forum.gif
http://www.zaudetava.com/pages/raksti002.htm
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / http://www.zaudetava.com/pages/raksti002.htm
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.12.07 21:39
 citēt
avatar
Publicēts: 02.12.07 22:08
 citēt
Tekstu neizlasīju, bet cundura bildes jau biju iečekojis erfoto :D
avatar
Publicēts: 02.12.07 23:34
 citēt
štrunts ar šito rakstu, jo to arī ir sarakstījis cilvēks naudas vārdā...apskatīju pēdejo nummuru tam žurnālam un nepirku, neredzū jēgu par to kas tur iekšā maksāt...man dikti nepatīk tas izdevums ar skaistu nosaukumu prezervatīvā, lai neredzētu mēslus, kas iekšā...vienmēr tos noplēšu (tādas ir pircēja tiesības) un apskatu...bet nevienu neesmu nopircis...krievu foto žurnālus pērku regulāri
avatar
Publicēts: 03.12.07 03:09
 citēt
Tāds interesants raksts..irj autājums, kapēc tad tika nolikts fotoblogs?
Es protams nevaru nepiekrist, jā ir tādi cilvēki, kā es, kam nav talanta, bet kādreiz gribās pabildēt, gribās censties, pilnveidoties. Lēnām krājas idejas..būs īstais laiks, realizēšu. Bet, ja runa par jaunajiem, taisnība jau vien tur ir...

[un beigās, pēc rindkopas es tā arī īsti neko neesmu pateicis, tas pats, kas bildēt uz dullo]
avatar
Publicēts: 03.12.07 09:43
 citēt
krievu /žurnālus/ :D :D :D
reklāmu un šopa banaļņiku brošūras
nopērc arī elkora nextfoto - tas ir vispār šedevru kalngals

neizdod jau krievi vairāk fotožurnālus - rakstus par fotogrāfiju tur neatrast - viens tests (kas attiecas uz fototehniku ne fotogrāfiju) un 120lpp. komercijas
avatar
Publicēts: 03.12.07 11:47
 citēt
krievu /žurnālus/ :D :D :D
reklāmu un šopa banaļņiku brošūras
nopērc arī elkora nextfoto - tas ir vispār šedevru kalngals

neizdod jau krievi vairāk fotožurnālus - rakstus par fotogrāfiju tur neatrast - viens tests (kas attiecas uz fototehniku ne fotogrāfiju) un 120lpp. komercijas


:D :D :D nezinu pat ko teikt...pēc šitāda nolieguma sāku domāt :shock: ...pie vecuma jaf esmu galīgi dulls :cry: palicis un naudu izdodu par reklāmu :shock: ...bet nopietni Maris, vai tu krieviski vispār māki lasīt?
...lūk viens supernoderīgs raksts...2007.augusts "DIGITAL PHOTO" VPOGONJE ZA IDEALJNOJ KOMPOZICIJEJ 6 galvenās kļūdas ainavu bilžukošanā...un žurnāls ir pilns ar noderīgu...un pie tā tiek izdots FOTO MASTJERSKAJA...abiem līdzi nāk diski, ar videofotoskolu tām , kas žurnālā, bet nevar jaf daudz runāt par to, nebūs nopērkami :( un pozitīvais ir tas, ka ne reizi neesu lasījis, ka tur k;adu apķēzītu (konkurentu, saitu, fotogrāfu...)
avatar
Publicēts: 03.12.07 11:58
 citēt
Tāds interesants raksts..irj autājums, kapēc tad tika nolikts fotoblogs?
Es protams nevaru nepiekrist, jā ir tādi cilvēki, kā es, kam nav talanta, bet kādreiz gribās pabildēt, gribās censties, pilnveidoties. Lēnām krājas idejas..būs īstais laiks, realizēšu. Bet, ja runa par jaunajiem, taisnība jau vien tur ir...

