forum.gif
vēlēšanas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / vēlēšanas
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.06.09 21:33
 citēt
prognozes? viedokļi? minējumi?

par ko balsojāt? m?
avatar
Publicēts: 06.06.09 21:50
 citēt
Mana prognoze: vai nu pilnīgā dirsā SC + LPP + PCTVL vai nu atšķaidītie sūdi SC + PS + LPP... vislabāk būtu PS + JL + LNNK, bet pietrūkst :(
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:04
 citēt
TP ir ārpus jebkā.. aizmirsti
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:05
 citēt
Staprcitu... Valters no Putnu Balles ir lielākais fail... Neklausīšos vairs nekad
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:16
 citēt
SC ir 100% iekšā Rīgas Domē... kādi 70% ka Ušakovs būs mērs..

Iespējamie koalīcijas modeļi:

visdrīzāk: SC + LPP ar Ušakovu ja Šlesers piekritīs
iespējams: SC + PS + JL ar Ušakovu ja Šlesers nepiekritīs
alternatīva: LPP + PS + LNNK + ZZS ar Šleseru
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:20
 citēt
vēl ir cerība uz:

PS + JL + LNNK + ZZS ar Kristovski, bet tas ar nosacījumu, ka provizoriskie rezultāti vēl mainīsies uz labo pusi.. (pēc ExitPoll tie ir 48%)
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:29
 citēt
Ko nu prognozēs. Iedzers, ies čučēt no rīta būs zināmi jaunie drāzēji. Ka tik nebūtu sāpīgi.
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:34
 citēt
Spriežot pēc Kristovska tekstiem televīzijā, tad mērs tomēr būs Šlesers
avatar
Publicēts: 06.06.09 22:51
 citēt
Atdevu savējo par JL...
avatar
Publicēts: 06.06.09 23:04
 citēt
Nu ko skaidrs ka Loskutovs, Jaunups un Kristovskis ir uz viena viļņa
avatar
Publicēts: 06.06.09 23:07
 citēt
ne jau no Kristovska teiktā tas atkarīgs. .. uzrakstīju savu izvēli un nodzēsu.. neredzu jēgu par politiku te plucināties, katram sava pārliecība. Prognezes jau saka - Rubiks un ždanoka jau strādās briselē.
avatar
Publicēts: 06.06.09 23:09
 citēt
Balsoju par VL!
avatar
Publicēts: 07.06.09 00:09
 citēt
balsot negāju... nu i nafig laiku tērēt? 20 gadu laikā neviens politiķis nav atvainojies par savu bezdarbību, radītajiem zaudējumiem vai neturētajiem solījumiem. Mērkaķi savus solījumus nepilda pēc definīcijas un ir pilnīgi vienalga vai pie varas nāk Rubiks ar saukļiem par pilsonības izdalīšanu visiem, Šlesers ar "jaunajām darbavietām" vai Kristovskis ar "disciplīnu".. tas vienkārši nenotiks...
avatar
Publicēts: 07.06.09 00:24
 citēt
haha

es par TP un god man is eiropaaa
avatar
Publicēts: 07.06.09 00:39
 citēt
Es arī savu laiku veltīju sev,netaisos nevienam solītājam izrādīt uzticību....
avatar
Publicēts: 07.06.09 00:51
 citēt
sēžu iecirknī. Jevrosajuzā pārsteigumu maz, pašvaldībā - uh, kas par ciininjiem...
avatar
Publicēts: 07.06.09 02:38
 citēt
Tvnet: Tikko: Pirmie vēlēšanu rezultāti: Rīgā apkopoti 5 no 158 iecirkņiem. Līderis SC ar 40,69% , "Pilsoniskā savienība" - 16,44%, partija LPP/LC - 15,82% un "Jaunais laiks" - 9,04%.

Karoč, d* ir...
avatar
Publicēts: 07.06.09 08:06
 citēt
Tā zagļu banda nav iznīdējama !
Cik tauta tomēr naiva, ja iet uz vēlēšanām...
avatar
Publicēts: 07.06.09 09:31
 citēt
njā

nav nekāds cukurs

bet nekas. dzīvosim saskaņā ar savu centru.
avatar
Publicēts: 07.06.09 09:42 labots
 citēt
ImkaSm:Tā zagļu banda nav iznīdējama !
Cik tauta tomēr naiva, ja iet uz vēlēšanām...


