad var teikt, ka ~70% no sievietem ar prieku lasa dažādas astroloģiskas prognozes/nezinu vai tic, bet lasa gan/, savukkārt vīriešu tādu ir tik ~25-30%. => Nav jēgas vīriešorientētos žurnālos rakstīt par kosmosa ietekmi uz cilvēku, labāk ielikt kādu plikni vai autiņu. ..un nozīmē to, ka Tu varētu būt vīriešu žurnālu mēŗķauditorija un lasītājs.

Astroloģisko prognožu pamatīpašība - tās NAV PĀRBAUDĀMAS. Tieši tāpēc zinātne un tāpat arī "normāli" žurnāli par to neinteresējas vispār, jo nav jau nemaz ar ko sākt. Ja horoskopiem būtu kaut mazākā jēga, mēs varētu izlasīt rītdienas prognozi un rītvakar pat paskatīties, bija vai nebija, bet nekā. Nākt ar pārbaudāmiem paziņojumiem neviens astrologs neriskē, ir tikai ieteikumi "rīt jums ir labvēlīga diena sievasmātes apciemojumam" un tamlīdzīgā garā. Var saprast, bizness paliek bizness, daži pārbaudāmi paziņojumi, un var zaudēt iztikas līdzekļus.


-----------------------
ir vairāk vai mazāk sakritības un viena no šādām sakritībām ir mans sens gada horoskops, kuru izlasīju tikai nejaušības dēļ gada nogalē. Dīvaini, bet tur bija aprakstīts ne tā aiz puķēm, bet precīzi viss gads, ko darīju, kā darīju ... Es un tuvinieki bijām vienkārši autā. Otrs gadījums ir vienkārši mans zodiakālais horoskops. Tas ir tik spilgti atbilstoš, ka nevienam nav šaubu, ka tā arī ir kā rakstīts. Neesmu es horoskopu lasītājs un par viņiem galīgi neiekarstu, bet nu pārsteidz tas, ka man tas ir precīzs. Tajā pašā laikā šie dienas un nedēļas horoskopi ir galīgi garām..
avatar
Publicēts: 29.12.12 17:08
 citēt
ekoists:''Cilvēka iztēle ir svarīgāka nekā zināšanas''
Alberts Einšteins.


100% piekrītu , bez spējas iztēloties NAV iespējamas jaunas zināšanas !:)
avatar
Publicēts: 29.12.12 22:01
 citēt
rg_:
chukmasoff_f:Žurnāli ir pilnīgs otstoiniks, kas sastāv no 70% reklāmas, un no 30% novecojušas infas kas no neta izvilkta. Un ja par to maxāt naudu tad nu tiešām naudas ir par daudz.
Ja nu kaut kas baigi ieinteresē, var nokačāt skanētu variantu, bet parasti ari tos cik esmu nokačājis pārskatu pāris minūtēs un izdzēšu.



Saprašna Tev par šo ir niecīga. Žurnālu abonentu skaits uz 2013. gadu ir atkal atguvis tā saucamo "trekno gadu" līmeni, vismaz izdevniecībā kurā es strādāju. ja pietiek apollo, tvnet, delfi un tldz. vietņu pārbublicētās ziņas tad žurnālam toč neterē naudu un esi laimīgs.


Es pat nelasu TVnet un apollo, vien virsraxtes pietiek paskatīties, nekas tur nemainās, politiķu netītrās veļas staipīšana, krimināla ņemšanās, un slavenību dzīve visos aspektos, kas atšķaidīts ar lielu kvantumu reklāmas, vispār garlaicīgi. Tie ir procesi kurus es nespēju ietekmēt, un vai es būšu lietas kursā vai nē par to kura slavenība aprecējas vai jaunu mīļāko atrada, kurš no politiķiem ir apzacies vai kurš ir godīgs kā ari pašu idiotiskāko epopeju kura vilkās vairāku gadu garumā par nodokļu maxātāju naudu ar nosaukumu "Fotoradāri", domāju ka manu dzīvi tas maz izmainīs.
avatar
Publicēts: 30.12.12 02:03
 citēt
chukmasoff_f:
rg_:

Saprašna Tev par šo ir niecīga. Žurnālu abonentu skaits uz 2013. gadu ir atkal atguvis tā saucamo "trekno gadu" līmeni, vismaz izdevniecībā kurā es strādāju. ja pietiek apollo, tvnet, delfi un tldz. vietņu pārbublicētās ziņas tad žurnālam toč neterē naudu un esi laimīgs.


Es pat nelasu TVnet un apollo, vien virsraxtes pietiek paskatīties, nekas tur nemainās, politiķu netītrās veļas staipīšana, krimināla ņemšanās, un slavenību dzīve visos aspektos, kas atšķaidīts ar lielu kvantumu reklāmas, vispār garlaicīgi. Tie ir procesi kurus es nespēju ietekmēt, un vai es būšu lietas kursā vai nē par to kura slavenība aprecējas vai jaunu mīļāko atrada, kurš no politiķiem ir apzacies vai kurš ir godīgs kā ari pašu idiotiskāko epopeju kura vilkās vairāku gadu garumā par nodokļu maxātāju naudu ar nosaukumu "Fotoradāri", domāju ka manu dzīvi tas maz izmainīs.


Mainīt Tevi nekas vairs nevar. Tas tiesa!
avatar
Publicēts: 30.12.12 16:25
 citēt
GunarsII:
_dolldia:Un kā ar vīriešu klubs?

Ar "Klubu", tāpat "Playboju" viss kārtībā, tur to blēņu nav!



fhm bija pat igauņu kalendārs !
avatar
Publicēts: 30.12.12 16:27
 citēt
chukmasoff_f:
Sapper:
Kārtējais vispārinājums īsti neapjēdzot par ko runā. Lūdzu piemērs, kas apgāž Tevis teikto. Žurnāls Rīgas Laiks. :)


Esmu pašķīrstijis gadus atpakaļ kioskā, nu sūds tur vis, kaut kādi biogrāfiskie apcerējumi par kaut kādiem cilvēkiem kurus es pat nepazīstu, un dažādu it kā sabiedrībā pazīstamu bet man nepazīstamu cilvēku viedokļi un intervijas, var būt kļudos, bet pašķirstot man tā likās, nekas interesants.


Nacionālā ģeogrāfija utaml izdevumi, lielākoties, ir gan interesanti, gan izglītojoši. Turklāt izceļas ar lieliskām bildēm
avatar
Publicēts: 31.12.12 16:15
 citēt
Es gan nesaprotu tos, kuri visādās PDz un tamlīdzīgā lubu periodikā siekalojas par miljonāru tualetes podiem un kurus interesē, kuru brūti nomainījis kāds mēslu talku muzikants, tāpat arī mēnesi iepriekš apsveikšanu ar kaukāda, man nezināma, lopa gada iestāšanos pēc papuasu kalendāra.
avatar
Publicēts: 31.12.12 16:21
 citēt
Schneider:Es gan nesaprotu tos, kuri visādās PDz un tamlīdzīgā lubu periodikā siekalojas par miljonāru tualetes podiem un kurus interesē, kuru brūti nomainījis kāds mēslu talku muzikants, tāpat arī mēnesi iepriekš apsveikšanu ar kaukāda, man nezināma, lopa gada iestāšanos pēc papuasu kalendāra.


-------------
es ar nesaprotu, tos privātās tualetes lūriķus... manis pēc viņiem desmit zelta podi..
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):