forum.gif
zenit taalvadiiba
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / zenit taalvadiiba
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.02.06 21:11
 citēt
taatad> kaarteejaa vieta kur mekleeju taalvadiibu taadam verkjim kaa zenit 122 8)

kaads/kaada var paliidzeet?
avatar
Publicēts: 04.02.06 21:34
 citēt
khm, varu paintereseeties ...

tu esi skatiijies(usies) shitaniis ... kavinju ... nu, kur vecaas lietas var nopirkt .. komisijas prechu veikalos? pats esmu bijis tanii uz Blaumanja street, esot vel uz Lachplesha un veel viens ... velkautkur. tur visrealak atrast, es domaju ...
avatar
Publicēts: 04.02.06 21:40
 citēt
nu vareetu uzzinaat adreses un izskeneet tos shopus.


zin es neesmu no rix ;)
avatar
Publicēts: 05.02.06 09:41
 citēt
par Blaumanja street varu atbildet uzreiz:

adrese ir Blaumanja 21, sanaak pie pasha krustojuma ar Barona ielu, jaiet pagalmaa, blakus lielam Fuji salonam bus dzivoklja durvis, pagrabstaavaa mitinaas necils komisionniks ... biju tur iekliidis mekleejot platlenkji savam zorkijam ... bet uzzinot 30ls cenniku atteicos :) katraa zinjaa shis tas tur bija.
avatar
Publicēts: 21.04.06 17:23
 citēt
Ko taa taalvadiiba dara? Ja tik vien, kaa palaizj sleedzi, njem palaizjamo trosiiti un pagarini ar mocja bremzes vai gaazes trosiiti.

sadalu viedokli. Lieto lodaamumru!
avatar
Publicēts: 04.12.19 09:04 labots
 citēt
Schneider pajautā! Viņu "Zenit" tālvadības jautājumi nodarbina jau kopš 1970. gada! It kā esot pat viens aparāts Dadgā, kuru viņš spējot no sava kraja attālināti palaist.
avatar
Publicēts: 04.12.19 09:46
 citēt
Hehehe, 0:1 tev par sliktu.
avatar
Publicēts: 04.12.19 10:14 labots
 citēt
Pieņemu tikai zefīrus un/vai Panasonic fotokameras. Pirmos kastītē, otrus - ar saules blendi. Pieņemu piektdienās. Tavs 0:1 nedaudz atgādina Latvijas futbola izlases spēles pirmā puslaika 5. minūti,
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):