forum.gif
kailfoto- apliecināšanās vai apliecinājums?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / kailfoto- apliecināšanās vai apliecinājums?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.10.08 22:56
 citēt
pēdējo dienu diskusijas fotoblogā man lika formulēt šo tematu.

kas ir kailfoto- tā ir apliecināšanās , ka varu dabūt gatavu, vai arī apliecinājuma mēģinajums savai meistarībai?

protams, labprāt dzirdētu arī fotogrāfu un modeļu motivāciju piedaloties šādas ievirzes sesijās, bēdīgo pieredzi (bet tikai pašu piedzīvoto), pārdomas par motivācijas cēloņiem...

īsāk sakot- kas ir kailfoto un kapēc mēs viņus taisām?
avatar
Publicēts: 26.10.08 23:10 labots
 citēt
piekrītu, bet... tā bilde ir trofeja vai karogs?

un ko saka meitenes?
avatar
Publicēts: 26.10.08 23:15
 citēt
Kas ir,mazvērtības kompleksi vai skaudība?Šis jau tāds sarežģits un kutelīgs jautājums,būtu labāk to pašu jautājumu uzdevis par saulrietiem vai ziediem.Es domāju atbilde būtu piemērojama arī šim jautājumam.
Pajautā sev,kāpēc uzdevi šādu jautājumu,neviens taču labāk nezin par mums pašiem?
avatar
Publicēts: 26.10.08 23:48
 citēt
Kapeec focheejos kaila- man patiik pats process vairaak nekaa rezultaats,vai labaak lai teiktu pareizaak man ir vajadziigs vairaak pats process nekaa rezultaats,tas izrauj no ikdienas :) un ne tikai...
Ir glaimojoshi,ja kaads veelas tevi redzeet un iemuuzhinaat(uzsvars uz iemuuzhinaat) bez visiem ikdienas shiki miki vnk veelas paraadiit kaads esi kad nesleepies un katrs jau uztver otru cilveeku savaadaak :).
Visbeidzot kad tad veel focheeties,ka saradushaas neskaitaamas krunkas visur???Ir interesanti paveerot kaa tad isti izmainies :D.
avatar
Publicēts: 26.10.08 23:50
 citēt
Mono:...Vai var būt kaut kas skaistāks par kailu sievieti...

2 un vairāk
avatar
Publicēts: 26.10.08 23:54 labots
 citēt
:):):)
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:01
 citēt
Lai cik dīvain tas neizklausītos-cilvēki uzdod jautājumus,lai parādītu,cik viņi ir gudri un zinoši.
Tie,kuri grib bildēt un bildējas,to dara,citi ne un jautājumus neuzdod.
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:09 labots
 citēt
:):):)
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:11
 citēt
Mjaa nedomaaju,ka jums te taada peleeciiba... un tradicionaalaa rieshana...
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:11 labots
 citēt
labi, atsaucoties uz ekoista ne visai draudzīgo "mazvērtības kompleksi vai skaudība" paudīšu savu viedokli.

pirmkārt- pie malas pasūtījuma komercdarbus. atstājam mākslu, domas lidojumu, vēlmi izpausties un gūt atzinību- būt saprastam vai celt savu ego (tas tomēr arī ir pakārtoti)...

tātad, man kailfoto ir:
1) jā, trofeja, taču ne plika sieviete kā trofeja, bet bilde kā trofeja- pliknis, kas man patīk. tas varētu pat nebūt pliknis, bet tas atsedz attēla formas un satura samērību, atbilstību, līdzsvaru, proporcionalitati- fizisku, garīgu, emocionālu. ja man izdodas panākt, ka bilde atver arī skatu uz modeļa iekšējo pasauli- varbūt tikai manis paša vai skatītāja izdomātu- es uzskatu, ka bilde ir izdevusies. modelis man ir instruments- ļooooti smalks. ja man izdodas to nospēlēt- ir muzika.

2) jā, karogs- ja bilde ir laba, tad protams, ka tas ir mana profesionālisma apliecinājums.... mana viedokļa par pasauli (konkrēto cilvēku vai vispārinājuma nozīmē) apliecinājums... tāpat kā es dažreiz nesaprotu citu darbus pieļauju, ka ne visi saprot manus. un tomēr...

