forum.gif
Kam no bildēm ar iPhone nav bail
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Kam no bildēm ar iPhone nav bail
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.03.13 15:28
 citēt
kāpēc vienmēr VISUR jāuzsver, ka iPhone?!
avatar
Publicēts: 10.03.13 15:49 labots
 citēt
no mobilogrāfijas bail nav, uz instagram, pagaidām, skatos skeptiski, jo tā programma , tjipa, ' standartizē ' apstrādi, rada maksliniecisku brāķi, kurš tās programmas ierobešoto variantu dēļ varētu pat piegriezties, ar laiku..., protams izņemot gadījumus, kad noķerts labs mirklis, saskatīts kas neierasts



nokia lumia 800 , bez instagramm ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.13 16:01
 citēt
spaidijs:kāpēc vienmēr VISUR jāuzsver, ka iPhone?!

Cena, draudziņ, Cena. Šitajā opcijā Tava spogulene vienkārši atpūšas... Pēc cena/bezjēdzība attiecības.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.03.13 20:27
 citēt
avatar
Publicēts: 10.03.13 20:30
 citēt
ne sliktāk kā dažiem/ām visurgājējiem/ām ar FOTOAPARĀTIEM .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.13 21:16
 citēt
Tādēļ neliku aprakstu par izstādi.fotoreportāža ar telefonu,bija atslēgasvārds
avatar
Publicēts: 10.03.13 23:15
 citēt
mākslu tak taisa arī ar kastē izdurtu caurumu ... :D
avatar
Publicēts: 11.03.13 07:33
 citēt
arī .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.03.13 07:45 labots
 citēt
Bet kur ir problēma? lai tak ņem un IPhonenojas.
Es agrāk bildēju tikai ar savu NOKIA. Ērts, maziņš, neredzams.
avatar
Publicēts: 11.03.13 08:57 labots
 citēt
Elmarss:
spaidijs:kāpēc vienmēr VISUR jāuzsver, ka iPhone?!

Cena, draudziņ, Cena. Šitajā opcijā Tava spogulene vienkārši atpūšas... Pēc cena/bezjēdzība attiecības.:face-smile:

Atkal lien, kur nesaproti, par ko runa :)
Instagram lieliski darbojas ne tikai uz iphone, bet kat kā nemana, ka uzsvērtu citus aparātus, ar kuriem tā bildē. Laikam tomēr kāds šaubās par savu bilžu mākslinieciskumu, tāpēc visur jāpiemin, ka ar iphone - nu tad jau toč māksla...
avatar
Publicēts: 11.03.13 09:01
 citēt
Fotoveikals arī lieliski sastrādājas ar visām kamerām,bet galerijā vispār neko nemana.....
Varbūt ir pienācis laiks sakatīties,ko fotogrāfē un kā fotogrāfē,nevis ar ko?
avatar
Publicēts: 11.03.13 09:09
 citēt
f-foto:
ekoists:Varbūt ir pienācis laiks sakatīties,ko fotogrāfē un kā fotogrāfē,nevis ar ko?


Realitātē drīzāk ir tā, ka, tiklīdz vienkāršais lietotājs norāda, ka bilde taisīta ar viedtālruni, tā pret bildi izturas kā pret atkritumu - apšauba, ka tas bija to vērts, aizrāda, ka ar baltu (bet tas ir pelēcīgs) stobru sanāktu labāk, un vispār - kas tad telefona knipsētājs par fotogrāfu, no tāda pat lomogrāfs nesanāk.
un kurš par to dod sūdu???
avatar
Publicēts: 11.03.13 09:11
 citēt
Bildes:
f-foto:
Realitātē drīzāk ir tā, ka, tiklīdz vienkāršais lietotājs norāda, ka bilde taisīta ar viedtālruni, tā pret bildi izturas kā pret atkritumu - apšauba, ka tas bija to vērts, aizrāda, ka ar baltu (bet tas ir pelēcīgs) stobru sanāktu labāk, un vispār - kas tad telefona knipsētājs par fotogrāfu, no tāda pat lomogrāfs nesanāk.
un kurš par to dod sūdu???