[un beigās, pēc rindkopas es tā arī īsti neko neesmu pateicis, tas pats, kas bildēt uz dullo]


fotoblogs nolikts tāpēc, ka uzaicināti divi...no shutter un erfoto...savā starpā neitrāli uzvedās, bet tā, kura naf klāt noliek...bet otru noliekot, pats augstāk netiksi...ir daudzi reāli domājošie, kas ganās pa visiem trim saitiem un salīdzina...un manās pārrunās par saitu labumu, lietderīgumu, visi uzsver fotoblogu, vienīgi bibi naf apmierināti ar balsojumu kvalitāti, bet kad pārrunājam, ka blogā ir no tikko nopirkta aparāta, līdz pat profesionālismam, tad piekrīt, ka savādāk balsot naf iespējams, un galvenais rādītājs paliek balsojumu skaits zem bildes.
avatar
Publicēts: 03.12.07 13:12
 citēt
Pilns ar norādēm, ko nedarīt un kas ir slikti, bet neviena vārda par to, ko tad gribētos sagaidīt...
avatar
Publicēts: 03.12.07 13:40
 citēt
:D :D :D

ok :) Ņemot vērā, ka Tev Haiduk nav svarīgi ko Tev saka, bet kā Tev saka (vai gana toleranti) un vai Tev piekrīt, tad paliksim pie tā, ka es kļūdos

videopamācība :D :D :D
6 /kļūdu/ likvidēšanā pēc fotogrāfēšanas... :D

foto magazin bija pēdējais krievu žurnāls kurā bija tikai 3/4 reklāmas un vismaz 3 raksti par fotogrāfiju katrā nummurā - bet viņa vairs nav

būs jau labi - ja raksti par fotogrāfiju skaitās /kā iepeistot laumiņu bērna guļamistabā/ un /kā domāšanas par ekspozīciju, vietā lipināt 3 kadrus kopā/, tad viss kārtībā.

manuprāt gan runa iet tikai par reklāmu softam un banālajam produktam kas sanāk galā

es kļūdaini uzskatu, ka raksti par fotogrāfiju nav /par to kā no neprasmīga kadra datorā uzmuļļāt ainavu/ vai /kā ainavistam iemācīties nolasīt statīva līmeņburbuli/, bet tie ir raksti par tiem darbiem kuri atšķiras no šīs putras un tādēļ ir interesanti tos skatīt un lasīt to autoru domas

tikpat kļūdaini man šķiet, ka var būt raksti par fotogrāfiju kur vispār neiet runa par /fotogrāfēšanas paņēmieniem/:

yy.lv...

tas ir no žurnāla kur ir mazāk kā 5% reklāmas - drošvien tādus nelasi - tie prasa domāt
avatar
Publicēts: 03.12.07 14:23
 citēt
:D :D :D

ok :) Ņemot vērā, ka Tev Haiduk nav svarīgi ko Tev saka, bet kā Tev saka (vai gana toleranti) un vai Tev piekrīt, tad paliksim pie tā, ka es kļūdos

videopamācība :D :D :D
6 /kļūdu/ likvidēšanā pēc fotogrāfēšanas... :D

foto magazin bija pēdējais krievu žurnāls kurā bija tikai 3/4 reklāmas un vismaz 3 raksti par fotogrāfiju katrā nummurā - bet viņa vairs nav

būs jau labi - ja raksti par fotogrāfiju skaitās /kā iepeistot laumiņu bērna guļamistabā/ un /kā domāšanas par ekspozīciju, vietā lipināt 3 kadrus kopā/, tad viss kārtībā.

manuprāt gan runa iet tikai par reklāmu softam un banālajam produktam kas sanāk galā

es kļūdaini uzskatu, ka raksti par fotogrāfiju nav /par to kā no neprasmīga kadra datorā uzmuļļāt ainavu/ vai /kā ainavistam iemācīties nolasīt statīva līmeņburbuli/, bet tie ir raksti par tiem darbiem kuri atšķiras no šīs putras un tādēļ ir interesanti tos skatīt un lasīt to autoru domas

tikpat kļūdaini man šķiet, ka var būt raksti par fotogrāfiju kur vispār neiet runa par /fotogrāfēšanas paņēmieniem/:

yy.lv...

tas ir no žurnāla kur ir mazāk kā 5% reklāmas - drošvien tādus nelasi - tie prasa domāt