varbūt tamdēļ es necenšos spiest uz to plikbilžu daudzumu, jo man tomēr šad tad neizdodas iztikt bez zooloģijas... un tad arī bilde kļūst par banālu anatomijas pētniecības materiālu... ar to, manuprat, ir par maz, lai piekārtu pie sienas vēl vienu seju vai pakaļu, un nav svarīgi kur tā būtu bildēta- aci pret aci vai pasākumā...
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:12
 citēt
Luchiks, tu kā vienmēr glumi... ir viedoklis par jautājuma aprunātājiem, bet pašam nav atbildes uz jautājumu :)
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:21 labots
 citēt
:):):)
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:23
 citēt
Jaukus jums sapņus.
Jāiet gulēt, rīt kāds plikais jauzbildē, karogs jaizkar, trofeja pie sienas jāpieliek, un kads stulbs topiks jaizlasa :D
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:33
 citēt
sukulis > respect! visu cieņu un cepuri nost!
ceru, ka kādreiz mēs varetu sadarboties, ja tev būs vēlēšanās.
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:40
 citēt
petersonsphoto-ceru,ka guvi kaadu atbildi sev no mana txt un arlabunakti visiem.
avatar
Publicēts: 27.10.08 00:47
 citēt
Līdzīgā sakarā šodien lasiju kādu smalku precizējumu kurš vēstija: аккредитация в пресс-зону (грубо говоря - будете стоять в самом удобном месте, впереди всех, в том числе впереди толпы озверевших детей с мобильными телефонами)
avatar
Publicēts: 27.10.08 01:05 labots
 citēt
tra-la-lā...
avatar
Publicēts: 27.10.08 01:16
 citēt
Par jautajienu: Man vienkārši PATĪKI meitenes JOPROJĀM un visos vecumos un nespēju viņām aateikt jau vairāk kā divus gadu desmitus:) Laikam vājš raksturss , nejauka rinda veidojas:( Jā pats neesmu nekad nevienu modeli aicinājis VISAS tikai mani un arī Draugos NEVIENU nesmu aicinājis visji tikai mani:):) Man patīk IZSKATĪT piedāvājumus vakances neizsskatu tiesji tā pat arī Kailfoto .
avatar
Publicēts: 27.10.08 01:32 labots
 citēt
Principā lielos vilcienos pievienojos petersonsphoto viedoklim - tik varbūt ar nelielu piebildi, ka manis pēc jau lai tie cilvēki bildē to kailfoto - tas tad uz viņu sirdsapziņas kāds tam ir iemesls, vienīgais kad redzu ne pārāk izdevušās bildes netā, tad man rodas jautājumi, tādi paši kā petersonsphoto... Galu galā, šeit blogā esmu redzējis labi ja 1 no 50 kailfoto bildēm par kuru es teiktu ka ir atstrādāts perfekti (ok nav mans viedoklis tas profesionālākais, bet tomēr) un tad kāda jēga likt tādas bildes?

Labi - saprotu neviens par meistaru nepiedzimst, bet trenēties un mācīties jau var arī klusām. Nu kaut vai pie tā paša Arhipova (lai nu kāds man tas viedoklis par viņu būtu - pieņemsim, ka meistars tomēr - bet tad arī visus savus Arhipova meistarklasēs sabildētos kadrus arī nevajag rādīt, jo tās ir mācības! Nevis paša kaut kāds veikums...) or whatever kur - kaut vai savu draudzeni mājās bildējiet - tad varbūt radīsies kaut kāda atbildības sajūta par bildēm, jo varbūt ne katrs vēlēsies tad tās bildes likt publiskai apskatei, jo patiešām nav obligāti katra pa pliko nobildētā meiča jābāž netā... Pie tam šaubos vai visas blogā ievietotajās plikbildēs redzamās meitenes zin (vai pirms tam zināja), ka šāda bilde parādīsies interneta plašumos... :) Ok - šajā koprindā mazliet pārspīlēju, bet cerams saprotams uz ko es tēmēju.

Labi - nezinu vai spēju tā īsti konkrēti noformulēt savu domu, bet katrā ziņā es dikti skeptiksi skatos uz šitiem plikbilžu bildētājiem, kas tik bildē un bildē, bet reti kad var samanīt ko vairāk par plikas miesas dokumentēšanu.

