forum.gif
Ieteikumi administrācijai!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ieteikumi administrācijai!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.04.06 14:24
 citēt
vel viena lieta.
ja bildei nav nosaukuma, nekaada, I mean, tad tur, kur radas pedejais koments, neavr apskatities bildi. a gribas taksh zinat, kuria bildei kads ieleik, piem 555...
avatar
Publicēts: 25.04.06 14:26
 citēt
A vot par to vajadzētu padomāt autoriem... kuri ir tik neattapīgi un nevar kaut vai *** ielikt:)
avatar
Publicēts: 25.04.06 14:56
 citēt
versatile, ooo.. paldies par ieteikumiem un gljuka atrashanu.. izlasiiju tavu komentu un sapratu kaadaa veidaa var apiet limitu... noteikti labosim..

par GIFu arii tnx ka pamaniiji, labosim

un par nosaukumu un autora komentāru reportāža :)

ļoti noderīgi ieteikumi.
avatar
Publicēts: 25.04.06 14:58
 citēt
no taa visa mani tomer visvairak kaitina, ka lietotaju fotografijas nevar apskatiti cilveki no malas...
avatar
Publicēts: 25.04.06 14:58
 citēt
akwiinas, par to favorite mums jau stāv TODO. Vēl pašā sākumā izdomājām, ka tādu vajag, bet esi pirmā, no lietotājiem, kam šito fīču sagribējās :) pacelsim prioritāti!
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:02
 citēt
no taa visa mani tomer visvairak kaitina, ka lietotaju fotografijas nevar apskatiti cilveki no malas...


tas mums jau stāv TODO, plānojam ieviest personfikāciju, kad katram lietotājam būs sava apakšdirektorija domēnam (piem. [url=www.fotoblog.lv/versatile]www.fotoblog.lv/versatile[/url]), bet tās ieviešanai vajag laika resursu. Varu pačukstēt, ka šīs uzdevums ir TODO top 10 :)
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:06
 citēt
elik, zini kas padariija linuxu par popularu un iemiiljotu OS - fakts ka bija skaidra viizija un roadmap. ar to gribeju teikt, ka varbut varat padomat par TODO saraksta publiceshanu (nu vismaz tas lietas, ko iedomaajaties, ka nav komercialais noslepums un ka idejas varetu kads nozagt) un saits paliks vel advancetaks un ertaks, ja to bus izveidojushi pashi taas lietotaji un bloga iemiitnieki! ;)
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:06
 citēt
ja problemas ar cilveeku resursiem, varbut varu kaa palidzet... laika man nav ipashi daudz, tachu, kad esmu majas, (videji katru otro weekendu) vienu nakti varetu ari veltit fotoblogam... php, HTML, css pieredze man it kaa ira...
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:07
 citēt
ja problemas ar cilveeku resursiem, varbut varu kaa palidzet... laika man nav ipashi daudz, tachu, kad esmu majas, (videji katru otro weekendu) vienu nakti varetu ari veltit fotoblogam... php, HTML, css pieredze man it kaa ira...

xml, xhtml, dhtml, js, ajax ? 8) :D
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:11
 citēt
xml: jaa, rss feedu varetu uztaisiit. piemeram, fotoblogam.
xhtml: apguustam ;)
dhtml: sena pagaatne, negribu atcereeties... pasham kauns palika, ka vienu manis taisitu dhtml lapu bija ielinkojis president.lv saits...
js: mazliet zinu.
ajax: diemzhel. nav laika macities... :( :oops:


vispar studeju ekonomiku, ta ka... :P
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:16
 citēt
vispar studeju ekonomiku, ta ka... :P

a shitas vislabaakais! :D
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:19
 citēt
kapec?
studeju ekonomiku tapec, ka studeju tur kur studeju. ja nebutu ticis, butu LU FMF DATZB 2. kursaa tagad jau....
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:25
 citēt
versatile, piedāvājums vilinošs, kad Shadows parādīsies no kaut kurienes hz kurienes, parunāšu ar viņu :) stay tuned

edzjus, open source rox, tikai fotobloga source atdot kāda potenciāla nelabvēļa ķepās, ņemot vērā, ka viss ir uzkodēts paša līkajām, neizmatojot šablonus būtu baigi sāpīgi... bet par to arī štukojam, esam atvērti idejām :)
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:29
 citēt
Jā... starp citu... where is shadow...?... sen nav manīts:)
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:32
 citēt
Noteikti nevajag taisit open source. lai ari pats esmu shis kustibas piekritejs, esmu pat publicejis savulaik sava bloga sourci publiskai leitoshanai, tomer sho publicet nevajadzetu. tiri security deelj.

