forum.gif
Ieteikumi administrācijai!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ieteikumi administrācijai!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.03.06 12:26
 citēt
es domaaju, ja gribat saglabaat kaadu vismaz kaartiibu fotobloga, jo lietotaaju skaitam pieaugot probleema ar galeriju buus arvien lielaaka, vajadzeetu samazinaat bilzhu ievietoshanu galerijaa liidz 1 bildei 24 stundaas, un jaanonjem lai counteris resetojaas pusnaktii... savaadaag veelaak var rasties taada situaacija, ka vienaa briiidii tiek ievietots milzu liels daudzums bilzhu, ka faktiski minuutes laikaa bilde kas bija augshaa pirmajaa laipaa ir nokljuvusi 3shaas lapas beigaas, taa ir iespeejamaa naakotne... :)

nezinu vai tas buutu pareizais risinaajums.... :?
avatar
Publicēts: 06.03.06 01:50
 citēt
es domaaju, ja gribat saglabaat kaadu vismaz kaartiibu fotobloga, jo lietotaaju skaitam pieaugot probleema ar galeriju buus arvien lielaaka, vajadzeetu samazinaat bilzhu ievietoshanu galerijaa liidz 1 bildei 24 stundaas, un jaanonjem lai counteris resetojaas pusnaktii... savaadaag veelaak var rasties taada situaacija, ka vienaa briiidii tiek ievietots milzu liels daudzums bilzhu, ka faktiski minuutes laikaa bilde kas bija augshaa pirmajaa laipaa ir nokljuvusi 3shaas lapas beigaas, taa ir iespeejamaa naakotne... :)


1. bildes resetosies 00:00
2. bilzhu limiti tiks samazinati, bet tikai tad, kad ieviesiisim .... ;)
avatar
Publicēts: 06.03.06 09:21
 citēt
pie bildes pievienoshanas klasifikatoram "eksponeeshanas laiks" ir nepiecieshama _logjiska_ kaartoshana, nevis alfabeetiskais ASC... ! 8)
avatar
Publicēts: 06.03.06 10:27
 citēt
pie bildes pievienoshanas klasifikatoram "eksponeeshanas laiks" ir nepiecieshama _logjiska_ kaartoshana, nevis alfabeetiskais ASC... ! 8)



oo, eto kak?
avatar
Publicēts: 06.03.06 10:30
 citēt
a es shad varetu piedaavaat izkriitoshaas izveelnes :mrgreen: jo ir stulbi ierobezjot saitu tikai tapec ka saakumaa par to netika domaats ka vareetu arii uz pasaules buut kaut kas cits arii bez bloga, galerijas, reportiem un skolaam.
topu piemeeram vareetu parlikt arii uz galeriju kaa atseviskju shii saita galerijas viewu


hvz, edzjus, hvz ... :roll:
avatar
Publicēts: 06.03.06 10:31
 citēt
VAIG!!!

servisu - KAS apskatīja tavu profilu šodien! :mrgreen: :mrgreen:


hehe, nu man tada kjeceriiga doma bija :twisted:

UN PAR VELTI MUWAHAHAHA :P
avatar
Publicēts: 06.03.06 11:01
 citēt
pie bildes pievienoshanas klasifikatoram "eksponeeshanas laiks" ir nepiecieshama _logjiska_ kaartoshana, nevis alfabeetiskais ASC... ! 8)



oo, eto kak?

nu eta tak, ka aiz 1/10 seko 1/15 nevis 1/100. vienkaarshi vaig SEQUENCE ieviest tiem klasifikatoriem...
avatar
Publicēts: 06.03.06 17:16
 citēt
aa, shitais, nu jaa, putra ir, bet zini, es pieradu un iistenibaa gandriiz vieglaak atrast 100 aiz 10 nekaa aiz 60 :)
avatar
Publicēts: 07.03.06 00:14
 citēt
tur arii truukst 20 un 25 s exp laiks;)
avatar
Publicēts: 07.03.06 09:15
 citēt
man ir viens liels liels lūgums, kad skatoties bildes foto galerijā varētu normāli uzspiest uz nākamo bildi kaut vai šai bildei nav nosaukums, savādāk tracina tie saucamie "FOTOGRĀFI" kas domā: "es esmu fotograafs nevis rakstnieks un komuniceeju ar bildi"