Laikam jau pret sienu atslaucītā roka.
avatar
Publicēts: 11.03.13 09:13 labots
 citēt
pašapziņu, un vērtības sajūtu daudziem dod ekipējums, un ar tā pielietošanu saistītās atrakcijas..... atņem tādam fotoaparātu, visa dzīves jēga pazūd, ne vairs tusoni, ne runas ap un par, ne kursi, ne plenēri, ne iespēja satikt patīkamus cilvēkus .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.03.13 09:46
 citēt
Visa šitā telefonfotomānija ir garīgi atpalikušu cilvēkveidīgo izklaide :D Patieso mākslu nepabildēsi nu tad nafig kaut kāds MPS ir jābildē??? :amazing:
avatar
Publicēts: 11.03.13 11:11 labots
 citēt
negatIvs:pašapziņu, un vērtības sajūtu daudziem dod ekipējums, un ar tā pielietošanu saistītās atrakcijas..... atņem tādam fotoaparātu, visa dzīves jēga pazūd, ne vairs tusoni, ne runas ap un par, ne kursi, ne plenēri, ne iespēja satikt patīkamus cilvēkus .... :bad_smile:

Lūk šim var pievienoties. :face-smile:

Mobilogrāfija manā skatījumā būtu jāsalīdzina ar plastmasas pirkumu maisiņu ieviešanu. Skaisti, krāsaini, daudz vietas neaizņem (pats procesu virzīju, 62-trajā strādāju ostas teritorijā). Pagāja gadi - visi piepilsētu meži, autoceļiem piegulošās teritorijas piemēslotas (par getluņos redzēto koncentrātu neizteikšos).:face-sad:

Kā diezgan sakarīgi šo fenomenu iztirzāja club,foto.ru foruma sadaļā, lielie elektronikas ražotāji atraduši lielisku iespēju izvilkt pircēja naudiņu. Katrs sevi cienošs pusaudzis, lai nebūtu kā baltais zvirbulis vienaudžu vidū, iegādās šīs mantiņas. Plus vēl iespēja redzēto, uzknipsēto (Vi-Fi) nekavējoties padižoties ta visos iespējamos saitos. Nezinu, kā tajos draugi.lv (neesmu klients), facebook.com jau ir ar šo drazu pārpludināts. Un firmām naudiņa nāk. Tik finansiāli stiprs šis jomas spēlētājs kā Samsung (biju izvēlējies par savu kameru) strauji mainīja virzienu. Jaunākas fotokameras pilnībā pakļautas šīm prasībām, ieskaitot pilnu (?) distances vadību no viedtālruņa.:face-grin:

Šeit piesauktais Valts kleins pierāda tikai vienu - Meistars ar problemātisku, kvalitatīvus A4 kadrus itkā tehniski dot nespējošu fotoiekārtu var savu tā brīža vajadzību robežās sabildēt lieliskus kadrus. No tiem simtiem tūkstošu Latvijas mobilogrāfiem, kuri publicējas saitos, Valts Kleins ir tikai viens.:face-wink:

Lūdzu nejaukt ar šobrīd tik populārajiem tematiem - viens ar mobilo kāzas bildē (25-as vienā dienā, ja pareizi atceros), cits sporta sacensību reportus. Tie ir ražotāju apmaksāti šīs produkcijas reklamētāji. Raksturīgi, tiek algoti savā žanrā diezgan redzami, pasaules fotogrāfu pasaulē zināmi cilvēki. Kā trāpīgi izteicās autors no foto.ru - "..arī profesionāliem fotogrāfiem nepieciešams ēdamais, ģimenes jāuztur..".
avatar
Publicēts: 11.03.13 11:12
 citēt
manis pēc kat miljardu bildes publicē ik dienas tas faktu nemaina. Tas ir tas pats kas ar muzikas kvalitāti, 90% klausās visādos mp3, mp6 mps formātos švakas kvalitātēs skaņas........
avatar
Publicēts: 11.03.13 12:53
 citēt
Voldemort - labāk laba instagramācija kā Tavi šedevri...
avatar
Publicēts: 11.03.13 13:00
 citēt
katram daiktam sava funkcija .... ja grib tik draugiem parādīt ko, kas un kā tajā brīdī - tak var fotografet ar telefonu uz nebēdu. Bet ja grib drukāt lielu - tad nu tas jāaizmirst .. ne tur kvalitates, ne normālu gaismu - da nekā!!!! ( it tiaki tadm ja ir ideāli gaismas apstākļi) .....
Telefona fotografēšanas funkcijas es pielietoju pagājušajā pavasasrī un tas bija SUPER .... meita gāja pa kāzu saloniem , vilka kelitas un fotografēja .. .un sūtīja man ... un man nebija jāvazājās pa visiem saloniem viņai līdz - tikai jāaiziet uz salonu, kur kleita mums abāmpēc patikšanas štimmēja ;-)
avatar
Publicēts: 11.03.13 14:00
 citēt
f-foto:Ko nozīmē "parādīt draugiem" Kleina gadījumā?

Viņa Instagram bildes ir parakstītas - lapā ar vārdu un uzvārdu. Un atrodas tur pastāvīgi. Kāda līdzība tur būtu ar bilžu apmaiņu divu dāmu starpā?


kad aiziešu apskatīt - tad pateikšu savu viedokli ..... izstādes atklāšanas dienā biju brīva tikai ap 19:30 ....