Haiduks vismaz pateica ko viņš lasa un kas viņam patīk ;)
avatar
Publicēts: 03.12.07 14:45
 citēt
Hmmm, tur bija vēl viena tēma:
www.zaudetava.com...
avatar
Publicēts: 03.12.07 15:10
 citēt
martink - es taču labojos un otra komentā biju gana publicistisks noradot savu alternativu par tēmu ko būtu vērts lasīt
avatar
Publicēts: 03.12.07 15:19
 citēt
Hmmm, tur bija vēl viena tēma:
http://www.zaudetava.com/pages/raksti004.htm



smieklīgi... man jau patīk- tiklīdz jāpiemin kāds negatīvāks aspekts, tad blogu uzreiz ņem kā piemēru :D it kā shutter un erfoto ar nebūtu tāda bazara.
avatar
Publicēts: 03.12.07 15:58
 citēt
niks - Laura Elcere

kāpēc blogs ir negatīvs? laikam tāpēc, ka populārs (4-5 reizes lielāks apmeklējums kā erfoto, 2-3 reizes lielāks kā wanaga saits) :) tāda jau tā realitāte visās jomās - līderim vienmēr tiek skarbāki vārdi.

Attiecībā par interviju... šaubos, ka kāds no bloga adminiem maz piedalītos šādā intervijā... diemžēl daudzi vecie (arī raksta autore) neapzinās, ka dzīvo 2007. gadā, neapzinās, kas ir mūsdienu ritms, kas ir MTV paaudze un funky...
avatar
Publicēts: 03.12.07 16:13
 citēt
līderim vienmēr tiek skarbāki vārdi.


viedi vārdi :)
avatar
Publicēts: 03.12.07 16:27
 citēt
Hmmm, tur bija vēl viena tēma:
http://www.zaudetava.com/pages/raksti004.htm


nu normāls raksts, nice... Viss par lietu... Tad kādēļ Tajā diskusijā nepiedalījās kāds no Fotobloga veidotājiem , man gan nav skaidrs...

Citēšu, bet lai nebūtu kliegšanas, neteikšu kuru:
"Fotoblogs nav fotokvartāls"

Fotoblogs ir fotoblogs, vieta izklaidei!
avatar
Publicēts: 03.12.07 16:34
 citēt
Rakstelis jau vecs kā mana vecmāmiņa. Vismaz pēc maniem šķirstīšanas tempiem. Var tikai pabrīnīties, cik lēni drukātā prese (lai arī kāda tā nebūtu) nonāk pie dažiem.
Bloga un citu saitu būtība galvenokārt ir iespējā patusēt, ko apliecina arī pirsniņu un improvizētu fotoplenēru būšanas, lai tas būtu blog, ERfoto vai kāds cits portāls. Tas, ka kadrus var ARĪ publicēt, piedien pie mūsu laika vizuālajām izpausmēm. Tas, ko cilvēki saraksta, liecina par to, ka viņiem ir bijis laiks un vēlme paklabināt.
Izaugsme notiek visur citur un ar visiem citiem, tā teikt, tikai ne ar sevi pašu, jo tas notiek vislēnāk un visneuzkrītošāk. Ja tas notiek.

tas links, ko es iedevu, ir pavisam svaigs ;) tikko ir nodrukāts žurnālā (2007.g. IV numurs).
avatar
Publicēts: 03.12.07 19:26
 citēt
:D :D :D



yy.lv...

tas ir no žurnāla kur ir mazāk kā 5% reklāmas - drošvien tādus nelasi - tie prasa domāt



Paldies par ieskenēto rakstu. Varēji ar par Nīči ieskenēt ;) :roll:
avatar
Publicēts: 03.12.07 19:31
 citēt
normaaals topiks paveeraas :D 8)
avatar
Publicēts: 03.12.07 20:07
 citēt
Elik :)

Attiecībā par interviju... šaubos, ka kāds no bloga adminiem maz piedalītos šādā intervijā... diemžēl daudzi vecie (arī raksta autore) neapzinās, ka dzīvo 2007. gadā, neapzinās, kas ir mūsdienu ritms, kas ir MTV paaudze un funky...

