forum.gif
Ieteikumi administrācijai!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ieteikumi administrācijai!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.03.06 20:21
 citēt
nu nejau taadaa noziimee ka jaabuut online forever, taadaa nozimee ka ja tu uzpingo fotobloga serveri no savas IP, tevi automaatiski atpaziist un ielogo atpakalj.
avatar
Publicēts: 22.03.06 22:05
 citēt
man principaa uz FF straadaa tiri ok, tikai dazjreiz ir AA aprakstiitais gljuks. situaacija ir taada, ka, ja es ilgaku laiku neesmu lietojis blogu, tad peec f5 dazjreiz esmu izmests aaraa. bet jebkursh naakamais posts uz serveri - atkal mani ielogo automatiski sistema... :?
avatar
Publicēts: 22.03.06 22:32
 citēt
aaraa izmeshana nav gljuks, taa ir Gljuka fiicha (kalamburs) :) AA tipa batarejas apraxtiitaa probleema gan izskataas peec gljuka.. jautaasim Gljukam :)
avatar
Publicēts: 22.03.06 22:44
 citēt
eu cik jus loginus/paroles butu sita sev ietaupijusi rakstot :mrgreen: :mrgreen:
avatar
Publicēts: 23.03.06 11:37
 citēt
... es gan neieteiktu likt ieksha bildes, kas paarsniedz bloga atljautos limitus, jo Glukz izmanto sakainu resizera libu, kas fukaa kvalitaati.

kaads ir limits? un kaada f*** liba tiek izmantota? NetPBM? Gd?
avatar
Publicēts: 23.03.06 12:12
 citēt
ghm. ghm..

man te tada siika doma - manam digiziepiem ir nosheelojami maz blendes staavoklju.. bet neir, piemeeram f3,2 iespeejams blogaa publiceejot izveeleeties.. varbuut to var pieviest?..

un, patiesiiba, ka skatoties bildes parametrus ar rocinjaam, nevis paljaujoties uz automaatisko nolasekli (kaa, piemeeram, pogaataaju portaalaa) saaku tam pieverst pastiprinaatu uzmaniibu.. varbuut no nuubja izaugshu par cilveeku.. :)
avatar
Publicēts: 23.03.06 14:17
 citēt
marruciic - tas speciali, esam izlaidushi pus- un treshdalj- stavokljus gan diafragmai gan iso, ar domu, ka tiem maza noziime un lai tomer saglabatu puslidz cienigu sapratni, kas ir kas

tobish, japiemeklee tuvaakais reaalais (piemeram 3.2 tuvakais ir vainu 4 vai 2.8 )


vienkarshi esam nedaudz pret parametriem:

f 3.2
shutter 1/325
Iso: 145

sviests tas viss

f 2.8
shutter 1/250
ISO 100
avatar
Publicēts: 23.03.06 14:20
 citēt
... es gan neieteiktu likt ieksha bildes, kas paarsniedz bloga atljautos limitus, jo Glukz izmanto sakainu resizera libu, kas fukaa kvalitaati.

kaads ir limits? un kaada f*** liba tiek izmantota? NetPBM? Gd?


edzjus, kaadu libu tu ieteiktu lai nefukaa kvaliti?
avatar
Publicēts: 23.03.06 14:54
 citēt
marruciic - tas speciali, esam izlaidushi pus- un treshdalj- stavokljus gan diafragmai gan iso, ar domu, ka tiem maza noziime un lai tomer saglabatu puslidz cienigu sapratni, kas ir kas


skaidriite!.

:oops:
avatar
Publicēts: 24.03.06 10:34
 citēt
... es gan neieteiktu likt ieksha bildes, kas paarsniedz bloga atljautos limitus, jo Glukz izmanto sakainu resizera libu, kas fukaa kvalitaati.

kaads ir limits? un kaada f*** liba tiek izmantota? NetPBM? Gd?



GD2 imagecopyresampled(...)
Ja bide ir normāla, tad resaizings nekādā veidā nevar bojat tās kvalitāti (ja bilduku nenākas palielināt)
avatar
Publicēts: 24.03.06 15:50
 citēt
kaadi ir izmeru limiti ?
avatar
Publicēts: 27.03.06 13:00
 citēt
klau, sore, par stulbumu, bet kas ir tas "fotokross" ar ko tiekam ik pa laikam baidīti?
avatar
Publicēts: 27.03.06 13:14
 citēt
jau gaidiiju sho jautaajumu :))

atveeru jaunu topiku, skatiit sheit:

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 29.03.06 11:55
 citēt
kaadi ir izmeru limiti ?

