forum.gif
Bindes izstāde Mākslas Telpā !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Bindes izstāde Mākslas Telpā !
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.03.09 00:04
 citēt
Linkman :) Nu ko darīt, es tāda kautrīga reizēm... :) Nākamreiz noteikti mēģināsim ;)
avatar
Publicēts: 07.03.09 01:54
 citēt
ERA:Linkman :) Nu ko darīt, es tāda kautrīga reizēm... :) Nākamreiz noteikti mēģināsim ;)

Es zēns kautrīgs no dzimšanas, idejas būtu, bet kā realizēt - tas vēl nav izdomāts. Tad kādu citu reizi ar zemāku kautrības slieksni mēģināsim. ;)
avatar
Publicēts: 10.03.09 22:48
 citēt
JĀ sakarā ar silto un sauso laku tobēš TAUTAS PIEPĻŪDUMU isstāde PAGARINĀTA par nedēļu!
avatar
Publicēts: 13.03.09 10:30
 citēt
Izstāde tiešām vienreizēja. Visvairāk gan neizpratu kā varēja dabūt gatavas tās lidojuma sērijas bildes ar viņa sievu. Jā bildes tiešām bija super ;)
avatar
Publicēts: 13.03.09 10:45
 citēt
vakar arī pats biju. nu, tā diezgan droši izstādījies.

hm. reserved, nu varēji jau arī aprakstu izlasīt pie tām lidojošajām bildēm. tur bija aprakstīts kas un kā.

retušs...noņemšanās ne pa jokam.
avatar
Publicēts: 14.03.09 21:27
 citēt
štrunts par Bindi (biju, oč.nra) - nākamnedēļ uz Tugaļevu!
avatar
Publicēts: 15.03.09 00:15
 citēt
versatile:štrunts par Bindi (biju, oč.nra) - nākamnedēļ uz Tugaļevu!

Konkrētāk iespējams uzzināt, kas būs ar Tugaļevu? :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 00:36
 citēt
nu, kad met no ārtspeisa ārā uz Petrikkirhes pusi, viss štabeliz dzelteniem plakātiem nolīmēts - ķip, no 12. marta, veselu mēnesi, Pēterbaznīcā, ja neko nejaucu - brilles nebija līdzi...
avatar
Publicēts: 15.03.09 00:45 labots
 citēt
Atradu šādu ierakstu i-netā:
Pēterbaznīcā skatāma Leonīda Tugaļeva foto izstāde
No šodienas plkst. 10:00 apmeklējot Rīgas Sv. Pētera baznīcu, varēsiet apskatīt arī Leonīda Tugaļeva portretu foto izstādi. Izstādes atklāšana 12. martā plkst.17.00 un būs apskatāma līdz 12. aprīlim.
Sv. Pētera baznīca, Rīga, Skārņu 19;o.-s. 10-18;sv. 12-18
latfoto.lv...
To gan labprāt apskatītu, vai kādi jauni darbi būs. ;)
ERA - Tu jau zini kāda būs nākamā izstāde, ko apskatīsi? ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 10:37
 citēt
uz šo arī vajadzēs aiziet :face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.03.09 12:35
 citēt
Daiga35 - kad iesi uz izstādi? Varbūt otrdien vai trešdien, jo izskatās, ka pirmdienās ir slēgts. ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 14:55
 citēt
Droši vien, kādā no tām dienām aiziešu, vai Linkman atkal meklē pleciņu, ko nobildēt :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.03.09 15:49
 citēt
daiga35:Droši vien, kādā no tām dienām aiziešu, vai Linkman atkal meklē pleciņu, ko nobildēt :face-wink:

