forum.gif
GLOBAL BRAINSTORM
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / GLOBAL BRAINSTORM
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.12.06 23:45
 citēt
nu lai veicas arī neredzamajā

tomēr palikšu pie šīvakara domām,ka...
jaunajiem lietotājiem
1) balss tiesības no 10 bildes
2) komentāru tiesības no 5 bildes
pie noteikumiem par personas atklātumu še piedaloties, kurus iepriekš še augstāk aprakstīju

:twisted:
avatar
Publicēts: 20.12.06 00:01
 citēt
Tāpēc arī saku : Dievs stāvi klāt blogam!

Pra vērtēšanu un balsošanu - piekrītu Kawazoe-taiki.
Nu sacīsim lai nevar vērtēt tāds kuram pašam nav nevienas bildes..
avatar
Publicēts: 20.12.06 08:55
 citēt
Subjektīvi apsvērumi par dažām Kawazoe-Taiki (u.c.) idejām
1.Ja gribam liegt vērtēšanas tiesības „skatītājiem”, vēlams precīzi definēt, kāds sliktums no patreizējās kārtības un kāds gaidāmais ieguvums. Sajā jautājumā iespējama skaitliska analīze – cik daudz „skatītāju” vērtējumi, ko un kā tie iespaidojuši. Pirms rakstu, pārbaudīju sevi – pie 5 pēdējām bildēm starp kopā 61 komentiem neatradu nevienu(!), kā autoram pašam nebūtu bilžu. Tātad „skatītāji” mani ne ceļ, ne gremdē, ja citiem tā nav, cipari parādīs. Admiņiem pirms izmaiņu ieviešanas droši vien iespējams kaut kādus datus dabūt.
2. Komentāru tiesības no piektās bildes – manuprāt, pretrunā ar bloga būtību. Izliekot bildi publiskai apskatei, es rēķinos, ka par to kaut kādi viedokļi būs noteikti, ja tie paliek neizteikti – jo sliktāk man, nav interesanti.
avatar
Publicēts: 20.12.06 09:01
 citēt
1. jau tagad balsot driiskt tikai tas, kam ir vizmas 2 bildes
2. +orks
avatar
Publicēts: 20.12.06 09:05
 citēt
Par to bildes autora nerādīšanu pirms vērtēšanas - ja es, piemēram, uzklikšķinu uz autora vārda, lai redzētu visas viņa bildes, tad ko - es vēl joprojām neredzēšu, kas ir bildes autors, pirms tās no manas puses nebūs novērtētas? Kaut kā īsti nesapratu to ideju...
avatar
Publicēts: 20.12.06 14:48
 citēt
- vajag fīču „Aizmirsu paroli”
-- šis taču ir pamatu pamats,

-- atbrīvoties no vismanta :D


...uzdevumu uzticēt Sandijam.
avatar
Publicēts: 20.12.06 15:04
 citēt
par tiem nikiem...
man šķiet normālāk, ka ir vārds, uzvārds un niks
citādi daži saka, ka pie manējā izrunāšanas mēli varot nolauzt, bet uzrakstīšanas pirksti pinoties uz klaviatūras
ar dažiem citiem nikiem ir vēl grūtāk
... nesen mēģināju čomam pateikt sekojošu frāz: "zini, tas asr' s ir baigi normālais vecis, kā izrādās..." -- kā domājat, cik jauki skanēja šī frāze?
:roll:
pie viena, vēl par profila foto... pie patreizējās niku sistēmas, tomēr ir vēlme redzēt konkrētu personu, nevis vaigu, aci, pakausi vai miglainu tēlu vai fotofilmiņu... tā, lai nesanāk kā Haidukam, kurs Lučiku ilgi par daiļavu domājās esam, ... vai man, kurš cienījamo Vecamiza par dusmīgu vecmeitu-skolotāju turēja, līdz nesen zolīda kunga bildi ieraudzīja :o Piemēram, Nātanam, nejauši uz ielas viņu satiekot roku gribētu paspiest... bet neatpazīšu tak tagad ...
...
ar zāli un stobriem te neviens netirgo, un neko neķītru nepiekopj... tā kā neredzu jēgu slēpties aiz miglas bildēm un neko neizsakošiem nikiem
tā kā
piedāvāju trešajā versijā, lai no paša sākuma iet vārds, uzvārds, niks un foto
:twisted:
neņemat nu ļaunā kolēģi :)