Imant, Tu esi slānāms :D

Esmu par administratīvā soda ieviešanu par pilsoņa pienākumu nepildīšanu velēšanu dienā, kā tas ir normālās demokrātiskās valstīs.
avatar
Publicēts: 07.06.09 10:04
 citēt
Eidzii:Balsoju par VL!


ar to nelielās.....
avatar
Publicēts: 07.06.09 10:31
 citēt
nu , laikam , vispareizālais ir nobalsot par kādu absolūti neperspektīvu partejiņu...

es labprāt slānītu tos , kas balso n-tās reizes, par n-tās reizes apzagušāmies partijām ! :)
avatar
Publicēts: 07.06.09 10:33
 citēt
Es esmu par kriminālatbildības ieviešanu par cilvēku krāpšanu,manipulācijām ar vēlētājiem un melošanu savtīgās interesēs.Vēl var pielikt,tautu naida kurināšanu.
Līdz demokrātijai pasaulē vēl tāls ceļš ejams,šobrīd par varu cīnās viltīgākie un nekaunīgākie.
avatar
Publicēts: 07.06.09 10:39
 citēt
kamēr neesu viņu vietā, nevari mani apvainot ... :)
avatar
Publicēts: 07.06.09 10:44
 citēt
Kādas sabiedrības vērtības,tādi vēlētāji un politiķi....Ja gribētu tur tikt,sen jau būtu ticis.
avatar
Publicēts: 07.06.09 11:19
 citēt
Nu, ko. Gatavojat ziepes. Man te Jelgavā pa vecam. Lielupe plūsts, zzs, izskatās, būs pie varas arī turpmākos gadus.
avatar
Publicēts: 07.06.09 11:33
 citēt
žēl ka nebija opcijas - triecienbalsojums pret - ja balo par vieniem, tad automātiski pārējie saņem pret, nu tā matemātiski sanāk, bet ja balso pret vienu, tad var iezāģēt vairāk, vane?
sanāk tā ja ir 18 saraksti - balso par vienu, 17 saraksti dabū -1, ja balso pret vienu, tad tam sanāk -18...
vai arī pret diviem ar -9 katram... :D
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:12
 citēt
Nu ko, doprigalis valdošie un arī nebalsojošie. Līdz šim kas pie stūres varēja darīt kas vien ienāk prātā, un mēs, lai atkal par viņiem balsojām, lai tikai krievi nebūtu.. Tagad, daudzi nenobalsoja, jo cik par tiem mērkaķiem var balsot, toties krieviem nekādu īpašo jautājumu nebija... Tam reiz bija jānotiek, un labāk pašvaldību vēlēšanās, nekā saeimas vēlēšanās. Vabūt kāds izdarīs secinājumus no visa šitā ...
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:15 labots
 citēt
Nesaki viss, viens te paziņa sekoja TV5 organizētajām tv diskusijām kreisajam partiju blokam (īsti nelatviešiem), teica, ka tur statp trijām jamo partijām gāja vaļā villošanās nepajokam, teiksim tā - latviešu partijas ar visu tb/lnnk multeni bija miera mikas un labi čomi... ;)

Bet tā jau ir krievi vienmēr ir bijuši ekstravertāki
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:20
 citēt
Nu vispār jau jā, tikai "par bitēm" dziesma liekas jau nodzietāta, tgad būs SC, jem kā viens izteicās, "par bitēm light".. nu bet laiks rādīs ..
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:22
 citēt
Nezinu gan,tas pie jums Rīgā tikai,latvieši-krievi,labie-sliktie,provincēs strādā visi kopā un nacionalitāte netiek pieminēta.
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:25 labots
 citēt
ekoists:Nezinu gan,tas pie jums Rīgā tikai,latvieši-krievi,labie-sliktie,provincēs strādā visi kopā un nacionalitāte netiek pieminēta.