lai fotoblog paliek unikaals. kas notiks, ja uz katra stuura atvers shadu fotoblog?
fotobloga pluss ir tas, ka nebija shaada tipa community. erfoto? piedodiet, palasiju tur forumu, un man iekshaa iet negribas. palika iespaids, ka ja apratuura nemaksaa vairak par 1,5k LS neviens uz tevi kaa cilveku neskataas...
fotoblogs un fotoreportazha - shii saita odzinjas. lai gan vairums cilveku cheko galeriju un rakstishana vel nav iegaajusies (cilvekiem vnk nav blogoshanas pieredzes), es domaju, ak tas ir tikai laika jautajums.
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:43
 citēt
Jā... starp citu... where is shadow...?... sen nav manīts:)

tapec jau vinjsh ir shadows :D
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:45
 citēt
elik un vertasile, es nerunaaju par source publiceeshanu, bet gan par roadmap un kopejas vizijas izveidi.... varbut juusu TODO 3. prioritates tasku pielietos 3 lietotaji no bloga, bet kada cita feature noderiiga varbut metajas lista apakshaa kaut kur ?!

nu tas ir tikai mineejums, bet shis threads jau laikam ari ir domats, lai lietotajiem pec iespejas dotu balsoshanas un komunikacijas iespeejas ar administraciju... 8)
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:51
 citēt
gruti teikt. varbut ka todo listee ir kada vajadziga un svariga fiicha, kuru vnk gruti realizet, kas prasa pusbloga kodu sarakstiit. a tauta cepsies - kapec nekas nenotiek?

shis threads ir tieshi ieteikumiem. un tas ir ok. domaju, ka stapr blogeriem noteikti ir cilveki ar l;abam un ljoti labam php, sql, whatever zinashanam. nu, tad varbut vinji ari butu gatavi uznjemties katrs pa kripatinjai projekta? pa vienam moduliitim, kuru pec tam atliktu tikai inkluudot visaa kopeejaa projektaa tam vajadziigajaa vietaa. no otras puses - tiri tehniski, tad saits kljutu lenaks, jo ir liela iespeja, ka liela dalja koda atkartosies shajos moduljos.
ehh. jabeidz filozofet. nakts atkal pusneguleeta, za to tulkojumu pabeidzu... jagaida $ :]
avatar
Publicēts: 25.04.06 15:53
 citēt
versatile, tu esi kadreiz vadiijis programamtuuras izstraades projektus?!
TAS IR MEZJONIIGS ADMINISTRATIIVO OPERAACIJU UN CILVEEKU KICKOSHANAS PROCERSS! :twisted:
avatar
Publicēts: 25.04.06 16:05
 citēt
nea, nav sanaacis. All I used to do was programming on my own... jau zinu kaa ir 2iem programmeriem kodu likt kopaa... tapec par administraciju ticu...
avatar
Publicēts: 25.04.06 16:06
 citēt
nu ja, programmeri lepni putni - neiespersi, nelidos! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 25.04.06 16:53
 citēt
Lai jums būtu jaukāks noskaņojums, šeku tēju dzerot uztaisīju gifus. Katrs no tiem ir 160 baiti.









avatar
Publicēts: 25.04.06 17:03
 citēt
Firefox can't find the server at [url=www.mk.id.lv.]www.mk.id.lv.[/url]
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:14
 citēt
Firefox can't find the server at [url=www.mk.id.lv.


Blin,]www.mk.id.lv.

Blin,[/url] serveris tur @#$^, tagad būtu jāredz.
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:17
 citēt
paldies martink :) uzkopeeju tavus gifus

p.s. veel TOPam ir triis ikoninjas ;)
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:30
 citēt
sourcē vēl vajag nomainīt paplašinājumu no .jpg uz .gif.