Šoreiz atļaušos aizņemt nedaudz vairāk vietas, jo
1. admini, darat, ko darīdami- jūs darīsiet pareizi, bet lūdzu paspīdot ar reformām, nesačakarējiet fotoblogu...tikai uzlabojiet to.
2. par augstāk citēto...jā, tu , es, vēl kāds esam jau tikuši tik tālu, ka varam atklāt seju, bet jaunie ienācēji, kurus apēdam bez sāls??? vai viņi nāks vairs blogā. Ja ir vajadzīgi atklātības dati, tad tikai adminu lietošanai un tad, kad es (nika lietotājs) to vēlos.
3. Lai par pārejo neatkārtotos, pilnībā piekrītu Sendera aizpildītajai tabulai 18 Dec 2006 09:07
avatar
Publicēts: 20.12.06 15:33
 citēt
Haiduka 2. punktam piekrītu pilnībā, tam ir vēl citi argumenti, kas attiecas ne tikai uz jaunajiem, arī.
Kuri saprot pa russki - par vērtēšanu un par šo to citu fotoblogam līdzīgu vietu ierīkošanā var palasīties te:
www.photoweb.ru...
Tur šis tas der, dažas idejas neatbilst mūsu tradīcijai , bet par „problēmu Nr.3” gluži manas domas. (Droši vien angliski vairāk atrodams, pieņemu, ka admiņi to zina un izmanto.)
avatar
Publicēts: 26.12.06 22:07
 citēt
Nekas personisks, bet ne vienmeer tie pieredzeejusaakie ir atbildiigaakie un speej objektiivi spriest!
avatar
Publicēts: 02.01.07 19:49
 citēt
...paldies tiem, kas ...mani aizstāvēja, bet diemžēl es pats- AIZEJU !...jo kāda jēga kam ko stāstīt un mācīt, ja cilvēciņš, kam pirmā bilde ir miskastē metama, zem manas uzraksta- "nav kopozīcija" !!!... paskataties paši, kur aizgājis labi iesāktais "fotoblog" ? ...vidējās atzīmes pārsniedz "6 ", bet kas uz bildes ? daļai vieta tiešām miskastē !...vai kāds no jaunajiem izlasa vecās fotoskolas ?... labprāt padalītos savā pieredzē, bet... priekš kam, jo šie jaunie paši ir "gudri"(!). Laimīgi un foršas bildes...... Sandijs uzvarēja- vivat !!!
avatar
Publicēts: 02.01.07 22:15
 citēt
FANFĀĀĀRAS!!!!
avatar
Publicēts: 02.01.07 23:42
 citēt
...paldies tiem, kas ...mani aizstāvēja, bet diemžēl es pats- AIZEJU !...jo kāda jēga kam ko stāstīt un mācīt, ja cilvēciņš, kam pirmā bilde ir miskastē metama, zem manas uzraksta- "nav kopozīcija" !!!... paskataties paši, kur aizgājis labi iesāktais "fotoblog" ? ...vidējās atzīmes pārsniedz "6 ", bet kas uz bildes ? daļai vieta tiešām miskastē !...vai kāds no jaunajiem izlasa vecās fotoskolas ?... labprāt padalītos savā pieredzē, bet... priekš kam, jo šie jaunie paši ir "gudri"(!). Laimīgi un foršas bildes...... Sandijs uzvarēja- vivat !!!