P.S. CIk no reportāžam redzēju, tad bildes gan nav nekādas lielās
avatar
Publicēts: 11.03.13 14:54
 citēt
f-foto:No kādām tādām "reportāžām"? Dolldia vienu ielikusi, vai tad kāds vēl?


redzēju vismaz 2 vai pat trīs - vai nu draugos vai facebook
avatar
Publicēts: 11.03.13 19:11
 citēt
f-foto:Un kāpēc kaut kur jāiet? Vai tad www lapu vaļā never?



vai tad Kleinam ir internetā izlikts?!!?!? (1.) un izdrukātas bildes ir pavisa kas cits - lai kaut vai iphone/instagramm .....(2)
avatar
Publicēts: 11.03.13 20:57
 citēt
da vispār NEVAJAG jaukt vienā putrā Instagramu un AiKaku. Un kleina bildes ir fotoshops. Instagrams ir bilžuki 612x612 pikseļi. Abas šīs lietas ne vienmēr ir savienojamas.
avatar
Publicēts: 11.03.13 22:08 labots
 citēt
Ekoists. Neliels jautājums par Tavu linku: www.fotoblog.lv...:

Manā reportā par Tair-3 / Penax K-01 bija autora ''susurs", arī Tavas bildes modeļa komentārs. Grasījos tam atbildēt, taču šodien tur rēgojās bezpersonisks "Anonīms". :face-smile:

Kas pa šim pāris dienām mainījies? Varbūt jāgaida atkal jauna reinkarnācija? Ja tā, ir ideja - izsludināt konkursu, ar balvu blogerim, kurš visprecīzāk uzminēs jauno niku vai arī pirmais atšifrēs klonu. Nekā personīga, vienkārša veca cilvēka ziņkāre.:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.03.13 00:52
 citēt
Kā man teica ZG, visās kompānijās ir kāds,kurš uzsver, ka bildē ar ne sevišķi labu aparatūru un uzskata, ka ar šo teicienu iemantos citu ievērību. man liekas, ka laba glezna top galvā, nevis ar špakteli vai smalku pindzeli. Arī aparāts ir tikai rīks domas fiksēšanai.
avatar
Publicēts: 13.03.13 10:26
 citēt
Bildes:da vispār NEVAJAG jaukt vienā putrā Instagramu un AiKaku. Un kleina bildes ir fotoshops. Instagrams ir bilžuki 612x612 pikseļi. Abas šīs lietas ne vienmēr ir savienojamas.

Webā. Telefonā glabājas citi izmēri.
avatar
Publicēts: 13.03.13 10:33
 citēt
versatile:
Bildes:da vispār NEVAJAG jaukt vienā putrā Instagramu un AiKaku. Un kleina bildes ir fotoshops. Instagrams ir bilžuki 612x612 pikseļi. Abas šīs lietas ne vienmēr ir savienojamas.

Webā. Telefonā glabājas citi izmēri.
protams. bet - kurš tad rāda tieši tās telefonā saglabātās? sašopo un rāda lielās
avatar
Publicēts: 14.03.13 09:59 labots
 citēt
Šī bildēšanas paveida koments (DPREVIEW, Mar.13,2013/18:14. ), apspriežot pēdējo no kosmiskās stacijas orbītas sabildēto.
" Cienījamie astronauti, PALDIES ne izmantojot iPhone ... vēl. " (c) :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.03.13 10:43 labots
 citēt
daudz interesantakas bildes - ir ar to filmu kameriņu, kulta vienu, tagad gan aizmirsu, kā viņu sauca
LOMO laikam, lomogrāfija bija 1 variants
en.wikipedia.org...

2 bija kāds ārzemju - filmu verķis, bet varbūt arī tā pati lomogrāfija
avatar
Publicēts: 14.03.13 14:31
 citēt
f-foto:

Kādu fotogrāfiju jūs vēlētos iegādāties?

Es nevienu nepirktu. Mani citi autori neinteresē. Es pats pērku savus darbus tādā ziņā, ka nepārtraukti investēju savā fotogrāfijā. Mani interesē tas, kā pasaule atspoguļojas manī, un, protams, tās profesionālās iemaņas, kas ir sakrātas gadiem, ļoti palīdz skatīties arī caur to pašu iPhone."

V.K.