Pleciņu? Nu gan sasmīdināji. :D Bet ja nopietni - tad drīzāk pēc darbu apskatīšanas ar kādu parunātos par tiem. Kas patika, kas nepatika. Ar ERU aprunājos par Bindes bildēm, par lidojumu. Piemēram, ERA norādīja fona un savukārt modeļa drēbju faktūra dažās bildēs atšķirīga. Bija bilde, kur zāle un smilgas ļoti asi parādītās, taču pats modelis ir tādā kā plīvurā. Pretruna stap aso fonu un neaso modeļa izpildījumu. Es savukārt pieminēju, ka lielākā daļā bildes lidojošais modelis atrodas centrā. Bet kāpēc gan to nevarētu nobīdīt kāda stūra virzienā. Vai vēl - kā ainava bez modeļa izskatītos? Vai atrasts labākais kadrējums. Piemēram, pie Ventas ūdenskrituma, ja nemaldos roka krustojas ar šī krituma līniju. Bet ja modeli novieotu zemāk uz kreiso apakšējo stūri un tas it kā lidojuma tiektos uz šo līniju, būtu uzreiz savādāk. Ieteicos to pat atkārtot ar kādu modeli, ja līdz tam ūdenskritumam kādreiz tikšu. Nu tādas tās sarunas. Un kāpēc gan lai es ar Tevi neaprunātos par Tugaļeva bildēm? Ir būts pie Tugaļeva un esmu redzējis, kur un kā viņš savus darbus veidojis. Un es it kā nekožu. ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 16:02
 citēt
tik nepiemirsti ielūkoties, vai es aiz sava skapja arī neesmu līdzi paaicināma:))))
avatar
Publicēts: 15.03.09 16:06
 citēt
asteszvaigzne:tik nepiemirsti ielūkoties, vai es aiz sava skapja arī neesmu līdzi paaicināma:))))

Man šķiet, ka par to vispār nav divu domu - mēs taču aiziesim kopā pie Tugaļeva, vai ne? Un ne tikai uz šo izstādi vien. :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 16:18
 citēt
Nu, par to pleciņu mazliet tik paķircināju, tas jau sieviešu dabā :face-angel:

Bet par bildēm parunāt var vienmēr, īpaši, ja sarunubiedri nekož :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.03.09 17:02
 citēt
Linkman :) nezinu gan kāda tā Tugaļeva izstāde būs, bet esmu gatava aiziet ar visu pleciņu ;)

Bet sarunas par un ap Bindes bildēm mums toreiz tiešām bija interesantas :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 17:05
 citēt
Linkman, turies, Tev jau 3 sarunu biedrenes pieteikušās, un nav zināms, vai nekož :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.03.09 20:13
 citēt
daiga35:Linkman, turies, Tev jau 3 sarunu biedrenes pieteikušās, un nav zināms, vai nekož :face-grin:

Asteszvaigzne nekož, ERA arī nekož. Tas ir pārbaudīts. ;)
Daiga - man škiet, ka biju Tevi redzējis un neizskatījās, ka Tu grasītos kost. ;)
Tad kuru dienu - trešdien? Teiksim laikā no 12-15. Citi priekšlikumi?
Tugaļevs ir jāredz. :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 20:27
 citēt
Man gan liekas, ka dzīvē mani redzējis neesi, vismaz es Tevi nē, vai arī esmu kaut ko palaidusi garām? :face-surprise:

Tugaļevs noteikti jāredz, trešdien 12-15 der :face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.03.09 20:54
 citēt
daiga35:Man gan liekas, ka dzīvē mani redzējis neesi, vismaz es Tevi nē, vai arī esmu kaut ko palaidusi garām? :face-surprise:
Tugaļevs noteikti jāredz, trešdien 12-15 der :face-glasses:

Mhmm - bet vai tad pie HZemīša par Sontāgu nebija daiga? Nē, nu var jau būt, ka es kļūdos. ;)
Vai vēl kāds trešdien var nākt uz izstādi? Bet apskatam izstādi vispirms vieni paši un tad kopīgi varam kādā bildes izķidāt. Tad man arī būs kādas labas idejas, kur es jūs labprāt nofotogrāfētu. ;) OK?
avatar
Publicēts: 15.03.09 21:15
 citēt
Nē, pasākumā par Sontāgu manis nebija, iespējams, kāda cita Daiga ;)