L.Elcerei šķiet gadu būs mazāk kā Tev :)

un runa galīgi neiet par lapās valdošo novitāti, bet par salkanu stagnāciju

esi redzējis MTV uzgrozītas peizāžas, kaķus, macro, no šķībā WB dzeltenīgas beibes u.t.t. ?!!!

vai arī patiesi apgalvo, ka Latvijas lapās dominē kas novatorisks?!!!

kurtad? centienos sasniegt krāsu foto salonlīmeni kam ir gadi 60?

bildēt var un vajag visu ko un tas nav nosodāmi - putnus zvērus ar jābildē, bet par kādu mūsdienīgumu te iet runa?
avatar
Publicēts: 03.12.07 20:24
 citēt
tiklīdz jāpiemin kāds negatīvāks aspekts, tad blogu uzreiz ņem kā piemēru :D it kā shutter un erfoto ar nebūtu tāda bazara.
nu, lielākā dīķi vairāk zivu.
avatar
Publicēts: 03.12.07 20:27
 citēt
tiklīdz jāpiemin kāds negatīvāks aspekts, tad blogu uzreiz ņem kā piemēru :D it kā shutter un erfoto ar nebūtu tāda bazara.
nu, lielākā dīķi vairāk zivu.


nu es to biju domājis tā- fotoblogu visu laiku nepiemin, bet, tiklīdz jāieminās par kādu negatīvu lietu, tad uzreiz ņem piemēru no fotobloga :D
avatar
Publicēts: 03.12.07 20:32
 citēt
... fotoblogu visu laiku nepiemin, bet, tiklīdz jāieminās par kādu negatīvu lietu, tad uzreiz ņem piemēru no fotobloga :D
būs jāpastudē rūpīgāk. jebkur jau var atrast i ko (-)-u un gandrīz visur arī ko (+)-vu un tas kunštiks jau ir to proporciju / līdzsvaru ievērot.
avatar
Publicēts: 03.12.07 22:05
 citēt
Nē belladonna nekas ar fotogrāfiju saistīts nepadarīs Tevi par labāku vai sliktāku cilvēku - tāpat kā no fotogrāfijas aspekta visiem ir pilnīgi vienalga kāds Tu esi cilvēks - ja trūkst erudīcijas jautājumos par kuriem iet runa, tad interese par Tevi ir nulle.
Un tas ir normāli tāpat kā Tev škiet normāli jūsmīgi līgot, stabili radītu lietu ielokā, ar domu, ka viss jau radīts.
Varbūt kādreiz uzzināsi par ko liecina pārliecība, ka pašai galva uz pleciem un lietas nevajag izgudrot no jauna.

Tu jautāji zem kāda nika slēpjas raksta autore - redzi atšķirībā no Tevis un 90-ciktur % viņa neslēpjas, bet sastopama pilnā vārdā uzvārdā

nesaprotami vaine? tāpat kā dīvaini ir tas, ka viņa nav sajūsmā par vecmodīgo sūnuciemu un izceļ šokējošas bildes kā, lai ar bezgala seklas, tomēr izlecošas no vienmērīgās putras
avatar
Publicēts: 03.12.07 22:13
 citēt
man jau grūti būt objektīvam, ne vispār, bet šoreiz.
avatar
Publicēts: 03.12.07 22:25
 citēt
Tā „zaudētava” izrādās tāda, teiksim, interesanta:
„Zaudētavas mērķi: Radīt jaunus virzienus un tendences Latvijas mākslā;.....” (nu super!)
avatar
Publicēts: 04.12.07 00:47
 citēt
L.Elcerei šķiet gadu būs mazāk kā Tev Smile

un runa galīgi neiet par lapās valdošo novitāti, bet par salkanu stagnāciju

esi redzējis MTV uzgrozītas peizāžas, kaķus, macro, no šķībā WB dzeltenīgas beibes u.t.t. ?!!!

vai arī patiesi apgalvo, ka Latvijas lapās dominē kas novatorisks?!!!

kurtad? centienos sasniegt krāsu foto salonlīmeni kam ir gadi 60?

bildēt var un vajag visu ko un tas nav nosodāmi - putnus zvērus ar jābildē, bet par kādu mūsdienīgumu te iet runa?