arii 6iniekiem sava starpaa jaaciinaas. Cipariem nav jega piesieties, augot lietotaju skaitam, arii tie augs, bet tomer kadam bus 6.01 kamer citam 6.0, un rezultats neizpaliks
avatar
Publicēts: 03.01.07 01:06
 citēt
tomer dalja vismata teiktajaa ir... tam es piekriitu
avatar
Publicēts: 04.01.07 16:10
 citēt
Lūdzu, lūdzu, lūdzu izdariet tā, lai kādu brīdi nedarbojoties blogā, lietotāju neizlogotu!!!!!!!!!!! Šitā štelle nopietni tracina. Nu nav tak te banka un lietotājs pats varētu būt pietiekami atbildīgs, lai citiem neļautu lietot savu profilu. Man parasti ir tā, ka atrodoties darbā, nereti kaut kur uz palodzes ir nomests FF ar atvērtām 2-3 interneta vietnēm un brīvā brīdī ieskatos, kas jauns. Diemžēl tikai Fotoblogam ir tā, ka regulāri esmu "izlidināts" laukā un, ievadot paroli, atkal esmu starta lapā. Un tā vairākas reizes dienā. Vājprāts! Esmu taču pieaudzis cilvēks un varu pats savu profilu nosargāt - aizejot no datora, darba virsmu noslēdzu ar paroli. Pat, ja man šādas noslēgšanas nebūtu, tad taču varētu pašrocīgi izlogoties un efekts būtu tāds pats, kā manis "izmešana", tikai savlaicīgāka.
avatar
Publicēts: 04.01.07 17:17
 citēt
Lūdzu, lūdzu, lūdzu izdariet tā, lai kādu brīdi nedarbojoties blogā, lietotāju neizlogotu!!!!!!!!!!! Šitā štelle nopietni tracina. Nu nav tak te banka un lietotājs pats varētu būt pietiekami atbildīgs, lai citiem neļautu lietot savu profilu. Man parasti ir tā, ka atrodoties darbā, nereti kaut kur uz palodzes ir nomests FF ar atvērtām 2-3 interneta vietnēm un brīvā brīdī ieskatos, kas jauns. Diemžēl tikai Fotoblogam ir tā, ka regulāri esmu "izlidināts" laukā un, ievadot paroli, atkal esmu starta lapā. Un tā vairākas reizes dienā. Vājprāts! Esmu taču pieaudzis cilvēks un varu pats savu profilu nosargāt - aizejot no datora, darba virsmu noslēdzu ar paroli. Pat, ja man šādas noslēgšanas nebūtu, tad taču varētu pašrocīgi izlogoties un efekts būtu tāds pats, kā manis "izmešana", tikai savlaicīgāka.


uzspiezhot uz "uz sākumu" tu automatiski tiec ielogots atpakalj ...
avatar
Publicēts: 04.01.07 17:58
 citēt
>shadow
Bet es negribu uz sākumu!! Es gribu turpināt no tās pašas vietas, kur paliku!
P.S. Priekš kam tā izlogošana vispār vajadzīga? No lietotāja viedokļa tai taču nav nekāda loģiska pamata.
avatar
Publicēts: 04.01.07 20:56
 citēt
>shadow
Bet es negribu uz sākumu!! Es gribu turpināt no tās pašas vietas, kur paliku!
P.S. Priekš kam tā izlogošana vispār vajadzīga? No lietotāja viedokļa tai taču nav nekāda loģiska pamata.


izlogoshanaas ir bags, ja godigi :) bet es tik loti esmu apradis, ka vairs pat netraucee ... bet pincipa taads bags tapec, ka lai strada "ONLINE" sadalja, tobish tur kaut ka viltigi Glukz uzprogramejis, ka sistema parbauda, cik ilgi kopsh pedeja klika, un tad saprot radit tevi pie ONLINe vai neradit, a kapec izmet vispar ... hvz ;)
avatar
Publicēts: 05.01.07 09:25
 citēt
>shadow
OK, ja bugs, ta bugs - tad jau varēs novērst? :) Manuprāt tur nav ko spriest par "online - rādīt, nerādīt", jo ja jau esmu ielogojies un izlogojies neesmu, tad arī esmu online, jo patiesībā arī regulāri "ielūru" jaunāko :)

P.S. par nisis komentāru pārbaudi - manuprāt nav vērts uzkrāt visas bildes, kuras komentētas, bet iesaitēšanas iespēja gan būtu lietderīga (patīk, kā tas realizēts datuve.lv)
avatar
Publicēts: 05.01.07 11:28
 citēt
>shadow
OK, ja bugs, ta bugs - tad jau varēs novērst? :) Manuprāt tur nav ko spriest par "online - rādīt, nerādīt", jo ja jau esmu ielogojies un izlogojies neesmu, tad arī esmu online, jo patiesībā arī regulāri "ielūru" jaunāko :)



Nu pa pa, ja es neuzspiežu "izlogoties", tad kaadu meenesi esmu onlinaa no vietas :)
avatar
Publicēts: 05.01.07 11:49
 citēt