Katrā ziņā ir dzirdēts viedoklis, ka vispirms jāiemācās bildēt apģērbts modelis augstā līmenī, pirms var ķerties klāt pie plikumiem. Savādāk sanāk vēl tā, ka cilvēks neprot braukt ar divriteni, bet grib sēsties pie superbaika stūres ;)

P.S. - Nav tēmēts ne uz vienu konkrēti, bet ja kāds saskata līdzību ar sevi, lai vaino pats sevi.
P.P.S. - neesmu bildējis kailfoto, un ja to darīšu tad kamēr nebūšu pārliecināts, ka ir sanācis kaut kas ļoti labs, tikmēr arī neko no manis tādu nesagaidīsiet kaut ar mietu sistu.
avatar
Publicēts: 27.10.08 01:45
 citēt
Karoče - pa manam kailfoto (vismaz tāds kurā nav māksla tās labākajās izpausmēs) ir domāts tikai priekš modeles - fotogrāfs nobildē, bildes modelei - miers mājās. Ja meitene pēc tam grib likt bildes netā, tad lai liek - bet nu tas noteikti nav fotogrāfa ziņā.
Līdz ar to no malas tie plikbilži patiešām izskatās pēc zīmēšanās.
avatar
Publicēts: 27.10.08 01:59 labots
 citēt
luchiks:..būs jautri, apsolu :)


luchiks. kā "galdiņa turētājs"- turu tevi pie vārda... jautrība bez jēlībām vienmēr cieņā! ;)

paldies visiem par dalību šodien un ar labu nakti...

rīt ceru sagaidīt jaunus viedokļus, pārdomas, secinājumus- gan no tiem, kas bildē, gan bildējas, gan skatās...
avatar
Publicēts: 27.10.08 02:20 labots
 citēt
CerambyX : Kā tev neiet :):) Man pirmo kailfoto uzbildēt pierunāja klases biedrenes neatceros liekas ~15 gados nu tur +/- gads. Vardi bij "Eu nu nelauzies Tev fāters mākslinieks tu tač vislaik kautko foče MUMS VAIG!!! " Tā laikam vienīgā reize kad GATAVOJOS , protams no bērnības biju redzējis kā vecais tur zīmēja savus modeļus BET fočet ir kas cits nekā zīmēt kritērīji līdzīgi BET apjomss telpa cita. Tad nu prāta pietika lai pāris dienas parakātos pa ģimenes bibleni mizīgo Makslas albūmu kolekciju un papētītu VIRZIENUS un rakursus. Beigās galīgā pofigā uzbildēju , vinās mani dzirdija ar Pesikolu un baroja ar zefīriem , nu arī uzbildēju un ŠĀM PATIKA!:) Jābildē bija viena bet asistēja vēl 2 gab. cik tā vēlāk sapratu vinās bij izlasijušas kautkādu romānu vai gribēja kautko ar kādu sabīdīt bet pŗiekš tam vaidzēj bildes. Tās laikam klasiskākās "Latvju foto" stila bildes ko esmu savā dzivē tasijis:) Nju pēc tām jau visām vajadzēja galvenais ka man bija PX uz viņām baig ņemos ar sportu un sieviški man tai laikā BIJA VĒL POFIG :):) Vispār jāsaka ka pilnībā kailas viņas man neraisa nekādas emocijas nu vienkārši man pret sievietēm savādāka attieksme nekā tie kas muždien izjutuši viņu trūkumu man vienmār ir bijis piedavājuma pāsvars pār iespējām to pat sakarīgi nomenedžēt. Katrā ziņā cik sevi atceros sakarā ar šo nodarbi esmu visus savu čomus apmēris ar sievišķiem kādiem pāris esmu dzimenē atnesis un uzdāvinājis un tās taga viņu laulenes . Vēl no pieredzes tad manuprāt vairums sieviešu un vairāk vai mazāk slēptas exsbicionistes viņām pātīk demonstrēt savu ķermeni unķert kaifu no izjūtas ka viņas kāds akbrīno , protams to zinādāms nezimirstu paslavēt un izteikt apbrņu KAUTAGN šos skatus esmu redzējis daudzus smitus reizū un lielos vilcienos mani ar kautko pārsteigt ir pagrūti. BET tomēr katrā eksemplārā censoš ieklausīties iejusties vinā problēmās vinā izjūtās un domās un vienkārši SAJUST viņa ELPU:):) Prakttisi visi mani modeļi paliek par manām labām čomenēm ka sturpinās gadiem un gadu desmitiem ilgi. Pēdējos gados jau bildēju savu pirmo modeļu MAZMEITAS! Vispār es visu šo lietu JA NAV BIZNESS uztveru kā vienu jautru tusiņu un pamatā tas norisinās horizontāli , Gultas , Paklāji , Vannas , siens jūra udens utt:):) Tik vienreiz dzīve esmu DROŠI sagādājis modelis NEKOMFORTABLUS bildēšanas apstāklūs Ledainā ūdeņi Daudas udeskritumā burbuļvanā ūdens bija ~+7* zvērīg auksts. BET honorārs meiču saslidija bet pašam kautko tādu nav gribējies atkārtot VĒLREIZ jo samērā labi apzinos šādu izdarību sekas modelim.
avatar
Publicēts: 27.10.08 06:14
 citēt
sievietes fotogrāfējas, jo patīk process vai/un rezultāts. Vai arī tas ir darbs.
Fotogrāfa izvēle no tā brīža situācijas, vajadzības un vēlmēm.....
netā lieku ko gribu un kur gribu, 90% no manam kailfoto neviens nav redzējis... Tas ko liek netā fotogrāfs- vienošanās ar klientu( modeli)....

