forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.01.09 11:59
 citēt
nu,baigi kareivīgā tauta salasījusies-nav revolūciju bez upuriem(vai kā tur tika teikts),morāli karo,utt. Ļaudis,a uz Irāku kāds negrib aizbraukt?
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:59
 citēt
Ak jā ,piemirsu uz katru aktīvu skatītāju desmitu,vismaz pieci "fotogŗafi" un kāds operātors.Tā ka tautas pastaiga būs iemūžināta nākamām paudzēm.Būs ko kārt pie sienas,kā Mēs viņus...:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.09 12:00
 citēt
avatar
Publicēts: 15.01.09 12:01 labots
 citēt
nu tak vajg pacepties kamer duumi virmo :D tulit atpakalj iestaasies radosha rutiina un nebus par ko pakasities :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 12:22
 citēt
waaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha ANDRI KO TU DARI !!!!!! :D :D :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 13:33
 citēt
Alvil - labais :D :D :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 14:59 labots
 citēt
Schnircks:.. skat augstāk - skrīnšoti no TV un bilde ar akmeņu metēju...
izskatās jau, kas pats feiss.
ironia:jA! es saku,ka neesmu par vardarbiibu, tomeer vairak sliecos uz nekluseeshanu, visi grib visu atrisinat mierigaa celjaa.
un kamēr visi grib visu atrisinat mierigaa celjaa un domā, kā labāk, atnāk palīgā ar ķirbuļiem kāds, kurš neietilpst visos.
avatar
Publicēts: 15.01.09 18:32
 citēt
nav info tur durnit :(
avatar
Publicēts: 15.01.09 19:52
 citēt
Scully:To mītingu vērtēju no divām pusēm - pozitīvās un negatīvās, bet, runājot par vēlākiem grautiņiem Vecrīgā, var secināt tikai vienu - sabiedrība degradējas arvien vairāk. Savācas vesels lērums zeku un plānprātīgu nepilngadīgo, kas bojā sev biogrāfiju. Es pat nenosauktu viņus par anarhistiem, bet gan par nekontrolējamiem radījumiem.

Precīzi!!!
avatar
Publicēts: 15.01.09 19:55
 citēt
da cik var malt vienu un to pašu... slikti labi vainīgs nevainīgs... skaidrs ir viens, iepriekšējās un esošā valdības LV noveduši līdz ubagošanai.
avatar
Publicēts: 16.01.09 08:20
 citēt
Jo skaļāk bļausim, jo labāk dzīvosim.
Kad izsitīsim kādu logu – dzīvosim vēl labāk. Ja izdotos apsist tās „iepriekšējās un esošās valdības” un visus citus „tos tur augšā”, kuri nav „tauta vienkāršā” – dzīvot tik labi, ka varētu „...laimē diet...”. Vairākas stundas.
avatar
Publicēts: 16.01.09 14:03
 citēt
+ Scully
avatar
Publicēts: 16.01.09 14:52 labots
 citēt
Piektdiena, 16. janvāris (2009) 14:15

Lietuvas policija, pielietojot asaru gāzi, izkliedējusi protestētājus no Seima ēkas priekšpuses. Viņi tomēr nav izklīduši un turpina uzturēties parlamenta ēkas tuvumā. Laiku pa laikam protestētāji pietuvojas Seima ēkai, bet policisti, izšaujot asaru gāzi, viņus atspiež. Seima tuvumā esošās banku filiāles un daži veikali jau slēguši durvis


Leishi pamodaas :D

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 16.01.09 14:56
 citēt
Un vēl saka, ka ziemeļnieki lielāki bremzes! :D Lai gan... igauņi vēl neko.
avatar
Publicēts: 16.01.09 15:00
 citēt
mans chats ar igaunieti par teemu:

Merike [3:00 PM]:
my conversation with husband "I hope they will not start riots in Estonia" "No way, we are way to calm people" "Yes, plus it is cold outside"

:D
avatar
Publicēts: 16.01.09 15:03 labots
 citēt
Shadow:mans chats ar igaunieti par teemu:

Merike [3:00 PM]:
my conversation with husband "I hope they will not start riots in Estonia" "No way, we are way to calm people" "Yes, plus it is cold outside"

:D



Toč smieklīgi :) Lai gan Zatlers jau ar neticēja ka mums te būs grautiņi jo vienkārši Latviešu mentalitāte ko tādu nepieļautu.
avatar
Publicēts: 16.01.09 15:25
 citēt
Leiši arī ir novesti līdz ručkai.Teica,ka viņiem nebūs kā Rīgā,bet sanāca plukšsšššš
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 16.01.09 15:35
 citēt
Varu tev atklāt vienu loti lielu noslēpumu - tā tam bij jābūt un tas tika plānots, ka būs grautiņi.
Tikai aklais un naivas (utopists) var cerēt, ka viss būs smuki, padziedās, saeima aizies, ekonomika pacelsies, visi būs laimīgi :face-monkey:
avatar
Publicēts: 16.01.09 15:45 labots
 citēt
Leishos:







te veel: www.lrytas.lt
avatar
Publicēts: 16.01.09 16:00
 citēt
Man te darba taisni viens leitis smeejaas par to, kas notiek LV, tagad pats shokaa...
avatar
Publicēts: 16.01.09 16:18
 citēt
Scully ka tik nestrādā tiesībsargājošā iestādē? :/
Savādāk šādu info nevar zināt!
avatar
Publicēts: 16.01.09 16:30
 citēt
viss. leishos viss beidzaas. policija ar stekiem, asaru gaazi un gumijas lodeem fiksi vien visus apspieda. aktiivaakos protestantus kraatinjaa, paareejie pashi izkliida...
avatar
Publicēts: 16.01.09 17:01
 citēt
kur tādu infu rāvi? vēl tagad tumšs palika un viss tikai sāksies.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.09 17:31
 citēt
Tiko ziņās teica, ka leiši atpaliek grautiņu taisīšanā no mums un igauņiem. Salīdzinoši esot bijis mierīgi (ja tā to var nosaukt)
avatar
Publicēts: 16.01.09 17:36 labots
 citēt
Es ar domāju ka LEIŠOS viss vēl tikai sāksies ar tumsu:):) Publika piekdienas vakarā riktīgi "Uztankosies" un nāks kačāt pravas:) Reku jau bojeviki safilnēti www.youtube.com...=