Nu pa pa, ja es neuzspiežu "izlogoties", tad kaadu meenesi esmu onlinaa no vietas :)

Vai Tev PC ir ieslēgts mēnesi no vietas ar atvērtu i-neta pārlūkprogrammu un neviens cits uz Tevis lietotā PC izmantošanu nepretendē? Šis, manuprāt, ir cilvēka atbildības jautājums. Ja, piemēram, briedis nespēj uzņemties atbildību par savu "onlainā būšanu", tad tā ir viņa problēma. Man, savukārt, netraucē, ja brieža niks redzams pie onlainā esošajiem, bet viņš jau mēnesi iekaro Everestu, tik aizmirsis izlogoties. Tomēr ja nu kādu uztrauc šādas situācijas iespējamība, tad var uztaisīt auto izlogošanu pēc 24h vai tml.
avatar
Publicēts: 05.01.07 11:51
 citēt
nu paaag, nee, nee :)) ja peedejo reiz kad esmu seeedejis blogaa, neesmu izlogojies, es taapat nakoshreiz kad ieeshu fotoblog.lv buushu ielogojies :)
(taapeec vajag izveeleeties "Cepumiņu", kad logojies iekšā)..
avatar
Publicēts: 05.01.07 12:14
 citēt
nu paaag, nee, nee ja peedejo reiz kad esmu seeedejis blogaa, neesmu izlogojies, es taapat nakoshreiz kad ieeshu fotoblog.lv buushu ielogojies
(taapeec vajag izveeleeties "Cepumiņu", kad logojies iekšā)..

Šķiet, mēs viens otru neesam sapratuši. Atkārtošu, ka mani netraucē Tavs niks pie online esošajiem kaut visas dienas garumā. Savukārt, Tev aizverot i-neta pārlūkprogrammu, tiksi automātā izlogots. Ja vēlies izlogoties ātrāk - spied tik pogu! Toties nopietni besī ~ 15min. izlogošana, piemēram, ja esmu sācis tīksmināties par kāda foto galeriju, bet tīksmināšanos gribu turpināt pēc 20-40 min. (darba specifikas dēļ grūti paredzēt) vai tml.
Jāsaprot, ka šis nav čata kanāls, kur online niks nozīmē tūlītēju čatošanas iespēju - te mērķis ir mazliet cits.
avatar
Publicēts: 05.01.07 12:45
 citēt
kasis, viss gerai, tas ir bags kuru noversisim, vai varbut pat nevajadzes noverst jaunaja versijaa ;)

par online gan nepiekriitu, ja tevis nav 5min pie pc, tu neesi online. aaraa gan nebutu jamet (pagaidamm...) ;)
avatar
Publicēts: 05.01.07 13:16
 citēt
kasis, ja tev ir aktivizēt "cepumiņš", tad pārlogoties ir ļoti vienkārši, nospiežot bloga logo vai linku "uz sākumu", viss notiks automātā
avatar
Publicēts: 05.01.07 13:25
 citēt
kasis, ja tev ir aktivizēt "cepumiņš", tad pārlogoties ir ļoti vienkārši, nospiežot bloga logo vai linku "uz sākumu", viss notiks automātā


... teica Eliks, neizlasot iepriekshejas diskusijas :twisted:
avatar
Publicēts: 05.01.07 13:29
 citēt
slinkums lasīt visu diskusiju.. bet tas, ka tiks izdzēsts account pēc 2 mēnešu neaktivitātes ir baigā jūrnieku diskriminācija ;D man pagaidām uz kuģa internets nav pieejams..tas nozīmē 4 mēneši bez bloga..

pārējais likās ļoti pieņemams..it sevišķi tā fīča, kad nav redzams autors pirms nobalsošanas :D varētu sanākt baigie brīnumi
avatar
Publicēts: 05.01.07 13:43
 citēt
P.S. Ar tiem "cepumiņiem" arī ir tā, kā ir. Esmu datoriķis un pēc iespējas cenšos izvairīties no visādiem cepumiņiem (cookies), paroļu glabātājiem un tml drazām. Darbā neta ātrums ir pietiekams, bet mājās iezvanpieejai tā pat nekas nevar palīdzēt (lietoju reti, jo liek asinīm vārīties).
P.P.S. No lietojamības un praktiskuma viedokļa ļoti patīk, kā ir realizēta Datuve.lv 8)
avatar
Publicēts: 05.01.07 15:47
 citēt
a man patīk kā realizēts [url=www.google.com]www.google.com[/url] :P
avatar
Publicēts: 15.01.07 19:13
 citēt
a man patīk kā realizēts [url=www.google.com]www.google.com[/url] :P


good job :)