PS man ļoti patīk vīriešu kailfoto, bet Latvijā maz smuku foto albumu šai jomā
avatar
Publicēts: 27.10.08 07:45 labots
 citēt
:):):)
avatar
Publicēts: 27.10.08 07:59
 citēt
Ko var cepties par visdabiskāko lietu pasaulē - pliku cilvēku?:) Man neuzmācas filozofiskas pārdomas, ja redzu akta bildi, vienkārši cita ir labāka, cita sliktāka...kā jau pārējās bildes...patīk/nepatīk:)
p.s. pufaikdebesis, uzskatu, ir daudz vieglāk nobildēt kā gaumīgu aktu
avatar
Publicēts: 27.10.08 08:11
 citēt
cerambyx-nevienmēr cilvēks fotogrāfējas kails,lai radītu superkruto mākslas darbu,tieši tāpat ir ar cita žanra fotogrāfijām.Vai tad blogā ir kāda sadaļa,kur visi darbi ir supermāksla?
Petersonsphoto-nekā nedraudzīga tur nav,nezinu kādēļ tieši šis žanrs izraisa tādu cepšanos(lasi otru teikumu)
avatar
Publicēts: 27.10.08 08:18 labots
 citēt
Haiduk, kāda ir tava motivācija stingri turēties pie plikbilžu bildēšanas- sevis apliecināšana vai apliecinājums? kam?
avatar
Publicēts: 27.10.08 08:22
 citēt
aitinaa:sievietes fotogrāfējas, jo patīk process vai/un rezultāts. Vai arī tas ir darbs.
Fotogrāfa izvēle no tā brīža situācijas, vajadzības un vēlmēm.....
netā lieku ko gribu un kur gribu, 90% no manam kailfoto neviens nav redzējis... Tas ko liek netā fotogrāfs- vienošanās ar klientu( modeli)....

PS man ļoti patīk vīriešu kailfoto, bet Latvijā maz smuku foto albumu šai jomā


aitinaa, visparējie sievietes psiholoģijas pamatprincipi man it kā skaidri- kādu laiku esmu dzīvojis, kaut ko esmu lasījis. es piekrītu tam, ka katram ir tiesības darīt ar sevi ko grib... ar savām bildem tāpat... man ir skaidra fotogrāfa profesionalā ētika... bet kāda ir tava motivācija bildēties pliknim?

p.s. par PS viedokli paldies. kapēc tev patīk vīriešu kailfoto?
avatar
Publicēts: 27.10.08 08:59
 citēt
petersonsphoto-

motivācija? parasti gribas smukas bildes ( tikai sev vai kādam uzdāvināt, vai ielikt netā)
Vīriešu kailfoto- laikam vispār patīk vīrieši+ tās foto , ko esmu redzējusi ir ļoti, ļoti skaistas... un vīrišķīgas
avatar
Publicēts: 27.10.08 09:05 labots
 citēt
:):):)
avatar
Publicēts: 27.10.08 09:16
 citēt
Nezinu vai ierakstīšos tēmā, izlasīju tikai dažus pirmos komentus... bet, ko es domāju:
Vērtējot kailfoto, viss ir atkarīgs, kāds vispār ir fotogrāfijas mērķis. Albumam, žurnālam vai izstādei - attēlojums būs savādāks. No tā arī vērtēšanas un spriešanas kategorijas ir citas, gan pret modeli, gan darba autoru. Bet, kas attiecas uz mākslas foto vai vismaz tiekšanos uz to, atceros, G.Binde teica, ka tikai tas fotogrāfs var sevi saukt par fotogrāfu, kurš ir reāli strādājis ar cilvēkiem un it īpaši kailām sievietēm. Te nepieciešama gan māka darboties ar modeli, veidot psiholoģisku kontaktu, spēju kailķermeni attēlā izmantot tā, lai tas pilda fotogrāfijas ideju, un protams , gaismas, ēnas ut tt utt.
Tā ka kailfoto ir ne tikai kailfoto.
avatar
Publicēts: 27.10.08 09:31 labots
 citēt
Vil, es zinu vecā kārumnieka Bindes (cepur nost Meistara priekšā!) funktieri, man interesē tavs- kapēc TU bildē/nebildē kailfoto, kada ir tava motivācija un kas tevi šķiet interesants citu fotografijās?