Nav būtiski cik Elcerei ir gadu, runa ir par veco domāšanu

ar vārdu salikumu "MTV paaudze" es nebiju domājis tieši ar MTV mūzikas kanāla kompozicionāli veidotajiem attēliem :) paskaidrošu:

Ar ko, objektīvi paskaidrojamu, atšķiras vecās padomju filmas no 90-to gadu supervaroņu boevikiem un tie savukārt no mūsdienu MTV video klipiem (vai reklāmas klipiem)?. Atbilde ir scēnu maiņas intervāls. Ja padomju filmās starp scēnu maiņu paiet ap 20 sekundēm, boevikos ap 10 sekundēm, tad MTV mūzikas video klipos šis intervāls sasniedz pat līdz 2-3 sekundēm. "MTV paaudze" ir cilvēki, kuru dzīves ritms ir scēnu maiņa 2-3 sekundēs. Šādai paaudzei vajag 28 paņēmienus kā tikt pie labas fotogrāfijas. Šādai paaudzei jāzin cik megapikseļu jābūt fotoaparātam, lai uzbildētu labu saulrietu. Šādai paaudzei vajag 10 jaunus ziepjutraukus tirgū ikmēnesi (ko ražotāji arī laipni piedāvā). Šī paaudze dominē skaitliski! Un tas ir neizbēgami.

To ir grūti atzīt un pieņemt, pret to gribas cīnīties, jo šādā ritmā vecāki cilvēki nespēj dzīvot. Vajag 10 gadus badoties, lai izprastu fotogrāfiju, vajag sarkanās spuldzītes sabojātu redzi, lai izjust fotogrāfiju, vajag ķimikāliju saēstas rokas, lai fotogrāfiju sataustītu! Burkšķ vecie, skatoties uz burst mode ieslēgtu spoguļkameru pokemona neveiklajās rokās.

Burkšķ un izmirst...

Novitāte tu jautā? Novitāte ir tāda, ka nav jēgas cīnīties pret progresu. Jo kā rakstīja viens mans iecienītais autors (J. Nikitins) "Ja tu paļajuies un atbalsti progresu, tas tevi nes uz priekšu. Ja tu pretojies - tas tevi velk līdzi" rezultāts tāds pats, tikai mazāk punu.

Par ko tas viss? Par tiem pašiem suņiem un karavānām.
avatar
Publicēts: 04.12.07 01:02
 citēt
šorīt ziņās dzirdēju, ka anglijas skolotāji ir neapmierināti ar to, ka skolnieki mūsdienās izmanto wikipēdiju, kā informācijas avotu saviem mājasdarbiem. Vecie labie burkšķētāji... protams, kad viņi auga, tad lai uzzinātu par piemēram Jamaikas vēsturi, ģeogrāfiskos datus, kultūras īpatnības un sociālo iekārtu, bija stundām jāburās pa bibliotēkas plauktiem, jāsūta (ar roku rakstītas!!!!) vēstules uz Jamaikas pārstāvniecību, jālasa vecos avīžu izgriezumu arhīvus un vēl simts "svarīgas" darbības. Turpretīm, tagad pietiek ar 3 klikšķiem un 10 minūtēm "ātrlasīšanas" pa diagonāli, lai mierīgu sirdi ķertos klāt matemātikas uzdevumam, vēlāk aizskriet uz ledushalli uzspēlēt hoķi, uzšaut CounterStrike, nobildēt pāris bilžukus priekš bloga un pateikt "čau sauljuk" 32 paziņām, kas pašreiz šēž draugiem.lv... Fuj cik tas ir nedabiski, nepareizi un degradējoši!
avatar
Publicēts: 04.12.07 01:08
 citēt
wiki un citiem interneta avotiem nav ne vainas, tomēr es arī dotu priekšroku, ka bērni pavada 2h rakājoties pa grāmatām bibliotēkā nekā 2min internetā. Jo pirmais vairāk liek domāt, rīkoties un arī ir izglītojošāks.
avatar
Publicēts: 04.12.07 01:10
 citēt
L.E.: Vai ir kāds tāds fotogrāfs, kura darbi ir ja ne izmainījuši jūsu dzīvi, tad izmainījuši to, kā jūs uz dzīvi skatāties?