Nu tas ir pareizi un godīgi. Man patīk fotogrāfijas salīdzinājums ar medību trofejām. Savējās ir vislabākās, jo ar tām saistās kāds stāsts, bet izcili izstādes eksemplāri paliek vienaldzīgi. Morāle - citi domā tāpat, tāpēc pašam sevi jābrāķē viscentīgāk. Diemžēl ne vienmēr pietiek šīs paškritikas.
avatar
Publicēts: 14.03.13 15:21
 citēt
Tikko izgāju cauri TOP bildēm,reti ir tāda,kuru nevarētu ar telefonu nobildēt.
avatar
Publicēts: 14.03.13 18:13 labots
 citēt
f-foto:"Cienījamie astronauti, PALDIES ne izmantojot iPhone ... vēl."

Kādā valodā tas bija sākotnēji? Trīs vārdi tajā liecina, ka patlaban teiciens mēģina latviskoties.


Infas avots bija norādīts. Oriģināls:
By Maloy (17 hours ago)
Dear astronauts, THANK YOU for not using an iPhone... yet.

Ekoists: "Tikko izgāju cauri TOP bildēm,reti ir tāda,kuru nevarētu ar telefonu nobildēt." Tieši tā! To sapratu, kad liktenis mani saveda ar Lomo Compakt Automat. Galvenā atšķirība - uz 32x24 mm diafilmas bildēto ar prieku skatījāmies uz 150x100 cm ekrāna. No sērkociņgalvas matricas un zīmuļgaja izmēra objektīva laulībā radušas bildes - pats saproti. Fiziku nevar apmānīt.
avatar
Publicēts: 15.03.13 20:27
 citēt
Zilonis sastāv no snuķa, ausīm un begemota. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.03.13 09:16
 citēt
Bildes:da vispār NEVAJAG jaukt vienā putrā Instagramu un AiKaku. Un kleina bildes ir fotoshops. Instagrams ir bilžuki 612x612 pikseļi. Abas šīs lietas ne vienmēr ir savienojamas.


Kleins lieto Hipstamatic nevis Instagram
avatar
Publicēts: 16.03.13 11:12
 citēt
avatar
Publicēts: 16.03.13 22:13
 citēt
Intereses pēc izlūkoju instagram bildes,jāteic,ka daudz interesantāk par fb galeriju.
Sižeti,kadrējumi un vēstījums ir daudz augstākā līmenī.varbūt iemesls ir prāta brīvība no pikseļiem,dpi,crop,objektīviem un dinamiskajiem diapazoniem?
avatar
Publicēts: 17.03.13 10:21
 citēt
ekoists:Intereses pēc izlūkoju instagram bildes,jāteic,ka daudz interesantāk par fb galeriju.
Sižeti,kadrējumi un vēstījums ir daudz augstākā līmenī.varbūt iemesls ir prāta brīvība no pikseļiem,dpi,crop,objektīviem un dinamiskajiem diapazoniem?


Man radās nedaudz cita versija. 1) Daudzi pieredzējuši bildētāji, nestaipot ikdienā spoguleni, brīvi piefiksē visu,kas interesē. Rezultāts - kā jau zinošam savu lietu. 2) Otrā grupa - neskaitāmi jaunieši, lieliski apguvuši jaunās tehnoloģijas, ar augstu vispārizglītojošo. Viņu fiksētais - viņu šodienas redzējums (bez "māxslas"). Tiešs, nepastarpināts, bez rāmjiem. Šajā bilžu okeānā ir daudzas tiešam lieliskas bildes.:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.04.13 11:28
 citēt
Viss atgādina tos ,laikus,kad no stikla platēm uz pļonku pārgāja,šums laikam bij ne pajokam. :face-wink:
Laikam jau galvenais bilža,a krāniņa veids,ir tikai putekļi..
avatar
Publicēts: 07.04.13 14:12
 citēt
instagrama foršums ir tajā, ka tur ir miljoniem lietotāju un tu ats atrodi/izvēlies kam sekot un uz ko skatīties. un ja kāds nāk dirst pie taviem šedevriem - šamo vienkārši nobloķē.

pats tur ljoti labi jūtos. sekotāju pie 400 un nekādu es tev/tu man, pats sekoju ap simtam, pārsvarā ne no LV. ja saliidzina to, ko es redzu tur un galerijaa šeit... nu kā diena pret nakti... žel kaut kā dažreiz, a kādreiz tā nebija...
avatar
Publicēts: 07.04.13 15:05 labots
 citēt
spaidijs:kāpēc vienmēr VISUR jāuzsver, ka iPhone?!


--------------
man 82. gadā bija 6 gadus vecs Chrysler un neticēsi, uzraksts bija gana liels, lai to salasītu un tomēr visi to nosauca par Fordu....
tāpat kā visi krāni ir Fiskari
Visas autiņbikšīšveidīgie Pamperi
utt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):