Tad jau izstādē varbūt vajag tomēr norunāt kādu konkrētāku laiku un vietu, jo, kā izrādās, ar atpazīšanu nemaz tik viegli neiet :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.03.09 21:22
 citēt
Nu piedod daiga35, ka es tā nokļūdījos. Nu vispār mana profila bilde atbilst manam tēlam. Bez tam dansigas izstādes atklāšanas reportiņos (lielākoties, 8. marta reporti) esmu svaigi piefiksēts (piemēram, ironia reports). Pieņemsim, ap 13.00 kaut kur izstādes sākumā. Tā varbūt? ;) Es noteikti nākšu ap 12.00, lai mierīgi apskatītu darbiņus. ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 21:23
 citēt
Ok :face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.03.09 21:40
 citēt
daiga35:Ok :face-glasses:

Smuka profila bilde. Rīgas laika tirullapā ir meitene ar pērļu auskaru. ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 21:43
 citēt
jā, ir gan, tepat uz galda žurnāls guļ :face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.03.09 22:30
 citēt
daiga35:jā, ir gan, tepat uz galda žurnāls guļ :face-glasses:

Līdzīgs pērļu akcents arī Tavā profila bildē. :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 23:19
 citēt
paldies, pamanīju :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.03.09 23:19
 citēt
Linkman:
Asteszvaigzne nekož, ERA arī nekož. Tas ir pārbaudīts. ;)
Daiga - man škiet, ka biju Tevi redzējis un neizskatījās, ka Tu grasītos kost. ;)
Tad kuru dienu - trešdien? Teiksim laikā no 12-15. Citi priekšlikumi?
Tugaļevs ir jāredz. :)


Man arī der trešdien no 12 - 15 :)
avatar
Publicēts: 15.03.09 23:26
 citēt
ERA - nu jauki. Tad vēl jāsazvana mazā jaukā zvaigznīte. Un tad būs trīs sievietes baznīcā. Prieks, kur Tu rodies ... ;)
avatar
Publicēts: 15.03.09 23:46
 citēt
Un FOTOdurnim ka tik kaut ko pateikt :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.03.09 11:30
 citēt
man arī trešdienas pusdienlaiks der!:)
avatar
Publicēts: 16.03.09 17:39
 citēt
asteszvaigzne:man arī trešdienas pusdienlaiks der!:)

Es jau gribētu Tev zvanīt, bet tad jau viss ir skaidrs - tad trešdien ap 12 skatam Tugaļeva darbus. Kā man patīk viņa portreti. Superīgi. Cerams, ka būs arī vecie un zināmie darbi. :)
avatar
Publicēts: 18.03.09 00:16
 citēt
Nu tad rīt 12 tiekamies :)
avatar
Publicēts: 18.03.09 00:35
 citēt
:face-glasses:
avatar
Publicēts: 18.03.09 01:26
 citēt
ERA:Nu tad rīt 12 tiekamies :)

Nu jā - ap 12 un pēc tam līdz 13-14-15. Cik ilgi nu kurš var skatīt, pozēt un runāties. :)
avatar
Publicēts: 18.03.09 09:57
 citēt
tad jau sviestmaizes līdzi jāņem :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.03.09 16:19 labots
 citēt
Svaigi darbi 2005-2008 gads. Daži izstādē redzētie darbi bija shutterī, gan arī erfoto manīti, taču tagad pameklējot, neatradu nevienu. Portreti, kā jau iepriekš rakstīju, patika vislabāk. Ja salīdzina divas izstādes - Gunārs Binde un Tugaļevs, tad Tugaļevs ar saviem gandrīz simt darbiem man patika daudz labāk. Ieejas maksa Tugaļeva izstādē tikai 50 santīmi. Tugaļevs ir jāredz, lielākoties viss mb, tikai daži krāsu darbi. :)
Starp citu - vienā bildē es ieraudzīju, ka Viktaram Jansona, Jāņa Ziemeļnieka cepurē un ar balonu rokās nāk pretī aitina un arī ar balonu rokās. Aitina - Tu uz darbu ej ar balonu rokās?Tas nu gan ir iestudēts kadrs, vai ne, aitina? :)
avatar
Publicēts: 18.03.09 17:01
 citēt
Linkmanam jau aitiņas sāk rēgoties :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.03.09 17:14
 citēt
man arī tā dāma pēc aitinaa izskatījās:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):