IvetaK- paldies par viedokli. vai tev pašai ir kailfoto pierede kā modelei vai fotografējo? un kas tevi pamudinaja uz to, kāds bija mērķis, auditorija... par vēstījuma saturu atļaušos apgalvot, ka sapratu no taviem vārdiem.
avatar
Publicēts: 27.10.08 09:34 labots
 citēt
petersonsphoto:apliecināšanās, vai arī apliecinājuma mēģinajums savai meistarībai?
SHITās lietas jau nav viena otru izslēdzošas. nu, ka varu dabūt gatavu to, ka sieviete man atdodas kā fotogrāfam - nekas jau tik eXtrā. ja to panāk bildes uzrādot, ne studijas pričindāļus - tas jau pārliecinošāk.
vēl 1 motīvu (gan tikai ar fotogrāfiskiem līdzekļiem panākamu) varu piedāvāt - apgāzt potenciālās modeles priekštatu par sevi "ko nu es, es jau nefotogēniska, es jau slikti izskatos, es jau nabaga radiniece".
Vil:... G.Binde teica, ka tikai tas fotogrāfs var sevi saukt par fotogrāfu, kurš ir reāli strādājis ar cilvēkiem un it īpaši kailām sievietēm.

1. pareizi būtu (lai nesanāktu, ka Binde pats nodēvē par fotogrāfu pilsoni, kurš tādu nosaukumu nedrīkst nelietīgi valkāt): "no visiem pilsoņiem, kuri grābājās gar fotokamerām, tikai tas var sevi saukt par fotogrāfu, kurš ir reāli strādājis ar cilvēkiem un it īpaši AR kailām sievietēm".
2. it īpaši putnu, zemūdens, tehniskie, pasu un aerofotogrāfi!
avatar
Publicēts: 27.10.08 09:59
 citēt
aktīvāk, aktīvāk, biedri, jūsu viedoklis ir gaidīts!
avatar
Publicēts: 27.10.08 11:15
 citēt
Galvenais iemesls kailfoto (ja atmetam grābstīšanos un siekalainu lūrēšanu) - dabas dotā skaistuma attēlojums, kā nu tas kuram izdodas jau ir cits stāsts. Savā laikā mākslā tas droši vien bija saistīts arī ar "aizliegtā augļa" attēlojumu (mans minējums, neesmu iedziļinājusies šajā jautājumā no mākslas vēstures viedokļa).

Ja tīri par manu gaumi - gaumīgi attēlotu kailu sievieti patīk skatīties jebkādā svara kategorijā, vīriešus - tikai tos vīrišķīgi muskuļotos :D

Bildējusi kailfoto neesmu. Ja pati pozētu, tad priekš sevis, lai pēc tam vecumdienās varētu priecāties - redz, kāda es smuka un slaida biju jaunībā ;) Un tikai vienam fotogrāfam, kura stils un personība man patīk.
avatar
Publicēts: 27.10.08 11:19 labots
 citēt
ievish:vīriešus - tikai tos vīrišķīgi muskuļotos :D
vīriešiem atkal sievietes - tikai glīti pupainās!:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.10.08 11:21
 citēt
Annir-ko Tu sliktu tur saskati,cilvēkiem taču visu laiku tas ir interesējis un interesēs....Kādu laiku atpakaļ,tas bija tabu,domā tad nebija interese?Vai nu Tev arī svarīgs reitings un statistika?Pieņem realitāti!
avatar
Publicēts: 27.10.08 11:27
 citēt
Var meklēt visvisādus māksliskus iemeslus , bet visprecīzāk un GODĪGĀK uz šo jautājumu atbildētu Freids.
avatar
Publicēts: 27.10.08 12:38 labots
 citēt
esnebildeju kailfoto, jo neesmu tam gatavs. pamegjinaju, sapratu - vecums ne tas. man labak patik skatities ar acim, ne objektiivu, jo caur objektiivu biezhio daudz ko neredz. + man vecums tieshi taads, ka par iespeju trukumu uz meitenem paskatities bez drebitem nav jasudzas :D
avatar
Publicēts: 27.10.08 12:39
 citēt
Annir:Un veel peetiijumi pieraada, ka vairums viirieshu ar ciet aciim dazhaadus pupus nemaz neatshkjir, labi, ja vien nav baigaas novirzes.
kas par glupībām (saderam, ka tie amīšu zinātnieki, kuri tos ekskperimentus veica) (labprāt ņemtu dalību!).
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):