Rīgā savādāks elektorāta sastāvs, kā arī lielāka nauda par kuru cīnoties netiek nomesta zemē arī nacionālā zobena nots...
Vēl tas ir svarīgi Daugavpilī un citās lielajās rajonu pilsētās... Tur mazāki budžeti, deputāti tuvāki tautai un mazākā miestā vairāk viens otram pazīstami...

Par ko es te ķiķinu Šloserdzēriena buldozera gadījumā, ka Tēlaini izsakoties saimniecības daļas vadītājs grib noteikt uzņēmuma kursu...
Mazliet derētu jamam nolaisties uz zemes gan savā prātā gan populismā, ko turpina sludināt pat pēc vēlēšanām - par īstu gudrumu tas neliecina...
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:26
 citēt
latvieši-krievi,labie-sliktie.. Nu tā vismaz es neesmu teicis. Bet piem bišu ideoloģija man nav pieņemama. Par SC- laiks rādīs, fasādi šie smuku mēģinājuši uzbūvēt, kas iekšā, redzēsim.
avatar
Publicēts: 07.06.09 12:32
 citēt
waldis_:latvieši-krievi,labie-sliktie.. Nu tā vismaz es neesmu teicis. Bet piem bišu ideoloģija man nav pieņemama. Par SC- laiks rādīs, fasādi šie smuku mēģinājuši uzbūvēt, kas iekšā, redzēsim.


Tas toč, bet kā es te ierēcu par kārtējo Buzajeva murgu...
tv.delfi.lv...
Un ar savu čomu Pļinersu vienmēr izceļas...
www.apollo.lv...
Tas tomēr liecina par kaut ko... ;)
avatar
Publicēts: 07.06.09 13:13 labots
 citēt
Viss ir daudz ņirdzīgāk nekā pirmajā brīdī liekas. SC ir tāds "Specprojekts" ko savulaik daži ar LC / TP saistīti puiši uzražoja "Lojālā krievu elektorāta savākšanai" ar biteniekiem šiem nav nekāda sakara tas vienkarši ir ja tā var izteikties ir savākt to krievus kuriem ticība neļau mazohostiski balsot par auniem kuri būdami itkā centriski politiķi pa brīzam bļauj "Visus vagonos un uz roģinu" vai "Latviska Rīga" un vēl sazin ko uzjautrinošu uz riktīgu šovinismu velkošu. Tieši tāpēc Bitnieki un komunisti to labi zinādami parasti ar šiem fanatiski plēšās , nu bet tas tā . Nākamais ir daudz jautrāks , piemēram Krievu neonacisti Osipova partija esot svākuši ~1% balsu zinat ko tas nozīmē ka par šiem nobalsojuši vismaz 10000 Feisu :) Tā ir tik ekstrēma organizācija kura kordinējās ar līdzīkiem veidojumiem Krievijā un piegādā šiem tādu "Istos ekstrēmistus" ka lai to kautcik kontrolētu kas notiek ārpus Krievijas savulaik no dažu "Kaimiņu" specdienstu puses uz viņu "Vietējo specālistu" bāses tika raddīts Latviešu analogs , kurš veiksmīgi kordinē savas darbīnas ar Osipoviešiem un dzīvo draudzīgi. A par cik tie Liepājas bļauri ir pilnīgi "čau" tad viņu vadībā ir pilnīgi legāli viens pa taisno no "Lv dienestiem" nācis kexs , pie zināmiem apstākļiem mums noteikti ir izdevīgi teixsim ka ne no šā ne no tā Krievijā kāds sāk "Sist nēģerus" . Tik tas Latvišu analogs tāds pagaudens no šamējo vadības tur tik bieži un klaji skraida uz "Roģinu" pēc instrukcijām ka par smiekli reizēm nāk , kāpēc es to zinu da vienkrši es to fesu 35 gadus pazistu un savulaik man tiešā veidā nācās pastrādāt ar dažām organizācijām tīri tehniskās lietās un lai es tā teikt "Nejokotu" un neplātītos kam nevaig ar saviem piedzīvojumiem un iespējām man pateica ar par manu "Draugu loku" SEVIŠKI neplāties šitā cilvēka tuvumā viņš ir "No Konkurentiem" :):) Bet visādiem pamuļkiem tipa "Eidzis" jau arī Častuškas ir gana Tautisks muzons ja gluži nespēlē uz Balalaikas bet piemēram stabules:):)
avatar
Publicēts: 07.06.09 13:36
 citēt
Latvijas valstij tikai diktatuura speetu paliidzeet,ko Kaarlis Ulmanis jau pieraadiija,jo toreiz bija tieshi taapat.
avatar
Publicēts: 07.06.09 13:41 labots
 citēt
entuziasts : Jā toreiz bij 1:1 jo liela daļa "Lv intlģences" ganijās pa Krievijas vestniecības "Kultūras vakariem" kur šos varen dāsni baroja ar kaviāru un dzirdija ar šņabi , un kad pienāca "Pareizais laiks" salika "Tautas valdības posteņos" un aizstiepa padziedāt Maskavas Lielajā teātri un opērā :):) Tad višādi Dakteri , Lubeņu rakstnieki un Operas dīvas strauji tasija "Politisko karjēru" bet visādi īstenie "Cilvēku šāvēji @ patpolščiki " tipa Krustiņsones utt atkal palika pie "Ratiem" :):) Parasti ne tas "Melnākais" ienaidnieks ir tas isteni melnas bet gan tāds kas tik "Izliekas baltss" :):) Zini kāds ir viens no retajiem LV atteikatjiem īpašuma atgūšanas gadijumiem RĪGĀ? Vienam onkulim no Alfreda Petroviča kompānijas atteica atdot īpašumu Kraslavas iela kur šie 20-30 gados pagrabā bij Cīņu drukājuši un to īpašumu par Komunistu naudu pirkuši :):) Toties neskaitāmiem simtiem atdeva atpakaļ VALSTS MANTU , jo 39-40 gados milzīgs skaits Rīgas centra lapno īpašumu nonāca Hipotēku bankas pārzīņā PAR PĀRĀDIEM !! Tieši ši iemesla pēc arī šis VALSTS bankas arhīvs pēkšņi "Nozuda" :):)
avatar
Publicēts: 07.06.09 21:36
 citēt
Lunis:
neskaitāmiem simtiem atdeva atpakaļ VALSTS MANTU , jo 39-40 gados milzīgs skaits Rīgas centra lapno īpašumu nonāca Hipotēku bankas pārzīņā PAR PĀRĀDIEM !! Tieši ši iemesla pēc arī šis VALSTS bankas arhīvs pēkšņi "Nozuda" :):)