ja nemaldos 800pix platumaa
avatar
Publicēts: 03.04.06 10:46
 citēt
es te tā klusiņām un sore ja kas tāds jau i runāts, bet tas fotoblog logo uz bildes nedod miera.... Nevar kaut kā..... bez viņa? 8)
avatar
Publicēts: 03.04.06 12:39
 citēt
es te tā klusiņām un sore ja kas tāds jau i runāts, bet tas fotoblog logo uz bildes nedod miera.... Nevar kaut kā..... bez viņa? 8)


bez vina gluzhi nevar bet vakar tieshi saakaam straadaat pie uzlabota varianta, gan jau patiks ;)
avatar
Publicēts: 03.04.06 14:43
 citēt
bez vina gluzhi nevar bet vakar tieshi saakaam straadaat pie uzlabota varianta, gan jau patiks ;)

mazaaka un ar 100% caurspiidiigumu? :D
avatar
Publicēts: 03.04.06 15:54
 citēt
Laikam kas līdzīgs - emboss image... izskatīsies, ka fotobloga logo ir uztaisīts no stikla un tad uzlikts uz bildes... ja pareizi saprotu:)
avatar
Publicēts: 04.04.06 12:46
 citēt
1) visas bildes tiek reindexeetas un logo salikts pa jaunu (vecajaam bildeem), ka rezultata ir 2 logo
2) vai bus feature, ka es pats varu izveleties, cik daudz bildes man radit katra galerijas lappaspusee ?

paldies! :D
avatar
Publicēts: 04.04.06 12:52
 citēt
pirmajā punktā neibraucu!
avatar
Publicēts: 04.04.06 17:14
 citēt
pirmajā punktā neibraucu!

es uzduros paris bildeem, kur bija 2 logo virsuu... kuras? tagad vairs nevaru atrast
avatar
Publicēts: 04.04.06 17:42
 citēt
1) visas bildes tiek reindexeetas un logo salikts pa jaunu (vecajaam bildeem), ka rezultata ir 2 logo
2) vai bus feature, ka es pats varu izveleties, cik daudz bildes man radit katra galerijas lappaspusee ?

paldies! :D


1. kam logo jau virsuu, taa arii paliks :(
2. hmmmmmm... ja vien nebutu vel 37 citi TODO taski ...
avatar
Publicēts: 06.04.06 11:07
 citēt
veel gribeetos 2 lietas
1. lai var redzeet cik ir bildes apskatu. nu cik ieklikshina un aspkataas.


o jaa, shitais der! shito es arii gribu, japierunaa vel tikai dizaineris un koderis :) pietam netikai bildes, gan raksti gan reportazhas ... gribu :)

2. katukaadu browseeshanu pa kategorijaam. pa taam macro, protreti, pilseeta...
dereetu arii ka var pa taam sadalaam redzeet labakaaas...


shitam ir jaabuut. citadi nav jegas no kategorijas. pashlaik nav skaidrs, kaa...

pierakstam.
avatar
Publicēts: 06.04.06 14:26
 citēt
dereetu arii profilaa ka var apskatiit cilveeka rakstiitos komentaarus un atziimes...


atkal jaa. te rodas problema ar darba daudzumu, jo komentaari var buut gan blogaa, gan bildees, gan reportaazhaa, gan skolaa, gan forumaa, gan pie aptaujas .. ja taisa katram jaunu template ... nu tur visa diena aiziet programerim, a visu kopaa samest ... vai jeega? nu karoche te ir daudz ko dariit, tapec tas vel nav izdariits
avatar
Publicēts: 07.04.06 01:41
 citēt
Jaunpienācēja komentāri:
- steidzami noņemiet IP adreses no komentāriem - tas viss atgādina datoriķu un spameru saietus.
- vai no nolasīt EXIF info, vai saglabāt viņu kopā ar bildēm. Tas nav grūti, ir daudz open source bibliotēkas.
avatar
Publicēts: 07.04.06 02:35
 citēt
vēl - būtu vēlams, lai nedēļas labākās bildes mainītos, teiksim, 10 labākās... citādi tā kļūst par nedēļas apnicīgāko bildi.
avatar
Publicēts: 07.04.06 10:44
 citēt
Jaunpienācēja komentāri:
- steidzami noņemiet IP adreses no komentāriem - tas viss atgādina datoriķu un spameru saietus.
- vai no nolasīt EXIF info, vai saglabāt viņu kopā ar bildēm. Tas nav grūti, ir daudz open source bibliotēkas.


par to IP... vai tiesham tik ljoti traucee? toties ir iespejams atsekot, kas ko un kad teicis. teoretiski sho var atstaat tikai adminiem redzamu ...
padomasim

EXIF ta mes nolasijaam, tikai neviens sakariigi iztulkot nolasiito nespeeja, tapec arii nonjemam nafig. ja kads palidzietu ar paskaidrojumu ko tas aperture -4566643/653411 noziimee, tad varetu meginat atkal sleegt atpakalj.
avatar
Publicēts: 07.04.06 10:44
 citēt
vēl - būtu vēlams, lai nedēļas labākās bildes mainītos, teiksim, 10 labākās... citādi tā kļūst par nedēļas apnicīgāko bildi.


sheit gan paliksim pie sava ;) bet paldies par ideju anyway
avatar
Publicēts: 07.04.06 11:04
 citēt
IP vajag gan... ja kāds sagribēs uztaisīt 2 jūzerīšus, tad vismaz lai izmanto divus datorus (mājas un darba) un lai visu laiku atcera, ka mājās drīkst lietot tikai vienu un darbā tikai otru...:)...
avatar
Publicēts: 07.04.06 11:32
 citēt
par to IP... vai tiesham tik ljoti traucee? toties ir iespejams atsekot, kas ko un kad teicis. teoretiski sho var atstaat tikai adminiem redzamu ...
padomasim


nu jā, piefiksēt viņu vajag, un adminiem redzamu, bet tā parastiem lietotājiem domāju, ka nav vajadzīgs, ņemot vērā to, ka nepieciešams reģistrēties. Vispār, pirmā vieta kur redzu šādu risinājumu (iespējams, citur arī tā ir, ... ā nu ja, vai tā nebija default fīča gallery enginam? es parasti viņu ravēju ārā...)