ok paldies tiem kas kautcik punktiņus saliek
avatar
Publicēts: 07.03.06 10:09
 citēt
man ir viens liels liels lūgums, kad skatoties bildes foto galerijā varētu normāli uzspiest uz nākamo bildi kaut vai šai bildei nav nosaukums, savādāk tracina tie saucamie "FOTOGRĀFI" kas domā: "es esmu fotograafs nevis rakstnieks un komuniceeju ar bildi"

ok paldies tiem kas kautcik punktiņus saliek


zinaams bags, darisim ko varesim ...
avatar
Publicēts: 07.03.06 12:04
 citēt
Varbuut neesmu ko pamaniijis, vai Firefox gluko, bet, labojot fotobloga ierakstu, nav iespeejams opereet ar bildeem, tikai ar tekstu. Es konkreeti veeleejos nomaniit bildi uz nedaudz labotu versiju, a nekaa... Atliek dzeest un rakstiit no jauna?
avatar
Publicēts: 07.03.06 13:33
 citēt
hmm... kurmis, paskaidro lūdzu sīkāk, es tiko visu varēju labot un man ir firefox
avatar
Publicēts: 07.03.06 13:50
 citēt
man ir viens liels liels lūgums, kad skatoties bildes foto galerijā varētu normāli uzspiest uz nākamo bildi kaut vai šai bildei nav nosaukums, savādāk tracina tie saucamie "FOTOGRĀFI" kas domā: "es esmu fotograafs nevis rakstnieks un komuniceeju ar bildi"

ok paldies tiem kas kautcik punktiņus saliek



pievienojos :o

kaitina, ka nevar konsekventi shkjirstiit bildes. Viens slinkjis neieliek bildei nosaukumu un - cauri. :cry:
avatar
Publicēts: 07.03.06 15:49
 citēt
kaitina, ka nevar konsekventi shkjirstiit bildes. Viens slinkjis neieliek bildei nosaukumu un - cauri. :cry:

vienkaarshi atrisinaams: liekat linkaa nevis bildes nosaukumu bet gan << (<nosaukums>;) ||| >> (<nosaukums>;).
ja nebuus nosaukums, tad buus tikai >> links. :?
avatar
Publicēts: 07.03.06 15:58
 citēt



pievienojos :o

kaitina, ka nevar konsekventi shkjirstiit bildes. Viens slinkjis neieliek bildei nosaukumu un - cauri. :cry:


nu jau ir vairāki
avatar
Publicēts: 07.03.06 16:58
 citēt



pievienojos :o

kaitina, ka nevar konsekventi shkjirstiit bildes. Viens slinkjis neieliek bildei nosaukumu un - cauri. :cry:


nu jau ir vairāki


nu kaut vai. runa jau ir par principu. Man personiigi ir vienalga - kursh tur ir nolunjojies un nav papuuleejies kautko uzskribeleet ( kaut vai tos pashus punktinjus ). Probleema jau paliek, vai to rada 1 vai vairaaki indiviidi :)
avatar
Publicēts: 07.03.06 17:03
 citēt
Hmm .. vispaar ir tik daudz bilzhu, kuraam kopeejaa atziime paarsniedz 6 punktus. Mozh ir veerts veiddot kautkaadu topu, kuraa apkopotas tieshi shiis bildes ?
avatar
Publicēts: 07.03.06 17:06
 citēt
panjem pie fotOtopa "Visu laiku labākās" un še tev būs pirmās deviņas bildes ar 6 un vairāk
avatar
Publicēts: 07.03.06 18:04
 citēt
ielieku blogu (preview funkciju lūdzu, pievienojos), publlicēju;
pēc tam konstatēju, ka bildei vajag rāmīti, uztaisu -
A kā bildi nomainīt, labojot blogu, tā arī nesapratu. Tekstu, lūdzu, bet bildi?
avatar
Publicēts: 07.03.06 18:07
 citēt
Un vēl, vai balsošanu nevar pielikt pie komentāra kastes, un darbināt ar vienu pogu? regulāri aizmirstu nospiest "balsot, bet spiežu "publicēt"; vērtēt sanāk otrreiz.