Šis te ir temats, par kuru daudzi ir ar mieru ar svinu apklusināt viens otru...
Jo neba nu latvietis bez kredītiem pēkšņi sapirkās tos lepnos īres namus un neba ar gluži tīru parādu sircapziņu muka uz tiem rietumiem.
Pirmskara situācija bija stingri līdzīga - dzīvoja daudzi uz banku parādiem lepni, jo lepni...
avatar
Publicēts: 07.06.09 22:29
 citēt
entuziasts:Latvijas valstij tikai diktatuura speetu paliidzeet.
1. neesmu drošs. 2. nav 1-alga, kurš duriks iesēžas par diktatoru.
avatar
Publicēts: 07.06.09 22:40
 citēt
ekoists:Es esmu par kriminālatbildības ieviešanu par cilvēku krāpšanu,manipulācijām ar vēlētājiem un melošanu savtīgās interesēs.Vēl var pielikt,tautu naida kurināšanu.
Līdz demokrātijai pasaulē vēl tāls ceļš ejams,šobrīd par varu cīnās viltīgākie un nekaunīgākie.



Visi gudri dirst kamēr ierakumos. Paši būtu maukas un zagļi viņu vietā ja tiktu :D:D:D:D:D

FOTOmonstrs





^^ dēļ tādiem kā TU! mēs arī esam kur esam! Kamēr tautā būs normāls pieņēmums ZAGT tikmēr nekas nemainīsies! tie 100 cilvēki ir mūsu pašu spogulis. viņi ari rāda cik tērēta ir lielāka daļa LV iedzīvotāju.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):