A gribēju te uzrakstīt, kādos gadījumos izmantot gif, kādos jpg, bet tēja beigusies un darbi arī daudz ;)
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:33
 citēt
ir jau nomainiits, nospied F5, tev tempos vecais source

P.S. man jau skaidrs kad ko jaaizmanto... ikdienaa ziimeeju gifus, flashus, jpgus... brrr...

visaados inboxos, delfos, draugos, tvnetos puse no baneriem kas mirgo pa malaam ir parasti manis taisiiti :)
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:39
 citēt
visaados inboxos, delfos, draugos, tvnetos puse no baneriem kas mirgo pa malaam ir parasti manis taisiiti :)

aha!! fu! tad ir ok, ka es lietoju adblockeri! :D
avatar
Publicēts: 25.04.06 17:46
 citēt
Lai jums būtu jaukāks noskaņojums, šeku tēju dzerot uztaisīju gifus. Katrs no tiem ir 160 baiti.











he hee, pavasara talka, visi pieliek roku, kautko dara 8) yo respect
avatar
Publicēts: 25.04.06 20:31
 citēt
he hee, pavasara talka, visi pieliek roku, kautko dara 8) yo respect

tu arii vareetu savu paka**** pakustinaat! :D :D
avatar
Publicēts: 26.04.06 11:15
 citēt
andre, sagaidiis... pie taa jau straadaa viens cilveeks, sho sveetdien prioritaate nr.1, linki :) vari buut prieciigs
avatar
Publicēts: 26.04.06 11:24
 citēt
a man patiik andre avatars :D
will code html for food! :D
avatar
Publicēts: 26.04.06 14:04
 citēt
he hee, pavasara talka, visi pieliek roku, kautko dara 8) yo respect

tu arii vareetu savu paka**** pakustinaat! :D :D


nu pakustinaju! labak palika? :lol: :lol: :mrgreen:
avatar
Publicēts: 28.04.06 16:16
 citēt
moshka sadalju "fotOpasākumi" vareetu ieviest, kuraa tiek publiceeti visi ar fotograafeeshanu un ap to saistiitie notikumi ?!
avatar
Publicēts: 30.04.06 13:56
 citēt
Yo,Admini!!! Varbūt variet izskatīt tādu lietu,ka ievietot bildes fotogalerijā varētu pēc lietotāja reitinga. Dažreiz šķiet ka 1na bilde dienā ir biku par īsu...
avatar
Publicēts: 30.04.06 14:12
 citēt
moshka sadalju "fotOpasākumi" vareetu ieviest, kuraa tiek publiceeti visi ar fotograafeeshanu un ap to saistiitie notikumi ?!


edzjus, pagaidam dizains to neljauj :( (nav vietas augsheja rindaa), tapec izmantojam vien reportaazhu sadalju...
avatar
Publicēts: 30.04.06 14:12
 citēt
Yo,Admini!!! Varbūt variet izskatīt tādu lietu,ka ievietot bildes fotogalerijā varētu pēc lietotāja reitinga. Dažreiz šķiet ka 1na bilde dienā ir biku par īsu...


shis varetu but viens no bonusiem, ko sanjems top fotograafi
avatar
Publicēts: 30.04.06 14:39
 citēt
Yo,Admini!!! Varbūt variet izskatīt tādu lietu,ka ievietot bildes fotogalerijā varētu pēc lietotāja reitinga. Dažreiz šķiet ka 1na bilde dienā ir biku par īsu...


shis varetu but viens no bonusiem, ko sanjems top fotograafi

Kā Shad Tu to domāji? Noprecizē bikiņ kā īsti Tu to redzi. :idea: :arrow: :shock:
avatar
Publicēts: 30.04.06 21:04
 citēt
moshka sadalju "fotOpasākumi" vareetu ieviest, kuraa tiek publiceeti visi ar fotograafeeshanu un ap to saistiitie notikumi ?!


edzjus, pagaidam dizains to neljauj :( (nav vietas augsheja rindaa), tapec izmantojam vien reportaazhu sadalju...

es domaaju, nevis notikuma gasa rezultaata atteloshanai, bet gan tautas informeeshanu par to, ka kaut kas tiek plaanots...
avatar
Publicēts: 30.04.06 21:08
 citēt
nu tam butu jaizmanto foruma sadalja notikumi vai arii bloga raksts var dereet :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):