Ja viss būtu vienkopus, varbūt arī pieaugtu tekstuālu komentāru skaits pie bildēm, ne tikai plikas atzīmes.
avatar
Publicēts: 07.03.06 18:43
 citēt
hmm par blogu:

Ejam uz

Mans fotoblogs.lv
Mani raksti
Uzspiežam Labot uz kādu no rakstiem
Pa vidu var labot textu, labajaa malaa staav bildes kuras var izdzeest pa vienai vai pabiidiit uz augshu uz leju
Dzeesham esosho bildi, pievienojam izlaboto, uzbiidam uz veco poziiciju, piekriitam noteikumiem un publiceejam
avatar
Publicēts: 07.03.06 18:48
 citēt
Par to balsošanas moduli.

Neesi jau pirmais, kas šo te iesaka, bet lieta ir tāda, ka ja pielikt balsošanu pie komentāru lodziņa, tad bildei, kurai būs daudz komentāru, būs diezgan tālu uz leju jāskrollē, lai nobalsotu, kas no lietojamības viedokļa būtu neērti/neērtāk. Es domāju, ka balsošanai tomēr jābūt kopā ar bildi, lai balsojot varētu to bildi redzēt.
avatar
Publicēts: 07.03.06 18:52
 citēt
jaa labajaa busee redzu uzrakstu Bildes: un bildi - a kaa vinu izdzeest? nekaadus kontroljus tam neredzu, kaut acii dur. varbuut tas iedarbojas tikai pie divaam bildeem?
avatar
Publicēts: 07.03.06 20:20
 citēt
manuprat ka jaasaak apdomaat doma par bilzju galerijas arhiveeshanu... :?
avatar
Publicēts: 07.03.06 20:21
 citēt
driiz jau buus 100-taa page.. a varbut arii nah to arhiveeshanu.. :? nezinu
avatar
Publicēts: 13.03.06 14:06
 citēt
kaa ar to bilzhu skaita samazinaashanu dnn liidz 1???? tad hdd kaadu laiku veel vilks??? tad arii vareetu kaartiigaak papeetiit taas bildiites - a to nevar paspeet (es taka igaunis - nu dikti flegmaatisks) :lol: :aiwa:
avatar
Publicēts: 13.03.06 17:28
 citēt
neraudi andre :) limitus ieliksim, tiko būs albumu sadaļa un linkus... ehh... nu mēģināsim
avatar
Publicēts: 13.03.06 19:08
 citēt
neraudi andre :) limitus ieliksim, tiko būs albumu sadaļa un linkus... ehh... nu mēģināsim

max, tev arii vajadzeetu iemaaciites kodeet un linki es domaaju butu implementeeti kudish aatraak :D
avatar
Publicēts: 13.03.06 21:31
 citēt
1. Kurmis, vai palika skaidrs, kaa var nomainit bloga bildi?
2. andre, linki TIKS implementeeti
3. Next/Prev bilzhu browsingam patreiz workarounds, buus ari risinajums
4. Price, bilzhu limitu uz 1 samazinasim pec albumu sadalas implementaciajs
5. edzjus, pagaidam neko nearhivesim, HAX? :)


jautajums ir par laikiem.
2 punkts varetu tikt atrisinats pec nedelas
4 punkts var prasit menesi
3 ... varbut ari paris nedelas ...
avatar
Publicēts: 13.03.06 22:16
 citēt
a juus developeeshanas darbusneesat domaajushi arii distribuuteet... nu shad load-balancingu ieviest? :D
avatar
Publicēts: 13.03.06 23:48
 citēt
tad jaadomaa par maksaashanu, a naudas mums nav :P
avatar
Publicēts: 13.03.06 23:51
 citēt
tad jaadomaa par maksaashanu, a naudas mums nav :P