EXIF ta mes nolasijaam, tikai neviens sakariigi iztulkot nolasiito nespeeja, tapec arii nonjemam nafig. ja kads palidzietu ar paskaidrojumu ko tas aperture -4566643/653411 noziimee, tad varetu meginat atkal sleegt atpakalj.


Moška kādā iedvesmas brīdī pamēģināšu noskaidrot.
avatar
Publicēts: 07.04.06 11:40
 citēt
Martink, fotoblogaa (iznjemot foruma) nevar buut neviena "defoltaa fiicha ko raveet aaraa" jo viss engine ir pashu salikts no 0 notepadaa :)

par ko mes ari esam ahuuni lepni :)

par to EXIF, ja tu to izdaritu, buchas no meiteneem un AR no adminiem :)


par to IP... vai tiesham tik ljoti traucee? toties ir iespejams atsekot, kas ko un kad teicis. teoretiski sho var atstaat tikai adminiem redzamu ...
padomasim


nu jā, piefiksēt viņu vajag, un adminiem redzamu, bet tā parastiem lietotājiem domāju, ka nav vajadzīgs, ņemot vērā to, ka nepieciešams reģistrēties. Vispār, pirmā vieta kur redzu šādu risinājumu (iespējams, citur arī tā ir, ... ā nu ja, vai tā nebija default fīča gallery enginam? es parasti viņu ravēju ārā...)

EXIF ta mes nolasijaam, tikai neviens sakariigi iztulkot nolasiito nespeeja, tapec arii nonjemam nafig. ja kads palidzietu ar paskaidrojumu ko tas aperture -4566643/653411 noziimee, tad varetu meginat atkal sleegt atpakalj.


Moška kādā iedvesmas brīdī pamēģināšu noskaidrot.
avatar
Publicēts: 07.04.06 11:48
 citēt
- steidzami noņemiet IP adreses no komentāriem - tas viss atgādina datoriķu un spameru saietus.


pirmkārt, šādi risinājumi tīklā ir atrodami daudz kur.
otrkārt, šai "fīčai" ir daudz praktisku pielietojumu, kuri šo 2 mēnešu laikā ir sevi pierādījuši
treškārt, arguments par datoriķiem un spameriem izklausās nepārliecinoši un vairāk līdzinās kaut kādiem pamatskolas aizspriedumiem :)
avatar
Publicēts: 07.04.06 13:44
 citēt
- steidzami noņemiet IP adreses no komentāriem - tas viss atgādina datoriķu un spameru saietus.


pirmkārt, šādi risinājumi tīklā ir atrodami daudz kur.
otrkārt, šai "fīčai" ir daudz praktisku pielietojumu, kuri šo 2 mēnešu laikā ir sevi pierādījuši
treškārt, arguments par datoriķiem un spameriem izklausās nepārliecinoši un vairāk līdzinās kaut kādiem pamatskolas aizspriedumiem :)


hmm es pamatskola nezinaju kas ir IP adrese.
ari spameri nebija well known brand :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 07.04.06 17:04
 citēt
:shock: ūuuuuu!!!! kāpēc manu adresi *@*.id.lv uzskata par nepareizu... :(
avatar
Publicēts: 07.04.06 18:01
 citēt
:shock: ūuuuuu!!!! kāpēc manu adresi *@*.id.lv uzskata par nepareizu... :(


ir adreses, kuras nenjem pretim (ja tu runaa par e-pasta mainju), jo ... Glukz zin to "jo" :) kaut kas kad nevar sazinaties ar serveri
avatar
Publicēts: 07.04.06 18:04
 citēt
tur jau tā lieta, ka es adresi nemainīju, mainīju parakstu.
avatar
Publicēts: 07.04.06 18:06
 citēt
vispār, te labi pastrādāts, man patīk!
avatar
Publicēts: 07.04.06 18:11
 citēt
ja kaut kas toch nestrada, atbliez meilu uz info @ tad neaizmirsisim izlabot, sheit foruma var paskriet garaam kaut kas.

un tas forshi ka patiik :) mums jau tikai prieks!
avatar
Publicēts: 07.04.06 23:09
 citēt
ideja komentaru samazinashanai pie bildem - komenteet var tikai 1x un kopa ar novertejumu! :D
avatar
Publicēts: 07.04.06 23:29
 citēt
ideja komentaru samazinashanai pie bildem - komenteet var tikai 1x un kopa ar novertejumu! :D


:))) tu ko!


SPAMS 4EVER!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):