+ īsti nezinu ko, bet vajadzētu šo - to mainīt vērtēšanas sistēmā (lielāku atzīmju amplitūdu no 1-10?) jo skatos ka ļoti daudzām bildēm ir vienādi vērtējumi, kaut dažas bildes nav kaut uz pusi labāka par to otru.. nu sapratāt.

Pārējam es vairāk vai mazāk piekrītu.

savādāku varētu personas profila lapu, ar visiem vārdiem uzvārdiem, lai draugos var atrast :D VAIRAĀK INFO, VAIRĀK INFO :D

Piemēram Krustaps ''SaDDoG'' Krūmiņš
Juris ''Turbomens'' Ivanovs utt nu .. jā.

Kas vēl? laikam nekas tāds
avatar
Publicēts: 18.01.07 01:19
 citēt
+ IP adreses verētu nerādīt.
avatar
Publicēts: 18.01.07 01:38
 citēt
+ IP adreses verētu nerādīt.

why not? :)
avatar
Publicēts: 18.01.07 08:13
 citēt
nu nez.. IP adreses ir sevi pierādījušas tikai un vienīgi no labās puses!
avatar
Publicēts: 18.01.07 14:35
 citēt
IP lai paliek. Man nav bail rādīt savējo :))
avatar
Publicēts: 18.01.07 15:15
 citēt
man ar ne! :)
avatar
Publicēts: 18.01.07 17:56
 citēt
man ar ne! :)


Vai kāds manējo ar redz?


Lučikam interneta provaideris ir baltkom :p
avatar
Publicēts: 18.01.07 18:20
 citēt
Ak, es esmu redzams! Turpmāk vienmēr pie galda datora sēdēšu ģērbies uzvalkā un apsietu kaklasaiti. Kurpes ar zem galda neaušu nost...jeb, tur neredz?:P


aha, tad tu arī pēc zemestrīces labi izskatīsies.
avatar
Publicēts: 23.01.07 20:00
 citēt
Vēl (tas adminiem)... jaunajā versijā varētu būt ne tikai pēdējais komentārs, bet vismaz trīs... bet tādā pašā stilā, kā tagad, lai saprot par kuru bildi, kas un kā... tas gadienā, ja es čatoju ar kādu par kādu bildi, tad tā būs vieglāk izsekot, kad man tas cilvēks atbild... jo ja bilde nav pirmā svaiguma, tad var arī atbildi neizlasīt (ja vēl atbildētājs ir kūtrāks:))
avatar
Publicēts: 23.01.07 20:03
 citēt
Sender, kaapeec Tu chato ar cilveekiem pie vinju bildeem? :roll:
:D
avatar
Publicēts: 23.01.07 20:06
 citēt
Tur jau tā lieta, ka ne pie viņa... pie trešās personas bildēm... nu izvēršas tač dažreiz spams... vairrākkārt ir bijis tā, ka pēc tam pusstundu meklē, kurā bildē to ierakstīju, jo jau citi pacentušies saspamot...:)
avatar
Publicēts: 28.01.07 22:50
 citēt
Baigi labi šito sarakstiņu būtu izveidot ar +2+1 0-1-2 sistēmu, labi varētu redzēt blogotāju domas. Pats daļai punktu piekrītu, daļai ne, par daļu - vienalga.

gribētu:

-pēcapstrādes indikātors ir labs, šķirošana pēc tā arī būtu laba iespēja
-pirms AutoDelete account paziņojumu uz e-pastu, tad pēc nedēļas ārā
-slideshow fullscreen būtu labs
-par balsošanas sistēmu jādomā, pie esošās, manuprāt, neadekvāti augstu visi vērtē.

-pilna izmēra bildes (vai iespēja tādas vienkārši dabūt, ja autors atļauj - autoram iespēju atļaut pilna izmēra bildes dot, vai nē) bez logo.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):