Feisi nu baig lidzigie ka RĪGĀ "Intelektuāļi"
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 16.01.09 18:06
 citēt
Toč intelektuāļi :D
avatar
Publicēts: 16.01.09 19:46
 citēt
bļin, šodien saņemu rēķinu par dzīvokli, decembrī jau nebij nekas patīkams, bet tagad vispār.... žēl, ka netiku, ar droši vien tiktu apcietināts, bet vispār es mestu olas pa Rigas Siltumu, cik ta mums tur bij tās aukstās dienas, a šie tik topī un topī lai pēcāk piķi varētu nokāst.... bļoda
avatar
Publicēts: 16.01.09 20:12 labots
 citēt
Scully:Informācijas centrā vienmēr glabāsies info par to, ka tādā un tādā datumā pārkāpi likumu ;)
Dānijā jaunieši paši nezina, vai uz mūžu vai uz laiku, bet par fenderi bodē katrs potenciālais darba devējs var pačolēt.
ja kas, es varu kļūt bīstams, jo man nav ko zaudēt. mani pa 1 reizei zažopījuši ejot pāri šosejai pie srākanās gaismas, čurājot zālē un dzerot toniku no šnaba pudeles. nu labi, toniku ar mazliet šnaba klāt.
Bumerangs:a šie tik topī un topī lai pēcāk piķi varētu nokāst.... bļoda
a man viens duriks saimnieka pāstāvis rādīja pie radiatora piesietu kastīti un apgalvoja, ka tas datčiks. negribu daudz maksāt, varot piegriezt siltumu. kastītei ūdens cauri neiet, vadi nepienāk, antenas nav (un dakteri arī neiesaka elektriskās baterijas turēt pie parastajām).
avatar
Publicēts: 16.01.09 21:22
 citēt
Heh, kam tad shajos laikos nav administratiivo sodu.. es peec to skaita laikam jau antisociaals elements skaitiitos!
avatar
Publicēts: 16.01.09 21:27
 citēt
vai ta administratiivais sods peec noteikta laika nepazuud no dokumentiem, kaadreiz man shkiet taa bija...
avatar
Publicēts: 16.01.09 21:46
 citēt
man nav :p tfu tfu tfu
avatar
Publicēts: 16.01.09 21:55
 citēt
man ar likaas ka kautkaadi ties sodi pec kada laika dzeeshaaas
avatar
Publicēts: 16.01.09 22:03 labots
 citēt
Scully:Tāpēc jau nav brīnums, ka sabiedrība degradējas arvien vairāk, kur visiem viss ir "poh".
nu, ir tāda parādība. bet sava nozīme arī vispasaules pamperizācijai un kompūterizācijai. nu, internētizācijai, nu.
avatar
Publicēts: 16.01.09 22:04
 citēt
zo : Tie būs soda punkti Tiesībās:):):) Vai spelejot kautkadu Quake ja penem aptieku:):)
avatar
Publicēts: 16.01.09 22:07 labots
 citēt
:face-grin:
:face-grin: Lunis:Vai spelejot kautkadu Quake ja penem aptieku:):)
:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.09 23:11 labots
 citēt
Lesjiem "KLOPFOTO" pat teicami MAXSLINICISKS!


"Intelektuāļi" ieslidās pirms sākuma










Sjitais viss Andrius Ufartas un citiem fotokudra.lt līzdīga kā Blogs leisju webs artistiem!!:)

Te tas WEB jau patulkotss :)
translate.google.com...
avatar
Publicēts: 17.01.09 00:45
 citēt
Njaa, saprotu kaa dzjeks juutas kad pirkstu rokai nost nogriezj.. izskataas ka chalim shoks jau paargaajis, citaadaak buutu feis bez emocijaam..

A par klopi - nju vot, saskatijaas braljukas.. ja jau mees te varam klopi taisiit, ta shie a var!
avatar
Publicēts: 17.01.09 11:56
 citēt
Leiši gan nepacietīgi, pat tumsiņu nepagaidīja...
avatar
Publicēts: 17.01.09 12:35
 citēt
nu,pieņemsim,tāds cukurgalva 15.gadi, aiziet paārdīties.aizturēšana,viss pārējais,sodiņš.pēc gadiem 5 paumņel, grib pastrādāt kādā Iem vai citā struktūrā.BET! ir tāds ierakstiņš biogrāfijā un uzreiz rodas jautājumi-a vai lojāls,utt.tas arī pie dzēstas sodāmības.
avatar
Publicēts: 17.01.09 14:49 labots
 citēt
Oi es nevaru jāsāk man kā Portreti būs , tā Scully tač tik smukiņa!:) Atkal kārtējais Bloga liktenīgā sievišķa tipss , da vēl "Mentovskaja baba" tādas vispār pēdējā laikā tādas gudrās un smukās salasijušās:):):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):