Ko? Kāds fotogrāfs? Manu dzīvi (un vēl 100 000 cilvēku, kas 1,5 gada laikā ir apmeklējuši fotoblog.lv) izmainīja Canon Powershot A620 ar 5Mpx matricu un 3kāršo optisko zoom. Un pirmā grāmata par fotogrāfiju bija ši fotoaparāta manuālis ar tips & tricks par to, kā nofotografēt makro.

Tāpēc, davaj, netaisīsim gudrus ģīmjus un nerunāsim par kakām..
avatar
Publicēts: 04.12.07 01:16
 citēt
wiki un citiem interneta avotiem nav ne vainas, tomēr es arī dotu priekšroku, ka bērni pavada 2h rakājoties pa grāmatām bibliotēkā nekā 2min internetā. Jo pirmais vairāk liek domāt, rīkoties un arī ir izglītojošāks.


sasar, 2h? Kāpēc ne nedēļu? Domāju kāds viduslaiku arhivārus teiktu, ka īsta domāšana sākas, kad pusdzīve veltīta kādas atbildes meklējumos manuskriptos... Savukārt 2065. gada sasars teiks: "Es gan dodu priekšroku, ja mans bērns meklē informāciju interneta resursos, nevis ielādē to pa bezvada sinhrofazotronu pa taisno e-smadzeņu čipa atmiņas blokā" :)
avatar
Publicēts: 04.12.07 09:33
 citēt
Elik

Tad raksti par fotogrāfiju nav Tev - ne Elceres jaunkundzei, ne man galīgi neinteresē ar kādu tehniku iegūta bildīte (Tu esi vienīgais te kas runā par procesu) runa iet tikai par mietpilsonisku, salkanu bildīšu tūkstošiem un pašu smieklīgāko - kā šo bildīšu autori tēvišķīgi pamāca citus, lai "taisno horizontu", "nenogriež kājas", "necentrē" u.t.t. un tad šie ar varēs uzbildēt līdzīgu drazu

Un kā Tu pats vērtē savu (varbūt vēl kāda) domu, ka raujot gar acīm saulrietus ar lielāku hercu skaitu tie paliks "modernāki"?

kāds sakars ir rakstam par fotogrāfiju ar izmantot/neizmantot wikipediju? protams jāizmanto visu ko var, bet tāpēc bilžu jomā jākrīt ōmammu kalendārīšu bedrē? raksts neapgalvo, ka blogeri nepietiekami tehnoloģiski moderni dzīvo (ko lieto, ko nelieto - kam tas vispār interesē?) raksts bija par blogā redzamajām bildēm

raksts bija par šīm smieklībām:

1.dominējošiem vienveidīgu, vecmodīgu bilžu tūkstošiem
2.apmierinātiem pamācītājiem kuri iefano paŗ šīm bildēm
3.smieklīgo domu, ka tehniskais apgreids uzlabos bildes

jāsaka 3. punkta domā ir vismazākais absurds

par pāķu būšanu bij raksts

piedevām nedomāju, ka raksta autore ar ŗakstu gribēja uzjautrināties - tā ir publicistika par bēdīgu tēmu
avatar
Publicēts: 04.12.07 09:41
 citēt
par šādu tehnoloģisku progresu bija raksts:

www.fotoblog.lv...

un nav šādā blogā nekā nosodāma un neviens nesaka, ka vajag likvidēt vai pārtaisīt - tas jau viss ir mīļi un pozitīvi

bet kāpēc jāuztraucas, ka kādā rakstā to parāda tieši tādu kā tas ir?

kāpēc zefīrkastei jāuztraucas, ka to nosauc par zefīrkasti?

ko zefīrkaste nav cilvēkiem vajadzīga vai?
avatar
Publicēts: 04.12.07 10:05
 citēt
+ Eliks, Belladonna
avatar
Publicēts: 04.12.07 10:17
 citēt
Katrā Latvijas interneta lapā ,kas,saistīta ar foto,ir kaut kas labs atrodams ,paņemams un izmantojams.Vai kāda ir labāka(sliktāka)par citām?Diez vai...
avatar
Publicēts: 04.12.07 10:32
 citēt
kāpēc zefīrkastei jāuztraucas, ka to nosauc par zefīrkasti?