nelss liizings var naakt paliigaa :D :D
avatar
Publicēts: 22.03.06 12:01
 citēt
ljoti liela manupraat probleema, mani kaitina logoshanas sisteema, tas ka peec kaada laika izlogojaas, un ja piemeeram laine meegjina ieogoties vinja dazhreiz ielogojaas zem mana vaarda ievadot savus datus, vajadzeetu to sakaartot, plus veeleetos lai buutu taa ka vareetu ielogoties automaatiski iegaumeejot IP, kaa citaas vietaas. lai nav taads chakars un lai pats neizlogojaas ik peec kaada laicinja. tieshaam tracina...
avatar
Publicēts: 22.03.06 13:50
 citēt
ArchAngel, ja tu atziimeesi kjeksiiti zem login lodzinjas "Cepuminju", kas tulkojumaa noziimee Cookies (tas mums taads Glukza profesionālais humors), tad vienreiz ievadot paroli, no taa pasha datora tev paroli vairs nebuu jaavada naakamreiz logojoties... Ja juus ar Laini lietojaat vienu kompi, nu tad neko nevar padariit, pirkstu nospiedumu identifikaatoru ieviest pagaidaam nevaram (kaut gan HP portatiivajiem ir taada fiicha, mozhka vareetu pameegjinaat, Glukz? :lol: :lol: )

par to ka izlogojaas peec kaada laicinja, ja paliek valjaa paarluuka logs... hmm.. godiigi sakot man pasham arii tas tracina :lol: , bet gljuka kungam bija kaut kaada nopietna argumentaacija par labu shai sisteemai, paarjautaashu shodien veelreiz
avatar
Publicēts: 22.03.06 15:09
 citēt
ha Elik! neesu jau tik stulbs lai neiedomaatos ka tas cepuminju ir tieshi tas par ko iet runa, tachu zini, nedarbojaas, esmu licis tur kjeksiiti vairaakkaart, sapratu ka nekaadas jeegas tur nav... varbuut uz IE straadaa, es lietoju firefox. piemeeram citos saitos taa loginu sisteema man ar firefox straadaa burviigi, atverot saitu man automaatiski ielogojaas, bet te nee, kaut vai ar pieri pret sienu, ne un viss, ar cepuminju vai bez taa teeja ir bez cukura. :DD
avatar
Publicēts: 22.03.06 15:50
 citēt
es arii esmu firefoxists un man viss darbojas... pat labaak nekaa uz IE (fotoblogs tika taisiits prieksh FF un peec tam pielabots prieksh IE) hmmmm.... parunaashu shodien ar Gljuku par tavu probleemu
avatar
Publicēts: 22.03.06 16:23
 citēt
es pameegjinaashu izskaidrot kaartiigaak, tip pirmkaart ir tas ka ja es kaadu laiku nelietoju fotoblog tad man vinjsh izlogojaas pats, man tas cepuminjsh ir aktivizeets, ja paklikshkjina uz linkiem tad neielogojaas, ielogojaas atpakalj tikai tad ja uzklikshkjina tieshi uz autori, citreiz arii nesanaak ielogoties un ir jaaievada paroli no jauna. otra fiicha ir taada, ka ja es izlogojos, un laine ielogojaas no sava logina, vinju nezkapeec elogo kaa mani :)) un man biezhi gadaas arii otraadi... :) nu taa loginu sisteema ir nezheeligi nestabila un haotiska. nav piemeeram taa ka es ielogojos uzliku lai mani ielogo automaatiski, shovakar izsleedzu kompi, riit iesleedzu, uzrakstu [url=www.fotoblog.lv]www.fotoblog.lv[/url] un esmu jau ielogots kaa tas ir citur, man jebkuraa gadiijumaa ir jaalogojaas. ar to automaatisko, spriezhot peec haosa, ar loginiem tas koods tur ir, bet gljukains...
avatar
Publicēts: 22.03.06 17:09
 citēt
tas ir bugs vistiiraakais, mani arii tracina.

novershanai" no 1 liidz 3 stundaam

tobish: 1 nedeelja :)

pamainam prioritaati uz augstaaku un saaakam nopietni skatiities apkaart pec sakariiga programmeetaaja ...
avatar
Publicēts: 22.03.06 20:17
 citēt
pirkstu nospiedumu fiicha naak gandriiz visiem jaunaaakiem IBM - un IBMi is the best;););) :lai dziivo spams:

jautaajiens - ja cilveeks ielogots visu laiku, bet nelieto fotobloga lapu - vai var redzeet vai tieshaam vinsh ir online - vai arii vinsh raadiiisies online forever;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):