Zefīrkaste neuztraucas, zefīrkastei ir smieklīgi :)
avatar
Publicēts: 04.12.07 10:34
 citēt
Un vēl Laurai Elcerei pilnīgi nav poņas, kas ir fotoblog.lv
avatar
Publicēts: 04.12.07 12:05
 citēt
mani vienmer fascine tie PRO kas satraucas, kad citi NEPRO maaca citus NEPRO uz "pilnigam bleenjaam" bet pashi ne pirksu nepakustina lai izteiktu kadu sakarigu komentu un pamaaciitu

"stulbenji maca stulbenjus fochet, vot es viens te baltaa stavu, gudrais!"

un? ko iegust tie, kam vajag zinashanas? neko, tikai iespaidu ar teevainjiem/maatiiteem kas lepojas ar savam prasmem un noliek jaunos.

besii.

un parastaa atbilde ir "ja patiesi gribes macities tad <inser Elik txt about 2weeks in library and hard-self-torture-year-over-year>"


dooh

par zefirkasti forshi uzrakstits, neviens nenoliedz bloga pozicioneshanu, bet veids ka tas tiek darits ir tik zemisks, ka atbildi no bloga uz shadiem "pratuljojumiem" oficiali vini nesagaidis, tas ir zem musu goda.

a citadak, enjoy your life in blog, have fun, patience for next version and pluume toch rulle galeriju pedeja laikaa :D
avatar
Publicēts: 04.12.07 14:22
 citēt
Maris, lasu tevi un domāju, ko tu gribi pateikt pārejiem, un tai skaitā man???
1. nožēloju laiku, ko veltīju tavas norādes lasīšanai, neko neizsakošs, nepasakošs, teikšu pat nožēlojams raksts. ...un atkal tu raksti:- drošvien tādus nelasi - tie prasa domāt :shock: www.fotoblog.lv... :D palasi orks rakstīto, un varbūt arī sāksi domāt sakarīgi :lol:
2. tu raksti:- 6 /kļūdu/ likvidēšanā pēc fotogrāfēšanas :shock: , bet paņem un izlasi, tur naf neviena vārda par pēcfotogrāfēšanas darbību, bet tieši par fotografēšanu...vienīgi kā varu iztulkot tavu izturēšanos- iedomīgs, vai arī nīsti krievus, un viss, kas nāk no turienes slikts.
3. Par reklāmu krievu fotožurnālos...tā ļoti labi parāda, kāda pie mums Latvijā tiek uzkruķīta cena visam, kas saistās ar foto...un arī ir ļoti plašs tehnikas labo un slikto īpasību apraksts un analīze...
4. tu raksti:- Tev Haiduk nav svarīgi ko Tev saka, bet kā Tev saka :shock: nē, man ir svarīgi, ko man saka, bet gribu lai saka tādā pašā jaukā valodā, kā bildē...nu naf tas normāli, ka labu bilžuku īpašnieks rakstīt māk tikai vepriski...un pret tādiem vēršos ļoti asi
5. arī tev ieteikšu, nokāp no iedomības mākoņiem, uzmanīgi izlasi savu rakstīto man un padomā, ja tev būtu veltīts šāda tipa raksts, vai tas tevi neapvainotu, ar savu nevērību, augstprātību, un vēl uzsvaru...Maris lasa un domā, Haiduks :lol:
...bet bilžuki tev ir labi, un ceru , ka manu rakstīto uztversi labi :)
avatar
Publicēts: 04.12.07 14:40
 citēt
Uiss teitanais ir mirklis, kas paies... Putekļi, kurus noskalos lietus... Laiks ir vienīgais vērtību mērs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):